Jesli da sie cos poradzic... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-31, 16:18   #1
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257

Jesli da sie cos poradzic...


to bardzo prosze

Najpierw powiem jaki kolor to moj naturalny o ile jeszcze pamietam bo mialam go jakies 5 lat temu, a wiec byl to kolor mysi - szary wpadajacy w sloncu w lekko czerwonawy? rudawy?
Od 5 lat na glowie mialam juz chyba wszystkie kolory, oberzyne, fiolet, czern, rudy, kasztan. Teraz udalo mi sie zejsc z rudego na blond, lecz niestety nie jest on taki jakbym bardzo chciala a dodatkowo moje wlosy byly (i juz to zrobilam) do sciecia

Na zdjeciu ktore zalaczam padalo swiatlo dzienne i jak widac jestem okropnie blada (nie raz przez to na wielu stronach nie chciano przyjac mojego zdjecia z powodu naswietlenia a ja tak po prostu wychodze na zdjeciach).
Mam jasne zielono-szare oczy i usta takie jasno malinowe.

Najbardziej bym chciala abyscie Drogie Wizazki poradzily mi jaki ten kolor wlosow do mnie by pasowal? szczerze powiem, ze mam juz dosc eksperymentow...i gdyby nie TZ to pewnie juz dawno ogolilabym sie na zapalke i czekala az znow bede miala swoje wloski...a poki co mam 1cm odrostu bo musza te wlosy odpoczac.
A moze jednak zostac przy blondzie? totalnie jestem juz zakrecona...a ja po prostu chcialabym wygladac korzystnie przy takim odcieniu skory...
Przydalaby sie tez jakas fryzurka, sama juz nie wiem

Prosze o rady jakiekolwiek

zdjecie, gdyby bylo nie dobre to postaram sie zalaczyc inne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26846286_l.jpg (33,8 KB, 232 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 18:57   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

zdjecie na siedzaco na wprost prosze

w takiej pozycji jakiej cie widze moge doradzic tylko kolor zlocisty braz lub ciemny zlocisty blond
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 19:58   #3
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Witam Moim zdaniem powinnaś najpierw zregenerować włosy, dobre odżywki i maski bo żaden kolor nie będzie fajnie wyglądał na zniszczonych włosach ( przepraszam jeśli się mylę, ale tak one wyglądają na tym zdjęciu). Myślę że powinnaś zmienić kolor włosów, bo ten odcień sprawia że wyglądasz jeszcze bardziej blado. Na pewno jakiś ciepły blond, może miodowy lub karmelkowy? Odradzam ciemne barwy, moim zdaniem nie pasują do Ciebie. Zaznaczam że nie jestem specjalistką, ale radziłam jak umiałam najlepiej, pozdrawiam serdecznie
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:08   #4
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
zdjecie na siedzaco na wprost prosze

w takiej pozycji jakiej cie widze moge doradzic tylko kolor zlocisty braz lub ciemny zlocisty blond
Postaram sie jeszcze coś dzisiaj załączyć lepszego

[QUOTE=nebya]Witam Moim zdaniem powinnaś najpierw zregenerować włosy, dobre odżywki i maski bo żaden kolor nie będzie fajnie wyglądał na zniszczonych włosach ( przepraszam jeśli się mylę, ale tak one wyglądają na tym zdjęciu ). Myślę że powinnaś zmienić kolor włosów, bo ten odcień sprawia że wyglądasz jeszcze bardziej blado. Na pewno jakiś ciepły blond, może miodowy lub karmelkowy? Odradzam ciemne barwy, moim zdaniem nie pasują do Ciebie. Zaznaczam że nie jestem specjalistką, ale radziłam jak umiałam najlepiej, pozdrawiam serdecznie [ /QUOTE]

Włosy staram sie zregenerować wszystkim co tylko da się położyć ale dzisiaj już jestem zdecydowana i po prostu je zetne na krótko, wole żeby były krótkie i odrosły zdrowe niż takie... też myślałam o karmelkowym, mam nadzieje że bedzie pasował bo tak mi sie właśnie wydawało że przez ten wyglądam za blado, nie jestem w ogole wyrazista

Dziekuję Ci za odpowiedzi
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:19   #5
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

karmelkowy to siwetny pomysl ze o tym nie pomyslslam .... i zgadzam sie ze lepeij sciac wlosy niz je regenerowac ..... jak ma sie popsute koncowki to lepeij obciac a potem dbac

uzywasz surzarki prostownicy lokowki ??

czekam na zdjecie
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 13:33   #6
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

cos cieplejszego koniecznie ten odcien w ogole do Ciebie nie pasuje - jest za zimny. Twoja cera zlewa sie z wlosami, brak Ci wyrazistosci. Karmelek to super pomysl
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 15:35   #7
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Podziwiam że zdecydowałaś się ściąć włosy, dla mnie by to było nie do pomyślenia- ja mam jakiegoś kręćka na punkcie włosów. Nadal podtrzymuje swój pomysł dotyczący karmelkowych włosków, jak widzę nie jest taki zły bo trochę osób się ze mną zgodziło Koniecznie wklej zdjęcie po farbowaniu, pozdrawiam
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 16:13   #8
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Ściełam włoski, nie jestem zadowolona w dodatku to jakiś koszmar bo nawet te króciutkie są tak suche i zastanawiam się czy w ogole był sens używania tylu preparatów...
A używałam (zaznaczam, że używałam bo już wiecejnie tknę )
suszarki i prostownicy

Chciałam wkleić fotke jak ściełam ale mam żółte okropne światło w pokoju i narazie sobie daruje poczekam do jutra na dzienne światło i już powinnam być po farbowaniu aczkolwiek strasznie mi żal ich farbować jak są tak wyniszczone, teraz musze zacisnać zeby i czekać aż odrosną...a jak zobaczy mnie TŻ to chyba zawału dostanie ale sama sie do tego doprowadziłam ...

Jestem ciężkim przypadkiem - TRAGEDIA
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:48   #9
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

tez uzywalam prostownicy kiedys ... suszarke mam na zimne powietrze i jak sa juz prawie suche to je nia podsuszam .... po prostownicy scielam wlosy do ucha i juz mi odrosly za ramiona sa zdrowe powiedzialam sobie nigdy wiecej

radze ci zaczac lykac skrzypowite ja po 3 miesiacach zauwazylam roznice ....teraz to jzu bore z rok pewnie ;p biore tez cynk dodatkowow walmarka bo od srodka tez trzeba pielegnowac

powiedz nam jakich kosmetykow uzywalas a ci powiemy co o nich sadzimy
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:52   #10
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ściełam włoski, nie jestem zadowolona w dodatku to jakiś koszmar bo nawet te króciutkie są tak suche i zastanawiam się czy w ogole był sens używania tylu preparatów...
A używałam (zaznaczam, że używałam bo już wiecejnie tknę )
suszarki i prostownicy

Chciałam wkleić fotke jak ściełam ale mam żółte okropne światło w pokoju i narazie sobie daruje poczekam do jutra na dzienne światło i już powinnam być po farbowaniu aczkolwiek strasznie mi żal ich farbować jak są tak wyniszczone, teraz musze zacisnać zeby i czekać aż odrosną...a jak zobaczy mnie TŻ to chyba zawału dostanie ale sama sie do tego doprowadziłam ...

Jestem ciężkim przypadkiem - TRAGEDIA
Kochana nawet nie wiesz jakie beznadziejne przypadki chodzą po ulicy i żyją Zobaczysz, że jak będzie już po wszystkim to będziesz zadowolona i wtedy się przekonasz że było warto A ze ścięciem na pewno nie jest aż tak źle, czekam na fotki Będziesz farbowała czy chcesz mieć swoje? Czy może czekasz na swoje i dopiero farbujesz? Dobrze że zdecydowałaś się na odstawienie suszarki i prostownicy- przekonasz się jak wiele dobrego robi taki wydawałoby się mały krok. pozdrawiam
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:50   #11
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
tez uzywalam prostownicy kiedys ... suszarke mam na zimne powietrze i jak sa juz prawie suche to je nia podsuszam .... po prostownicy scielam wlosy do ucha i juz mi odrosly za ramiona sa zdrowe powiedzialam sobie nigdy wiecej

radze ci zaczac lykac skrzypowite ja po 3 miesiacach zauwazylam roznice ....teraz to jzu bore z rok pewnie ;p biore tez cynk dodatkowow walmarka bo od srodka tez trzeba pielegnowac

powiedz nam jakich kosmetykow uzywalas a ci powiemy co o nich sadzimy
nio um... nie używałam zbyt drogich kosmetyków, miałam odżywke z pantene do suchych i zniszczonych, balsam z joanny do suchych i zniszczonych, odżywke do suchych i zniszczonych z garniera, maske rossmanowską (gdyby coś się skonczyło :P), olejek rycynowy, nafte, teraz jak na to patrze to widze, że to raczej nie pomogło by aż tak...
Muszę przerzucić się własnie na skrzypowite, te moje włosy są z natury bardzo gęste i grube i nigdy nie chciało mi sie czekać aż wyschną, dodatkowo kręciły się poki nie obumarły i puszyły od zniszczen wiec katowałam je prostownicą a ile czekałaś az z długości do ucha odrosły za ramiona? ^^

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Kochana nawet nie wiesz jakie beznadziejne przypadki chodzą po ulicy i żyją Zobaczysz, że jak będzie już po wszystkim to będziesz zadowolona i wtedy się przekonasz że było warto A ze ścięciem na pewno nie jest aż tak źle, czekam na fotki Będziesz farbowała czy chcesz mieć swoje? Czy może czekasz na swoje i dopiero farbujesz? Dobrze że zdecydowałaś się na odstawienie suszarki i prostownicy- przekonasz się jak wiele dobrego robi taki wydawałoby się mały krok. pozdrawiam
Nio nie wiem nie wiem zawsze widze, że dziewczyny w moim wieku mają długie zadbane włosy a ja zawsze musze coś głupiego wymyślić i potem tak się konczy Nie jestem urodziwa i ładna i wiem, że teraz w tych krótkich włosach wyglądam jak rzymianin, narazie nie płaczę i sie jakoś trzymam bo jest własnie jak mówicie za pare miesiecy zapomne że miałam tak krótkie włosy, zima idzie kupie jakąś czapeczke może to przeżyje
Zastanawiam się teraz właśnie czy farbować te włosy czy jednak zostawić, z jednej strony chciałabym mieć takie ładne karmelkowe z drugiej swoje zdrowe, ale te moje naturalne mają taki kolor że mnie odrzuca. Mam już takiego schiza przez to
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 12:05   #12
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Dziewczyny kochane zamieszczam najbrzydsze fotki jakie udało mi sie dzisiaj zrobić

Bardzo podoba mi sie mój blond ale widze w porównaniu jak kiedyś miałam rude włoski, że byłam ładniejsza i fotogeniczna bo dodawały mi charakteru, a ten blond tworzy jakąś mache za to jak byłam ruda to jak tylko zmieniłam kolor to sąsiadki i teściowa powiedziały, że teraz lepiej bo ten rudy to nie bo taka ja blada a włosy takie ogniste...a ja myślałam, że ten rudy był ok bo nawet włoski go lubiły

Wybaczcie za te miny ;P ale ja naprawde nie mam tego czegoś jeśli chodzi o fotogeniczność, ciekawi mnie jeszcze jaki ja mam kształt twarzy? zawsze myślałam, że kwadratowy ale nie wiem

Śmigam teraz po karmelkową farbę a Wizażki niech mi doradzą czy aby napewno dalej nią zrobić

(Jaka paskuda ;P)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (46,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (29,8 KB, 84 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 12:15   #13
edithsl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 156
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Hmmmm karmel fany pomysl choc ciezko bedzie na tak jasnych włosach, ja bym Ci radziła na początek strzelic sobie balejarz jasno ciemny o...
__________________
zima 2009 - ciuchy
edithsl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:02   #14
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Cześć, eee przesadzasz trochę, naprawdę nie jest źle. Masz bardzo ładną buzię, włosy odrosną i jak zrobisz je na karmel to w ogóle będzie świetnie Ale powiem Ci szczerze że mi się bardzo podobasz nawet w tych krótkich włosach. Nie wiem co zadecydujesz w sprawie koloru, błagam tylko nie rób blondu i czarnego pod żadnym pozorem- musisz mieć jakiś ciepły kolor. I nie rudy, nie wiem dlaczego ale jakoś mi to do Ciebie nie pasuje. Na tych zdjęciach widać że masz fajnie umalowane oczy- o to też powinnaś dbać, żeby je jakoś podkreślać, twarz od razu jest wyraźniejsza. Uszy do góry, pozdrawiam
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:31   #15
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Dzięki Wam kupiłam już karmelową czekoladę, najpierw jednak zrobie test na pasemku żeby czegoś potem nie popsuć, mama też mi powtarza że w ciepłych kolorach jest mi dobrze, nie wiem czy ten karmel chwyci ale jeśli by zrobił złotawo-rudawą poświate nie było by źle bo też by fajnie pasował, ewentualnie może zrobić pasemka? zobacze na próbie najpierw kupiłam też gume do włosków bo widze że strasznie oklapują a szczegolnie jak taka pogoda a ja bym chciała zeby stały jakoś fantazyjnie , zaraz też zrobie henne na brwi bo widze że juz zbladły troche.
Czerni już nie zrobie nigdy - swój okres buntu przeszłam już dawno

Szkoda że nie mam fotek nigdzie na kompie jak miałam rude włoski, w sumie one nie były pomaranczowe, farbowałam takim odcieniem z joanny


Podobał mi sie tez zawsze taki kolor z garniera ale pewnie byłby za ciemny


Jak zdecyduje sie na farbowanie to wkleje zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturia221_l.jpg (11,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mahomn.JPG (18,9 KB, 5 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:34   #16
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Na tych zdjęciach widać że masz fajnie umalowane oczy- o to też powinnaś dbać, żeby je jakoś podkreślać, twarz od razu jest wyraźniejsza. Uszy do góry, pozdrawiam
Dziękuję Ci Nebya mam odchył na punkcie oczu, nie ważne gdzie bym nie szła to oczy brązową lub czarną kredką musze miec albo choćby cieniem
Obsesja ale dobrze, że dobrze wygląda
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 20:54   #17
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

bardzo ladnie ci w krotkich wlosach .... ja juz zapuszcam poltora roku i mam ze 5 cm za ramiona ale w miedzy czasie sporo podcinalam koncowki zeby calkowicie te zniszczone wlosy zeliminowac radze wejsc na kwc i poczytac jakie sa najlepsze odzywki i maski proponuje tez zapytac sie swojej fryzjerki czy nie mogla by sprzedac ci moja sprzedaje w ciemplym kolorze bedzie super
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 09:05   #18
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
bardzo ladnie ci w krotkich wlosach .... ja juz zapuszcam poltora roku i mam ze 5 cm za ramiona ale w miedzy czasie sporo podcinalam koncowki zeby calkowicie te zniszczone wlosy zeliminowac radze wejsc na kwc i poczytac jakie sa najlepsze odzywki i maski proponuje tez zapytac sie swojej fryzjerki czy nie mogla by sprzedac ci moja sprzedaje w ciemplym kolorze bedzie super

Dziekuje , nio to moze moje wloski tez jakos odrosna
Tyle juz tego czytalam...tyle, ze ja po prostu jestem biedna i na takie odzywki mnie poki co nie stac znajde znow prace to napewno wpadne w wir kupowania odpowiednich kosmetykow
Zrobilam wczoraj karmelowa czekolade z welli, nie pokryla wszystkich blond wloskow ale za to mam wymiarowy kolor a nie chelm bo wyglada jakby celowo byly zrobione jasniejszymi pasemkami odrazu lepiej sie czuje w tym kolorze a i znow rysy twarzy wygladaja inaczej, jak sie przebiore z pidzamki to zrobie zdjecia
Bardzo Wam dziekuje
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 10:40   #19
Belisa
Przyczajenie
 
Avatar Belisa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 19
Dot.: Jesli da sie cos poradzic...

A gdzie obiecane zdjęcie Sama też wybieram się przefarbować na rudy/karmelkowy, mam podobna karnacje do Twojej i właśnie zastanawiam się jak to wyjdzie, ale wnioskując z tego co piszesz to chyba jesteś zadowolona

Pozdrawiam
__________________
Między przypadkiem, a przeznaczeniem jest niewielka różnica...

Belisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.