prysznic przed - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 09:10   #31
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: prysznic przed

No, chusteczki czasami są wybawieniem.
Latem, podczas festiwalu (wiadomo, zero wody, no chyba że jezioro czy tam rzeka) dwie noce bzykaliśmy się w namiocie jak szaleńcy, chusteczki były wybawieniem, przed i po
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:21   #32
Menhit
Przyczajenie
 
Avatar Menhit
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Duże miasto
Wiadomości: 10
Dot.: prysznic przed

Same wybieracie partnera, więc jeśli ktoś jest brudasem to i podczas seksu można spodziewać się niemiłych zapachów, ale od takiego "pachnącego inaczej" kochanka to lepiej być jak najdalej. Jeśli kobieta jest niechlujna to i partner po prostu ucieknie.

O czym ten watek?
Każdy człowiek winien zachować higienę. Mydło, płyny, szampony nie sa drogie, więc powyższe nie jest problemem. Wybieramy to co nam pasuje, ale nie popadajmy w skrajności.

Zapach naturalny partnera jest dodatkowym bodźcem podczas seksu. Jeśli jest miły dla zmysłów, bobudza, podnieca i zachęca. To feromony, przyciągające partnera i naturalne zapachy od których az kręci się w głowie podczas seksu. Zapach potu wydzielającego się podczas aktu i naturalnych płynów okolic intymnych, to raj dla zmysłu węchu. Jeśli zabijecie te naturalne wonie, pozbawicie się dodatkowej przyjemności.
To oczywiste, ze jeśli tak nie działa, oznacza że to nie jest ta osoba, bo jeśli zapach nie sprawia przyjemności to seks także nie sprawi.
Partner (partnerka) pachnący sztucznie (mydłem lub płynami do kąpieli) też nie będzie "kręcić", bo cóż za rozkosz kochać się z mydłem? :P
Umiar! Panie i Panowie i zdrowy rozsądek są tu mile widziane.
Menhit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 11:35   #33
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Menhit Pokaż wiadomość
Same wybieracie partnera, więc jeśli ktoś jest brudasem to i podczas seksu można spodziewać się niemiłych zapachów, ale od takiego "pachnącego inaczej" kochanka to lepiej być jak najdalej. Jeśli kobieta jest niechlujna to i partner po prostu ucieknie.

O czym ten watek?
Każdy człowiek winien zachować higienę. Mydło, płyny, szampony nie sa drogie, więc powyższe nie jest problemem. Wybieramy to co nam pasuje, ale nie popadajmy w skrajności.

Zapach naturalny partnera jest dodatkowym bodźcem podczas seksu. Jeśli jest miły dla zmysłów, bobudza, podnieca i zachęca. To feromony, przyciągające partnera i naturalne zapachy od których az kręci się w głowie podczas seksu. Zapach potu wydzielającego się podczas aktu i naturalnych płynów okolic intymnych, to raj dla zmysłu węchu. Jeśli zabijecie te naturalne wonie, pozbawicie się dodatkowej przyjemności.
To oczywiste, ze jeśli tak nie działa, oznacza że to nie jest ta osoba, bo jeśli zapach nie sprawia przyjemności to seks także nie sprawi.
Partner (partnerka) pachnący sztucznie (mydłem lub płynami do kąpieli) też nie będzie "kręcić", bo cóż za rozkosz kochać się z mydłem? :P
Umiar! Panie i Panowie i zdrowy rozsądek są tu mile widziane.
Zgadzam się. Naturalny zapach potu, wydzielin jest bardzo ważny, bo często jest tak, że podoba nam się ktoś, ale zapach nas odrzuca, nawet jeśli jest naturalny, nie jest dla nas przyjemny. Feromony? Genetyka?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:01   #34
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Menhit Pokaż wiadomość
To feromony, przyciągające partnera i naturalne zapachy od których az kręci się w głowie podczas seksu. Zapach potu wydzielającego się podczas aktu i naturalnych płynów okolic intymnych, to raj dla zmysłu węchu. Jeśli zabijecie te naturalne wonie, pozbawicie się dodatkowej przyjemności.
To oczywiste, ze jeśli tak nie działa, oznacza że to nie jest ta osoba, bo jeśli zapach nie sprawia przyjemności to seks także nie sprawi.
Partner (partnerka) pachnący sztucznie (mydłem lub płynami do kąpieli) też nie będzie "kręcić", bo cóż za rozkosz kochać się z mydłem? :P
Umiar! Panie i Panowie i zdrowy rozsądek są tu mile widziane.
Szczerze? wolę przytulając się podczas seksu czuć zapach jego kręcących mnie perfum niż potu (przetestowane w lecie) a seks sprawia mi ogromną przyjemność A fakt że w miejscach intymnych nie pachnie niczym prócz czystością mnie akurat do seksu oralnego tylko zachęca
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:09   #35
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: prysznic przed

Ale to nie chodzi o sam pot, ale naturalny zapach czlowieka. Jak facet ocieka i smierdzi potem nie jest fajnie, ale nie musi tez ciagle pachniec mydłem i perfumami...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:13   #36
Menhit
Przyczajenie
 
Avatar Menhit
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Duże miasto
Wiadomości: 10
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Szczerze? wolę przytulając się podczas seksu czuć zapach jego kręcących mnie perfum niż potu (przetestowane w lecie) a seks sprawia mi ogromną przyjemność A fakt że w miejscach intymnych nie pachnie niczym prócz czystością mnie akurat do seksu oralnego tylko zachęca
A ja, szczerze, wolę się przytulać do mojego faceta niż do flaszki perfum.

Latem myje sie głównie dlatego, że jest gorąco i oczywistym jest że się pocę i czuję się nieświeża. Nie tylko dlatego, że planuję seks ...
Menhit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:22   #37
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Menhit Pokaż wiadomość
Same wybieracie partnera, więc jeśli ktoś jest brudasem to i podczas seksu można spodziewać się niemiłych zapachów, ale od takiego "pachnącego inaczej" kochanka to lepiej być jak najdalej. Jeśli kobieta jest niechlujna to i partner po prostu ucieknie.

O czym ten watek?
Każdy człowiek winien zachować higienę. Mydło, płyny, szampony nie sa drogie, więc powyższe nie jest problemem. Wybieramy to co nam pasuje, ale nie popadajmy w skrajności.

Zapach naturalny partnera jest dodatkowym bodźcem podczas seksu. Jeśli jest miły dla zmysłów, bobudza, podnieca i zachęca. To feromony, przyciągające partnera i naturalne zapachy od których az kręci się w głowie podczas seksu. Zapach potu wydzielającego się podczas aktu i naturalnych płynów okolic intymnych, to raj dla zmysłu węchu. Jeśli zabijecie te naturalne wonie, pozbawicie się dodatkowej przyjemności.
To oczywiste, ze jeśli tak nie działa, oznacza że to nie jest ta osoba, bo jeśli zapach nie sprawia przyjemności to seks także nie sprawi.
Partner (partnerka) pachnący sztucznie (mydłem lub płynami do kąpieli) też nie będzie "kręcić", bo cóż za rozkosz kochać się z mydłem? :P
Umiar! Panie i Panowie i zdrowy rozsądek są tu mile widziane.

pamiętam jak ja i mój tż kochaliśmy się na woodstocku, było w namiocie baaardzo gorąco, mieliśmy piasek w pępkach no i stwierdziliśmy, że był to najlepszy seks w naszym życiu...
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 12:47   #38
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: prysznic przed

Taka bliskoc jest fajna kiedy wiemy, że nawet brud, smród partnera nie jest straszny Zero skrepowania i dużo miłości
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:56   #39
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Menhit Pokaż wiadomość
A ja, szczerze, wolę się przytulać do mojego faceta niż do flaszki perfum.
Czemu od razu "flaszka perfum"? przesada goni przesadę..Też się przytulam do mojego faceta tyle że takiego który pachnie swoimi perfumami, i jest to dla mnie zapach bardzo seksowny.
Jeśli chodzi o 'naturalny zapach' to perfumy z nim fajnie współgrają i o ile jego perfumy są raczej powszechne to tylko na nim pachną tak a nie inaczej. Mnie to strasznie kręci. Nie muszę czuć jego potu czy wydzielin żeby wiedzieć ze się przytulam do niego
Tak samo wiem ze jego strasznie perfumy damskie kręcą i swego czasu przytulał mnie ot tak i 'zaciągał się' nimi przy mojej szyi
Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Taka bliskoc jest fajna kiedy wiemy, że nawet brud, smród partnera nie jest straszny Zero skrepowania i dużo miłości
Nie chodzi o skrępowanie czy o to że się np brzydzę zapachu potu:p czy że każę mu brać prysznic przed seksem itp po prostu wolę jak pachnie swoimi perfumami,(a w w pewnych rejonach jak nie pachnie niczym )
Nie przeszkadza nam seks kiedy jesteśmy spoceni czy nieświeży. Po prostu zwyczajnie wolę ten w którym obydwoje na początku ładnie pachniemy i jesteśmy czyści.(nie znaczy to ze inny mnie brzydzi-to że lubię frytki a ziemniaki mniej nie znaczy ze ziemniaki są dla mnie obrzydliwe)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2012-12-27 o 12:58
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 13:14   #40
Menhit
Przyczajenie
 
Avatar Menhit
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Duże miasto
Wiadomości: 10
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Menhit Pokaż wiadomość
Umiar! Panie i Panowie i zdrowy rozsądek są tu mile widziane.

Mam nadzieję że doczytałaś Irisfeal ?
Rozwaga i rozsądek
Menhit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 13:35   #41
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: prysznic przed

Umiar jest najważniejszy

Ja za każdym razem przed seksem nie mam w zwyczaju się myć, czy podmywać, bo przed spontaniczną akcją nie chce mi się ubierać i lecieć do łazienki

Myję się standardowo 2 razy dziennie. Ostatnio mój TŻ mnie wręcz prosił, żebym się nie myła wieczorem przed jego przyjściem, bo on uwielbia takie moje naturalne zapachy. Na początku miałam opory przed oralem w takiej sytuacji, bo nie czułam się zbyt komfortowo, no ale jakoś się do tego przekonałam. Skoro on tak to lubi...



Kiedyś natomiast miałam taką sytuację, że doszło do zbliżenia z facetem z którym się spotykałam, ale gdy tylko zdjął majtki poczułam straszny smród, Od razu mi się odechciało amorów. A ten jeszcze chciał orala
Nie wiem czy się tego dnia nie mył, czy umył się rano, a wieczorem był już taki nieświeży, ale było to coś okropnego.

Więc najważniejszy jest umiar, zdecydowanie!
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 13:45   #42
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
One są przekonane, że wolisz zapach i smak truskawkowego żelu i nic na to nie poradzisz. Bo to tak bez podmycia się to fe, brudne i śmierdzi! Poza tym IM jest niezręcznie! Zawsze wiedzą lepiej. He, he, he.

Ja już się nauczyłam, ze niekoniecznie tak jest, ale kiedy druga strona się nauczy, ze u mnie owszem, jest tak?... Ja tam nie lubię żadnych zapachów wydzielanych przez cialo, ale nie mam obsesji jak autorka tematu
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 13:50   #43
Jellyfresh
Przyczajenie
 
Avatar Jellyfresh
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 26
Dot.: prysznic przed

Jak ja bym miała za każdym razem przed seksem brać prysznic to by mi się odechciało ;p
__________________
Życie nie lubi słabych, dlatego jestem silna.
Ale choćbym nie wiem jak się starała nie potrafię być silna cały czas.
Jellyfresh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 14:43   #44
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Czemu od razu "flaszka perfum"? przesada goni przesadę..Też się przytulam do mojego faceta tyle że takiego który pachnie swoimi perfumami, i jest to dla mnie zapach bardzo seksowny.
Jeśli chodzi o 'naturalny zapach' to perfumy z nim fajnie współgrają i o ile jego perfumy są raczej powszechne to tylko na nim pachną tak a nie inaczej. Mnie to strasznie kręci. Nie muszę czuć jego potu czy wydzielin żeby wiedzieć ze się przytulam do niego
Tak samo wiem ze jego strasznie perfumy damskie kręcą i swego czasu przytulał mnie ot tak i 'zaciągał się' nimi przy mojej szyi

Nie chodzi o skrępowanie czy o to że się np brzydzę zapachu potu:p czy że każę mu brać prysznic przed seksem itp po prostu wolę jak pachnie swoimi perfumami,(a w w pewnych rejonach jak nie pachnie niczym )
Nie przeszkadza nam seks kiedy jesteśmy spoceni czy nieświeży. Po prostu zwyczajnie wolę ten w którym obydwoje na początku ładnie pachniemy i jesteśmy czyści.(nie znaczy to ze inny mnie brzydzi-to że lubię frytki a ziemniaki mniej nie znaczy ze ziemniaki są dla mnie obrzydliwe)
Dokładnie, aczkolwiek nie wymagam zeby zawsze pachnial perfumami.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Umiar jest najważniejszy

Ja za każdym razem przed seksem nie mam w zwyczaju się myć, czy podmywać, bo przed spontaniczną akcją nie chce mi się ubierać i lecieć do łazienki

Myję się standardowo 2 razy dziennie. Ostatnio mój TŻ mnie wręcz prosił, żebym się nie myła wieczorem przed jego przyjściem, bo on uwielbia takie moje naturalne zapachy. Na początku miałam opory przed oralem w takiej sytuacji, bo nie czułam się zbyt komfortowo, no ale jakoś się do tego przekonałam. Skoro on tak to lubi...



Kiedyś natomiast miałam taką sytuację, że doszło do zbliżenia z facetem z którym się spotykałam, ale gdy tylko zdjął majtki poczułam straszny smród, Od razu mi się odechciało amorów. A ten jeszcze chciał orala
Nie wiem czy się tego dnia nie mył, czy umył się rano, a wieczorem był już taki nieświeży, ale było to coś okropnego.

Więc najważniejszy jest umiar, zdecydowanie!
Współczuje Moze facet nalezal do tych co zbytnio nie dbają o higiene. Nie wystarczy czasami tylko zamoczyc sie w wodzie, zeby byc czystym.
Albo jak ktoras tu pisala po kazdym sikaniu sobie tylko strzepywał

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-12-27 o 14:40
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 17:53   #45
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Kiedyś natomiast miałam taką sytuację, że doszło do zbliżenia z facetem z którym się spotykałam, ale gdy tylko zdjął majtki poczułam straszny smród, Od razu mi się odechciało amorów. A ten jeszcze chciał orala
Nie wiem czy się tego dnia nie mył, czy umył się rano, a wieczorem był już taki nieświeży, ale było to coś okropnego.
doskonale to rozumiem, bo z exem tak miałam - tuż po prysznicu śmierdział 'tam', nie byłam w stanie zmusić się do orala, nie wiem czy feromony nam nie pasowały czy z nim coś było nie tak...
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 20:29   #46
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
"Mój poziom dyskusji", bez komentarza.



O tak, mówimy o smrodzie skwaśniałej uryny. Dokładnie. I na pewno wszystkie moje partnerki łapały grzyba, bo myję się co tydzień.

Weź zluzuj bobra, bo jesteś tak zacietrzewioną, małostkową osobą, że aż żal cię czytać. Nie musisz wszystkim wtłaczać do głów swoich poglądów, bo nie są one jedynymi właściwymi, nie ma obiektywnej prawdy czy racji i to, że ty czegoś nie lubisz nie znaczy, że jest to niezdrowe czy paskudne. Swoją drogą zbyt częste i głębokie podmywanie się mydłem wypłukuje florę bakteryjną, co również źle wpływa na stan zdrowia partnerki, więc jak tak bardzo lubisz zapach mydła, to dodawaj je sobie lepiej do płatków śniadaniowych.



Nie, moja partnerka nie ma zakażenia, ba, ja też nie mam zakażenia od niej (wyobraź sobie, że nie lata paranoicznie do łazienki co 5 minut żeby się wypucować) i nie muszę się nad tym zastanawiać, bo tak mi radzi jakaś twardogłowa, narzucająca innym swoje zdanie użytkowniczka babskiego forum. I pozwól, że cię uspokoję, z moją higieną jest wszystko w porządku.

Kierwa, nie wiem, co jest z tymi ludźmi nie tak. Wypowiedziałem się w duchu swoich upodobań na wątku dotyczącym obsesyjnego (!) mycia się, ilekroć ma dojść do kontaktów intymnych, a ta narwana, niepotrafiąca pisać po polsku blaza zrobiła ze mnie niemyjącego się brudasa, który zaraża partnerki swoim syfem, uwielbia dławić się "resztkami srajtaśmy" i dusić "smrodem skwaśniałej uryny". Ona zawsze tak ma?

chyba dotknęłam twojego czułego miejsca,.ups czułego na ból,czy węch ?

i nie mówimy o obsesyjnym podmywaniu co 5 minut,ale przed każdym seksem ,po długim dniu,a gdybyś używał częsciej kosmetyków to dowiedziałbyś się,że sa takioe z naturalnym PH skóry do higieny intymnej dla kobiet z problemami

PRZEZNACZENIE
do higieny intymnej i higieny całego ciała dla kobiet w ciąży i po porodzie,
do higieny skóry z tendencją do podrażnień i swędzenia.

EFEKTY DZIAŁANIA
w znacznym stopniu likwiduje wydzielinę gruczołów apokrynowych*,
wykazał działanie ochronne dla skóry poprzez zmniejszenie skłonności do odparzeń*,
łagodzi drobne podrażnienia i swędzenia*,
na skórę wybitnie alergiczną wykazał działanie kojące*,
chroni naturalną barierę kwasowo-lipidową skóry,
jest hipoalergiczny*.


---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Capresse Pokaż wiadomość
Niestety. Też już się wdałam w zbędną dyskusję o tym, że lepsza duża kasa i słaby związek, niż mała kasa i dobry związek.
czy masz coś merytorycznego do dodania,czy będziesz się żalić naszą wymianą zdań?
czy twój tz lubi jak jesteś czysta,czy woli cię taką naturalną?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ale to nie chodzi o sam pot, ale naturalny zapach czlowieka. Jak facet ocieka i smierdzi potem nie jest fajnie, ale nie musi tez ciagle pachniec mydłem i perfumami...
moja szwagierka wychodząc z wanny już śmierdziała.
miała taki kwaśny odczyn potu i pewnie wydzielin też ,tak więc wybieram flakon perfum niż naturę

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-12-27 o 20:31
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 20:37   #47
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Współczuje Moze facet nalezal do tych co zbytnio nie dbają o higiene. Nie wystarczy czasami tylko zamoczyc sie w wodzie, zeby byc czystym.
Albo jak ktoras tu pisala po kazdym sikaniu sobie tylko strzepywał
Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
doskonale to rozumiem, bo z exem tak miałam - tuż po prysznicu śmierdział 'tam', nie byłam w stanie zmusić się do orala, nie wiem czy feromony nam nie pasowały czy z nim coś było nie tak...

Nie mam pojęcia co robił nie tak, ale śmierdziało tak, jakby zrobił kupę i się nie podtarł
Poprzednim razem normalnie "pachniał", nie wiem co się stało wtedy. No ale odrzuciło mnie na kilometr Dobrze, że mój TŻ dba o higienę...
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 13:23   #48
onaa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: prysznic przed

takie coś odrazu by przekreslilo u mnie jakiekolwiek szanse :/ ja to wogóle jestem strasznie wyczulona na brak higieny i to mnie razi..często spotykam sie z brzydkim zapachem z ust mimo że taka osoba je myje, faceci poprostu robią to często niedokladnie, nie uzywjaja nici plynow, a duzo z nich nie wie wogole że język tez sie myje
onaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 16:14   #49
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

chyba dotknęłam twojego czułego miejsca,.ups czułego na ból,czy węch ?
Nie, wręcz przeciwnie - to z siebie zrobiłaś idiotkę, ale to już nie moja sprawa. Jeśli lubisz czytać to, co chcesz, zamiast to, co ktoś do ciebie pisze, to nie wróżę ci wielu sukcesów na polu komunikacyjnym w życiu.
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
i nie mówimy o obsesyjnym podmywaniu co 5 minut,ale przed każdym seksem ,po długim dniu,a gdybyś używał częsciej kosmetyków to dowiedziałbyś się,że sa takioe z naturalnym PH skóry do higieny intymnej dla kobiet z problemami

PRZEZNACZENIE
do higieny intymnej i higieny całego ciała dla kobiet w ciąży i po porodzie,
do higieny skóry z tendencją do podrażnień i swędzenia.

EFEKTY DZIAŁANIA
w znacznym stopniu likwiduje wydzielinę gruczołów apokrynowych*,
wykazał działanie ochronne dla skóry poprzez zmniejszenie skłonności do odparzeń*,
łagodzi drobne podrażnienia i swędzenia*,
na skórę wybitnie alergiczną wykazał działanie kojące*,
chroni naturalną barierę kwasowo-lipidową skóry,
jest hipoalergiczny*.


---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------



czy masz coś merytorycznego do dodania,czy będziesz się żalić naszą wymianą zdań?
czy twój tz lubi jak jesteś czysta,czy woli cię taką naturalną?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



moja szwagierka wychodząc z wanny już śmierdziała.
miała taki kwaśny odczyn potu i pewnie wydzielin też ,tak więc wybieram flakon perfum niż naturę
Sorry, ale masz mentalność gimnazjalistki i nie będę z tobą dyskutować. I owszem, mówimy o obsesyjnym myciu się i nie tylko po "długim dniu", ale częściej. Jeśli tego nie kumasz - proponuję wrócić do posta który rozpoczął wątek. I nie, masz rację, nie znam się na "kobietach z problemami", bo moje kobiety nie miały problemów z akceptacją swojego ciała, nawet jeśli było myte 5h, a nie 5min wcześniej. Z całej tej konserwacji na wątpliwym poziomie wnioskuję, że jedyną kobietą z problemami jesteś tutaj ty. Nie pozdrawiam!
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 16:17   #50
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Nie, wręcz przeciwnie - to z siebie zrobiłaś idiotkę, ale to już nie moja sprawa. Jeśli lubisz czytać to, co chcesz, zamiast to, co ktoś do ciebie pisze, to nie wróżę ci wielu sukcesów na polu komunikacyjnym w życiu.


Sorry, ale masz mentalność gimnazjalistki i nie będę z tobą dyskutować. I owszem, mówimy o obsesyjnym myciu się i nie tylko po "długim dniu", ale częściej. Jeśli tego nie kumasz - proponuję wrócić do posta który rozpoczął wątek. I nie, masz rację, nie znam się na "kobietach z problemami", bo moje kobiety nie miały problemów z akceptacją swojego ciała, nawet jeśli było myte 5h, a nie 5min wcześniej. Z całej tej konserwacji na wątpliwym poziomie wnioskuję, że jedyną kobietą z problemami jesteś tutaj ty. Nie pozdrawiam!
twój poziom dyskusji jest fenomenalny,oparty na ubliżaniu drugiej osobie,ale już przywzyczaiłam się,że to z BRAKU ARGUMENTÓW
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 16:28   #51
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
twój poziom dyskusji jest fenomenalny,oparty na ubliżaniu drugiej osobie,ale już przywzyczaiłam się,że to z BRAKU ARGUMENTÓW
Z braku argumentów to chyba lecą takie teksty jak Twój
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:06   #52
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Z braku argumentów to chyba lecą takie teksty jak Twój
jakie?
czy kogoś obrażam?poprzyj swoją tezę załącznikiem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:25   #53
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: prysznic przed

No już, najmądrzejsza jesteś, przepraszamy, że nie podzielamy twojego zdania...
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:33   #54
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
No już, najmądrzejsza jesteś, przepraszamy, że nie podzielamy twojego zdania...
nie musisz podzielać mojego zdania,przyjmij tylko do wiadomości,że są ludzie,którym przeszkadza "naturalny "zapach i nie ma w tym nic zlego.zwyczajnie mają do tego prawo,a ty wpadasz na wątek i nabijasz się z tego

w dodatku obaliłam twoją tezę o szkodliwości mycia,poniewaz są specjalne produkty do higieny intymnej,jednak ty w swojej zacietrzałości potrafisz tylko ubliżać od idiotów to jest dopiero bardzo dojrzała wymiana poglądów .
przepraszam,że raczyłam skrytykować twoją rozmowę,a nie twoje życiowe wybory.widać,że nie lubisz kiedy kobieta się z tobą nie zgadza
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:01   #55
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie musisz podzielać mojego zdania,przyjmij tylko do wiadomości,że są ludzie,którym przeszkadza "naturalny "zapach i nie ma w tym nic zlego.zwyczajnie mają do tego prawo,a ty wpadasz na wątek i nabijasz się z tego
A ty przyjmij, że są tacy, którym on nie przeszkadza

Cytat:
w dodatku obaliłam twoją tezę o szkodliwości mycia
Żadnej takiej tezy nie postawiono, już nie upraszczaj


Cytat:
widać,że nie lubisz kiedy kobieta się z tobą nie zgadza
Ojj, no i po co tak?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:16   #56
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: prysznic przed

zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:18   #57
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez zMoose Pokaż wiadomość
Nie licz na to
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:23   #58
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
A ty przyjmij, że są tacy, którym on nie przeszkadza
oczywiście,że są tacy tylko,dlaczego trzeba się naśmiewać z ludzkich tragedii


Cytat:
Żadnej takiej tezy nie postawiono, już nie upraszczaj
och,a te słowa to pewnie życzenia świąteczne

Cytat:
Swoją drogą zbyt częste i głębokie podmywanie się mydłem wypłukuje florę bakteryjną, co również źle wpływa na stan zdrowia partnerki, więc jak tak bardzo lubisz zapach mydła, to dodawaj je sobie lepiej do płatków śniadaniowych.
moje argumenty PRZECIW to:
Cytat:
Na co dzień do higieny intymnej np. płyny Ziaja Intima powinno się używać specjalnie przeznaczonych do tego celu płynów! Kosmetyki te usuwają naturalną wydzielinę, mogącą stanowić pożywkę dla bakterii powodujących stany zapalne a jednocześnie zachowuje kwaśny odczyn pochwy, odpowiednią wilgotność i natłuszczenie skóry i śluzówki
Cytat:
Ojj, no i po co tak?
zapytałam się tylko czym zasłużyłam sobie na miano Idiotki
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:28   #59
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: prysznic przed

"zbyt częste i głębokie podmywanie się mydłem"

A nie ogólnie - mycie :P
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:32   #60
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
"zbyt częste i głębokie podmywanie się mydłem"

A nie ogólnie - mycie :P
a ile to zbyt częste?przed każdym seksem-to zbyt często ?

a jak wygląda głębokie podmywanie się
strasznie jestem ciekawa tego drugiego
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.