Dziewczyny Pomocy :) Która sala? Białystok - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-13, 09:43   #1
faaaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2

Dziewczyny Pomocy :) Która sala? Białystok


Hej dziewczyny mam ogromną prośbę o ocenę kilku sal. Planuję ślub i wesele na 2016, ale nie mogę zdecydować się na salę każda ma coś innego w sobie co mi się podoba :P
1) Lipcowy Ogród
2) Santana sala Palace
3) Santana sala Perłowa
4) Lawendowy Zakątek
jak je oceniacie? Liczę na pomoc z Waszej strony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10368820_665933346788876_1550222111656558747_o.jpg (201,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 919766_597654050245752_1024991343_o.jpg (143,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 466857_597654313579059_1865790891_o.jpg (133,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10446081_1636100099947481_8394089603632703272_o.jpg (75,2 KB, 42 załadowań)
faaaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 10:29   #2
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Dziewczyny Pomocy :) Która sala? Białystok

1 wg mnie odapada. po prostu nie
2 troche barok(zrezygnowalabym z narzut na krzesła), czy to miejsce do tanczenia miedzy stołami? bałabym sie ze może byc slisko i ze miedzy tanczacymi ludzmi bedzie jezdziła Pani z barszczem...
3 niebo lepsza niz 2 ale tez sprawdzilabym podłoge
4.wygrywa nad 3 przez brak kolumn i słupów i innych takich "przeszkadzaczy" i podłoga!
ale nie wiem gdzie kuchnia i ktorędy będzie chodziła obsługa z jedzonkiem
postawilabym chyba na 3
i pamietaj ze nie tylko wyglad sali sie liczy :p ale poza obsługa,jedzneiem,wlascic ielem,noclegami,dojazdem tez np wielkosc toalet
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 10:58   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Dziewczyny Pomocy :) Która sala? Białystok

jeśli planujesz ślub na ciepły sezon sprawdź jak działa klimatyzacja, także w kuchni. Kiedyś byłam na ślubie na którym obsługa ledwo żyła bo w kuchni nie było klimy a były upały a na parkiecie goście się męczyli bo też upał i klima nie działała jak trzeba a okien w lokalu nie dało się otworzyć.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 12:57   #4
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Dziewczyny Pomocy :) Która sala? Białystok

Byłam w Santanie.
Parkiet super, przetańczyłam dużo, nie ślizgałam się. Kelnerzy chodzili dyskretnie, z tyłu, nie było opcji żeby "wpaść" na kogoś.
Podobał mi się wystrój, ja lubię takie "baroki" ;p Ten hall tam też jest bardzo fajny i ładny, jest gdzie wyjść na chwilę żeby usiąść, odpocząć porozmawiać z dala od muzyki. Tylko to nie bardzo koresponduje niestety z wyglądem zewnętrznym
Dwie rzeczy mi przeszkadzały - piliśmy z TŻ bourbona, dostaliśmy dwie diametralnie różne szklanki... Duperelka, ale kuło lekko
Pracuje tam koleżanka TŻ i jak kupują nowe szkła to po pięć różnych zestawów Z tymi standardowymi rzeczami (kieliszki do wódki, wina, talerze, blabla) -jeśli chodzi o to nie było problemów.
Druga rzecz - jedzenie. Rosół to taka woda bez smaku była i ogólnie dania główne w ogóle szału nie robiły :/ Chociaż ja to tak ogólnie bardzo marudna jeśli chodzi o jedzenie, raczej "wysmakowana" TŻ tak nie narzekał.
Zimna płyta mi to zrekompensowała, była super! *.*
Obsługa fajnie dawała radę, reagowali na prośby, szybko sprawnie dyskretnie się uwijali.
Chyba o niczym nie zapomniałam
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 16:59   #5
faaaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dziewczyny Pomocy :) Która sala? Białystok

Dzięki dziewczyny za rady jednak zdecydowaliśmy się na Lipcowy Ogród Marzy mi się romantyczny ślub i dodatkowo tylko o tej sali słyszałam same superlatywy. W Santanie obawiałam się jedzenia i jednak ta sala pałacowa jest "za bogata" jak dla mnie, Lawendowy ponoć też jedzeniem nie powala. A w Lipcowym udało nam się dostać ostatni letni termin
faaaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 20:17   #6
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Dziewczyny Pomocy :) Która sala? Białystok

Cytat:
Napisane przez faaaza Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady jednak zdecydowaliśmy się na Lipcowy Ogród Marzy mi się romantyczny ślub i dodatkowo tylko o tej sali słyszałam same superlatywy. W Santanie obawiałam się jedzenia i jednak ta sala pałacowa jest "za bogata" jak dla mnie, Lawendowy ponoć też jedzeniem nie powala. A w Lipcowym udało nam się dostać ostatni letni termin
Wybralas ,to wlasciwie watek zakonczony,nie bylam na weselach w tych salach ale z wygladu to stawialabym na 3 lub 4
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-14 21:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.