- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-11, 16:11   #1831
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
co pozamawiałaś?
wzięłam aspirator, taki chociaż wahałam się bo niemam doświadczenia z takimi wynalazkami

http://allegro.pl/aspirator-do-nosa-...096299518.html

takie bzdurki a nazbierała się się kwota

Bezpieczne nożyczki BabyOno dla dzieci HIT!!! (5643028279)
Pojemniki na mleko matki z pokrywkami BabyOno 4szt (5647202301)
Płatki kosmetyczne dla dzieci niemowląt BabyOno (5655819688)
Przewijak usztywniany na komode, łóżeczko 70x50 (5528772011)
Ochraniacz na łóżeczko 60x120cm (5652611279)
Woreczki zapachowe na zużyte pieluchy 200szt. (5612647276)
Biały jeleń emulsja do higieny intymnej z jaśminem (5661911342)
Spray Frida Nose do nosa dla niemowląt 280 dawek (5643665628)
Krem Purelan na podrażnione obolałe brodawki sutki (5656227070)
Kompresy niejałowe gaziki rozmiar 5x5cm 100szt (5526506393)
Pokrowiec flanelowy prześcieradło przewijak z guma x3 (5654064101)
Sól fizjologiczna dla niemowląt NaCl 0,9% 5x5ml (5662859259)
MEDELA herbatka laktacyjna Bocianek PROMOCJA x3 (5661954068)
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 16:12   #1832
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Nie macie łatwo dziewczyny

Ja kończę kocyk, zostały mi rogi do zszycia. Wyszedł prawie prostokąt więc - sukces!! Mąż się śmieje, że wzorek śmieszny wybrałam. Szyje się minky średnio, to fakt, ale jakoś poszło, nawet mi, kompletnemu leszczowi w krawiectwie. Ale kocyk wyszedł 130 zł - minky, materiał i taki wkład spulchniający do środka. Choć materiały dzisiaj widziałam takie, że mam ochotę uszyć kolejny !
Dobra, fotki w załączeniu. Proszę się nie śmiać, albo robić to chociaż cichaczem
Świetny
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015
india_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 16:19   #1833
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Kurczę Wy to macie małe dzieci.. Moja to jest największa chyba no żeby już miała 2100 to naprawdę.. A ja chce naturalnie rodzić to nie wiem jak ją urodzę..

cynamon jakie miętowe koszule? znowu coś przegapiłam a też chcę właśnie koszule kupić! Proszę wstaw mi jeszcze raz linka i zaśmieć forum
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 16:19   #1834
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
wzięłam aspirator, taki chociaż wahałam się bo niemam doświadczenia z takimi wynalazkami

http://allegro.pl/aspirator-do-nosa-...096299518.html

takie bzdurki a nazbierała się się kwota

Bezpieczne nożyczki BabyOno dla dzieci HIT!!! (5643028279)
Pojemniki na mleko matki z pokrywkami BabyOno 4szt (5647202301)
Płatki kosmetyczne dla dzieci niemowląt BabyOno (5655819688)
Przewijak usztywniany na komode, łóżeczko 70x50 (5528772011)
Ochraniacz na łóżeczko 60x120cm (5652611279)
Woreczki zapachowe na zużyte pieluchy 200szt. (5612647276)
Biały jeleń emulsja do higieny intymnej z jaśminem (5661911342)
Spray Frida Nose do nosa dla niemowląt 280 dawek (5643665628)
Krem Purelan na podrażnione obolałe brodawki sutki (5656227070)
Kompresy niejałowe gaziki rozmiar 5x5cm 100szt (5526506393)
Pokrowiec flanelowy prześcieradło przewijak z guma x3 (5654064101)
Sól fizjologiczna dla niemowląt NaCl 0,9% 5x5ml (5662859259)
MEDELA herbatka laktacyjna Bocianek PROMOCJA x3 (5661954068)
jaki wypasiony aspirator, z melodyjkami że też nie wiedziałam o istnieniu takich, może też bym kupiła, bo ten taki zwykły do buzi trochę mnie obrzydza
mnie z tej listy brakuje przewijaka, woreczków na pieluchy i pokrowców na przewijak, to sobie zapiszę
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 16:20   #1835
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziewczyny, które kupują bujaczek, zalinkujecie mi wasze wybory?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 16:26   #1836
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które kupują bujaczek, zalinkujecie mi wasze wybory?
ostatnio pisałam, że myślę o tym, ale nie jestem jeszcze na bank pewna: http://www.tinylove.com.pl/index.php...tiny-love-18kg
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 16:28   #1837
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Iclosemyeyes, ja właśnie taki miałam przy pierwszym dziecku, wysysał gile ale też mnie to troszkę obrzydzało po za tym naczytałam się że te zarazki z kataru dziecka można przy okazji wciągnąć (co w sumie jest logiczne jak teraz o tym mysle) to odechciało mi się, przy dwójce maluchów lepiej żebym nie miała gorszych dni
Dzika Ropucha, już wstawiam http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...647742195.html
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 16:29   #1838
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
to jakbym o swoim czytała on też mówi, że jak coś od niego chcę to mam mu wprost powiedzieć, bo on się sam nie domyśli.... Po prostu stos garów w zlewie czy brudne okna nic mu nie mówią A co do wyprawki to też sam się nie wychylał. Sama póki co zainicjowałam zamówienie z apteki i wózek. Nie wiem co zrobić z resztą wyprawki, ale może poczekam na ruch ze strony męża, zobaczymy czy mu przyjdzie do głowy, że dziecko nie ma w czym spać ani w co być ubrane
Faceci są naprawdę z innej planety i całkiem inaczej widzą świat niż my. Chociaż na pewno zdarzają się wyjątki

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Chyba zamało wymagam od tego mojego jak tak Was czytam. Jestem na chorobowym,caly dzień w domu, on pracuje więc wszelkie sprawy domowe zostają na mojej głowie. Na zakupy go wysyłam żeby nie dźwigać i czasem z psem wieczorem. W zakupy itp też się nie angażuje, ja go informuje co trzeba i tyle.
Też jestem na chorobowym, on pracuje ale np takie posprzątanie po obiedzie nie jest chyba jakimś wielkim zadaniem. Nie wiem co by było gdybym musiała leżeć plackiem.

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ja od mojego męża nie wymagam bo na szczęście on jest taki, że wie co ma robić. I posprząta i ugotuje, pranie puści i powiesi. Śmieci wynosi, przy aucie zrobi. Na zakupy jeździ ze mną. No narzekać nie mogę tylko to serce ma takie miękkie i nawet jak przez chwile jest stanowczy to zaraz ma wyrzuty sumienia i już nie potrafi. Pewnie ja będę mamusią wymagającą a mój mąż tym dobrym tatusiem No co zrobić
No to masz świetnego faceta. Mój też jest dobrym człowiekiem, ale nie ugotuje, pralkę to raz mu pokazałam jak się nastawia, rzadko ale pranie powiesi. Ze sprzątania to on tylko odkurzy. Ja lubię jak jest porządek, posprzątane a jemu nie przeszkadza jakby np dwa tygodnie nie było odkurzane. No taki typ, ale człowiek wszystko wynosi z domu. Ja jestem nauczona porządku, a u nich no nie sprzątało się za często.


Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Nie macie łatwo dziewczyny

Ja kończę kocyk, zostały mi rogi do zszycia. Wyszedł prawie prostokąt więc - sukces!! Mąż się śmieje, że wzorek śmieszny wybrałam. Szyje się minky średnio, to fakt, ale jakoś poszło, nawet mi, kompletnemu leszczowi w krawiectwie. Ale kocyk wyszedł 130 zł - minky, materiał i taki wkład spulchniający do środka. Choć materiały dzisiaj widziałam takie, że mam ochotę uszyć kolejny !
Dobra, fotki w załączeniu. Proszę się nie śmiać, albo robić to chociaż cichaczem
Super kocyk bardzo ładnie wyszedł i faktycznie wzorek taki oryginalny
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 16:30   #1839
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes, ja właśnie taki miałam przy pierwszym dziecku, wysysał gile ale też mnie to troszkę obrzydzało po za tym naczytałam się że te zarazki z kataru dziecka można przy okazji wciągnąć (co w sumie jest logiczne jak teraz o tym mysle) to odechciało mi się, przy dwójce maluchów lepiej żebym nie miała gorszych dni
Dzika Ropucha, już wstawiam http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...647742195.html
no właśnie ja kojarzę, że koleżanka z pracy narzekała, że jak tego używała przy synku to ciągle była chora no nic zobaczymy... jak się nie przemogę to kupimy coś innego.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 16:35   #1840
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
U mojego męża też rodzina nie jest zbytnio ze sobą związana, tyle, że teściowa pokomentować lubi, dobrze tylko tyle, że w Polsce 2-3 miesiące w roku aby jest.

U mnie znowu jest przegięcie w drugą stronę - jestem tak zżyta z rodzicami, że prawie uzależniona i mimo 28 lat nie potrafię nic zrobić nie szukając przy tym aprobaty u mojej mamy, mimo, że wiem, że nigdy tej aprobaty nie uzyskam Od kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży zamieszkaliśmy z mężem z moimi rodzicami, bo oni mają duży dom itd., a myśmy mieszkali w kawalerce i uznaliśmy, że z 2 kotami i małym dzieckiem będzie nam u nich lepiej, jeszcze jakaś opieka z ich strony czy pomoc przy małej będzie. Ale niestety właśnie jesteśmy na etapie szukania większego mieszkania do kupienia/wynajęcia, bo z moją mamą nie da się wytrzymać. Jest straszną heterą, wszystko musi być tak jak ona chce, ale żeby było śmieszniej, to oczywiście nie mówi, czego oczekuje, tylko trzeba się domyśleć Już nie mówiąc o tym, że jej zdaniem nie jestem "normalną kobietą", bo się nie przemęczam, uważam na siebie i jak coś boli to leżę i czekam, aż przejdzie, a mamy zdaniem powinnam zapitalać jak mały samochodzik - sprzątać, prać, gotować, prasować, itd. itp. jeszcze z uśmiechem na ustach i w ilościach hurtowych...
Doszłam do wniosku, że dziecku będzie jednak lepiej mimo mniejszego metrażu jak będzie miało matkę spokojniejszą psychicznie
I dobrze robicie, mieszkanie z teściami jacy by oni nie byli nie jest dobre na dłuższą metę

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak... porównując nawet święta kiedyś a dziś. Wigilia to taki magiczny moment był zawsze, cały rok się czekało, a teraz...? Przynajmniej u mnie jest tak, że nikomu nie chce się świąt, wigilia to rach ciach, szybko szybko, bo każdy ma gdzieś w planach jechać... Świat ku dobremu na pewno nie idzie, każdemu teraz pieniądze w głowie i własne dobro, coraz mniej już tych wartości społecznych, wspólnego spędzania czasu, dbania o kontakt rodzinny... Życzę Wam i sobie stworzenia rodziny zgranej, kochającej się wzajemnie, żeby nie zatracić tych wartości w dalszym życiu
I wzajemnie kiedyś to były święta a teraz, mam wrażenie, ze każdy na każdego patrzy spod byka i tylko czeka na relacje kto ma gorzej od niego heh

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Nie macie łatwo dziewczyny

Ja kończę kocyk, zostały mi rogi do zszycia. Wyszedł prawie prostokąt więc - sukces!! Mąż się śmieje, że wzorek śmieszny wybrałam. Szyje się minky średnio, to fakt, ale jakoś poszło, nawet mi, kompletnemu leszczowi w krawiectwie. Ale kocyk wyszedł 130 zł - minky, materiał i taki wkład spulchniający do środka. Choć materiały dzisiaj widziałam takie, że mam ochotę uszyć kolejny !
Dobra, fotki w załączeniu. Proszę się nie śmiać, albo robić to chociaż cichaczem
super

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Kurczę Wy to macie małe dzieci.. Moja to jest największa chyba no żeby już miała 2100 to naprawdę.. A ja chce naturalnie rodzić to nie wiem jak ją urodzę.
który u Ciebie tydzień? moja już Cię goni



Powiem Wam, że jakieś pozytywy z wizyty teściów jednak są. Chyba nam się wyjaśni sprawa z wózkiem. Na wyjściu teściowa zapytała co z wózkiem. No to mówie, że nie wiemy jeszcze, może od mojej siostry a jak nie to sami coś kupimy. Poszli. I zaraz dzwoni do męża na tel i mówi żebyśmy nie brali od mojej siostry bo to za dużo kasy jak na wózek po dwójce dzieci itd, będzie już wymęczony. I żebyśmy dali tyle ile mamy a oni resztę dołożą i kupimy nowy jakiś tak do 2 tyś.
No co jak co ale dobrze się złożyło, siostrze powiem, ze dziadkowie się dokładają na nowy i będę miała z głowy. Jakie szczęście! Pewnie załatwimy to w ciągu 1,5 tyg póki teściowa jeszcze jest w Polsce.
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 16:39   #1841
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że jakieś pozytywy z wizyty teściów jednak są. Chyba nam się wyjaśni sprawa z wózkiem. Na wyjściu teściowa zapytała co z wózkiem. No to mówie, że nie wiemy jeszcze, może od mojej siostry a jak nie to sami coś kupimy. Poszli. I zaraz dzwoni do męża na tel i mówi żebyśmy nie brali od mojej siostry bo to za dużo kasy jak na wózek po dwójce dzieci itd, będzie już wymęczony. I żebyśmy dali tyle ile mamy a oni resztę dołożą i kupimy nowy jakiś tak do 2 tyś.
No co jak co ale dobrze się złożyło, siostrze powiem, ze dziadkowie się dokładają na nowy i będę miała z głowy. Jakie szczęście! Pewnie załatwimy to w ciągu 1,5 tyg póki teściowa jeszcze jest w Polsce.
super do 2 tys spokojnie znajdziesz fajny, nowiutki wózeczek z dostawą do domu i bez łaski siostry
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 16:41   #1842
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Nie macie łatwo dziewczyny

Ja kończę kocyk, zostały mi rogi do zszycia. Wyszedł prawie prostokąt więc - sukces!! Mąż się śmieje, że wzorek śmieszny wybrałam. Szyje się minky średnio, to fakt, ale jakoś poszło, nawet mi, kompletnemu leszczowi w krawiectwie. Ale kocyk wyszedł 130 zł - minky, materiał i taki wkład spulchniający do środka. Choć materiały dzisiaj widziałam takie, że mam ochotę uszyć kolejny !
Dobra, fotki w załączeniu. Proszę się nie śmiać, albo robić to chociaż cichaczem
A gdzie kupowałaś materiał? Gdzie widziałaś fajny?
Mnie się ten w lamy podoba. Jest taki inny od wszystkich.

Ja wczoraj uszyłam czapkę dla Hani. Oswajam maszynę, którą kupiłam dwa lata temu
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 17:12   #1843
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Craftoholicshop.com ja kupiłam stacjonarne w gdańsku.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 17:57   #1844
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja za to wczoraj uszylam poduszkę antywstrzasowa chyba uszyje ja jeszcze raz ale muszę kupić minky, chociaż w trakcie poszukiwań "przepisu" jak ja uszyć jedną babka pisała że minky nadaje się tylko z jednej strony bo szyjka jej dziecku się poci gdy na nim leży. Chyba ze to jakaś kiepska podrobka była
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1441990488650.jpg (41,4 KB, 23 załadowań)
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 18:31   #1845
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dzięki dziewczyny za pocieszenie, chyba faktycznie powinnam skonsultować się z kimś jeszcze . Tyle lat miałam jednego gina i nigdy nie mogłam na niego narzekać, to pierwszy raz tak mnie niemile zaskakuje...

Wonderka i India gratuluję przyjazdu nowych wózków!!
Poznanianka to dobry halny tam u Was wiał, ale chociaż pranie miałaś chyba szybko suche jak aż wiadra przewalał
Srebrna też w żebrach nie czuję, co prawda tak myślałam, że Mała zmieniła ułożenie, bo czuję ją znacznie intensywniej i dużo częściej, ale dalej na szczęście mi się nie wciska w żebra
Joyce to nasze małe ważą tyle samo co do grama, hehe nie przejmuj się, po prostu będzie drobniejsza, taka kruszyneczka kochana, a może nadrobi w ostatnich tygodniach i dobije do 3,5kg? Kto wie
Cynamon porządne zakupy !
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 18:40   #1846
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ale dzień dzisiaj! Powiedziałam mojej mamie, ze jednak biore ten abtybiotyk, a ona na mnie z gębą, ze co ja robie! Dziecko chce skrzywdzic.....przeciez to jest zakazane w ciazy! Przeciez Amotaks jest bezpieczny, tak samo jak Duomox i podobne. A lepiej szybciej sie wyleczyc noz zeby infekcja postepowala....
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 18:46   #1847
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

A ja mam pytanie odnośnie ktg. Czy u Was też podczas badania czasem się włącza melodyjka?

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Ale dzień dzisiaj! Powiedziałam mojej mamie, ze jednak biore ten abtybiotyk, a ona na mnie z gębą, ze co ja robie! Dziecko chce skrzywdzic.....przeciez to jest zakazane w ciazy! Przeciez Amotaks jest bezpieczny, tak samo jak Duomox i podobne. A lepiej szybciej sie wyleczyc noz zeby infekcja postepowala....
Jakbym słyszala swoją mamę... moja to samo myśli o antybiotykach w ciąży, że to trucizna i dziecku krzywdę można zrobić ehh szkoda słów. Uważa, że czosnek to najlepszy i naturalny antybiotyk. Niestety nie wszystkie infekcje zwalczy...
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 18:48   #1848
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Ale dzień dzisiaj! Powiedziałam mojej mamie, ze jednak biore ten abtybiotyk, a ona na mnie z gębą, ze co ja robie! Dziecko chce skrzywdzic.....przeciez to jest zakazane w ciazy! Przeciez Amotaks jest bezpieczny, tak samo jak Duomox i podobne. A lepiej szybciej sie wyleczyc noz zeby infekcja postepowala....
Nie martw się... ja tez w pierwszej ciąży bralam antybiotyk i mały zdrowy jak ryba. Nie raz jest to lepsze rozwiązanie, moja lekarz wtedy mowila ze nieleczona infekcja moze przejść na dziecko i wtedy to juz nie są żarty.
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 18:57   #1849
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie ktg. Czy u Was też podczas badania czasem się włącza melodyjka?

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------


Jakbym słyszala swoją mamę... moja to samo myśli o antybiotykach w ciąży, że to trucizna i dziecku krzywdę można zrobić ehh szkoda słów. Uważa, że czosnek to najlepszy i naturalny antybiotyk. Niestety nie wszystkie infekcje zwalczy...




Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nie martw się... ja tez w pierwszej ciąży bralam antybiotyk i mały zdrowy jak ryba. Nie raz jest to lepsze rozwiązanie, moja lekarz wtedy mowila ze nieleczona infekcja moze przejść na dziecko i wtedy to juz nie są żarty.
Wlasnie to samo jej mowilam, lepiej wyleczyc szybciej niz zeby siw to mialo rozwijac. Tym bardziej ze 3 dni meczlam sie z czosnkiem i innymi i tylko bylo gorzej. A po 2 dniach antybiotyku juz mi lepiej. Czasem lepiej nic nie mowic bo rece opadaja...
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-11, 18:57   #1850
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Ja kończę kocyk, zostały mi rogi do zszycia.
super wyszedł ci ten kocyk!!
ale cena rzeczywiście wysoka.

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość

Powiem Wam, że jakieś pozytywy z wizyty teściów jednak są. Chyba nam się wyjaśni sprawa z wózkiem.
ooo super! bardzo fajnie wam się złożyło,

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Ja za to wczoraj uszylam poduszkę antywstrzasowa chyba uszyje ja jeszcze raz ale muszę kupić minky, chociaż w trakcie poszukiwań "przepisu" jak ja uszyć jedną babka pisała że minky nadaje się tylko z jednej strony bo szyjka jej dziecku się poci gdy na nim leży. Chyba ze to jakaś kiepska podrobka była
fajnie wyszła, ja się przymierzam do tych literek co któaś z was wstawiała filmik, ale skończył nam się papier w drukarce - tż jutro ma kupić to może w weekend spróbuję coś stworzyć
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 19:09   #1851
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Ale dzień dzisiaj! Powiedziałam mojej mamie, ze jednak biore ten abtybiotyk, a ona na mnie z gębą, ze co ja robie! Dziecko chce skrzywdzic.....przeciez to jest zakazane w ciazy! Przeciez Amotaks jest bezpieczny, tak samo jak Duomox i podobne. A lepiej szybciej sie wyleczyc noz zeby infekcja postepowala....
Ech.... Jak najbardziej robisz dobrze biorąc antybiotyk, mnie lekarz powiedział identycznie jak napisała Cynamon, że im dłużej się zwleka z leczeniem tak poważnych infekcji tym gorzej dla dziecka. Nie ma co stawiać w takich krytycznych przypadkach na czosnek i miód niestety
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 19:26   #1852
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Ech.... Jak najbardziej robisz dobrze biorąc antybiotyk, mnie lekarz powiedział identycznie jak napisała Cynamon, że im dłużej się zwleka z leczeniem tak poważnych infekcji tym gorzej dla dziecka. Nie ma co stawiać w takich krytycznych przypadkach na czosnek i miód niestety
No dokladnie. Gdyby to byl po prostu maly katar i drapanie w gardle to spoko. Dalabym rade bez. Ale katar mega i zauwazylam zolta wydzieline z nosa, co wskazuje juz na infekcje a tu domowe sposoby nie pomoga raczej. Mnie choroba zawsze trzyma z tydzien i nigdy domowe sposoby nie byly skuteczne. Z tego co czytalam to ta grupa antybiotykow jest bezpieczna w ciazy, a niektorzy sieja panike ech
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 19:38   #1853
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
który u Ciebie tydzień? moja już Cię goni

No ja mam 31 wg lekarza a 32 wg mnie. Termin na 9.11 wg OM czyli tak jak Twój bo widzę na 1 stronie. Ja mam błąd na 1 stronie A ile Twoja waży?
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 19:39   #1854
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

wonderka śliczny ten kocyk!

Pochwale się że byliśmy dziś na sr,zajęcia praktyczne z podnoszenia dzidzi,przewijania itd itp. I mój tz jak to on,gwiazdor, zrobił całe show z tego ale szło mu świetnie,najlepiej sobie z panów radził sam mógłby zajęcia prowadzić i udzielać instrukcji więc dziś pękam z dumy i go wygoniłam na piwo do kolegów w ramach nagrody, tymbardziej że mi dzisiaj dał bukiet niespodziankę i kasę na jutrzejsze zakupy
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 19:42   #1855
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
No ja mam 31 wg lekarza a 32 wg mnie. Termin na 9.11 wg OM czyli tak jak Twój bo widzę na 1 stronie. Ja mam błąd na 1 stronie A ile Twoja waży?
Moja w 30+5 miala 1770 prawie, teraz pewnie spokojnie pod 1900 teraz mam 31+ 5, ale Twoja i tak większa jest na to wygląda. Będą duże dziewczyny
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 19:51   #1856
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Peachella, myślę tak samo jak dziewczyny. Mama pewnie ma na myśli jakieś antybiotyki z czasów jak sama była w ciąży, to może faktycznie były szkodliwe, a teraz to co innego
Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie ktg. Czy u Was też podczas badania czasem się włącza melodyjka?
ja jeszcze nie miałam ktg robionego.... a masz do tego jakieś specjalne wskazania?
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość

Pochwale się że byliśmy dziś na sr,zajęcia praktyczne z podnoszenia dzidzi,przewijania itd itp. I mój tz jak to on,gwiazdor, zrobił całe show z tego ale szło mu świetnie,najlepiej sobie z panów radził sam mógłby zajęcia prowadzić i udzielać instrukcji więc dziś pękam z dumy i go wygoniłam na piwo do kolegów w ramach nagrody, tymbardziej że mi dzisiaj dał bukiet niespodziankę i kasę na jutrzejsze zakupy
no to brawa dla TŻ za show i bukiet niespodziankę

my złożyliśmy wózek po powrocie męża z pracy, ale się umęczyliśmy przy tym musimy sobie przećwiczyć jeszcze na sucho, bo mała by chyba nie wytrzymała takiego guzdrania się a później zagonił mnie do Ikei, bo mu się przypomniało, że nie ma biurka pod komputer. To skorzystałam z okazji i kupiłam sobie parę brakujących pierdółek, a dziecku prześcieradełka i organizer na łóżeczko taki jak w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pysslingar-kieszenie-scienne-bia-y__0135141_PE291862_S4.JPG (20,5 KB, 12 załadowań)
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 19:54   #1857
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
wonderka śliczny ten kocyk!

Pochwale się że byliśmy dziś na sr,zajęcia praktyczne z podnoszenia dzidzi,przewijania itd itp. I mój tz jak to on,gwiazdor, zrobił całe show z tego ale szło mu świetnie,najlepiej sobie z panów radził sam mógłby zajęcia prowadzić i udzielać instrukcji więc dziś pękam z dumy i go wygoniłam na piwo do kolegów w ramach nagrody, tymbardziej że mi dzisiaj dał bukiet niespodziankę i kasę na jutrzejsze zakupy
Brawa dla TŻa


Zjadłam na podwieczorek połowę miseczki płatków kukurydzianych z mlekiem i po 2h z ciekawości zmierzylam cukier i było 130... Teraz mam wyrzuty sumienia
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 20:01   #1858
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
wonderka śliczny ten kocyk!

Pochwale się że byliśmy dziś na sr,zajęcia praktyczne z podnoszenia dzidzi,przewijania itd itp. I mój tz jak to on,gwiazdor, zrobił całe show z tego ale szło mu świetnie,najlepiej sobie z panów radził sam mógłby zajęcia prowadzić i udzielać instrukcji więc dziś pękam z dumy i go wygoniłam na piwo do kolegów w ramach nagrody, tymbardziej że mi dzisiaj dał bukiet niespodziankę i kasę na jutrzejsze zakupy
Brawo dla tż zasłużył na wypad na piwo
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 20:22   #1859
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Aaa to już wrzucam w załączniku może faktycznie stworzymy taką listę wózkową?
Śliczny wózek Torino mi się bardzo podoba, ale niestety nie na nasz budżet

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Moj synek ostatnio w c&a wyszukał taką pozytywke dla siostrzyczki puszczam ją do brzuszka, ciekawe czy będzie pamiętać ten dźwięk po urodzeniu
Jaka śliczna Brawa dla synka

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Ja kończę kocyk, zostały mi rogi do zszycia. Wyszedł prawie prostokąt więc - sukces!! Mąż się śmieje, że wzorek śmieszny wybrałam. Szyje się minky średnio, to fakt, ale jakoś poszło, nawet mi, kompletnemu leszczowi w krawiectwie. Ale kocyk wyszedł 130 zł - minky, materiał i taki wkład spulchniający do środka. Choć materiały dzisiaj widziałam takie, że mam ochotę uszyć kolejny !
Dobra, fotki w załączeniu. Proszę się nie śmiać, albo robić to chociaż cichaczem
Bardzo ładnie!

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Ja za to wczoraj uszylam poduszkę antywstrzasowa chyba uszyje ja jeszcze raz ale muszę kupić minky, chociaż w trakcie poszukiwań "przepisu" jak ja uszyć jedną babka pisała że minky nadaje się tylko z jednej strony bo szyjka jej dziecku się poci gdy na nim leży. Chyba ze to jakaś kiepska podrobka była
Super

Ale tu mamy zdolniachy Ja mam dwie lewe do szycia Jak mi się uda zrobić te ozdoby do Julci do pokoju to będzie cud Mój mąż lepiej szyje niż ja On nawet na maszynie umie szyć (a ja nie), ale niestety nie mamy maszyny...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-11, 21:12   #1860
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Craftoholicshop.com ja kupiłam stacjonarne w gdańsku.
No, tam są drogie tkaniny. Nie dziwne, że kocyk drogo wyszedł. Ale przynajmniej zrobiony własnoręcznie

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie ktg. Czy u Was też podczas badania czasem się włącza melodyjka?

Nieee Jaka melodyjka? Ja słyszę tylko tętno Córeczki.
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.