Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!cz.33 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-07, 07:14   #61
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Gwizdak, a Ty w koncu wzielas nazwisko po męzu?? Bo zmieniłas na fb na inne, a wydawało mi sie, ze twoj mąż nosi inne nazwisko, chociaz tez na tą samą literę
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 07:16   #62
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Witam w nowym wątku
ciągle nie mam komputera
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 07:20   #63
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Gwizdak, i piękny makijaż miałaś chcoaiz foty na poczcie nie wyraźne, to i tak było widać, że pięknku
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 07:22   #64
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cześć

Gwizdaczku super opis Też tak chcę!!
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 07:47   #65
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Dzień dobry
zasypiam na siedząco
ślub Gwizdaków mi się śnił - przez jej opowieść wszystko!
nie pamiętam dokładnie co i jak, no i nie było tam jedzącej kiełbasy zakonnicy, ale sen o nich miałam
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 07:57   #66
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość

Posiedzieliśmy, pogadaliśmy, byli b. zdziwieni, że u mnie w domu taki spokój, że nikt się nie stresuje (ja szczególnie) i w ogóle.
powtarzam się i w ogóle, ale wiesz, że moja makijażystka jak przyszła do mnie to powiedziała dokładnie to samo ?

Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
Przyszło jedzenie Byłam tak głodna, że nie wiem.... A jedzenie było pyyyyszne (prawda dziewczyny? ). Po obiedzie kolejny strasznie wzruszający moment - mój tata wygłosił toast. On się prawie popłakał, ja też i moja świadkowa też. Potem M. powiedział kilka słów do swojej rodziny a na koniec tata powiedział, że on i mama ma 2 swoich dzieci, 3-cie siedzi przy stole (żona mojego brata), a to jest ich 4-te dziecko i powitał M. w rodzinie To też było strasznie wzruszające
Prawda

Ja się chciałam schować pod stół jak Twój tata wygłaszał toast bo było prawie tak: Płaczek ze mnie
Cytat:
Napisane przez Gwizdak Pokaż wiadomość
KONIEC
(i żyli długo i szczęśliwie )
Jaki koniec, to jest POCZĄTEK
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 08:08   #67
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

z wątku o śmiesznym pierwszym tańcu:
http://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0

szkoda, że u nas coś takiego by nie przeszło

lecę się mejkapnąć, do sklepu i do pracy.
pa

btw. a ja wiem, że mnie zeżre stres przed ślubem. będę mieć ekscesy jelitowe, jak zawsze, gdy się stresuję, nie będę w stanie nic przełknąć, nawet ślina będzie sprawiała problemy, i będę się pocić na twarzy, no w ogóle na całym ciele, takim zimnym potem. i jeszcze bardziej blada będę niż normalnie.
ach, w sumie to po co mi to
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 08:14   #68
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
z wątku o śmiesznym pierwszym tańcu:
http://www.youtube.com/watch?v=4-94JhLEiN0

szkoda, że u nas coś takiego by nie przeszło

lecę się mejkapnąć, do sklepu i do pracy.
pa

btw. a ja wiem, że mnie zeżre stres przed ślubem. będę mieć ekscesy jelitowe, jak zawsze, gdy się stresuję, nie będę w stanie nic przełknąć, nawet ślina będzie sprawiała problemy, i będę się pocić na twarzy, no w ogóle na całym ciele, takim zimnym potem. i jeszcze bardziej blada będę niż normalnie.
ach, w sumie to po co mi to
piąteczka, mam takie same ekscesy prawie więc po co nam ślub? Odpuśćmy sobie
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 08:27   #69
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Uzupełnię listę relacji o swoją:
W piątek poszłam specjalnie wcześniej spać, bo pobudkę miałam o czwartej rano, ale dała o sobie znać złośliwość rzeczy martwych - rury zaczęły pracować od zmiany temperatur i zamiast spać słuchałam upierdliwego "stuk, stuk" od ściany - w efekcie spałam jakieś 4 godziny rano półprzytomna zebrałam się, pojechałam na dworzec, wsiadłam do pociągu i przejechałam te 500 kilometrów w Warszawie zgarnęła mnie Stefcia - zatrzymałam się z torbami pod filarem i pisałam smsa ze swoimi znakami rozpoznawczymi a tu słyszę "nie dzwoń, nie dzwoń, jestem! " - Stefcia powiedziała, że szukała grzywki Dobra kobieta zabrała mnie do siebie, tak że mogłam przebrać się i w miarę doprowadzić do wizualnej używalności (chociaż zdecydowanie było po mnie widać, że jestem totalnie niewyspana ), chociaż musiałam się malować palcami bo nie zabrałam pędzelka do cieni
Okazało się, że spóźnimy się na ślub po drodze był duuuuży korek, drogi do przejechania jeszcze więcej (nie wiedziałam, że Warszawa jest taka wielka ) ale szczęśliwie dotarłyśmy (biegłyśmy na przełaj przez ulicę, dobrze, że nas policja nie zatrzymała -Gwizdaku, to wszystko dla Was ) i straciłyśmy jakieś 10 minut maksymalnie. Ksiądz pięknie mówił - bardzo mi się podobało, a kiedy przyszło do przysięgi to musiałam się pilnować, bo nie miałam chusteczki () - z resztą Stefci powiedziałam, że jak zobaczy, że ryczę to mam mnie szturchnąć zrobiłyśmy zakłady który z panów fotografujących to kawkowy chłop
Zabrzmiał marsz weselny, złożyłyśmy życzenia, Stefcia zrobiła zdjęcie Gwizdakom, w tłumie gości namierzyłyśmy Mayę z mężem (poznałam ją po włosach ). Maya mnie przejęła i pojechaliśmy na wesele - od razu jak dotarliśmy (okazało się, że jesteśmy pierwsi ) poleciałam do łazienki zmienić rajstopy na pończochy i kozaki na sandałki, bo w sukience i granatowych rajstopach wyglądałam co najmniej osobliwie Znaleźliśmy swoje miejsca i... czekaliśmy na Parę Młodą dłuuuuuuugo
W końcu Gwizdaki dotarły i podano obiadek - pyszny z resztą Pierwszy taniec - bomba - z resztą już u siebie na weselu widziałam, że nasza Para Młoda bardzo ładnie tańczy osobiście myślałam, że to zrzucenie butów to element choreografii Zaczęło się weselicho - DJ się chyba trochę postresował jak po drugiej piosence wszyscy mu uciekli z parkietu na dobre parę piosenek - chociaż sam sobie winny - w złą godzinę puścił "Takie Tango" Budki Suflera a tam wyraźnie jest w tekście "nigdy żadne z nas do tańca nie poderwie się" Ostatecznie rozkręciło się jak Para Młoda wróciła na parkiet i od tej chwili zaczęłam nic nie świadoma pracować na moje obecne piękne i dorodne pęcherze na stopach
Później przyjechała Kawka i zabawa rozkręciła się na 150%. Szalone zdjęcia z rekwizytami to była bomba - dawno się tak nie uśmiałam jak tam - jeszcze fajniej, że nawet starsi goście dali się wkręcić do zabawy, a niektórzy chcieli, żeby im robić po kilka fotek i wybierali dodatki jak prawdziwi koneserzy
Niestety zmęczenie zaczęło mi doskwierać dość szybko, ale za punkt honoru postawiłam sobie dotrwanie do końca oczepin - Kawa złapała welon tylko DJ stwierdził, że to był falstart - nie zna się i tyle Gwizdaku, czy to był TEN welon ?
Ostatecznie okazało się, że wszystkie Zazdrośnice opuściły wesele w tym samym czasie - pożegnałam się z dziewczynami i poszłam pięterko wyżej do pokoju - ostatkiem sił zmyłam malowidła z twarzy, wzięłam prysznic i ledwo dotknęłam głową poduszki - zasnęłam. Obudziły mnie przyśpiewki z podjazdu (goście wychodzili ) a później chyba Gwizdak mówiący na korytarzu, że nie ma swojej torby z rzeczami do mycia (jeśli to Ty, to znowu mamy coś wspólnego - ja swojej też nie miałam i teściu o 4.00 rano musiał schodzić do samochodu i przynosić nam ją do pokoju ). Rano ledwo wstałam, zjadłam cokolwiek, spakowałam się i dryndnęłam do Panny Młodej (miałam stresa, że im może w czymś przeszkodzę - ale Gwizdak szybko odebrała, więc chyba nie ), pożegnałam się z nimi i pojechałam na dworzec. Podróż pociągiem to już inna opowieść

To tyle
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 08:35   #70
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cześć
__________________

Ćwiczę z Ewą od 3.07.2012 - już 7 razy
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 08:51   #71
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cześć

Gwizdak to musiał być piękny ślub i wspaniałe wesele Słowa zazwyczaj nie oddaja nawet w połowie uroku chwili, a mi od przeczytania Twojej relacji uśmiech nie schodzi z twarzy. Jednym słowem You made my day

Rain miałaś intensywny weekend Dobrze, ze dzisiaj nie musisz iść do pracy.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 08:53   #72
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Rain miałaś intensywny weekend Dobrze, ze dzisiaj nie musisz iść do pracy.
Ja się jakoś nie cieszę, że nie muszę
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:05   #73
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

dzień dobry

Rain, super relacja

a ja mam stresa, bo jutro musze zrobić badania wstępne a nie mogę się do tej przychodni gdzie mam skierowanie dodzwonić..i lipa będzie jak jutro pójdę a okaże się, że nie ma wolnych terminów..
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:15   #74
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Gwizdaku, już w okolicach drugiego postu z opisem miałaś moje bobrowe łzy super że wszystko się udało i w ogóle myślami wszystkie byłyśmy z Tobą


rozmowa trwała z 50 minut; pani miała moje wydrukowane CV, pytała czy gdzieś jeszcze uczestniczę w procesie rekrutacyjnym (nie poczułam się jak loser którego nie chcą ale wszędzie chcą na pełen etat ) pytała na jakim wydziale jest kierunek dialog społeczny przedstawiła mi ich ofertę (na rękę 560 za pół etatu ale podwyższyli premie a ja i tak chciałam 500 zarabiać bo rodzice mi pomogą jeśli będę się wyprowadzać a i tak M. nie ma pracy więc nie będę), potem własnie był czas tych pytań a potem dała mi dwie kartki, jedną mogłam zachować a jedną wykuć szybko po czym wzięła ją i zadzwoniła z innego pokoju pytając co na niej było. Zawahałam się tylko w jednym miejscu ale udzieliłam poprawnej odpowiedzi i nawet w jednym zadaniu, którego nie było na kartce też pomogłam i potem miałam skorzystać z tej kartki którą mi zostawiła i zaoferować internet i to też zrobiłam - i to tak naturalnie jakoś. Aha i mi na sam koniec sprawdzała czy szybko piszę na komputerze to trochę mieli inną klawiaturę ale było ok.
No zobaczymy, do jutra mam mieć odpowiedź bardzo bardzo bym chciała mieć tę pracę. Aha, i to jest umowa o pracę, najpierw 3 miesiące a potem 2 lata. A szkolenia trwają chyba z 17 dni od 22.03 więc praktycznie w maju bym zaczynała kiedy już mam czwartki i piątki wolne.
Trzymcie kciuki
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:19   #75
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Ilsa, trzymam kciuki ale myślę, że skoro tak sobie poradziłaś to musi byc dobrze
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:21   #76
osz rety
Zakorzenienie
 
Avatar osz rety
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 033
GG do osz rety
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Rain super relacja
Ilsa trzymam kciuki za pracę
Maja mam nadzieję, że będą wolne terminy
__________________
RAZEM



"Właściwie już samo życie jest podróżą w czasie. To tylko kwestia szybkości..."
osz rety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:33   #77
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Nasza ślubna fotoksiążka już będzie szła do druku

Kurcze, chciałam od razu dla rodziców zamówić takie same, ale to są te największe i kosztowałoby to 400zł dodatkowo chyba trzeba będzie odpuścić na razie
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:36   #78
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Ilsa, masz moje kciuki
Maja, na pewno cię gdzieś wcisną z wizytą

jejku, ale ja Wam zazdroszczę spotkania na ślubie i weselu Gwizdaczki

Rain pokażesz?
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:38   #79
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
Rain pokażesz?
No przecież projekt jest na mailu
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 09:41   #80
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Dzień dobry
Boże Gwizdak popłakałam się na fragmencie o toaście Twojego Taty. Tak to opisałaś,że czułam jakbym tam była Życzę szczęście;*

Ilsa :kciuki>

a ja wstałam zrobiłam pierwszą probówkę do książeczki sanepidu.
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:04   #81
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Ilsa na pewno Cię przyjmą
kasiu może dodałabyś jakiegoś avatara? Łatwiej byłoby Cię kojarzyć
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:07   #82
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

hmm carmelova dobrze poszuka jakiegoś
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:21   #83
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
Dzień dobry
zasypiam na siedząco
ślub Gwizdaków mi się śnił - przez jej opowieść wszystko!
nie pamiętam dokładnie co i jak, no i nie było tam jedzącej kiełbasy zakonnicy, ale sen o nich miałam
nudziara
Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
hmm carmelova dobrze poszuka jakiegoś
od razu lepiej bo do tej pory to kojarzyłam Cię głównie dzięki 13 rodzeństwa
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:21   #84
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

czesc

nazwa watku genialna

Gwizdak piekna relacja gratuluje Parze Mlodej

Claris jak Ty pieknie wygladalas, zabki biale, cera sliczna

http://demotywatory.pl/2804702/Moj-pomysl-na patrzcie nawet bym tak chciala
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:23   #85
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
hmm carmelova dobrze poszuka jakiegoś
fajny! choć myslałam, że dodasz fotkę całego rodzeństwa

Lady, już pokazywałam tego demota
co u Ciebie?

Carmi, po prostu ja mam tak fascynujące życie, że w snach odpoczywam
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:25   #86
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez Lady Marmalade Pokaż wiadomość
http://demotywatory.pl/2804702/Moj-pomysl-na patrzcie nawet bym tak chciala
Tylko te odciski palców na czekoladzie...
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:25   #87
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

nie mam 13 hehe;p chociaż ciotecznego mam od strony mamy od groma;p
moja biedna babcia ma 12-ścioro wnucząt najstarszy 26 lat prawie a najmłodsze 10 lat;p hehe
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:29   #88
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Gwizdak, gratuluję, relacja super

Ja jestem jakoś ostatnio bez weny, nic mi się nie chce... (tak, tak, wiem - depresja).

No i wczoraj kliknęłam "subskrybuj wątek" i co? DUPA, nie zasubskrybowało...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:29   #89
Lady Marmalade
Wtajemniczenie
 
Avatar Lady Marmalade
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 929
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
fajny! choć myslałam, że dodasz fotkę całego rodzeństwa

Lady, już pokazywałam tego demota
co u Ciebie?

Carmi, po prostu ja mam tak fascynujące życie, że w snach odpoczywam
nie zauwazylam, jak zobaczylam ten demot musialam go Wam tu pokazac ... Naj u mnie jakos leci, ogolnie nie narzekam i nic spektakularnego sie nie dzieje poza tym, ze zdalam poprawke co przy tej babie jest osiagnieciem

ogladala ktoras z Was 7 Pounds?
__________________
Wybrałam figlarną Sugar Baby!

Edytowane przez Lady Marmalade
Czas edycji: 2011-03-07 o 10:31
Lady Marmalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:31   #90
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
nie mam 13 hehe;p chociaż ciotecznego mam od strony mamy od groma;p
moja biedna babcia ma 12-ścioro wnucząt najstarszy 26 lat prawie a najmłodsze 10 lat;p hehe
dobra, dobra, pierwsze słowo się liczy, a napisałaś wyraźnie, że masz jedyna póki co szansę na małżeństwo z całej trzynastki rodzeństwa

pony, a zakupy Cię nie cieszą? to pierwszy objaw depresji!!!

lady, no to gratki - zawsze do przodu
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.