Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarzy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 11:24   #151
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość

Typy Natural najkorzystniej prezentują się w dłuższych, kobiecych fryzurkach, które wzmacniają żeński pierwiastek Yin.
Wiem jedno: nie pasują mi kobiece loki, żadne fale, żadne długie rusałkowe włosy. Tylko proste fryzury (mam proste włosy), najlepiej średniej długości.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 12:33   #152
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość


Wiem jedno: nie pasują mi kobiece loki, żadne fale, żadne długie rusałkowe włosy. Tylko proste fryzury (mam proste włosy), najlepiej średniej długości.
No tak. Loki i rusałka nie pasują do Twojej twarzy. Fryzura ma być kobieca, ale spokojna, naturalna. Nie możesz przeginać ani w stronę wyostrzania wizerunku, ani w stronę totalnego rusałkowatego złagodzenia czy pójścia w klimaty barokowe. U Naturala ma być naturalnie
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 13:01   #153
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
No tak. Loki i rusałka nie pasują do Twojej twarzy. Fryzura ma być kobieca, ale spokojna, naturalna. Nie możesz przeginać ani w stronę wyostrzania wizerunku, ani w stronę totalnego rusałkowatego złagodzenia czy pójścia w klimaty barokowe. U Naturala ma być naturalnie
Dziękuję, coraz bardziej się skłaniam ku temu, żem Soft Natural
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:04   #154
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

A przy soft classic fale chyba ujdą? Gładkie uczsania classicowe u mnie raczej nie przejdą. Nie to, że wyglądałabym w nich źle, ale moje włosy w życiu się temu nie poddadzą. Teraz mam pofalowanego boba i wydaje mi się, że jest ok.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:40   #155
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
A przy soft classic fale chyba ujdą? Gładkie uczsania classicowe u mnie raczej nie przejdą. Nie to, że wyglądałabym w nich źle, ale moje włosy w życiu się temu nie poddadzą. Teraz mam pofalowanego boba i wydaje mi się, że jest ok.
Jest bardzo ok. Jak soft to soft
Fale jak najbardziej mogą być częścią wizerunku Soft. Zwłaszcza, że są naturalne. A co naturalne wiadomo, idealnie skomponowane
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 22:45   #156
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Greta, Twój blog jest fantastyczny. Pełen profesjonalizm. Wczytałam się i wyczytałam, ze chyba jestem soft romantic.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 11:04   #157
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cześć dziewczynki
A co tu tak cicho ? Chcialam Wam zgłosić, że właśnie umowilam się do fryzjera na poniedziałek
Kurcze tak bardzo bym chciała choć ten jeden raz wyjść od fryzjera mile zaskoczona Mam nadzieję, że tak będzie, jakby nie było jestem bogatsza o cenne informacje dzięki Wam
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 12:39   #158
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez majka15181 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
A co tu tak cicho ? Chcialam Wam zgłosić, że właśnie umowilam się do fryzjera na poniedziałek
Kurcze tak bardzo bym chciała choć ten jeden raz wyjść od fryzjera mile zaskoczona Mam nadzieję, że tak będzie, jakby nie było jestem bogatsza o cenne informacje dzięki Wam
Super, koniecznie się pochwal.
Ja natomiast trochę zaryzykowałam i zamówiłam kompletnie w ciemno szminkę za ponad 9 dych, polecaną dla light summer na stronie http://www.truth-is-beauty.com/under...mmer-look.html
Zrobiłam to, bo ostatnio miałam wrażenie, że za każdym razem kupuję ten sam odcień, choćbym się starała wziąć coś innego. I to był strzał w dziesiątkę, dawno nie miałam tak dobrze dobranej szminki! Pasuje idealnie.
http://pinkglamourbrasil.loja2.com.b...1b6d980d11.jpg
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 13:30   #159
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Twarz masz dość kwadratową i raczej słabe włosy.Ja osobiście wyszczupliłabym Ci twarz robiąc asymetrycznego boba z grzywką ( bo masz dość wysokie czoło). Co do koloru proponuję beż na poziomie 8/9 pomieszane z refleksami np jasny zimny blond poziom 10/11.Unikałabym kontrastów a skupiła się na optycznym nadaniu włosom objętości cięciem i oczywiście kolorem.W ten sposób fryzura stanie się wielowymiarowa.Przesyłam Ci również zdjęcia.Na jednym jest fajne cięcie na drugim (dziewczyna w kobaltowej bluzce) kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury krotkie fryzury bob 7a.jpg (16,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-asymetryczne-kursy-i-szkolenia.jpg (37,1 KB, 7 załadowań)
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 16:29   #160
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez Violet95 Pokaż wiadomość
Twarz masz dość kwadratową i raczej słabe włosy.Ja osobiście wyszczupliłabym Ci twarz robiąc asymetrycznego boba z grzywką ( bo masz dość wysokie czoło). Co do koloru proponuję beż na poziomie 8/9 pomieszane z refleksami np jasny zimny blond poziom 10/11.Unikałabym kontrastów a skupiła się na optycznym nadaniu włosom objętości cięciem i oczywiście kolorem.W ten sposób fryzura stanie się wielowymiarowa.Przesyłam Ci również zdjęcia.Na jednym jest fajne cięcie na drugim (dziewczyna w kobaltowej bluzce) kolor.
Twarz Majki ma kształt rombu. A jej wyszczuplenie jest ostatnią rzeczą na której zależy właścicielce bieżącego wątku.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 21:24   #161
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Twarz Majki ma kształt rombu. A jej wyszczuplenie jest ostatnią rzeczą na której zależy właścicielce bieżącego wątku.
To jest akurat Twoja subiektywna opinia...Pfff.
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 10:38   #162
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Autorka ma dość szczupłą twarz, nie wyobrażam sobie, żeby chciała ją jeszcze wyszczuplić
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 10:50   #163
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 531
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Kaguya, zagłosowałam w sondzie z Twojego podpisu. Czy są gdzie osobne wątki dla poszczególnych typów? Jeśli nie, to fajnie by było takowe stworzyć, chętnie bym np. poczytała więcej o konkretnych numerach cieni i szminek oraz może o dostępnych w sklepach fajnych ubraniach z palety dla poszczególnych typów. Widzę, że jasnych lat ze mną jest póki co 5.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 11:57   #164
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Kaguya, zagłosowałam w sondzie z Twojego podpisu. Czy są gdzie osobne wątki dla poszczególnych typów? Jeśli nie, to fajnie by było takowe stworzyć, chętnie bym np. poczytała więcej o konkretnych numerach cieni i szminek oraz może o dostępnych w sklepach fajnych ubraniach z palety dla poszczególnych typów. Widzę, że jasnych lat ze mną jest póki co 5.
Nie ma, jest tylko zbiorczy, gdzie pomagamy określić typ urody. A poszczególne kosmetyki, kolory ubrań itp. to można znaleźć tylko na angielskich blogach, albo najlepiej poszukaj jakiejś grupy na facebooku, ja jestem w zamkniętej Bright spring, tam doradzają i pomagają, laski testują kosmetyki, szminki, cienie i dzielą się wrażeniami
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 06:42   #165
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

I jak efekty wizyty u fryzjera? Pochwal się koniecznie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 10:24   #166
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Tak jak napisała Holly, wszystko wskazuje na to, że jesteś Latem. Którym dokładnie trudno stwierdzić bez wywiadu i dobrych zdjęć. Możesz pobawić się w analizę kolorystyczną w domu, zobaczysz w których odcieniach z letniej palety wyglądasz najkorzystniej. Najbardziej odmładzająco działa paleta Jasnego Lata, być może nim właśnie jesteś. Sprawdź, które z chłodnych kolorów najlepiej oddziałują na Twoją cerę. Czy te mocniej nasycone (Pełne Lato), czy jasne witalne z palety Jasnego Lata, czy też chłodne, stłumione z palety Soft Summer.

Twój kształt twarzy to serce. Czoło jest dość szerokie w stosunku do linii żuchwy. W związku z tym przyda się delikatna grzywka, która ładnie wyrówna proporcje i odmłodzi Cię przynajmniej o 6 lat.

Zaproponowałam Ci boba. Wydaje mi się, że masz dośc cienkie włosy i nie ma co ich na siłę zapuszczać. Bob z delikatną grzywką będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem.

Jeżeli chodzi o kolor włosów - trzymałabym się chłodnych blondów na poziomie 8/9. Jeżeli nie masz naturalnych refleksów (częstych u Polek), możesz pomyśleć o delikatnym balejażu, który twarzy doda światła, a włosom objętości.

Wrzucam metamorfozę z fryzurką i kolorem, które zdecydowanie Ci pasują.

Nie podkreślaj dolnej powieki, zmniejsza Twoje oczy. Skup się na górnej kresce oraz na cieniowaniu powiek.

Koniecznie zrób brązową hennę. Brwi są bardzo istotnym elementem twarzy.
ta fryzura jest do bani, strasznie postarza! no nie ma nic gorszego jak bob z grzywka
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 10:56   #167
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez foxy313 Pokaż wiadomość
ta fryzura jest do bani, strasznie postarza! no nie ma nic gorszego jak bob z grzywka
Ta fryzura jest już dawno nieaktualna. Bob z grzywką może mieć milion wariantów.

My po długich pertraktacjach, doszłyśmy do dłuższego boba z asymetryczną, skośną grzywką. Długie włosy nie są korzystne (są też cienkie), na krótkie Majka nie chciała się zdecydować. Zobaczymy jaki będzie efekt po wizycie u fryzjera.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 12:49   #168
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Też czekam niecierpliwie
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 07:02   #169
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Ta fryzura jest już dawno nieaktualna. Bob z grzywką może mieć milion wariantów.

My po długich pertraktacjach, doszłyśmy do dłuższego boba z asymetryczną, skośną grzywką. Długie włosy nie są korzystne (są też cienkie), na krótkie Majka nie chciała się zdecydować. Zobaczymy jaki będzie efekt po wizycie u fryzjera.
Czyli doszłaś do tego samego co u mnie skrytykowałaś.
I jaki tu jest sens?
Że zmienisz tylko całość fryzury o 2 cm i niby to jakaś "nowość"?
Zawsze Twoje musi być na wierzchu...
Już dawno mówiłam o bobie albo o lobie i nie widzę potrzeby żebyś to powtarzała...
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 09:53   #170
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Nie skrytykowałam proponowanych przez Ciebie fryzur.

Napisałam jedynie, że Majka nie ma kwadratowej twarzy i nie potrzebuje jej wyszczuplenia. Co zresztą potwierdza sama zainteresowana.

Czytaj całe wątki, to będziesz lepiej zorientowana.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 13:48   #171
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość

Co do brązów dla Wiosen, to brązy są chyba ok tylko dla Ciepłej (w makijażu) i nie nalezy zapominać, że różnią się od brązów Jesieni.
Kaguya, możesz rozwinąc temat?
Mi chyba w brązach ładnie tylko nie wiem do dzisiaj, czym jasna czy ciepła...

A w temacie ; mi sie tez wydaje ze ten bob postarza...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 14:08   #172
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Kaguya, możesz rozwinąc temat?
Mi chyba w brązach ładnie tylko nie wiem do dzisiaj, czym jasna czy ciepła...

A w temacie ; mi sie tez wydaje ze ten bob postarza...
Ogólnie chodzi o to, że jedynie Ciepła Wiosna wygląda dobrze w brązach (i tylko ciepłych, więc "prawdziwie brązowych"), bo ona przenika się z Ciepłą Jesienią, a brązy to kolory Jesieni. Zwykle jeśli nie pasują brązy, można odrzucić inne podtypy Wiosny (nawet paletki to potwierdzają: Light ma bardzo delikatne brązy, 2 albo 3, nie pamiętam; Bright prawie nie ma brązów, a jesli już, to są bardziej szare niż brązowe).
Było na którymś blogu, że brązy Wiosen (oprócz Ciepłej) są neutralne, bardziej takie http://www.dobryurlop.eu/wp-content/...11/11/foka.jpg niż brązowe.
To, że coś jest ciepłe, nie oznacza, że wiosenne. Nawet brązy Ciepłej Wiosny są lekkie, czyste, nasycone, nie ciężkie jak Jesienne.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 23:12   #173
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Może zacznijcie nowy wątek?Bo tu się robi śmietnik...
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 08:23   #174
carbonicum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 79
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Zagladam tu do Majki bo jestem tym samym typem

Tez jestem ciekawa nowego ciecia....Mam nadzieje Majko, ze "posluchalas" GretyKredki bo dobrze prawi!! Nie ma co zapuszczac cienkich wlosow, a fryzura, ktora ci zaproponowala bardzo ci pasuje.

Nota bene violet95 nigdzie nie widze zeby GretaKredka Ciebie skrytykowala lub powiedziala cos niestosownego. Ty juz raczej tak, wiec moze odpusc z tonu i nie rozbijaj glowy o mur....
carbonicum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 09:06   #175
maleduzeradosci
Raczkowanie
 
Avatar maleduzeradosci
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 57
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Dziewczyny, nie można powiedzieć, że ktoś jest np wiosną i brązy nie będą do niej pasowały... przecież brąz ma tysiąc odcieni, ciepłe, zimne itd poza tym naturę brąz można zmieszać z innymi by zyskać refleks zimny lub ciepły. Nie można nikogo zaknąć w jednym typie i wtedy na pewno tylko takie a nie inne kolory będą mu pasowały. Każdy jest wyjątkowy, niepowtarzalny dlatego nalepiej zrobić analizę kolorystyczną np za pomocą chust i przekonamy się że nie wszystkie kolory z gamy wiosna idealnie pasują pani wiośnie. Wcześniej była mowa o
Scarlett Johansson tutaj zdjęcie w brązach, czy lepiej czy gorzej to kwesia gustu, ale pasować na pewno jej pasuje.

http://elegant-hairstyles.com/wp-con...r-88994753.jpg
maleduzeradosci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 09:38   #176
Violet95
Raczkowanie
 
Avatar Violet95
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Nie skrytykowałam proponowanych przez Ciebie fryzur.

Napisałam jedynie, że Majka nie ma kwadratowej twarzy i nie potrzebuje jej wyszczuplenia. Co zresztą potwierdza sama zainteresowana.

Czytaj całe wątki, to będziesz lepiej zorientowana.
Ja czytam tylko0 że Ty każdego krytykujesz a koniec końców proponujesz to co poprzednie osoby i nic z tego nie wychodzi.Zamiast kopiować od innych sama coś wymyśl...
Violet95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 11:30   #177
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez maleduzeradosci Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie można powiedzieć, że ktoś jest np wiosną i brązy nie będą do niej pasowały... przecież brąz ma tysiąc odcieni, ciepłe, zimne itd poza tym naturę brąz można zmieszać z innymi by zyskać refleks zimny lub ciepły. Nie można nikogo zaknąć w jednym typie i wtedy na pewno tylko takie a nie inne kolory będą mu pasowały. Każdy jest wyjątkowy, niepowtarzalny dlatego nalepiej zrobić analizę kolorystyczną np za pomocą chust i przekonamy się że nie wszystkie kolory z gamy wiosna idealnie pasują pani wiośnie. Wcześniej była mowa o
Scarlett Johansson tutaj zdjęcie w brązach, czy lepiej czy gorzej to kwesia gustu, ale pasować na pewno jej pasuje.

http://elegant-hairstyles.com/wp-con...r-88994753.jpg
Pasują, bo musza pasowac, jeśli sa wiosenne, mnie chodziło o to, że brąz to nie jest kolor kluczowy dla Wiosny (jak już, to Jesieni), Wiosna to przewaga żółtego (Lato szarego, Zima niebieskiego). Oczywiście, że są brązy dla Wiosny, ale - jak napisałam - nie jest ich dużo (mówię o kolorach, nie włosach, włosy jak najbardziej są), wystarczy porównać palety Jesieni (brązowe) i Wiosny i od razu widać różnicę.
Powtarzam: nie chodziło mi o kolor włosów.


Czy przegapiłam, czy cięcia jeszcze nie było?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 13:54   #178
majka15181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Witam dziewczynki.
Na poczatek prosze Violet95,aby zjechala troszke z tonu i nie mieszala na watku.
Zgadzam sie z Gretąkredka,ze moj ksztalt twarzy to romb,i nie potrzebuje wyszczuplic twarzy,tylko optycznie dodac jej troszke ksztaltu tu i tam.
Violet95,gdybys czytala watek od poczatku,zapewne doczytala bys,ze jestem osoba szczupla i wrecz brakuje mi bardzo tych kilogramow wszedzie.Nie chce ,cie wyrzucac z watku,bo jest to watek dla kazdego,ale zastanow sie troszke,bo odzywki jakie fundujesz tu zwlaszcza w strone GretyKredki nie podobaja mi sie Prosze cie,abys naprawde uszanowala opinie innych osob,a sama ,abys doczytala co trzeba.
Teraz chcialam Was bardzo dziewczynku przeprosic za swoja nieobecnosc,ale jest ona spowodowana po raz kolejny choroba mojego mlodszego synka.Powiem Wam,ze juz mi sil brakuje,bo co wyzdrowieje,to za tydzien czy dwa znowu chory
Co do wizyty u fryzjera,to powiem Wam,ze bylam(wybralam takiego konkretniejszego,gdzie widzialam wczesniej fotki kobiet przed i po metamorfozie u niego) ,ale niestety moje wlosy nie sa w dobrym stanie
Mianowicie,fryzjerka odradzila mi abym juz teraz przeszla na blond,gdyz mam slabe .lamliwe wlosy,do tego obawiala sie,ze moga wyjsc zielone przy takim przejsciu z rudych w chlodny odcien blondu.
Co do sciecia,to jak wczesniej w watku pisalam chyba,po porodzie wypadlo mi duzo wlosow.Teraz mam dookola twarzy i na czubku glowy pelno 2cm wloskow,i niestety one nie pozwalaja na zrobienie grzywki,gdyz beda ja unosily nienaturalnie.Mam duzy problem z ujarzmieniem tych wloskow krotkich nie chca lezec,tylko na bacznosc wszystkie stoja.Takze z tego co fryzjerka doradzila ,to etapami musze dojsc do blondu.
Wlosy scielam na prosto do polowy szyi,jak bede miala chwile to wrzuce fotke.
majka15181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 13:58   #179
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez Violet95 Pokaż wiadomość
Ja czytam tylko0 że Ty każdego krytykujesz a koniec końców proponujesz to co poprzednie osoby i nic z tego nie wychodzi.Zamiast kopiować od innych sama coś wymyśl...
Moja droga, to forum jest po to, aby pomagać innym. Nie zaś po to by podważać czyjeś kompetencje. Chcesz zbudować własne imperium na gruzach?

Może zamiast preparować rewelacyjne news'y na mój temat, poradziłabyś jak np. uzyskać ładny, chłodny odcień blondu na włosach które mają tendencję do wybijania żółtego pigmentu? Chętnie dowiem się tego od Ciebie.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 15:59   #180
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Proszę pomóżcie dobrać kolor włosów i fryzurę do mojego dziwnego kształtu twarz

Cytat:
Napisane przez Violet95 Pokaż wiadomość
Może zacznijcie nowy wątek?Bo tu się robi śmietnik...
Cytat:
Napisane przez Violet95 Pokaż wiadomość
Ja czytam tylko0 że Ty każdego krytykujesz a koniec końców proponujesz to co poprzednie osoby i nic z tego nie wychodzi.Zamiast kopiować od innych sama coś wymyśl...
Violet95,
Twój ton wypowiedzi jest niemiły w wątku, proszę o zejście z tonu.
Następnym razem jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce, wyciągnę konsekwencje.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 09:51:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.