Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze mamy'' - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 13:19   #181
magda17x
Zadomowienie
 
Avatar magda17x
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 523
GG do magda17x
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Ja mam już sporo rzeczy, ubranek już nie kupuję. Muszę się teraz skupić na innych rzeczach.. materacyk, prześcieradła, przewijak, jakiś grubszy kocyk, ochraniacz na łóżeczko. Pomyśleć muszę o jakieś koszuli do porodu i o szlafroku. Później pójdzie zamówienie z apteki i powinnam być ogarnięta...
__________________

"Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra na wszystkich strunach serca"


magda17x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:20   #182
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;63793126]Pisałam w poprzednim wątku, że będę miała ubranka od koleżanki z pracy, która urodziła córę w maju

Zrobię przegląd i jak będzie czegoś brakowało to dokupimy z Tż-tem [/QUOTE]


a to sorki, nie zarejestrowałam:P to masz problem z głowy i nie masz sie czym przejmowac ze nie masz bo w sumie masz xD
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:22   #183
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
a weeeez
teoretycznie mialabym dzis i kanape i komode, pratycznie nie mam ani tego ani tego
musimy kupic komode ale tez i jakis fotel/wypoczynek, generalnie cokolwiek z funkcja spania, oczywiscie ladnego, NIEDROGIEGO i pasujacego do pokoju Wojtusia
komode znalazlam wczoraj, okazalo sie ze w atrakcyjnych cenach maja je w pobliskim city to dzis pojechalismy. Po drodze wstapilismy do takiego salonu meblowego ktory swiecil triumfy niebieskie 100 lat temu , ale ze mielismy sprawe do zalatwienia w poblizu wiec postanowilismy ze lookniemy co maja. malz smial sie, ze jak szukam cos z PRLu to dobrze trafilam
no i okazalo sie, ze byl tam fotel IDEAL!!! szaro niebieski, rozkladany, dwuosobowy, za 560zl cena szok bo cokolwiek, bez szalu!, to minimum 800/900 zl tyle ze mial 2 plamki. uzgodnilismy ze jakby co, to oni maja tam jakies specyfiki i to bez probloemu doczyszcza. umowilismy sie na tel bo chcielismy jeszcze podskoczyc do Agaty choc rano przegladalam oferty w necie to bida z nedza za duze pieniadze. No ale nic, pojechalismy.
najpierw wstapilismy do dzieciowej hurtowni dzieki o Panie ze mam prawie wszystko po Kubie bo serio, musieliby mnie chyba zamknac w psychiatryku, tyle tego wszystkiego
no nic, poszlismy konkretnie po ta upatrzona biala komode, a na miejscu okazalo sie, ze Pani sprzedawczyni znalazla jeszcze tansza, tyle ze prosta z deseczka od przewijaka,a tamta drozsza miala jakas fale 70 zl roznicy no to juz w ogole sie ucieszylam bo mi na ozdobach nie zalezy za to na kasie juz tak to wzielismy komode, od razu przewijak i pokrowiec. wszystko ladnie pieknie, choc jak wsiadalam do samochodu pakujac przewijak i pokrowiec to zerknelam na pudlo i napis "sosna" pytam sie meza, czy to na pewno biala - tak, na pewno, pani sprawdzala bo akurat byla niewielka dziura w kartonie itd. No to ok
w Agacie tak jak sie spodziewalam bida z nedza - nic dla nas generalnie. No wiec tel do tego prlowskiego salonu ze chcemy ten fotel, zeby szybko czyscili i juz dzis mozemy po niego jechac
ta, yhy, - pol godz temu ktos go kupil
ze tez go czlowiek ku.rwa mac nie zarezerwowal
ale to jeszcze nic - dojechalismy do domu, otwieramy paczke z komoda i co? jak byk SOSNA
nosz kutfa mac, jakies fatum normalnie
dzwonilam do tego meblowego, takiego fotela juz nie beda miec, jakies tam inne, w brazie i juz za 660 a ta komode maja nam jutro wymienic ale na ta drozsza
Kłóć się o rabat na nową komodę bo był to ewidentny błąd sprzedawczyni skoro pytaliście czy na pewno jest biała.
A z fotelem kiepsko :/
Ale ja tak zawsze mam, nawet suknia ślubna mi poszła z przed nosa, chociaż tam akurat pani właścicielka zachowała się nie fair bo ją zarezerwowałam, wracam po pół h z kasą a pani, że sprzedana. Matko jak ja wtedy wyłam....
Tż mi zawsze w takich sytuacjach wmawia, że "nie miało być Twoje" ha ha
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:32   #184
KoniKa4
Rozeznanie
 
Avatar KoniKa4
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 523
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Moja ta taka panikara z ta cukrzyca ze glowa mala. kaze mi np. na wizyty miec xera wszystkich badan z poradni diabet., generalnie ostro swiruje bo mowi ze teraz cos tam sie pozmienialo odnosnie ciezarnych z cukrzyca i ona musi miec wszystko udokumentowane. a ja sie tam bujam z tymi papierami od jednego lekarza (diabetolog sie w ogole zastanawia czy ja ta cukrzyce w ogole mam ) do drugiego (ginka wspominala kiedys ze bedzie mnie klasc na oddzial w zwiazkuz ta cukrzyca )
To ja już wolę takie nadgorliwe podejście lekarza niż takie: "nie ma się co martwić na zapas" bo mam wrażenie że olewa problem albo nie ma wiedzy
KoniKa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:33   #185
desire87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

wróciłam do domu ze sklepu, u sąsiadów policja na balkonie (mamy taki jakby wspólny balkon, przedzielony). Mieszkamy tu miesiąc więc jeszcze ich nie poznałam.Myślę sobie, no to grubo.. czyżby jakaś patolka no i siedzą tam godzinę, drugą, jakieś dziwne sceny odchodzą... w końcu myślę, nie no idę na balkon na chwilę posiedzieć bo taka piękna pogoda. A tam "Robert, jak mogłeś mnie zdradzić? wyprowadzam się z dziewczynkami blbla" za 3 min to samo "Robert, jak mogłeś mnie zdradzić (...)

okazało się, że serial nagrywają
desire87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:36   #186
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez desire87 Pokaż wiadomość
wróciłam do domu ze sklepu, u sąsiadów policja na balkonie (mamy taki jakby wspólny balkon, przedzielony). Mieszkamy tu miesiąc więc jeszcze ich nie poznałam.Myślę sobie, no to grubo.. czyżby jakaś patolka no i siedzą tam godzinę, drugą, jakieś dziwne sceny odchodzą... w końcu myślę, nie no idę na balkon na chwilę posiedzieć bo taka piękna pogoda. A tam "Robert, jak mogłeś mnie zdradzić? wyprowadzam się z dziewczynkami blbla" za 3 min to samo "Robert, jak mogłeś mnie zdradzić (...)

okazało się, że serial nagrywają
Jaki jaki ?
Zobaczymy Cię na wielkim ekranie w roli ciekawskiej sąsiadki ?

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Dajcie kopa.. zamiast się zbierać na wizyte to ja siedze przed lapkiem a za chwile będę biegać
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:36   #187
doooti
Zadomowienie
 
Avatar doooti
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 657
Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze mamy''

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
ostatnio koleżanka mówiła, że wszystkie czapeczki new born dla jej malucha od samego początku były za małe.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------





a po za ubrankami coś jeszcze macie ?

To cos tam masz, bez przesady ja nie mam koleżanek co maja dzieci wiec kupuje od podstaw nic wiecej nie mam oprócz ciuszków a ciuszki zimowe to pewnie juz wrzesień/październik bedą, juz teraz widziałam ze w Cocodrillo cos maja ale mało
doooti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 13:41   #188
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez ma_i Pokaż wiadomość
Po śniadaniu pomiar poszedł już szybciej, rozgrzałam ręce w ciepłej wodzie i już druga kropla była wystarczająca ;-) ale muszę lecieć do apteki po paski, bo nie wiem czy mi nawet na dzisiaj starszą Mam Accu-check performa nano.

South of the border west of the sun, sputnik sweetheart

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki


Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
a weeeez
teoretycznie mialabym dzis i kanape i komode, pratycznie nie mam ani tego ani tego
musimy kupic komode ale tez i jakis fotel/wypoczynek, generalnie cokolwiek z funkcja spania, oczywiscie ladnego, NIEDROGIEGO i pasujacego do pokoju Wojtusia
komode znalazlam wczoraj, okazalo sie ze w atrakcyjnych cenach maja je w pobliskim city to dzis pojechalismy. Po drodze wstapilismy do takiego salonu meblowego ktory swiecil triumfy niebieskie 100 lat temu , ale ze mielismy sprawe do zalatwienia w poblizu wiec postanowilismy ze lookniemy co maja. malz smial sie, ze jak szukam cos z PRLu to dobrze trafilam
no i okazalo sie, ze byl tam fotel IDEAL!!! szaro niebieski, rozkladany, dwuosobowy, za 560zl cena szok bo cokolwiek, bez szalu!, to minimum 800/900 zl tyle ze mial 2 plamki. uzgodnilismy ze jakby co, to oni maja tam jakies specyfiki i to bez probloemu doczyszcza. umowilismy sie na tel bo chcielismy jeszcze podskoczyc do Agaty choc rano przegladalam oferty w necie to bida z nedza za duze pieniadze. No ale nic, pojechalismy.
najpierw wstapilismy do dzieciowej hurtowni dzieki o Panie ze mam prawie wszystko po Kubie bo serio, musieliby mnie chyba zamknac w psychiatryku, tyle tego wszystkiego
no nic, poszlismy konkretnie po ta upatrzona biala komode, a na miejscu okazalo sie, ze Pani sprzedawczyni znalazla jeszcze tansza, tyle ze prosta z deseczka od przewijaka,a tamta drozsza miala jakas fale 70 zl roznicy no to juz w ogole sie ucieszylam bo mi na ozdobach nie zalezy za to na kasie juz tak to wzielismy komode, od razu przewijak i pokrowiec. wszystko ladnie pieknie, choc jak wsiadalam do samochodu pakujac przewijak i pokrowiec to zerknelam na pudlo i napis "sosna" pytam sie meza, czy to na pewno biala - tak, na pewno, pani sprawdzala bo akurat byla niewielka dziura w kartonie itd. No to ok
w Agacie tak jak sie spodziewalam bida z nedza - nic dla nas generalnie. No wiec tel do tego prlowskiego salonu ze chcemy ten fotel, zeby szybko czyscili i juz dzis mozemy po niego jechac
ta, yhy, - pol godz temu ktos go kupil
ze tez go czlowiek ku.rwa mac nie zarezerwowal
ale to jeszcze nic - dojechalismy do domu, otwieramy paczke z komoda i co? jak byk SOSNA
nosz kutfa mac, jakies fatum normalnie
dzwonilam do tego meblowego, takiego fotela juz nie beda miec, jakies tam inne, w brazie i juz za 660 a ta komode maja nam jutro wymienic ale na ta drozsza
Dzień pod górkę. Faktycznie mieliście pecha z tym fotelem, przecież meble normalnie tak szybko nie schodzą... No a pani to jakaś nieogarnięta, sprawdzała ale nie sprawdziła.



Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Kłóć się o rabat na nową komodę bo był to ewidentny błąd sprzedawczyni skoro pytaliście czy na pewno jest biała.
A z fotelem kiepsko :/
Ale ja tak zawsze mam, nawet suknia ślubna mi poszła z przed nosa, chociaż tam akurat pani właścicielka zachowała się nie fair bo ją zarezerwowałam, wracam po pół h z kasą a pani, że sprzedana. Matko jak ja wtedy wyłam....
Tż mi zawsze w takich sytuacjach wmawia, że "nie miało być Twoje" ha ha
Co za pinda
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:41   #189
desire87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Jaki jaki ?
Zobaczymy Cię na wielkim ekranie w roli ciekawskiej sąsiadki ?

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Dajcie kopa.. zamiast się zbierać na wizyte to ja siedze przed lapkiem a za chwile będę biegać
sądząc po profesjonalnej grze aktorów i wartkiej akcji obstawiam DLACZEGO JA

akcja rozgrywała się w mieszkaniu a na balkonie stoją tylko aktualnie nie występujący aktorzy więc nie będę gwiazdą tv
desire87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:44   #190
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez desire87 Pokaż wiadomość
sądząc po profesjonalnej grze aktorów i wartkiej akcji obstawiam DLACZEGO JA

akcja rozgrywała się w mieszkaniu a na balkonie stoją tylko aktualnie nie występujący aktorzy więc nie będę gwiazdą tv
chyba, że tak
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:44   #191
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
A grube mają być takie czapeczki? Bo w sumie kombinezon i tak ma kaptur
Ale kaptur nie przylega ściśle do główki, moim zdaniem grubsza czapeczka i tak powinna być. No i z kilka lekkich, takich żeby po kapieli ubrać.
A propos, noworodki się kąpie codziennie? Bo gdzieś mi się obiło o uszy, że lepiej co drugi dzień
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 13:44   #192
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez desire87 Pokaż wiadomość
wróciłam do domu ze sklepu, u sąsiadów policja na balkonie (mamy taki jakby wspólny balkon, przedzielony). Mieszkamy tu miesiąc więc jeszcze ich nie poznałam.Myślę sobie, no to grubo.. czyżby jakaś patolka no i siedzą tam godzinę, drugą, jakieś dziwne sceny odchodzą... w końcu myślę, nie no idę na balkon na chwilę posiedzieć bo taka piękna pogoda. A tam "Robert, jak mogłeś mnie zdradzić? wyprowadzam się z dziewczynkami blbla" za 3 min to samo "Robert, jak mogłeś mnie zdradzić (...)

okazało się, że serial nagrywają
to pewnie inni sąsiedzi też mieli zagwozdkę zanim się połapali
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:49   #193
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ale kaptur nie przylega ściśle do główki, moim zdaniem grubsza czapeczka i tak powinna być. No i z kilka lekkich, takich żeby po kapieli ubrać.
A propos, noworodki się kąpie codziennie? Bo gdzieś mi się obiło o uszy, że lepiej co drugi dzień

na poczatku poki flora bakteryjna skory sie nie wytworzy(ok 3 tyg.) czesto kąpią co 2 dzien, inni generalnie tak dzieci kąpią co jest moim zdaniem glupota bo dzieci się przeciez pocą tak jak my. Nas- opiekunki dzieciece) uczyli myc codziennie, i nie ma ze dziecko chore, trzeba umyc i tyle- i takie tez jest moje zdanie. Ale w praktyce- co człowiek to inna opinia.
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:49   #194
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
A propos, noworodki się kąpie codziennie? Bo gdzieś mi się obiło o uszy, że lepiej co drugi dzień
Nie powinno się kąpać tak często.
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:49   #195
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Ale kaptur nie przylega ściśle do główki, moim zdaniem grubsza czapeczka i tak powinna być. No i z kilka lekkich, takich żeby po kapieli ubrać.
A propos, noworodki się kąpie codziennie? Bo gdzieś mi się obiło o uszy, że lepiej co drugi dzień
Zalecają co dwa-trzy dni, czytałam też że niektóre dzieci to odpręża i można jak najbardziej codziennie. Czyli wg potrzeby
Zobaczymy jak będzie, ale ciężko mi sobie wyobrazić brak codziennej kąpieli przy takiej dużej ilości kup
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 13:54   #196
ma_i
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 048
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Co do brzuszka to ja mam spory i piłeczkę. Smaruję tylko na noc olejem arganowym. Biust też. Rozstępów nie widzę ale też nie mam skłonności genetycznych. Za to na nogach pojawiają mi się pajęczynki - po tacie ;-)
Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
Odebralam wyniki krzywej.
Na czczo 80, po godzinie 117, po dwoch 59. Ostatni wynik poniżej normy ale tak tez mialam przed ciaza.
Z pozostalych jak przewidywalam krwinki czerwone, hematokryt i hemoglobina już ponizej norm, ale za to tarczyca wreszcie dochodzi do siebie i moje tsh jest oznaczalne pierwszy raz w tym roku
Gratuluję wyników glukozy

Doczytałam dopiero że jednak nie do końca dobre... Hm, trzymam kciuki żeby było dobrze :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ma_i
Czas edycji: 2016-08-04 o 14:42
ma_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:06   #197
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Ja mam póki co trochę rzeczy drogeryjnych (pampy, chusteczki, butelki, smoczki, szczotka, waciki) , pieluchy tetrowe po Lilce, łóżeczko i czapkę.
Do tego kołyskę w budowie i przewijak w remoncie
Jakie butelki kupowałaś?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:20   #198
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Jakie butelki kupowałaś?
MAM, na razie 2 te malutkie
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:22   #199
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Zalecają co dwa-trzy dni, czytałam też że niektóre dzieci to odpręża i można jak najbardziej codziennie. Czyli wg potrzeby
Zobaczymy jak będzie, ale ciężko mi sobie wyobrazić brak codziennej kąpieli przy takiej dużej ilości kup
Otóż to. Jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, że jednorazowymi chusteczkami wszystko się super wymyje.
Z drugiej strony skóra noworodka jest super delikatna i codzienne zmywanie płaszcza lipidowego rzeczywiście może jej nie służyć
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 14:24   #200
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Otóż to. Jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, że jednorazowymi chusteczkami wszystko się super wymyje.
Z drugiej strony skóra noworodka jest super delikatna i codzienne zmywanie płaszcza lipidowego rzeczywiście może jej nie służyć
Buzię czy pupę to wiadomo, że trzeba ciepłą woda przemyć
Ale chodzi o typową kąpiel, czy trzymanie dziecka w wodzie z płynami przez te kilka minut
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:33   #201
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Otóż to. Jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, że jednorazowymi chusteczkami wszystko się super wymyje.
Z drugiej strony skóra noworodka jest super delikatna i codzienne zmywanie płaszcza lipidowego rzeczywiście może jej nie służyć


Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Buzię czy pupę to wiadomo, że trzeba ciepłą woda przemyć
Ale chodzi o typową kąpiel, czy trzymanie dziecka w wodzie z płynami przez te kilka minut
Zawsze można kapnąć do wody trochę oliwki babydream lub hipp, albo jakiegoś olejku. Troszkę natłuści skórę. No a takie płyny do kąpieli w/w marek nie zawierają silnych detergentów, raz dziennie, rozcieńczone nie powinny chyba zrobić krzywdy...
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:37   #202
doooti
Zadomowienie
 
Avatar doooti
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Widzialyscie to?
doooti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:41   #203
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Widzialyscie to?
Halo, ochrona, proszę wyprowadzić to niemowlę z lokalu!
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:48   #204
ma_i
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 048
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Pstryczek współczuję, można się wkurzyć. Dobrze dziewczyny mówią, targuj się o tą komodę, to sprzedawca wprowadził Cię w błąd i dlaczego masz płacić więcej?

Desire, nigdy nie wiadomo, może jednak gdzieś się w kadr załapałaś. Jakby co to pamiętaj, dziewczyny z forum mają pierwszeństwo w kolejce po autograf :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ma_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 14:54   #205
desire87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez doooti Pokaż wiadomość
Widzialyscie to?
odnośnie całej sytuacji to powiem Wam, że też nie chciałabym żeby w restauracji kobieta obok mnie karmiła dziecko piersią (no chyba że faktycznie byłaby tak osłonięta że nawet bym nie zauważyła) ale co do zasady odebrałoby mi to apetyt. Karmienie piersią jest dla mnie równie intymne jak sikanie, uprawianie seksu czy namiętny pocałunek i znam mnóstwo kobiet które karmiły długi czas a mimo to nie zdarzyło im się nigdy wystawiać cycka w restauracji.

Cytat:
Napisane przez ma_i Pokaż wiadomość
Pstryczek współczuję, można się wkurzyć. Dobrze dziewczyny mówią, targuj się o tą komodę, to sprzedawca wprowadził Cię w błąd i dlaczego masz płacić więcej?

Desire, nigdy nie wiadomo, może jednak gdzieś się w kadr załapałaś. Jakby co to pamiętaj, dziewczyny z forum mają pierwszeństwo w kolejce po autograf :-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiadomo!
desire87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:00   #206
sosowhat
Wtajemniczenie
 
Avatar sosowhat
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2 403
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez desire87 Pokaż wiadomość
odnośnie całej sytuacji to powiem Wam, że też nie chciałabym żeby w restauracji kobieta obok mnie karmiła dziecko piersią (no chyba że faktycznie byłaby tak osłonięta że nawet bym nie zauważyła) ale co do zasady odebrałoby mi to apetyt. Karmienie piersią jest dla mnie równie intymne jak sikanie, uprawianie seksu czy namiętny pocałunek i znam mnóstwo kobiet które karmiły długi czas a mimo to nie zdarzyło im się nigdy wystawiać cycka w restauracji.



wiadomo!
Dokladnie tak samo uwazam. I tylko chyba w sytuacji gdzie na prawde nie byłoby gdzie nakarmic dziecka, nawet zwyklej toalety, miejsa zeby usiasc tyłem do wszystkich to okej. Nie rozumiem całego oburzenia sprawą nagłaśniania tego, i kierowania sprawy do sądu bo co, bo poprosili zeby nakamiła dziecko w bardziej dogodnych dla siebie i przede wszystkim innych warunkach? i wystawianie cyca wszedzie i zeby wszyscy widzieli to dla mnie conajmniej niesmaczne.:brzy dal:
sosowhat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:02   #207
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez desire87 Pokaż wiadomość
odnośnie całej sytuacji to powiem Wam, że też nie chciałabym żeby w restauracji kobieta obok mnie karmiła dziecko piersią (no chyba że faktycznie byłaby tak osłonięta że nawet bym nie zauważyła) ale co do zasady odebrałoby mi to apetyt. Karmienie piersią jest dla mnie równie intymne jak sikanie, uprawianie seksu czy namiętny pocałunek i znam mnóstwo kobiet które karmiły długi czas a mimo to nie zdarzyło im się nigdy wystawiać cycka w restauracji.
zgadzam się

a ja znowu spuchłam tzn. nogi mi spuchły... a zaraz czeka mnie 40 minutowy spacer po Tż-ta... Jeszcze jest ponad 30 stopni a ja najchętniej wyszłabym opatulona od stóp po głowę. Mam dzisiaj jakiś kryzys z cyklu ''jestem gruba i nieatrakcyjna''
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:04   #208
desire87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
Dokladnie tak samo uwazam. I tylko chyba w sytuacji gdzie na prawde nie byłoby gdzie nakarmic dziecka, nawet zwyklej toalety, miejsa zeby usiasc tyłem do wszystkich to okej. Nie rozumiem całego oburzenia sprawą nagłaśniania tego, i kierowania sprawy do sądu bo co, bo poprosili zeby nakamiła dziecko w bardziej dogodnych dla siebie i przede wszystkim innych warunkach? i wystawianie cyca wszedzie i zeby wszyscy widzieli to dla mnie conajmniej niesmaczne.:brzy dal:
niektóre mamusie są bardzo roszczeniowe w wielu płaszczyznach..
desire87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:11   #209
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez sosowhat Pokaż wiadomość
Dokladnie tak samo uwazam. I tylko chyba w sytuacji gdzie na prawde nie byłoby gdzie nakarmic dziecka, nawet zwyklej toalety, miejsa zeby usiasc tyłem do wszystkich to okej. Nie rozumiem całego oburzenia sprawą nagłaśniania tego, i kierowania sprawy do sądu bo co, bo poprosili zeby nakamiła dziecko w bardziej dogodnych dla siebie i przede wszystkim innych warunkach? i wystawianie cyca wszedzie i zeby wszyscy widzieli to dla mnie conajmniej niesmaczne.:brzy dal:
Zgodzę się że to może być dla kogoś niesmaczne (zwłaszcza w takim miejscu), kobieta powinno zrobić to dyskretnie, zasłonić się, tak żeby nie zwracać na siebie uwagi innych gości restauracji. Przcież karmienie nie wymaga wywalania na wierzch całego sprzętu... Z drugiej strony ona tylko karmiła dziecko, nie znam szczegółów, ale przecież ktoś z obsługi mógł zaproponować jej bardziej ustronne miejsce, a nie od razu wypraszać. Ludzie potrafią chodzić bez koszulek w miejscach publicznych, niektóre kobiety chodzą w dekoltach po pas, cyce im się wylewają, albo pośladki wręcz wypadają z szortów, a mimo to nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś został z tego powodu wyproszony.

Uważam że korzystając z przestrzeni publicznej trzeba uszanować innych ludzi i nie raczyć ich widokami intymnych części ciała, czy to przy karmieniu, czy w ubiorze... Samej może przyjdzie mi wyciągnąć cycka w jakiejś sytuacji, ale wtedy na pewno się zasłonię.
__________________
JESIEŃ

Edytowane przez patrycjazuzanna
Czas edycji: 2016-08-04 o 15:16
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:13   #210
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy listopadowe 2016 cz. VI - ''W trzeci trymestr wkraczamy, ale sily jeszcze

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Zgodzę się że to może być dla kogoś niesmaczne (zwłaszcza w takim miejscu), kobieta powinno zrobić to dyskretnie, zasłonić się, tak żeby nie zwracać na siebie uwagi innych gości restauracji. Przcież karmienie nie wymaga wywalania na wierzch całego sprzętu... Z drugiej strony ona tylko karmiła dziecko, nie znam szczegółów, ale przecież ktoś z obsługi mógł zaproponować jej bardziej ustronne miejsce, a nie od razu wypraszać. Ludzie potrafią chodzić bez koszulek w miejscach publicznych, niektóre kobiety chodzą w dekoltach po pas, cyce im się wylewają, albo pośladki wręcz wypadają z szortów, a mimo to nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś został z tego powodu wyproszony.
Tez tak uwazam. A może ona robila to dyskretnie a mimo to ja wyproszono?
Poza tym ustronne miejsce do karmienia to tez dla mnie nie toaleta. Ja bym w kiblu jesc nie chciala.
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-27 09:36:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.