Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-02, 13:40   #1
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035

Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I


...a jest nas juz kilka!!!
(Napiszcie mi daty na prive i wpisze je na liste, Dziekuje)


DATY NARODZIN NASZYCH BOBASKÓW:


Miira...................09.o6.2010 Mikolaj
janulla................. 02.o6.2010 Szymon lub Piotr
marhalczar............ 27.o5.2010 Amelia
stokrotka73...........26.02.2010 Olivier
emerald sea........... 09.06.2010 Liwia lub Alicja, a jezeli chlopiec to..????
malemalenstwo.........25.11.2010.......................
elliah .................. .?.?.20? .......................i.....................

"JA JAKO PIERWSZA POD SERCEM CIĘ NOSZĘ. JA O TWE ZDROWIE NAJGORĘCEJ PROSZĘ.
JESTEM PRZY TOBIE OD PIERWSZEGO GRAMA.
TYŚ MOJE DZIECKO, JA TWOJA MAMA"
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2010-07-26 o 08:13
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 14:36   #2
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Melduje się . Ciekawe ile mamuś do nas dołączy
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 15:40   #3
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Melduje się . Ciekawe ile mamuś do nas dołączy

...z tego co ja wiem to narazie chyba tylko Janulla...., a moze przegapilam ;????

...a co chodzi o malucha...to dostalam z nózki od niego dzisiaj rano..tak sie wiercil...to juz drugi raz w ciagu tygodnia...moze jakis pilkarz I-ej ligi z niego bedzie, kto wie
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2009-12-02 o 15:46
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 06:40   #4
MistrzyniWKochamCieMisiu
Raczkowanie
 
Avatar MistrzyniWKochamCieMisiu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 406
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Hihihi
A ja też dołączam, bo przyszłą mamą jestem to nic, że planuję dopiero za rok się starać o dzidziusia (pod koniec 2010), chętnie posłucham bardziej doświadczonych mam... Mogę?
__________________
nie wierz w cuda, nie uwierzysz w siebie - to Ci się nie uda...


Edytowane przez MistrzyniWKochamCieMisiu
Czas edycji: 2009-12-03 o 06:41
MistrzyniWKochamCieMisiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 12:25   #5
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez MistrzyniWKochamCieMisiu Pokaż wiadomość
Hihihi

A ja też dołączam, bo przyszłą mamą jestem to nic, że planuję dopiero za rok się starać o dzidziusia (pod koniec 2010), chętnie posłucham bardziej doświadczonych mam... Mogę?
No jasne!!!!
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 14:43   #6
janulla
Raczkowanie
 
Avatar janulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 283
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Jestem i ja. Witajcie!
janulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:36   #7
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez janulla Pokaż wiadomość
Jestem i ja. Witajcie!
Hi, jak tam twój brzusio i malenstwo????
Ja ostatnio chudne zanmiast przytyc i tylko mam odstajacy brzuszek
Wlasnie znalazlam sobie fajne lózeczko dla dzidzi do mojej sypialni, w przyszlosci mozna z tego zrobic stolik dla dziecka , a krzeselko dokupic... zobaczcie na fotce... i szukam lózeczka z komoda do przebierania cos bialego i ladnego jak niektóre na tych fotkach
Pozdrawiam
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2009-12-03 o 17:57
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 18:44   #8
janulla
Raczkowanie
 
Avatar janulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 283
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Ja nie specjalnie przepadam za takimi cukrowymi mebelkami, ale ten pomysł łóżeczka do łóżka mi się podoba.
janulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 14:15   #9
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez janulla Pokaż wiadomość
Ja nie specjalnie przepadam za takimi cukrowymi mebelkami, ale ten pomysł łóżeczka do łóżka mi się podoba.
Mnie takie najbardziej pasuja do pokoju, bo mam sztory lniane zólto biale , lampe z cienkiego materialu baialego z ozdobami w kolorze zloto-zóltym i jedna sciane pomalowana na zólto.

tez zgadzam sie z toba, to lózeczko na noc do sypialni jest rewelacyjne, ciekawa jestem czy uda mi sie go znalezc

A ty myslisz juz nad mebelkami lub innymi rzeczami dla malucha?

Pozdrawiam
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 16:11   #10
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

My jeszcze nie myślimy o mebelkach, bo mamy nadzieje że do czasu rozwiązania przeprowadzimy się na swoje (albo chociaż wynajmowane 3- pokoje) i wtedy będę mogła zaszaleć w pokoju Maluszka . Malhalczar bardzo mi się podoba ta ostatnia komoda którą wkleiłaś . My mamy już komodę z ikea do której można przymocować przewijak i pewnie dokupimy resztę mebli w tym samym stylu
__________________
I'm running from the light, running from the day to night

Edytowane przez Miira
Czas edycji: 2009-12-14 o 15:01
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 11:15   #11
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
My jeszcze nie myślimy o mebelkach, bo mamy nadzieje że do czasu rozwiązania przeprowadzimy się na swoje (albo chociaż wynajmowane 3- pokoje) i wtedy będę mogła zaszaleć w pokoju Maluszka . Bardzo mi się podoba ta ostatnia komoda . My mamy już komodę z ikea do której można przymocować przewijak i pewnie dokupimy resztę mebli w tym samym stylu
Pewnie, nie ma sie z czym spieszyc ale jakies pomysly warto zbierac..., a ta komoda jest super (juz ci o tym mówilam na GG jak rozmawialysmy) i sa wspaniale przenosne przewijaki, tez w IKEA. Bylam ostatnio i ogladalam tam mebelki dziecinne, jest duzy asortyment.
Ja poza lózeczkiem i komoda nie bede narazie nic kupowac dlatego, ze mam szafe wnekowa na szerokosci jednej sciany (2, 5m) i wystarczy na umieszczenie tam wszystkich rzeczy dziecka i jeszcze miejsce zostanie.Napewno zostanie tam lózko, 90 cm.. rozkladane, podwójne dla mnie i w przyszlosci dla dziecka, bo jest kompletnie nowe i wygodne. Z czasem dokupie jakies pólki na zabawki.

Miira, ja dzisiaj rano sie przestraszylam, mialam jakies uplawy brazowe na bieliznie ale juz przeszlo, nie bolalo mnie nic wiec sie uspokoilam, bo takie objawy czesto sa u kobiet w ciazy po wspólzy...ciu, podczas zluszczaniu sie martwych komórek.

Pozdrawiam
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 15:33   #12
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Pewnie, nie ma sie z czym spieszyc ale jakies pomysly warto zbierac..., a ta komoda jest super (juz ci o tym mówilam na GG jak rozmawialysmy) i sa wspaniale przenosne przewijaki, tez w IKEA. Bylam ostatnio i ogladalam tam mebelki dziecinne, jest duzy asortyment.
Ja poza lózeczkiem i komoda nie bede narazie nic kupowac dlatego, ze mam szafe wnekowa na szerokosci jednej sciany (2, 5m) i wystarczy na umieszczenie tam wszystkich rzeczy dziecka i jeszcze miejsce zostanie.Napewno zostanie tam lózko, 90 cm.. rozkladane, podwójne dla mnie i w przyszlosci dla dziecka, bo jest kompletnie nowe i wygodne. Z czasem dokupie jakies pólki na zabawki.

Miira, ja dzisiaj rano sie przestraszylam, mialam jakies uplawy brazowe na bieliznie ale juz przeszlo, nie bolalo mnie nic wiec sie uspokoilam, bo takie objawy czesto sa u kobiet w ciazy po wspólzy...ciu, podczas zluszczaniu sie martwych komórek.

Pozdrawiam
Ja już nie mogę się doczekać jutrzejszego USG wszystko się wtedy wyjaśni jak tam Fasolce w brzuszku się żyje.

Z tymi upławami to straszny stres bo nigdy do końca nie wiadomo co jest przyczyną. Mam nadzieje, że obie już w większym spokoju doczekamy do rozwiązania
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:07   #13
janulla
Raczkowanie
 
Avatar janulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 283
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Miira, no i jak wrażenia po USG? Ja tez byłam dziś na wizycie kontrolnej. Wszystko ok, tylko hemoglobina mi trochę spadła i mam brać żelazo.
janulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 16:53   #14
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Wrażenia opisałam na Lubelskich żonkach . Było suuuuuper już się nie mogę doczekać kolejnego. Namówiłam męża byśmy się wybrali na usg 3d po nowym roku może wtedy nasz maluszek ujawni płeć . Wasze Maluchy są już dużo większe to pewnie jeszcze fajniej widać na usg. Ciekawe kiedy czuć pierwsze ruchy? wiecie coś o tym?
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 20:21   #15
janulla
Raczkowanie
 
Avatar janulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 283
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Niektóre wiercipięty można już wyczuć ok. 14 tygodnia, ale zazwyczaj tak ok. 16-18, a już od 20 tydz, to na pewno
janulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 08:33   #16
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Wrażenia opisałam na Lubelskich żonkach . Było suuuuuper już się nie mogę doczekać kolejnego. Namówiłam męża byśmy się wybrali na usg 3d po nowym roku może wtedy nasz maluszek ujawni płeć . Wasze Maluchy są już dużo większe to pewnie jeszcze fajniej widać na usg. Ciekawe kiedy czuć pierwsze ruchy? wiecie coś o tym?
Pierwsze ruchy sa smieszne, zdarzylo mi sie juz 3 razy....lezalam na sofie i nagle poczulam jakby mi mrówki chodzily w prawym boku brzucha, uspokoilo sie i za chwile drugi raz. Innego dnia bedac juz w lózku poczulam jakby zrobilo koziolka , a ostatnim razem dalo mi kopa jak schylilam sie nad zlewem aby umyc twarz ...a dalej spokój .... tylko , ze mi brzuch urósl i to znacznie ...ale ten czas szybko mija... ja zaczelam dzisiaj 18 tydzien

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez janulla Pokaż wiadomość
Niektóre wiercipięty można już wyczuć ok. 14 tygodnia, ale zazwyczaj tak ok. 16-18, a już od 20 tydz, to na pewno
janullko, na kiedy masz przewidziany poród?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Wrażenia opisałam na Lubelskich żonkach . Było suuuuuper już się nie mogę doczekać kolejnego. Namówiłam męża byśmy się wybrali na usg 3d po nowym roku może wtedy nasz maluszek ujawni płeć . Wasze Maluchy są już dużo większe to pewnie jeszcze fajniej widać na usg. Ciekawe kiedy czuć pierwsze ruchy? wiecie coś o tym?
Swietnie, patrzac na wymiary TN y CRL wszystko jest ok...i jak na 12 tygodni +4 dni dzidzi jest w sam raz. A kiedy masz nastepna wizyte I USG? Ja mam 8 stycznia USG w 20 tyg. i w koncu bedziemy wiedzieli czy to on czy ona . Pozdrowionka i do uslyszenia
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2009-12-14 o 14:25
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 14:56   #17
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez janulla Pokaż wiadomość
Niektóre wiercipięty można już wyczuć ok. 14 tygodnia, ale zazwyczaj tak ok. 16-18, a już od 20 tydz, to na pewno
Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Pierwsze ruchy sa smieszne, zdarzylo mi sie juz 3 razy....lezalam na sofie i nagle poczulam jakby mi mrówki chodzily w prawym boku brzucha, uspokoilo sie i za chwile drugi raz. Innego dnia bedac juz w lózku poczulam jakby zrobilo koziolka , a ostatnim razem dalo mi kopa jak schylilam sie nad zlewem aby umyc twarz ...a dalej spokój .... tylko , ze mi brzuch urósl i to znacznie ...ale ten czas szybko mija... ja zaczelam dzisiaj 18 tydzien

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------



janullko, na kiedy masz przewidziany poród?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------



Swietnie, patrzac na wymiary TN y CRL wszystko jest ok...i jak na 12 tygodni +4 dni dzidzi jest w sam raz. A kiedy masz nastepna wizyte I USG? Ja mam 8 stycznia USG w 20 tyg. i w koncu bedziemy wiedzieli czy to on czy ona . Pozdrowionka i do uslyszenia
M. 18 tydzień wooow kiedy to zleciało? Janulla a u Ciebie który to tydzień?
Te ruchy to muszą być strasznie dziwne bo w sumie nigdy nic sie w brzuchu nie rusza a tu nawet nie dość że rusza to jeszcze i kopie zawzięcie

M. śliczny masz brzuszek też chcę mieć już taki

Ja na sobotnich zakupach nie mogłam się oprzeć i kupiłam 3 bodziaki puki co wybieram unisex chociaż przyznam, że było parę ciuszków dla dziewczynek od których mąż musiał mnie siłą odrywać

Zdecydowaliśmy że sukcesywnie będziemy nabywać różne elementy dziecięcej wyprawki, co miesiąc coś innego. Nie chcę zostawiać tego na 5 minut przed dzwonkiem bo po pierwsze sama nie wiem jak się będę czuła, może chodzenie po sklepach to będzie ostatnia rzecz na którą będę miała ochotę a poza tym cała wyprawka na jedne zakupy to znaczny wydatek. A tak co miesiąc to tego nie odczujemy Tylko teraz pozostaje pytanie .... od czego zacząć Wy co będziecie nabywać jako pierwsze i ... kiedy?

Ps. na stronie http://www.e-kubraczek.pl/ znalazłam fajnie opisaną wyprawkę dziecięcą może wam się przyda.
__________________
I'm running from the light, running from the day to night

Edytowane przez Miira
Czas edycji: 2009-12-14 o 15:00
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 17:37   #18
janulla
Raczkowanie
 
Avatar janulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 283
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Ja jeszcze nie kompletuję wyprawki ani mebelków, bo za bardzo skupieni jesteśmy na remoncie naszego własnego kąta. Ale to już niedługo i wtedy zacznę się rozglądać. Acha, kończę właśnie 15 tydzień, a wstępny termin mam na 2 czerwca
janulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 11:38   #19
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
M. 18 tydzień wooow kiedy to zleciało? Janulla a u Ciebie który to tydzień?
Te ruchy to muszą być strasznie dziwne bo w sumie nigdy nic sie w brzuchu nie rusza a tu nawet nie dość że rusza to jeszcze i kopie zawzięcie

M. śliczny masz brzuszek też chcę mieć już taki

Ja na sobotnich zakupach nie mogłam się oprzeć i kupiłam 3 bodziaki puki co wybieram unisex chociaż przyznam, że było parę ciuszków dla dziewczynek od których mąż musiał mnie siłą odrywać

Zdecydowaliśmy że sukcesywnie będziemy nabywać różne elementy dziecięcej wyprawki, co miesiąc coś innego. Nie chcę zostawiać tego na 5 minut przed dzwonkiem bo po pierwsze sama nie wiem jak się będę czuła, może chodzenie po sklepach to będzie ostatnia rzecz na którą będę miała ochotę a poza tym cała wyprawka na jedne zakupy to znaczny wydatek. A tak co miesiąc to tego nie odczujemy Tylko teraz pozostaje pytanie .... od czego zacząć Wy co będziecie nabywać jako pierwsze i ... kiedy?

Ps. na stronie http://www.e-kubraczek.pl/ znalazłam fajnie opisaną wyprawkę dziecięcą może wam się przyda.
hej, ja jeszcze nic nie kupilam i tylko szukam rzeczy tych , które mi sie podobaja i robie liste. Moja tesciowa wrecz przeciwnie, przygotowuje reczniki recznie haftowane i inne rzeczy unisex (wczesniej zapytala czy moze). Ja po 8 stycznia zabiore sie do powolnego kupowania ciszków i wykorzystam okres obizek w sklepach gdzie bede mogla kupic od 50 do 70% taniej.
Jedno jest pewne, ze bede na poczatku kupwala wyprawke do szpitala dla dziecka i dla mnie, nastepnie sprzet niezbedy po powrocie w do domu (pogrzewacz, sciagaczka , butelki,wanienke, srodki higieny , pieluszki itd), meble i wózek na 1,5 miesiaca przed urodzeniem. wczesniej pomaluje pokój, oddam sztory lniane do pralni, zrobimy pólki w szafie wnekowej w pokoju...

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez janulla Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie kompletuję wyprawki ani mebelków, bo za bardzo skupieni jesteśmy na remoncie naszego własnego kąta. Ale to już niedługo i wtedy zacznę się rozglądać. Acha, kończę właśnie 15 tydzień, a wstępny termin mam na 2 czerwca
Super, to zaraz po mnie kilkanascie dni bedziesz miala dzidziusia!
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2009-12-15 o 13:38
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 16:21   #20
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
hej, ja jeszcze nic nie kupilam i tylko szukam rzeczy tych , które mi sie podobaja i robie liste. Moja tesciowa wrecz przeciwnie, przygotowuje reczniki recznie haftowane i inne rzeczy unisex (wczesniej zapytala czy moze). Ja po 8 stycznia zabiore sie do powolnego kupowania ciszków i wykorzystam okres obizek w sklepach gdzie bede mogla kupic od 50 do 70% taniej.
Jedno jest pewne, ze bede na poczatku kupwala wyprawke do szpitala dla dziecka i dla mnie, nastepnie sprzet niezbedy po powrocie w do domu (pogrzewacz, sciagaczka , butelki,wanienke, srodki higieny , pieluszki itd), meble i wózek na 1,5 miesiaca przed urodzeniem. wczesniej pomaluje pokój, oddam sztory lniane do pralni, zrobimy pólki w szafie wnekowej w pokoju...

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------



Super, to zaraz po mnie kilkanascie dni bedziesz miala dzidziusia!
Oooo Kochana to już masz cały plan
A to na początku roku są wyprzedaże też dziecięce? nawet nie wiedziałam
Wy będziecie miały już swoje maleństwa a ja bede czekać i wam zazdrościć
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 16:49   #21
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Oooo Kochana to już masz cały plan
A to na początku roku są wyprzedaże też dziecięce? nawet nie wiedziałam
Wy będziecie miały już swoje maleństwa a ja bede czekać i wam zazdrościć
No tak mniej wiecej....mam maly plan, zapisuje wszystko co mi do glowy przychodzi.

Tak , u nas sa 2 razy w ciagu roku, i po 6 stycznia sa pierwsze wypzedaze, a pod koniec czerwca drugie.
Jak masz ochote wybrac sie na zakupy do Madrytu w styczniu, to zapraszam, mój dom twoim domem


..bedziesz czekala ale niedlugo, a co ja mam powiedziec, pierwsza na odstrzal ide i nawet nie chce o tym myslec, bo juz mnie wszystko boli...ale jestem "odwazna"

A teraz zmykam uzupelnic mój "pamietnik ciazy", kumpela mi doradzila jego pisanie i nawet sprawa super, opisuje moje uczucia, sensacje, wrazenia po wizytach u lekarza i USG...

Do uslyszenia, papapa
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2009-12-15 o 16:51
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 11:33   #22
stokrotka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Puk, puk, mogę?
Na początek może się przedstawię, jestem siostrą marhalczar,to ona wspomniała mi o tym wątku ...;-).
Ja bedę na nowo mamą, jak wszystko potoczy się dobrze, 28 lutego 2010 roku. Spodziewam sie chłopczyka, jeszcze nad imieniem zastanawiam się... ale bedzię to napewno Oskar lub Olivier.
Pozdrawiam, Iwona.

A tak wygląda mój mały w 3D

Edytowane przez stokrotka73
Czas edycji: 2009-12-16 o 11:38
stokrotka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:05   #23
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez stokrotka73 Pokaż wiadomość
Puk, puk, mogę?
Na początek może się przedstawię, jestem siostrą marhalczar,to ona wspomniała mi o tym wątku ...;-).
Ja bedę na nowo mamą, jak wszystko potoczy się dobrze, 28 lutego 2010 roku. Spodziewam sie chłopczyka, jeszcze nad imieniem zastanawiam się... ale bedzię to napewno Oskar lub Olivier.
Pozdrawiam, Iwona.

A tak wygląda mój mały w 3D

Hej, juz wpisalam cie na liste
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2009-12-17 o 12:04
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 12:40   #24
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

to i ja się przywitam

będę mamusią czerwcową, wg om 9, chociaż ug usg już z 2 czerwca... ale zobaczymy co następne badania powiedzą.

a to zdjęcie szkraba z trzynastego tygodnia i moje pierwsze dzieciowe zakupy
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 13:42   #25
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1590992 1]to i ja się przywitam

będę mamusią czerwcową, wg om 9, chociaż ug usg już z 2 czerwca... ale zobaczymy co następne badania powiedzą.

a to zdjęcie szkraba z trzynastego tygodnia i moje pierwsze dzieciowe zakupy [/QUOTE]

Witaj! Wow jaki duzy ten twój maluszek!!!
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2009-12-17 o 14:17
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:40   #26
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Witaj! Wow jaki duzy ten twój maluszek!!!
duży??? nie strasz mnie moja droga, bo moj tż ważył coś koło 4,5 kg jak na świat przyszedł, więc wolałabym żeby maleństwo rosło umiarkowanie

ps. mam prośbę malutką o poprawienie mojego nicka w pierwszym poście, z góry dziękuję
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 11:16   #27
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Z daleka, lecz w sercu z Wami dziele sie oplatkiem wraz z zyczeniami...milosci , zdrowia i spelnienia Szczesliwego Bozego Narodzenia.

marhalczar
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2009-12-23 o 15:52
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:17   #28
janulla
Raczkowanie
 
Avatar janulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 283
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Witajcie, już po-świątecznie, a przed-sylwestrowo!
Mam pytanie do przyszłych mam z Lublina: znacie jakieś fajne sklepy odzieżowe dla babeczek z brzuszkami? Ja na razie zaliczyłam tylko 1 (na Lubartowskiej), ale wszystko jakieś takie buro-zimowe, więc wzięłam tylko spodnie, bo wyrosłam już prawie ze wszystkich.
Udanych przygotowań do Sylwestra!
janulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:57   #29
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Cytat:
Napisane przez janulla Pokaż wiadomość
Witajcie, już po-świątecznie, a przed-sylwestrowo!
Mam pytanie do przyszłych mam z Lublina: znacie jakieś fajne sklepy odzieżowe dla babeczek z brzuszkami? Ja na razie zaliczyłam tylko 1 (na Lubartowskiej), ale wszystko jakieś takie buro-zimowe, więc wzięłam tylko spodnie, bo wyrosłam już prawie ze wszystkich.
Udanych przygotowań do Sylwestra!
Choć nie udzielam się na tym wątku, ale jakoś tak sobie podczytuję Co do Twojego pytania- oprócz tego sklepu na Lubartowskiej polecam sklep na początku 1 Maja po lewej stronie idąc od Gali - całkiem spory wybór spodni i bluzek dobrej jakości
Poza tym kupowałam spodnie i bluzki jeszcze letnie na allegro (bardzo duży wybór i rozpiętość cenowa )
Fajne rzeczy mają też w tych sklepach happymum http://happymum.pl/ i Piękna mama http://www.pieknamama.pl/ http://modnybrzuszek.pl/
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 13:59   #30
janulla
Raczkowanie
 
Avatar janulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 283
Dot.: Lubelskie przyszłe mamy 2009/2010 Cz.I

Dzięki! Zajrzę jeszcze na 1 Maja. Trochę się obawiam kupować ubrania przez sieć - ostatnio nie trafiłam z rozmiarem i 2 pary jeansów chyba przeleżą w szafie
janulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.