Pragnę się zmienić, pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 18:02   #1
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron

co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?


Witam, zastanawiam się, co zrobić żeby lepiej wyglądać.
Chciałabym podobać się chłopakom jak każda dziewczyna, potrafić zwrócić na siebie uwagę. Niestety nie wiem, co powinnam zrobić, żeby tak się stało.
Dlatego, zwracam się do was z prośbą o pomoc ;*
i z góry wszystkim dziękuję..
Jaki styl by do mnie pasował, jakie ubrania, jaka fryzura i makijaż?

dołączyłam kilka zdjęć, żeby było łatwiej.
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:50   #2
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

Przede wszystkim jesteś śliczną i uroczą dziewczyną, dlatego wątpię że im się nie podobasz Masz wg mnie dość oryginalną, taką bardzo dziewczęcą urodę i super figurkę Kolor włosów ok, to ciemny brąz, prawda? Dobrze współgra z kolorem Twoich oczu. Ale jest jedno "ale" Coś mi nie pasuje ta grzywka do Ciebie... Wyglądasz w niej jak mała dziewczynka na niektórych zdjęciach, a pewnie nie taki efekt zamierzasz osiągnąć... Ja bym radziła zrezygnować ze wszelkich asymetrii w grzywkach i unikać również prostej grzywy na całe czoło. Może dobrym rozwiązaniem byłaby grzywka na bok, lub odsłonięcie czoła? Jak się czujesz z włosami podpiętymi do góry? I myślę, że fajnie byś wyglądała, jakbyś zapuściła włoski

Co do ubrań: Ja mam taką zasadę, żeby ubierać się w to, co Ci się zwyczajnie podoba, w czym czujesz się pewnie i komfortowo. Wtedy ludzie myślą, że właśnie taki styl idealnie do Ciebie pasuje, bo wyglądasz na pewną swojego gustu.

Makijaż: Masz ślicznie wykrojone usta, powinnaś podkreślać je jakimiś jasnymi błyszczykami. Wtedy ludzie już w ogóle padną na ich widok Makijaż oczu raczej delikatny, dobrze tuszuj górne rzęsy, żeby "otworzyć" oczy.

A tak poza tym to i tak jest super i dużych zmian na pewno nie potrzebujesz Pozdrawiam
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:52   #3
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

A mi się fryzurka podoba i kolorek też... Także w tej kwestii bym nic nie zmieniała )
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 20:20   #4
aanniiaa56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domu :P
Wiadomości: 288
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

moim zdaniem wystarczy, że zapuścisz grzywkę nieco i zaczeszesz ją na bok. Reszta jest ok masz ładną buzie a grzywka na bok trochę ją odsłoni
aanniiaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 20:52   #5
sandraa91
Raczkowanie
 
Avatar sandraa91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 76
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

Jeśli chcesz to dodaj zdjęcie z buźką na wprost i z upiętymi włosami, wtedy spróbuję pokombinować coś z makijażem i z fryzurką dla Ciebie na symulatorze
sandraa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 20:58   #6
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

sandraa91 jutro wstawie jakieś takie zdjęcie, byłabym bardzo wdzięczna.

właśnie zastanawiałam, się nad zapuszczeniem trochę włosów, a na pewno chcę się pozbyć grzywki :P dziękuję za porady
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:42   #7
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Question Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

niedoskonałości, na mojej twarzy spowodawane są jakimś uczuleniem..
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 14:04   #8
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

Ja proponuję przyciemnienie brwi.
__________________

Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:12   #9
aanniiaa56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domu :P
Wiadomości: 288
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

masz buzię jak laleczka każda fryzurka bule bez grzywki albo zaczesaną na bok i będzie cud miód
aanniiaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:17   #10
Moni_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

Jesteś ładniutką dziewczyną i napewno podobasz się chłopakom. Ale zgodze się z moimi poprzedniczkami, że zmiana grzywki i długości włosów dodałaby Ci uroku. Pozdrawiam
Moni_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:54   #11
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Masz piękną, naturalną buźkę i te twoje piegi są przeurocze Podobasz mi się w grzywce prostej, ale myślę że w grzywce na bok również będziesz wyglądać super. Jedyne co bym ci doradziła to zapuszczenie włosków i tyle. Co do makijażu, myślę, że tusz do rzęs i ewentualnie lekki bronzer na policzkach wystarczy. Nie zauważyłam u ciebie trądziku i innych niedoskonałości cery więc po co masz używać pudrów/podkładów Ewentualnie puder sypki do zmatowienia cery (jeśli jest konieczny). Pozdrawiam
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 15:00   #12
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

dzięki wam, pokocham chyba swoje piegi ; ppp .
dziękuję wszystkim za rady ;* macie chyba racje, zapuszczę grzywkę i włosy :P tylko to troszkę potrwa :p dam jakoś rade :P
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:19   #13
sandraa91
Raczkowanie
 
Avatar sandraa91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 76
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

Zgadzam się z wszystkimi moimi przedmówczyniami bo chyba wszystkie dziewczyny mają takie samo zdanie - masz śliczną buźkę, urocze piegi i właściwie to nic nie trzeba poprawiać

Ja w swoim symulacjach dodałam jedynie troszkę podkładu, bronzera, podkreśliłam rzęsy i pojawił się błyszczyk na ustach.
Poza tym przedstawiłam Ciebie na różne sposoby w grzywce na bok.
Mam nadzieję, że się spodoba
sandraa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:23   #14
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

dzięki ;* strasznie mi się podoba ! :p tylko problem którą fryzurę wybrać :P

podoba mi się też makijaż, bo będzie nadawał się do szkoły
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:53   #15
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

Grzywka trochę przytłacza Twoją twarz więc najlepiej ją zapuścić i póki co zaczesywac na bok. Poza tym nic bym nie zmieniła Może poeksperymentujesz z ubraniami jeżeli chcesz jakiejś zmiany dzięki której czułabyś się lepiej?
Pozdrawiam
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:57   #16
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: co powinnam w sobie zmienic, zeby lepiej wyglądac?

zapuszczam grzywkę, to już postanowione :P
niestety, nie wiem.. jak mogłabym się ubierać :<
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 18:10   #17
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Question Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Witajcie Drogi Wizażanki
Bardzo chciałabym przejść metamorfozę i zacząć się podobać innym i przede wszystkim sobie. Nie mam niestety pomysłu na siebie i nie wiem co powinnam zrobić, żeby wyglądać ładniej, lepiej.
Znudziła mi się już moja fryzura, makijaż którego do końca nie umiem zrobić, chciałabym zaskoczyć wszystkich swoją przemianą.
Mam nadzieję, że pomożecie.. bardzo na Was liczę!
i proszę o pomoc.

dodaję kilka moich zdjęć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz.jpg (103,6 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 521979_381070695259852_452437197_n.jpg (71,3 KB, 153 załadowań)
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 18:35   #18
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Wiesz, to chyba jakiś magiczny okres Przyszłam 1 października na uczelnie a tu dziewczyny, które miały włosy bez grzywki nagle maja grzywkę, te które nie mają grzywki - mają, niektóre ścięły, niektóre zapuszczają, po prostu jakaś inwazja! Sama w wakacje zaczęłam zapuszczać grzywkę, miałam obciętą tak jak Ty, tylko ja mam ogólnie długie włosy. Właśnie z włosami może być ciężko, bo masz już je krótkie, ew. mogłabyś ściąć tylko z tyłu tak, żeby z przodu mieć dłuższe. Ale nie wiem, czy to by do Ciebie pasowało. Nie farbuj włosów, masz je śliczne Kolor, połysk, naprawdę super. Ogólnie jesteś bardzo ładną dziewczyną. Makijaż, hmmm. Najprościej jest zrobić sobie kreskę i maźnąć tuszem, a jeżeli chcesz czegoś innego to pewnie musiałabyś pokombinować z cieniami, możesz pooglądać filmiki gdzie dziewczyny pokazują jak się malować, sama z takich korzystam. Może spróbuj kupić jakieś ubranie w innym stylu, próbuj, próbuj!
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 18:42   #19
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

myślałam właśnie nad zmianą koloru, wydaje mi się jakiś nudny.. a fryzura hmm.. wiem, że nie wiele można zmienić.. zastanawiam się nad zapuszczeniem włosów.. podobno grzywka mi nie pasuje .
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 18:48   #20
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

wiesz co, nie udzielam się nigdy w tym wątku, bo sama potrzebuję porad co do wyglądu ale masz moim zdaniem na 1 zdjęciu piękna fryzurkę zdrowe lśniące włosy i śliczną buzię na prawdę co do buzi fryzury itd nie musisz nic zmieniać, - jak chcesz zmian to może modniejszy model okularów jeśli masz możliwość finansową ale to możesz zrobić zawsze i makijaż podkreślaj makijażem tą piękną buzię masz brązowe oczy wiec pasuje ci prawie każdy kolor na powiekach , myślę że gdybyś zrobiła na oku kocią kreseczkę w kolorzy tzw " morskim" lub turkusowym i wy tuszowała rzęsy mocno to wyglądała byś bajecznie

a jeśli chodzi o ubiór to postw na kolor wiem że teraz jesień i same jesienne barwy w modzie ale nie sugeruj się tym żywe kolorki czerwień, niebieski , zieleń - nie zgniła tylka taka ... głęboka bo w tej szarej sukience - ten szary cię zgasił .. mam nadzieje że sie nie mylę tak mi sie przynajmniej wydaje ze tak jest prosze nie zmianiaj sie za bardzo bo wyglądasz cudnie
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:05   #21
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Łał. Po pierwsze masz bardzo ładne oczy i kolor włosów. Figura też jest z tego co widzę całkiem całkiem. Jesteś naprawdę bardzo ładna i nie mówię tego z uprzejmości. Masz rację - nie można marnować takiej oryginalnej urody. Słuchaj uważnie.

Po pierwsze: NIE ZMIENIAJ KOLORU WŁOSÓW! Idealnie pasuje do oczu. Znam dziewczyny w liceum o podobnej urodzie do Twojej i powiem, że obiektem zazdrości to one są, oj tak. Nie wiem ile Ty masz lat, ale w tym wypadku to nie ma znaczenia.

Po drugie: POZBĄDŹ SIĘ GRZYWKI. Ona naprawdę wszystkie psuje.. I ZAPUŚĆ WŁOSY. Masz bardzo piękną, oryginalną twarz, trzeba ją wyeksponować, a nie zasłonić pod wielką grzywką, do tego włosy tak bardzo krótkie i równiutko przycięte.. nie, nie, nie, nie idziemy w tym kierunku.
Pierwsze spojrzenie na Ciebie od razu budzi myśl "naiwna szara myszka" . To nie jest oczywiście obelga, pomyślmy co z tym zrobić, żeby wyglądało bardziej naturalnie.

Po w Twoim przypadku postawiłabym na naturalny look, nie ma co przesadzać z mocnym makijażem typu "kolorowe cienie".


No więc tak. Na razie masz te krótkie włosy, więc nie ma co liczyć na nagłą diametralną zmianę. Póki co, stosuj jakieś olejki na szybszy porost włosów, a grzywke koniecznie daj na bok i zapuszczaj. Nie sądzę, żebyś na razie dobrze się czuła z przedziałkiem na środku. Ale grzywce mówimy nie.

Co do makijażu zostaw usta w spokoju- są super, fajny kształt, świetny kolor.
Jedyne co musisz zrobić to podkreślić te cudne oczy. Ale tak mega, żeby było widać zmianę. Nie masz doświadczenia w makijażu, ok, ale spróbuj. Nie używaj cieni, chyba, że jasne brązy. Nałóż duużo turzu, możesz spróbować kreskę eyelinerem (polecam chociażby z Lovely za 8zł, znajdziesz w rossmannie), a na dolną powiekę czarna kredka, która podkreśli spojrzenie, bo u Ciebie ono bardzo potrzebuje takiego podkreślenia, wydobycia.. hm.
Zainspiruj się Freyą Mavor.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Co do ubioru, duże swetry we wzorki i pastelowe kolory.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:09   #22
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Dziękuję, bardzo miło to czytać. Ostatnio straciłam pewność siebie, po docinkach ze strony innych osób.
Z okularami to dobry pomysł, tylko sama nie wiem jakie kształty są teraz w modzie i co mogłoby mi pasować
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:10   #23
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

To jest Freya. Właśnie ten typ.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b1b7d60af55377f7a690595.jpg (64,8 KB, 33 załadowań)
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:13   #24
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Makijaż! Makijaż nude już jest przereklamowany. Spróbuj pokombinować ze smokey eyes, ale w takim wypadku powinnaś zrezygnować z okularów i zainwestować w soczewki jeśli masz taką możliwość finansową. Nie jest to znowu jakiś wielki wydatek. Nie bój się też szminek, na początku możesz zacząć od delikatnych różów czy czerwieni. No i myślę, że dziewczyny mają rację, że powinnaś zapuścić włosy i zrezygnować z grzywki.
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:14   #25
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

no to może pokaże się bez grzywki bo już raz chciałam zapuścić włosy, ale ktoś mnie podkusił żebym je ścięła, ponieważ wyglądałam podobno na 15 lat a nie na 19
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 54d1101589.jpg (51,0 KB, 79 załadowań)
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:16   #26
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Nyappy masz rację co do włosów, zapuszczenie jest na pewno wskazane, tylko faktycznie nie będzie to diametralna zmiana... Ale koloru naprawdę nie zmieniaj, wiesz ile dziewczyn chciałoby mieć tak intensywny kolor jak Ty bez farbowania? Farbowanie je zniszczy, a nie tego chcesz przecież. Czytałam trochę o herbacie z pokrzywy, może ona pomogłaby Ci z szybszym rośnięciem? Spróbuj! Kosztuje dosłownie grosze, a zaszkodzić nie może
A może soczewki?
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:16   #27
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Dzięki Wam bardzo chciałam kiedyś nosić soczewki, ale zawsze się bałam że nie będę umiała ich włożyć, okulary zakładam jedynie do jazdy samochodem i do pisania.
a powiedzcie mi proszę co z różem na policzkach? nakładać? nie nakładać?
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:29   #28
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Ja osobiście zostawiłabym Cię bez różu, z tą piękną nieskazitelną skórą, po co Ci maska? Ja używam na twarz tylko kremu BB, czyli lekki podkład połączony z kremem, nie lubię mieć za dużo na sobie i czuć się ciężko.
Mój chłopak zemdlał kiedy okulista chciał mu włożyć soczewki No ale on jest szczególnym przypadkiem:P Ogólnie najpierw specjalista pokaże Ci, jak to się robi, założy Ci je, potem Tobie pomoże je założyć. Spróbować możesz, tylko musisz mieć też zaplecze finansowe..
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:34   #29
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Niee, róż nie bardzo. Możesz spróbować podkreślić kości policzkowe bronzerem, ale delikatnie.

Naturalność przereklamowana? Co Wy mówicie.. Ona ma 19 lat, nie trzydzieści.. Chodzi tutaj o modę licealistów/studentów. Smoky eyes, nie, nie.. gdyby któraś z moich znajomych nagle nałożyła na siebie taką wymyślną tapete to nie zrobiłoby dobrego wrażenia. Kreski eyelinerem jak najbardziej, ewentualnie brązowe cienie, usta masz duże, nie maluj na róże ani czerwienie..
Włosy możesz upinac do góry póki nie urosną.
I jak mówiłam kup sobie ładne sweterki. teraz w H&M są ładne, zresztą wszędzie.
Powodzenia.

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Jeśli chodzi o soczewki możesz później popróbować z Circle Lens. Wyglądają świetnie na brązowych oczach.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:38   #30
eweliron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 30
GG do eweliron
Dot.: Pragnę się zmienić, pomóżcie!

Dziękuję, nie lubię chodzić jakoś specjalnie wytapetowana.. ale od święta, czasem chciałabym wyglądać jakoś inaczej no ale niestety, nie umiem.. kiedyś próbowałam zrobić sobie kreskę na powiece, ale wyszło strasznie krzywo
mieszkam w małym mieście i niestety, u nas nie ma sklepów typu h&m.
a może któraś z was robiła sobie jakieś maseczki które poprawiają kondycję cery?
i jak nakładać ten bronzer?
eweliron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.