Śluz. pomocy, nie wiem co to znaczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 21:30   #1
alka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 65

Śluz. pomocy, nie wiem co to znaczy.


Hej mam pytanie.. ostatni okres miałam 19 października trwał tak jak zwykle 5 dni, tak samo obfity był. 27 października kochałam się z chłopakiem czyli był to 9 dzien cyklu (zabezpieczenie prezerwatywa) kochaliśmy się chwilkę, bo potem mnie bolało..czyli nie doszło do wytrysku. dziś w 11 dniu zauważyłam taki śluz zabarwiony leciutko na różowo.(w sumie to było jak sprawdziłam szyjkę macicy, czyli przed chwilą, wczesniej śluz był normalny, tylko teraz kilka minut taki dziwny) (dodam, że mierzę temperaturę w pochwie i miałam dzis 36,6 czyli tak jak zwykle na okres i po okresie do owoluacji...) co ten śluz oznacza? (okres nigdy nie był wcześniej niż w 27 dniu cyklu i nigdy nie póżniej niż w 33 dni. średnio cykl trwa 28 dni)dodam, że też sprawdzam szyjkę macicy.. może jakoś podrażniłam ją, że ten śluz jest taki? też moze byc taka przyczyna ?

Edytowane przez alka24
Czas edycji: 2010-10-29 o 21:40
alka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 12:51   #2
Magdalenka 89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Śluz. pomocy, nie wiem co to znaczy.

Moim zdaniem powodem Twojego problemu mogą być obtarcia do których doszło podczas stosunku, albo podrażnienie od sprawdzania szyjki macicy. Jeśli problem się powtórzy radzilabym Ci zgłosić się do ginekologa i upewnić się, czy nie masz nadżerki.
Magdalenka 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 13:45   #3
alka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 65
Dot.: Śluz. pomocy, nie wiem co to znaczy.

Dziś nie zauważyłam tego śluzu co wczoraj (czyli zabarwionego leciutko krwią) teraz tak widzę, że zaczyna się pojawiać śluz taki ciągnący, tego śluzu jest jeszcze mało. Czy to akurat może wskazywać, że owulacja będzie za niedługo. Wyczytałam gdzieś, że śluz płodny może być lekko zabarwiony krwią.. nie mam teraz śluzu takiego białego, mętnego ani nie rozciągliwego. teraz włąsnie taki rozciągliwy jest..


Dodam jeszcze, że czasem podczas stosunku boli mnie lewa strona brzucha.. może katycznie to jakaś nadżerka czy cos innego..

Edytowane przez alka24
Czas edycji: 2010-10-30 o 13:46
alka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 21:31   #4
Magdalenka 89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Śluz. pomocy, nie wiem co to znaczy.

Najlepiej abyś poszła do lekarza. Ból brzucha podczas stosunku nie jest normalny, w szczególności jeśli Ci sie wcześniej nie zdarzał. Co do konsystencji śluzu to myśle, że taka powinna być. Jeśli by była biała i grudkowata to mogłabyś się zacząć niepokoić, gdyż zazwyczaj jest objawem grzybicy pochwy (do tego jeszcze świąd i pieczenie).


Tak czy inaczej na Twoim miejscu poszłabym do lekarza- będziesz wtedy spokojniejsza.
Magdalenka 89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 21:40   #5
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Śluz. pomocy, nie wiem co to znaczy.

A nie używaliście jakichś udziwnionych prezerwatyw, które mogły wywołać reakcję alergiczną?
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 07:48   #6
alka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 65
Dot.: Śluz. pomocy, nie wiem co to znaczy.

Już jest w porządku wszystko, śluz tylko wtedy taki był i na nastepny dzien pojawił się sluz płodny
A prezerwatywy te co zwykle
alka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.