Trądzik - cz. 3 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 12:00   #1351
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

Zepsuty ząb jest miejscem zainfekowanym i może się przyczynić do pogorszenia stanu cery.

Stosował ktoś z was żel do mycia wybielający z Clareny? Chciałabym go kupić z myślą o zniwelowaniu przebarwień
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 14:48   #1352
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik - cz. 3

No to nieźle, to ja zamiast wydawać kasę na kremy i zabiegi powinienem zęby zrobić!

Wizaz.pl to kopalnia wiedzy, serio.

Dziewczyny czy z ewentualnych przyczyn wewnętrznych trądziku takich jak:

-popsute zęby
-Candida
-gronkowiec czy paciorkowiec
-ropne migdały

jest coś jeszcze co powinno się sprawdzić?

Dzięki hej!

Idę jutro do laryngologa zobaczyć migdałki.
__________________
Chillout

Edytowane przez Tomaan
Czas edycji: 2010-07-14 o 14:50
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 15:38   #1353
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

Podobno wpływ mogą mieć także zaburzenia pracy tarczycy.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 16:37   #1354
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik - cz. 3

No to ładnie, przeczytajcie to:
http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=273

a mnie codziennie coś swędzi na buzi i zawsze myślałem, że to kurz czy coś.. hmm.

Stomatolog, laryngolog i dermatolog. Walka
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 19:02   #1355
maajka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 144
Dot.: Trądzik - cz. 3

Myślicie, że biorąc antybiotyk można wykonać wymaz z krosty i wyjdzie prawidłowy wynik? Od miesiąca biorę tetralysal, niestety nic a nic mi nie pomaga. Obecnie jestem załamana. Moje cera wygląda tragicznie nie wiem już co mam robić
maajka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 21:42   #1356
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Trądzik - cz. 3

Jeżeli trądzik spowodowany jest przez tarczyce lub migdałki to występuja także inne objawy:
-nadmierna potliwość
-problemy z krążeniem
-bóle stawów
-tzw zimne stopy
-problemy z sercem(migotanie, bóle, złe krążenie i inne)

i dużo innych gdzie trądzik jest tylko jednym symptomem, jeżeli nie macie innych problemów tylko trądzik to raczej nie tarczyca ani migdałki.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 22:31   #1357
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zepsuty ząb jest miejscem zainfekowanym i może się przyczynić do pogorszenia stanu cery.

Stosował ktoś z was żel do mycia wybielający z Clareny? Chciałabym go kupić z myślą o zniwelowaniu przebarwień
nie stosowałam tego żelu ale moja mama ma kosmetyki Clareny podkład jakis krem z kwasami i wszystko co uzyje to mnie zapycha! juz na drugi dzien mam cos na twarzy wiec ja Ci odradzam

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
No to ładnie, przeczytajcie to:
http://www.kafeteria.pl/ziu/obiekt.php?id_t=273

a mnie codziennie coś swędzi na buzi i zawsze myślałem, że to kurz czy coś.. hmm.

Stomatolog, laryngolog i dermatolog. Walka
znajac Twoje ,,troszke'' przesadne dbanie o czystosc jestem prawie w 100% pewna ze nie masz zadnego pasozyta wymienionego w tym artykule
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 10:38   #1358
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Jeżeli trądzik spowodowany jest przez tarczyce lub migdałki to występuja także inne objawy:
-nadmierna potliwość
-problemy z krążeniem
-bóle stawów
-tzw zimne stopy
-problemy z sercem(migotanie, bóle, złe krążenie i inne)

i dużo innych gdzie trądzik jest tylko jednym symptomem, jeżeli nie macie innych problemów tylko trądzik to raczej nie tarczyca ani migdałki.
Z wymienionych objawów mam zimne stopy i bóle stawów. Chyba powinnam sie przebadać na tą tarczycę... Czy w takim razie pierw muszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu czy do jakiegoś innego ?
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 10:47   #1359
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

Lekarz pierwszego kontaktu wydaje skierowanie do endokrynologa
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 14:21   #1360
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Trądzik - cz. 3

Idź do pierwszego kontaktu on oceni czy trzeba zbadać tarczycę, a badania z krwi na hormon tarczycy robi się w swoim ośrodku.

Jednak bóle stawów prędzej są od migdałków, dwa objawy to za mało że stwierdzić. Ja w każdym razie mam wszystkie które wymieniłam. Idę znow zbadać tarczycę ale na pewno jestem przekonana że to od migdałków.

Jeżeli lekarz nigdy nie zwracał ci uwagi na tarczycę raczej małe jest prawdopodobieństwo by coś było nie tak, bo wtedy są takie problemy że lekarze od razu sami kierują na badania.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 17:00   #1361
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez maajka19 Pokaż wiadomość
Myślicie, że biorąc antybiotyk można wykonać wymaz z krosty i wyjdzie prawidłowy wynik? Od miesiąca biorę tetralysal, niestety nic a nic mi nie pomaga. Obecnie jestem załamana. Moje cera wygląda tragicznie nie wiem już co mam robić
hmmm sadze ze jesli jest bakteria to wyjdzie... poniewaz zaloze sie ze nieejst wrazliwa na tetralysal wiec on jej nic nie robi.
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 17:38   #1362
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Lekarz pierwszego kontaktu wydaje skierowanie do endokrynologa
Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Idź do pierwszego kontaktu on oceni czy trzeba zbadać tarczycę, a badania z krwi na hormon tarczycy robi się w swoim ośrodku.

Jednak bóle stawów prędzej są od migdałków, dwa objawy to za mało że stwierdzić. Ja w każdym razie mam wszystkie które wymieniłam. Idę znow zbadać tarczycę ale na pewno jestem przekonana że to od migdałków.

Jeżeli lekarz nigdy nie zwracał ci uwagi na tarczycę raczej małe jest prawdopodobieństwo by coś było nie tak, bo wtedy są takie problemy że lekarze od razu sami kierują na badania.
Dziękuje Wam za odpowiedz Z tymi objawami to jest tak, że kiedyś cierpiałam na nadmierne pocenie, ale poradziłam sobie z tym za pomocą Antidrala Jeśli chodzi o bóle serca to czasem czuje ukłucia Więc można powiedzieć że mam po trochu z każdego z objawów.
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 22:50   #1363
cammira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: Trądzik - cz. 3

Polećcie proszę jakiś podkład który nie zapycha ;/
W ogóle co robicie w taką pogodę jak musicie iść do ludzi? Zaczęłam nową pracę a na twarzy masakra Nie wiem jak toto ukryć, zdaje się że moje podkłady zapychają - mam mineralny w płynie i dream matt maybelline Ratunku!
Jutro chyba się przemogę i pójdę bez tapety
cammira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 08:49   #1364
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cammira Pokaż wiadomość
Polećcie proszę jakiś podkład który nie zapycha ;/
W ogóle co robicie w taką pogodę jak musicie iść do ludzi? Zaczęłam nową pracę a na twarzy masakra Nie wiem jak toto ukryć, zdaje się że moje podkłady zapychają - mam mineralny w płynie i dream matt maybelline Ratunku!
Jutro chyba się przemogę i pójdę bez tapety
W taką pogodę najlepsze to co najlżejsze. Ja używam mineralnego Everyday Minerals Semi matte(nie zapycha mnie) i jakoś daję radę choć wiadomo, że wolałabym bez wydaje mi się, że jak jest taki upał to każdy podkład może zapychać, bo skóra nie ma jak za bardzo oddychać, mnożą się bakterie w tej gorącej temperaturze... może spróbuj dać sam korektor, wbrew pozorom to może lepiej wyglądać niż spływająca tapeta i na pewno wyjdzie na lepsze Twojej skórze.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 09:17   #1365
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 3

ja uzywam tylko pudru bambusowego teraz ale moja cera w ten upal wyglada okropnie ledwo wyjde na slonce juz cala sie swieci pory rozszerzone tłusta cera latem to koszmar !
lepiej nie uzywac podkladu bo to nie ma sensu i tak wszystko splynie
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 11:25   #1366
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ja również polecam prawdziwe minerałki np. Everyday minerals.

Żaden podkład w płynie nie jest mineralny to tylko chwyt marketingowy. Na polskim rynku bardzo ciężko jest kupić mineralny stacjonarnie, a jeżeli już co ceny są wręcz chore. Polecam kupić na allegro albo na wspólnych zakupach w wątku o minerałach, tam również znajdziesz pomoc jak dobrać odpowiedni odcień i formułę.

Ja używam EDM, pod niego jako podkład daję puder bambusowy z BU, a wcześniej kremuję buzię albo ziają różową albo maścią z wit A o lekkiej formule i jest cacy.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:05   #1367
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

eh w taka pogode to serio lepeij jest niczym mie posmarowac buzki niz nalozyc jakikolwiek podkald, puder!! splywajacy podklad wyglada 100 razy gorzej niz twarz bez niego. no i lepiej sie przemeczyc i pozniej miec looz niz zapac twarz w podkladach!!!


stosowala moze ktoras z was ten krem??https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...radzikowe.html
zastanawia mnie czy dziala)
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:55   #1368
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ja nakładam Revlon Colorstay do tłustej cery, na to tona skrobi z zieloną glinką i trzyma się parę godzin jakoś Ostatnio czoło posmarowałam antyperspirantem, bo strasznie mi się poci i grzywka się skleja i o dziwo wytrzymało cały dzień bez kropelki potu czy sebum.
Wiem, że to pewnie niebezpieczne przy trądziku, ale na czole nic mi nie wyskakuje i tym razem też nie wyskoczyło.
A bez makijażu do ludzi nie wyjdę, nie ma szans. Żeby był sam trądzik, ale do tego jestem czerwona cała.

Mam pociągłą twarz i grzywką muszę zakrywać najładniejszą część ciała, cóż za ironia
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 15:02   #1369
cammira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: Trądzik - cz. 3

No dobra, samym korektorem dam radę, polećcie proszę w takim razie jakiś dobry EDM jest dobry?
Zastanawiam się jeszcze nad kupnem tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?page=2&produk t=4501
ktoś używał?
W sumie moim problemem nie są pryszcze same w sobie, tylko długo gojące się pryszcze A z taką ranką to po prostu masakra ;/
Dajcie jeszcze jakieś mądre rady Używam kosmetyków biodermy sebium, mam krem AI, żel do twarzy, krem na słońce i micel, całkiem nieźle na mnie działają A co jakiś czas walę na twarz phisiogel.
Rady poproszę! ^^
cammira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 15:36   #1370
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja nakładam Revlon Colorstay do tłustej cery, na to tona skrobi z zieloną glinką i trzyma się parę godzin jakoś Ostatnio czoło posmarowałam antyperspirantem, bo strasznie mi się poci i grzywka się skleja i o dziwo wytrzymało cały dzień bez kropelki potu czy sebum.
Wiem, że to pewnie niebezpieczne przy trądziku, ale na czole nic mi nie wyskakuje i tym razem też nie wyskoczyło.
A bez makijażu do ludzi nie wyjdę, nie ma szans. Żeby był sam trądzik, ale do tego jestem czerwona cała.

Mam pociągłą twarz i grzywką muszę zakrywać najładniejszą część ciała, cóż za ironia
ale wymyslilas z tym antyperspirantem! no ciekawe choc tez mysle ze niebezpieczne balabym sie tak popsikac
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 16:21   #1371
cammira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 19
Dot.: Trądzik - cz. 3

Dobra, mam ten krem biodermy.
BTW, jeśli któraś czegoś potrzebuje to w ZIKO Aptece mają promocję -10zł na biodermę, więc za krem zapłaciłam całe 30 zł Polecam!
cammira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:00   #1372
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

wow co sie dzieje?? wszysycy na jeden turns wakacji pojechali??)
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 12:41   #1373
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ja nie pojechałam
U mnie z dania na dzień coraz lepiej, AD stosuję już 5 miesięcy i jestem zachwycona tym co ostatnio robi z moją twarzą Zastanawiam się także nad zabiegami kwasami albo mikrodermabrazją - ale to na jesień oczywiście Kusi mnie także zakup żelu rozjaśniającego z Neostraty.... czy któraś z was używała?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 14:38   #1374
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja nie pojechałam
U mnie z dania na dzień coraz lepiej, AD stosuję już 5 miesięcy i jestem zachwycona tym co ostatnio robi z moją twarzą Zastanawiam się także nad zabiegami kwasami albo mikrodermabrazją - ale to na jesień oczywiście Kusi mnie także zakup żelu rozjaśniającego z Neostraty.... czy któraś z was używała?
mnie też kiedyś kusił, ale wydaje mi się, że on może bardziej pomóc na brązowe przebarwienia-gdzieś o tym czytałam, że na te tradzikowe nie zawsze działa. gdyby nie ta cena to bym się nie zastanawiała, no ale... 100 ileś złotych piechotą nie chodzi poza tym z tego co pamiętam to ma jakiś rakotwrczy składnik-może się mylę

u mnie za to poprawa na pleckach-w górnej części, na dole jeszcze duuuużo do poprawy. trochę kwasów, trochę samoopalacza i już tak nie straszą, myślę, ze spokojnie mogę w sukienkach bez pleców śmigać, oczywiście w rozpuszczonych włosach, bo żeby całkowicie je odsłonić to bym musiała na głowę upaść-nie są idealne jeszcze ale jak ktoś przypadkiem zobaczy to się raczej nie wystraszy

Kiedyś miałam pełno pryszczy na ramionach i nie wiem co by to było gdyby nie znikły-bym musiała tylko w t-shirtach chodzić. Ale znikły-chyba dzięki zrezygnowaniu ze słodyczy.

Na twarzy również dość ładnie, dziś zaczynam stosować kremik brązujący żeby wyrównać koloryt(przebarwienia już mi powoli zanikają dzięki kwasowi migdałowemu, ogólnie jest trochę zaczerwienień, trochę zaskórników i parę wielkich krost z boku policzka, które powoli znikają ). Mam nadzieję, że dzięki temu będę mogła całkowicie zrezygnować z pełnego makijażu-ewentualnie punktowo korektor i coś do zmatowienia. Henna na brwi i rzęsy i będę może w końcu naturalnie piękna zobaczymy co z tym kremem brązującym wyjdzie, od tego wszystko zależy. W środę jadę do Francji na 6 dni do cioci i nie mam zamiaru łazić w tapecie w taką pogodę. nie mówiąc o kąpaniu się

może w końcu moje wakacje będą normalne, bez ukrywania twarzy pod toną fluidu(tak było parę lat temu), którego nie zmywałam na noc, spałam w nim kładłam go pod prysznicem i tak łaziłam wszędzie, nawet do morza... bleee, okropnie to musiało wyglądać , i to w taki upał. cera jeszcze było mocno zanieczyszczona, bo wiadomo, że jak się chodzi w pudrze non stop w 40 st. upale to raczej na zdrowie jej to nie wyjdzie
no ale teraz już na szczęście lepiej(odpukać). przynajmniej jak gdzieś śpię poza domem to mam na tyle odwagi, żeby pokazać się bez makijażu- to już jakiś postęp
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle

Edytowane przez magica
Czas edycji: 2010-07-23 o 14:40
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 16:32   #1375
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
mnie też kiedyś kusił, ale wydaje mi się, że on może bardziej pomóc na brązowe przebarwienia-gdzieś o tym czytałam, że na te tradzikowe nie zawsze działa. gdyby nie ta cena to bym się nie zastanawiała, no ale... 100 ileś złotych piechotą nie chodzi poza tym z tego co pamiętam to ma jakiś rakotwrczy składnik-może się mylę
Tak, zawiera jakiś szkodliwy składnik. Ale niektóre osoby bardzo go chwalą... więc sama nie wiem. Zabiegów kwasami się boję, więc sama nie wiem co począć z moimi przebarwieniami
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 21:08   #1376
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

dziewczyny co robicie bey wam sie w takie upaly twarz nie pocila?? Ogolnie starsznie mi sie twarz poci.. nawet bez make upu!!! czuje jak wszystko plynie.. wyjde na podworko posiedze w altanie lub w basenie pol h i normalnie swiecie sie jak psu jajca((( a dodam ze siedze w cieniu( maie jakis dobry sposob albo jakis speyfik na to?? bo jak tak dalej pojdzie na bank mi sie wszystko pozapycha i bedzie jakis mega wysyp ( mimo ze juz dawno nie mialam nic na twarzy procz sladow)
help mi blagam
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 21:35   #1377
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

Kurde mi się nie poci... ewentualnie zaczyna lekko błyszczeć, ale przykładam zwykłą chusteczkę i jest po kłopocie... Dodam, że używam kremu matującego i pudru matującego
W ogóle jestem zachwycona, bo nie muszę już używać fluidu żeby zamaskować niedoskonałości Wystarczy sam puder, jupi jupi!!!
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 22:04   #1378
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 3

visionAM, a czemu obawiasz się kwasów? Owszem, latem to nie za dobry pomysł (choć ja stosuję migdałowy- nie ma działania fotouczulającego, choć oczywiście stosuję filtr). ale jesienią-czemu nie? ja sama zauważyłam, że kwasy to najlepsza jak dotąd rzecz na moją cerę. Nie tylko usuwają przebarwienia, ale ogólnie poprawiają koloryt cery, ładnie odsłaniają nowy, zdrowszy naskórek, spłycają blizny i pory. Tylko nie można przesadzić, bo po dłuższym stosowaniu skóra może być podrażniona. i trzeba nawilżać- ja za mało nawilżałam ostatnio i mam trochę podrażnioną.
A dodam, że kwasy stosuję samodzielnie i jak dotąd szkody mi to nie wyrządziło. jest tanio i skutecznie. kupuję na mazidłach. żaden lek ani antybiotyk nie dał mi tyle co kwasy. Polecam z czystym sumieniem

A, i gratuluję Ci, że już nie musisz maziać się fluidem Na pewno wyjdzie to na zdrowie Twojej skórze
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle

Edytowane przez magica
Czas edycji: 2010-07-23 o 22:05
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 22:18   #1379
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ze względu na moją pracę muszę wyglądać dobrze, wręcz nienagannie. Dlatego używałam podkładu, ale już nie muszę

Co do kwasów - to oczywiście tylko i wyłącznie jesienią. A obawiam się całego etapu złuszczania i tego jak wtedy się wygląda, jak skóra reaguje itp. oraz tego, że jeśli sama bym w domu robila takie zabiegi to mogłabym coś schrzanić i zrobić sobie krzywdę. Póki co czytam o tych róznych kwasach, opinii jest sporo - i pozytywne i negatywne...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 15:17   #1380
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ja ostatnio zamiast zrobic sobie 5% tonik migdałowy, przez przypadek zrobilam 50% :O Ale spoko, zyje ;p
Ogolnie kwasy fajna rzecz. I tez robie sama migdałka, on na prawde jest niegroźny.
Ogolnie sobie przesr** nie uzywajac filtrow -__- teraz mam brązowo-bordowe ogromne plamy i plamki po kazdym pryszczu... Coz. glupota boli. Ale filtr juz zakupiony. Choc ogolnie nie lubie upalow, mi tak samo Kaalaga twarz poci sie masakrycznie... Tragedia, ostatnio wracalam pociagiem w ten upal i wygladalam jakby ktos mi wylal wiadro wody na twarz..
Ogolnie antybiotyk nie daje juz rady uciszac hormonalnych wulkanow.
Jade na pierwszym blistrze yasminelli i tak mnie wywala na zuchwie ze to jest dramat. Spoko, wiem ze po odstawieniu bedzie jeszcze gorzej, wiem ;p
Czy ktos stad bierze yasminelle? Nie wiem jak sie zachowac, czy zmieniac tabsy po pierwszym op czy dac czas 2-3 miechy, moze taka reakcja na sztuczne hormony?
Nie mam pojecia.
Ale mam dosc
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.