Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 17:57   #2221
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Podoba mi sie Twoj pomysl na prezent
Mam nadzieję, że będzie boski

Muszę zrobić sobie SPA dla rąk, wzorem Abisans Tylko niech ja dorwę foliowe rękawiczki
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 17:59   #2222
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Bedzie... bedzie zabawa... bedzie sie dzialo
Mi sie marzy fajna bielizna ale to po skonczeniu karmienia
Hhihi ja bielizna i coś jeszcze....
[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50476066]Ja zrobiłam spa-peeling(pasta BHP, której mój tata używa do zmywania smarów/olejów/garażowych brudów, jest świetnym peelingiem dla moich dłoni ), a potem oliwka Babydream pod rękawiczki foliowe, a na to jeszcze stare rękawiczki zimowe. I z pół godziny tak połaziłam, łapki jak nowe. Skórki jeszcze potraktowałam żelem zmiękczającym i odepchnęłam patyczkiem(uwaga, Abisans w końcu ogarnęła jak się tymi patyczkami prawidłowo obsługiwać ).
Teraz mam dylemat czy je maznąć jakąś odżywką lub frenchakiem, czy zostawić je takimi jakie są-a są całkiem ok, skracałam w piątek i na krótkich paznokciach moje końcówki są białe, tylko im dłuższe pazury tym mniej białe końce, to nie fair!

Wyczyściłam flaszkę i dzisiaj zacznę olejować limonkową Alterrą. Na razie nie będę jej modyfikować, będę olejować tylko i wyłącznie tym olejkiem, zobaczymy jak się sprawdzi Szkoda, że nie ma rycyny w składzie(moje paznokcie w mieszankach ją uwielbiają), ale za jakiś czas(jak już ocenię Alterrę solo) i tak jej dodam

Hahaha, a ja nie mam dla kogo kupować seksownej bielizny oraz różnych gadżetów

A ten lakier nudziakowy co go to Lavender pokazała jest piękny, ale Essie to na razie nie jest moja półka cenowa, niestety.[/QUOTE]

Jesteś hardcorem
Ja do tej pory nie wiem.....
To jesteśmy dwie ja już ją nakładam od 2 dni dziś 3 moje chyba też lubią nie wiem, ale mam ochotę ją tam dodać :P

Gadżety możesz dla siebie, bieliznę dla mnie np
Moja tak samo witaj drugi raz -.-
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:19   #2223
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będzie boski

Muszę zrobić sobie SPA dla rąk, wzorem Abisans Tylko niech ja dorwę foliowe rękawiczki
Idz do Biedronki Przy pieczywie sa Czestuj sie Ja ostatnio tak zrobiłam





Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hhihi ja bielizna i coś jeszcze....
Nie smiem pytać co jeszcze
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 18:42   #2224
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Idz do Biedronki Przy pieczywie sa Czestuj sie Ja ostatnio tak zrobiłam
Nununu
Ja swoje foliówki mam z zabiegu parafinowego do rąk Mariona plus jeszcze para foliówek dołączonych do farby-moja siostra ostatnio farbowała i jakimś cudem do farby były załączone aż dwie pary foliowych rękawiczek zamiast jednej

Moja Alterra ma wadliwą pompkę, normalnie naciskam, a tu nic nie leci, chyba jest zapowietrzona Jestem skazana na lanie z butelki
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 19:11   #2225
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

W przyszły weekend wybieram się na targi kosmetyczne, więc na bank znajdę tam sobie prezent (a raczej prezenty) z okazji dnia kobiet
Zmyłam dziś lakier i tak się przyglądam tym moim pazurom i w sumie są nie najgorsze, tylko prawy kciuk mi się ciągle zadziera i nie mogę go odhodować za opuszek Od dziś olejuję samym kokosem, zobaczymy co z tego będzie
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 19:15   #2226
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50476938]Nununu
Ja swoje foliówki mam z zabiegu parafinowego do rąk Mariona plus jeszcze para foliówek dołączonych do farby-moja siostra ostatnio farbowała i jakimś cudem do farby były załączone aż dwie pary foliowych rękawiczek zamiast jednej

Moja Alterra ma wadliwą pompkę, normalnie naciskam, a tu nic nie leci, chyba jest zapowietrzona Jestem skazana na lanie z butelki[/QUOTE]


Gdzieś w domu powinny być, bo mama całe życie namiętnie farbuje włosy

A moja z kolei jest super, nawet lepsza niż za pierwszym razem. Ładne dozuje, a nie sika na pół metra I klik bezpieczeństwa lepszy niż poprzednio
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 20:23   #2227
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
W przyszły weekend wybieram się na targi kosmetyczne, więc na bank znajdę tam sobie prezent (a raczej prezenty) z okazji dnia kobiet
Zmyłam dziś lakier i tak się przyglądam tym moim pazurom i w sumie są nie najgorsze, tylko prawy kciuk mi się ciągle zadziera i nie mogę go odhodować za opuszek Od dziś olejuję samym kokosem, zobaczymy co z tego będzie
Kokos jumbo i do przodu

Ja mam teraz tak fajne skórki, że aż szkoda mi malować paznokci, bo na bank mi skórasy po tym uschną i zmarnieją

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
A moja z kolei jest super, nawet lepsza niż za pierwszym razem. Ładne dozuje, a nie sika na pół metra I klik bezpieczeństwa lepszy niż poprzednio
Masz jakieś inne opakowanie? Ja mam takie samo jak Alterry migdałowo-papajowej, którą kupiłam na początku września, pompka taka sama, klik bezpieczeństwa beznadziejny(łatwo się przekręca), tylko jest jedna różnica-w moim nowym nabytku pompka po prostu nie psika olejkiem, tylko wydaje się być zapowietrzona

Właśnie limonkową wersję nałożyłam na paznokcie. Zapach
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 20:46   #2228
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50478842]Kokos jumbo i do przodu

Ja mam teraz tak fajne skórki, że aż szkoda mi malować paznokci, bo na bank mi skórasy po tym uschną i zmarnieją



Masz jakieś inne opakowanie? Ja mam takie samo jak Alterry migdałowo-papajowej, którą kupiłam na początku września, pompka taka sama, klik bezpieczeństwa beznadziejny(łatwo się przekręca), tylko jest jedna różnica-w moim nowym nabytku pompka po prostu nie psika olejkiem, tylko wydaje się być zapowietrzona

Właśnie limonkową wersję nałożyłam na paznokcie. Zapach[/QUOTE]

Ano będą suche, niestety. Co chemia to chemia
Ja mam inne opakowanie, to nowe, co kilka dni temu wprowadzili. Kartonik inny i pompka lepsza jakby

Zrobiłam dziś paprynie faszerowane, siedzą teraz w piecu. Od oliwienia formy naoliwiły się paznokcie oliwą , a że mam nastrój, to wklejam moje marcowe tłuste (w przenośni i dosłownie) paluszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2578.jpg (83,1 KB, 108 załadowań)
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 21:14   #2229
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Byłam dzisiaj u mnie w Rossmanie niestety promocji na Alterre juz nie ma , mam jeszcze prawie całe opakowanie migdał i papaja wiec nie zmartwiło mnie to ,jeszcze nie raz będzie promocja, chociaż nie powiem za 10zł na pewno bym kupiła , za to zauważyłam nowy olejek do twarzy Alterry granat taki malutki 30ml opakowanie identyczne jak dużej Alterry z pompką kosztuje 8.49 przecena z 10.99 ciekawy czy dobry, czytałam kiedyś na necie ze duże opakowanie Alterry granat było ale wycofali .
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 21:23   #2230
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50478842]Kokos jumbo i do przodu

Ja mam teraz tak fajne skórki, że aż szkoda mi malować paznokci, bo na bank mi skórasy po tym uschną i zmarnieją
[/QUOTE]
No właśnie z tym malowaniem też mam dylemat, bo z jednej stroni chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, a z drugiej wysusza

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś paprynie faszerowane, siedzą teraz w piecu. Od oliwienia formy naoliwiły się paznokcie oliwą , a że mam nastrój, to wklejam moje marcowe tłuste (w przenośni i dosłownie) paluszki
Bardzo ładne i jakie bielutkie końcówki

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u mnie w Rossmanie niestety promocji na Alterre juz nie ma , mam jeszcze prawie całe opakowanie migdał i papaja wiec nie zmartwiło mnie to ,jeszcze nie raz będzie promocja, chociaż nie powiem za 10zł na pewno bym kupiła , za to zauważyłam nowy olejek do twarzy Alterry granat taki malutki 30ml opakowanie identyczne jak dużej Alterry z pompką kosztuje 8.49 przecena z 10.99 ciekawy czy dobry, czytałam kiedyś na necie ze duże opakowanie Alterry granat było ale wycofali .
Alterra Granat to nie nowość Wczoraj wykończyłam buteleczkę. Stosowałam częściowo do twarzy, częściowo na paznokcie i generalnie całkiem dobrze się sprawdza. A buteleczka, taka malutka, poręczna, zostawiłam ją sobie na swoje mieszanki
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 21:28   #2231
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u mnie w Rossmanie niestety promocji na Alterre juz nie ma , mam jeszcze prawie całe opakowanie migdał i papaja wiec nie zmartwiło mnie to ,jeszcze nie raz będzie promocja, chociaż nie powiem za 10zł na pewno bym kupiła , za to zauważyłam nowy olejek do twarzy Alterry granat taki malutki 30ml opakowanie identyczne jak dużej Alterry z pompką kosztuje 8.49 przecena z 10.99 ciekawy czy dobry, czytałam kiedyś na necie ze duże opakowanie Alterry granat było ale wycofali .
Ano też zwróciłam uwagę na to maleństwo. Szkoda, że wycofali wersję awokado z granatem - nigdy nie miałam, a jak się dowiedziałam o niej, to już nigdzie nie było.


Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
No właśnie z tym malowaniem też mam dylemat, bo z jednej stroni chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, a z drugiej wysusza



Bardzo ładne i jakie bielutkie końcówki


Alterra Granat to nie nowość Wczoraj wykończyłam buteleczkę. Stosowałam częściowo do twarzy, częściowo na paznokcie i generalnie całkiem dobrze się sprawdza. A buteleczka, taka malutka, poręczna, zostawiłam ją sobie na swoje mieszanki
Dziękuję Pikne się zrobiły po oleju awokadowym. Niestety, rafinowana wersja (gapa ze mnie :/) i przyrostu nie ruszył.

Fajnie pachnie Alterrka z granatem? Kusi mnie, żeby wypróbować
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-03-01 o 21:30
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 21:54   #2232
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dziękuję Pikne się zrobiły po oleju awokadowym. Niestety, rafinowana wersja (gapa ze mnie :/) i przyrostu nie ruszył.

Fajnie pachnie Alterrka z granatem? Kusi mnie, żeby wypróbować
Pachnie delikatnie, ale tak średnio. Zdecydowanie lepiej niż migdał i papaja, ale do pomarańczy, czy limonki się nie umywa. Dla mnie to taki neutralny zapach, ani mi nie przeszkadza, ani się nim nie zachwycam. Za to do działania się przyczepić nie mogę, ostatnio używałam praktycznie tylko jej i paznokcie się takie fajnie twarde zrobiły.

Kusicie mnie strasznie tym olejem avocado Jest pierwszy na mojej liście zachciewajek. Jak tylko zużyje choć część zapasów, to go kupię. A mam jeszcze kokos, jojobę, masło babassu, alterre pomarańcze i brzozę, alverde cytryna i rozmaryn, evree multioils bombs i BD
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 21:54   #2233
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;50472254]faajnie ci ja za rok (jeśli chodzi o jakąś fajną bieliznę czy coś) , bo w tym roku się odchudzam :p już od tygodnia, wow wow, tyle osiągnąć wow
a w tym roku na dzień kobiet hm... może jakiś lakier z essie, wypatrzyłam już nawet jeden -

podoba wam się? przejadły mi się chwilowo wszelkie kolory i poszukuję jakiegoś nude [/QUOTE]

Całkiem ładny chociaż nie znoszę nudziaków na swoich pazurkach





Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Hej, wieki tu do Was nie zaglądałam Też widziałam boską promocję na Alterrę, ale w tym miesiącu miałam mega-oszczędzanie i nawet 10zł na olejek było ponad stan Mam nadzieję, że jeszcze się trafią podobne promocje.

W temacie pilczników, ja nadal z powodzeniem używam szklanego for your beauty, a od jesieni też laserowego Ewy Schmidtt - fajny, ale trochę ostrzejszy, więc lepszy do mocnych, zdrowych paznokci.

Ja z sentymentem wspominam mój olejowy start (to już ponad półtora roku temu, o ile dobrze pamiętam!). Wydawało mi się, że olejki nie robią "aż takich cudów", jak u niektórych dziewczyn, ale widzę, że przyrost jednak mi dużo skoczył, choć nadal nie jest idealnie. Poza tym przy olejowaniu naprawdę udało mi się zapuścić długie, mocne paznokcie. Może to też dlatego, że więcej o nich myślałam i bardziej uważałam.

Z olejowania zrezygnowałam jakiś rok temu (stosowałam nieregularnie), a od min. pół roku nie olejuję wcale. I nie wiem, czy to przypadek, czy też nie, ale moje paznokcie są w fatalnej kondycji Co prawda nie wróciło rozdwajanie, z którym miałam dawniej ogromny problem, ale paznokcie się po prostu kruszą, co jest jeszcze bardziej irytujące, niż łamanie. Kilka dni temu spiłowałam je na totalne zero, tak, że wolny brzeg ma u mnie 0-1mm. Potulnie zrobiłam znów mieszankę olejową (to, co mam, czyli olejek z wit. E, olej jojoba i słodkie migdały), mam zamiar namiętnie olejować, na razie na gołą płytkę i zobaczymy czy uda mi się wrócić do super kondycji Trzymajcie kciuki! I uczcie się na cudzych błędach, nie warto odstawiać olejowania
Kupiłam kiedyś ten laserowy i ło matko! Paznokcie poszarpane jak tylko się dało.
Na szczęście w stopach mam mocne i mi ich nie szarpie więc nie wywaliłam pieniędzy w błoto.





Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam spa-peeling(pasta BHP, której mój tata używa do zmywania smarów/olejów/garażowych brudów, jest świetnym peelingiem dla moich dłoni ), a potem oliwka Babydream pod rękawiczki foliowe, a na to jeszcze stare rękawiczki zimowe. I z pół godziny tak połaziłam, łapki jak nowe. Skórki jeszcze potraktowałam żelem zmiękczającym i odepchnęłam patyczkiem(uwaga, Abisans w końcu ogarnęła jak się tymi patyczkami prawidłowo obsługiwać ).
Teraz mam dylemat czy je maznąć jakąś odżywką lub frenchakiem, czy zostawić je takimi jakie są-a są całkiem ok, skracałam w piątek i na krótkich paznokciach moje końcówki są białe, tylko im dłuższe pazury tym mniej białe końce, to nie fair!

Wyczyściłam flaszkę i dzisiaj zacznę olejować limonkową Alterrą. Na razie nie będę jej modyfikować, będę olejować tylko i wyłącznie tym olejkiem, zobaczymy jak się sprawdzi Szkoda, że nie ma rycyny w składzie(moje paznokcie w mieszankach ją uwielbiają), ale za jakiś czas(jak już ocenię Alterrę solo) i tak jej dodam

Hahaha, a ja nie mam dla kogo kupować seksownej bielizny oraz różnych gadżetów

A ten lakier nudziakowy co go to Lavender pokazała jest piękny, ale Essie to na razie nie jest moja półka cenowa, niestety.
O! Jak miło, że przypomniałaś mi o tej paście! Już dawno nie miałam jej w/na łapkach
Tylko na rękawiczki jakoś nigdy nie wpadłam :p Zawsze tona kremu i nie ruszaj, nie dotykaj bo uciapkasz





Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
Kokos jumbo i do przodu

Ja mam teraz tak fajne skórki, że aż szkoda mi malować paznokci, bo na bank mi skórasy po tym uschną i zmarnieją
To Ty malujesz paznokcie czy skórki? :p Lakier zmieniam co dwa, trzy dni, a moje skórki mają się bardzo dobrze




Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ano będą suche, niestety. Co chemia to chemia
Ja mam inne opakowanie, to nowe, co kilka dni temu wprowadzili. Kartonik inny i pompka lepsza jakby

Zrobiłam dziś paprynie faszerowane, siedzą teraz w piecu. Od oliwienia formy naoliwiły się paznokcie oliwą , a że mam nastrój, to wklejam moje marcowe tłuste (w przenośni i dosłownie) paluszki
Czy mi się zdaje czy wskazówka ucieka Ci w stronę środkowego?
Pazurki ładne
Dobre papryczki były? Bo aż mi ślinka pociekła :p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 21:58   #2234
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Pachnie delikatnie, ale tak średnio. Zdecydowanie lepiej niż migdał i papaja, ale do pomarańczy, czy limonki się nie umywa. Dla mnie to taki neutralny zapach, ani mi nie przeszkadza, ani się nim nie zachwycam. Za to do działania się przyczepić nie mogę, ostatnio używałam praktycznie tylko jej i paznokcie się takie fajnie twarde zrobiły.

Kusicie mnie strasznie tym olejem avocado Jest pierwszy na mojej liście zachciewajek. Jak tylko zużyje choć część zapasów, to go kupię. A mam jeszcze kokos, jojobę, masło babassu, alterre pomarańcze i brzozę, alverde cytryna i rozmaryn, evree multioils bombs i BD
Dobrze, że nie męczy jak papaja migdał Wypróbuję w takim razie

Awokado jest super. Wspaniała konsystencja, super się wchłania. Tylko pamiętaj - nierafinowany to podstawa

Mnie się marzy taki polski olejek, Oil Medica bodajże się nazywa. Kokos z trawą cytrynową Tylko ciężko go dostać
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 22:03   #2235
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie męczy jak papaja migdał Wypróbuję w takim razie

Awokado jest super. Wspaniała konsystencja, super się wchłania. Tylko pamiętaj - nierafinowany to podstawa

Mnie się marzy taki polski olejek, Oil Medica bodajże się nazywa. Kokos z trawą cytrynową Tylko ciężko go dostać
Tak jest, będę szukać nierafinowanego
Nie słyszałam o tym olejku, ale to musi być prawdziwa rozkosz dla zmysłów
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 22:16   #2236
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Tak jest, będę szukać nierafinowanego
Nie słyszałam o tym olejku, ale to musi być prawdziwa rozkosz dla zmysłów
Kurde, znalazłam na Allegro! Jak przyjdzie wypłata, to...
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 22:38   #2237
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Też miałam Alterrę małą z granatem, bardzo fajny olejek, taki "lżejszy" w porównaniu np. do migdała i papaji Ale odżywczy podobnie.

Ten kokos z trawą cytrynową brzmi jak marzenie! I strasznie kusicie tym awokado
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 23:06   #2238
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Też miałam Alterrę małą z granatem, bardzo fajny olejek, taki "lżejszy" w porównaniu np. do migdała i papaji Ale odżywczy podobnie.

Ten kokos z trawą cytrynową brzmi jak marzenie! I strasznie kusicie tym awokado
Mało tego! Oprócz trawy cytrynowej zawiera hennę, owies, amlę i rycynę!

Awokado warte grzechu
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 11:38   #2239
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dawno nikt nie dodawał fotek z przyrostem więc dodaję swoje pazurki są pomalowane bezbarwną złotą odżywką SH. Wczoraj je skracałam, jednakże jak widac na fotkach skracam tylko do opuszka. Od spodu są wymaziane BD dla dzieciaczków Taka mnie refleksja naszła że olejuję już 1,5 roku! szmat czasu, jednakże w porównaniu z kilkunastoma latami obgryzania paznokci i skórek to kropla w morzu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150302_120606.jpg (43,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150302_120655.jpg (45,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150302_120708.jpg (73,0 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150302_120720.jpg (77,9 KB, 83 załadowań)
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 11:54   #2240
justynamoroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Nie gryzę juz 1,5 miesiąca...wiec sukces. Tak jak pisałyscie trzeba miec zawsze pomalowane paznokcie bo nie pomalowane to jest próba sily woli,kuszą.... i jesli chodzi o moje wrazenia. Olejuje dopiero 2 tygodnie,ale po kilku razach zauważyłam jak zaczyna robic sie przyrost,w tamtym tygodniu kupilam alterre limonka oliwka i po tygodniu olejowania nia juz nie ma przyrostu....odkleja się, zaczynam miec biala czesc na pol plytki. Do tej pory olejowalam- BDFM, ALTERRA MIGDAL I PAPAJA I WITAMINA A PLUS E W KAPSULKACHi bylo ok. Nie wiem czy to winna tej drugiej alterry, czynto zbieg okoliczności,no ale jestem zla.... nie dość,że są małe,szerokie to jeszcze to. Odstawie ją,zobaczymy co będzie.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

[QUOTE=Kiwaczka;50485697]Dawno nikt nie dodawał fotek z przyrostem więc dodaję swoje pazurki są pomalowane bezbarwną złotą odżywką SH. Wczoraj je skracałam, jednakże jak widac na fotkach skracam tylko do opuszka. Od spodu są wymaziane BD dla dzieciaczków Taka mnie refleksja naszła że olejuję już 1,5 roku! szmat czasu, jednakże w porównaniu z kilkunastoma latami obgryzania paznokci i skórek to

piekne paznokietki.....ty obgryzałaś,nie wierze,
justynamoroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 12:03   #2241
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kiwaczka suuper! Ale pięknie doprowadziłaś pazurki do porządku Brawo!
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 12:09   #2242
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[QUOTE=justynamoroz;504857 99]Nie gryzę juz 1,5 miesiąca...wiec sukces. Tak jak pisałyscie trzeba miec zawsze pomalowane paznokcie bo nie pomalowane to jest próba sily woli,kuszą.... i jesli chodzi o moje wrazenia. Olejuje dopiero 2 tygodnie,ale po kilku razach zauważyłam jak zaczyna robic sie przyrost,w tamtym tygodniu kupilam alterre limonka oliwka i po tygodniu olejowania nia juz nie ma przyrostu....odkleja się, zaczynam miec biala czesc na pol plytki. Do tej pory olejowalam- BDFM, ALTERRA MIGDAL I PAPAJA I WITAMINA A PLUS E W KAPSULKACHi bylo ok. Nie wiem czy to winna tej drugiej alterry, czynto zbieg okoliczności,no ale jestem zla.... nie dość,że są małe,szerokie to jeszcze to. Odstawie ją,zobaczymy co będzie.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Dawno nikt nie dodawał fotek z przyrostem więc dodaję swoje pazurki są pomalowane bezbarwną złotą odżywką SH. Wczoraj je skracałam, jednakże jak widac na fotkach skracam tylko do opuszka. Od spodu są wymaziane BD dla dzieciaczków Taka mnie refleksja naszła że olejuję już 1,5 roku! szmat czasu, jednakże w porównaniu z kilkunastoma latami obgryzania paznokci i skórek to

piekne paznokietki.....ty obgryzałaś,nie wierze,
Wytrwałości, jesli juz 1,5 miesiąca wytrzymałaś todasz radę. Początki są najtrudniejsze też obgryzałam paznokcie z 10 lat. przestałąm w liceum jak chciałam się podobać chłopakom, a z takimi paznokciami tak myslałam.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 12:19   #2243
gosielax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 363
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Mialan ten sam problem obrgryzalam paznokciw od poczatku zycia hahah az w koncu przyszedl taki moemnt ze sie wstydzilam wiecznie krotkich poszarpanych paznokci i przestalam. Paznokcie owszem mam twarde i wzmonione ale ciegle sie rozdwajaja tak jak np. dzis no i mysle ze to tez wina isany zielonej, musze wyrzucic.cholerstwo
gosielax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 12:21   #2244
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Justyna, o ile się nie mylę, olejki cytrusowe mogą cofać przyrost. Wracaj do migdała i papaji albo BDFM

Kiwaczka, piękny przyrościk, szczególnie na wskazującym! Masz zdjęcia sprzed? I gratuluję wytrwałości w tak długim olejowaniu!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 12:46   #2245
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez justynamoroz Pokaż wiadomość
Nie gryzę juz 1,5 miesiąca...wiec sukces.

piekne paznokietki.....ty obgryzałaś,nie wierze,
dziękuje niestety ale obgryzałam odkąd pamiętam. Skończylam we wrześniu 1,5 roku temu. A skąd pamiętam że to wtedy było? Bo bylam z moim TŻ i znajomymi na wczasach. Kumpela miała tak piękne swoje paznokcie, że swoje zawsze miałam gdzieś schowane. Wstydziłam sie ich. Po wczasach znalazłam najpierw post Ewylucji nt temat a potem Majowej Rosy. Stąd też i ja na tym forum
ps. Tobie też sie uda rzucic w cholere ten wstrętny nawyk!

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Kiwaczka suuper! Ale pięknie doprowadziłaś pazurki do porządku Brawo!
dziękuje

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość

Wytrwałości, jesli juz 1,5 miesiąca wytrzymałaś todasz radę. Początki są najtrudniejsze też obgryzałam paznokcie z 10 lat. przestałąm w liceum jak chciałam się podobać chłopakom, a z takimi paznokciami tak myslałam.
dokladnie, wstyd. Jednak dłonie to nasza wizytówka.

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Kiwaczka, piękny przyrościk, szczególnie na wskazującym! Masz zdjęcia sprzed? I gratuluję wytrwałości w tak długim olejowaniu!
Mam gdzieś, musiałabym poszukać. Jak coś to później wkleje
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 13:34   #2246
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Kupiłam kiedyś ten laserowy i ło matko! Paznokcie poszarpane jak tylko się dało.
Na szczęście w stopach mam mocne i mi ich nie szarpie więc nie wywaliłam pieniędzy w błoto.


Czy mi się zdaje czy wskazówka ucieka Ci w stronę środkowego?
Pazurki ładne
Dobre papryczki były? Bo aż mi ślinka pociekła :p
Bez kitu, jak widzę ten laserowy, to aż mam ciary

Sokoli wzrok, jak to u kobiety ;>
Trochę ucieka, bo z jednej strony mam więcej wolnego brzegu i przy dłuższym paznokciu zaczyna się zawijać.
Papryki pyszne. Uwielbiam to danie
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 13:38   #2247
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Justyna, o ile się nie mylę, olejki cytrusowe mogą cofać przyrost. Wracaj do migdała i papaji albo BDFM

Kiwaczka, piękny przyrościk, szczególnie na wskazującym! Masz zdjęcia sprzed? I gratuluję wytrwałości w tak długim olejowaniu!
Osz nie mów bo odkąd na promo kupiłam limonke alterry tylko ją teraz nakładam xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 14:13   #2248
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Dawno nikt nie dodawał fotek z przyrostem więc dodaję swoje pazurki są pomalowane bezbarwną złotą odżywką SH. Wczoraj je skracałam, jednakże jak widac na fotkach skracam tylko do opuszka. Od spodu są wymaziane BD dla dzieciaczków Taka mnie refleksja naszła że olejuję już 1,5 roku! szmat czasu, jednakże w porównaniu z kilkunastoma latami obgryzania paznokci i skórek to kropla w morzu
Piękny przyrost się pyszni pod płytką
Aż ciężko uwierzyć, że kiedyś obgryzałaś! Gratuluję efektów i wytrwałości
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 15:59   #2249
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ano będą suche, niestety. Co chemia to chemia
Ja mam inne opakowanie, to nowe, co kilka dni temu wprowadzili. Kartonik inny i pompka lepsza jakby

Zrobiłam dziś paprynie faszerowane, siedzą teraz w piecu. Od oliwienia formy naoliwiły się paznokcie oliwą , a że mam nastrój, to wklejam moje marcowe tłuste (w przenośni i dosłownie) paluszki
Ja pierniczę Pjerniczku, piękne masz paznokcie-kształtne kwadraty, długa płytka i te końcówki

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
No właśnie z tym malowaniem też mam dylemat, bo z jednej stroni chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, a z drugiej wysusza
O toto! Ja jednak machnęłam warstwę odżywki, bo znam życie i wiem jak często mam okazję do uszkodzenia pazurka-moja zmorą jest trzaskanie drzwiami

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
To Ty malujesz paznokcie czy skórki? :p Lakier zmieniam co dwa, trzy dni, a moje skórki mają się bardzo dobrze
No paznokcie, ale z moimi zdolnościami manualnymi oraz trzęsącą się ręką to często ciachnę po skórkach

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Dawno nikt nie dodawał fotek z przyrostem więc dodaję swoje pazurki są pomalowane bezbarwną złotą odżywką SH. Wczoraj je skracałam, jednakże jak widac na fotkach skracam tylko do opuszka. Od spodu są wymaziane BD dla dzieciaczków Taka mnie refleksja naszła że olejuję już 1,5 roku! szmat czasu, jednakże w porównaniu z kilkunastoma latami obgryzania paznokci i skórek to kropla w morzu
Ładne paznokcie, widać porządny przyrost

Ja dzisiaj w szkole patrzyłam na swoje paznokcie i śmiem twierdzić, że mam pod płytką fajne mięsko przyrostowe
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 17:47   #2250
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Dawno nikt nie dodawał fotek z przyrostem więc dodaję swoje pazurki są pomalowane bezbarwną złotą odżywką SH. Wczoraj je skracałam, jednakże jak widac na fotkach skracam tylko do opuszka. Od spodu są wymaziane BD dla dzieciaczków Taka mnie refleksja naszła że olejuję już 1,5 roku! szmat czasu, jednakże w porównaniu z kilkunastoma latami obgryzania paznokci i skórek to kropla w morzu
Aż jestem zazdrosna! U mnie mega przyrost tylko na wskazówkach. A u prawej dłoni wyprzedza paznokieć (aktualnie mam 2mm za opuszek) i muszę go ujarzmiać pilniczkiem bo fatalnie to wygląda. Reszcie sporo brakuje do wskazujących. Może jutro cyknę zdjęcia to pokażę swoje też





Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Bez kitu, jak widzę ten laserowy, to aż mam ciary

Sokoli wzrok, jak to u kobiety ;>
Trochę ucieka, bo z jednej strony mam więcej wolnego brzegu i przy dłuższym paznokciu zaczyna się zawijać.
Papryki pyszne. Uwielbiam to danie
Zauważyłam bo wypatruję wszelkich wykręceń :p
Środkowy w lewej dłoni cały mam przekrzywiony w stronę serdecznego. Jak wrzucę zdjęcia to zaznaczę i zobaczycie
Ja to w ogóle lubię paprykę. Surową, konserwową, w każdej postaci.



[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;50490312]No paznokcie, ale z moimi zdolnościami manualnymi oraz trzęsącą się ręką to często ciachnę po skórkach[/QUOTE]
Mnie też się czasem ręka zatrzęsie albo pies mnie dugnie i skórki uciaprane. Na tą okoliczność sprawiłam sobie korektor do skórek i bardzo sobie chwalę
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.