co mi jest:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 11:38   #1
malgosiag19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 30
Unhappy

co mi jest:(


mam pytanie!
ostatnio lekarz wykrył u mnie nadzerke ;/ i w ogole ostatnio tak od 1,5 miesiaca boli mnie brzuch w roznych czesciach, poza tym miałąm jakies plamienia ale to chyba od tabletek;/ ostatnio niby miałam okres ale trwał on tylko z 2-3 dni ;/ zazwyczaj mam obfite dosc chociaz to tez moze dzieki tabletkom był taki jaki był;/ ostatnio mam tez wydzieline koloru brozaowego ale to chyba dlatego ze skonczył mi sie okres niedawno ? powiedzcie czy mam wielkie powody do niepokoju o ciaze (mam chodzi za mna i ciagle mi truje ze pewnie jestem) czy to wina nadzerki te wszystkie dolegliwosci? sama nie wiem co juz mam robic a do lekarza jak narazie dostac sie nie moge bo kolejka ogromna jest;/ prosze o napisanie wszytskich mozliwych oznakow ciazy. ze moim chłopakiem wspołzyłam zabezpieczajac sie tabletkami.
malgosiag19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 11:53   #2
brrawurka
Raczkowanie
 
Avatar brrawurka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 51
Dot.: co mi jest:(

wiesz wydaje mi sie, ze to normalne, ja tez mialam nadzerke i leczylam ja tzw. wymrazaniem (znajdziesz o tym zabiegu w necie kilka informacji), pozniej po jakims miesiacu po okresie tez mialam taka brazowa wydzieline i pani dr. przypisala mi jakies globulki dopochwowe, ktore mi oczyscily w srodku;) minelo ok 2 miesiace i jest ok. a mama sie nie przejmuj, tez za mna moja chodzila i trula o ciazy ;P jak bralas tabletki to raczej male prawdopodobienstwo ciazy! a co do nadzerki to radze ci sie zapisac do prywatnego lekarza, albo tam gdzie jest podpisana umowa z kasa chorych,bo tak narawde nie ma z tym zartow!!
pozdrawiam:)
__________________
u r the reason why i'm thinking..../rihanna-rehab/ aaaah
brrawurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 12:55   #3
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: co mi jest:(

Wg mnie wszystkie te dolegliwości sa winą nadżerki. Powinnaś szybko skontaktować się z dobrym lekarzem.
malgosiag19, w tym wypadku plamienia napewno nie wystąpiły od tabletek. Zresztą tabletki mają tą właściwośc że plamienia między okresami chamują. Zmniejszają również obfitośc miesiączki, oraz długośc jej trwania
Skoro brałaś tabletki to w ciąży raczej niejesteś. Chyba że np brałaś antybiotyki? Bo one np zabużają działanie tabletek.
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 13:28   #4
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Wink Dot.: co mi jest:(

Wydaje mi się, że te objawy to wszystko związane z nadzerka. Potrzebny tu jest dobry lekarz. Jesli jestes z Krk lub okolic moge Ci polecić. A mamie powiedz zeby nie truła tylko wózek wybierala Da jej to do myslenia a Ty bedziesz miec spokuj... choc przez pare dni
kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:08   #5
malgosiag19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 30
Dot.: co mi jest:(

wybieram sie do lekarza tylko mam takiego pecha ze nie moge sie dostac jak narazie bo takie kolejki sa :/ ale dziekuje za pocieszenie kasienka dzieki za rade przekaze mamie hehehe dam znac co i jak jak juz odwiedze pana doktora buziaki kochane jestescie od razu mi lzej a tak to naczytałam sie o tych objawach i wszytskie do siebie przypasowac zdazyłm do siebie jeszcze raz wielkieee dzieki
malgosiag19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:21   #6
malgosiag19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 30
Dot.: co mi jest:(

Cytat:
Napisane przez Cytryna01
Wg mnie wszystkie te dolegliwości sa winą nadżerki. Powinnaś szybko skontaktować się z dobrym lekarzem.
malgosiag19, w tym wypadku plamienia napewno nie wystąpiły od tabletek. Zresztą tabletki mają tą właściwośc że plamienia między okresami chamują. Zmniejszają również obfitośc miesiączki, oraz długośc jej trwania
Skoro brałaś tabletki to w ciąży raczej niejesteś. Chyba że np brałaś antybiotyki? Bo one np zabużają działanie tabletek.
co do antybiotyków to raczej nie brałam bo chyba polopirynka i syrop to nie antybiotyki nie ??
malgosiag19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:27.