Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-10, 14:51   #3571
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Z tego co mówisz, to gdyby nie pędzel, to na razie celia najlepiej wypadła
Niezła jest, ale ten pędzel mnie wkurza bo robi takie jakby ślady. Pamiętam raz na jaśniejszym lakierze było to bardziej widoczne, dziś na czerni nie.
I pozostaje kwestia dla mnie najważniejsza czyli kurczenie, ale to jest tak zmienne i nieprzewidywalne.. miałam nadzieję, że GR nie kurczy ale chyba jednak niestety tak nie jest. Jutro dopiszę o tym kilka słów. Generalnie uważam że i Celię i GR warto spróbować, za tę cenę.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 15:01   #3572
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no teraz to śmieszne, ale i tak jestem zła na siebie
o widzisz, super! mówiłam, że jest cudny

też bym była, bo to jednak nie jest aż taka mała rzecz, żeby ją przeoczyć z moim, odpukać, nic się nie stało jeszcze
oj taak, na żywo jeszcze bardziej już nawet mam plan na mani z jego wykorzystaniem, ale to pewnie dopiero po świętach albo nawet i po Nowym Roku


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i jeszcze w temacie testów topów kilka słów
wczoraj pomalowałam dwie warstwy lakieru, dziś dołożyłam trzecią i zabrałam się za topy. Na kciukach wylądowała Celia, na reszcie paznokci naprzemiennie GR Prodigy i SH Diamond Flash. Celia i GR użyte po jakieś 3 razy, SH nówka, więc ogólnie pod tym względem w miarę równo, żaden nie jest starociem.
GR jest zdecydowanie najgęstszy (ciekawe ile będzie zdatny do malowania), a SH najrzadszy. GR ma włosie milimetr dłuższe od SH, ale jest dużo szerszy (ale jest prosty bez udziwnień i mi się nim dobrze maluje, węższy przy tej gęstości by się nie sprawdził), ale ogólnie SH ma duzo dłuższy pedzelek/korek, co mnie trochę wkurza, bo lakier szybko spływa, zwłaszcza, że jest rzadki.
Sprawdzałam schnięcie, wciskałam co chwilę opuszek w lakier i patrzyłam czy odbiją się linie papilarne. Wszystkie wysychają szybko, ale SH najdłużej był plastyczny. Dał też najmniejsze wygładzenie, a lakier nie byl bardzo chropowaty, lekkie drobinki. GR daje najgrubszą taflę, pewnie za sprawą gęstości - nie mylic z glutem, bo na razie maluje się ok. Za to Celia mam wrażenie dała najtwardszą powłokę, nie wiem jak to wytłumaczyć, taka jakby bardziej śliska w dotyku.
Wg mnie wszystkie są dobre, a tak naprawdę każdy ma inne oczekiwania, priorytety i jak to nieraz było mówione, każdy ma swoich ulubieńców. Dla mnie żaden nie jest bublem, więc mogę polecić do wypróbowania, moze któryś a nuż stanie się hitem. Czasem takie detale jak pędzelek znacznie wpływają na odbiór (mnie np wkurza ten w Celii). Po tym "teście" wcale nie mam ulubieńca, to chyba za mało, muszę testować jeszcze każdy z osobna

też mnie denerwuje ten pędzelek w SH... przy kilku pierwszych użyciach to strasznie upierdliwe jest, potem jak topu ubędzie, to już jest lepiej, no i też przyzwyczajenie robi swoje
teraz oprócz na wypróbowanie GR mam ochotę na Celię na razie jeszcze się wstrzymam i nie lecę do drogerii, jestem ciekawa co powiesz o GR za jakiś czas, liczę na aktualizacje w tym temacie


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jakoś tak mi się to gryzie... Wybacz, może na żuwo ineczej

rozumiem, Dmce też się gryzło połączenie nietypowe trochę, sama nie byłam jakoś bardzo przekonana, ale jak zobaczyłam tę zmianę kolorów, to oszalałam

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Niezła jest, ale ten pędzel mnie wkurza bo robi takie jakby ślady. Pamiętam raz na jaśniejszym lakierze było to bardziej widoczne, dziś na czerni nie.
I pozostaje kwestia dla mnie najważniejsza czyli kurczenie, ale to jest tak zmienne i nieprzewidywalne.. miałam nadzieję, że GR nie kurczy ale chyba jednak niestety tak nie jest. Jutro dopiszę o tym kilka słów. Generalnie uważam że i Celię i GR warto spróbować, za tę cenę.

dziwna sprawa z tym pędzelkiem do ciemnych lakierów może okej, ale jak na jasnych robi taką bubę, to trochę to słabe...
jestem ciekawa co z tym kurczeniem, czekam na update.

nadal nie mogę przeboleć tego, że GR porobiło te zestawy powinna być możliwość kupienia lakierów i topu oddzielnie, no...
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 15:19   #3573
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i jeszcze Orly Off Beat

ładny ten kolor


szkoda nowego pilnika :/

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tuning Rimmela Space Cadet nakładany gąbką... mistrzostwo

ładne mani
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 20:21   #3574
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i jeszcze Orly Off Beat
oo, ten jest śliczny

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no dzie on jest?
spokojnie, dojdzie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tuning Rimmela Space Cadet nakładany gąbką... mistrzostwo
mi się podoba bardzo

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i jeszcze w temacie testów topów kilka słów
wczoraj pomalowałam dwie warstwy lakieru, dziś dołożyłam trzecią i zabrałam się za topy. Na kciukach wylądowała Celia, na reszcie paznokci naprzemiennie GR Prodigy i SH Diamond Flash. Celia i GR użyte po jakieś 3 razy, SH nówka, więc ogólnie pod tym względem w miarę równo, żaden nie jest starociem.
GR jest zdecydowanie najgęstszy (ciekawe ile będzie zdatny do malowania), a SH najrzadszy. GR ma włosie milimetr dłuższe od SH, ale jest dużo szerszy (ale jest prosty bez udziwnień i mi się nim dobrze maluje, węższy przy tej gęstości by się nie sprawdził), ale ogólnie SH ma duzo dłuższy pedzelek/korek, co mnie trochę wkurza, bo lakier szybko spływa, zwłaszcza, że jest rzadki.
Sprawdzałam schnięcie, wciskałam co chwilę opuszek w lakier i patrzyłam czy odbiją się linie papilarne. Wszystkie wysychają szybko, ale SH najdłużej był plastyczny. Dał też najmniejsze wygładzenie, a lakier nie byl bardzo chropowaty, lekkie drobinki. GR daje najgrubszą taflę, pewnie za sprawą gęstości - nie mylic z glutem, bo na razie maluje się ok. Za to Celia mam wrażenie dała najtwardszą powłokę, nie wiem jak to wytłumaczyć, taka jakby bardziej śliska w dotyku.
Wg mnie wszystkie są dobre, a tak naprawdę każdy ma inne oczekiwania, priorytety i jak to nieraz było mówione, każdy ma swoich ulubieńców. Dla mnie żaden nie jest bublem, więc mogę polecić do wypróbowania, moze któryś a nuż stanie się hitem. Czasem takie detale jak pędzelek znacznie wpływają na odbiór (mnie np wkurza ten w Celii). Po tym "teście" wcale nie mam ulubieńca, to chyba za mało, muszę testować jeszcze każdy z osobna
ciekawi mnie ta Celia w takim razie jak mi się skończy top z SH DF, to chyba capnę
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 22:29   #3575
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ładne mani
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mi się podoba bardzo

dziękuuuję



piękne, aż mi się przypomniały moje podejścia do stemplowania dobrze, że ja chociaż zerwałam niebieską folię, ale ta złość, że nic się nie chce przenieść, a jak już się przeniesie, to się nie odbije
swoją drogą, obserwuję Cristine na snapchacie, dzienne zapotrzebowanie na koto i holo zaspokojone
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2015-12-10 o 22:31
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 07:27   #3576
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Niezła jest, ale ten pędzel mnie wkurza bo robi takie jakby ślady. Pamiętam raz na jaśniejszym lakierze było to bardziej widoczne, dziś na czerni nie.
I pozostaje kwestia dla mnie najważniejsza czyli kurczenie, ale to jest tak zmienne i nieprzewidywalne.. miałam nadzieję, że GR nie kurczy ale chyba jednak niestety tak nie jest. Jutro dopiszę o tym kilka słów. Generalnie uważam że i Celię i GR warto spróbować, za tę cenę.
A może przelać ją?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

rozumiem, Dmce też się gryzło połączenie nietypowe trochę, sama nie byłam jakoś bardzo przekonana, ale jak zobaczyłam tę zmianę kolorów, to oszalałam
To było dać na każdy Bo faktycznie osobno jest zajeżyście
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


piękne, aż mi się przypomniały moje podejścia do stemplowania dobrze, że ja chociaż zerwałam niebieską folię, ale ta złość, że nic się nie chce przenieść, a jak już się przeniesie, to się nie odbije
swoją drogą, obserwuję Cristine na snapchacie, dzienne zapotrzebowanie na koto i holo zaspokojone
Patrzyłam, bez słuchania. Jakie to frustrujące!
Jak sądzę mówiła od razu jakie błędy są popełniane?


U mnie w Constanzie pojawił się SKIN CLEANER od Gabrielle Nail.
To ma zabezpieczać skórki przy stemplach czy cieniowaniu. Chyba zgarnę.
Jak i pół kilo wacików za 20 PLN
No i czaję się na dermorolera
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 08:06   #3577
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ten lakier jest cudowny
Lakier pięknie dziękuje
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Chyba w sumie jak Mgiełka. Truskawkowy.
Teraz mam mango i tak sobie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53746672]Wtrącę się: ja mam kiwi,kupiłam od razu cały litr.Ja go polecam [/QUOTE]
Dzięki za opinie
Poczekam jeszcze na osąd Mgiełki na temat mięty i coś wybiorę
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja niedawno kupiłam... szklany pilniczek! a nawet zdążyłam już kupić drugi, bo po trzech chyba dnach, kiedy już go polubiłam bardzo - siadłam na nim ale byłam wściekła


i jeszcze Orly Off Beat
O proszę, jaka zmiana
Ja chyba przerzuciłam się prosto z metalowych na szklane, przy pierwszym piłowaniu po prostu szok, że pilnik rzeczywiście piłuje a nie zdziera

Bardzo apetyczny
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o Ty leniu co tutaj się dzieje, proszę focić mańki
Już już
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tuning Rimmela Space Cadet nakładany gąbką... mistrzostwo
Mega wyszło to połączenie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i jeszcze w temacie testów topów kilka słów
wczoraj pomalowałam dwie warstwy lakieru, dziś dołożyłam trzecią i zabrałam się za topy. Na kciukach wylądowała Celia, na reszcie paznokci naprzemiennie GR Prodigy i SH Diamond Flash. Celia i GR użyte po jakieś 3 razy, SH nówka, więc ogólnie pod tym względem w miarę równo, żaden nie jest starociem.
GR jest zdecydowanie najgęstszy (ciekawe ile będzie zdatny do malowania), a SH najrzadszy. GR ma włosie milimetr dłuższe od SH, ale jest dużo szerszy (ale jest prosty bez udziwnień i mi się nim dobrze maluje, węższy przy tej gęstości by się nie sprawdził), ale ogólnie SH ma duzo dłuższy pedzelek/korek, co mnie trochę wkurza, bo lakier szybko spływa, zwłaszcza, że jest rzadki.
Sprawdzałam schnięcie, wciskałam co chwilę opuszek w lakier i patrzyłam czy odbiją się linie papilarne. Wszystkie wysychają szybko, ale SH najdłużej był plastyczny. Dał też najmniejsze wygładzenie, a lakier nie byl bardzo chropowaty, lekkie drobinki. GR daje najgrubszą taflę, pewnie za sprawą gęstości - nie mylic z glutem, bo na razie maluje się ok. Za to Celia mam wrażenie dała najtwardszą powłokę, nie wiem jak to wytłumaczyć, taka jakby bardziej śliska w dotyku.
Wg mnie wszystkie są dobre, a tak naprawdę każdy ma inne oczekiwania, priorytety i jak to nieraz było mówione, każdy ma swoich ulubieńców. Dla mnie żaden nie jest bublem, więc mogę polecić do wypróbowania, moze któryś a nuż stanie się hitem. Czasem takie detale jak pędzelek znacznie wpływają na odbiór (mnie np wkurza ten w Celii). Po tym "teście" wcale nie mam ulubieńca, to chyba za mało, muszę testować jeszcze każdy z osobna
Skutecznie mnie pokusiłaś GRem, szczególnie tym, że tworzy grubszą warstwę i jest gęściejszy niż reszta Czasem mam ten problem z nowym INM, że jest tak rzadki, że utrudnia nakładanie...
Ale ciiiiii, nie narzekam, bo to i tak jedyny top, który się sprawdza po tych moich topowych tragedyjach
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
piękne, aż mi się przypomniały moje podejścia do stemplowania dobrze, że ja chociaż zerwałam niebieską folię, ale ta złość, że nic się nie chce przenieść, a jak już się przeniesie, to się nie odbije

Ale tak na poważnie, to stemplowanie wcale nie jest wybitnie proste i to nie dlatego, że takam nieudaczna Najbardziej mnie dobija szukanie odpowiednich lakierów - mam wrażenie, że innym odbija wszystko, co wyciągną z pudełek, a ja się męczę jak koń pod górę


Dobra, kolejne monomani - OPI Underneath the Mistletoe, kocham



__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2015-12-11 o 08:08
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 08:54   #3578
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tuning Rimmela Space Cadet nakładany gąbką... mistrzostwo
mi też się gryzie ale Cadet mega! czyli widać różnicę miedzy malowaniem nim a gąbką?

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też bym była, bo to jednak nie jest aż taka mała rzecz, żeby ją przeoczyć z moim, odpukać, nic się nie stało jeszcze
oj taak, na żywo jeszcze bardziej już nawet mam plan na mani z jego wykorzystaniem, ale to pewnie dopiero po świętach albo nawet i po Nowym Roku


też mnie denerwuje ten pędzelek w SH... przy kilku pierwszych użyciach to strasznie upierdliwe jest, potem jak topu ubędzie, to już jest lepiej, no i też przyzwyczajenie robi swoje
teraz oprócz na wypróbowanie GR mam ochotę na Celię na razie jeszcze się wstrzymam i nie lecę do drogerii, jestem ciekawa co powiesz o GR za jakiś czas, liczę na aktualizacje w tym temacie

dziwna sprawa z tym pędzelkiem do ciemnych lakierów może okej, ale jak na jasnych robi taką bubę, to trochę to słabe...
jestem ciekawa co z tym kurczeniem, czekam na update.

nadal nie mogę przeboleć tego, że GR porobiło te zestawy powinna być możliwość kupienia lakierów i topu oddzielnie, no...
mała nie... ale przezroczysta
też muszę jeszcze do niego wrócić, może na święta? nie mam jeszcze pomysłu na mani

masz rację, jeszcze pewnie to, że jak gęstnieje to mniej spływa.
hehe warto kiedyś tam spróbować co do GR to zobaczymy, muszę się teraz częściej mobilizowac do użycia topu

no chyba ma za sztywne włosie i mam wrażenie, że przez to robi ślady. Niby się to jako tako poziomuje, to nie są jakieś kratery, ale jednak - wolałabym podczas malowania topem nie musieć się nad tym skupiać, tylko nakładać rach ciach.
Co do kurczenia: niedługo po malowaniu topami miałam dużo roboty w wodzie, ciepłej ziemnej, duzo moczenia itd. Końcówki po tym były zeżarte na większości paznokci, na niektórych mniej na niektórych więcej, ale.. bez żadnej zalezności który to top za to boki i przy skórkach praktycznie wcale nie są ściagnięte. Może na końcówkach zadziało trochę kurczenie, a może raczej mechaniczne wytarcia, bo lakier był zbyt świeży. Także tu w sumie większych wniosków brak na razie.

wiesz co, na insta pisali że gel colour można kupić oddzielnie
tylko teraz się zastanawiam czy top też?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 08:55   #3579
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ładny ten kolor


szkoda nowego pilnika :/


no niestety :/ za błędy się płaci

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
oo, ten jest śliczny

ciekawi mnie ta Celia w takim razie jak mi się skończy top z SH DF, to chyba capnę


czytałam duzo dobrych opinii o niej neko u nas też chwaliła.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O proszę, jaka zmiana
Ja chyba przerzuciłam się prosto z metalowych na szklane, przy pierwszym piłowaniu po prostu szok, że pilnik rzeczywiście piłuje a nie zdziera

Bardzo apetyczny

Skutecznie mnie pokusiłaś GRem, szczególnie tym, że tworzy grubszą warstwę i jest gęściejszy niż reszta Czasem mam ten problem z nowym INM, że jest tak rzadki, że utrudnia nakładanie...
Ale ciiiiii, nie narzekam, bo to i tak jedyny top, który się sprawdza po tych moich topowych tragedyjach


Dobra, kolejne monomani - OPI Underneath the Mistletoe, kocham
noo, spontaniczna decyzja na razie jest ok, zobaczymy czy jeszcze kiedyś wrócę do papierowego za to metalowego nie miałam nigdy w życiu, brrr



heh jakoś od początku mi się spodobał, choć pewnie jeszcze się nieco zweryfikuje, jak np to, że chyba nie jest całkowicie niekurczący no i ciekawa jestem jak długo zachowa swoją gęstość, żeby nie gluciał
o widzisz ja właśnie na INM jeszcze mam kiedyś tam ochotę (np Poshe czy Seche mnie nie kuszą zbytnio), albo CND, bo też dużo chwalą.

mrrrr lakier i paznokcie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 09:18   #3580
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Pięknie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i jeszcze Orly Off Beat
Śliczny!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tuning Rimmela Space Cadet nakładany gąbką... mistrzostwo
Jak dla mnie wygląda to super
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobra, kolejne monomani - OPI Underneath the Mistletoe, kocham
Idealnie


W temacie topów: ostatnio użylam po raz 1-szy SH DF i chyba już przy nim zostanę
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 12:27   #3581
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53734300]Mani:
[/QUOTE]
Ale pięknie
zazdraszczam ładnie pomalowanych końcówek... u mnie w ekspresowym tempie się ścierają :/

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Jedno z moich ostatnich mani na którym paznokcie jakoś wyglądają (gdzieś z początku albo połowy października).



Baza: Color Club New-Tral. Wzorek: B. Loves Plates B. a Snow White i Uber Chic 4-03.

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Króciutkie, ale jakie ładne
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

a ja niedawno kupiłam... szklany pilniczek! a nawet zdążyłam już kupić drugi, bo po trzech chyba dnach, kiedy już go polubiłam bardzo - siadłam na nim ale byłam wściekła


i jeszcze Orly Off Beat
Hahah

Piękny dopisuję do wish

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tuning Rimmela Space Cadet nakładany gąbką... mistrzostwo
Świetnie wygląda

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też bym była, bo to jednak nie jest aż taka mała rzecz, żeby ją przeoczyć z moim, odpukać, nic się nie stało jeszcze
Moja mam tak samo miała- kupiła szklany pilnik, godzinę później jej spadł na kafelki Ja mam swój, ODPUKAĆ, od kilka lat, to mój pierwszy szklany i dobrze się trzyma

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Dobra, kolejne monomani - OPI Underneath the Mistletoe, kocham


Ja teeeż

A co do stemplowania- ja to znowu mam problem, że każdy wzór, jaki posiadam, jest za mały na moje paznokcie
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 14:10   #3582
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobra, kolejne monomani - OPI Underneath the Mistletoe, kocham


cudo

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

no niestety :/ za błędy się płaci

no jak widać
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 14:55   #3583
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Patrzyłam, bez słuchania. Jakie to frustrujące!
Jak sądzę mówiła od razu jakie błędy są popełniane?

i lepiej się słuchać rad, które np. powie Ci ktoś bardziej doświadczony, pooglądać trochę tutków, gdzie jest pokazane, jak odbijać, a przede wszystkim... ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mega wyszło to połączenie

Ale tak na poważnie, to stemplowanie wcale nie jest wybitnie proste i to nie dlatego, że takam nieudaczna Najbardziej mnie dobija szukanie odpowiednich lakierów - mam wrażenie, że innym odbija wszystko, co wyciągną z pudełek, a ja się męczę jak koń pod górę


Dobra, kolejne monomani - OPI Underneath the Mistletoe, kocham

dziękuję

to wideo mnie pocieszyło przy tym naprawdę potrzeba dużo cierpliwości, być może trochę sprytu. też czasem odnoszę takie wrażenie... chociaż ja nie mam żadnych lakierów do stempli, staram sobie radzić z tymi, które mam i sporo z nich daje radę


przepiękny jest


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mi też się gryzie ale Cadet mega! czyli widać różnicę miedzy malowaniem nim a gąbką?

tak czułam, że zdania będą podzielone, sama miałam mieszane uczucia, ale ostatecznie pokochałam
widać, zdecydowanie przy zwykłym malowaniu na pewno trzeba się namachać - 3/4 warstwy. przy ciapaniu gąbeczką zwiększa się krycie i jest też większe skupisko drobinek. zanika też ten brzydki zielonkawy odcień bazy i zostaje samo dobro polecam, sama się skusiłam po zdjęciach Viv


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
też muszę jeszcze do niego wrócić, może na święta? nie mam jeszcze pomysłu na mani

ja na święta mam już pomysł, tak znowu będzie glitter placement... wciągnęło mnie to


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no chyba ma za sztywne włosie i mam wrażenie, że przez to robi ślady. Niby się to jako tako poziomuje, to nie są jakieś kratery, ale jednak - wolałabym podczas malowania topem nie musieć się nad tym skupiać, tylko nakładać rach ciach.
Co do kurczenia: niedługo po malowaniu topami miałam dużo roboty w wodzie, ciepłej ziemnej, duzo moczenia itd. Końcówki po tym były zeżarte na większości paznokci, na niektórych mniej na niektórych więcej, ale.. bez żadnej zalezności który to top za to boki i przy skórkach praktycznie wcale nie są ściagnięte. Może na końcówkach zadziało trochę kurczenie, a może raczej mechaniczne wytarcia, bo lakier był zbyt świeży. Także tu w sumie większych wniosków brak na razie.

trochę pewnie tego nie przemyśleli... pozostaje wariant ze zmianą pędzelka na jakiś inny albo przyzwyczajenie wiadomo, że malując topem delikatnie się mizia poprzednią warstwę lakieru, więc to padaka, jak jeszcze dodatkowo się trzeba do tego przykładać...
ostatnio zauważyłam u siebie to samo... boki i przy skórkach są git, ale końcówki wycierają się w straaasznie szybko. bardziej to łączę z mocnym wykorzystaniem dłoni ostatnio - porządki przedświąteczne, ale też codzienne obowiązki, itp., niż z topem. przy mani z Rimmelem malowałam paznokcie na zakładkę i wytarły się szybciej, niż zazwyczaj, wtf


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wiesz co, na insta pisali że gel colour można kupić oddzielnie
tylko teraz się zastanawiam czy top też?

o, ciekawe... trzeba sprawdzić


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53764133]Jak dla mnie wygląda to super [/QUOTE]


dziękuję


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
zazdraszczam ładnie pomalowanych końcówek... u mnie w ekspresowym tempie się ścierają :/


Świetnie wygląda

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------


Moja mam tak samo miała- kupiła szklany pilnik, godzinę później jej spadł na kafelki Ja mam swój, ODPUKAĆ, od kilka lat, to mój pierwszy szklany i dobrze się trzyma

u mnie ostatnio to samo... nie wiem czy to kwestia lakierów, topu, czy tego, że ostatnio szał sprzątania


dziękuję



ale bym się wkurzyyyła! jeszcze powiedz, że nie zdążyła go użyć, to już w ogóle wku*w roku bym miała mój pilnik nie pierwszy, ale zdecydowanie najlepszy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 16:38   #3584
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale bym się wkurzyyyła! jeszcze powiedz, że nie zdążyła go użyć, to już w ogóle wku*w roku bym miała mój pilnik nie pierwszy, ale zdecydowanie najlepszy
Rozwalił się na 2 części i do tej pory używa takich kikutów
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 18:27   #3585
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale pięknie
zazdraszczam ładnie pomalowanych końcówek... u mnie w ekspresowym tempie się ścierają :/
Dziękuje u mnie to kwestia robienia zakładki z lakieru i z topu

Mani na wieczór:
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:00   #3586
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Rozwalił się na 2 części i do tej pory używa takich kikutów

ja bym nie miała do tego cierpliwości, podziwiam


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]Dziękuje u mnie to kwestia robienia zakładki z lakieru i z topu

Mani na wieczór:[/QUOTE]


u mnie malowanie na zakładkę chyba pogarsza, zamiast poprawić sytuację... mam wrażenie, jakby ta zakładka mi zjeżdżała szybko z paznokcia, a razem z nią końcówki

czad
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:22   #3587
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry


Ale numer świetnie mu poszło

Przekażę!
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość



a ja niedawno kupiłam... szklany pilniczek! a nawet zdążyłam już kupić drugi, bo po trzech chyba dnach, kiedy już go polubiłam bardzo - siadłam na nim ale byłam wściekła


i jeszcze Orly Off Beat
Mi w sobotę chłopak położył się na szklany pilniczek i od razu pojechał mi odkupić, mimo że nie chciałam

Śliczne mani
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


jak nie widzę serdaka, to jest naprawdę dobrze


Hahaha
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tuning Rimmela Space Cadet nakładany gąbką... mistrzostwo
Boski tuning
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość



Dobra, kolejne monomani - OPI Underneath the Mistletoe, kocham

Piękne, świąteczne
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:40   #3588
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Wszystko, odżywka, po 2 warstwy lakieru i top Tylko ja sobie skórki wymazałam, bo z tym byłby już problem
eee nie liczy się, skórki najważniejsze w mani
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53734300]Mani:
[/QUOTE]
tak!
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nie bardzo to pierwsze mani, ale to może być kwestia zdjęcia.

Drugie byłoby dla mnie super, gdyby środkowy i serdeczny był takie same (jak środkowy )


Jedno z moich ostatnich mani na którym paznokcie jakoś wyglądają (gdzieś z początku albo połowy października).
eeee tam, nuda by była

maniuś noszę od zeszłego piątku i się trzyma zatopowałam go topem hybrydowym (na seche, na drugi lub trzeci dzień jak już wszystko było suche i noszone), ciekawe czy mi palce odpadną, bo to chyba nie wolno
jutro zdejmuję

piękny stamping, taki subtelny

wk**wiają mnie nazwy lakierów B. bo są niegramatyczne
B. a (!!!) Red Wine np
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam malutki tuning ćwiekami
ładnie
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
pierwsze mi tak średnio leżą, ale negative pięknie Ci wyszło
cieszę się, wyjątkowo dobrze mi się nosi jak na takie nawalenie wszystkiego
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mam wreszcie mańka- Dżins od Cooone
gdzie to?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja niedawno kupiłam... szklany pilniczek! a nawet zdążyłam już kupić drugi, bo po trzech chyba dnach, kiedy już go polubiłam bardzo - siadłam na nim ale byłam wściekła

i jeszcze Orly Off Beat
ja na dwa nacisnęłam kolanem (przy siadaniu na łóżko)

piękne te orzełki ostatnie Twoje
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oj chyba mi on do Ciebie nie pasuje... mam wrażenie, że mało komu takie odcienie pasują, wyjątkowo trudne są
pewnie tak
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tuning Rimmela Space Cadet nakładany gąbką... mistrzostwo
oooo, a ja mam kadeta i leży
a zawsze się zachwycam jak widzę
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Za to Celia mam wrażenie dała najtwardszą powłokę, nie wiem jak to wytłumaczyć, taka jakby bardziej śliska w dotyku.
nawet lubię tę Celię, bo aż tak nie ściąga
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 19:42   #3589
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
eee nie liczy się, skórki najważniejsze w mani

tak!

eeee tam, nuda by była

maniuś noszę od zeszłego piątku i się trzyma zatopowałam go topem hybrydowym (na seche, na drugi lub trzeci dzień jak już wszystko było suche i noszone), ciekawe czy mi palce odpadną, bo to chyba nie wolno
jutro zdejmuję

piękny stamping, taki subtelny

wk**wiają mnie nazwy lakierów B. bo są niegramatyczne
B. a (!!!) Red Wine np

ładnie

cieszę się, wyjątkowo dobrze mi się nosi jak na takie nawalenie wszystkiego

gdzie to?

ja na dwa nacisnęłam kolanem (przy siadaniu na łóżko)

piękne te orzełki ostatnie Twoje

pewnie tak

oooo, a ja mam kadeta i leży
a zawsze się zachwycam jak widzę

nawet lubię tę Celię, bo aż tak nie ściąga
Mi top z Celia trochę zmieniał kolor lakieru :/
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 20:30   #3590
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobra, kolejne monomani - OPI Underneath the Mistletoe, kocham
szkoda, że nie widać dobrze jak tam się migocze musi być przepiękny!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
widać, zdecydowanie przy zwykłym malowaniu na pewno trzeba się namachać - 3/4 warstwy. przy ciapaniu gąbeczką zwiększa się krycie i jest też większe skupisko drobinek. zanika też ten brzydki zielonkawy odcień bazy i zostaje samo dobro polecam, sama się skusiłam po zdjęciach Viv

przy mani z Rimmelem malowałam paznokcie na zakładkę i wytarły się szybciej, niż zazwyczaj, wtf
glitterem też warto gąbkować

mam takie samo wrażenie, że czasem zakładka po prostu się wyciera (odpryskuje) i potem szybciej lakier odchodzi
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]Dziękuje u mnie to kwestia robienia zakładki z lakieru i z topu

Mani na wieczór:
[/QUOTE]
jak wyżej

a maniuś zacny
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mi w sobotę chłopak położył się na szklany pilniczek i od razu pojechał mi odkupić, mimo że nie chciałam
co świadczy o tym, że lubimy mieć pilniki w łóżku

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi top z Celia trochę zmieniał kolor lakieru :/
nie zauważyłam tego, chyba Seche trochę rozjaśnia
muszę wrócić do Celii i zobaczyć, gdybym tylko wiedziała, gdzie jest
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 20:52   #3591
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]Dziękuje u mnie to kwestia robienia zakładki z lakieru i z topu

Mani na wieczór:
[/QUOTE]
Zawsze jak takie zakładki robię to porobią mi się buły na końcach

Ale ładne mani Bardzo eleganckie

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja bym nie miała do tego cierpliwości, podziwiam


u mnie malowanie na zakładkę chyba pogarsza, zamiast poprawić sytuację... mam wrażenie, jakby ta zakładka mi zjeżdżała szybko z paznokcia, a razem z nią końcówki
Haha, przekażę podziw


U mnie tak samo, zawsze coś mi się musi zdupczyć
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 21:12   #3592
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Boski tuning

dziękuję


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
oooo, a ja mam kadeta i leży
a zawsze się zachwycam jak widzę

podnoś i bierz się za niego


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
glitterem też warto gąbkować

mam takie samo wrażenie, że czasem zakładka po prostu się wyciera (odpryskuje) i potem szybciej lakier odchodzi

ostatnio tylko tak glittery nakładam

nic dziwnego, w końcu wciągu dnia ileś tam razy się moczy ręce chociażby przy myciu rąk, nie mówię o naczyniach, czy myciu włosów... a tym bardziej o gruntownych porządkach


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zawsze jak takie zakładki robię to porobią mi się buły na końcach

jesteś mno no normalnie soul sister, nie potrafię zrobić ładnej zakładki, żeby nie zrobić sobie buły na końcówce
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 21:35   #3593
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

hej! przybywam z pytaniem o Ruby Pumps, bo wiele z Was go chyba miało (podczytywałam też czasem Wasze poprzednie wątki). ile warstw wystarczy, żeby przykrył on białe końcówki? (mam bardzo białe końcówki). może lepiej kłaść go na jakąś czerwoną bazę (chociaż tego bym raczej nie chciała ).
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 22:24   #3594
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jesteś mno no normalnie soul sister, nie potrafię zrobić ładnej zakładki, żeby nie zrobić sobie buły na końcówce
Aaaawwww, ta świadomość mnie raduje
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-11, 23:12   #3595
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;53772245]hej! przybywam z pytaniem o Ruby Pumps, bo wiele z Was go chyba miało (podczytywałam też czasem Wasze poprzednie wątki). ile warstw wystarczy, żeby przykrył on białe końcówki? (mam bardzo białe końcówki). może lepiej kłaść go na jakąś czerwoną bazę (chociaż tego bym raczej nie chciała ).[/QUOTE]


wydaje mi się, że nakładałam solo jakieś 2-3 warstwy, ale to było milion lat temu. jarzy mi się gdzieś z tyłu głowy, że kryło idealnie. imo spokojnie daje radę bez czerwonej bazy


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aaaawwww, ta świadomość mnie raduje

mnie też <3
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 07:56   #3596
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
heh jakoś od początku mi się spodobał, choć pewnie jeszcze się nieco zweryfikuje, jak np to, że chyba nie jest całkowicie niekurczący no i ciekawa jestem jak długo zachowa swoją gęstość, żeby nie gluciał
o widzisz ja właśnie na INM jeszcze mam kiedyś tam ochotę (np Poshe czy Seche mnie nie kuszą zbytnio), albo CND, bo też dużo chwalą.

mrrrr lakier i paznokcie
INM spodobał mi się od pierwszej butelki, tylko później koniecznie chciałam znaleźć coś tańszego - najpierw dobrze spisywał się EF, miałam też genialne topy CC od Ali i Pilar, a potem zaczęła się seria jakichś tragicznych tragedii Także trzymam się INM, nie kombinuję, ale spróbować kiedyś GR nie zaszkodzi

Pięknie dziękuję
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53764133]Idealnie [/QUOTE]
Baaardzo mi miło
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja teeeż

A co do stemplowania- ja to znowu mam problem, że każdy wzór, jaki posiadam, jest za mały na moje paznokcie
Pytałam się już kilka stron temu - mów mi gdzieś go kupiła!

No nie przewidzieli, że ktoś może mieć tak długaśną płytkę
Może pasowałyby Ci takie okrągłe dzielone na cztery części? O takie?
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
cudo
Dzięki piękne

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
przepiękny jest
Dzięki
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]Mani na wieczór:[/QUOTE]
Faktycznie bardzo wieczorowe Rewelacyjnie wygląda
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Piękne, świąteczne

Tak, tak to zdecydowanie klimatyczno-świąteczny lakier
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
szkoda, że nie widać dobrze jak tam się migocze musi być przepiękny!
Bo w takim dziennym świetle jak mamy teraz, to on słabo migocze
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 09:32   #3597
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

mnie też <3
Hahah
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
INM spodobał mi się od pierwszej butelki, tylko później koniecznie chciałam znaleźć coś tańszego - najpierw dobrze spisywał się EF, miałam też genialne topy CC od Ali i Pilar, a potem zaczęła się seria jakichś tragicznych tragedii Także trzymam się INM, nie kombinuję, ale spróbować kiedyś GR nie zaszkodzi


Pytałam się już kilka stron temu - mów mi gdzieś go kupiła!

No nie przewidzieli, że ktoś może mieć tak długaśną płytkę
Może pasowałyby Ci takie okrągłe dzielone na cztery części? O takie?
Top z CC, naaaajulubieńszy

Ty, faktycznie Vivku, albo na ezebrze albo na ekobieca, ale nie pamiętam a nie mam tego maila już:/

U mnie to nie tylko problem z długością, ale z szerokością naklejki wielkoformatowe też są zbyt wąskie
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 10:00   #3598
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Top z CC, naaaajulubieńszy

Ty, faktycznie Vivku, albo na ezebrze albo na ekobieca, ale nie pamiętam a nie mam tego maila już:/

U mnie to nie tylko problem z długością, ale z szerokością naklejki wielkoformatowe też są zbyt wąskie
Mówisz o tym 0-60, dobrze myślę?
Ja się z nim zupełnie nie polubiłam, wysychał mi tak szybko, że robił dziury w lakierze - takie podłużne rysy :x Kocham w nim tylko nazwę
Dostałam kiedyś od Ali (alazkrainy, pamiętacie? ) na wypróbowanie bezimienny top z tkmaxowego zestawu CC, no coś cudownego Później okazało się, że Pilar ma, ale nie lubi/nie używa, więc też przygarnęłam jeszcze dwie albo i trzy flaszki (). Później próbowałam je kupić gdzieś w necie... nie dało się :/ Nie był to bezbarwny CC Club Clear, 0-60 też nie. W zestawach z tikeja raz był, a raz dodawali Club Clear z tego co widziałam w sklepie. No top-widmo, szkoda że akurat odpowiadał mi w 100%

Ooo dziękuję To już bardzo zawężone pole poszukiwań, więc sobie poradzę

O matko
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 11:00   #3599
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
eee nie liczy się, skórki najważniejsze w mani
No wiem, wiem, ale i tak ciężko było wymazać
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

co świadczy o tym, że lubimy mieć pilniki w łóżku

Tak
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 11:05   #3600
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mówisz o tym 0-60, dobrze myślę?
Ja się z nim zupełnie nie polubiłam, wysychał mi tak szybko, że robił dziury w lakierze - takie podłużne rysy :x Kocham w nim tylko nazwę
Dostałam kiedyś od Ali (alazkrainy, pamiętacie? ) na wypróbowanie bezimienny top z tkmaxowego zestawu CC, no coś cudownego Później okazało się, że Pilar ma, ale nie lubi/nie używa, więc też przygarnęłam jeszcze dwie albo i trzy flaszki (). Później próbowałam je kupić gdzieś w necie... nie dało się :/ Nie był to bezbarwny CC Club Clear, 0-60 też nie. W zestawach z tikeja raz był, a raz dodawali Club Clear z tego co widziałam w sklepie. No top-widmo, szkoda że akurat odpowiadał mi w 100%

Ooo dziękuję To już bardzo zawężone pole poszukiwań, więc sobie poradzę

O matko
Pamiętam. W ogóle ostatnio rozmyślałam o dziewczynach, przypomniała mi się wariatka złakobieta, super była
A Nefty, ma ktoś z nią kontakt? Mieszka chyba gdzieś w okolicach L.? Szkoda tak, "znasz" się z kimś tyle lat i ktoś odchodzi bez słowa. Internet jest brutalny:P


Top też miałam z zestawu, kurde, dla mnie jak bezbarwny lakier, pojęcia nie miałam, że to topcoat
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.