Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-06, 08:20   #2341
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez esquilo Pokaż wiadomość
Orientujecie się może, czy w drogeriach/ perfumeriach stacjonarnych w USA można kupić MEOW? Czy tylko przez internet?
tylko na ich stronie

Cytat:
Napisane przez maroooda Pokaż wiadomość
O jaaa dopiero zobaczyłam halloween:

http://www.meowcosmetics.com/halloweenlanding.htm

Is ?
pod koniec miesiąca
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:34   #2342
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witajcie miaukomanki Potrzebuję Waszej pomocy, bo mimo mnóstwa próbek w moim domu nie jestem w stanie wybrać sobie idealnego odcienia podkładu...
W lutym kupiłam podkład FF Bengal na poziomie Sleek, ale okazał się dla mnie za jasny i za bardzo wybijał mi różowe tony na twarzy (mimo że wcześniej próbka zdawała się dobra) - poza źle dobranym odcieniem sprawował mi się bardzo dobrze.
Obecnie udało mi się dobrać odcień idealny z Lumiere, jednak nie chciałabym rezygnować z Meow, stąd pytanie-prośba do Was - czy możecie mi wskazać odcień, który byłby najbardziej zbliżony do Light Medium Warm (Veena Velvet) z Lumiere?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 11:17   #2343
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Obecnie udało mi się dobrać odcień idealny z Lumiere, jednak nie chciałabym rezygnować z Meow, stąd pytanie-prośba do Was - czy możecie mi wskazać odcień, który byłby najbardziej zbliżony do Light Medium Warm (Veena Velvet) z Lumiere?
Zalezy od formuly bo kolory sie roznia... pewnie niewiele pomoge, ale powiem co wiem ja szukalam dlugo w Flawless Feline (uzywam wprawdzie LM Warm FF, ale mialam tez VV i byly niemal identyczne) i nie udalo mi sie znalezc idealnego odpowiednika dlatego mieszam kolory... w czystej formie najlepiej wyglada na mnie Charteux-3, ale jest troche za malo zolty... mam resztke Korata, z ktorym mam zamiar go pomieszac jak mi sie stara mieszanka skonczy, ale mysle ze mix z Manx-2 bylby jeszcze lepszy...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 15:24   #2344
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2012-10-13 o 16:04
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 16:29   #2345
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mysle ze Cherteux moze byc zbyt pomaranczowy, Korat - ziemisty, a Siamese zbyt rozowy, z wymienionych przez Ciebie najbardziej zolte sa Angora, Abissynian i Manx, jesli chodzi o janosc to zalezy tez od koloru, ja bym celowala w 2, ale niestety nie znam kolorow EDM wiec moze inne Mialoholiczki cos wiecej podpowiedza
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 17:47   #2346
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
Zalezy od formuly bo kolory sie roznia... pewnie niewiele pomoge, ale powiem co wiem ja szukalam dlugo w Flawless Feline (uzywam wprawdzie LM Warm FF, ale mialam tez VV i byly niemal identyczne) i nie udalo mi sie znalezc idealnego odpowiednika dlatego mieszam kolory... w czystej formie najlepiej wyglada na mnie Charteux-3, ale jest troche za malo zolty... mam resztke Korata, z ktorym mam zamiar go pomieszac jak mi sie stara mieszanka skonczy, ale mysle ze mix z Manx-2 bylby jeszcze lepszy...
To mnie zmartwiłaś tą koniecznością mieszania... Muszę przejrzeć próbki, które mam i zobaczyć jak bliżej wygląda Manx, bo coś mi się kojarzy, że gdzieś go powinnam mieć i najwyżej w najbliższym zamówieniu zamówię próbkę Charteux-3
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 20:57   #2347
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
To mnie zmartwiłaś tą koniecznością mieszania... Muszę przejrzeć próbki, które mam i zobaczyć jak bliżej wygląda Manx, bo coś mi się kojarzy, że gdzieś go powinnam mieć i najwyżej w najbliższym zamówieniu zamówię próbkę Charteux-3
tez mnie meczy to mieszanie, ale chyba wyprobowalam wszytkie kolorytyczne mozliwosci i nic z tego, a poki co Meow najlepiej sie u mnie sprawuje... coz robic
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 19:27   #2348
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Moimi pierwszymi minerłkami były EDM właśnie Golden Fair który niby był dobry ale tak jak Ty piszesz też czułam się w nim blado. Z Meow pasuje mi Manx Frisky choć też czuję się w nim trochę blado. Korat za szary, abysińczyk frisky za jasny. A znowu 3 poziom już za ciemne.

Ps. co jest mniej szare od korata???
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 09:46   #2349
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, potrzebuje pomocy. W jakie kolory w Meow powinna celować osoba, które teraz stosuje mieszankę Lumiere Ligh z ligh medium warm. Samo ligh medium warm zrobiło się za ciemne. Proszę o pomoc
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 15:28   #2350
sloneczko42s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, czy któraś z Was miała problemy przy samodzielnych zakupach ze strony Meow? Od pewnego czasu robię u nich zakupy i byłam bardzo zadowolona, jednak czwarta transakcja okazała się... nietrafiona, delikatnie ujmując. Na początku sierpnia zrobiłam zakupy na 15$, dostałam mailowo informację o opóźnieniach w wysyłkach. Więc grzecznie czekałam i 14.08. dostałam informację, że moja paczuszka została nadana. Czekałam i czekałam, i nic! Po miesiącu (czyli jakoś w połowie września) zaczęłam korespondencję z obsługą klienta Meow i poproszono mnie o sprawdzenie na mojej poczcie, co też zrobiłam. Niestety bez numeru nadania niewiele mogłam zdziałać na poczcie, a gdy poprosiłam osobę z Meow o jego podanie to dostałam jedynie odpowiedź, że moja paczka została wysłana około 20.08 wraz z innymi przesyłkami z Chicago do Europy. Miałam czekać 45 dni, żeby móc złożyć reklamację w Meow. Przesyłki wypatrywałam do 1.października i wtedy też upłynęło regulaminowe 45 dni, ale okazało się, że muszę zapłacić "reshipping fee" w wysokości 9,95$. Trochę mnie to zaskoczyło, ponieważ Meow nie zrobiło nic, aby sprawę wyjaśnić. Czekałam już tak długo na moje kosmetyki, że postanowiłam machnąć na to ręką. Wpłaciłam dodatkową opłatę i znowu wypatrywałam listonosza. Przedwczoraj otrzymałam przesyłkę i wydawało mi się, że wszystko się zgadza. Niestety - zamówiłam i zapłaciłam za bronzer Skinny Dippers 10gram a otrzymałam maluteńki przezroczysty słoiczek 2gramy. Zastanawiam się skąd taka pomyłka - na fakturze podpisały się dwie osoby, które podobno sprawdzały zamówienie. Wczoraj wysłałam do Meow maila ze zdjęciami faktury z moim zamówieniem oraz słoiczka. Ciekawa jestem jak sprawa zostanie rozwiązana, ponieważ otworzyłam już mój bronzer, a nie mam ochoty po raz kolejny płacić za wysyłkę, bo przy tym ostatnim pechowym zamówieniu już straciłam 20$ na koszty wysyłki. Przepraszam za ten wywód - zawsze tak miło i sprawnie robiło się zakupy w Meow a tu taki pech Niestety przeczytałam kilka opinii dziewczyn na forum gazety, że też miały przejścia z wysyłką, a u jednej okazało się po dwóch miesiącach korespondencji i reklamacji, że w ogóle zapomniano ją nadać. Teraz zastanawiam się, czy nie za łatwo odpuściłam z ponowną wpłatą, może powinnam poprosić ich o wyjaśnienia na poczcie. Zamówione kosmetyki otrzymałam po dwóch i pół miesiąca i to jeszcze dziwnym trafem 1/5 zamawianej pojemności. Ech sama nie wiem, ale chyba już sobie odpuszczę Meow Cosmetics
sloneczko42s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 16:15   #2351
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez sloneczko42s Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała problemy przy samodzielnych zakupach ze strony Meow? Od pewnego czasu robię u nich zakupy i byłam bardzo zadowolona, jednak czwarta transakcja okazała się... nietrafiona, delikatnie ujmując. Na początku sierpnia zrobiłam zakupy na 15$, dostałam mailowo informację o opóźnieniach w wysyłkach. Więc grzecznie czekałam i 14.08. dostałam informację, że moja paczuszka została nadana. Czekałam i czekałam, i nic! Po miesiącu (czyli jakoś w połowie września) zaczęłam korespondencję z obsługą klienta Meow i poproszono mnie o sprawdzenie na mojej poczcie, co też zrobiłam. Niestety bez numeru nadania niewiele mogłam zdziałać na poczcie, a gdy poprosiłam osobę z Meow o jego podanie to dostałam jedynie odpowiedź, że moja paczka została wysłana około 20.08 wraz z innymi przesyłkami z Chicago do Europy. Miałam czekać 45 dni, żeby móc złożyć reklamację w Meow. Przesyłki wypatrywałam do 1.października i wtedy też upłynęło regulaminowe 45 dni, ale okazało się, że muszę zapłacić "reshipping fee" w wysokości 9,95$. Trochę mnie to zaskoczyło, ponieważ Meow nie zrobiło nic, aby sprawę wyjaśnić. Czekałam już tak długo na moje kosmetyki, że postanowiłam machnąć na to ręką. Wpłaciłam dodatkową opłatę i znowu wypatrywałam listonosza. Przedwczoraj otrzymałam przesyłkę i wydawało mi się, że wszystko się zgadza. Niestety - zamówiłam i zapłaciłam za bronzer Skinny Dippers 10gram a otrzymałam maluteńki przezroczysty słoiczek 2gramy. Zastanawiam się skąd taka pomyłka - na fakturze podpisały się dwie osoby, które podobno sprawdzały zamówienie. Wczoraj wysłałam do Meow maila ze zdjęciami faktury z moim zamówieniem oraz słoiczka. Ciekawa jestem jak sprawa zostanie rozwiązana, ponieważ otworzyłam już mój bronzer, a nie mam ochoty po raz kolejny płacić za wysyłkę, bo przy tym ostatnim pechowym zamówieniu już straciłam 20$ na koszty wysyłki. Przepraszam za ten wywód - zawsze tak miło i sprawnie robiło się zakupy w Meow a tu taki pech Niestety przeczytałam kilka opinii dziewczyn na forum gazety, że też miały przejścia z wysyłką, a u jednej okazało się po dwóch miesiącach korespondencji i reklamacji, że w ogóle zapomniano ją nadać. Teraz zastanawiam się, czy nie za łatwo odpuściłam z ponowną wpłatą, może powinnam poprosić ich o wyjaśnienia na poczcie. Zamówione kosmetyki otrzymałam po dwóch i pół miesiąca i to jeszcze dziwnym trafem 1/5 zamawianej pojemności. Ech sama nie wiem, ale chyba już sobie odpuszczę Meow Cosmetics
To że płaciłaś za powtórną wysyłkę to u nich norma.
Nie powinni Ci kazać odsyłać zamówienia - w końcu to ich wina. Pamiętam że raz zapomnieli spakować munchkin i wysłali go osobną paczką na swój koszt.

Zamawiam od nich od prawie 4 lat (zbiorowe) ale nigdy nie miałam problemu, raz paczka się spóźniała i napisałam że chciałabym reship ale zanim zdążyłam wpłacić pieniądze za wysyłkę przyszło pierwotne zamówienie Jedyne do czego mogę się przyczepić to, że przy darmowej wysyłce zamówienia pakują po 2 do jednej paczki i dają gratis jak do pojedyńczego zamówienia
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2012-10-18 o 16:18
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 16:22   #2352
agajj
Przyczajenie
 
Avatar agajj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cześć Dziewczyny,
Po poczytaniu o podkładach mineralnych zdecydowałam się na Meow FF
Będzie to mój pierwszy podkład mineralny, więc chciałam Was podpytać o odcień

Aktualnie używam: Clinique AntiBlemish, w lecie odc. 04, w zimie 03, teraz jestem pośrodku, 4 jest za żółty, 3 trochę za jasny ale już lepiej. Tu jest ich paleta: http://www.clinique.co.uk/product/15...eup/index.tmpl choć może pomocniejsze jest to (odc 3) https://lh3.ggpht.com/_Oh5J-1CItyw/T...nd+blended.jpg

Domyślam się, że nie jest to zbyt pomocne, bo niewiele widać

Ja generalnie mam włosy ciemny blond ze złotymi słonecznymi pasemkami, oczy niebiesko-zielono-ciemno-nijakie, średnio jasną oprawę oczu, raczej ciepły kolor skóry, (jeśli chodzi o testy tonacji: w złotej biżuterii jest mi o niebo lepiej niż w srebrnej, ciuchy w ciepłym kolorze - to samo. Co do żyłek - wydaje mi się, że są oliwkowe, ale szczerze mówiąc to nie wiem )
PLUS niesamowicie zaróżowione okolice nosa i policzków (cera mieszana z zaskórnikami :/ ) - chciałabym, żeby podkład potrafił też to zakryć!

O, i wiele z fluidów, które testowałam (mimo pozornie ciepłej karnacji) na mojej twarzy wydają się lekko pomarańczowe (efekt solarki).

Któraś z Was pisała też, że ma już niepotrzebne próbki - odsprzedacie?

I dwa pytania na marginesie:

Używam pudru sypkiego Kryolan. Czy sypki podkład i sypki puder to w ogóle jest dobry pomysł? W sensie nie będzie córki młynarza? (chyba od tego powinnam zacząć )

Jak się sprawuje używanie olejków zamiast kremów (u mnie: jojoba) i na to podkładu mineralnego? (coś było wspominane ale nie udało mi się na forum znaleźć konkretów)

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Edytowane przez agajj
Czas edycji: 2012-10-19 o 16:48
agajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 19:16   #2353
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

wstaw foto golej skory twarzy i szyi tak bedzie latwiej
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 22:34   #2354
agajj
Przyczajenie
 
Avatar agajj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Nie jestem na tyle mądra, by umieścić je w poprzednim poście, więc nie zabijcie mnie, że piszę nowy

Zdjęcie, wśród swoich licznych wad (czyli kiepsko widać szyję - no ale kolor widać - , mam lekko spalony nos - aż tak czerwony nie jest i baardzo głupią minę) ma zasadniczą zaletę - jest na nim dobre, dzienne światło, które dobrze oddaje kolorystykę. No i jest bez makijażu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0460.jpg (45,8 KB, 91 załadowań)
agajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 19:28   #2355
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

na wątku meow'owym jestem nowa ale robię samodzielne zakupy średnio co 2-3 miesiące, głównie próbki, bo uwielbiam ciągle zmieniać kolory cieni i eyelinerów
próbowałam też wielu podkładów i ostatecznie zdecydowałam się na zakup. Ale mam problem. Mam kilka pędzli niby dedykowanych minerałom, nawet jeden z meow i musze przyznać, ze o ile nie mam problemów z używaniem ich do Bare Minerals to przy Meow'owych podkładach dla mnie zupełnie się nie sprawdzają jaki pędzel polecacie do Flawlessow?
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 20:22   #2356
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agajj Pokaż wiadomość
Zdjęcie, wśród swoich licznych wad (czyli kiepsko widać szyję - no ale kolor widać - , mam lekko spalony nos - aż tak czerwony nie jest i baardzo głupią minę) ma zasadniczą zaletę - jest na nim dobre, dzienne światło, które dobrze oddaje kolorystykę. No i jest bez makijażu.
o ile zdjecie rzeczywiscie dobrze oddaje kolor cery to bym sprobowla na poczatek Charteux -3

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3716776 6] jaki pędzel polecacie do Flawlessow?[/QUOTE]

mnie swietnie sluzy Hakuro H50
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 21:38   #2357
agajj
Przyczajenie
 
Avatar agajj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

OK dzięki, zamówię parę próbek

A co z używaniem sypkiego pudru i podkładu naraz? I olejkiem i sypkim podkładem?
agajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 22:57   #2358
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agajj Pokaż wiadomość
OK dzięki, zamówię parę próbek

A co z używaniem sypkiego pudru i podkładu naraz? I olejkiem i sypkim podkładem?
Pudru Kryolan nie znam, ale zawsze uzywam jakiegos pudru wykonczeniowego na podklad bo zawsze tak robilam, przypudrowywalam podklad jeszcze ten tradycyjny i tak mi juz zostalo ale jezeli podklad mineralny bedzie sie dobrze sprawowal i "trzymal mat" to nic nie stoi na przeszkodzie zeby z pudru zrezygowac, trzeba wyprobowac na sobie rozne wersje, kazdemu co innego pasuje... co do olejku to moze inne Wizazanki cos pomoga bo ja uzywam kremow nawilzajacych...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 11:05   #2359
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agajj Pokaż wiadomość
Zdjęcie, wśród swoich licznych wad (czyli kiepsko widać szyję - no ale kolor widać - , mam lekko spalony nos - aż tak czerwony nie jest i baardzo głupią minę) ma zasadniczą zaletę - jest na nim dobre, dzienne światło, które dobrze oddaje kolorystykę. No i jest bez makijażu.
zamów z 10 próbek, jak nie podpasują to rzucisz na targowisko lub allegro lepiej tak niż zamawiać po 2 sztuki i potem okaże się że nie pasują

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;3716776 6]na wątku meow'owym jestem nowa ale robię samodzielne zakupy średnio co 2-3 miesiące, głównie próbki, bo uwielbiam ciągle zmieniać kolory cieni i eyelinerów
próbowałam też wielu podkładów i ostatecznie zdecydowałam się na zakup. Ale mam problem. Mam kilka pędzli niby dedykowanych minerałom, nawet jeden z meow i musze przyznać, ze o ile nie mam problemów z używaniem ich do Bare Minerals to przy Meow'owych podkładach dla mnie zupełnie się nie sprawdzają jaki pędzel polecacie do Flawlessow?[/QUOTE]

ja też polecam hakuro h50
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 11:17   #2360
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, jak ma się korat 2 i manx 3 do abbisinian 2?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 11:43   #2361
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja też polecam hakuro h50
Ja mam h50s, mniejszą wersję h50, używam go tylko do nakładania sypkich minerałów i jestem bardzo zadowolona
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 17:47   #2362
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agajj Pokaż wiadomość
A co z używaniem sypkiego pudru i podkładu naraz? I olejkiem i sypkim podkładem?
Ja bez problemów na naolejoną twarz nakładam podkład mineralny, czasami bb cream i nigdy nic nie działo się złego. Ważne jest, by olej dobrze się wchłoną, jak nie mam zbyt dużo czasu, by czekać, odciskuję twarz w chusteczkę
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 19:58   #2363
agajj
Przyczajenie
 
Avatar agajj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

To znowu ja, próbki doszły, kolory cacy, ale po trzech godzinach miałam nie równomierną warstwę podkładu, tylko grudki pigmentu porozrzucane po twarzy i rozmazane tam, gdzie mam noski od okularów :/ Czy może to być wynikiem zastosowania olejku pod spód (podkład nałożyłam jakieś pół godziny po nałożeniu go twarz nie była już specjalnie tłusta), czy rozejrzeć się za inną firmą?
agajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 20:02   #2364
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agajj Pokaż wiadomość
To znowu ja, próbki doszły, kolory cacy, ale po trzech godzinach miałam nie równomierną warstwę podkładu, tylko grudki pigmentu porozrzucane po twarzy i rozmazane tam, gdzie mam noski od okularów :/ Czy może to być wynikiem zastosowania olejku pod spód (podkład nałożyłam jakieś pół godziny po nałożeniu go twarz nie była już specjalnie tłusta), czy rozejrzeć się za inną firmą?
dałaś primer na olejek? np krzemionkę albo dry-flo?
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 21:05   #2365
agajj
Przyczajenie
 
Avatar agajj
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Nie, sam olejek
agajj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 21:07   #2366
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agajj Pokaż wiadomość
Nie, sam olejek
spróbuj zatem z primerem
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 18:59   #2367
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

ja nakladam olejek z kwasem hialuronowym i to jak dla mnie najlepszy zestaw pod mineraly. Poki co uzywalam tylko EDM ale dzis wlasnie zamowilam probki meow

mam nadzieje, ze bede zadowolona

chcialam tez sprobowac lilly lolo ale poczytalam i okazalo sie, ze srednio kryja wiec wybralam meow
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 18:35   #2368
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak ma się korat 2 i manx 3 do abbisinian 2?
Korat 2 jest ciemniejszy od abyssinian 2 .Na mnie korat 2 i abyssinian 3 wyglądają podobnie i raczej na lato, jak się opalę.
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 13:12   #2369
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej czy mogę prosić o pomoc? Zamówiłam 6 próbek formuły fawless. 4 od razu odrzuciłam. Zostały 2 absysian-za zółty i 2 charteux za malo zółty i za jasny. W które celować?
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 23:19   #2370
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Miałam podobnie... postawiłam na Manx2/3 -jedyne co mi w 100% pasuje


Cytat:
Napisane przez verana Pokaż wiadomość
Hej czy mogę prosić o pomoc? Zamówiłam 6 próbek formuły fawless. 4 od razu odrzuciłam. Zostały 2 absysian-za zółty i 2 charteux za malo zółty i za jasny. W które celować?
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.