Baza pod cienie - zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: lepiej cieniuje sie na art deco czy lumene?
na art deco 22 33,85%
na lumene 29 44,62%
na obu dobrze 11 16,92%
na obu beznadziejnie ;] 3 4,62%
Głosujący: 65. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-20, 21:17   #1321
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jak uratować bazę pod cienie?

Cytat:
Napisane przez aaannkkaa Pokaż wiadomość
No faktycznie! Zrobiłam, jak poradziłaś i baza jest super! (Szkoda, że w międzyczasie kupiłam już kolejną bazę z Bell, bo myślałam, że tej nie uratuję!)
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 13:25   #1322
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Wink Baza pod cienie do powiek

Witam Was wszystkich

Poszukuję dobrej bazy pod ciebie do powiek. Miałam okazję przetestować bazę z Yoko (chyba... bo nie jestem pewna). Tania, ale jak dla mnie beznadziejna. Owszem, cienie się utrzymywały, ale w nakładaniu koszmarna. No i bardzo szybko stwardniała, przez co nie nadawała się do niczego innego jak do kosza Mój kolejny skarb nabyty ponad rok temu to baza z Art Deco. Mogę ją polecić w 100%. Jest to malutki słoiczek, który kosztował mnie coś koło 30 zł, jednak mam go już ponad rok, a jeszcze 1/3 jest (nie maluję się codziennie cienami, ale bardzo często ). Moje powieki są koszmarne, bardzo tłuste i ŻADEN cień nie wytrzymał dłużej. Dzięki tej bazie jest idealnie. Jednak teraz poszukuję czegoś w podobnej cenie i równie wydajnego oraz dobrego. Z tym, że nie w słoiczku. Przy długich paznokciach jest to problem (chociaż i z tym sobie poradziłam ). Czy są dobre bazy pod cienie w takiej formie jak niektóre korektory w płynie? Z aplikatorem z taką gąbeczką? Żeby nie trzeba było się paprać Zanim kupiłam Art Deco to znalazłam tego typu bazę w takim zielonkawym kolorze tylko, że nie pamiętam jak się nazywa... Liczę na Wasze rady

Buźka
__________________
Bądź tym kim jesteś, a nie tym, co z Ciebie uczyniono...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 13:44   #1323
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Baza pod cienie do powiek

A KWC przejrzałaś może
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 18:01   #1324
Caramelli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Upper Silesia
Wiadomości: 464
Dot.: Baza pod cienie do powiek

KWC się kłania!

Ja ze swojej strony polecam bazę Hean Stay On i bazę Essence. Dla mnie lepsza jest ta z Hean, niestety słabo dostępna.
__________________
Mam twardą dupę i serce z kamienia.

KEEP GOING, DON'T STOP.


Caramelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 14:27   #1325
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Baza pod cienie do powiek

A ja polecam bazę z Bell.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 18:38   #1326
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Baza pod cienie do powiek

Wątek na temat baz do cieni też już był.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 22:45   #1327
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Baza pod cienie do powiek

Ja testowalam wiele baz pod cienie i u mnie wygrywaja Paint poty z MAC, wiem, ze to nie sa typowe bazy, ale ja je uwielbiam
A z takich typowych baz, lubie Lumene.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 00:51   #1328
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Baza pod cienie do powiek

Dzięki

BTW wiem, że już tego typu wątpi były, ale że nie bywam tu często to zbyt tego nie ogarniam Znalazłam jakieś stare wątki z 2007 roku i nie wiedziałam czy tam mi ktoś odpisze

Buźka
__________________
Bądź tym kim jesteś, a nie tym, co z Ciebie uczyniono...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 10:43   #1329
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Baza pod cienie do powiek

spróbuj bazy z elfa nie trzeba jej palcami nabierać bo nakładasz ją na powiekę taka gąbeczką. jak np w korektorach.i jest tania ok 10zł ale chyba tylko na necie dostępna.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 22:45   #1330
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Baza pod cienie do powiek

Lumene! Mam i polecam gładka konsystencja, łatwo się nakłada, dobrze się rozciera na niej cienie no i oczywiście cienie utrzymują się dłużej, nie rolują się.
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 15:11   #1331
aabika
Raczkowanie
 
Avatar aabika
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 80
Dot.: Baza pod cienie do powiek

Hmmm cenowo to jednak polecę Ci droższą, ale genialna-wystarczy zerknąć na KWC jak proponowały już dziewczyny.
Aplikacja jej jest prosta, Starsza wersja jest w takiej formie jak szukasz, ale przez to nie jest ona zbyt ekonomiczna, duzo produktu zostawało w opakowaniu i nie dało się jej wydobyć, dlatego nowsza wersja dostępna już choćby na allegro jest w tubce. Po prostu wyciskamy ją na palec i rozprowadzamy na powiece Tylko tak jak mówię cena niestety wyższa, ale coś za coś-czasem warto zainwestować w coś lepszego
Mam na myśli tu bazę z Urban Decay Primer Potion.
aabika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 20:01   #1332
Aniulek89
Przyczajenie
 
Avatar Aniulek89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Baza pod cienie do powiek

Ja polecam bazę z Art Deco. Jest bardzo wydajna, cienie się nie zbijają się w załamaniu powieki, koszt to 30-parę złotych więc nie należy do najtańszych ale też nie do najdroższych... Ma bardzo delikatne drobinki, które optycznie jeszcze odświeżają spojrzenie, bo oko rozjaśnia nam powiekę, nie mamy cieni. Jedyny minusik który jej daję to zapach, bo kojarzy mi się z kremem do golenia mojego taty sprzed wielu lat...
Aniulek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 23:56   #1333
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: Baza pod cienie do powiek

Cytat:
Napisane przez Aniulek89 Pokaż wiadomość
Ja polecam bazę z Art Deco. Jest bardzo wydajna, cienie się nie zbijają się w załamaniu powieki, koszt to 30-parę złotych więc nie należy do najtańszych ale też nie do najdroższych... Ma bardzo delikatne drobinki, które optycznie jeszcze odświeżają spojrzenie, bo oko rozjaśnia nam powiekę, nie mamy cieni. Jedyny minusik który jej daję to zapach, bo kojarzy mi się z kremem do golenia mojego taty sprzed wielu lat...

Mówisz o tej bazie w malutkim czarnym słoiczku? Mam ją już dosyć długo, jeszcze trochę zostało, ale tak stwardniała, że koszmarem jest nakładanie jej na powiekę... Wybieram się po Art Deco, ale w takiej tubce. Cena podobnie. Zobaczymy co z tego będzie
__________________
Bądź tym kim jesteś, a nie tym, co z Ciebie uczyniono...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:13   #1334
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
baza pod cienie kryolan czy lumene???

Proszę Was o zdanie
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 16:52   #1335
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Ani ta ani ta
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 21:44   #1336
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Nie używałam ani jednej ani drugiej. U mnie sprawdza się korektor + podkład na powieki i cienie mi się fajnie trzymają
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:25   #1337
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

tylko i wyłącznie baza UD - naprawdę warto
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 07:36   #1338
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Nie miałam UD, więc jak się sprawuje nie wiem - ale jej cena dla większość osób jest prawdę mówiąc... zaporowa.

Sama proponowałabym ArtDeco [wersję tradycyjną] oraz Hean. Ta druga jest według mnie ciut słabsza, ale ja to zauważyłam dopiero po 15 godzinach Tylko przy jeden i drugiej trzeba po pierwsze uważać na to aby nie pozostawiać jej za długo otwartej [wtedy faktycznie mogą się rolować] i stosować z umiarem, bo zbyt duża ilość prowadzi do efektu odwrotnego od zamierzonego.
Pierwszy słoiczek AD pod koniec stosowania zaczął mi wysychać na wiór. Dwa następne do samego końca były idealne.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 10:34   #1339
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Bazy Kryolan nie znam, ale jakość nowej Lumene jest fatalna w porównaniu do poprzedniej wersji i ja jej nie polecam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 12:36   #1340
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Nie miałam UD, więc jak się sprawuje nie wiem - ale jej cena dla większość osób jest prawdę mówiąc... zaporowa.

Sama proponowałabym ArtDeco [wersję tradycyjną] oraz Hean. Ta druga jest według mnie ciut słabsza, ale ja to zauważyłam dopiero po 15 godzinach Tylko przy jeden i drugiej trzeba po pierwsze uważać na to aby nie pozostawiać jej za długo otwartej [wtedy faktycznie mogą się rolować] i stosować z umiarem, bo zbyt duża ilość prowadzi do efektu odwrotnego od zamierzonego.
Pierwszy słoiczek AD pod koniec stosowania zaczął mi wysychać na wiór. Dwa następne do samego końca były idealne.
Hmm..ja wiem czy taka zaporowa? Też tak myślałam, ale już zmieniłam zdanie. Biorąc pod uwagę jej dużą pojemność, wydajność i przede wszystkim jakość to cena wcale nie jest wygórowana w stosunku do choćby lumene czy art deco, która wbrew pozorom wychodzi niewiele taniej ( jakością pozostaje daaleko w tyle)

Skoro kogoś stać na lumene to pewnie stać i na UD ... Ostatnio przeliczyłam: baza lumene wraz z wysyłką z allegro to ok 35 zł za 7ml. Baza UD wraz z wysyłką z zagranicy kosztowała mnie 71 zł za 11 ml.
Przeliczając 1ml bazy lumene wychodzi 5 zł a 1ml bazy UD 6,45zł, tak więc różnica w cenie porażająca nie jest a w trwałości i jakości - owszem i to ogromna
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:15   #1341
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Ja używam ArtDeco i dla mnie jest idealna, wiec nie widziałam nigdy powodu, aby szukać czegoś innego. Hean mam tylko dlatego, ze potrzebowałam czegoś niedrogiego kompletując awaryjną kosmetyczkę w pracy [pracuję po 12 godzin i czasem po dyżurze idac na piwo wolę umyć twarz i zrobić makijaż od zera ] - nie wymagałam cudów, a tylko kilku godzin, a okazało się, ze jest całkiem niezła].

Sama ArtDeco mi wystarcza na jakieś... półtora roku - wątpię, żeby UD była bardziej wydajna, chociaż mogę się mylić Do tego cienie na niej w ekstremalnej sytuacji wytrzymały mi prawie 30 godzin [ponieważ wiem, ze brzmi to hardcorowo to zaznaczam - ja nie z tych, co nie myją twarzy itd. zdarzyło mi się po prostu tyle czasu w pracy siedzieć ] i dopiero wtedy zaczęły mi zanikać, rolować się na oczach. Wszelkie cało nocne balangi, dzikie tańce itd. też wytrzymywała.

Prawda jest taka, ze wiele zależy od stanu naszych powiek, skóry itd, a także wprawy w stosowaniu. Każda z tych baz ma swoje zwolenniczki jak i przeciwniczki. Sama chyba nie widzę powodu, aby próbować z UD skoro ArtDeco spełnia moje oczekiwania.
Osobiście polecam ArtDeco, bo dla mnie 30-35 złotych za opakowanie, które starcza mi na tak długi czas to są śmieszne pieniądze, a nawet jakby nie wypaliła, to zawsze można jeszcze sięgnąć po te droższą, a tę wydać 'w świat' mamie czy koleżance
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:32   #1342
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Już Wam wyjaśniam czemu nie pytam o ArtDeco , ponieważ używam już 3-4 słoiczek z koleji , uzywam tego od kąd tylko pamietam. Fajnie sie sprawdza przez kilka godzin a potem roluje mi się w zagięciach na powiece,nie jestem zadowolona tak jak kiedys przy pierwszym słoiczku. Jestem zła i wręcz oburzona na moje powieki..szulam czegoś lepszego.
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 14:39   #1343
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

No to skoro Limonka twierdzi, ze Urban Decay lepiej daje sobie radę, to spróbuj jej. Ale nie oczekiwałabym jednak cudów od Kryolan, albo Lumene - o tej ostatniej już wiele razy słyszałam, że w aktualnej wersji jest gorsza niż kiedyś.
Część dziewczyn chwali sobie również bazy Joko oraz Hean, są jednak trudno dostępne.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 15:07   #1344
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Linka, poleciłam Ci bazę UD ponieważ u mnie baza Art deco, jak i lumene jak również baza kryolan, którą miałam - żadna z nich nie dała rady. Cienie poprostu się rolowały na moich bardzo tłustych powiekach, co wyglądało bardzo nieestetycznie i niechlujnie. Dopiero zakup bazy UD w zupełności rozwiązał mój problem i makijaż oczu od godz 6 rano do późnego wieczora jest nienaganny żadnych zrolowanych cieni ani nic z tych rzeczy nawet zwykłe tanie cienie trzymają się bezproblemowo
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 16:26   #1345
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Jeśli ktoś ma dostęp do kosmetyków KIKO to mają świetną bazę mniej więcej w cenie ArtDeco. Świetna konsystencja podkładu, wygodna tubka, a cienie nie do zdarcia.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...od-cienie.html
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 10:26   #1346
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Hmm to ja w takim razie UD zamowie sobie na próbę na allegro , widze ze tam mają 1 ml , na ile razy to mi wystarczy ???
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:33   #1347
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

1 ml to 1/5 łyżeczki do herbaty więc ja myśle, że spokojnie na 20 razy starczy, przypuszczam że więcej ale to już od dozowanej ilości zależy
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 12:07   #1348
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

czyli na kilka próbnych makijaży i do samego ślubu w zupełności wystarczy , a jak bede serio zadowolona ( w koncu!!!) to kupie pełnowymiarowy produkt
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 23:20   #1349
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: baza pod cienie kryolan czy lumene???

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
Już Wam wyjaśniam czemu nie pytam o ArtDeco , ponieważ używam już 3-4 słoiczek z koleji , uzywam tego od kąd tylko pamietam. Fajnie sie sprawdza przez kilka godzin a potem roluje mi się w zagięciach na powiece,nie jestem zadowolona tak jak kiedys przy pierwszym słoiczku. Jestem zła i wręcz oburzona na moje powieki..szulam czegoś lepszego.

trochę się zgodzę z powyższą opinia. Mam podobne odczucia. W dodatku trochę "przyperłowuje" nałożone na nią cienie.


Natomiast nie wiem dlaczego niespecjalnie polecacie Lumene. Może i nie wspomaga trwałości cieni do 12 godzin, ale ma inne warte uwagi cechy. np to, że gładko się rozprowadza, cienie dobrze się na niej rozcierają i łączą ze sobą. Warto zajrzeć na KWC, tam jest mnóstwo naprawdę dobrze uargumentowanych ocen. Sama również dodałam opinie, więc nie będę tu kopiować swoich słów.

A co do UD - nie testowałam, jednak już kilka razy czytałam, że jest przereklamowana, i tak naprawdę nie daje jakichś naprawdę wyjątkowych efektów w porównaniu z innymi znanymi bazami. Tak samo jak cienie tej marki - naprawdę można znaleźć tańsze zamienniki.

Naprawdę chyba się kiedyś skuszę na bazę UD, aby móc z całą świadomością wydać opinię na jej temat, bo póki co to niespecjalnie wierzę w jej kosmiczną moc
__________________
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 21:48   #1350
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Baza pod cienie do powiek

Ja z powodzeniem stosuje baze NYX w cielistym kolorze, albo ich Jumbo Eye Pencil w kolorze Milk (matowa biel).
Ta pierwsza baza raczej dziala przedluzajaco, natomiast Jumbo wyciaga ladnie kolor.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 01:46:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.