Balsam brązujący ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-09, 16:39   #1
inka017
Raczkowanie
 
Avatar inka017
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 50

Balsam brązujący ;)


Cześć Wizażanki Niedługo mam bal gimnazjalny i wiadomo, że chciałabym jak najładniej wyglądać w sukience. Niestety jestem blada jak ściana ;/ Wg się jeszcze nie opaliłam, bo ciągle u nas pada i jestem pewna, że do balu nie zdążę tego zrobić. Chciałabym zacząć używać jakiegoś balsamu, który poprawi mi koloryt skóry i odrobinkę opali. Nigdy nie używałam żadnych balsamów brązujących ani samoopalaczy. Przeglądałam na wizażu najlepiej oceniane w tej kategorii. Wiem, że z takich balsamów dobry jest Lirene, ale boję się go kupować, bo nie chcę na drugi dzień do szkoły przyjść raptem opalona. Chcę żeby ten balsam dosłownie troszkę mnie opalał, tak stopniowo. Wiecie o co chodzi? Mam zamiar go używać codziennie tak żeby w końcu uzyskać taki ładny efekt i żeby moja skóra miała ładniejszy kolor. Ale chciałabym delikatnego efektu brązującego. Możecie mi coś polecić? Bardzo proszę, strasznie mi na tym zależy
__________________
Inka <3
inka017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 19:40   #2
inka017
Raczkowanie
 
Avatar inka017
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 50
Dot.: Balsam brązujący ;)

Pomoże mi ktoś ?
__________________
Inka <3
inka017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 20:13   #3
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Balsam brązujący ;)

Miałam ten Lirene wersję do skóry jasnej- CAFE LATTE i był całkiem w porządku. Ta opalenizna też nie była jakaś mocna, ale ty chyba szukasz delikatnego efektu to powinno być ok. Miałam też dove summer glow, ale to bardziej jeśli chodzi o rozświetlenie ciała.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 07:21   #4
Arctica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 60
Dot.: Balsam brązujący ;)

Ja mogę Ci polecić moje ostatnie odkrycie:

BIELENDA ORZECH & BURSZTYN Brązujące masło do ciała - daje ładny naturalny efekt, bez smug i plam, a na dodatek nie ma tego specyficznego zapachu produktów samoopalających, który pojawia się po kilku godzinach przy stosowaniu większości balsamów brązujących.

Jeśli nie przeszkadza Ci taki zapach polecam również:
Dove - balsam brązujący do ciemnej karnacji.
Lirene Body Arabica - balsam brązująco - ujędrniający.
__________________
"Nie potrafię i nie chcę dopasować swojego sumienia do tegorocznej mody”
Lillian Helman
Arctica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 13:37   #5
inka017
Raczkowanie
 
Avatar inka017
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 50
Dot.: Balsam brązujący ;)

Dziękuję za odpowiedzi
__________________
Inka <3
inka017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 16:29   #6
okilju
Raczkowanie
 
Avatar okilju
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: teraz Wrocław, czasem inne miejsca z dolnośląskiej ziemi
Wiadomości: 101
Dot.: Balsam brązujący ;)

O ten z Bielendy jest ciekawy. Siorka sobie teraz kupiła delikatnie brązujący z Floslek, nawet fajny efekt delikatny. Oczywiście jak ładnie rozprowadzisz i nie przesadzisz z ilością.
okilju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 16:03   #7
zuzanna90
Raczkowanie
 
Avatar zuzanna90
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 341
Dot.: Balsam brązujący ;)

Brązujące masło do ciała z Bielendy też testowałam i byłam zadowolona.
Na drugim miejscu stawiam balsam brązujący Perfecta. Producent zapewnia, że produkt nie pozostawia smug, jednak wiadomo, że to my musimy zadbać o prawidłowe rozprowadzenie kosmetyku.

Koleżanka poleciła mi również chusteczki samoopalające z DAX'a. Bardzo je zachwalała mówiąc, że w 3-4 dni można uzyskać na prawdę ładną opaleniznę. Mi niestety ten eksperyment nie wyszedł tak jakbym chciała, miałam sporo smug, ale na szczęście szybko się to zmyło
__________________
'ten RAP to jak na ranie plaster.'
zuzanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 17:40   #8
inka017
Raczkowanie
 
Avatar inka017
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 50
Dot.: Balsam brązujący ;)

dzięki
__________________
Inka <3
inka017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 13:44   #9
natus_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Balsam brązujący ;)

Jak już weszłam na ten wątek, to zostawię coś po sobie Niestety NIEpolecam balsamu brązującego z Dove. Dlaczego? Otóż: -skóra po naniesieniu mimo odczekania dość długiego czasu klei się. - Podobno balsam ma nawilżać, prawda? 3 dni po pierwszej aplikacji skóra zrobiła się sucha nie tylko w dotyku.. Stało się to widoczne (białe złuszczenia). -Mimo starannego, równomiernego nakładania robią się plamy. -Zapach.. Przez pierwsze dni myślałam, że opinie o tym, że śmierdzi na skórze to przesada.. Tak myślałam dopóki nie obudziłam się w nocy przerażona z wrażeniem, że coś mi się w pokoju pali. Okazało się jednak, że to ja tak 'śmierdziałam'.. Jak spalony, nie dopilnowany kurczak w piekarniku. Można by wymieniać dalej .. Np wydajność - fatalna .
Plusy? Stosunkowo tani i ładny zapach jeszcze w tubce.
natus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 16:47   #10
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Balsam brązujący ;)

Cytat:
Napisane przez natus_ Pokaż wiadomość
Jak już weszłam na ten wątek, to zostawię coś po sobie Niestety NIEpolecam balsamu brązującego z Dove. Dlaczego? Otóż: -skóra po naniesieniu mimo odczekania dość długiego czasu klei się. - Podobno balsam ma nawilżać, prawda? 3 dni po pierwszej aplikacji skóra zrobiła się sucha nie tylko w dotyku.. Stało się to widoczne (białe złuszczenia). -Mimo starannego, równomiernego nakładania robią się plamy. -Zapach.. Przez pierwsze dni myślałam, że opinie o tym, że śmierdzi na skórze to przesada.. Tak myślałam dopóki nie obudziłam się w nocy przerażona z wrażeniem, że coś mi się w pokoju pali. Okazało się jednak, że to ja tak 'śmierdziałam'.. Jak spalony, nie dopilnowany kurczak w piekarniku. Można by wymieniać dalej .. Np wydajność - fatalna .
Plusy? Stosunkowo tani i ładny zapach jeszcze w tubce.
A ja mam wprost przeciwną opinię. Jak dla mnie balsam Dove jest jednym z najlepszych. Jeśli chodzi o przesuszenie i zapach niestety balsamy brązujące mają to do siebie, że powodują takie przypadłości. Plamy? mhm na pewno trzeba wprawy do obchodzenia się balsamem brązującym ale szczerze smugi i plamy przy użytkowaniu tego balsamu zdarzają się rzadko. Balsam ma fajną konsystencję i wg mnie bardzo łatwo się go aplikuję.
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:03   #11
natus_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Balsam brązujący ;)

Ja używałam wiele balsamów brązujących, przecież nie napisałam, że to mój pierwszy raz. Każdy ma inną opinię, Po rozmowie ze szwagierką okazuje się, ze ma takie samo zdanie jak ja. Moja ciocia z kolei ma pozytywną opinię na jego temat. Moim zdaniem ten balsam nie jest godny polecenia dlatego dodaję tutaj swoją opinię
natus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-01 18:03:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.