Włosy jak po wyjsciu od fryzjera... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-29, 09:46   #1
Kamelcia
Przyczajenie
 
Avatar Kamelcia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9

Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...


Witam! Mam pewien problem z moimi włosami. Sprawa wygląda nastepująco Natura nie obdarzyła mnie ani prostymi włosami ani kręconymi...są nijakie. Postawiłam więc na prostowanie...Poprostu w prostych wlosach sie lepiej czuje i chyba lepiej wygladam. No więc prostuje sobie te moje włoski zazwyczaj po umyciu głowy. Bardzo bym chciała by wytrzymywały do następnego mycia lecz niestety tak nie jest. Gdy robie coś w domu, spinam włosy... No i oczywiscie na moch włosach zostaje ślad po gumce lub po klamrze. Mysle ze jest to spowodowane tym że moje włosy są mało nawilżone. Czy znacie jakies kosmetyki, które by spawiły ze moje wlosy beda choc w malym stopniu wygladac tak jak po wyjsciu od fryzjera...tzn. lśniące, lekkie, wygładzone no i "leiste"
Kamelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 09:53   #2
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

Przede wszystkim nie mozesz ich spinac niczym po myciu ani wogole.Zawsze zostaje ślad po gumce,no chyba ze ktos ma grube proste wlosy nie podatne na nic Polecam odzywke Gliss Qurl Shwarzkopffa do włosow brazowych",albo blond ,po niej moje wlosy sa proste. Ale nie drazu,ok 2.tyg stosowania. No i krem Sunsilka prostujacy tez jest fajny. (nie myslic z "zelazko prostujace sunsilk".Powinno byc ok Oczywiscie suszenie na grzebieniu i czesanie wlosow w tym czasie a jak wyschną naprawde,wtedy prostownica.ja mam takie same jak ty wlosy i da rade z nich zrobic 100% prosciutkie)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 13:24   #3
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

Jeśli moglabyś zainwestować trochę, a warto! to proponuję Ci zestaw, który sama stosuję i jestem z niego bardzo zadowolona:
- szampon - lubię niepodrażniający Fitomedu
- odżywka/maska - tu polecam coś z linii profesjonalnych, np. Rigenol f-my Franesi albo coś Goldwella, np. Goldwell, Kerasilk, Ultra Rich Care Treatment lub jakaś maska z Kerastase (ale te są b. drogie), albo Henna Treatment Wax
- po umyciu i lekkim przesuszeniu - dosłownie kropelkę serum krystalicznego Renee Blanche, może go zastąpić jedwab w płynie Biosilk, albo serum na końcówki Avonu
- przed prostowaniem kilka psików olejku nabłyszczająco-pielęgnującego w sprayu do prostownic Renee Blanche
- prostujemy prostownicą.

Po zastosowaniu tego mam ładne, sypkie i wyprostowane ładnie włosy! Komplet nie został zmieniony od kilku miesięcy - wg mnie jest rewelacyjny.
A nie, poprawka - zmieniają się szampony i maski do włosów. Ale serum i olejek Renee Blanche - ten sam
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2006-07-10 o 07:56
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 16:14   #4
frik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 23
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

smile smile zwariowałem też sie zmierzylem i sie za siebie biore bo rozbroił mnie twój uśmiech jeżeli to twoje zdjecie pa
__________________
frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 17:06   #5
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

wlosy jak od fryzjera he he he nie ja dziekuje, najgorzej wygladam po wyjsciu wlasnie od fryzjera... zaden fryzjer nie potrafi mnie uczesac!! zawsze mysle ze dopiero zaczyna mnie modelowac poniewaz wlosy sa mokre roztapirzone wypuszone i wogole najbrzydsze jak sie tylko da, a tu nagle slysze: dziekuje! 30 zl!! na koniec; ma pani piekny skret!!! bleech
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 21:17   #6
sharloca
Raczkowanie
 
Avatar sharloca
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 81
GG do sharloca
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

mam ten sam problem... ale ja znalazlam wyjscie... Treatment Wax - odzywka ktorej dzialanie aktywizuje cieplo, wiec mozna suszyc prostowac co tam tylko chcesz do kupienia w aptece ( ok 17 zl) wlosy sa na prawde cudowne, ja osobiscie kocham te maske i dlatego polecam

buziak!
__________________


"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej."

:
sharloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 09:44   #7
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

hmmm wiec nie zmywasz wax'u i prostujesz na nim wloski?? ja tez go uzywam ale splukuje slyszalam tylko,ze jesli sie jej nie splucze to mozna ugniesc ladne loczki :P
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-03, 11:14   #8
natualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sprzed komputera :)
Wiadomości: 53
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

Nawilżające... ja proponuję balsam w spray'u Schaumy "Jedwabiście aksamitny"... Jest fajny i fajnie pachnie, jak psikniesz przez przypadek do oka, to nie szczypi
natualia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 11:50   #9
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

a ja mam tak samo jak stworzycielka wątku
wyprostuje włoski .. wyjdę na wilgoć .. czyli np. do deszczu i moje włoski są jak bym miała jakieś loki ;/;/ i tez musze codziennie prostowac bo tak mi najlepiej
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 22:56   #10
olaober
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 28
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

Cytat:
Napisane przez bloondyna
a ja mam tak samo jak stworzycielka wątku
wyprostuje włoski .. wyjdę na wilgoć .. czyli np. do deszczu i moje włoski są jak bym miała jakieś loki ;/;/ i tez musze codziennie prostowac bo tak mi najlepiej
laski u mnie jest to samo;/;/;/ nie martwcie sie;p
olaober jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 17:02   #11
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

Ja tez tak mam ale uzywam teraz mleczka hot liss i na prawde pomaga, tylko trzeba uważać żeby nie przesadzić, bo może obciążyć włosy
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 16:35   #12
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

A ja proponuje moj zestaw: (do stosowania z prostownicą)

1) Szampon: Loreal Professional Liss Extreme (najlepiej kupic w duzej butli bo taniej)

2) Odżywka: Sleek.Look Matrix ( -||- )

3)Krem wygładzający Loreal Hot Liss (16 PLN) /
albo Loreal tecni.air Termoaktywne mleczko wygładzające (44 PLN) (lepsza ochrona, ale cena)

4)Raz na tydzien/dwa jakas maska wygładzajaca (najlepiej Liss Extreme)

5) dla połysku jakis nabłyszczacz, ale nie tandeta za 15 PLN, lecz cos lepszego, bo inaczej włosy bedą prztłuszczone , np Loreal tecni.air; Mgiełka nabłyszczająca w sprayu

No i gwarantuje, że włosy bedą jak po fryzjerze....
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 17:51   #13
Kamelcia
Przyczajenie
 
Avatar Kamelcia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

Dzięki dziewczyny Tylko teraz nie wiem którą z tych propozycji mam wybrac
Kamelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 21:29   #14
Kacha19
Raczkowanie
 
Avatar Kacha19
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 35
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

ech...ja mam to samo ani proste ani krecone...i jeszcze sa pocieniowane to juz w ogolewiec prostuje sobie po myciu,niestety nastepnego dnia konieczne sa male poprawki np grzywki,ale ostatnio bylam u fryzjera na prostowaniu bo szlam na weselicho i .....kurcze bardzo fajnie....nie dosc ze fryzurka sie utrzymala cala noc to jeszcze nastepnego dnia pieknie,az szkoda mi bylo je umyc i witaj szopko pozdrawiam
Kacha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-18, 07:34   #15
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

Kacha trzeba było podpytać fryzjerkę, czym Ci myje, i czym smaruje włosy. Zawsze byś się czegoś dowiedziała...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 17:29   #16
Kacha19
Raczkowanie
 
Avatar Kacha19
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 35
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

Cytat:
Napisane przez naila
Kacha trzeba było podpytać fryzjerkę, czym Ci myje, i czym smaruje włosy. Zawsze byś się czegoś dowiedziała...
wloski umylam sama w domku fioletowym sunsilkiem,wysuszylam i pojechalam dopiero do fryzjera wiem ze na suche wlosy uzywala jakiegos zelu z bialej buteleczki,ktory rozcierala w lapkach a na wyprostowane juz wloski zel w sprayu i brylantyna w sprayu dla utrwalenia i ladnego blyszczeniaefekt koncowy bardzo m isie podobalw ta sobote kolejne wesele,teraz sprobuje sama w domciu tak zrobic
Kacha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 17:35   #17
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Cool Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

Cytat:
Napisane przez Kacha19
wloski umylam sama w domku fioletowym sunsilkiem,wysuszylam i pojechalam dopiero do fryzjera wiem ze na suche wlosy uzywala jakiegos zelu z bialej buteleczki,ktory rozcierala w lapkach a na wyprostowane juz wloski zel w sprayu i brylantyna w sprayu dla utrwalenia i ladnego blyszczeniaefekt koncowy bardzo m isie podobalw ta sobote kolejne wesele,teraz sprobuje sama w domciu tak zrobic

żel z białej buteleczki to pewnie biosilk farouka ja mam z farouka jedwab specjalnie do prostownicy, Chi infusion, jest super, wydajny i bardzo ładnie pachnie, tylko trzeba uwazac zeby nie dać go za duzo i bardzo dokładnie rozprowadzic
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 07:15   #18
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Włosy jak po wyjsciu od fryzjera...

Też tak myślę, że to jedwab musiał być. Zwłasza, jeśli dała tego kropelkę (dosłownie!) na dłoń i roztarła to, a potem dopiero gładziła włosy. Jeśli dasz radę, to spróbuj wcześniej niż tuż przed weselem, bo trzeba samemu wyczuć, ile nakładać. Jak dasz preparatów za dużo, to włosy będą klapnięte
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.