Pęcherzyk ciążowy 7 dni po owulacji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-09, 13:38   #1
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136

Pęcherzyk ciążowy 7 dni po owulacji?


Witam. Zacznę od tego, że mam już 2 dzieci i poroniłam 2 razy. Nadal z mężem staramy się o 3 dziecko. Wczoraj był mój 7dpo (tak przypuszczam) i zrobiłam betę hCG, oczywiście z wynikiem <0.1. Nie martwiłabym się tym, gdyby nie wizyta u ginekologa. Jestem na luteinie z powodu poronień, wczoraj pani doktor zrobiła mi usg ginekologiczne. Stwierdziła, że macica jest idealnie przygotowana na ciążę, endometrium 13mm (ale to chyba z powodu luteiny..) i powiedziała też, że "widzi coś pęcherzykowatego" w macicy. Nawet przesunęła mi ekran abym mogła sama zobaczyć "to coś". Wg niej może być to pęcherzyk ciążowy, ale oczywiście jest jeszcze za wcześnie na potwierdzenie. Jednak po odebraniu wyniku bety, jakoś mało w to wierzę. Czy jeśli rzeczywiście to co było widać na usg jest pęcherzykiem ciążowym, to beta nie powinna być chociaż odrobinę podwyższona? A jeśli na betę za wcześnie, to czy w ogóle jest możliwe, żeby było cokolwiek widać na usg? Wiem, że muszę być cierpliwa i zrobić ponownie betę w poniedziałek, ale te pytania nie dają mi spokoju.. Dodam jeszcze, że od wczoraj (jeszcze za nim byłam na usg) bardzo boli mnie podbrzusze, coś jak na @, ale powinna być dopiero 15.. Jajniki mam w porządku. Czekam na jakąkolwiek odpowiedź
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 13:59   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pęcherzyk ciążowy 7 dni po owulacji?

Powtórz bete za 3 dni . Nie mamy tutaj magicznej kuli, a nie chcemy Cię ani zdołować, ani fałszywie pocieszać 😊.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 14:49   #3
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136
Dot.: Pęcherzyk ciążowy 7 dni po owulacji?

Wiem, że nie macie magicznej kuli.. Nie jestem naiwniarą.. Chciałam się tylko dowiedzieć, czy jest w ogóle możliwe, aby tak wcześnie cokolwiek zobaczyć na usg. Betę zamierzam powtórzyć w poniedziałek. Ale dzięki za odpowiedź.
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-09, 15:22   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pęcherzyk ciążowy 7 dni po owulacji?

Cytat:
Napisane przez yhyh Pokaż wiadomość
Wiem, że nie macie magicznej kuli.. Nie jestem naiwniarą.. Chciałam się tylko dowiedzieć, czy jest w ogóle możliwe, aby tak wcześnie cokolwiek zobaczyć na usg. Betę zamierzam powtórzyć w poniedziałek. Ale dzięki za odpowiedź.
Szansa raczej mała, że ginekolog coś tam faktycznie widział. Na tym etapie zarodek jest maciupenki, ale z drugiej strony po co ginekolog by gadała takie rzeczy . Powodzenia! Trzymam kciuki za pozytywny wynik!

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 14:28   #5
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Pęcherzyk ciążowy 7 dni po owulacji?

i jak? beta powtorzona?
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-12 15:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.