Rozstanie z facetem XXiX - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-01, 17:52   #751
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość




I jak? U mnie jest ten problem że powiedzmy buzię mam niebrzydką. Więc każdy widzi zdjęcie i robi och i ach a potem.... no właśnie. Spotyka w realu i widzi podskakujący tłuszczyk i z 7kg nadwagi
To masz świetną okazję, żeby zrobić coś dla siebie! Widzisz jakie korzyści przyniosło Ci to rozstanie :P :P :P
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 17:53   #752
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
O dzięki. To wezmę TBC i jakiś aqua aerobic, plus Twoje zalecenia i ten squash mam nadzieje Moze to coś da

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------



I jak? U mnie jest ten problem że powiedzmy buzię mam niebrzydką. Więc każdy widzi zdjęcie i robi och i ach a potem.... no właśnie. Spotyka w realu i widzi podskakujący tłuszczyk i z 7kg nadwagi
Ale czy kiedykolwiek ktoś ci zwrócił uwagę na to?
Czy sama sobie tak mówisz?
Ja to miałam ciężkie kompleksy, bo bliscy mi ludzie (ojciec i brat, a raz nawet eks) śmiali się z moich zębów i nosa ciężko z tego wyjść, ale powoli staram się wierzyć w siebie i odcinać od toksycznych ludzi.

A nowy jest faaaaajny mega mi się podoba, taką miałam na niego ochotę jak się spotkaliśmy ostatnio no ale on nie szuka jednorazowej przygody, powiedział że chciałby czegoś więcej ode mnie.
A dziś mi napisał, że mu zależy na mnie
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 17:55   #753
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Young_Wild_Free Pokaż wiadomość
prawdziwe, bo sama kiedyś popełniłam ten błąd. Beczałam chłopakowi do słuchawki, że go kocham, że żyć bez niego nie mogę, wręcz błagałam go by wrócił. I co z tego miałam? Chłopak nie wrócił, byłam w jego oczach tylko zdesperowaną laską nic nie znaczącą, a moja samoocena spadła tak nisko, że ledwo się pozbierałam. Pamiętajcie, nigdy nie błagajcie o miłość.
też to znam. kilka razy mówiłam eksowi, ze dałabym mu jeszcze drugą szansę (oczywiście zanim jego postepowanie wyszło na jaw)
Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Jak macie problem z tym, że ciągle myślicie o eksie, macie ochotę do niego pisać to spróbujcie może pisać z kimś innym?
Niedawno temu założyłam konto na badoo. Nawet nie wiecie jak mi to podniosło samoocenę i jakiego daje mi kopa, żeby wstawać rano z uśmiechem na twarzy. Pisałam z innymi facetami, przynajmniej mi to czas zajmowało i nie pisałam do byłego.
A mi wbrew przeciwnie. Ci wszyscy faceci wydaja mi się
a)jacyś tacy...mniej atrakcyjni
b) nieuczciwi
c) mój eks tam ma konto i desperacko szuka nowej laski
Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
JA piszę na Sympatii....ale i tak serducho boli. Idealnie by było jakby ex chciał wrócić, ja bym była twarda i umawiałą się z innymi....

A tu mam ciągle niską samoocene. Poza tym ciągle boję się z kimś spotkać, bo wiem że jestem za gruba...
Też mam tam konto, ale skutek jak na badoo (bez punktu c jakimś cudem - pewnie dlatego, ze tam trzeba zapłacić, a eks to sknera)
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Nie mogę Ci obiecać, że będziesz w szczęśliwym związku, ale to nie znaczy, że nie będziesz prowadzić szczęśliwego życia
Mam nadzieję. Bardzo chciałabym mieć szczęśliwe życie, a szczęsliwe życie z kimś to juz byłby ideał
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 17:59   #754
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Tam siedzi pełno idiotów ale też są faceci z którymi można po prostu porozmawiać. Trafiałam na takich, którzy mi z miejsca proponowali seks, trafiałam na jakichś idiotów, którzy ściemniali z czym popadnie, ale też trafiam na takich z którymi rozmawiam jak z dobrymi kolegami
Wszystko zależy od człowieka. Nie każdy kto tam ma profil jest zdesperowany żeby coś zaliczyć
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:02   #755
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Ale czy kiedykolwiek ktoś ci zwrócił uwagę na to?
Czy sama sobie tak mówisz?
Ja to miałam ciężkie kompleksy, bo bliscy mi ludzie (ojciec i brat, a raz nawet eks) śmiali się z moich zębów i nosa ciężko z tego wyjść, ale powoli staram się wierzyć w siebie i odcinać od toksycznych ludzi.

A nowy jest faaaaajny mega mi się podoba, taką miałam na niego ochotę jak się spotkaliśmy ostatnio no ale on nie szuka jednorazowej przygody, powiedział że chciałby czegoś więcej ode mnie.
A dziś mi napisał, że mu zależy na mnie
Tak. Mój ex mówił "oj daj spokój, mogłoby być gorzej", a jeden z którym kiedyś się z sympatii spotykałam powiedział wprost, że mu to przeszkadza i ciężko mu to zaakceptować jak wyglądam....
Babcia mi ciągle poleca jakąś dietę...
Wiem, że może monstrum nie jestem ale jak na 166 to 64/65 kg to za dużo....

Plus taki po rozstaniu że nie ma kto mnie kusić żarciem. Mój ex był jak patyk. Jadł na potęgę hamburgery, zapiekanki, pizze a wyglądał jak z Oświęcimia. Ja 90% razy jak zamawiał pizze to brałam gryza na smak i zajadałam sałatkę albo jogurt. No ale niestety pokusa była większa. Teraz mogę sobie gotować itp...a nie smażyć placki (jemu) czy inne tłuste rzeczy...

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
też to znam. kilka razy mówiłam eksowi, ze dałabym mu jeszcze drugą szansę (oczywiście zanim jego postepowanie wyszło na jaw)

A mi wbrew przeciwnie. Ci wszyscy faceci wydaja mi się
a)jacyś tacy...mniej atrakcyjni
b) nieuczciwi
c) mój eks tam ma konto i desperacko szuka nowej laski

Też mam tam konto, ale skutek jak na badoo (bez punktu c jakimś cudem - pewnie dlatego, ze tam trzeba zapłacić, a eks to sknera)

Mam nadzieję. Bardzo chciałabym mieć szczęśliwe życie, a szczęsliwe życie z kimś to juz byłby ideał

Ja piszę z kilkoma, ale 2 "mam na oku". Jeden starszy aż 9 lat, ale widać poukładany życiowo, wie czego chce. Nie wygląda na desperata. Chce się spotkać (zasugerował) ale nie jest z tych co napisze "czeeee chodź na kawę". Drugi starszy ode mnie rok, ale widać ambitny, z dobrą pracą no i oboje kupujemy właśnie mieszkanie (10 min drogi od siebie) więc mamy dużo wspólnych tematów jeśli o to chodzi...

Tylko czy uczciwe jest się z nimi spotykać jak nadal mi ex siedzi?
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:02   #756
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Tak. Mój ex mówił "oj daj spokój, mogłoby być gorzej", a jeden z którym kiedyś się z sympatii spotykałam powiedział wprost, że mu to przeszkadza i ciężko mu to zaakceptować jak wyglądam....
Babcia mi ciągle poleca jakąś dietę...
Wiem, że może monstrum nie jestem ale jak na 166 to 64/65 kg to za dużo....

Plus taki po rozstaniu że nie ma kto mnie kusić żarciem. Mój ex był jak patyk. Jadł na potęgę hamburgery, zapiekanki, pizze a wyglądał jak z Oświęcimia. Ja 90% razy jak zamawiał pizze to brałam gryza na smak i zajadałam sałatkę albo jogurt. No ale niestety pokusa była większa. Teraz mogę sobie gotować itp...a nie smażyć placki (jemu) czy inne tłuste rzeczy...

Odpowiedz sobie na pytanie - czy ty się sobie podobasz? czy podoba ci się twój wygląd? jeśli nie to zrób coś z tym. ale nigdy nie zmieniaj się dla kogoś.
Widzę ze twój eks to tak jak ja. I ja odwrotnie niz ty - chce przytyć, przynajmniej z 5 kg. Mam 161 cm, a ważę 48 kg.. troche za mało, chciałabym mieć więcej w biodrach.
Po rozstaniu z eksem wzięłam się za ćwiczenia - ćwiczę regularnie uda i pośladki, bo nigdy ich nie lubiłam. Jest za co złapać ale mam niewyćwiczone mięśnie, więc zwisy
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:04   #757
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Odpowiedz sobie na pytanie - czy ty się sobie podobasz? czy podoba ci się twój wygląd? jeśli nie to zrób coś z tym. ale nigdy nie zmieniaj się dla kogoś.
Widzę ze twój eks to tak jak ja. I ja odwrotnie niz ty - chce przytyć, przynajmniej z 5 kg. Mam 161 cm, a ważę 48 kg.. troche za mało, chciałabym mieć więcej w biodrach.
Po rozstaniu z eksem wzięłam się za ćwiczenia - ćwiczę regularnie uda i pośladki, bo nigdy ich nie lubiłam. Jest za co złapać ale mam niewyćwiczone mięśnie, więc zwisy
Ja od głowy do pasa wyglądam ok. Nawet brzucha na górze dużego nie mam i ubrania mam 36...ale dolna część brzucha, biorda, pupa i uda to masakra.... nie dość że trzęsące to mega szerokie
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 18:06   #758
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
O dzięki. To wezmę TBC i jakiś aqua aerobic, plus Twoje zalecenia i ten squash mam nadzieje Moze to coś da

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------



I jak? U mnie jest ten problem że powiedzmy buzię mam niebrzydką. Więc każdy widzi zdjęcie i robi och i ach a potem.... no właśnie. Spotyka w realu i widzi podskakujący tłuszczyk i z 7kg nadwagi
Da. Zaczniesz po prostu, a dalej już poleci samo
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:12   #759
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Ja od głowy do pasa wyglądam ok. Nawet brzucha na górze dużego nie mam i ubrania mam 36...ale dolna część brzucha, biorda, pupa i uda to masakra.... nie dość że trzęsące to mega szerokie
tak podczytuję te Wasze kompleksy ja mam 175 cm wzrostu, jestem szczupła generalnie, ale mam szerokie ramiona i oponkę na brzuchu. Podjęłam wyzwanie P90x, bo mówię, zeszczupleje, będę piękniejsza. Ale w pewnym momencie takiego katowania, znalazłam zdjęcia jakieś sprzed 2 lat, na których byłam tak wychudzona - normalnie szkielet (a to wszystko wina stresu jaki przechodziłam wtedy na studiach) i mówię:" stop, zobacz jaki brzydal był wtedy". Ramiona maskuję odpowiednimi ciuchami, a oponkę - pokochałam bo nikt takiej nie ma jak ja i to mnie wyróżnia fajnie jest akceptować siebie - jest łatwiej w życiu, uwierzcie
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:19   #760
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Young_Wild_Free Pokaż wiadomość
tak podczytuję te Wasze kompleksy ja mam 175 cm wzrostu, jestem szczupła generalnie, ale mam szerokie ramiona i oponkę na brzuchu. Podjęłam wyzwanie P90x, bo mówię, zeszczupleje, będę piękniejsza. Ale w pewnym momencie takiego katowania, znalazłam zdjęcia jakieś sprzed 2 lat, na których byłam tak wychudzona - normalnie szkielet (a to wszystko wina stresu jaki przechodziłam wtedy na studiach) i mówię:" stop, zobacz jaki brzydal był wtedy". Ramiona maskuję odpowiednimi ciuchami, a oponkę - pokochałam bo nikt takiej nie ma jak ja i to mnie wyróżnia fajnie jest akceptować siebie - jest łatwiej w życiu, uwierzcie
Akceptacja akceptacją ale nadwaga nadwagą. Ja po prostu źle się czuję z tymi kilogramami... Skoro nie mogę na siebie nago patrzeć to jak mam się zmusić by komuś się pokazać?
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:21   #761
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Akceptacja akceptacją ale nadwaga nadwagą. Ja po prostu źle się czuję z tymi kilogramami... Skoro nie mogę na siebie nago patrzeć to jak mam się zmusić by komuś się pokazać?
nadwaga jest nawet zła dla zdrowia. A jak wychodzi Twoje BMI?
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 18:25   #762
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Young_Wild_Free Pokaż wiadomość
nadwaga jest nawet zła dla zdrowia. A jak wychodzi Twoje BMI?
BMI 23....


Ej patrzcie co znalazłam...---> http://demotywatory.pl/2932599/Jesli-ktos-Cie-odrzuci
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:31   #763
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Young_Wild_Free Pokaż wiadomość
tak podczytuję te Wasze kompleksy ja mam 175 cm wzrostu, jestem szczupła generalnie, ale mam szerokie ramiona i oponkę na brzuchu. Podjęłam wyzwanie P90x, bo mówię, zeszczupleje, będę piękniejsza. Ale w pewnym momencie takiego katowania, znalazłam zdjęcia jakieś sprzed 2 lat, na których byłam tak wychudzona - normalnie szkielet (a to wszystko wina stresu jaki przechodziłam wtedy na studiach) i mówię:" stop, zobacz jaki brzydal był wtedy". Ramiona maskuję odpowiednimi ciuchami, a oponkę - pokochałam bo nikt takiej nie ma jak ja i to mnie wyróżnia fajnie jest akceptować siebie - jest łatwiej w życiu, uwierzcie
Jasne, każdy powinien się nauczyć siebie akceptować. Z pewnością wtedy jest o wiele łatwiej. Ale jeżeli można zrobić coś, by czuć się ze sobą lepiej, to należy to zrobić. Ja podjęłam ostatnio 30-dniowe wyzwanie (brzuch, pupa) i ćwiczę! Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze swojej figury, chcę jedynie mieć nieco bardziej jędrne ciało. Niestety są i takie rzeczy z którymi nic nie zrobię. Nie bardzo lubię swoją buzię... Za duży nos i dość małe usta powodują, że mam ogromne kompleksy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:32   #764
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
BMI 23....


Ej patrzcie co znalazłam...---> http://demotywatory.pl/2932599/Jesli-ktos-Cie-odrzuci
BMI to też wskaźnik 'taki se'. lepiej poczytaj to - http://www.trener.pl/artykul64_Atrak....html?offset=0 Masz też link do kalkulatora co i jak policzyć. Wtedy będziesz wiedziała czy ważysz za dużo.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:33   #765
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
BMI 23....


Ej patrzcie co znalazłam...---> http://demotywatory.pl/2932599/Jesli-ktos-Cie-odrzuci
to zrób sobie dietkę + ćwiczenia, żebyś się lepiej czuła. Ale to czego nie możesz zmienić (w moim przypadku szerokości ramion) zaakceptuj
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:34   #766
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
BMI to też wskaźnik 'taki se'. lepiej poczytaj to - http://www.trener.pl/artykul64_Atrak....html?offset=0 Masz też link do kalkulatora co i jak policzyć. Wtedy będziesz wiedziała czy ważysz za dużo.
Dzięki! Ogólnie jestem mocno zmotywowana. Jutro idę do sklepu, zrobię "lekkie" zakupki i do dzieła

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Young_Wild_Free Pokaż wiadomość
to zrób sobie dietkę + ćwiczenia, żebyś się lepiej czuła. Ale to czego nie możesz zmienić (w moim przypadku szerokości ramion) zaakceptuj
Są rzeczy które wiem, ze mogę, są takie co nie mogę. Biodra zawsze będę miała szerokie, bo taką mam miednicę. No ale tłuszczu mam nadzieje mogę się pozbyć...
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:35   #767
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
BMI to też wskaźnik 'taki se'. lepiej poczytaj to - http://www.trener.pl/artykul64_Atrak....html?offset=0 Masz też link do kalkulatora co i jak policzyć. Wtedy będziesz wiedziała czy ważysz za dużo.
właśnie szczerze ja się nie znam na tym, bo nigdy się nie odchudzałam, nie byłam na diecie, nie chodziłam na fitness, dlatego tak trudno mi coś doradzać oprócz akceptacji swojego wyglądu i ciała
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:44   #768
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Young_Wild_Free Pokaż wiadomość
właśnie szczerze ja się nie znam na tym, bo nigdy się nie odchudzałam, nie byłam na diecie, nie chodziłam na fitness, dlatego tak trudno mi coś doradzać oprócz akceptacji swojego wyglądu i ciała
To podstawa, aczkolwiek jeżeli coś da się 'ulepszyć', to czemu nie Ja tam mam typowy piwny brzuch i żyję z tym całkiem dobrze
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:46   #769
warriatka
Raczkowanie
 
Avatar warriatka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 339
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
No właśnie "jeszcze LEPSZY". Ja bym rozumiala siebie jakbym płakała po jakimś 7 cudzie świata. Np. przy ostatnim rozstaniu rozpaczałam (ok, fakt że bardziej bo leczyłam się 7 miesięcy aż do poznania obecnego już ex i jak ostatnio go spotkalam to też jakoś mnie "zabolało") nawet bardziej niż po tym... Ale ex ex na serio był dobrym człowiekiem. Miał jakieś wady, ale powodem rozstania było to że mieliśmy inne plany na najbliższe lata. I tu rozumiem własne cierpienie: zgodny fajny związek i takie coś...
Ale z moim obecnym exem ostatni miesiąc to była tragedia. Ogólnie cały związek miał więcej wad niż zalet. Chodziłam ciągle zestresowana: a to że się pokłócimy, a to że on wdepnie w jakieś bagno prawne bo miał ku temu skłonności, a to że mnie oleje, a to że będzie wyrywał inne laski.... Durga strona stresu była taka (może dziwna?) , co będzie jak moi Rodzice dowiedzą się o nim prawdy. Tego że brał narkotyki, że pali trawe, że ma wyrok (przedawniony) w zawiasach.... Bałam się strasznie, a niestety szansa że się dowiedzą była duża. Jak koleżance z pracy podałam nazwisko ex-a i okazało się że ona ma koleżankę w jego miejscowości to od razu jej wyśpiewała wszystko negatywne co wie.... byl dość popularny w swoich okolicach. Więc w ogóle NA BOGA co mnie opętało żeby z nim być, a teraz rozpaczać???? A jednak ciągle o nim myślę a serce mi rozrywa.
Bo my chyba mamy słabość do takich drani! Ja bynajmniej mam..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LIVE every moment
LAUGH every day
LOVE beyond words

warriatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 18:49   #770
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
To podstawa, aczkolwiek jeżeli coś da się 'ulepszyć', to czemu nie Ja tam mam typowy piwny brzuch i żyję z tym całkiem dobrze
przybij piąteczkę
Ja to nawet lubiłam, jak mój chłopak mówił kiedyś "ale masz mięciutki brzuszek" i tak jakoś polubiłam tego pulpecika
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:56   #771
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez warriatka Pokaż wiadomość
Bo my chyba mamy słabość do takich drani! Ja bynajmniej mam..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie. Zawsze pragnę kochającego, dość spokojnego, ustatkowanego mężczyzny z którym mogłabym założyć rodzinę a zakochuję się albo w mało ambitnych którzy tylko by się bawili, albo nałogowych palaczach trawy, albo alkoholikach albo wszystko na raz :/
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:59   #772
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Bardzo pragnę do niego napisać. Okropnie się z tym męczę. Mam wrażenie, że nie dam sobie rady. Codziennie budził mnie, gadaliśmy po 3 godziny rano.. A teraz ma tego nie być? Nie wiem czy wytrzymam i czy nie napiszę..
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:12   #773
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Tam siedzi pełno idiotów ale też są faceci z którymi można po prostu porozmawiać. Trafiałam na takich, którzy mi z miejsca proponowali seks, trafiałam na jakichś idiotów, którzy ściemniali z czym popadnie, ale też trafiam na takich z którymi rozmawiam jak z dobrymi kolegami
Wszystko zależy od człowieka. Nie każdy kto tam ma profil jest zdesperowany żeby coś zaliczyć
Podchodzę do tego tak, że jak siedzi tam któraś z nas, to znaczy, że nie ma tam samych idiotów. Skoro my, porządne dziewczyny to robimy, to i porządni faceci również.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:27   #774
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Tam siedzi pełno idiotów ale też są faceci z którymi można po prostu porozmawiać. Trafiałam na takich, którzy mi z miejsca proponowali seks, trafiałam na jakichś idiotów, którzy ściemniali z czym popadnie, ale też trafiam na takich z którymi rozmawiam jak z dobrymi kolegami
Wszystko zależy od człowieka. Nie każdy kto tam ma profil jest zdesperowany żeby coś zaliczyć
Jasne, oczywiście nie chcę generalizować. Jednak wiem co mój eks pisze do dziewczyn(wiem choćby od "tej drugiej", którą poderwał tam i od moich 2 znajomych, do których pisał) i wierz mi, ze też nie jest to chamski podryw, pisze bardzo sympatycznie, inteligentnie, miło, a jednak jest jaki jest i po prostu jest dobrym aktorem, bo niestety sam sie nie zmienił.
Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Ja piszę z kilkoma, ale 2 "mam na oku". Jeden starszy aż 9 lat, ale widać poukładany życiowo, wie czego chce. Nie wygląda na desperata. Chce się spotkać (zasugerował) ale nie jest z tych co napisze "czeeee chodź na kawę". Drugi starszy ode mnie rok, ale widać ambitny, z dobrą pracą no i oboje kupujemy właśnie mieszkanie (10 min drogi od siebie) więc mamy dużo wspólnych tematów jeśli o to chodzi...

Tylko czy uczciwe jest się z nimi spotykać jak nadal mi ex siedzi?
Tak ja wyżej opisałam - mój eks też pisze całkiem fajnie, ma wiele zainteresować, o który potrafi opowiadać, a mimo to jego prawdziwa postawa wobec kobiet (niedojrzałość) się nie zmieniła. To po prostu będzie "wieczny szukacz". Cięgle ma jakieś niestworzone wymagania i mówi że to "nie to" i szuka nowej, nowej, nowej nie patrząc na to, ze ta, która juz zdobył straciła dla niego głowę. Działo sie tak nie raz.

Jeśli w głowie jest eks, to moze być ciut nieuczciwe, ale jest też szansa, zę po spotkaniu z "nowym" eks Ci wyparuje z głowy
ciezko ... i smutna - Jeśli Wam to pomaga, to śmiało piszcie i poznawajcie nie chcę Was zrażać, po prostu nie ufajcie do końca i bądźcie ostrożne.
Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
Ja od głowy do pasa wyglądam ok. Nawet brzucha na górze dużego nie mam i ubrania mam 36...ale dolna część brzucha, biorda, pupa i uda to masakra.... nie dość że trzęsące to mega szerokie
Ja po rozstaniu tez zaczęłam sie odchudzać, choć eks stwierdził, ze to głupota(jak spotkaliśmy sie u jego ciotki i ona stwierdziła "odchudza sie nie potzrebnie, prawda?" to on rzucił tylko "teraz taka moda" ). Mam rozmiar 36, ale budowę "dołu" tez taką masywną. Chyba nic z tym nie zrobię, mogę tylko ujędrnić cwiczeniami.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:44   #775
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Dziewczyny, nie dam rady.. Muszę się do niego odezwać..
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:46   #776
YouStynka88
Raczkowanie
 
Avatar YouStynka88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 203
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cześć Dziewczyny.
Witam się z Wami w Nowym Roku.
Bardzo się cieszę, że poszłam na tego sylwestra, w prawdzie dużo par, ale tańczyłam z koleżankami bawiłam się.
Mimo, że byłam kierowcą i nie napiłam się nic uważam, ze dobrze się stało - bałabym się, że upiłabym się na smutno.
Poznałam fajnego kolegę ..poprosił o nr...nie wiem czy się odezwie, ale cieszę się z jednego ...dziś wiem, że są w stanie podobać mi się inni mężczyźni ..poza eks...a to dobra nowina, moze przestanę odgradzać się od ludzi
YouStynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:47   #777
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Dziewczyny, to nie był dobry pomysł, żeby spotkać się z tym kolegą. Gdy tylko wyszłam z bloku, patrzyłam czy eks (brawo, pisząc słowo "eks" znowu się rozbeczałam) jest w mieszkaniu. Nie było go, światło się nie paliło. Zobaczyłam Pawła i pierwsze o czym pomyślałam to to, że niestety nawet z wyglądu nie przypomina mojego TŻ. Szliśmy sobie, a ja myślałam tylko: "o, tą drogą wracaliśmy z TŻ z urodzin jego znajomej", "o, będąc tutaj dzwoniłam do TŻ, bo bardzo za nim tęskniłam", "o, a tutaj przechodzący przypadkowo fotograf robił nam zdjęcie widząc nas przytulających się do siebie". Wracając do domu znowu patrzyłam czy on jest u siebie, ale nie, nie ma go. Rozpłakałam się już w windzie. Co za koszmar .
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:55   #778
Young_Wild_Free
Rozeznanie
 
Avatar Young_Wild_Free
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 782
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to nie był dobry pomysł, żeby spotkać się z tym kolegą. Gdy tylko wyszłam z bloku, patrzyłam czy eks (brawo, pisząc słowo "eks" znowu się rozbeczałam) jest w mieszkaniu. Nie było go, światło się nie paliło. Zobaczyłam Pawła i pierwsze o czym pomyślałam to to, że niestety nawet z wyglądu nie przypomina mojego TŻ. Szliśmy sobie, a ja myślałam tylko: "o, tą drogą wracaliśmy z TŻ z urodzin jego znajomej", "o, będąc tutaj dzwoniłam do TŻ, bo bardzo za nim tęskniłam", "o, a tutaj przechodzący przypadkowo fotograf robił nam zdjęcie widząc nas przytulających się do siebie". Wracając do domu znowu patrzyłam czy on jest u siebie, ale nie, nie ma go. Rozpłakałam się już w windzie. Co za koszmar .
wiem co przeżywasz i jak Ci ciężko, ale musisz to przetrwać, dla samej siebie
P.S. Kto ma dać radę, jak nie Ty
__________________
Young_Wild_Free jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 20:06   #779
warriatka
Raczkowanie
 
Avatar warriatka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 339
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez smutnaja88 Pokaż wiadomość
No właśnie. Zawsze pragnę kochającego, dość spokojnego, ustatkowanego mężczyzny z którym mogłabym założyć rodzinę a zakochuję się albo w mało ambitnych którzy tylko by się bawili, albo nałogowych palaczach trawy, albo alkoholikach albo wszystko na raz :/
Mam tak samo jak Ty... Też sobie zawsze mowię, że następny to będzie dobry facet etc, tylko ten mój drań potrafi być naprawdę kochany, nie wiem co jemu wczoraj odwaliło, naprawdę nie wiem... ehhhh


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
LIVE every moment
LAUGH every day
LOVE beyond words

warriatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 20:08   #780
smutnaja88
Rozeznanie
 
Avatar smutnaja88
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 889
Dot.: Rozstanie z facetem XXIX

Cytat:
Napisane przez warriatka Pokaż wiadomość
Mam tak samo jak Ty... Też sobie zawsze mowię, że następny to będzie dobry facet etc, tylko ten mój drań potrafi być naprawdę kochany, nie wiem co jemu wczoraj odwaliło, naprawdę nie wiem... ehhhh


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mój też takie akcje odwalał... Kiedyś też ze mną zerwał po pijaku a potem niewiele pamiętał... :/ Myślę, że to podobny typ. Ale widzisz wybaczyłam mu 7 czy 8 takich akcji.... i co? Zostawił mnie.
smutnaja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 12:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.