mysli blond-jakie kolory wybrac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 13:52   #1
vitaminka_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Talking

mysli blond-jakie kolory wybrac?


Czesc
Dzisiaj postanowilam w koncu cos ze soba zrobic
Od kilku lat farbuje wlosy od sredniego brazu po taki wpadajacy w rudy az po blond. W tym ostatnim wygladam tragicznie:p (natomiast w braz-rudych calkiem dobrze)
Postanowilam ze nie bede juz meczyc moich wloskow i koniec z farbowaniem!
Tylko teraz mam problem...bo nie mam pojecia co pasuje do mysich wlosow...
Moze troche przyblize jak mniej wiecej wygladam:
WLOSY:
ciemny blond, taki chlodny kolor, troche jasnych blad wloskow. Nie pamietam jak to dokladnie wyglada latem ale napewno jasneją.

OCZĘTA:
i tu jest problem bo mam taki niestandardowy kolor. Sa takie szaro-zielone, w srodku oliwkowe, a im blizej brzegu wlasnie w szary wpadaja. Obwodka teczowki jest ciemna. Takie leśne są

RZĘSY i BRWI:
rzesy sa ciemniejsze u nasady i jasnieja przy koncach przez co wygladaja na krotkie. Brwi popielate. (i do tego proste, maja slabo zarysowany luk przez co straaasznie trudno mi to wyregulowac)
Mam podkrazone oczy.

CERA/skora:
ogolnie sie nie opalam i stosuje bardzo mocne kremy ale i tak mnie lapie dosc szybko. Poczatkowo rozowy, nastepnego dnia juz brazowy
Nie jestem blada. Raczej tak..hmm...delikatnie brzoskwiniowa. Tzn moja skora ma cieply odcien. Nie mam rumiencow (nad czym ubolewam:p) Usta rozowe. Nie mam problemow z cera ale jezeli cos sie dzieje to zazwyczaj na brodzie i czole (na nosie nie-wiec mam chyba zaburzona strefe T)

hmm..co jescze... w jakich kolorach mi dobrze... w ciemno rozowym-rubinowym, pomaranczowy, w zielonym-takim ciemniejszym, trawiastym (i wydaje mi sie ze w takim kolorze cienie pod oczami sa mniej widoczne), w pastelowo rozowym.
Napewno odpadaja zółty i oliwkowy-wygladam okropnie.

i czas na moje pytanie
jak mam sie malowac, tzn kolor- cienie, roz, tusz do rzes(braz czy czarny), o! i bardzo wazne! straaasznie podobaja mi sie ciemne szminki (rozowe i czerwone), zazdroszcze np brunetka ze moga sie tym malowac, jaki odcien jest dla mnie dobry?
i jakie kolory moge jescze nosic?
Chce wygladac dobrze, nie jak szara mysza

duzo czytalam o "porach roku" ale nie potrafie sie "dopasowac"

Czy jakas dobra wizazystka moze mi pomoc?

z gory dziekuje za odpowiedz i podpowiedzi

Vitaminka
vitaminka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:46   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: mysli blond-jakie kolory wybrac?

Bez zdjecia nikt Ci nie pomoze. Sam opis nie wystarczy .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 16:23   #3
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: mysli blond-jakie kolory wybrac?

dokładnie, bardzo by nam pomogło zdjęcie..z tego co napisałaś wiem, że jesteś typem ciepłym więc albo wiosna albo jesień..ale zdjęcie by to wyjaśniło w 100%...
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.