Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-25, 11:05   #1351
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Kasiu, Jozuas Statkevicius to bardzo ugładzone kadzidło. Przede wszystkim dzięki wanilii. O dziwo nie znoszę tej ingrediencji w perfumach, ale tutaj sprawia, że kadzidło staje się bardzo aksamitne.

Po testach Incense Normy Kamali, gdzie kadzidlany ogień aż bucha, w pierwszej chwili pomyślałam, że Statkus to takie marniutkie kadzidło. Jednak tutaj nie o kadzidło chodzi, ale o interakcje w jakie wchodzi z innymi składnikami. Mrr...
Damo, no właśnie mam pytanie do Ciebie, i do dziewczyn Kadzidlanych. To kadzidło- czy musi tak buchać i buchać?
Znam Statkusa ( Homyku) i bardzo mi sie podoba, właśnie dzięki temu, że jak piszesz Damo- ma interakcje, kadzidło współgra tam pięknie z innymi składnikami.
Pytam sie o to buchanie kadzidła, bo sama podchodze do niego ... ostrożnie, na paluszkach...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 11:22   #1352
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Ewo, nie każde kadzidło bucha żarem. Są zapachy gdzie kadzidło jest mikre lub spowite w inne nuty tak, że nie wybija się na pierwszy plan a stanowi tylko dopełnienie Na pewno delikatne kadzidło znajdziesz w Orintal Flower.

Dziewczyny, podpowiedzcie gdzie jeszcze...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 11:26   #1353
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kadzidło w Jozuas Statkevicius zupełnie wg mnie nie bucha. Jest właśnie ugładzone i aksamitne.

Buchające kadzidło to Incense i Avignon.

Im więcej kadzidlanych zapachów poznaję, tym bardziej odkrywam jak zaskakujące oblicza może ono mieć.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 11:27   #1354
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ewo, nie każde kadzidło bucha żarem. Są zapachy gdzie kadzidło jest mikre lub spowite w inne nuty tak, że nie wybija się na pierwszy plan a stanowi tylko dopełnienie Na pewno delikatne kadzidło znajdziesz w Orintal Flower.

Dziewczyny, podpowiedzcie gdzie jeszcze...
Wiem, że są zimniejsze- Zagorsk też cenię i lubię. Ale tak ogólnie to podchodzę z drżeniem... A jak żar to w ogóle brr...Jakaś zimna dziewczyna jestem nie lubię żaru.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 11:32   #1355
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Wiem, że są zimniejsze- Zagorsk też cenię i lubię. Ale tak ogólnie to podchodzę z drżeniem... A jak żar to w ogóle brr...Jakaś zimna dziewczyna jestem nie lubię żaru.
E tam, zaraz zimna.... Ty po prostu kochasz szypry
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 11:56   #1356
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Kadzidło w Jozuas Statkevicius zupełnie wg mnie nie bucha. Jest właśnie ugładzone i aksamitne.

Buchające kadzidło to Incense i Avignon.

Im więcej kadzidlanych zapachów poznaję, tym bardziej odkrywam jak zaskakujące oblicza może ono mieć.

Dokładnie, oblicza kadzidlaków zaskakują Ja dopiero wkraczam w ich swiat. Są fascynujące

Dla mnie Incense Kamali i Avignon umiejscowione są na przeciwległych biegunach.

Incense Kamali to gorejąca żywica, buchająca żarem, powalająca mocą, tętniąca życiem. 100% natury, nieprzenikniony, niezbadany zakątek gęstego ciemnego lasu w którym ludy pogańskie odprawiają tajemne rytuały. Aż chce się w nich uczestniczyć i tańczyć w rytm wybijany na bębnach i do melodii wygrywanej na rogach.

Avignon CdG są zimne, mroczne, martwe, duszne od kadzidlanego dymu. Czuć w nich zimne mury gotyckiej katedry. Nie mogę nosić tego zapachu. Mnie on przeraża. Kadzidło zaciska pętlę na mojej szyji. Święta inkwizycja. Palenie czarownic na stosie

Kadzidlana nuta Statkusa jest podobna do tej z Avignon, ale ambra, wanilia i kaszmeran sprawiają, że zapach staje się subtelny, koronkowy, miękki. Mamy też w nim nuty kwiatowe.
Satkus to bardzo spokojny i harmonijny zapach. Dobrze ze mną współgra, nie przytłacza, nie zawłaszcza.

Edytowane przez homyk
Czas edycji: 2007-10-25 o 12:20
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 11:59   #1357
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
O tak! Mroczna, melonowa dzihad przeciw purchawkom, rydzykom i innej grzybni z pewnością zapewni nam mnóstwo rozrywki - jeśli nie na tamtym, to na tym świecie.
Od purchawek to ja proszę sie "odchrzanowac".
Purchawki sa śliczne w swej formie i zarazem pyszne.

A co do rydzyków to tylko 1 rzecz mi przychodzi do gowy:

" Dziś już inteligenckie kiszeczki Rydzyków strawić nie mogą" K.I. Gałczyński

neonko: wyglądasz cudownie, najpiękniejsze wcielenie "królowej śniegu" jakie widziałam.

Różo vel Sałato: wąsik zgoliłaś?
No i widzę ze nowy podkład masz. Bardzo twarzowy odcień. Idealnie dopasowany do karnacji.

W temacie.
Dziś z odrobina niepewności psiknęłam (od razu globalnie - kamikadze ze Mnie) się Smokiem.
I ulżyło Mi rozwinął się pięknie acz kompletnie inaczej niz zazwyczaj.
Smok zaliczony na plus, dołącza do zapachów których mogę używać bez obawy ze ukarzą "starcze nuty"..


__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 12:03   #1358
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
po polsku

po angielsku

Kasiu, Jozuas Statkevicius to bardzo ugładzone kadzidło. Przede wszystkim dzięki wanilii. O dziwo nie znoszę tej ingrediencji w perfumach, ale tutaj sprawia, że kadzidło staje się bardzo aksamitne.

Po testach Incense Normy Kamali, gdzie kadzidlany ogień aż bucha, w pierwszej chwili pomyślałam, że Statkus to takie marniutkie kadzidło. Jednak tutaj nie o kadzidło chodzi, ale o interakcje w jakie wchodzi z innymi składnikami. Mrr...
Wielkie dzięki jak to ja Litwinka po kądzieli mogłam tego nie wiedzieć no blamaż na całości .... ale za to opis co najmniej zachęcający .... jak z trwałością??
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:05   #1359
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Kadzidlana nuta Statkusa jest podobna do tej z Avignon, ale ambra, wanilia i kaszmeran sprawiają, że zapach staje się subtelny, koronkowy, miękki. Mamy też w nim nuty kwiatowe.
Satkus to bardzo spokojny i harmonijny zapach. Dobrze ze mną współgra, nie przytłacza, nie zawłaszcza.
Chcialabym, aby Statkus na mnie tak pachnial Na mojej skorze to prawie 100% czysta ambra. Zero wanilii, kadzidla, kwiatkow... Nosze w rozne pogody, ale Statkus nie odkryl jeszcze przede mna swego prawdziwego oblicza...

Witaj smocza Eenax! Jak sie miewa FasUlka i mama FasUlki?

Ja dzis rowniez spedzam dzien z moim przyjacielem Smokiem
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:12   #1360
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Chcialabym, aby Statkus na mnie tak pachnial Na mojej skorze to prawie 100% czysta ambra. Zero wanilii, kadzidla, kwiatkow... Nosze w rozne pogody, ale Statkus nie odkryl jeszcze przede mna swego prawdziwego oblicza...
Widzę więc, że mam szczęście, Mariolu
Statkus pokazał mi już kilka swoich odsłon. Najbardziej byłam zaskoczona tą kwiatową. Pewnego ciepłego, bodajże wrześniowego dnia poczułam pudrowego, mrocznego, ciemnego irysa, takiego, jakiego od dawna szukałam w perfumach

Najdziwniejsze jest tylko to, że Statkus w składzie irysa wogóle nie ma
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:18   #1361
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Widzę więc, że mam szczęście, Mariolu
Statkus pokazał mi już kilka swoich odsłon. Najbardziej byłam zaskoczona tą kwiatową. Pewnego ciepłego, bodajże wrześniowego dnia poczułam pudrowego, mrocznego, ciemnego irysa, takiego, jakiego od dawna szukałam w perfumach

Najdziwniejsze jest tylko to, że Statkus w składzie irysa wogóle nie ma
Oj masz szczescie, masz Ja lubie mojego Statkusa, ale na taka czysta ambre, jaka ujawnia sie na mnie musze miec wyjatkowa ochote, a ona przychodzi raczej rzadko . Tak wiec czekam, kiedy Statkus przede mna odkryje swoje oblicze lub przynajmniej jakies inne ze swoich oblicz
Na mojej skorze lubia wybijac sie kwiatki (szczegolnie biale) i ambra wlasnie. Czasami potrafia byc mordercze
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 12:29   #1362
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
...
Kurcze molek, kusicie Czy ja dobrze kojarze, że JS no 4 jest w klimacie czarnej Coco?
...
...raczej nie, mało tam przypraw, za to duzo wyrazistych odurzająco-zmysłowych kwiatów skąpanych w miodzie, ambrze i paczuli. Na początku wydają się te kwiaty piskliwe, nie wiem czy przypadkiem nie dzięki tuberozie powstaje takie wrażenie. Podobny jest Spellbound Estee Lauder w moim odczuciu zapach przypominajacy JS No4 w pierwszej metaliczno-rdzawej nucie. To wrażenie szybko znika, No4 osładza sie, dodatek heliotropu nadaje zapachowi miekkiej pudrowej woni. Naprawdę zapach dla zmysłowych, ekspresyjnych kocic spodoba sie na pewno wielbicielkom Faberżaka- za klase i styl, Poeme- za miekką zmysłowość, Safari- za iskrzący blask i naturalność, Słonia- za dzikość.

teraz to mogłam tylko zniechęcić.



Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
...

Tymeno, Jil Sander- jestem ciekawa, co powiesz, może będę miała próbkę w najbliższym czasie, ale tam są kwiaty...

Pachnę dziś nie majtkowo (ale we wczorajszym Mitsouko majtek nie znajduję - tam jest intymność i rozdarta kora brzozowa) dzisiaj zatem Shaal Nur

Różo- oczka to ci zaraz wypadną, prawdziwy Dramatic Look
W Jil Sander No4 jest róża, geranium, fiołek,jasmin, ylang-ylang.

Koto, przeciez piszesz, ze jest tam intymność i rozdarta kora brzozowa, a zatem to sa majtasy zdrowj kobity.





Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Córko, Koto, Tymeno, uprasza się o zmianę tematu z Jil No 4
Ja już naprawdę nie mogie tego czytać
Bo zaraz coś popełnię i będziecie miały mnie na sumieniu.

A propos kwiatów u mnie dzień drugi z Poeme.
...
Obiecuję, że dopoki nie kupię 50ml flaszki No4, to już nie pisnę ani jednym słowem o czwórce

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
...

Tymeno, w "czwórce" Sander są szyprowe nuty. Nie wiem jak Ty, ale ja z takimi muszę uważać. Nie zawsze mi służą Zakup takich perfum w ciemno w moim przypadku byłby mocno ryzykowny.

.....
Pachnę Harmatan Noir
Tak,w "czwórce" czuje się szypry. Ale one sa leniwe.

____________

Spellbound. Cóż za świst. Wolę jednak No4.


Testy L'Interdit.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:36   #1363
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
OI.
Złamałam dwa paznokcie przy samej skórze i czeka mnie przymusowa wizyta u kosmetyczki, bo nawet przy pisaniu na klawiaturze palce bolą
Współczuję , znam ten ból i to nic przyjemnego...

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
No aż wstyd się przyznać - jeden poszedł w niedzielę a złamałam go ubierając się na wybory (chociaż go straciłam w dobrej sprawie ). I to żeby kurna o coś twardego, o jeansy na przykład, to nie - złamałam paznokieć zakładając pończochy...


W temacie - Roma
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:41   #1364
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Pachne sobie klasycznym Fendi.

powoli czas szykowac sie do roboty...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:49   #1365
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
...raczej nie, mało tam przypraw, za to duzo wyrazistych odurzająco-zmysłowych kwiatów skąpanych w miodzie, ambrze i paczuli. Na początku wydają się te kwiaty piskliwe, nie wiem czy przypadkiem nie dzięki tuberozie powstaje takie wrażenie. woni. Naprawdę zapach dla zmysłowych, ekspresyjnych kocic spodoba sie na pewno wielbicielkom Faberżaka- za klase i styl, Poeme- za miekką zmysłowość, Safari- za iskrzący blask i naturalność, Słonia- za dzikość.

teraz to mogłam tylko zniechęcić.





W Jil Sander No4 jest róża, geranium, fiołek,jasmin, ylang-ylang.

Koto, przeciez piszesz, ze jest tam intymność i rozdarta kora brzozowa, a zatem to sa majtasy zdrowj kobity.

Tak,w "czwórce" czuje się szypry. Ale one sa leniwe.

____________

Testy L'Interdit.
Córko, robię, co mogę żeby Tymenę zachęcić ( kwiaty ją przerażają czasami) do JS4. Toteż nie wspominałam o Faberżaku, Safari, Poeme ( choć masz rację) czarna Coco tez mi jakoś ją przypomina- to też taki to zapach gładki, lśniący. A wiem, że Tymena lubi i ma Coco. Tak więc kusiłam ją tym podobieństwem.
Co do majtasów... ha. Wiem, brzoza. niestety, majtasy nawet zdrowej kobiety to ryba paskudna.

Co z L`Interdit???Testuj esz???
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:55   #1366
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Od purchawek to ja proszę sie "odchrzanowac".
Purchawki sa śliczne w swej formie i zarazem pyszne.

A co do rydzyków to tylko 1 rzecz mi przychodzi do gowy:

" Dziś już inteligenckie kiszeczki Rydzyków strawić nie mogą" K.I. Gałczyński

...
"...a rewolucja podchodzi - jak księżyc pod płot, ale zupełnie inną drogą..."


Tatuś


Witaj Eenax
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:58   #1367
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Witaj smocza Eenax! Jak sie miewa FasUlka i mama FasUlki?
Ja dzis rowniez spedzam dzien z moim przyjacielem Smokiem
Również witam
Ja czuję sie bardzo dobrze a jak czuje sie fasUlka będę wiedzieć dziś o 16:30, bo idziemy dziś z bąbelkiem fotografować sie na USG.

A co do Smoków to ja uwielbiam smoki w każdej postaci.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:59   #1368
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Również witam
Ja czuję sie bardzo dobrze a jak czuje sie fasUlka będę wiedzieć dziś o 16:30, bo idziemy dziś z bąbelkiem fotografować sie na USG.

A co do Smoków to ja uwielbiam smoki w każdej postaci.
Eenax, pozdrawiam Was, jesteś nastepna smokofilką?
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 12:59   #1369
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Damo, no właśnie mam pytanie do Ciebie, i do dziewczyn Kadzidlanych. To kadzidło- czy musi tak buchać i buchać?
Znam Statkusa ( Homyku) i bardzo mi sie podoba, właśnie dzięki temu, że jak piszesz Damo- ma interakcje, kadzidło współgra tam pięknie z innymi składnikami.
Pytam sie o to buchanie kadzidła, bo sama podchodze do niego ... ostrożnie, na paluszkach...
Kotuś, najbardziej cywilizowane kadzidło, jakie znam -zupełnie "niebuchające" - to Incensi Villoresi (służę, jakby co). Łagodne jest także Passage d' Enfer - ma podobne nuty, choć jest ociupinę mniej "uczesane". Myślę, że te dwa mogłyby Ci się spodobać najbardziej (oba są znacznie bardziej chlodne i ucywilizowane, niż Messe, którą znasz).
Kadzidło zamyślone, wilgotne, niepłonące (ale jednak bardzo, bardzo intensywne) to Jaisalmer CdG - dla mnie to w ogóle nie kadzidło, lecz raczej żywica.
Dość przystępne jest też Nu, ale to pewnie znasz. Nie zaliczyłabym go jednak do kadzideł niepłonących.





Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Myślę że przyda Wam się Jarzynki kochane OGNISTY PTAK do strzeżenia bram .... hę?

Służę swoim Feniksim skrzydełkiem
Jasne, że bierzemy Feniksa! Będziem przy nim rozkwitać jakogórki z szklarni, a w razie potrzeby zrobimy na nim grzybicę na jajach (już tłumaczyłam, że to wersja jajecznicy na grzybach w wersji z przewaga grzybów nad jajami).

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Pachne sobie klasycznym Fendi.

powoli czas szykowac sie do roboty...
Hecate - szczególnie Tobie życzę udanego, pogodnego dnia. Trzymaj się.

Margot - paznokcie nie zęby - odrosną (ciekawe, czy Cię to pociesza, biedulko? ) w parę dni.
W ogóle: co robi kosmetyczka ze złamanymi paznokciami? Przedłuża? Tipsy nakłada?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 13:01   #1370
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

No i masz babo placek


Dartagnanko, znichęciłas mnie skutecznie do zakupu w ciemno Tuberoza, szypry, ja odpadam, aż taka kocicą nie jestem

Koto kochana Ty nie jestreś na tyle brutalna żeby mnie z miejsca szyprami atakować, Ty jesteś łagodną Kotką

Dziękuję Kochane za opis i już słowem ani klikiem o No 4 nie pisnę
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:03   #1371
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość



Hecate - szczególnie Tobie życzę udanego, pogodnego dnia. Trzymaj się.
dziekuje

Milo Cie widziec
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:12   #1372
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

właśnie zajrzałam na Perfumy i z wielką przyjemnością przeczytałam, jak Wy sobie pięknie i przyjemnie rozmawiacie o perfumach, jest i o kadzidłach, i o szyprach, ale też o kwiatkach
dawno chyba nie byo takiej fajnej rozmowy

ja uciekam, bo ani o kadzidach, ani o szyprach nie mam nic ciekawego do powiedzenia

miłego dnia
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:19   #1373
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kotuś, najbardziej cywilizowane kadzidło, jakie znam -zupełnie "niebuchające" - to Incensi Villoresi (służę, jakby co). Łagodne jest także Passage d' Enfer - ma podobne nuty, choć jest ociupinę mniej "uczesane". Myślę, że te dwa mogłyby Ci się spodobać najbardziej (oba są znacznie bardziej chlodne i ucywilizowane, niż Messe, którą znasz).
Kadzidło zamyślone, wilgotne, niepłonące (ale jednak bardzo, bardzo intensywne) to Jaisalmer CdG - dla mnie to w ogóle nie kadzidło, lecz raczej żywica.
Dość przystępne jest też Nu, ale to pewnie znasz. Nie zaliczyłabym go jednak do kadzideł niepłonących.
Wiem, Sabbacie, że wszystkie te cuda i dziwy masz. Kiedys to pewnie uśmiechnę się do Ciebie o nie, zresztą mogę zrobić to i teraz, bez okazji. Tak, Jak najwięcej zimna, chłodu, niepłonięcia proszę. Nu... nie.
Ale czuję, że coś znowu się rozbuchałam zakupowo... Kuszą te Majtasy. Inne rzeczy też... Muszę dać sobie na wstrzymanie, póki mogę- trzymam się ostatniej, zardzewiałej rynny, ona się już wygina, czuję to, zaraz spadnę w przepaść kupowania...
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
m
Dziękuję Kochane za opis i już słowem ani klikiem o No 4 nie pisnę
Tymeno, w ciemno nie bierz, bedzie na pewno niedługo okazja do poznania. Ale kocicą prawdziwą to jesteś Ty
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:23   #1374
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Angelem pachne.

Humor mam podly, osiedlowy kot wlazl mi pod maske i sie wkrecil w silnik
Cale szczesie po sasiedzku jest weterynarz, to szybko uspil i kot sie nie meczyl dlugo
Chyba juz do konca zycia przed kazdym ruszeniem bede sprawdzac, czy pod maska jakis zwierz nie nocuje
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:27   #1375
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Margot - paznokcie nie zęby - odrosną (ciekawe, czy Cię to pociesza, biedulko? ) w parę dni.
W ogóle: co robi kosmetyczka ze złamanymi paznokciami? Przedłuża? Tipsy nakłada?
Sabbath, niewątpliwie, gdybym wybiła dwa zęby, martwiłabym się znacznie bardziej
A kosmetyczka owszem, przedłuża. Zelem na formie, bo na tipsie akurat nie lubię. Potem odrastają naturalne równie ładne jak pozostałe.
A parę dni - kurczę, dobrze by było do tej długości którą mam to odrastałyby parę miesięcy....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:28   #1376
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Angelem pachne.

Humor mam podly, osiedlowy kot wlazl mi pod maske i sie wkrecil w silnik
Cale szczesie po sasiedzku jest weterynarz, to szybko uspil i kot sie nie meczyl dlugo
Chyba juz do konca zycia przed kazdym ruszeniem bede sprawdzac, czy pod maska jakis zwierz nie nocuje
O kurczę fatalnie. Współczuję, to okropne uczucie tak przyczynić się do śmierci zwierzaka....przeciez niechcący najzupełniej... Tak, koty lubia się ładować w te ciepłe silniki...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:28   #1377
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Angelem pachne.

Humor mam podly, osiedlowy kot wlazl mi pod maske i sie wkrecil w silnik
Cale szczesie po sasiedzku jest weterynarz, to szybko uspil i kot sie nie meczyl dlugo
Chyba juz do konca zycia przed kazdym ruszeniem bede sprawdzac, czy pod maska jakis zwierz nie nocuje
O matko!

Jedyne, co przychodzi mi do głowy w tym kontekście to - współczuję ogromnie. I Tobie i... kotu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:33   #1378
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Angelem pachne.

Humor mam podly, osiedlowy kot wlazl mi pod maske i sie wkrecil w silnik
Cale szczesie po sasiedzku jest weterynarz, to szybko uspil i kot sie nie meczyl dlugo
Chyba juz do konca zycia przed kazdym ruszeniem bede sprawdzac, czy pod maska jakis zwierz nie nocuje
O matko, w tej chwili doczytałam Mskladaczku, współczuję, i Tobie przeżytego stresu i kotu tragicznej śmierci
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:38   #1379
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Angelem pachne.

Humor mam podly, osiedlowy kot wlazl mi pod maske i sie wkrecil w silnik
Cale szczesie po sasiedzku jest weterynarz, to szybko uspil i kot sie nie meczyl dlugo
Chyba juz do konca zycia przed kazdym ruszeniem bede sprawdzac, czy pod maska jakis zwierz nie nocuje
biedny kiciuś
Współczuję mskladaczku, to pewnie było strasznie przykre dla Ciebie
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 13:39   #1380
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Córko, robię, co mogę żeby Tymenę zachęcić ( kwiaty ją przerażają czasami) do JS4. Toteż nie wspominałam o Faberżaku, Safari, Poeme ( choć masz rację) czarna Coco tez mi jakoś ją przypomina- to też taki to zapach gładki, lśniący. A wiem, że Tymena lubi i ma Coco. Tak więc kusiłam ją tym podobieństwem.
Co do majtasów... ha. Wiem, brzoza. niestety, majtasy nawet zdrowej kobiety to ryba paskudna.

Co z L`Interdit???Testuj esz???
Pewien rys Coco jest w Knowing. Jil No4 to bardziej Spellbound,jednak.

Testuję mam dosłownie kropelkę tych perfum na sobie dzięki znajomej Będą kiedyś moje. Są fiołkowe, słodkie dla romantyczek. Przypominaja mi pewne perfumy EL. Chyba Pleasures, na pewno nie tak intensywne.Od razu przypominami sie usmiechnieta, zabawna buzia Audrey.


____________

Mskladaczku, ogromnie współczuję.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.