depilacja cukrowa - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 16:35   #121
izaa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja cukrowa

no niestety nie wyszła mi znowu ta pasta czy macie jakis sprawdzony sposób tzn odpowiedni dobór składników ?jezeli tak to napiszcie prosze
izaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:33   #122
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: depilacja cukrowa

Zrobiłam drugi razi drugi raz nie wyszło;(
Był kolor miodu (taki jak na filmikach you tube), ostygło i jak chciałam zrobić plastelinowatą kulkę to to po prostu był bursztyn;(
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 07:56   #123
szmara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja cukrowa - Warszawa - gdzie?

Byłam ostatnio na depilacji pastą cukrową w Orient Studio.Ogólnie jestem zadowolona-zabieg wykonywały dwie kosmetyczki , więc zeszło nieco mniej czasu.Tym bardziej, że robiłam 3parie-pachy,ręce i bikini.Zapłaciłam w promocji 200zł.
Polecam.
szmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:09   #124
paradoksik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: depilacja cukrowa

Ja tam chodzę do kosmetyczki.

Sama próbowałam sklecić tę pastę, ale za dużo czasu mnie to kosztowało i ... garnków. Zabieg nie jest wcale taki drogi i u mnie trzyma do czterech tygodni, więc dla mnie jest ok. Tu jeszcze fajny artykuł na temat http://www.yaacool-uroda.pl/index.php?article=2530

Tyle,że nawet kiedy robiłam sama, to nie robiłam kulki, tylko nakładałam warstwę na nogę i .. już! Całkiem nie źle wychodziło, ale ze względu na konsystencję pasty musiałam nakładać ją 5 razy. szkoda czasu...
paradoksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 08:10   #125
k4rka
Raczkowanie
 
Avatar k4rka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: depilacja cukrowa - Warszawa - gdzie?

Ja jutro wybieram się do Terra Spa (na Mokotowskiej) - ma świetne opinie choć wysokie ceny - ale zdam relacje już po czy warto
__________________
~`We all find time to do what we really want to do`~
66-65-64-63-62-61-60-59
k4rka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:02   #126
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: depilacja cukrowa

POMOCY ! ! Zrobiłam dzisiaj cały duży słoik tej masy. Masa wyszła mi ok, depilacja w porządku. Niestety masa teraz jest tak strasznie twarda ze nie idzie jej niczym ruszyc ! Zastygła na amen ! Pomóżcie w jaki sposob ja jakos przywrócic do pierwotnej formy ? zeby byla taka lejaca jak na poczatku ? Inaczej cały słoik tej masy pojdzie na marne... A tak się cieszyłam, ze mi strarczy tego słoika na ho ho , a tu d*pa Co ja mam zrobić ?
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:42   #127
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: depilacja cukrowa

chyba musisz tą masę czymś rozgrzać
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 20:43   #128
Zoykaaa
Raczkowanie
 
Avatar Zoykaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 73
Dot.: depilacja cukrowa

No wiem ze rozgrzać , ale nie ma jak Dziisaj wstawiłam słoik do zlewu z gorącą wodą - nic. Wlałam tam do środka słoika wrzątek odrobinkę puściło zrobiłą się troszę miększa. Ale i tak nie dało się jej wyłożyc w żaden sposób. Teraz postawiłam słoik na kaloryferze... zobaczymy... Naprawdę nikomu się nie zdarzyło żeby tak masa zastygła ?
Zoykaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 13:15   #129
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Depilacja cukrowa a długość włosków.

Cytat:
Napisane przez Atka Pokaż wiadomość
Przy depilacji cukrowej długość włosków musi byc miej wiecej taka sama jak przy woskowaniu. Ponieważ jeżeli włoski będą za krótkie to wtedy nie złapie tego nawet. Ta metoda polega na czyms podobnym jak woskowanie tyle że mniej bolesna.
Przy depilacji cukrowej można usunąć nawet bardzo krótkie włoski, czyli takie około 2,3 mm z uwagi na odmienną technikę rozprowadzania pasty i epilację włosków. Przy woskowaniu włoski tak naprawdę są urywane, przy epilacji pastą włoski są wyciągane, w związku z tym zabieg jest mniej bolesny, nie ma obawy naruszenia naskórka, włoski odrastają wolniej i sa słabsze.

Tak więc tak naprawdę te dwa sposoby epilacji zupełnie się od siebie różnią
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 15:38   #130
sacior
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: depilacja cukrowa

idealny przepis na ta mase to
2 szkl, cukru
1/4 szkl.wody
1/4 szkl. soku z cytryny
przed postawieniem na ogien wymieszac nastepnie maly ogien mieszac , zacznie sie pienic od tego momentu jakies 10 min minie i gotowe , sprawdzamy po przez wlanie niewielkiej ilosci na talerzyk ochlodzenie woda z kranu , palcem dotknac czy sie lepi , jak ta to jest dobrze , kolor bursztynowy , zlewamy do sloika z szerokim wejsciem ,; ) podgrzewamy jakies 20 s w mikro lub w goracej wodzie lub suszarka ,bo jak wystygnie jest twarda jak kamien
sacior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 12:51   #131
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: depilacja cukrowa

Cytat:
Napisane przez Zoykaaa Pokaż wiadomość
No wiem ze rozgrzać , ale nie ma jak Dziisaj wstawiłam słoik do zlewu z gorącą wodą - nic. Wlałam tam do środka słoika wrzątek odrobinkę puściło zrobiłą się troszę miększa. Ale i tak nie dało się jej wyłożyc w żaden sposób. Teraz postawiłam słoik na kaloryferze... zobaczymy... Naprawdę nikomu się nie zdarzyło żeby tak masa zastygła ?
Jeśli masz kuchenkę mikrofalową polecam wlanie odrobiny wody i wstawienie na chwilę - swoją masę podgrzewałam wczoraj w ten sposób dwukrotnie
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 14:21   #132
grupa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 55
Dot.: depilacja cukrowa

a ja mam pytanie takie: jak wygląda depilacja głęboka w domu? tzn jak radzicie sobie z włoskami tam dalej w ogóle jak wygląda zabieg w sensie wykonujecie go w pokoju czy w łazience czy używacie lusterka czy można tam depilować tak "na ślepo" no i w jakiej pozycji? bo chciałam w domu to zrobić i nie wiem czy mam warunki bo w łazience nie ma zamknięcia a nie mam własnego pokoju i ogólnie mieszkam w mieszkaniu z wieloma domownikami no i po prostu wszędzie pełno ludzi każdy łazi gdzie chce nikt nie puka i nie wiem jak to ogarnąć?
grupa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 16:22   #133
alex111222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47
Dot.: depilacja cukrowa

Cytat:
Napisane przez grupa33 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie takie: jak wygląda depilacja głęboka w domu? tzn jak radzicie sobie z włoskami tam dalej w ogóle jak wygląda zabieg w sensie wykonujecie go w pokoju czy w łazience czy używacie lusterka czy można tam depilować tak "na ślepo" no i w jakiej pozycji? bo chciałam w domu to zrobić i nie wiem czy mam warunki bo w łazience nie ma zamknięcia a nie mam własnego pokoju i ogólnie mieszkam w mieszkaniu z wieloma domownikami no i po prostu wszędzie pełno ludzi każdy łazi gdzie chce nikt nie puka i nie wiem jak to ogarnąć?
może w nocy jak domownicy pójdą spać??
alex111222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 11:41   #134
MAOOOOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Witam

Mam pytanie..zrobiłam tą masę cukrową,wyszła naprawdę dobrze,miała bursztynowy kolor i była w odpowiedniej konsystencji..zostawiłam ją aby ostygła..następnie wzięłam jej trochę w rękę aby ją rozgnieśc(była jak plastelina) no i super,wszystko było ok oprócz tego że nie chciało mi wyrywac włosków po nałożeniu na nogę co mam robic?
MAOOOOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 17:46   #135
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: depilacja cukrowa

wlej do zagotowaną wodę i wstaw słoik na pół godziny będzie gotowa

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

wlej do garnka*
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 21:36   #136
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: depilacja cukrowa

Witajcie
Zrobiłam dzisiaj pastę cukrową i wyszła chyba dobrze,tzn jak jest gorąca to wyrywa włoski ale jak już minimalnie ostygnie to wcale ich nie łapie
Nie wiem co zrobiłam nie tak Może za mało wody?
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 06:33   #137
Ada1986
Raczkowanie
 
Avatar Ada1986
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: depilacja cukrowa

taka pasta musi być dobrze ugnieciona w ręce, bynajmniej moja tak ma...ja też wiele razy robiłam taka własnej domowej roboty, ale potem kupiłam taką gotową i dopiero załapałam o co biega w takiej depilacji. Moja pasta -ta kupna- ma biore ją do ręki jak jest ciepła i ugniatam jak plasteline, jak ostygnie i nabierze takiej białawej barwy to dopiero jest gotowa do użytku, a depilacje robi rewelacyjnie
Ada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 22:49   #138
kinga_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja cukrowa

Hyhy, dzisiaj zrobiłam sobie taką depilację xD Przepis juz się chyba tutaj gdzieś pojawił, a mianowicie ja zrobiłam pastę z 2 szklanek cukru, 1/4 szklanki wody i 1/4 szklanki soku z cytryny. Gotowałam to przez ok. 16 - 18 minut, na małym ogniu, co jakiś czas mieszając, aż mikstura przybierze taki bursztynowy (lub jak ktoś bardziej woli - piwny) kolor Odczekałam aż wystygnie, ale tak, żeby nie musieć tego ponownie podgrzewać.
Na początku nakładałam pastę szpatułką (pod włos), a potem przyklejałam te specjalne paski do depilacji i szybkim ruchem odrywałam (zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków). Ale z czasem zauważyłam, że z pasty idzie ulepić kulkę i resztę "zabiegu" przeprowadziłam tak, że po prostu ręką rozciągałam pastę i również ręką ją odrywałam. Na youtube jest parę filmików, w których jest pokazane jak należy zrobić pastę oraz jak przeprowadzić depilację.
Boli mniej niż wosk, polecam
kinga_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 16:02   #139
kingaa9090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 86
Jak szybko zrobic paste cukrową ?

Chce wyrwac pastą wlosy na bikini ,ale nie wiem jak mam ja zrobic ....Do tej pory golilam sie tam maszynką ale juz wole tego nie robic bo po tym są krosty i podraznienia ;/Jak szybko i prosto zrobic ta paste?i jak jej potem uzyc ?
kingaa9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 21:29   #140
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak szybko zrobic paste cukrową ?

używanie wyszukiwarki boli?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 08:12   #141
groszua
Raczkowanie
 
Avatar groszua
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 84
Dot.: Jak szybko zrobic paste cukrową ?

Wczoraj zaczęłam czytać o depilacji cukrowej, zaciekawiło mnie, więc postanowiłam spróbować..i wyszło za pierwszym razem 2 szkl. cukru, 1/4 szklanki soku z cytryny i 1/4 wody więc taki jak podawały dziewczyny wcześniej + pół łyżeczki miodu jak w garnku zaczęło mi się to pienić to trochę się przestraszyłam, myślałam ze coś popsułam
W każdym razie kiedyś użyłam do depilacji bikini plastrów z woskiem i to była kompletna porażka, w przeciwieństwie do tej pasty. Owszem trochę boli, ale po chwili się przyzwyczajasz. Po plastrach skakałam i jęczałam z bólu jak nienormalna i nie wyrwały praktycznie nic :/ A tu proszę, wręcz przeciwnie Na razie zrobiłam ręce i właśnie bikini, na nogi i pachy poczekam aż włosy troszkę odrosną.

Ogólnie jest z tym trochę babrania itd. ale po dojściu do wprawy zdecydowanie pozytywnie oceniam i polecam !
__________________
2 miesiąc BBL + bieganie
zdrowe odżywianie
byle do wakacji
groszua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 01:32   #142
niegziecna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: depilacja cukrowa

drogie kolezanki!
depilacje cukrem stosuje od roku i nic skuteczniejszego, szybszego, i tanszego jeszcze nie znalazlam!
podaje przepis, na ktorym ja sie opieram:
2 filizanki cukru (moze byc bialy, moze byc brazowy)
1/4 filizanki soku z cytryny (doskonaly jest sok w butelce, juz gotowy)
1/4 filizanki wody
wszystko gotujemy od czasu, do czasu mieszajac. masa powinna miec kolor jasnego miodu. warto od czasu do czasu wylac kropelke mikstury na bialy spodek dla oceny barwy i konsystencji. UWAGA! ostroznie z testowaniem, bo masa jest bardzo goraca i przywiera do palcow. po lekkim przestygnieciu kropelki maczamy w niej palce i sklejamy. pasta powinna odklejac sie od palcow. proponuje poogladac filmy na you tube, to sa doskonale instrukcje.
kiedy juz wszystko gotowe czekamy az masa przestygnie, bierzemy odrobine wielkosci malego orzecha wloskiego wyrabiamy w palcach i przyklejamy i przyklejamy rownoczesnie rozciagajac na nodze, pachach, czy tez bikini. UWAGA! przyklejamy pod wlos i energicznie odklejamy z wlosem! NIE ODWROTNIE! depilacja dzieki temu jest mniej bolesna i bardziej skuteczna od wosku, bo wloski wychodza z cebulkami i nie sa po prostu urywane. kolejna zaleta pasty jest to, ze nie przywiera do skory, a jedynie do wloskow i mozna nia depilowac wloski nawet 2-3 mm.
jesli chodzi o pachy i bikini, proponuje zaniechac golenia przez 3-4 dni, poniewaz te wlosy latwiej i skuteczniej depilowac, gdy sa dluzsze. w tym tez wypadku bardzo pomocne beda waskie paski np. wyciete ze starej lnianej sciereczki. po przyklejeniu masy (pod wlos!) przyklejamy do niej pasek mocno go dociskajac i energicznym ruchem zrywamy (z wlosem!).
nie ukrywam, ze depilacja tych miejsc nie nalezy do bezbolesnych.
wrato w trakcie pomruczec sobie kilka niecenzuralnych slow- to bardzo pamaga!
jesli zrobimy cukrowanie dokladnie, powinno ono wystarczyc srednio na 2-3 tygodnie , czasem nawet dluzej co do wrastania depilowanych wlosow, jest ono duzo mniejsze niz w przypadku depilatora i wosku, mimo wszystko nie zapominajcie o peelingu!
i na koniec taka babska porada: nie zrazajcie sie ewentualnumi niepowodzeniami, nie zwsze paste udaje sie ugotowac za pierwszym razem, a pierwsze cukrowanie zwykle trwa dlugo i konczy sie sporym balaganem, ale dziewczyny trening czyni mistrza, wiec do dziela i powodzenia!
niegziecna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 18:11   #143
groszua
Raczkowanie
 
Avatar groszua
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 84
Dot.: depilacja cukrowa

nie zgodze sie ze wyrywa nawet krotkie wloski. Kiedy uzywalam pasty po raz drugi czy trzeci, to tak jak za pierwszym razem wyszlo swietnie, tak za drugim prawie nic sie nie wyrywalo, przy kilku mm wlosach
__________________
2 miesiąc BBL + bieganie
zdrowe odżywianie
byle do wakacji
groszua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:39   #144
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: depilacja cukrowa

Mam pytanie!! Dziewczęta! Czy jest sens oby na pewno kładzenia pasty Camsakizi na włoski milimetrowe? Hmmm... jeśli nie, to chciałabym na razie spróbować na rękach, ale podgrzana 10 min pasta... wykorzystam jej niewiele zapewne a reszta co? Będę mogła kolejny raz podgrzewać? [jak?]
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 22:25   #145
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Depilacja cukrowa Warszawa - gdzie?

Witam,
Wiecie gdzie można zrobić depilację cukrową w Warszawie? Jakie miejsca polecacie? Mile widziane niezbyt wysokie ceny i miła obsługa, o ile takich rzeczy nie ma tylko w erze
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 13:51   #146
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: depilacja cukrowa

Dziś próbuję, wieczorkiem
Tylko by było skutecznie włoski muzą mieć pewną długość, prawda? Powiedzcie, czy nadają się takie milimetrowe, dwumilimetrowe też?


I czy pastę kupioną mogę powtórnie podgrzać i wykorzystać?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:00   #147
niegziecna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: depilacja cukrowa

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Mam pytanie!! Dziewczęta! Czy jest sens oby na pewno kładzenia pasty Camsakizi na włoski milimetrowe? Hmmm... jeśli nie, to chciałabym na razie spróbować na rękach, ale podgrzana 10 min pasta... wykorzystam jej niewiele zapewne a reszta co? Będę mogła kolejny raz podgrzewać? [jak?]
Koleżanko! Co do milimetrowych włosków, to sama musisz się przekonać. W moim przypadku, usunęłam nawet te, które miały około 2mm (takie krótkie najlepiej depilować przy pomocy paska materiału- pisałam o tym wcześniej). Nie bedzie też problemu, jeśli pastę podgrzejesz, a po skończonej depilacji zakręcisz puszkę, ponieważ następnym razem z powodzeniem możesz ja użyć- takie to właśnie jest cudo wielokrotnego użytku Pamiętaj tylko, żeby przed depilacją skóra była sucha i najlepiej już dzień wcześniej nie balsamuj jej- dzięki temu usuniesz nawet krótkie włoski.
Powodzenia!
niegziecna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:26   #148
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Depilacja cukrowa Warszawa - gdzie?

również jestem ciekawa,wosk u mnie odpada a pasta cukrowa brzmi zachęcająco
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 11:35   #149
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: depilacja cukrowa

Mam trzy pytania:

1.
2filizanki cukru itd. - czy to jest równoznaczne z 2 szklankami 250ml??
No bo filizanka filizance nie rowna

2.
Ktos wspomniał żeby nie zapomnieć o peelingu i teraz moje pytanie: robimy ten peeling przed czy po?? (wiem....ciemna masa ze mnie, jestem w tym temacie kompletny laik...ale planuje się wdrożyć)

3.
czy garnek, w ktorym to przygotuje, będzie do wyrzucenia?
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 14:22   #150
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Depilacja cukrowa Warszawa - gdzie?

znalazłam salon który się zowie "Orient Studio" - czy ktoś tam kiedyś był?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.