Trądzik - cz. 3 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 20:18   #1861
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez gogela Pokaż wiadomość
Kaalaga wspomnialas ze to dzieki zasoleniu wody kazdemu cera sie poprawia to moze trzeba by isc w tym kierunku i poprostu myc twarz woda zasolona z morza lub oceanu napewno mozna gdzies taka kupic albo wsypywac specjalna sól do wody kiedys mi nawet kosmetyczka dala ale mialam bardzo malo i nie zauwazylylam poprawy
Sadze ze wlasnie ta woda ma duzy wplyw na poprawe skory,ja tam siedzialam ponad 2 tyg,z czego dzien w dzien po kilka godzin w adriatyku)chorwacja jest sliczna, Makarska super ale moim zdaniem Baska Voda, Split Czy Dubrownik sa duzo fajniejsze.A stateczkiem na jaka wyspe sieu dalas??Pewnie na hwar i brac?Ogolnie uwazam ze prtzemywanie tawrzy woda z sola morska lub z sola bohenska jest bardzo dobre na twarzKiedys wam mowilam stosowalam kapiele
z soli by pozbyc sie pryszczy na plecach i po doslwnie kilku kapielach caly probelm znikl


Dziewczyny jaki korektor byscie poleciliy do takiej srednio jasnej karnacji??Jakis fajny zebym pozniej nie plakala ze go uzylam.Bo eh we wrzesniu mam 2 wesela i 2 panienskie i eh mam tych sladow kilka (szczegolnie na brodzie po tych 4ostatnich swiezych gulach co wam mowilam)i chcialabym jakas wygladaca sam excipial nie da sobie rady(

Edytowane przez kalaaga
Czas edycji: 2010-08-29 o 20:22
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 20:41   #1862
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 3

[QUOTE=kalaaga;21721810]Sadze ze wlasnie ta woda ma duzy wplyw na poprawe skory,ja tam siedzialam ponad 2 tyg,z czego dzien w dzien po kilka godzin w adriatyku)chorwacja jest sliczna, Makarska super ale moim zdaniem Baska Voda, Split Czy Dubrownik sa duzo fajniejsze.A stateczkiem na jaka wyspe sieu dalas??Pewnie na hwar i brac?Ogolnie uwazam ze prtzemywanie tawrzy woda z sola morska lub z sola bohenska jest bardzo dobre na twarzKiedys wam mowilam stosowalam kapiele
z soli by pozbyc sie pryszczy na plecach i po doslwnie kilku kapielach caly probelm znikl


tak byłam na wyspie Hwar i Bol a Dubrownik tez zwiedzilam piekne miasto
jesli chodzi o korektor ja mam zwyczajny z avonu( nie lubie tej firmy ale kiedys kupilam i został i jestem zniego zadowolona)
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 20:52   #1863
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kalaaga Pokaż wiadomość
Sadze ze wlasnie ta woda ma duzy wplyw na poprawe skory,ja tam siedzialam ponad 2 tyg,z czego dzien w dzien po kilka godzin w adriatyku)chorwacja jest sliczna, Makarska super ale moim zdaniem Baska Voda, Split Czy Dubrownik sa duzo fajniejsze.A stateczkiem na jaka wyspe sieu dalas??Pewnie na hwar i brac?Ogolnie uwazam ze prtzemywanie tawrzy woda z sola morska lub z sola bohenska jest bardzo dobre na twarzKiedys wam mowilam stosowalam kapiele
z soli by pozbyc sie pryszczy na plecach i po doslwnie kilku kapielach caly probelm znikl


Dziewczyny jaki korektor byscie poleciliy do takiej srednio jasnej karnacji??Jakis fajny zebym pozniej nie plakala ze go uzylam.Bo eh we wrzesniu mam 2 wesela i 2 panienskie i eh mam tych sladow kilka (szczegolnie na brodzie po tych 4ostatnich swiezych gulach co wam mowilam)i chcialabym jakas wygladaca sam excipial nie da sobie rady(

Kalaaga a to z takiej zwyklej soli uzywalas kuchannje? i dawalac do wanny czy nacieralas same plecy ? ja nie mam wanny a ostatnio chlopak mi wysmarolwa plecy kremem z Neutrogeny i mi taka kaszka wyskoczyla
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:00   #1864
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Trądzik - cz. 3

U mnie okres względnego spokoju - nie jest super poprawa, ale też nie ma super pogorszenia. Używam Silicol Skin. Przyznaję się, że nie tak regularnie, jak zalecają - powinnam dwa razy dziennie, przejść całą kurację, ale zwyczajnie mi się nie chce. Używam raczej miejscowo, gdy coś mi się zaczyna robić. No i pomaga, szczególnie na dekolt i plecy - bardzo szybko leczy, skóra się robi ładna właściwie w jeden-dwa dni.

A twarz - przemywam jakimś płynem na bazie alkoholu (5 zł kosztował), smaruję tłustym kremem aptecznym - czyli całkiem inna metoda pielęgnacji (przeczytałam artykuł autorstwa jakiegoś dermatologa i stwierdziłam, że wypróbuję to podejście, nieco kontrowersyjne - bo nie nawilżanie, a natłuszczanie, w dodatku ten alkohol w płynie). Muszę przyznać, że eksperyment się udał - nie zaszkodziłam swojej cerze. Nie jest dużo lepiej, niż było, ale mam mniej wągrów i skóra nie jest już taka skłonna do rumienia (o dziwo ).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 07:43   #1865
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
Kalaaga a to z takiej zwyklej soli uzywalas kuchannje? i dawalac do wanny czy nacieralas same plecy ? ja nie mam wanny a ostatnio chlopak mi wysmarolwa plecy kremem z Neutrogeny i mi taka kaszka wyskoczyla
Kochana ja uzywalam soli bohenskiej (jest wzbogacona o rozne mineraly) kg tej soli kosztuje okolo 6-8 zl w aptece. Moczylam plecy w wannie, ale uwazam ze jakbys smarowala wacikiem plecy roztworem soli a po jakis 15 min splukala pod prysznicem to tez bylby dobry efekt

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

[QUOTE=gogela;21722506]
Cytat:
Napisane przez kalaaga Pokaż wiadomość
Sadze ze wlasnie ta woda ma duzy wplyw na poprawe skory,ja tam siedzialam ponad 2 tyg,z czego dzien w dzien po kilka godzin w adriatyku)chorwacja jest sliczna, Makarska super ale moim zdaniem Baska Voda, Split Czy Dubrownik sa duzo fajniejsze.A stateczkiem na jaka wyspe sieu dalas??Pewnie na hwar i brac?Ogolnie uwazam ze prtzemywanie tawrzy woda z sola morska lub z sola bohenska jest bardzo dobre na twarzKiedys wam mowilam stosowalam kapiele
z soli by pozbyc sie pryszczy na plecach i po doslwnie kilku kapielach caly probelm znikl


tak byłam na wyspie Hwar i Bol a Dubrownik tez zwiedzilam piekne miasto
jesli chodzi o korektor ja mam zwyczajny z avonu( nie lubie tej firmy ale kiedys kupilam i został i jestem zniego zadowolona)
Chorwacja jest piekna Cudne sa tez jeziora kaskadowe no i zabytkowa PullaOgolnie gogelko zgodzisz sie ze mna ze chorwacja jest jednym z najpiekniejszych miejsc swiata
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 08:01   #1866
kotburyy
Raczkowanie
 
Avatar kotburyy
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 82
Dot.: Trądzik - cz. 3

A co do tego zasolenia wody (np. w Chorwacji), to przypomniało mi się, że chociaż twarzy nie zanurzałam, to jednak dekolt i plecy tak, a w tamtym okresie miałam w tych okolicach problemy, ale wszystko pozasuszało mi się, wygoiło i od tamtej pory nic nie wróciło. Jest tak, jakby nigdy nie było tam trądziku Tylko żałuję, że twarz tak cudownie nie ozdrowiała

Zakazuję sobie podchodzić do lustra, bo zawsze coś kombinuję przy tej twarzy, gdy podchodzę. I wczoraj znowu miałam wszystkiego dosyć już, tym bardziej, że wciąż myślę o tym, ze jak wrócę do szkoły, to ludzie sobie pomyślą: "o, ta to nic nie wyleczyła"
kotburyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 08:19   #1867
gogela
Raczkowanie
 
Avatar gogela
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 499
Dot.: Trądzik - cz. 3


Kaalaga

Chorwacja jest piekna Cudne sa tez jeziora kaskadowe no i zabytkowa PullaOgolnie gogelko zgodzisz sie ze mna ze chorwacja jest jednym z najpiekniejszych miejsc swiata[/QUOTE]

zgadzam zgadzam! teraz nie moge sie przyzwyczaic do tego zimna u nas

Edytowane przez gogela
Czas edycji: 2010-08-30 o 08:21
gogela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 08:21   #1868
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

Zaintrygowała mnie ta sól, chyba zakupie sól boheńską do tego woda mineralna i zacznę czymś takim myć twarz. Bo to co u nas w kranach płynie to wiadomo - same bakterie :/
Poza tym nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja wycieram buźkę w ręczniki papierowe. Od kiedy to robię to pryszczy wyskakuje o wiele mniej. Jednak klasyczne ręczniki nie są zbyt higieniczne
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 09:31   #1869
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ja też wycieram twarz ręcznikiem jednorazowym bo na takim normalnym to wiadomo, że jest pełno bakterii. Chyba też zakupie tą sól bo nadal coś mi tam wyskoczy na plecach i dekoldzie a za tydzień mam wesele więc muszę jakoś wyglądać Zaczęłam używać mydełka bambino i jest cudowne, nie dość, że tanie to rewelacyjnie oczyszcza twarz. Jak narazie moja buzia dużo się poprawiła i niech tak zostawie
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 13:56   #1870
ThisIsWar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dom :D
Wiadomości: 3
Dot.: Trądzik - cz. 3

jestem tu nowa mam dopiero 12 lat , a już zaczyna się problem z trądzikiem nie wiem co robić , staram się regularnie i nie w przesadnych ilościach używać kosmetyków na cerę , ale pomaga to tylko na krótką metę. ;(
wiem , może (a nawet na pewno) powtórzę pytanie , ale czy są jakieś naturalne i skutecznie sposoby na pryszcze , wągry - ogólnie na cerę?
__________________
SIZE="6"]but we don't care[/SIZE]
ThisIsWar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 14:04   #1871
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

Kochane powiedzcie mi czy korektor serio daje jakąś dużą różnice?? czy nie warto sie bawić w szukanie jakiegoś fajnego??? A i czy wybierając go mam sie kierować jakimiś zasadami?? tzn czy korektor może zapchać?? sa jakieś składniki zapychające?? jaki kolor wybrać?? jaki najlepiej kryje?? Heh jestem zielona w tych sprawach może mi ktoś pomoc?
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 14:19   #1872
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kalaaga Pokaż wiadomość
Kochane powiedzcie mi czy korektor serio daje jakąś dużą różnice?? czy nie warto sie bawić w szukanie jakiegoś fajnego??? A i czy wybierając go mam sie kierować jakimiś zasadami?? tzn czy korektor może zapchać?? sa jakieś składniki zapychające?? jaki kolor wybrać?? jaki najlepiej kryje?? Heh jestem zielona w tych sprawach może mi ktoś pomoc?
Tak, według mnie korektor daje dużo, bo nieźle tuszuje. Poczytaj kwc, wybierz coś dla siebie. Jeśli nie używałaś jeszcze to przypuszczam, że będziesz musiała metodą "prób i błędów" dobrać kosmetyk.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 14:57   #1873
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez ThisIsWar Pokaż wiadomość
jestem tu nowa mam dopiero 12 lat , a już zaczyna się problem z trądzikiem nie wiem co robić , staram się regularnie i nie w przesadnych ilościach używać kosmetyków na cerę , ale pomaga to tylko na krótką metę. ;(
wiem , może (a nawet na pewno) powtórzę pytanie , ale czy są jakieś naturalne i skutecznie sposoby na pryszcze , wągry - ogólnie na cerę?
trądzik się leczy u specjalisty lub lekami, a nie kosmetykami
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:02   #1874
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kalaaga Pokaż wiadomość
Kochane powiedzcie mi czy korektor serio daje jakąś dużą różnice?? czy nie warto sie bawić w szukanie jakiegoś fajnego??? A i czy wybierając go mam sie kierować jakimiś zasadami?? tzn czy korektor może zapchać?? sa jakieś składniki zapychające?? jaki kolor wybrać?? jaki najlepiej kryje?? Heh jestem zielona w tych sprawach może mi ktoś pomoc?

tak szczerze to polecam zielony

wybieli wszelkie zaczerwieniania i pryszcze
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:14   #1875
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ja sobie kupiłam jakiś czas temu polecany na KWC korektor, dokładnie ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...r-w-plynie.htm

bardzo dobrze kryje, równomiernie się roprowadza... używałam go na przebarwienia po trądziku i na drugi dzień w miejscu przebarwienia robiła mi się krosta więc mi wyjątkowo szkodził. Używam go teraz pod oczy. Słyszałam, że zielony korektor z Essence jest dobry
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:25   #1876
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

yhym dziewczynki czyli jesli chce zamaskowac 4 nowe bordowe slady to najlepiej kupic zielony?? hmm a jakiej firmy??wiem ze Was truje ale to bedzie moj pierwszy raz i nie chcialabym przez wlasna glupote lub z nieiwedzy szczelic sobie samoboja!!
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:47   #1877
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Trądzik - cz. 3

przejrzyj sobie KWC
Albo własnie poszukaj tego korektora z Essence - podobno bardzo fajny.
Ja zrezygnowałam z tych dobrodziejstw kosmetycznych
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:54   #1878
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Trądzik - cz. 3

Też mam zamiar kupić sobie korektor ale w drogeriach nie moge nigdzie znaleźć zielonego. Odrazu odradzam korektora z Manhatanu, bardzo kiepsko kryje i wyskakują po nim nowe niespodzianki. Podobno z Oriflame jest dobry, Składa się z 3 lub 4 kolorów ale jak dla mnie troszkę za drogi więc dalej szukam tylko zielonego.
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:00   #1879
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ja używam zielony z EDM

fajny jest bo sypki, takim jak np ten z oriflame nie umialabym ładnie nałożyć żeby nie przebijało spod podkładu bo mam całe policzki i nos do ukrycia
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 18:47   #1880
exotic smile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 366
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ja używam zielony z EDM

fajny jest bo sypki, takim jak np ten z oriflame nie umialabym ładnie nałożyć żeby nie przebijało spod podkładu bo mam całe policzki i nos do ukrycia
Ile on kosztuje? I czy można go kupić na allegro? Mam puder z EDM ale nie podoba mi się bo po pewnym czasie ciemnieje

A dziewczyny co sądzicie o podkładzie z Lirren matujący z dozownikiem? Używam go od paru miesięcy i na poczatku wydawał sie byc spoko a teraz mam wrażenie jakby był zbyt ciężki i teraz nie wiem czy to przez krem seboton którego używam pod podklad czy to wina tkwi w samym podkładzie.
exotic smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:52   #1881
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ja używam zielonego pudrowego korektora z My Secret > https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...r-w-kredce.htm [moim zdaniem b.dobry i niedrogi
Nadal poszukuję zielonego w płynie, nigdzie nie mogę znaleźć. Mimo, że na KWC można się kilku doszukać to nie widzę ich w drogeriach :[
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 18:59   #1882
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sudden Trouble Pokaż wiadomość
Ja używam zielonego pudrowego korektora z My Secret > https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...r-w-kredce.htm [moim zdaniem b.dobry i niedrogi
Nadal poszukuję zielonego w płynie, nigdzie nie mogę znaleźć. Mimo, że na KWC można się kilku doszukać to nie widzę ich w drogeriach :[
a czy taki korektor nadałby się sam, bez użycia na to fluidu/pudru? Szukam czegoś co by w miarę zamaskowało pojedyncze pryszcze, ale tez w miare estetycznie wyglądało, bo ostatnio nie uzywam fluidów, czasem tylko puder
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:05   #1883
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 3

Żeby naturalnie wyglądało, to zielony traktuję jako bazę, a na niego kładę trochę beżowego/cielistego, żeby naturalnie wyglądało
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:07   #1884
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sudden Trouble Pokaż wiadomość
Żeby naturalnie wyglądało, to zielony traktuję jako bazę, a na niego kładę trochę beżowego/cielistego, żeby naturalnie wyglądało
ah, a jak z odcieniami? Oprócz tego zielonego są bardzo jasne odcienie?
Na razie mam korektor miss sporty, ale obawiam się, że na zimę będzie zbyt ciemny
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:10   #1885
Sudden Trouble
Raczkowanie
 
Avatar Sudden Trouble
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 3

Akurat nie używam cielistego z My Secret, w D.Natura są tetsery. Teraz używam korektora z Avon - jest dość miękki i łatwo się wtapia w skórę, ale niestety szybciej się ściera :[
Sudden Trouble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:13   #1886
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Sudden Trouble Pokaż wiadomość
Akurat nie używam cielistego z My Secret, w D.Natura są tetsery. Teraz używam korektora z Avon - jest dość miękki i łatwo się wtapia w skórę, ale niestety szybciej się ściera :[
aha, to jak będę miała okazję to sprawdzę. Chciałabym znaleźć coś naprawde dobrego, zebym nie musiala wracac do podkładów
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:25   #1887
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 3

ja tez mam taki maly sliczek z EDM zielony mint, ale w sumie moim zdaniem moglby kryc lepiej ale chyba najlepszy z wyprubowanych

to jest ten;
http://allegro.pl/edm-everyday-miner...202844219.html

ale radze zerkac na allegro bo czesto sa wystawiane probki w takim sliczku 1 g, ja taki mam juz od roku i konca nie widac
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:34   #1888
kalaaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik - cz. 3

kurcze edm nie znajde w drogeri ehh a wlasnie wyczytalam dosc dobre komentarze na jego temat ze tez wczesniej sie nie zabralam za zakup tego cuda( teraz z allegro do piatku watpie by mi doszedl(wiec ryzykowac nie bede kupie w aptece lub drogerii jakis. Znalzam na necie jakis iwostinu uzywala go ktoras??https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...radzikowej.htm
ehhh jutro ide do galerii pobuszowac
kalaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:42   #1889
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 3

Cytat:
Napisane przez kalaaga Pokaż wiadomość
kurcze edm nie znajde w drogeri ehh a wlasnie wyczytalam dosc dobre komentarze na jego temat ze tez wczesniej sie nie zabralam za zakup tego cuda( teraz z allegro do piatku watpie by mi doszedl(wiec ryzykowac nie bede kupie w aptece lub drogerii jakis. Znalzam na necie jakis iwostinu uzywala go ktoras??https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...radzikowej.htm
ehhh jutro ide do galerii pobuszowac
jesli kupisz, i przelejez kase dzis czy jutro i powiesz zeby wyslac piorytetem to do piatku dojdzie
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:28   #1890
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik - cz. 3

Ale jeśli używacie korektorów sypkich EDM to macie do tego jeszcze pędzel, jakiej firmy polecacie? Nie wiem czy lepiej kupić korektor pixie cosmetics ,który można rozsmarować czy sypki,teoretycznie bardziej jakoś pasują mi kosmetyki w płynie....ciężki orzech do zgryzienia
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.