kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-23, 10:49   #331
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Ja wlasnie użyłam dziś Dax Sun 30spf na buzię, jako że słońca u mnie dziś nie ma, tylko chmury i muszę powiedzieć, że wchłonął się do matu. Ładnie pachnie, przyjemnie, dobrze się nakłada no i makijaż wygląda ok. Mam nadzieję, że to nie jest tylko jednorazowe działanie
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 12:06   #332
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

A ten Dax na pewno fotostabilny jest?
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 12:54   #333
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ok, zerknę w superpharm, dzięki
chciałam wypełnić Twoją ankietę, ale nie chce mi się otworzyć ...
Wystarczy usunąć %20 z adresu

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
właśnie soraya jest dla mnie dobra na ciało, podoba mi się zapach i w ogóle osutki mnie po niej nie atakowały, ale na buzi mi się nie sprawdziła, bardzo się świeciłam i makijaż spływał
Ja też aktualnie używam Sorayę Matuję pudrem bambusowym z jedwabiem z BU lub Hide a pore ze Sweetscents, na to reszta makijażu i nic nie spływa
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 22:06   #334
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
A ten Dax na pewno fotostabilny jest?
uczulenie na słońce mi nie wyskoczyło, ale przetestuję jeszcze na słonku i odpowiem, Jeśli nie będzie fotostabilny to na bank wyskoczą mi osuwki. Dopiero pierwszy dzień go używałam i to w pochmurny dzień
Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Wystarczy usunąć %20 z adresu


Ja też aktualnie używam Sorayę Matuję pudrem bambusowym z jedwabiem z BU lub Hide a pore ze Sweetscents, na to reszta makijażu i nic nie spływa
wypełniłam
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 14:49   #335
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Hej
Kupiłam dziś filtr-zagadkę
Flos Lek dla dzieci 50+, a zagwozdka polega na tym, że ma identyczny (słowo w słowo) skład jak Flos Lek krem ochronny 50+, pojemnośc i cenę też Ten ochronny miała na wiosnę moja Mamę - gęsty, bielący, dość treściwy, dobry Czym się ma różnić ten dla dzieciaków nie odgadnę z opakowania, muszę przetestować - skład ten sam ale może proporcje inne? Po licha ciężkiego firma wydaje na rynek dwa identyczne produkty
Dam znać co i jak
Tymczasem borem lasem...
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:34   #336
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Przyszedł dziś mój pierwszy w życiu podkład mineralny-LilyLolo China doll, pomimo gry w lotto z kolorem trafiłam w 10 Może dzięki małemu wyborowi odcieni Ale mianowicie z czym przychodzę, wypróbowałam już wersję na filtr Soraya 60 po paru godzinach na twarzy, na świeży filtr też Soraya- w mniejszych ilościach(oczywiście z primerem w postaci skrobi kukurydzianej) i za każdym razem powstawało jakieś ciasto
Później zdesperowana położyłam na "nagą" twarz i dopiero tak to wygląda, ba nawet zaje.. wygląda ale załamuje mnie ten totalny brak współpracy z filtrem. Przyszłam się wyżalić i z nadzieją na jakąś magiczną radę bo nie umiem wybrać pomiędzy kwaszeniem się a tym ślicznym efektem fotoszopa. Btw nie pamiętam czy przeczytałam już cały ten wątek, więc przepraszam jeśli odpowiedź na moje żale jest jakąś stronę w tył. Ostatnio zaliczyłam calutki o pędzlach, dużo przede mną
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:43   #337
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Przyszedł dziś mój pierwszy w życiu podkład mineralny-LilyLolo China doll, pomimo gry w lotto z kolorem trafiłam w 10 Może dzięki małemu wyborowi odcieni Ale mianowicie z czym przychodzę, wypróbowałam już wersję na filtr Soraya 60 po paru godzinach na twarzy, na świeży filtr też Soraya- w mniejszych ilościach(oczywiście z primerem w postaci skrobi kukurydzianej) i za każdym razem powstawało jakieś ciasto
Później zdesperowana położyłam na "nagą" twarz i dopiero tak to wygląda, ba nawet zaje.. wygląda ale załamuje mnie ten totalny brak współpracy z filtrem. Przyszłam się wyżalić i z nadzieją na jakąś magiczną radę bo nie umiem wybrać pomiędzy kwaszeniem się a tym ślicznym efektem fotoszopa. Btw nie pamiętam czy przeczytałam już cały ten wątek, więc przepraszam jeśli odpowiedź na moje żale jest jakąś stronę w tył. Ostatnio zaliczyłam calutki o pędzlach, dużo przede mną
jesli mialas tę sorayę co ja (z pompką?), to rozumiem Twój problem. Ona jest bardzo bardzo ciężka i wałkuje się tworząc z podkładu ciasto. Obecnie uzywam dax, ktory opisalam trochę wyzej i jest ok. Szybko się wchłania i nie ma ciasta na buzi, ale zamierzam wypróbować jeszcze polecanego tu klorane. bo jednak dax na wielkie upaly nie jest dla mnie zadowalający (za niski filtr)
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 21:48   #338
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

ja w sumie też się dopytam jak nakładać lily lolo, wcześniej nakładałam tylko lucy minerals i poza tym, że cholernica potrafiła się perfidnie nagle zważyć, to umiałam nią zrobić fajny efekt fotoszopa, wszystko idealne a niby nic na twarzy. lily lolo jakoś nie potrafię, słabo kryje, robią się smugi, efekt jest pudrowy, nie potrafię jej wetrzeć w skórę (daję małe ilości, bo mam maleńkie próbki ;p)
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:57   #339
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
jesli mialas tę sorayę co ja (z pompką?), to rozumiem Twój problem. Ona jest bardzo bardzo ciężka i wałkuje się tworząc z podkładu ciasto. Obecnie uzywam dax, ktory opisalam trochę wyzej i jest ok. Szybko się wchłania i nie ma ciasta na buzi, ale zamierzam wypróbować jeszcze polecanego tu klorane. bo jednak dax na wielkie upaly nie jest dla mnie zadowalający (za niski filtr)
Tak, ta z pompką. Mam też spf 45 z tej serii ale to takie samo ślizgające się po twarzy świństwo(żeby nie było to tylko moje osobiste odczucie, nie mówię, że ten filtr jest kiepski). Ani trochę się nie chce na mnie wchłaniać, lepsze o tyle, że bieli mniej. Klorane też mam, jeśli Soraya jest dla Ciebie tłusta to myślę, że Klorane mleczko będzie jeszcze bardziej, tylko, że ono ma większe zdolności wchłaniania się. No nic, jutro i pojutrze wielkie testy. Obawiam się, że tragiczne dla mojego filtrowania
Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
ja w sumie też się dopytam jak nakładać lily lolo, wcześniej nakładałam tylko lucy minerals i poza tym, że cholernica potrafiła się perfidnie nagle zważyć, to umiałam nią zrobić fajny efekt fotoszopa, wszystko idealne a niby nic na twarzy. lily lolo jakoś nie potrafię, słabo kryje, robią się smugi, efekt jest pudrowy, nie potrafię jej wetrzeć w skórę (daję małe ilości, bo mam maleńkie próbki ;p)
Może to dla mnie dobrze na początek, że słabo kryje Tak jak było opisane w wątkach dla początkujących(filmików nie udało się obejrzeć bo zostały usunięte z jutuba)staram się nakładać warstwowo(pomijam już działania na filtrze bo zakończyły się sromotną porażką) aby nie uzyskać maski, której dotychczas udało mi się uniknąć. Faktycznie efekt jest lekko pudrowy ale mnie się podoba na mojej wiecznie błyszczącej się twarzy.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-07-11 o 22:05
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 22:18   #340
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

ja przyzwyczajona do bb kremów, więc ja lubię glow ;D za dużym kryciem też nie przepadam, ale ja po prostu nie wiem, coś chyba robię źle, po prostu ten efekt mnie nie zachwyca ;/ podobała mi się lucy, ale zbyt często się ważyła, by z nią dłużej współpracować i myślałam, że genialnym pomysłem okaże się lily lolo
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 21:22   #341
czarownica_malta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Prosiaczkowo City
Wiadomości: 46
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Villete, polecam SVR SPF 50 lysalpha.
czarownica_malta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 19:43   #342
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Nałożyłam dziś podkład LL na filtr Klorane przyprószony skrobią i powiem, że jest rewelacyjnie Nie spodziewałam się, że jakikolwiek filtr będzie dobrze wyglądał pod proszkiem. Biel filtra wyciąga tylko prosiaczkowe tony z podkładu i mam wrażenie, że "kolor idealny" na filtrze troszkę odcina się od szyi. Wstępne testy mleczko Klorane przeszło dobrze, zobaczymy jak z trwałością tego wszystkiego, szczególnie na mojej tłustej skórze.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 21:40   #343
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Nałożyłam dziś podkład LL na filtr Klorane przyprószony skrobią i powiem, że jest rewelacyjnie Nie spodziewałam się, że jakikolwiek filtr będzie dobrze wyglądał pod proszkiem. Biel filtra wyciąga tylko prosiaczkowe tony z podkładu i mam wrażenie, że "kolor idealny" na filtrze troszkę odcina się od szyi. Wstępne testy mleczko Klorane przeszło dobrze, zobaczymy jak z trwałością tego wszystkiego, szczególnie na mojej tłustej skórze.
a ja nie mogę nigdzie dostać Klorane
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:31   #344
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
a ja nie mogę nigdzie dostać Klorane
tez nie moglam spotkac. kupilam w koncu w aptece internetowej. dalam niecale 30zl
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 22:11   #345
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Czy próbował ktoś pod minerały kłaść spray bioderm spf 50+? Myślałam o wypróbowaniu właśnie jego lub LRP spray 50 ale zniechęca mnie niskie ppd. Bioderma ma jednak lepsze ale słyszałam, że lubi się wałkować.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 15:33   #346
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Dziewczyny, nowego domu szuka filtr Live Live Organics SPF 30 Orange , genialny pod minerały, świetnie pod nie matuje, błyskawicznie się wchłania i obłędnie pachnie pomarańczą. Otworzyłam go jakoś w połowie sierpnia, ale mam jeszcze dwa inne filtry i nie zdążę ich wszystkich przed datą ważności zużyć, a ten ma aż 200 ml!

W dodatku znowu zaczęłam używać bb kremów, bo coś nie mogę się dalej polubić z minerałami
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 07:13   #347
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

A ja przyszłam się pochwalić. Właściwie to pomóc filtrowym zgubionym duszom z megatycznie tłustą cerą jak moja. Otóż ngdy więcej już chyba nie wrócę do filtrów w kremie. Zaiwestowałam w spray antheliosa spf 50(ppd niestety dość niskie- następny do spróbowania będzie spray biodermy z wyższym) i jestem zakochana w efekcie. Co prawda nieźle się lepi po nałożeniu ale to nie jest tłusta lepkość. W ogóle nie bieli. Matuję go mąką owsianą i jest idealna baza pod minerały, która nie jest białą maską. Dodam od siebie jeszcze, że wolę efekt z nałożonym pod spód serum silikonowym najlepiej z zinc pca. Wtedy mat utrzymuje się długo. Niech się lirene schowa
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 11:32   #348
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

LadyMadalena, jak długo go stosujesz? Nie zapycha Cię?
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 21:04   #349
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
LadyMadalena, jak długo go stosujesz? Nie zapycha Cię?
Niedługo bo parę dni ale i więcej by nic nie dało bo mnie raczej nic do tej pory nie zapchało(tfu tfu) albo inaczej, wszystko w równym stopniu powoduje u mnie zapychanie porów Odstępstwa na rzecz tego sprayu nie widzę. Za to przetłuszczanie zdecydowanie mniejsze. Poza tym tego sprayu na twarzy nie widać, wzorków więc w nim nie można rzeźbić
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 09:43   #350
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Ja w tym roku jadę na blokerach Neutorgena - "po znajomości" koleżanka kupiła mi cudne (bo inaczej nie mogę napisać ;-)) kremy do twarzy 60+ (na fotce 55, ale mój taki sam designe). Nie tłuści, nie bieli, wchłania się po 15min, tak jakbym nic właściwie nie nakładała. Tylko jedno ale - dlaczego nie można go kupić w Polsce - czy my jesteśmy "murzyni", że nie potrzebujemy używać filtrów?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 300[1].jpg (13,7 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-09-06 o 09:45
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 17:40   #351
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Ja w tym roku jadę na blokerach Neutorgena - "po znajomości" koleżanka kupiła mi cudne (bo inaczej nie mogę napisać ;-)) kremy do twarzy 60+ (na fotce 55, ale mój taki sam designe). Nie tłuści, nie bieli, wchłania się po 15min, tak jakbym nic właściwie nie nakładała. Tylko jedno ale - dlaczego nie można go kupić w Polsce - czy my jesteśmy "murzyni", że nie potrzebujemy używać filtrów?
Nie mogę sie przyzwyczaić że scięłaś włosy

Mogłabys w przyblizeniu podać cenę?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 02:03   #352
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie mogę sie przyzwyczaić że scięłaś włosy
Ja tez po tylu latach mam odruchy bezwarunkowe, co do czesania, mycia, itp

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Mogłabys w przyblizeniu podać cenę?
w promocji tylko po 12$ , a teraz sa jeszcze tansze bo po sezonie (zreszta za gramanica kosmetyki sa duzo tansze niz u nas )
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 07:36   #353
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Ja tez po tylu latach mam odruchy bezwarunkowe, co do czesania, mycia, itp )
I pewnie odgarniania włosów do tyłu


Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
w promocji tylko po 12$ , a teraz sa jeszcze tansze bo po sezonie (zreszta za gramanica kosmetyki sa duzo tansze niz u nas )
Super, szkoda tylko że u nas niedostępne są
Chyba żebyś miała jedno na wymiankę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 08:33   #354
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
I pewnie odgarniania włosów do tyłu

Super, szkoda tylko że u nas niedostępne są
Chyba żebyś miała jedno na wymiankę
Dokładnie, dziś po myciu zarzuciłam głową do tyłu, że aż parsknęłam śmiechem - co ja robię
Na razie mam tylko "dla siebie", ale jakbyś była mocno zainteresowana to może mogłabym Ci pomóc kupić. Ale nie wiem jak się to ma do zasad wizażu
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 09:59   #355
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dokładnie, dziś po myciu zarzuciłam głową do tyłu, że aż parsknęłam śmiechem - co ja robię
Na razie mam tylko "dla siebie", ale jakbyś była mocno zainteresowana to może mogłabym Ci pomóc kupić. Ale nie wiem jak się to ma do zasad wizażu
Dziękuję, narazie wykończę to co mam
Kiedyś Wizażanka kupiła mi Monistat przez kogoś, bo nie mam konta na E-bay.Nie sprzedawałabyś mi go na Wizażu tylko pośredniczyła a to chyba różnica. To chodzi chyba o to zeby na Wizażu nie sprzedawać,wiem że dziewczyny odsprzedają sobie też kosmetyki ale to prywanie a co z tego że tu sie poznały?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 07:43   #356
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Zdołowałam się. Mój ulubiony filtr został wycofany-Lirene spf 50. Czekają mnie mozolne poszukiwania a tak było super, nic nie zapychało, minerały pięknie leżały a teraz nie wiem na jaki się nastawić
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:33   #357
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Zdołowałam się. Mój ulubiony filtr został wycofany-Lirene spf 50. Czekają mnie mozolne poszukiwania a tak było super, nic nie zapychało, minerały pięknie leżały a teraz nie wiem na jaki się nastawić
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 20:14   #358
Polley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 19
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cześć dziewczyny. Ostatnio pod minerały testowałam dwa filtry: Ducray Melacreen 50+ i Uriage Hyasec 30.
Melduję, że Ducray'em była na początku przerażona! Tłuścioch niesamowity - przy zalecanej ilości ok. 4 pompek nie byłam w stanie równo go rozprowadzić, ale po chwili masowania ładnie się wszystko wyrównało. Ale lepka warstwa pozostała. Po przypruszeniu mieszanką pudru bambusowego, perłowego i pudru z Jadwigi, nałożyłam Lumiere w formule VV (metodą stemplowania). Byłam przekonana, że już popołudniu będę miała na twarzy ciasto a o dziwo wszystko wyglądało fajnie aż do wieczora. Przetłuszczanie strefy T nie odbiegało od normy (czyli po kilku godzinach potrzebne były bibułki matujące). Ogólnie pozytyw
Co do Uriage to oceniam go jako bardzo lekki filtr, który świetnie się wchłania i przyzwoici funkcjonuje pod filtrami. Również polecam
Polley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:10   #359
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

O widzę że ten krem który polecasz kosztuje poniżej 40PLN
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 11:49   #360
Polley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 19
Dot.: kremy z filtrem, które kochają mineralny makijaż

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
O widzę że ten krem który polecasz kosztuje poniżej 40PLN
W sumie obydwa polecam i obydwa dorwałam w cenach oscylujących w okolicy 40 zł (promocja w Superpharm + apteka internetowa).
Dodam jeszcze, że Melascreen działa trochę jak baza - łatwo uzyskuję dość mocne krycie przy małej ilości proszku - czasem 1 czasem 2 warstwy. Stosuję go najczęściej kiedy jest zimny wiatr - dobrze zabezpiecza
Hyseac natomiast wchłania się do matu (!) , ale po paru godzinach łatwo zetrzeć makijaż.

Niemniej jednak uważam, że są to moje dwa najlepsze filtry, a testowałam już większość aptecznych produktów.
Polley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-20 07:32:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.