prysznic przed - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 20:37   #61
zMoose
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 635
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Nie licz na to
zMoose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:52   #62
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: prysznic przed

Przed seksem oralnym to jeśli mam możliwości to sie podmywam, a jeśli nie mam takiej możliwości to po prostu darujemy sobie te ustne zabawy
A normalny seks no to biorę prysznic rano i wieczorem, więc problemu nie ma.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:56   #63
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
i nie mówimy o obsesyjnym podmywaniu co 5 minut,ale przed każdym seksem ,po długim dniu,


Zgadzam się z zacytowaną Wizażanką (+nawet jeśli nie jest to po całym dniu).

Myję się dwa razy dziennie, ale przed stosunkiem zawsze pasuje mi się podmyć albo chociaż użyć chusteczek do higieny intymnej w sytuacji spontanicznej, żeby lepiej się czuć; Tż ma tak samo i nie wyobrażamy sobie inaczej .

Ten wątek jest zaczyna być lepszy od Nasza poranna toaleta
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:59   #64
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a ile to zbyt częste?przed każdym seksem-to zbyt często ?

a jak wygląda głębokie podmywanie się
strasznie jestem ciekawa tego drugiego
jakbym myła się 6 razy dziennie to chyba byłoby to zbyt często, przynajmniej dla mnie a nie, przepraszam - 12 razy dziennie, bo używamy gumek więc po seksie też wypada się umyć.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:03   #65
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
jakbym myła się 6 razy dziennie to chyba byłoby to zbyt często, przynajmniej dla mnie a nie, przepraszam - 12 razy dziennie, bo używamy gumek więc po seksie też wypada się umyć.
nie każdy uprawia seks 6 razy dziennie przez 7 dni w tyg.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 23:59   #66
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: prysznic przed

O ludzie, jak czytam tak czasami ten wizaż, to dochodzę do wniosku, że człowiek powinien cały dzień spędzić w wannie. I seks oralny tez w wannie nurkując pod wodą najlepiej.
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 00:08   #67
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie musisz podzielać mojego zdania,przyjmij tylko do wiadomości,że są ludzie,którym przeszkadza "naturalny "zapach i nie ma w tym nic zlego.zwyczajnie mają do tego prawo,a ty wpadasz na wątek i nabijasz się z tego
Ależ szanowna wizażanko, przyjmuję to do wiadomości i nigdy nie sugerowałem, że jest w tym coś złego. Ba, wręcz przeciwnie - mając tego świadomość, napisałem co ja lubię / co uważam za przesadne. W mojej opinii. Oczywiście zostałem przez ciebie zjechany od góry do dołu, że lubię smród skwaśniałej uryny, wpierd...ć resztki srajtaśmy i tak dalej. Także sorry, ale to ty zaczęłaś od ofensywy przeciw pluralizmowi i tolerancji dla odmiennych upodobań, którym hołdowania teraz tak bardzo się domagasz. Ja nigdy nie pisałem, że coś jest złe. Pisałem hipotetycznie, że coś może być niezdrowe, ale o tym poniżej...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
w dodatku obaliłam twoją tezę o szkodliwości mycia,poniewaz są specjalne produkty do higieny intymnej,jednak ty w swojej zacietrzałości potrafisz tylko ubliżać od idiotów to jest dopiero bardzo dojrzała wymiana poglądów .
przepraszam,że raczyłam skrytykować twoją rozmowę,a nie twoje życiowe wybory.widać,że nie lubisz kiedy kobieta się z tobą nie zgadza
Obalać tezy to możesz w pracy dyplomowej, możesz też ew. obalać flaszki. Nie ubliżyłem Ci od idiotek - napisałem, że sama sobie taki los zgotowałaś. To różnica. Ja Ci go nie życzyłem nigdy. Ja wiem, że są takie produkty, na pewno mycie się nimi po 10 razy dziennie tylko poprawia zdrowie, tak samo jak goli się włosy łonowe "dla higieny" (co akurat jest jednym z największych kłamstw XXI wieku), no ale nieważne, argument dotyczący tej szkodliwości był w mojej wypowiedzi kompletnie nieistotny i dorzucony niejako na dokładkę, by odbić twoją piłeczkę dot. tego, że zarażam czymś partnerki (lol? i ty mi płaczesz o tę "idiotkę"?). Naprawdę, ze wszystkiego co napisałem, jakaś tam potencjalna szkodliwość zbyt częstego, obsesyjnego mycia była kompletnie najmniej istotnym zdaniem, a ty się już chyba 3ci raz dumna jak paw chwalisz, że "obaliłaś moją tezę", bo wrzuciłaś jakiś tekst charakteryzujący środki do mycia. Nie no, gratuluję. Dostajesz cukierka w nagrodę. Chyba, że wolisz lizaczka, ale wątpię, bo prysznic brałem godzinę temu.

*wyjaśnienie - konkluzja mojego powyższego wywodu wynika wyłącznie z chęci pokazania interlokutorce, jak bardzo kretyńskie są jej zaczepki w stylu "widać,że nie lubisz kiedy kobieta się z tobą nie zgadza ". Proszę wybaczyć.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie każdy uprawia seks 6 razy dziennie przez 7 dni w tyg.
To jest twoja zwyczajowa odpowiedź. Ja coś piszę, to jest "ale nie każdy lubi to a to". Ktoś inny coś pisze, to jest "ale nie każdy ma tak i tak". No i "nie każdy uprawia seks 6 razy dziennie". Czego ktoś nie napisze, to musisz mu uświadamiać, żę nie każdy tak ma. No naprawdę, O RLY?! No tak, ale też nie każdy go nie uprawia tyle razy dziennie. A ty każdą dyskusję sprowadzasz do forsowania zdania formowanego przez twoje preferencje, co sprawia, że w kwestii otwartości na odmienne poglądy czy upodobania nie jesteś godna wyróżnienia, mimo że byś chciała.

Edytowane przez InkluzjaOstateczna
Czas edycji: 2012-12-29 o 00:12
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 01:13   #68
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Jellyfresh Pokaż wiadomość
Jak ja bym miała za każdym razem przed seksem brać prysznic to by mi się odechciało ;p
Bidet jest tutaj świetnym rozwiązaniem, nie trzeba brać prysznica, a wystarczy po każdej wizycie w toalecie podmyć pupę.

Jeśli chodzi o oralne zabawy to wolę Tżta prosto spod prysznica(i siebie zresztą też).
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 08:36   #69
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: prysznic przed

Inkluzja a podmywanie sie po kazdej wizycie w toalecie nad bidetem jest dla ciebie juz obsesyjne? w koncu ktos to moze robic i 7 razy dziennie. a jest to wlasnie higieniczne. w przeciwienstwie do uzywania papieru.

tekst o "lizaczku" jest oblesny i absolutnie nie na miejscu. Cokolwiek napisales przy tym tekscie traci znaczenie. jestes niesmaczny. widac jakich `argumentow` sie chwytasz.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez alcon Pokaż wiadomość
Bidet jest tutaj świetnym rozwiązaniem, nie trzeba brać prysznica, a wystarczy po każdej wizycie w toalecie podmyć pupę.

Jeśli chodzi o oralne zabawy to wolę Tżta prosto spod prysznica(i siebie zresztą też).
zgadzam się
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 09:28   #70
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Ależ szanowna wizażanko, przyjmuję to do wiadomości i nigdy nie sugerowałem, że jest w tym coś złego. Ba, wręcz przeciwnie - mając tego świadomość, napisałem co ja lubię / co uważam za przesadne. W mojej opinii. Oczywiście zostałem przez ciebie zjechany od góry do dołu, że lubię smród skwaśniałej uryny, wpierd...ć resztki srajtaśmy i tak dalej. Także sorry, ale to ty zaczęłaś od ofensywy przeciw pluralizmowi i tolerancji dla odmiennych upodobań, którym hołdowania teraz tak bardzo się domagasz. Ja nigdy nie pisałem, że coś jest złe. Pisałem hipotetycznie, że coś może być niezdrowe, ale o tym poniżej...

to jest straszne co piszesz.tak mi cię żal.najgorsze jest to,że tylko ty wierzysz w swoją niewinność.


Cytat:
Dostajesz cukierka w nagrodę. Chyba, że wolisz lizaczka, ale wątpię, bo prysznic brałem godzinę temu.[/I][/B]
odpowiedziałabym ci coś na ten tekst,ale to forum publiczne ,nie będę cię dołować bardziej

po raz kolejny pokazałeś jak płytkie jest twoje myślenie,a twoja bytność na forum jest tylko po to,aby obrażać innych.
prawie wszystkie twoje wypowiedzi w różnych watkach mają na celu obśmiać problem,lub cudza wypowiedź,a nie wnosi niczego do dyskusji.
nie pierwszy raz wymieniamy sie poglądami,ale cóż,pewnie w prawdziym życiu jesteś sfrustrowanym facecikiem żądzącym przez kobiety i dlatego swój jad wywalasz inkogito

Cytat:
To jest twoja zwyczajowa odpowiedź. Ja coś piszę, to jest "ale nie każdy lubi to a to". Ktoś inny coś pisze, to jest "ale nie każdy ma tak i tak". No i "nie każdy uprawia seks 6 razy dziennie". Czego ktoś nie napisze, to musisz mu uświadamiać, żę nie każdy tak ma. No naprawdę, O RLY?! No tak, ale też nie każdy go nie uprawia tyle razy dziennie. A ty każdą dyskusję sprowadzasz do forsowania zdania formowanego przez twoje preferencje, co sprawia, że w kwestii otwartości na odmienne poglądy czy upodobania nie jesteś godna wyróżnienia, mimo że byś chciała.
to się nazywa wymiana poglądów,to jest ROZMOWA.
jeśli wskoczyłbyś na wątek i powiedział,że tobie to nie przeszkadza i twojej partnerce tez nie, to byłoby ok,jednak ty lubisz uświadamiać innym,że skoro ty lubisz to znaczy,że wszyscy lubią,lub większość.
adwokat diabła jesteś ,czy co?

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-12-29 o 09:31
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 09:49   #71
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Inkluzja a podmywanie sie po kazdej wizycie w toalecie nad bidetem jest dla ciebie juz obsesyjne?
no właśnie też się zastanawiam, fajnych rzeczy się człowiek może na forum dowiedziec

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
tekst o "lizaczku" jest oblesny i absolutnie nie na miejscu. Cokolwiek napisales przy tym tekscie traci znaczenie.
Racja. Zaczęłam czytać wątek od końca i już podziękuje za resztę wypowiedzi. Ten jeden post mi wystarczy. Poziomem niewyżytego seksualnie gimnazjalisty zawiało
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 14:29   #72
_piotr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 37
Dot.: prysznic przed

Sam osobiście staram się dbać o czystość tych stref podczas sexu normalnego czy tym bardziej oralnego. Jeśli chodzi o oral to jeśli wiem że nie jestem tam do końca czysty nie pozwalam na to kobiecie.

Co innego w drugą stronę, osobiście bardzo lubię naturalny zapach kobiety, nie przeszkadza mi on, a wręcz podnieca. Czasem nawet proszę aby nie myła przez dłuższą chwilę szparki. Zdecydowanie lepszy smak, kręcący - feromony. Nie lubię zapachów chemii łazienkowej... żeli, mydła itp. Dlatego lubię różne intymne sytuacje z zaskoczenia, ale za to kiedy sam jestem po kąpieli
_piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 16:34   #73
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez _piotr Pokaż wiadomość
Sam osobiście staram się dbać o czystość tych stref podczas sexu normalnego czy tym bardziej oralnego. Jeśli chodzi o oral to jeśli wiem że nie jestem tam do końca czysty nie pozwalam na to kobiecie.

Co innego w drugą stronę, osobiście bardzo lubię naturalny zapach kobiety, nie przeszkadza mi on, a wręcz podnieca. Czasem nawet proszę aby nie myła przez dłuższą chwilę szparki. Zdecydowanie lepszy smak, kręcący - feromony. Nie lubię zapachów chemii łazienkowej... żeli, mydła itp. Dlatego lubię różne intymne sytuacje z zaskoczenia, ale za to kiedy sam jestem po kąpieli
Jesteś moim facetem?
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 17:53   #74
anuluu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 464
Dot.: prysznic przed

oj z tym prysznicem/podmywaniem się tuż przed to różnie jest, zależnie od poziomu napalenia
anuluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 23:12   #75
_piotr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 37
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Jesteś moim facetem?
niestety nie... ale uwielbiam takie otwarte kobiety, które nie robią problemów jeśli facet o to prosi
_piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 18:50   #76
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez _piotr Pokaż wiadomość
niestety nie... ale uwielbiam takie otwarte kobiety, które nie robią problemów jeśli facet o to prosi
masz podobne podejście dlatego dla żartu zapytałam
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 19:52   #77
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez _piotr Pokaż wiadomość
niestety nie... ale uwielbiam takie otwarte kobiety, które nie robią problemów jeśli facet o to prosi
gdyby mój facet poprosił to ok,nie ma z tym problemów.

a sprzedaż używanej , damskiej bielizny robi furrorę w internecie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 20:17   #78
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
jak dajmy na to umowiona jestem na 18
wiadomo prysznic dajmy na to biore koło południa,przed samym wyjsciem jeszcze siepodmywam a w trakcie spotkania(nie przy Tz )
chusteczka do h.intymnej inaczej nie potrafie...
mam koleżanke ktora dajmy na to nie wiem umowiona jest na wieczor z Tz a jest po calym dniu czy tam kilku godzinach na uczelni,ja bym tak nie mogła,ale moze przesadzam
no to troche przesada :P Ja sie kapie a nie kapie skuli niego to by byla jakas paranoja bo zazwyczaj zawsze przed kazdym wyjsciem kapie sie jakies 2 godziny przed ityle.. i masakra kapac sie np o 10 rano, o 18 widze sie z nim wiec sie jeszcze o 17:30 podmywam i potem gdy bedziemy u niego znowu
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 21:01   #79
_piotr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Gda
Wiadomości: 37
Dot.: prysznic przed

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
masz podobne podejście dlatego dla żartu zapytałam
Wiem, luzik



Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
gdyby mój facet poprosił to ok,nie ma z tym problemów.
a sprzedaż używanej , damskiej bielizny robi furrorę w internecie
Super że jest Was coraz więcej , ja zazwyczaj z przekonaniem do tego kobiety miałem spore problemy...

A od używanych majtek wolę zdecydowanie to co jest pod nimi mmmm...
_piotr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.