tabletki w 25 dniu cyklu;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 21:24   #1
zabka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104

tabletki w 25 dniu cyklu;/


dziewczyny, w 25 dniu cyklu dostałam krwawienie i myślac ze to okres(bo zawsze tak sie zaczyna) wzięłam pierwszą tabeltke antykoncepcyjną(pierwsze opakowanie). na drugi sdzien okazało sie ze to była pomyłka. bo nie bylo zadnego krwawienia wiec to nei meisaiczka. zadzownilam do mojego lekarza, ciezko mi bylo sie z nim skontaktowac ,ale jakoś udało mi się dodzwonić i powiedział zeym nie przestala brac tylko zebym brała tabletki. i tyle się dowiedziałam. i teraz wzielam juz 4 tabeltki, i nie wiem jak to będzie teraz juz nie dostane okresu tylko bedzie on po wzięciu tych 21 tabeltek? wtedy go dostanę?czy dobrze ze to wzięłam wogole? dziewcyzny proszę o pomoc, pozdrawiam.
zabka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 21:33   #2
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: tabletki w 25 dniu cyklu;/

Cytat:
Napisane przez zabka19 Pokaż wiadomość
dziewczyny, w 25 dniu cyklu dostałam krwawienie i myślac ze to okres(bo zawsze tak sie zaczyna) wzięłam pierwszą tabeltke antykoncepcyjną(pierwsze opakowanie). na drugi sdzien okazało sie ze to była pomyłka. bo nie bylo zadnego krwawienia wiec to nei meisaiczka. zadzownilam do mojego lekarza, ciezko mi bylo sie z nim skontaktowac ,ale jakoś udało mi się dodzwonić i powiedział zeym nie przestala brac tylko zebym brała tabletki. i tyle się dowiedziałam. i teraz wzielam juz 4 tabeltki, i nie wiem jak to będzie teraz juz nie dostane okresu tylko bedzie on po wzięciu tych 21 tabeltek? wtedy go dostanę?czy dobrze ze to wzięłam wogole? dziewcyzny proszę o pomoc, pozdrawiam.
Dobrze zrobiłaś. Krwawienie ustało po 1. tabletce, bo zwiększył się poziom hormonów, to normalne. Bierz je dalej.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 22:03   #3
zabka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: tabletki w 25 dniu cyklu;/

dziękuje bardzo !! od razu jestem spokojniejsza!!)

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

dodam jeszcze ze moje miesiączy dluzszy czas nie byly regularne bo miałam problemy z jajnikiem i trwały róznie , przeważnie 38 dni.. potem brałam duphaston, lecz lekarz stwierdził ze lepsze beda te tab. + dostarczą zabezpieczenie. miesiąc po braniu tego duphastonu myslałam ze okres juz sie zbliza w tym 25 dniu cyklu dlatego wzięłam tą tabletke.
zabka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 20:13   #4
zabka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: tabletki w 25 dniu cyklu;/

dziewczyny, prosze Was o wasze zdanie na ten temat bo jestem troche zaniepokojona tym.
zabka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:26   #5
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: tabletki w 25 dniu cyklu;/

No, ale co chcesz jeszcze usłyszeć? Dostałas okres, wzielas tabletke wiec wszystko jest ok. A to, że wystąpił wcześniej to się zdarza.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 22:51   #6
zabka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 104
Dot.: tabletki w 25 dniu cyklu;/

tylko ze brzuch ciągle boli mnie na okres i boli tak, jak bym jutro miała dostać miesiączke.. ;/ tabeltki przesuna mi miesiaczke i dostanę ją po wzięciu calego blistra?
zabka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 16:44   #7
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: tabletki w 25 dniu cyklu;/

Cytat:
Napisane przez zabka19 Pokaż wiadomość
tylko ze brzuch ciągle boli mnie na okres i boli tak, jak bym jutro miała dostać miesiączke.. ;/ tabeltki przesuna mi miesiaczke i dostanę ją po wzięciu calego blistra?
Brzuch boli ale teraz to może byc juz wpływ tabletek, organizm musi się przyzwyczaic. Teoretycznie powinnas dostac krwawienie po skonczeniu blistra ale mozesz rowniez miec plamienia w trakcie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.