Jestem w ciąży czy mogą mnie wyrzucić z prywatnej szkoły? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-22, 18:49   #1
ZalamanaLena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1

Jestem w ciąży czy mogą mnie wyrzucić z prywatnej szkoły?


Witam jestem Lena ostatnią miesiączke miałam 05.04 mam cykle mniej wiecej 28 dniowe. Bylam ostatnio troche zabiegana bo zmieniam szkole na prywatne liceum ide teraz do 2 klady poniewaz ostatnio bardzo duzo choruje, chodze od lekarza do lekarza i tez ostatnio zaczelo mnie bolec po lewej stronie tam gdzie trzustka, no to poszlam znow do mojej lekarki i powiedzialam o co chodzi, to powiedziala ze to moze byc zapalenie trzustki i zalecila brac kreon oraz dala skierowanie na usg. Dwa dni temu byłam na umówionym usg lekarz zaczol mi robic to usg w trzustke mam w porzadku troche z watroba gorzej tak powiedzial i kazal mi oposccic spodnie trocge nizej zeby mogl jeszcze spraedzic macice (chyba tak mi sie wydaje bo pierwszy raz mialam usg jamy brzusznej) dość długo jeździł mi tym po brzuchu aż w końcu powiedział mi o pokazał że jestem w ciazy jak tylko zobaczyłam to się poplakalam nie mogę uwierzyć w to do tej pory zaraz po wyjściu z iść zemdlałam chyba z nerwów było to w szpitalu więc odrazu wzięli mnie na badania krwi i potwierdzili ciaze oraz Pani doktor ginekolog mnie jeszcze zbadala i też wykonała usg to wgl była moja pierwsza wizyta i ginekologa pytała się mnie kiedy miałam ostatnią miesiączke, pytała że również dlaczego nie zauważyłam że nie dostałam następnej a ja ze nie zauważyłam tego poniewaz stwierdziłam że może mi się spóźnia przez stres i przez to ze jestem taka zabiegana ostatnio i ze po prostu mi sie spoznia pewnie gdyby nie to ze zaczelo mnie bolec w lewym boku jeszcze przez parę miesięcy bym nie wiedziała o tym że jestem w ciazy strasznie się boję mój chłopak powiedział że mi pomoże choć wiem że też się bardzo boi, nie wiem jak powiedziec to mojej mamie chce urodzic to dziecko moj chlopak tez tak chce i wychowamy je razem, on tez nie wie jak powiedziec to swojej rodzinie no ale jakos trzrba bedzie powiedziec. Jak przygotować nasze rodziny i jak im powiedzieć o tym ze jestem w ciazy ? oraz Może wiecie czy prywatna szkoła liceum może wyrzucić dziewczynę w ciazy ? bo ja już niedługo będę mieć 18 lat a do tego liceum zaczynam chodzić od września a będzie już naprwno widać choć jestem trochę przy kości ale to będzie już 6 miesiąc bardzo się martwię bo nie chce rezygnować ze szkoły niby mam już ja załatwiona i Pani dyrektor sie zgodziła mnie przyjąć ale teraz jstem w ciazy i nie wiem czy mnie nie wyrzuci bardzo się boję jak macie jakieś rady będę bardzo za nie wdzięczna Pisze jeszcze raz ten wątek ponieważ wybrałam złą kategorię wątku poprzednio.
ZalamanaLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 15:32   #2
redlady123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 234
Dot.: Jestem w ciąży czy mogą mnie wyrzucić z prywatnej szkoły?

Nie jesteś pierwszą nastolatką na świecie, która zaszła w ciąże. Głowa do góry! Powinnaś jak najszybciej porozmawiać szczerze z rodzicami i prosto z mostu powiedzieć, że spodziewasz się dziecka. Taka niejasna sytuacja na pewno wywołuje u Ciebie stres a jak wiadomo nie jest on w ciąży wskazany. Co do szkoły to nie widzę powodu dla którego mieliby Cię z niej wyrzucić - jeżeli oczywiście sama jej nie olejesz i całkowicie nie zaniedbasz. Nie martw się wszystko się ułoży! Powodzenia.
redlady123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 16:32:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.