Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 20:10   #3721
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
TUTAJ w załącznikach jest spis wyprzedażowych owadów z rozróżnieniem ich wielkości, co z kolei wpływa na wielkość asortymentu.
Akurat jedyna Biedra w moim mieście się załapała . Stąd też mam aktualnie dostęp do maseł Be Beauty Azja/Afryka/Brazylia po 4,99zł czy 500ml balsamów Eveline po bodajże 7,99zł
O mam nawet 2 i nigdy w nich nie byłam, trzeba to naprawić.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:20   #3722
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Ja właśnie dzisiaj trafiłam do tej wyprzedażowej, gdzie było pełno przecenionych kosmetyków. Ta Biedronka jest zaraz obok mojego fitnessu i jak mam sporo czasu do autobusu, to nie czekam na przystanku tylko idę zabijać czas (oraz wydawać kasę i nabijać bilans) w Biedronce.


Wkręciłam się w klikowy konkurs, chociaż nagrody jakieś powalające nie są. Gdybyście miały chwilkę, to proszę o klik w link z podpisu. Z góry dzięki i już więcej o tym nie spamuję.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:23   #3723
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj trafiłam do tej wyprzedażowej, gdzie było pełno przecenionych kosmetyków. Ta Biedronka jest zaraz obok mojego fitnessu i jak mam sporo czasu do autobusu, to nie czekam na przystanku tylko idę zabijać czas (oraz wydawać kasę i nabijać bilans) w Biedronce.


Wkręciłam się w klikowy konkurs, chociaż nagrody jakieś powalające nie są. Gdybyście miały chwilkę, to proszę o klik w link z podpisu. Z góry dzięki i już więcej o tym nie spamuję.
Kliknięte

I cóż Cię w tej Biedronce najbardziej zainteresowało?
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:45   #3724
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Coś z tymi wyprzedażowymi Biedronkami się nie zgadza. Teoretycznie powinnam mieć taką pod nosem a tu guzik, rzadko można coś kupić z przecen.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:47   #3725
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Coś z tymi wyprzedażowymi Biedronkami się nie zgadza. Teoretycznie powinnam mieć taką pod nosem a tu guzik, rzadko można coś kupić z przecen.
Może w regionie na tyle wykupują, że nie mają czego przeceniać? Albo osoba, która zamawia towar niespecjalnie do tego przykłada wagę?
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:58   #3726
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
I cóż Cię w tej Biedronce najbardziej zainteresowało?
Dziś kupiłam dwa mazidła Slim Expert - jedno serum do cycków (nigdy nie miałam takiego preparatu ) i jedno serum wyszczuplające do ciała. To są tak naprawdę rzeczy z serii Eveline Slim Extreme 3D. A do domowych zapasów wzięłam wszystkie 3 warianty żeli pod prysznic Apart po 3,49 zł sztuka i nie wiem, czy nie dokupić jeszcze, bo u nas w domu żele idą szybko, a cena naprawdę okazyjna.

Chodziły za mną jeszcze balsamy do ciała Garnier, balsamy Eveline i żele pod prysznic Nivea, ale to już by chyba była przesada.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!


Edytowane przez aktogimka
Czas edycji: 2012-03-30 o 12:47
aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 21:08   #3727
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Może w regionie na tyle wykupują, że nie mają czego przeceniać? Albo osoba, która zamawia towar niespecjalnie do tego przykłada wagę?
No właśnie nie bardzo bo w innych Biedronkach w moim mieście albo sąsiednich te poprzeceniane rzeczy są a na tej liście nie ma ich lokalizacji.

Muszę jeździć do Carroli na jej wieś bo tam nie ma kosmetycznych świrów.

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Chodziły za mną jeszcze balsamy do ciała Garnier, balsamy Eveline i żele pod prysznic Nivea, ale to już by chyba była przesada.
Garniera przecenili bo u mnie widziałam w normalnej cenie?

A tak a propo to przyłapałam Biedronkę raz na oszustwie. Polowałam na jedną rzecz więc wiedziałam w jakiej jest cenie a potem niby obniżyli a tak naprawdę zostawili tę samą cenę a przekreślili dużo wyższą.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 21:12   #3728
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A tak a propo to przyłapałam Biedronkę raz na oszustwie. Polowałam na jedną rzecz więc wiedziałam w jakiej jest cenie a potem niby obniżyli a tak naprawdę zostawili tę samą cenę a przekreślili dużo wyższą.
A to oszuści Mnie się taka sytuacja jeszcze nie zdarzyła, a robię tam zakupy dość często. Inna sprawa, że jeżdżę tam głównie po spożywkę, na którą aż tak znaczących przecen nie ma
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 21:21   #3729
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Dziewczyny gratuluje zuzyc i baty za zakupy.

Ksiezniczko doskonale cie rozumiem - miala taki szal w lutym. Teraz od 20 lutego nic nie kupilam. Sama nie wierze jak to mozliwe ale tak jest Jak widze jak zuzycia ida wolno to az odechciewa mi sie kupowac

Przeprowadzam sie -> klub

zuzylam odzywke Elseve 400 ml - mam juz 21 zuzyc

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
A to oszuści Mnie się taka sytuacja jeszcze nie zdarzyła, a robię tam zakupy dość często. Inna sprawa, że jeżdżę tam głównie po spożywkę, na którą aż tak znaczących przecen nie ma
w wielu sklepach tak robia, szczegolnie ciuchowych
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 21:54   #3730
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Swoim bilansem podzielę się w weekend, mam nadzieję, że jeszcze coś zużyję. Albo polegnę zakupowo, bo trafiłam w Biedronce na pełne kartony przecenionych kosmetyków. Dziś kupiłam tylko dwie rzeczy, ale nie wiem czy znów mnie tam nogi jutro nie poniosą.
Przeceny przecenami, ale pomyśl sobie, ile zapasów Ci dojdzie i ile zajmie Ci ich zużywanie.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Wow, super! U mnie póki co zero.... Ale chociaż poszłam dziś do babki zaliczyć 2 tematy z warunku, więc pierwsze koty za płoty i jak wszystko pójdzie zgodnie z planem może zaliczę to jeszcze przed sesją.

Jutro po zajęciach idę pierwszy raz na fitness Najpierw godzina strechingu a później godzina easy bike
Trzymam kciuki za to
Super! Udanych ćwiczeń

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
daj mi trochę tego zapału do pisania może ja bym w końcu napisała tą nieszczęsną pracę i się obroniła bo później z dzieckiem pewnie będzie jeszcze gorzej się zabrać za cokolwiek a ja jak durna zwlekam nie wiadomo na co
Ja tak zwlekam od kilku miesięcy I prawda jest taka, że się w końcu wzięłam za tą pracę tylko dlatego, że do soboty muszę mieć komplet ocen, a brakowało mi zaliczenia z seminarium. A żeby dostać zaliczenie, to musiałam oddać rozdział pracy. Ocenę już mam, a pracę zostawię na uczelni, a babka sobie odbierze w niedzielę. No i tak jak pisałam, do 15.04 muszę złożyć całą pracę, także wiele czasu mi nie zostało. Ja to zawsze wszystko na ostatni moment Chyba Cię za bardzo nie zmotywowałam Ale cieszę się, że wczoraj pisałam cały dzień, muszę jeszcze dokończyć jutro i potem brać się za następne rozdziały. Też chcę mieć to już za sobą... A Tobie tym bardziej bym radziła się zabrać za pisanie, skoro dziecko w drodze

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Nie wiem co to za firma Natural Products, ale zakochałam się w ich opakowaniach błyszczyków na kosmetykomanii i dobrałam sobie do darmowej wysyłki Wzięłam takie wzorki jak w załączniku.
Co Ty gadasz, że to są błyszczyki?

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
TUTAJ w załącznikach jest spis wyprzedażowych owadów z rozróżnieniem ich wielkości, co z kolei wpływa na wielkość asortymentu.
W Krakowie są tylko 2 - jak to możliwe w tak dużym mieście? A przynajmniej tylu się doszukałam Mógłby być spis alfabetyczny...

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
U mnie chyba też było 60, ale promotorka mi cały czas kazała coś dodawać i się zrobiło tyle stron. Ja miałam oddać do lipca, więc miałam więcej czasu na pisanie jednak, a i tak ciężko szło.
To Ci widzę strasznie promotorka pomagała Ale dobrze, że już masz to za sobą.

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Nic już raczej nie zużyję do końca miesiąca, zakupów też nie planuję, wstawiam więc spowiedź
gani, jesteś moim miszczem

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Wkręciłam się w klikowy konkurs, chociaż nagrody jakieś powalające nie są. Gdybyście miały chwilkę, to proszę o klik w link z podpisu. Z góry dzięki i już więcej o tym nie spamuję.
Jak to nie?! Toż to KOSMETYKI!
Kliknięte

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Chodziły za mną jeszcze balsamy do ciała Garnier, balsamy Eveline i żele pod prysznic Nivea, ale to już by chyba była przesada.
Gratuluję oparcia się im
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny

Edytowane przez Nusia7
Czas edycji: 2012-03-29 o 22:05
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:00   #3731
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
gani, jeszcze moim miszczem



Jak to nie?! Toż to KOSMETYKI!
Eeee tam, to Wy jesteście dla mnie miszczyniami, mając po kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt pozycji w zużyciach

Co do zielonego ---->
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 22:06   #3732
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Eeee tam, to Wy jesteście dla mnie miszczyniami, mając po kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt pozycji w zużyciach
Dopiero po Twoim cytacie zauważyłam, że zamiast "jesteś", napisałam "jeszcze" Już poprawiłam. Może i mamy dużo zużyć, ale zauważ też, ile zakupów Ty masz mało zużyć, ale jeszcze mniej zakupów.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 22:16   #3733
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Czemu tylko mnie bijecie? Hosenka też zasłużyła na lanie
Nie wiem co to za firma Natural Products, ale zakochałam się w ich opakowaniach błyszczyków na kosmetykomanii i dobrałam sobie do darmowej wysyłki Wzięłam takie wzorki jak w załączniku.
Nie tylko, nie tylko
Jaaaaakie cudne opakowania

Dziś z wymianki przyszła do mnie woda malinowa YR i fluid Vichy Normaderm. Jutro testy fluidu. Woda ładna, ale jak to z YR, mało trwała.

Od dawna szukam różu. Co prawda zostało mi trochę starego, ale mam tylko jeden i już używam go na siłę i dziś zobaczyłam cudo, które chce mieć, a mianowicie -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ion-blush.html Żeby tylko nie miał drobinek
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 23:15   #3734
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Od dawna szukam różu. Co prawda zostało mi trochę starego, ale mam tylko jeden i już używam go na siłę i dziś zobaczyłam cudo, które chce mieć, a mianowicie -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ion-blush.html Żeby tylko nie miał drobinek
Ale kusisz Ze mnie jest straszny pies na róże- obecnie mam 5 (albo i więcej? Muszę policzyć- 1 YR (z bronzerem), 2 smashbox, 2 essence czyli ok 5 ,
Ten, który Cię intersuje chyba nie ma drobinek. Ja tam drobinkowe lubię. Ale ten faktycznie wygląda na matowy. Matowe i dobre są chyba clinique i Benefit.

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość

zuzylam odzywke Elseve 400 ml - mam juz 21 zuzyc

Gratuluję zużyć! 21 w tym miesiącu czy od lutego? Pytam bo jeśli to zużycia tylko z tego miesiąca to tempo masz naprawdę zawrotne i oklaski należą się jeszcze większe.
I gratuluję braku zakupów od lutego, to się naprawdę chwali.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 23:59   #3735
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Ale kusisz Ze mnie jest straszny pies na róże- obecnie mam 5 (albo i więcej? Muszę policzyć- 1 YR (z bronzerem), 2 smashbox, 2 essence czyli ok 5 ,
Ten, który Cię intersuje chyba nie ma drobinek. Ja tam drobinkowe lubię. Ale ten faktycznie wygląda na matowy. Matowe i dobre są chyba clinique i Benefit.

Ja mam 1 róż i 1 bronzer i baaardzo bym chciała je zużyć, ale to chyba nierealne... Ja też lubię drobinki, ale moja tłusta skóra nie lubi
Clinique i Benefit na pewno mają dobre, ale to nie na moją kieszeń. Zresztą za ten 30 zł mi będzie ciężko dać

Jeśli chodzi o zużycia to u mnie póki co 14 pełnowymiarowych, 7 z wymianki i 10 próbek/miniproduktów. Poza tym pełno końcówek, więc jeśli nie zdążę do końca marca to na pewno początek kwietnia będzie obfity
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 00:24   #3736
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Ratunku!!!
Pisałam cały dzień od rana prace zaliczeniowe więc w domu musiało być cicho i od tej całodziennej ciszy TŻ mi zdziczał kompletnie i puszcza mi teraz jakąś muzykę w stylu soundtracków z filmu Wesele ( słyszałyście kiedyś? Ja zdębiałam - jedna piosenka o Licheniu, druga o lutowaniu i cipce- szok, takich bzdurnych tekstów dawno nie słyszałam. Zbieram szczękę z podłogi.)
A teraz leci jakiś przebój Bigos heart :/ i śpiewa pod nosem " cooking all day long" ( w wersji English very easy of course)
I na dobitkę zafundował mi jeszcze jakąś wersje Białego Misia mówiąc,że zachciało mu się tradycyjnych piosenek weselnych ( których szczerze nie cierpi) i jakieś starocie Lady Pank ( te jeszcze trawię.)
Ratunku bo chyba zaraz oszaleję :/ Normalnie gwałt przez uszy.
Chyba muszę uciec w słuchawki do mojego Placebo, London After Midnight i innych mrocznych melancholijnych klimatów bo po nich czuję się dużo lepiej.
Tak niestety teraz nadszedł czas na wspaniały utwór pod tytułem Wirtualna Miłość... Normalnie wyć się chce z radości.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 00:57   #3737
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Ratunku!!!
Pisałam cały dzień od rana prace zaliczeniowe więc w domu musiało być cicho i od tej całodziennej ciszy TŻ mi zdziczał kompletnie i puszcza mi teraz jakąś muzykę w stylu soundtracków z filmu Wesele ( słyszałyście kiedyś? Ja zdębiałam - jedna piosenka o Licheniu, druga o lutowaniu i cipce- szok, takich bzdurnych tekstów dawno nie słyszałam. Zbieram szczękę z podłogi.)
A teraz leci jakiś przebój Bigos heart :/ i śpiewa pod nosem " cooking all day long" ( w wersji English very easy of course)
I na dobitkę zafundował mi jeszcze jakąś wersje Białego Misia mówiąc,że zachciało mu się tradycyjnych piosenek weselnych ( których szczerze nie cierpi) i jakieś starocie Lady Pank ( te jeszcze trawię.)
Ratunku bo chyba zaraz oszaleję :/ Normalnie gwałt przez uszy.
Chyba muszę uciec w słuchawki do mojego Placebo, London After Midnight i innych mrocznych melancholijnych klimatów bo po nich czuję się dużo lepiej.
Tak niestety teraz nadszedł czas na wspaniały utwór pod tytułem Wirtualna Miłość... Normalnie wyć się chce z radości.
cyrk oj tam, zaraz pewnie wyłączy i pójdzie spać
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 01:08   #3738
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
cyrk oj tam, zaraz pewnie wyłączy i pójdzie spać
Jeszcze nie padł. Ale na szczęście teraz woli oglądać Weeds zamiast znęcać się nad zwierzętami- patrz ja.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 01:10   #3739
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Jeszcze nie padł. Ale na szczęście teraz woli oglądać Weeds zamiast znęcać się nad zwierzętami- patrz ja.
hehe to nieźle tam masz
pozdrawiam!
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 01:15   #3740
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Ja Ciebie też ;-)
Dobranoc
Może mój TŻ będzie jeszcze szalał ale ja powoli zabieram się spać bo jutro rano muszę wstać na zajęcia.
Pa, pa i do zobaczenia ponownie
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 01:28   #3741
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Ja Ciebie też ;-)
Dobranoc
Może mój TŻ będzie jeszcze szalał ale ja powoli zabieram się spać bo jutro rano muszę wstać na zajęcia.
Pa, pa i do zobaczenia ponownie
hehe dzięki
Pa,pa!
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 06:09   #3742
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje zuzyc i baty za zakupy.

Ksiezniczko doskonale cie rozumiem - miala taki szal w lutym. Teraz od 20 lutego nic nie kupilam. Sama nie wierze jak to mozliwe ale tak jest Jak widze jak zuzycia ida wolno to az odechciewa mi sie kupowac

Przeprowadzam sie -> klub

zuzylam odzywke Elseve 400 ml - mam juz 21 zuzyc

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------


w wielu sklepach tak robia, szczegolnie ciuchowych
Ja Tobie gratuluję 0 zakupów Szacun

Ja też się przeprowadzam w kwietniu. Na razie szukam mieszkania. I pewnie zakupy kosmetyczne pójdą na bok, bo mnie na nie nie będzie stać, wiec teraz ostatni moment, żeby się wyszaleć w drogeriach:brzyda l:
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 09:03   #3743
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość

Jejku, ale się cieszę, że tak spodobał Ci się przepis. Od razu chce mi sie bardziej kucharzyć i blogować
ja też mam zamiar wypróbować, czekam tylko na dobry moment i okazję
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Dzięki za klika.
Dziś kupiłam dwa mazidła Slim Expert - jedno serum do cycków (nigdy nie miałam takiego preparatu ) i jedno serum wyszczuplające do ciała. To są tak naprawdę rzeczy z serii Eveline Slim Extreme 3D. A do domowych zapasów wzięłam wszystkie 3 warianty żeli pod prysznic Apart po 3,49 zł sztuka i nie wiem, czy nie dokupić jeszcze, bo u nas w domu żele idą szybko, a cena naprawdę okazyjna.

Chodziły za mną jeszcze balsamy do ciała Garnier, balsamy Eveline i żele pod prysznic Nivea, ale to już by chyba była przesada.
kurczę no a ja się zastanawiałam czy wziąć te slim expert czy nie gdybym wiedziała że to eveline to bym brała a ceny na prawdę zachęcające
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Ja tak zwlekam od kilku miesięcy I prawda jest taka, że się w końcu wzięłam za tą pracę tylko dlatego, że do soboty muszę mieć komplet ocen, a brakowało mi zaliczenia z seminarium. A żeby dostać zaliczenie, to musiałam oddać rozdział pracy. Ocenę już mam, a pracę zostawię na uczelni, a babka sobie odbierze w niedzielę. No i tak jak pisałam, do 15.04 muszę złożyć całą pracę, także wiele czasu mi nie zostało. Ja to zawsze wszystko na ostatni moment Chyba Cię za bardzo nie zmotywowałam Ale cieszę się, że wczoraj pisałam cały dzień, muszę jeszcze dokończyć jutro i potem brać się za następne rozdziały. Też chcę mieć to już za sobą... A Tobie tym bardziej bym radziła się zabrać za pisanie, skoro dziecko w drodze
moja promotorka to trochę ciężki przypadek, nabyle pytanie nie chce mi odpowiedzieć mailem tylko każe jechać 130 km i przyjść na dyżur dlatego mnie tak zniechęca to pisanie bo jak byle pierdoły nie wiem jak mam pisać to muszę jechać i cały dzień mam zmarnowany
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 10:40   #3744
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Od dawna szukam różu. Co prawda zostało mi trochę starego, ale mam tylko jeden i już używam go na siłę i dziś zobaczyłam cudo, które chce mieć, a mianowicie -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ion-blush.html Żeby tylko nie miał drobinek
Jak masz jeden, to śmiało kupuj Ja mam dwa, ale chyba za niedługo kupię trzeci. Oczywiście każdy w innym odcieniu. Nad tym Rimmelem też dumam.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Ja mam 1 róż i 1 bronzer i baaardzo bym chciała je zużyć, ale to chyba nierealne...
Czemu aż tak bardzo?

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja też się przeprowadzam w kwietniu. Na razie szukam mieszkania.
Zazdroszczę i gratuluję Będziesz mieszkać pewnie z TŻ-em?

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
moja promotorka to trochę ciężki przypadek, nabyle pytanie nie chce mi odpowiedzieć mailem tylko każe jechać 130 km i przyjść na dyżur dlatego mnie tak zniechęca to pisanie bo jak byle pierdoły nie wiem jak mam pisać to muszę jechać i cały dzień mam zmarnowany
Współczuję A nie możesz poprosić jej o numer telefonu?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 12:56   #3745
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Garniera przecenili bo u mnie widziałam w normalnej cenie?
O, zagięłąś mnie. Nie wiem, czy przecenili, bo cenówki wisiały zwykłe, a nie z napisem "teraz jeszcze taniej", a nie pomyślałam, że w tych koszach może być coś nieprzecenionego. Pamiętam, że kosztowały 8,xx zł.
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Przeceny przecenami, ale pomyśl sobie, ile zapasów Ci dojdzie i ile zajmie Ci ich zużywanie.
Bardziej nad zapasami i zużywaniem przemawia do mnie argument "ile wydasz na to pieniędzy".


Niech już wróci ładna i słoneczna wiosna. Od tego wiatru głowa mi pęka.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:55   #3746
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
kurczę no a ja się zastanawiałam czy wziąć te slim expert czy nie gdybym wiedziała że to eveline to bym brała a ceny na prawdę zachęcające
Też bym wzięła gdyby nie to że serum do cycków mnie potwornie uczuliło ?(a nie jestem alergikiem)

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
O, zagięłąś mnie. Nie wiem, czy przecenili, bo cenówki wisiały zwykłe, a nie z napisem "teraz jeszcze taniej", a nie pomyślałam, że w tych koszach może być coś nieprzecenionego. Pamiętam, że kosztowały 8,xx zł.
Wydaje mi się że ja widziałam cenę 14-15 zł. Ok 8 zł za 250 ml to fajna cena.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:24   #3747
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

w tym miesiącu bardzo przyszalałam :x ale dostałam stypendium (jednorazowe, grrrr co za durna uczelnia ) i postanowiłam za to sobie sprawić kilka rzeczy
muszę jeszcze pouzupełniać listę...a teraz do nauki czas :x mam ciężkie dwa tygodnie, bo dwa zjazdy pod rząd w weekendy, do tego studium dziennie...no i jest jak jest , no i ta zmiana czasu...wciąż ją czuję...dzisiaj prawie zalałam herbatę zimną wodą z filtra zamiast z czajnika i chciałam zmyć makijaż, na płatek naniosłam ZMYWACZ do paznokci...dobrze, że się w porę opamiętałam jestem jakaś półprzytomna

chcę odetchnąć
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2012-03-30 o 20:56
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 22:13   #3748
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość


Gratuluję zużyć! 21 w tym miesiącu czy od lutego? Pytam bo jeśli to zużycia tylko z tego miesiąca to tempo masz naprawdę zawrotne i oklaski należą się jeszcze większe.
I gratuluję braku zakupów od lutego, to się naprawdę chwali.

od 1 marca mam tyle zuzyc. Dzis zuzylam micela wiec mam juz 22 zuzycia.

Wklejam bilans:

ZUŻYCIA MARCA:

  • Krem do rąk Kamill Sensitive z pompką 150 ml
  • Żel pod prysznic Oriflame Discover 250ml
  • Maseczka błotna z Morza Martwego AVON – 75ml
  • Balsam Tołpa – Reduktor suchej skóry – 195 ml
  • Krem Bioderma -40 ml
  • Miniatura balsamu z hotelu
  • szampon do włosów rudych Isana – 250 ml
  • mleczko do demakijażu AVON – 200ml
  • dezodorant Rexona spray
  • Odżywka Pantete – 55ml
  • maseczka 4 w 1 Tołpa saszetka
  • Buteleczka kwasów AHA Dermika
  • Żel Bioderma Atozink – saszetka
  • maseczka oliwkowa Rossmann - saszetka
  • szampon Dove miniatura 55 ml
  • tusz do rzęs 24 k AVON
  • Krem do stóp Neutrogena
  • Żel pod prysznic Kokos i trawa cytrynowa AVON 400 ml
  • oliwka HIPP 25ml
  • cień do powiek w kremie Oriflame
  • krem do rąk truskawkowy AVON
  • Odżywka do włosów Elseve 400ml
  • Płyn micelarny 200ml


Zakupy:
ZERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!



Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja Tobie gratuluję 0 zakupów Szacun

Ja też się przeprowadzam w kwietniu. Na razie szukam mieszkania. I pewnie zakupy kosmetyczne pójdą na bok, bo mnie na nie nie będzie stać, wiec teraz ostatni moment, żeby się wyszaleć w drogeriach:brzyda l:

O fajnie Ja dziś byłam zapłacić Cieszę się że w końcu stanę na nogi, będę musiała o siebie zadbac, z drugiej strony odczuwam lekki stresik jak to wyjdzie.
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 22:18   #3749
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Dziewczyny,
miałam tylko kupić bronzer i filtr, ale niestety na tym nie koniec :/
Filtr już zamówiony w aptece przez internet.
Bronzera jeszcze nie wybrałam, czaje się
Przede mną jeszcze kupno farby tudzież szamponu koloryzującego,
(swoją drogą szukam kolorku typu miodowy blond/jasny złoty blond/wpadający w karmel?) ajjj... może ktoś zna fajny kolorek w tych typach?
Przydałby mi się jeszcze jakiś puder mineralny.
Czaje się na któryś z BU może ten perłowy? Jak myślicie który byłby dobry dla suchej cery? Żeby nie wysuszał i nie powodował tępego matu lub efektu mąki na twarzy.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

KonikGarbusek, gratuluję tylu zużytych kosmetyków!
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 23:26   #3750
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część VIII

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Jak masz jeden, to śmiało kupuj Ja mam dwa, ale chyba za niedługo kupię trzeci. Oczywiście każdy w innym odcieniu. Nad tym Rimmelem też dumam.

Czemu aż tak bardzo?
Bo mam róż i bronzer już od kilku lat i mi się znudził A ja mam wyrzuty sumienia jak coś kupuje z kolorówki, pomimo, że coś już mam
Spodobał mi się jeszcze nowy puder brązujący Astor. Nie mogę go znaleźć na necie, jedynie na fb na ich profilu jest.

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
od 1 marca mam tyle zuzyc. Dzis zuzylam micela wiec mam juz 22 zuzycia.

Wklejam bilans:
Piękny bilans


Ja wróciłam z fitnessu, super było Po godzinie spinningu czuję, że żyję
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.