Kolorówka Palladio - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 10:05   #1
MaoCe
Raczkowanie
 
Avatar MaoCe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35

Kolorówka Palladio


Witam
Chciałam zasięgnąć języka o kosmetykach kolorowych Palladio, czy ktoś kupowal od dystrybutora? Widzialam ze Yasumi rozprowadza, czy gdzies jeszcze moge je dostac? Jak sie na nich pracuje?
MaoCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 10:40   #2
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kolorówka Palladio

Niestety pierwszy raz słyszę o takiej kolorówce
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 19:26   #3
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Kolorówka Palladio

Czytałam kiedyś o tych kosmetykach. Na KWC jest tylko 1 recenzja pudru ryżowego. Przeglądałam też stronę, na której można je zakupić i faktycznie kosmetyki wyglądają zachęcająco.

https://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.ph...gdzie=produkty
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 22:25   #4
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kolorówka Palladio

Wow puder ryżowy? Co to tkaiego?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 07:05   #5
Soczewka87
Przyczajenie
 
Avatar Soczewka87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Opole Lubelskie- Lublin
Wiadomości: 8
GG do Soczewka87
Dot.: Kolorówka Palladio

Witajcie. Byłam wczoraj na pokazie makijażu prowadzonego kolorówką Palladio. Makijaż wyglądał ładnie i nie zaobserwowałam na twarzy jakiś plam po pudrze sypkim czy inne mankamenty. Cienie prasowane matowe z lekkim pyłkiem diamentowym, sypkie cienie to piękne lśniące i błyszczące się kolory. Kosmetyki są lecznicze, mineralne z dodatkiem herbaty. Jak to się sprawdza w życiu? Hmmm... Najlepiej samemu wypróbować.
jeśli ktoś chciałby spróbować kolorówki zmam przedstawicielkę z Palladio w Lublinie.
W razie chęci zakupu proszę pisać na pw. Mogę również przesłać cennik.
Soczewka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 21:34   #6
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Kolorówka Palladio

Jestem ciekawa na jak długo matowi puder sypki ryżowy i czy kolor Natural jest bardzo jasny, bo na tym by mi właśnie zależało
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:15   #7
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kolorówka Palladio

Też bym chciała spróbować ten puder ryżowy. Na yasumi.eu wychodzi taniej niż na all- tylko 24 zł.
Tylko nie wiadomo jak z kolorem- nie chcę trafić na jakiś różowy :/

Edit: Poczytałam trochę i jednak już go nie chcę . Ma talk i inne nieprzyjemne rzeczy

pozdrawiam
__________________


Edytowane przez kolory
Czas edycji: 2008-11-24 o 15:30
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 06:54   #8
Soczewka87
Przyczajenie
 
Avatar Soczewka87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Opole Lubelskie- Lublin
Wiadomości: 8
GG do Soczewka87
Dot.: Kolorówka Palladio

Ależ bardzo dużo kosmetyków ma talk! A jakie to są inne składniki?

Edytowane przez Soczewka87
Czas edycji: 2008-11-27 o 06:55
Soczewka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:14   #9
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Kolorówka Palladio

cytat z makaupalley: "rice powder is known to absorb oil leaving a matte finish. i was in a hurry at ulta and bought palladio's loose powder in hopes to give me the ideal matte finish. but when i got in the car and read the ingredients i was so disappointed. it contains: calcium carbonate, rice starch, TALC, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, FRAGRANCE,iron oxide. i understand starch needs preservatives but these mimic estrogen and may cause breast cancer. i did a lot of research and decided not to open the powder and just return it. i wouldn't even give it away bc i would feel guilty to give it to anyone else. there are makeup w/ natural preservatives such as tee tree, lavender, vit e.. etc. the ingredients in this product is not all natural."

To miał być naturalny puder, a z naturalnością to ma mało wspólnego.
__________________

kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 17:49   #10
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Kolorówka Palladio

Właśnie tez poluje na ten puder jesli chodzi o składnik TALC..
"Swojego czasu opinie o nim nie były pochlebne. Uważano, że ze względu na zawarte w nim zanieczyszczenia może być szkodliwy. W tej chwili metody jego otrzymywania tak dalece zostały ulepszone a czystość jest tak wysoka, że jest bezpiecznie stosowany nie tylko w kosmetyce ale i w farmaceutyce, gdzie stanowi popularny wypełniacz we wszelkiego rodzaju tabletkach"
Mam nadzieje ze czasy 'złego' talku minęły.
Na puder czekam z wymiany, wiec jak do mnie dotrze- dam znać jak efekty Spróbować zawsze mozna
Obecnie jestem fanka pudru bambusowego.. ale czasem potrzebuje czegoś kryjącego
I tak szukam ...
Natomiast INCI mnie dosyć intryguje, bo na pierwszym miejscu jest : Calcium Carbonate, który rzekomo powinien byc użyty MAKSYMALNIE w zawartości 5%.. wiec jakim cudem jest na pierwszym miejscu?

Zdecydowanie bardziej skłaniam sie w stronę mineralnego pudru. Dla ciekawskich blog dziewczyny na którym opisuje ten produkt:
http://catmare09.blogspot.com/2011/0...oundation.html

Oczywiście moznaby zarzucić tez cos składowi, ale więcej w nim dobrego niz złego

ktoś miał styczność?
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 12:02   #11
fiore ribelle
Przyczajenie
 
Avatar fiore ribelle
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Kolorówka Palladio

Witajcie,od jakiegoś czasu stosuję kosmetyki Palladio i muszę przyznać ,że są naprawdę dobre. Generalnie ich dużą zaleta jest fakt, że są kosmetykami na bazie ziół i witamin. Podkład w płynie świetnie nadaje się dla osób, które maja skórę wrażliwą, alergiczną. Nie zapycha porów i ładnie dopasowuje się do koloru skóry. Generalnie nie stworzy efektu maski, ale matuje. Z własnego doświadczenia polecam tez nowy lakier do ust Palladio Lip Lacquer. Ta pomadka utrzymuje się na ustach kilka godzin, zjada się równomiernie i nie wysusza ust jak inne lakiery. Palladio na prawdę ma produkty, którymi może się pochwalić. Super jest także puder ryżowy, który fajnie matuje i bibułki matujące-zawsze nosze je w torebce
fiore ribelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 07:54   #12
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kolorówka Palladio

Cytat:
Napisane przez fiore ribelle Pokaż wiadomość
Witajcie,od jakiegoś czasu stosuję kosmetyki Palladio i muszę przyznać ,że są naprawdę dobre. Generalnie ich dużą zaleta jest fakt, że są kosmetykami na bazie ziół i witamin. Podkład w płynie świetnie nadaje się dla osób, które maja skórę wrażliwą, alergiczną. Nie zapycha porów i ładnie dopasowuje się do koloru skóry. Generalnie nie stworzy efektu maski, ale matuje. Z własnego doświadczenia polecam tez nowy lakier do ust Palladio Lip Lacquer. Ta pomadka utrzymuje się na ustach kilka godzin, zjada się równomiernie i nie wysusza ust jak inne lakiery. Palladio na prawdę ma produkty, którymi może się pochwalić. Super jest także puder ryżowy, który fajnie matuje i bibułki matujące-zawsze nosze je w torebce
Muszą być dobre , skoro chciało Ci się zakładać konto, odkopać wątek sprzed lat i napisać opinię
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 08:54:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.