Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-27, 19:58   #2971
BartoszGd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witam. Czy macie jakies opinie na temat chirurga muraszko-kuźma z perfectMedica w Gdańsku? Jestem po wstępnej konsultacji i chciałbym uzyskać jakies informacje na temat doktora. Czy jest ktoś w stanie pomóc? Pozdrawiam
BartoszGd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 21:25   #2972
Pancorka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej dziewczyny miałam robiona operacje u doktora latkowskiego jakieś 3 lata temu. Po kilku miesiącach na moim nosie zaczęły pojawiać się nierówności zgłosiłam się do lekarza miałam robiona poprawkę (darmowa) po czym znowu po zniknięciu opuchlizny pojawił się problem. Zdecydowałam się na kolejną poprawkę niestety znowu bez skutku. Także jeżeli chodzi o usunięcie garbow nie polecam łątkowskiego.. Może któras z was miała podobny problem i może polecić kogoś kto by się tym zajął raz a porządnie?
Pancorka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 22:51   #2973
Agata_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 11
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ja dziś miałam konsultacje w Londynie na Harley Street z jednym z najlepszych chirurgów plastycznych w UK. Jak mu powiedziałam, ze mój nos jest już po jednej operacji plastycznej to tylko zaczął się śmiać.

Mimo że Dr. Ryszard Nawrocki wykonał całkowita korektę mojego nosa, nadal mam garba, przegroda nosowa jest przekrzywiona i mam duża nierówności w części chrzestnej nosa która wymaga przeszczepu chrząstki aby to naprawić i aby nos nie wyglądał jak złamany! Jestem strasznie zła, że zapłaciłam 8tys złotych żeby mieć cos takiego.



Dr. Ryszard Nawrocki przyjął ode mnie płatność gotówką (powiedział ze w tym dniu będzie musiał zapłacić anestezjologowi i pielęgniarce dlatego poprosił o gotówkę). Niestety głupia ja, nie poprosiłam o żaden rachunek.



Jako ze mam teraz opinie lekarska, ze mój nos potrzebuje kolejnej operacji - tym razem otwartej dlatego ze pierwsza była tak zle zrobiona, ze jest to jedyny sposób aby to naprawić, chce ubiegać się o odszkodowanie od dr jako ze nie wyobrażam sobie, żeby dowalenie takiej fuchy uszło mu na sucho. Czy któraś z Was przez to przechodziła? Jakie mamy prawa w tym wypadku?
Agata_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 08:30   #2974
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Agata_xx Pokaż wiadomość

Mimo że Dr. Ryszard Nawrocki wykonał całkowita korektę mojego nosa, nadal mam garba, przegroda nosowa jest przekrzywiona i mam duża nierówności w części chrzestnej nosa która wymaga przeszczepu chrząstki aby to naprawić i aby nos nie wyglądał jak złamany! Jestem strasznie zła, że zapłaciłam 8tys złotych żeby mieć cos takiego.



Dr. Ryszard Nawrocki przyjął ode mnie płatność gotówką (powiedział ze w tym dniu będzie musiał zapłacić anestezjologowi i pielęgniarce dlatego poprosił o gotówkę). Niestety głupia ja, nie poprosiłam o żaden rachunek.



Jako ze mam teraz opinie lekarska, ze mój nos potrzebuje kolejnej operacji - tym razem otwartej dlatego ze pierwsza była tak zle zrobiona, ze jest to jedyny sposób aby to naprawić, chce ubiegać się o odszkodowanie od dr jako ze nie wyobrażam sobie, żeby dowalenie takiej fuchy uszło mu na sucho. Czy któraś z Was przez to przechodziła? Jakie mamy prawa w tym wypadku?

No niestety ja też jestem strasznie zła że poszłam do takiego człowieka, bo akurat Nawrockiego zdążyłam trochę poznać i to niestety od tej złej strony, chociaż i tak jestem zadowolona bo chciałam jeszcze robić nos u niego razem z uszami, ale ostatecznie zdecydowałam się nie robić u niego operacji nosa, a dzisiaj jestem już po operacji nosa na szczęście u kogo innego.
Ja mam rachunek, ale to trzeba by było iść do sądu bo sam z siebie nie odda, mi obiecał że jak trzecia poprawka nie wyjdzie to odda mi pieniądze, po czym stwierdził że on sobie tego nie przypomina i jak mam jakieś zażalenia to mogę je kierować do kliniki dla której pracuje. Nawet wysłałam kilka pism od adwokata, ale oni nie widzieli problemu. Stwierdziłam że to nie ma sensu, bo gdybym przegrała proces to oprócz za poprawkę to przyszłoby mi jeszcze zapłacić za koszty procesu itd. Napisałam kilka maili do Nawrockiego, ale nawet na jednego nie odpisał.
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 13:29   #2975
Agata_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 11
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez NowaaJaa Pokaż wiadomość
No niestety ja też jestem strasznie zła że poszłam do takiego człowieka, bo akurat Nawrockiego zdążyłam trochę poznać i to niestety od tej złej strony, chociaż i tak jestem zadowolona bo chciałam jeszcze robić nos u niego razem z uszami, ale ostatecznie zdecydowałam się nie robić u niego operacji nosa, a dzisiaj jestem już po operacji nosa na szczęście u kogo innego.
Ja mam rachunek, ale to trzeba by było iść do sądu bo sam z siebie nie odda, mi obiecał że jak trzecia poprawka nie wyjdzie to odda mi pieniądze, po czym stwierdził że on sobie tego nie przypomina i jak mam jakieś zażalenia to mogę je kierować do kliniki dla której pracuje. Nawet wysłałam kilka pism od adwokata, ale oni nie widzieli problemu. Stwierdziłam że to nie ma sensu, bo gdybym przegrała proces to oprócz za poprawkę to przyszłoby mi jeszcze zapłacić za koszty procesu itd. Napisałam kilka maili do Nawrockiego, ale nawet na jednego nie odpisał.

Najdziwniejsze i najgorsze jest, ze ten czlowiek na internecie ma dobre opinie i 5/5 gwiazdek. W ten sposob kolejni ludzie sie nabiora na jego "umiejetnosci". Ja wlasnie pisze do niego maila i rowniez wystawie opinie na kazdej stronie internetowej jaka jest mozliwa, zeby nikt nie skonczyl tak jak ja, z potrzeba otwartej operacji z przeszczepem.
Agata_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-30, 15:37   #2976
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Agata_xx Pokaż wiadomość
Najdziwniejsze i najgorsze jest, ze ten czlowiek na internecie ma dobre opinie i 5/5 gwiazdek. W ten sposob kolejni ludzie sie nabiora na jego "umiejetnosci". Ja wlasnie pisze do niego maila i rowniez wystawie opinie na kazdej stronie internetowej jaka jest mozliwa, zeby nikt nie skonczyl tak jak ja, z potrzeba otwartej operacji z przeszczepem.
To tylko pewnie na znanym lekarzu, bo ja dodałam negatywną opinie i do tej pory jej nie dodali. Zobacz sobie na kafeteri jak się reklamuje, dla mnie to jest żałosne jak można być takim człowiekiem, nic się nie liczy tylko kasa, a przecież on też ma swoją rodzinę itd. jakby się czuł jakby to była jego żona albo córka.
Strasznie mi przykro, dla mnie uszy to jest straszne przeżycie a co dopiero nos.

Edytowane przez NowaaJaa
Czas edycji: 2018-03-30 o 15:38
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 20:48   #2977
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Czy są tutaj jakieś osoby, które miały po operacji zapadnięty nos? A konkretnie jedną stronę nosa?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-04, 20:09   #2978
jjaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Przymierzam się do operacji nosa, ma to być Poznań. Stąd jestem. Przed laty moja mama operowana była /nos/ u dr Bieleckiego/Jest dobrze. Zastanawiam się nad nim. Był bardzo popularny na pewno w Poznaniu, teraz trochę cicho. Operuje u dr Kolasińskiego galeria jest ładna. Co o nim myślicie
jjaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-21, 14:31   #2979
NowaaJaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

[QUOTE=monkaleon;83068826< reklama>.[/QUOTE]

Pochwal się efektami, skoro twierdzisz że Żukowska jest taka dobra to raczej nie powinno być z tym problemu.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-26 o 11:53 Powód: reklama w cytacie
NowaaJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-28, 20:54   #2980
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Jjanka, ja robilam u Bieleckiego juz prawie półtora roku temu. Jestem zadowolona tak na 70%. Doktor sam w sobie jest średnio pomocny, jak przyszlam na konsultacje to tylko stwierdzil ze moj nos jest ok, ale jak chce to mozemy umówić operacje. W dniu zabiegu rano mu jeszcze pokazywalam nosy z jego galerii i co mi sie podoba a co nie, to tylko rzucil okiem i poszedl. Jeszcze kilka razy powtorzyl, ze jestem dosc wysoka wiec nie moze mi za mocno tego nosa zmniejszyc. Moj problem polegal na tym ze jak sie usmiechalam to koniuszek nosa zjezdzal w dol i caly robil sie orli. Bez usmiechu byl w miare prosty ale zbyt dlugi. A teraz rok po operacji jest tak, ze przy usmiechu pozostaje prawie taki sam, wiec super. Z przodu sie nic nie zmienil (mimo ze mowilam doktorowi ze nie podoba mi sie ten taki trojkat co zwisa nad ustami). Do tego na czesci kostnej zrobil mi sie mini garbek, ktorego wczesniej nie bylo (jest do przezycia ale jednak widoczny). Wiec wszystko zalezy jakie masz oczekiwania. Ja juz dawno przestalam marzyc o ladnym nosku, teraz jest po prostu przecietny i pogodzilam sie z tym. Obsesja na punkcie nosa i strach przed zdjeciami z profilu minely. Ale czy polecam doktora? Nie. Na Twoim miejscu szukalabym dalej, chociaz w okolicach Poznania to chyba jeszcze tylko Skupin wchodzi w gre.
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 09:24   #2981
Kasialorz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witam,

Zastanawiam się nad operacją plastyczną nosa u dr Zbigniewa Łuckiego w Katowicach, jednak w sieci jest bardzo mało opinii na jego temat. Czy ktoś miał wykonywaną przez niego operację? Proszę o opinie.
Kasialorz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 11:41   #2982
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny
Jakiego lekarza polecacie najbardziej we Wrocławiu lub Katowicach? Szukam kogoś sprawdzonego dla koleżanki.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 09:33   #2983
Agata_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 11
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej Fixi_Pixi,



Polecic niestety nie moge, ale moge ostrzec przed Dr. Nawrockim, ktory spartaczyl mi nos.



Mialam tez konsultacje u Kratochwila. Bylam pierwsza pacjentka, a on spoznil sie ponad 30min, konsultacje przeprowadzil chaotycznie. Nie zaufalabym mu z operacja po czyms takim.
Agata_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 07:28   #2984
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Agata_xx Pokaż wiadomość
Polecic niestety nie moge, ale moge ostrzec przed Dr. Nawrockim, ktory spartaczyl mi nos.
W jaki sposób spartaczył?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 23:16   #2985
jjaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Jestem dwa tyg po nosie u dr Bieleckiego. Jest chyba dobrze , spora naprzemienna opuchlizna, mogę być wśród ludzi . Widzą zmianę ale nie wiedzą co się stało, myślą że to nowa fryzura, jest dobrze
jjaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 08:47   #2986
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

czy ktoras robila u Kuny?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 19:50   #2987
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez jjaanka Pokaż wiadomość
Jestem dwa tyg po nosie u dr Bieleckiego. Jest chyba dobrze , spora naprzemienna opuchlizna, mogę być wśród ludzi . Widzą zmianę ale nie wiedzą co się stało, myślą że to nowa fryzura, jest dobrze
Pokazałabyś jakieś zdjęcie?
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 06:37   #2988
jjaanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

o.k tylko muszę się nauczyć jak dołączyć
jjaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 10:55   #2989
d0m1n1ka
Przyczajenie
 
Avatar d0m1n1ka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Czy ktoś jeszcze przygotowuje się do operacji czy temat umarł?
d0m1n1ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 12:08   #2990
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Ten watek tak ogólnie troche podumarł
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 23:05   #2991
MelodyShea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

To ja moze powiem, ze mialam operacje u dr. Giedrojca. Usuniecie garba, prostowanie przegrody i skracanie odcinka nosowo-wargowego.

Najlepsza decyzja w moim zyciu

Nosek taki, jaki sobie wymarzylam, zadnych powiklan, 10 dni po operacji bylam juz w pracy. Osoby, ktore mnie dopiero poznaja i nie wiedza o operacji, zachwycaja sie, ze mam taki piekny profil (wczesniej profil byl moja zmora).

Fenomenalny lekarz, wie co robi.

Dziewczyny, nie ma sie czego bac
MelodyShea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 23:13   #2992
Nosek88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Miałem parę lat temu złamany nos i źle mi się oddycha więc postanowiłem zrobić sobie operacje plastyczną nosa aby zrobić go symetrycznego (bo jest lekko przesunięty z lewej w prawą stronę) i udrożnić przegrodę. Doktor powiedział, że mam też małego garba nosa i mogą to zrobić w cenie ale się wacham. Chcę się dowiedzieć jak inni ludzie widzą mój profil. Czy to tak dużo poprawi mój wygląd, żeby iść pod nóż Jak myślicie ? Zdjęcie po lewej aktualnie a po prawej nos bez garba zrobiony w Fotoshopie.


https://images83.fotosik.pl/1086/c01...42c7548gen.png


https://images82.fotosik.pl/1094/ecab3552e4eb4d98.jpg

Edytowane przez Nosek88
Czas edycji: 2018-06-12 o 10:57
Nosek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 10:25   #2993
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nosek88 Pokaż wiadomość
Doktor powiedział, że mam też małego garba nosa i mogą to zrobić w cenie ale się wacham. Chcę się dowiedzieć jak inni ludzie widzą mój profil. Czy to tak dużo poprawi mój wygląd, żeby iść pod nóż Jak myślicie ?
Ja bym zrobiła całość.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 08:46   #2994
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Nosek88 Pokaż wiadomość
Miałem parę lat temu złamany nos i źle mi się oddycha więc postanowiłem zrobić sobie operacje plastyczną nosa aby zrobić go symetrycznego (bo jest lekko przesunięty z lewej w prawą stronę) i udrożnić przegrodę. Doktor powiedział, że mam też małego garba nosa i mogą to zrobić w cenie ale się wacham. Chcę się dowiedzieć jak inni ludzie widzą mój profil. Czy to tak dużo poprawi mój wygląd, żeby iść pod nóż Jak myślicie ? Zdjęcie po lewej aktualnie a po prawej nos bez garba zrobiony w Fotoshopie.


https://images83.fotosik.pl/1086/c01...42c7548gen.png


https://images82.fotosik.pl/1094/ecab3552e4eb4d98.jpg
skoro i tak bedziesz robic operacje, to rob calosc moim zdaniem
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 13:53   #2995
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Nosek88, wg mnie różnicy prawie nie ma od boku, ale jesli i tak będziesz mieć narkozę to zrób całość. Jeśli garb ci przszkadza. Jeśli nie to nie widzę sensu, dłuższy okres gojenia itd.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 21:17   #2996
masqotka
Przyczajenie
 
Avatar masqotka
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 19
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witam. Pewnie poruszano ten temat już wiele razy, jednakże nigdzie nie mogę znaleźć żadnej informacji. otóż chciałabym zapytać, po jakim czasie od zabiegu można wrócić do normalnych czynności życiowych, np. do pracy? Jest to kwestia kilku tygodni, czy raczej miesięcy? jak długo wyglądała u was rekonwalescencja?
__________________
Masqotka
masqotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 06:07   #2997
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej Witam się
15 marca mam konsultacje
15 kwietnia Skupin da mi nowa twarz. Czekam 1,5 roku, wiem ze dobrze wybrałam.
Czy ktoś z Was czuł się po operacji nie tyle niezadowolony z efektów (oczekiwania się różne,to zrozumiałe) co po prostu brzydszym ?
Wiadomo ze po CKN twarz traci dotychczasowe rysy, ale czy można na urodzie stracić ? Czy w ogóle jest ktokolwiek kto uważa ze ze starym nosem mino wszystko wyglądał atrakcyjniej ? Czy CKN to ZAWSZE poprawa wyglądu? Wiem ze samego nosa tak i to ogromna ale jak to się ma do twarzy ?
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 13:47   #2998
morelka_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Mam duzy problem ze swoim nosem, przeszkadza mi dosc duzy garb, ale boje sie zabiegu.. Jak myślicie warto?
morelka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 17:28   #2999
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez masqotka Pokaż wiadomość
Witam. Pewnie poruszano ten temat już wiele razy, jednakże nigdzie nie mogę znaleźć żadnej informacji. otóż chciałabym zapytać, po jakim czasie od zabiegu można wrócić do normalnych czynności życiowych, np. do pracy? Jest to kwestia kilku tygodni, czy raczej miesięcy? jak długo wyglądała u was rekonwalescencja?
Zazwyczaj po 2-3 tygodniach mozna wracac do pracy, ale moim zdaniem zalezy kiedy sie operujesz, jesli w wakacje to ja osobiscie dalabym sobie wiecej czasu na dojscie do siebie, poniewaz przy upalach nos bardziej puchnie itp. No ale mimo wszystko to kwestia tygodni, a nie miesiecy

Cytat:
Napisane przez NocnaFuriia Pokaż wiadomość
Hej Witam się
15 marca mam konsultacje
15 kwietnia Skupin da mi nowa twarz. Czekam 1,5 roku, wiem ze dobrze wybrałam.
Czy ktoś z Was czuł się po operacji nie tyle niezadowolony z efektów (oczekiwania się różne,to zrozumiałe) co po prostu brzydszym ?
Wiadomo ze po CKN twarz traci dotychczasowe rysy, ale czy można na urodzie stracić ? Czy w ogóle jest ktokolwiek kto uważa ze ze starym nosem mino wszystko wyglądał atrakcyjniej ? Czy CKN to ZAWSZE poprawa wyglądu? Wiem ze samego nosa tak i to ogromna ale jak to się ma do twarzy ?
U niektórych bywa tak, ze jeden kompleks po operacji przeradza sie w drugi, tzn np ktos idzie usunac garb i po jest ok bo go nie ma, i np profil sie podoba, ale cos innego jest nie tak i przykladowo nos nie podoba sie od przodu. Róznie bywa Radzilabym wejsc na forum beauty w polsce - chociaz tam akurat jest wszechstronne uwielbienie Skupina albo na grupe na facebooku o operacjach plastycznych, tam wiecej osób sie udziela niz na wizazu

Cytat:
Napisane przez morelka_18 Pokaż wiadomość
Mam duzy problem ze swoim nosem, przeszkadza mi dosc duzy garb, ale boje sie zabiegu.. Jak myślicie warto?
Sama musisz sobie odpowiedziec, operacja to duza ingerencja i duze ryzyko. Duzo zalezy od tego jak bardzo obecny wyglad nosa Ci przeszkadza, czasami nie warto nic ruszac.
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 17:11   #3000
NocnaFuriia
Raczkowanie
 
Avatar NocnaFuriia
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

No ja jestem i na ForumBeauty i na grupach FB - stad tez wybór padł na Skupina
Miałam nawet robiona przez dziewczyny wizualizacje i wyszło średnio. Już wiem ze mikronos jaki jest w modzie raczej mi nie pasuje. Zdam się w 100% na Skupina tylko się zastanawiam głośno czy ktoś ze starym nosem czuł się lepiej ;-)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
20.03.2018- Mentor okrągły hp 450cc P.D Szczecin Artplastica/BeautyGroup
NocnaFuriia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.