Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-24, 09:22   #3631
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

mam to samo co pixie włosy długie, a kilka, zastanawiam się nad long bobem. Straciłam przez ostatni miesiąc połowę włosów... i znowu wypadają co kilka dni dużo potem normalnie. Masakra! chyba na nic mi przedłużanie i zagęszczanie będzie jak obetnę na krótko tzn do ramion... rok temu jak miałam włosów "dużo" jak na mnie :P marudziłam i cudowałam z clipami nigdy nie myślałam ze będę tęsknić za tą ilością włosów...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 11:07   #3632
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
mam to samo co pixie włosy długie, a kilka, zastanawiam się nad long bobem. Straciłam przez ostatni miesiąc połowę włosów... i znowu wypadają co kilka dni dużo potem normalnie. Masakra! chyba na nic mi przedłużanie i zagęszczanie będzie jak obetnę na krótko tzn do ramion... rok temu jak miałam włosów "dużo" jak na mnie :P marudziłam i cudowałam z clipami nigdy nie myślałam ze będę tęsknić za tą ilością włosów...
Wiesz co, u mnie z tym wypadaniem to dziwnie to wygląda, bo mi sie mocno przerzedzily włosy w miejscach, gdzie nie mam akurat doczepionych plastrów. Chyba kupię sobie jakies suplemeny i jantar do wcierania.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moje "włosy" są dosyć długie 55cm, ale co z tego gdy trzy na krzyz. :Lol: Nigdy nie przedłużałam. Jestem na etapie zamawiania clipów, ale nie wiem czy coś z tego będzie. Strasznie chciałabym spróbować tej metody z warkoczykami, ale wydaje mi się, ze nie widziałam żeby ktokolwiek ja tutaj stosował. :

A co do filmiku, nie wiem jak to znalazłaś ale geniusz! Wydaje mi się, ze "moja Ruska" używa właśnie tej metody, ale nie mam pojecia co to może być. Oczywiście zapewniała, ze w bezpieczna, ale jak tu wierzyć.
Wiesz co, z tego co wiem, to do przedluzenia trzeba zazwyczaj okolo 100-120 pasemek, do zageszczenia polowy, wiec nie powinno byc zle. tylko upewnij sie, ze bedziesz miala dobrej jakosci wlosy, nie to co ja i Australia (pisalysmy wyzej). najlepsze sa wlosy slowianskie, a dziewicze to juz w ogole super. co do tej metody, dowiedz sie co to za srodek laczacy, i jak sie go sciaga, bo wlosy potraktowane mocnymi chemikaliami tez sie zemszcza.

sorry za brak polskich znakow, ale z mojeto telefonu nie da sie inaczej
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 15:11   #3633
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewuszki kochane piszę gdyż mam kolejne niusy odżywiania clipów. Zepsułam je totalnie i to szamponem przeciwłupiezowym, chciałam wypłukać toner z końcówek i użyłam kilka razy head'n'shoulders i włosy jak siano! Mimo odzywek itp po prostu drapią jak słoma i sztywne okropnie. Nie pomaga olej kokosowy. Ale użyłam oleju amla i jest jakby lepiej, a zmiękczył i złagodził je balsam do ciała z mocznikiem... Wisiały smętnie te moje kłaczki i się suszyły wieczorem a mnie po kąpieli olśniło, ze skoro mocznik pomaga na zrogowacenie naskórka to może i na suche kłaki. Miałam balsam z rossmana http://www.ezebra.pl/product-pol-541...E&gclsrc=aw.ds

i nasmarowałam nim na noc wilgotne włosy, po spłukaniu są o wiele bardziej miękkie!
Spróbuje potem jeszcze raz!

Myślę też nad kupnem nowych włosów i zastanawiam się nad alliexpress, kupował ktoś już od nich taśmy? Na doczepiane i innych są takie buble, a i tak wszystko produkowane jest w chinach...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 18:23   #3634
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

jeszcze czytałam o śmietanie nakładanej na włosy na 15-30 minut

Edytowane przez Panna_Hannah
Czas edycji: 2017-07-26 o 18:50
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 18:21   #3635
dzasta89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Zajmuje się przedluzaniem wlosow od ok 10 lat (sama tez mam przedluzone) i mogę wam powiedzieć jedno - zywotnosc nawet najlepszej jakości wlosow nie przekroczy pol roku. Możecie uzywac najdroższych kosmetykow i dużej poprawy nie bedzie. Przetestowalam już chyba wszytskie kuracje, olejowania i najlepszym rozwiązaniem jest (wg mnie i moich klientek) - używanie jak najmniejszej ilości czegokolwiek. Dziwnie to brzmi ale taka prawda.
Kolejnym faktem jest- ze osoby z problemem przetłuszczajacych się wlosow ponoszą takie wlosy dużo krócej (jedna z moich klientek myla wlosy codzinnie bądź co drugi dzień i wlosy wygladaly ladnie tylko przez dwa tygodnie- później tragedia)- kwestia czestego mycia. Wlosy przedluzane "naturalne" niestety nie lubia wody.

Jeżeli chodzi o wlosy 100 % naturalne LUDZKIE - sa bezkonkurencyjne - ale i cena zwala z nog. 50 gram sredniej dlugosci wlosow kosztuje od 3000 tys zl, Tak wiec radziłabym nie wierzyc w zapewnienia o włosach ludzkich za 2-5 tys bo jest to totalna sciema.
Ja obecnie mam przedluzone metda clip in. Nosze codziennie - bez wyjątku. Co dwa tygodnie zanurzam je w wodzie z odrobina szamponu i odzywki nawilzajacej, splukuje dokładnie woda i na tym koniec.

Ogolnie mogłabym rozpisywać się godzinami...
W razie pytan- sluze rada !

Pozdrawiam
dzasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:05   #3636
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dzasta, mam do Cb pytanie. Pisałaś, ze obecnie codziennie przedłużysz metoda clip in. Myśle nad kupnem klipów, ale moja przyjaciółka powiedziała, ze próbowała i wg niej jest to metoda tylko na 15 minut a same mocowania są bardzo widoczne, a wiec nie warto. Jak to w końcu jest? Jestem bardzo ciekawa. :plis: Czy spokojnie można z takimi włosami przetrwać kilka godzin i przypiąć je tak żeby nie było to widoczne?
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-22, 07:41   #3637
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Większość z nas nosi clipy. Odpal YT i zobacz jakie fryzury można z tym wyczarować, nosimy je czasem krócej czasem dłużej. Zależy ile masz włosów, jeśli cieńsze to trzeba trochę pokombinować by po jakiś czasie spinki nie były widoczne jak np wiatr zawieje, ale jeśli masz sporo włosów to moim zdaniem nie będziesz miała problemu. Poza tym ja np w celu zagęszczenia noszę 2 taśmy upięte nad karkiem i wtedy nie ma możliwości żeby cokolwiek było widać. nie decyduję się na noszenie clipów na całej głowie, bo nie mam takiej możliwości ze względu na to że po 1 nie potrzebuje takiego efektu, a po 2 wkurzają mnie spinki
Wystarczy pokombinować i zobaczysz ze nie widać nic, a nic!
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-23, 17:57   #3638
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziękuje Panna Hannah W takim razie chyba się zdecyduje. Co prawda swoich włosów mam trzy na krzyż. Ale mam nadzieje, ze coś uda się wykombinować. Tak jak i Ty raczej nie potrzebuje efektu photoshopa, wiec wystarczyłyby mi taśmy na tylnej stronie głowy. Kupię i pójdę z nimi do fryzjerki, żeby dopasować odcień do moich włosków. Jest tylko jeden problem - obecnie mam coś z tylu sombre. Mam nadzieje, ze kupując blond doczepy nie będą bardzo prześwitywać u góry gdzie mam tak zwany "mysi blond". Ale na filmikach na yt widziałam, ze dziewczyny sobie jakoś z tym radzily.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 13:52   #3639
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ja mam ombre od lat naturalne w dodatku, więc mysi ciemny blond az po brąz taki kolor którego nie ma w paletach.
Kupuje clipy w kolorze końcówek, potem dofarbowuję dwoma farbami średni blond i jasny brąz, blond ciepły a brąz chłodny. Z tej mieszanki wychodzi mi zbliżony do naturalnego.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:18   #3640
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ehh, mam nadzieje, ze tez to jakoś ogarnę i również będę cieszyć się pięknymi klipami. Spróbuje pójść z nimi do fryzjerki i mam nadzieje, ze ona mi pomoze. Sama nigdy nie farbowałam, wiec boje się, ze nic ciekawego by z tego nie wyszło.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 19:14   #3641
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny, pomocy! Mam zamiar zamówić włosy na doczepiane.pl i potrzebuje porady.



Czy lepiej jest zamówić sobie zestaw kilku taśm, czy ten jednotasmowy? Jestem w kropce. Niby jedna taśma to całkiem dobry pomysł, bo nie wiem czy normalnie będę używać tych malutkich bocznych tasiemek. Raczej mam w planach przyczepiać tylko cześć na tyle głowy. Jednak boje się, ze ten zestaw jednotasmowy bedzie bardzo obciążać skore słowy. Jak myślicie ?
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 22:06   #3642
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy! Mam zamiar zamówić włosy na doczepiane.pl i potrzebuje porady.



Czy lepiej jest zamówić sobie zestaw kilku taśm, czy ten jednotasmowy? Jestem w kropce. Niby jedna taśma to całkiem dobry pomysł, bo nie wiem czy normalnie będę używać tych malutkich bocznych tasiemek. Raczej mam w planach przyczepiać tylko cześć na tyle głowy. Jednak boje się, ze ten zestaw jednotasmowy bedzie bardzo obciążać skore słowy. Jak myślicie ?

Może nie w temacie ale nie polecam włosów z doczepiane.pl
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 04:08   #3643
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Fixi Pixi, ojjj A jakie włoski polecasz? Słyszałam, ze dużo osób twierdzi, ze najlepiej kupować włosy z USA/Australii i innych krajów ale na pewno nie tych z Polski. Ale zależy mi żeby była to strona w języku polskim. Włosy zamawia mi moja mama a następnie w planach jest żeby wysłać mi je tu do Azji. Niestety wątpię żeby ogarnęła ona stronę w obcym języku.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 09:27   #3644
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Fixi Pixi, ojjj A jakie włoski polecasz? Słyszałam, ze dużo osób twierdzi, ze najlepiej kupować włosy z USA/Australii i innych krajów ale na pewno nie tych z Polski. Ale zależy mi żeby była to strona w języku polskim. Włosy zamawia mi moja mama a następnie w planach jest żeby wysłać mi je tu do Azji. Niestety wątpię żeby ogarnęła ona stronę w obcym języku.

Dokladnie polecam wlosy z USA. Nieporównywalna jakość. Ja mam z bellamihair i tam masz rozne podmarki np Lilly hair (ja je wlasnie mam).

Strona jest w j angielskim ale przecież ty masz internet to możesz sama złożyć zamówienie na adres do mamy albo od razu do siebie do azji.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 10:20   #3645
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Fixi Pixi dziękuje Na stronie wyglada super i znalazłam tam idealny kolor. Pamiętasz może ile mniej wiecej czekałaś na swoją przesyłkę do Polski?
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 12:43   #3646
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Fixi Pixi dziękuje Na stronie wyglada super i znalazłam tam idealny kolor. Pamiętasz może ile mniej wiecej czekałaś na swoją przesyłkę do Polski?

Jesli mają na stanie to jakiś tydzień może 10 dni. Ja kupiłam jak nie mieli mojego koloru i musiałam niestety czekac 3 tygodnie na dostawe ale to bylo zaznaczone na stronie.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 15:07   #3647
LaaLunaa
Raczkowanie
 
Avatar LaaLunaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny. W dwa dni przeczytałam wszystkie strony tej części watku zaczynam przedłużenie włosów i już wtopilam. Polak mądry po szkodzie. Kupiłam za rzadki zestaw do mojej gęstości włosów. Czy możecie mi powiedzieć, bo tej informacji nie znalazłam, jak zszyc taśmy. Chodzi o łączenie zestawów. Gdzieś widziałam informacje, że można coś takiego zrobić, ale może któraś z Was wie jak to dokładnie wykonać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LaaLunaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 06:20   #3648
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej, a doczepia ktoś kucyka? Takiego już gotowego ?
Chciałam kupić, bo moje włosy w kucyku wyglądają smętnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 10:42   #3649
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LaaLunaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. W dwa dni przeczytałam wszystkie strony tej części watku zaczynam przedłużenie włosów i już wtopilam. Polak mądry po szkodzie. Kupiłam za rzadki zestaw do mojej gęstości włosów. Czy możecie mi powiedzieć, bo tej informacji nie znalazłam, jak zszyc taśmy. Chodzi o łączenie zestawów. Gdzieś widziałam informacje, że można coś takiego zrobić, ale może któraś z Was wie jak to dokładnie wykonać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zszywałam taśmy bez problemu, odpruwałam spinki i taśmę doszywałam do taśmy trochę niżej jakieś 4 mm żeby nie powstawał taki gruby brzeg. Ciężko to wytłumaczyć ale są filmiki na yt. Zaznaczyłam Ci na zdjęciu o co mi chodzi. Może to coś Ci rozjaśni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalne-doczepiane-wlosy-clip-in-40-cm-120-gram.jpg (72,0 KB, 36 załadowań)
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-14, 15:15   #3650
LaaLunaa
Raczkowanie
 
Avatar LaaLunaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziękuję bardzo Właśnie dziś zabieram się za szycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LaaLunaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 05:20   #3651
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hej, a doczepia ktoś kucyka? Takiego już gotowego ?
Chciałam kupić, bo moje włosy w kucyku wyglądają smętnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ja mam. Całkiem fajnie się sprawdza i nic się nie zsuwa.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 12:06   #3652
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Tak, ja mam. Całkiem fajnie się sprawdza i nic się nie zsuwa.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
Gdzie kupowałaś ? Ile cm?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 07:45   #3653
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Gdzie kupowałaś ? Ile cm?
Jak dobrze pamiętam to long hair i 40 albo 45 bo wtedy miałam bardzo krótkie włosy (bob) więc bałam się dłuższego.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 11:21   #3654
karolina05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej,
właśnie się zastanawiam nad kupieniem dopinek w Great Lengths - mają fajne w formie kity - którą byście wybrały - długą kitę czy falowaną?
karolina05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-04, 23:53   #3655
Maja012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Witajcie,
wiecie może gdzie mogę kupić włosy na tasmie silikonowej clip in. Chodzi mi o wlosy naprawdę dobrej jakosci typu Belammi. Najlepiej sklep zagraniczny.Jesli ktoś zna, BARDZO proszę o link.

Teraz podziele się moimi doświadczeniami.
Włosy przedłuzalam róznymi metodami. Pierwszy raz wiele tat temu. Wtedy tez włosy były dobrej jakosci. Słowiańskie przepinałam kilka razy, były miekke i nie platały się. Teraz sprowadzaja jakiś najgorszej jakosci towar, zwłaszcza te rozjasniane. Niby słowiańskie a kiepskie,sztywne plącza się.

Najlepiej sprawdzły się tasmy. Jednak wiadomo ze jakos ich jest kiepska. Tak więc zrobiłam sobie takie tasmy w zwykłym,malym zakladzie perukarskim,z włosów polskich. Sama wybierałam kitę wlosów jeszcze nie farbowanych. Zszwalam je sama, doszyłam klipsy. Tasmy są dośc cienkie, wiec trzeba zszyć ok 5-6szt, ale zrobic to recznie samemu, bo maszynowo wychodzi dosc grubo. Rozjasnienie na blond robiono w zakładzie.Włosy takie są genialne.Mięciutkie, lejace mimo ze mocno rozjasnione.Koszt ok 500zł Teraz podobno ze wzg na zapotrzebowanie podrożały i niestety u nas na silikonie nie robią. Wada to taka, że na długie trzeba czasem poczekac kilka tyg, póxniej to juz tylko robocizna. Tasmy na poczatku troszkę się wiją, z czasem układają. Trzeba tez splot zabezpieczyc by włos się "nie cofał". Nosiłam je ponad dwa lata codziennie. Myłam normalnie szamponem + balsam. Adresu zakładu nie będę podawac, ale w kazdym wiekszym miescie takie zaklady są,gdyby ktos był zainteresowany.
Niestety ze wzg na chorobę moje wlosy strasznie się przerzedziły i te na zwykłej tasmie juz mi nie słuzą.
Mierzyłam ostatnio tzw system ktory jest wykonczony wlasnie tasmą silikonową. Integruje się idealnie, niemniej jednak .. cena bajońska i niestety zakłada się od czubka głowy.
Stąd też moje poszukiwania clip in na tasmie silikonowej. Wiem że takie są bo kiedyś trafiłam na cos takiego na jakimś forum.. wtedy jednak nie były mi potrzebne.

Co do pielegnacji . Teraz sam dół mam przedłuzony włosami slowiańskimi ( nie polecam) Jasny blond . Jedyny sposób jaki znalazłam by były gładkie i się nie koltuniły odkryłam przez przypadek w podrózy. Zwykły szampon dla dzieci i spora ilosc balsamu Rajoice conditioner ( mozna kupic na ebay,ja mam smooth& soft, wczesniej czarną perłę - tez OK) spłukać, nastepnie spryskac z atomizera cementem Kerastase, nie spłukiwać,wysuszyć. Uzywam prawie rok i się sprawdza.Nie wiem czy skład jest dobry, balsam się sprawdza i tyle. Czasem uzywam bez kerastase.

Edytowane przez Maja012
Czas edycji: 2017-10-05 o 00:09
Maja012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 09:00   #3656
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maja012 Pokaż wiadomość
Witajcie,
wiecie może gdzie mogę kupić włosy na tasmie silikonowej clip in. Chodzi mi o wlosy naprawdę dobrej jakosci typu Belammi. Najlepiej sklep zagraniczny.Jesli ktoś zna, BARDZO proszę o link.

Teraz podziele się moimi doświadczeniami.
Włosy przedłuzalam róznymi metodami. Pierwszy raz wiele tat temu. Wtedy tez włosy były dobrej jakosci. Słowiańskie przepinałam kilka razy, były miekke i nie platały się. Teraz sprowadzaja jakiś najgorszej jakosci towar, zwłaszcza te rozjasniane. Niby słowiańskie a kiepskie,sztywne plącza się.

Najlepiej sprawdzły się tasmy. Jednak wiadomo ze jakos ich jest kiepska. Tak więc zrobiłam sobie takie tasmy w zwykłym,malym zakladzie perukarskim,z włosów polskich. Sama wybierałam kitę wlosów jeszcze nie farbowanych. Zszwalam je sama, doszyłam klipsy. Tasmy są dośc cienkie, wiec trzeba zszyć ok 5-6szt, ale zrobic to recznie samemu, bo maszynowo wychodzi dosc grubo. Rozjasnienie na blond robiono w zakładzie.Włosy takie są genialne.Mięciutkie, lejace mimo ze mocno rozjasnione.Koszt ok 500zł Teraz podobno ze wzg na zapotrzebowanie podrożały i niestety u nas na silikonie nie robią. Wada to taka, że na długie trzeba czasem poczekac kilka tyg, póxniej to juz tylko robocizna. Tasmy na poczatku troszkę się wiją, z czasem układają. Trzeba tez splot zabezpieczyc by włos się "nie cofał". Nosiłam je ponad dwa lata codziennie. Myłam normalnie szamponem + balsam. Adresu zakładu nie będę podawac, ale w kazdym wiekszym miescie takie zaklady są,gdyby ktos był zainteresowany.
Niestety ze wzg na chorobę moje wlosy strasznie się przerzedziły i te na zwykłej tasmie juz mi nie słuzą.
Mierzyłam ostatnio tzw system ktory jest wykonczony wlasnie tasmą silikonową. Integruje się idealnie, niemniej jednak .. cena bajońska i niestety zakłada się od czubka głowy.
Stąd też moje poszukiwania clip in na tasmie silikonowej. Wiem że takie są bo kiedyś trafiłam na cos takiego na jakimś forum.. wtedy jednak nie były mi potrzebne.

Co do pielegnacji . Teraz sam dół mam przedłuzony włosami slowiańskimi ( nie polecam) Jasny blond . Jedyny sposób jaki znalazłam by były gładkie i się nie koltuniły odkryłam przez przypadek w podrózy. Zwykły szampon dla dzieci i spora ilosc balsamu Rajoice conditioner ( mozna kupic na ebay,ja mam smooth& soft, wczesniej czarną perłę - tez OK) spłukać, nastepnie spryskac z atomizera cementem Kerastase, nie spłukiwać,wysuszyć. Uzywam prawie rok i się sprawdza.Nie wiem czy skład jest dobry, balsam się sprawdza i tyle. Czasem uzywam bez kerastase.
Na silikonowej tasmie ma firma foxy locks. Nie wiem jak z jakością, nie miałam tych włosów, są opinie i dużo filmów na yt. Zdania są podzielone. Ale na temat Bellami też słyszalam niepochlebne. opinie! http://www.foxylocks.com/ tu masz link do ich włosow... sama sie nad nimi zastanawialam kiedyś. Potem oglądałam film na yt że jednak ta taśma niewygodna i świeci trochę pomiędzy włosami jak się niestety odkryje np na wietrze itp. Ja nadal szukam włosow, o moje masakra połowę mniej musze je porządnie obciąć i przydała by się jedna taśma chociaż do zagęszczenia...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 12:40   #3657
monisia10041991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Koniecznie musi być zagraniczny sklep ?? Ja kupowałam włosy w Headstyler, może jakoś specjalnie tanio nie jest ale jakościowo wychodzą super, kilka miesięcy się trzymają bez żadnego kłopotu https://www.headstyler.pl/sklep
monisia10041991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:07   #3658
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Czy miała któraś włosy ze sklepu STAR MY HAIR?????? myślę o tym http://starmyhair.pl/pl/147-40-45cm-...-tasm-65g.html

ale nie wiem co to i jak z jakością, nigdzie nie znalazłam opinii na ten temat.
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 10:14   #3659
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Muszę Wam powiedzieć, ze jakiś czas temu dotarły do mnie włoski z doczepiane i jestem zakochana. Nosze dwie średnie taśmy i upinam grzywkę do tylu żeby zasłonić upięcia i sprawdza się super. Nawet przy wakacjach, gdzie całe dnie spędzaliśmy poza domem + plaza gdzie bylo strasznie wietrznie. Wiec jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie są to włosy najlepszej jakości, ale jak za ta cenę mogą być. Zwłaszcza, ze przestałam farbować włosy i schodzę do naturalnego koloru, Wiec niebawem będę musiała kupić nowe ciut ciemniejsze.





Jedyny minus - nie udało mi się ich zafarbować. W planach miałam zrobić na nich sombre - górę ciemny blond oraz na dole zostawić jasny blond. Niestety fryzjerka odmówiła, bo stwierdziła, ze nie ma sensu, bo tak czy siak nie będzie tego widać. I powiedziała, ze wystarczy schlodzic kolor, bo był lekko żółtawy. W rezultacie cześć włosów udało się schłodzić a cześć nie. Wydaje mi się, ze nie są to włosy w 100% naturalne, a mieszane - naturalne z syntetycznymi. Podsumowując z samej metody jestem bardzo zadowolona, ale z jakości włosów tak sobie, ale nie jest zle.
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 14:07   #3660
LaaLunaa
Raczkowanie
 
Avatar LaaLunaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Nie sądzę, żeby doczepiane pozwoli sobie na mieszanie włosów naturalnych z syntetykami. Wnioskujesz po tym że cześć włosów nie złapała tonera, farby? Co fryzjerka na nie nalozyla? Myślę że raczej to jej wina niż włosów. Jak można powiedzieć że bez sensu robić sombre bo nic nie będzie widać? Nie rozumiem Jakiego koloru wyjściowego były włosy? Nie chce się czepiać ale to trochę bezpodstawne oskarżenia. I nie mam nic wspólnego z firmą, sama od jakiegoś czasu korzystam z clip in, a aktualnie używam włosów dziewiczych z zupełnie innej firmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LaaLunaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.