Essence cz. IX - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 10:35   #3901
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Może Pierre Renee #210 będzie dobrym zamiennikiem?
Mam wrażenie, że ma za dużo różowych tonów, ale dzięki za podpowiedź - zobaczę czy można go gdzieś w Gdańsku dostać i obadam Idę jeszcze na risercz z Bella, może tam coś znajdę Bo Makes Me Weak jest taki śliczny, a tak dziadowsko się maluje, że aż mi smutno
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:43   #3902
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Essence cz. IX

czesc dziewczyny, zrobilam sobie probe odwyku od was, ale jak widzicie PRAWIE mi sie udalo wiecie, ze w marino wyrzucili wszystko z szafy i zrobili megaprzeceny??? moze robia miejsce na mgielke z rocka na tle ktorej oszalalam??? juz sie boje pytac o cokolwiek, bo mile panie jak mnie widza to rechocza
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:53   #3903
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. IX

Ja chyba jednak nie chcę nic z holo - mam where is the party i out of my mind, a Lilac i Blue Ray które mi się podobają są do nich podobne wystarczy mi, tym bardziej że do pracy i tak nie będę nosić takich kolorów

Dziewczynki, czy gdzieś w Lublinie dostanę jeszcze Forget Me Not? jednak go chcę (rychło w czas się obudziłam ), a wszystko przez kleopatre - zakochałam się w połączeniu niezapominajkowego lakieru z cyrkowym topperem na Twoim blogu
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:37   #3904
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Essence cz. IX

Mi się zazwyczaj na paznokciach podobają kolory - do francuskiego (bez różu), klasyczny nude - beże, czerwień, ale bez tonów zimnych (fuksjowych), brązy ciepłe, śliwka i lubię mieć takowych dużo Byle wygodnie się trzymało to co się nakłada czyli pędzelek
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:46   #3905
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez piosenka85 Pokaż wiadomość
Dziewczynki kochane, od jakiegoś czasu podczytuję was regularnie, wiele mi pomogłyście w omijaniu bubli kosmetycznych Essence ma właściwie dobre kosmetyki w swojej ofercie Jestem teraz w Wiedniu mam dostęp do tych najnowszych limitowanych edycji, sama się już obkupiłam więc jak macie jakieś życzenia to chętnie mogę i wam w jakiś sposób pomóc w sensie mogę zrobić małe zamówienie a rozliczymy się już na miejscu, (w przyszłym tyg. będę w Polsce) Głównie moja propozycja niestety dotyczy raczej dziewczyn z krk. Chociaż jeśli którejś z was bardzo zależy to mogłabym wysłać pocztą
Jakie są tam limitowanki?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:54   #3906
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, zrobilam sobie probe odwyku od was, ale jak widzicie PRAWIE mi sie udalo wiecie, ze w marino wyrzucili wszystko z szafy i zrobili megaprzeceny??? moze robia miejsce na mgielke z rocka na tle ktorej oszalalam??? juz sie boje pytac o cokolwiek, bo mile panie jak mnie widza to rechocza
Jak to wszystko z szafy wyrzucili? Co ciekawego na przecenach i w jakich cenach?
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:11   #3907
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Jak to wszystko z szafy wyrzucili? Co ciekawego na przecenach i w jakich cenach?
ha, moze udalo mi sie leciutko przesadzic, jak to babie ale jedna szafa byla ogolocona i wszystko stalo w pudeleczkach kolo kasy - przecenione roznie - chusteczki odwiezajace o 1 zl, cienie o 3,4 zl, duzo bylo ozdobek do pazurkow hej, a co z ta mgielka? ktokolwiek widzial? ktokolwiek wie?
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 13:26   #3908
piosenka85
Zadomowienie
 
Avatar piosenka85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków no i teraz Wiedeń :)
Wiadomości: 1 311
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jakie są tam limitowanki?

Z tego co widzę to właśnie sun club ( osobiście zakochałam się w tej limitce i w tych kolorkach, są takie soczyste i takie w sam raz na lato, zwłaszcza lakiery, kocham i mam z tej serii wszystkie sztuk pięć Jest jeszcze You Rock! ( paletka za ok. 4euro, jest śliczna i długo się moim zdaniem trzyma na powiekach, co tam jeszcze hmm tutaj też niestety powolutku pułki się przerzedzają jest oczywiście Blossams etc, i whoom! boooomm!! też jeszcze można gdzie nie gdzie dostać. Hmmm co jeszcze, muszę jeszcze na spokojnie obczaić co i jak i dam znać, cenowo również Tylko dziewczynki błagam, bez szaleństw bo finansowo muszę też sama jakoś wyrobić i jak wcześniej wspominałam wolałabym jednak krk i ewentualnie okolice Krakowa... Ponieważ nie wiem na ile wracam i obawiam się czy czasowo wyrobie z przesyłkami i w ogóle...
piosenka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:46   #3909
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Essence cz. IX

Jeśli chodzi o Bydgoszcz, to jest "opóźniona" w stosunku do innych miast, wiec trzeba czekać, ale może się mylę ;P
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:16   #3910
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez piosenka85 Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to właśnie sun club ( osobiście zakochałam się w tej limitce i w tych kolorkach, są takie soczyste i takie w sam raz na lato, zwłaszcza lakiery, kocham i mam z tej serii wszystkie sztuk pięć Jest jeszcze You Rock! ( paletka za ok. 4euro, jest śliczna i długo się moim zdaniem trzyma na powiekach, co tam jeszcze hmm tutaj też niestety powolutku pułki się przerzedzają jest oczywiście Blossams etc, i whoom! boooomm!! też jeszcze można gdzie nie gdzie dostać. Hmmm co jeszcze, muszę jeszcze na spokojnie obczaić co i jak i dam znać, cenowo również Tylko dziewczynki błagam, bez szaleństw bo finansowo muszę też sama jakoś wyrobić i jak wcześniej wspominałam wolałabym jednak krk i ewentualnie okolice Krakowa... Ponieważ nie wiem na ile wracam i obawiam się czy czasowo wyrobie z przesyłkami i w ogóle...
Hmm, kusisz bardzo taką hojną propozycją Ja się czaję barzo na lakiery z Sun Clubu... Mieszkam pod Krakowem, studiuję w Krakowie więc się zastanowię, daj znać zanim będziesz zbierała "ostateczne" zamówienia Ja jak coś brałabym 2-3 lakiery i chyba tyle I daj jeszcze znać czy przy ew. odbiorze pasowałyby Ci okolice Miasteczka AGH albo centrum, bo miejsce odbioru dla mnie też ma znaczenie I czekam na wieści jak cenowo by to wyszło oczywiście
Jeszcze raz brawa i podziękowania za inicjatywę i dobrą wolę
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:22   #3911
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Essence cz. IX

Dziewczyny, czy gdzieś w Gdańsku była może dorzutka Blossoms? Muszę zrobić sobie zapas niezapominajkowego Forget Me Not a niestety nie mam czasu sprawdzać po wszystkich drogeriach, może jakaś dobra dusza wie coś na ten temat
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:22   #3912
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essence cz. IX

Też bym chciała lakier z Sun Clubu, liner i pędzelek z tej limitki, o ile to będzie możliwe. Odebrać mogę w każdym miejscu w Krk, w jakim sobie zażyczysz.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:23   #3913
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kajmakowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy gdzieś w Gdańsku była może dorzutka Blossoms? Muszę zrobić sobie zapas niezapominajkowego Forget Me Not a niestety nie mam czasu sprawdzać po wszystkich drogeriach, może jakaś dobra dusza wie coś na ten temat
we Wrzeszczu nie
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:33   #3914
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

A u mnie na paznokciach właśnie zadebiutował Bloom-a-loom z Blossoms etc. i jestem oczarowana Fantastyczny kolor, zaczynam żałować coraz bardziej, że nie mam Forget-me-not... :P I o dziwo wystarczy 1 warstwa, chyba nie mam drugiego takiego lakieru w swojej kolekcji :P
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:46   #3915
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kajmakowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy gdzieś w Gdańsku była może dorzutka Blossoms? Muszę zrobić sobie zapas niezapominajkowego Forget Me Not a niestety nie mam czasu sprawdzać po wszystkich drogeriach, może jakaś dobra dusza wie coś na ten temat
2 dni temu na Pańskiej były 3 sztuki. Najlepiej zadzwoń tam i zapytaj nr telefonu jest na stronie Natury.
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:56   #3916
Azazel1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 104
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez kajmakowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy gdzieś w Gdańsku była może dorzutka Blossoms? Muszę zrobić sobie zapas niezapominajkowego Forget Me Not a niestety nie mam czasu sprawdzać po wszystkich drogeriach, może jakaś dobra dusza wie coś na ten temat
Napisaam notke w poniedziałek że dołożyli blossoms na Pańskiej w Gadańsku
Azazel1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:24   #3917
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez piosenka85 Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to właśnie sun club ( osobiście zakochałam się w tej limitce i w tych kolorkach, są takie soczyste i takie w sam raz na lato, zwłaszcza lakiery, kocham i mam z tej serii wszystkie sztuk pięć Jest jeszcze You Rock! ( paletka za ok. 4euro, jest śliczna i długo się moim zdaniem trzyma na powiekach, co tam jeszcze hmm tutaj też niestety powolutku pułki się przerzedzają jest oczywiście Blossams etc, i whoom! boooomm!! też jeszcze można gdzie nie gdzie dostać. Hmmm co jeszcze, muszę jeszcze na spokojnie obczaić co i jak i dam znać, cenowo również Tylko dziewczynki błagam, bez szaleństw bo finansowo muszę też sama jakoś wyrobić i jak wcześniej wspominałam wolałabym jednak krk i ewentualnie okolice Krakowa... Ponieważ nie wiem na ile wracam i obawiam się czy czasowo wyrobie z przesyłkami i w ogóle...
Kusisz strasznie, ale tak sobie pomyślałam że skoro You Rock ma być w Naturach, a Sun Club w Douglasie to ja chyba poczekam tutaj. Najbardziej mam parcei na błękitny liner, a dla jednej rzeczy to mi sie raczej nie opyla, bo przesyłka i takie tam. Fajna inicjatywa
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 18:07   #3918
arquettewska
Rozeznanie
 
Avatar arquettewska
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: Essence cz. IX

skusiłam się dzisiaj na pomadki in the nude i coralize me. Z jednej i drugiej jestem bardzo zadowolona
__________________

arquettewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 18:09   #3919
kajmakowa
caramelover ;)
 
Avatar kajmakowa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 362
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
we Wrzeszczu nie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
2 dni temu na Pańskiej były 3 sztuki. Najlepiej zadzwoń tam i zapytaj nr telefonu jest na stronie Natury.
Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Napisaam notke w poniedziałek że dołożyli blossoms na Pańskiej w Gadańsku
Przepraszam za nieuwagę, tak to jest jak się wpada na szybko i nie przeczyta dokładnie I dziękuję
kajmakowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 18:27   #3920
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Essence, Sun Club, Highlighter Powder ten ten ! czy jest?
ojej nie zwróciłam nawet uwagi, taka byłam zajęta limitką :P nie wiem
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .





KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 18:32   #3921
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. IX

Byłam dziś na karmelickiej w firlicie, upolowałam z limitki tylko paletkę, baz nie było już flamastrów do ust też. Zostały dwa lakiery brązowe. Wiecie może czy na długiej zostały jeszcze flamastry do ust?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:19   #3922
ajay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 117
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Byłam dziś na karmelickiej w firlicie, upolowałam z limitki tylko paletkę, baz nie było już flamastrów do ust też. Zostały dwa lakiery brązowe. Wiecie może czy na długiej zostały jeszcze flamastry do ust?
Flamastry do ust były wczoraj koło południa w obfitej ilości na Długiej. Kupiłam nawet ten jaśniejszy - let me in rose i mam mieszne uczucia. Kolor fajny, sama idea produktu - super ale ja jestem na antybiotykach na trądzik i mam ogólnie suchą skórę i mi z ust robi miazgę. Pieką, są strasznie wysuszone... Więc na razie wrzuciłam go do szuflady i czeka na dobre, bezlekowe czasy.
ajay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:27   #3923
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Essence cz. IX

Czyli mówisz, że wysuszają ? bo właśnie nie wiem czy się do nich przekonać czy nie, z jednej strony fajny gadżet, a z drugiej może lepiej sobie kupić szminkę z catrice. Kolory jakoś mnie nie powalają tych flamastrów, takie najzwyklejsze, ciemny jest za ciemny kojarzy mi się z gotyckimi ustami, a ten róż ma kolor większości błyszczyków.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:35   #3924
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. IX

A u mnie żadnej limitki, nawet nie ma resztki starych. Za to dzięki dostawie towaru kupiłam W KOŃCU pędzelki: do linerka i kulkowy. Zgodnie z Waszymi wskazówkami porównałam kilka i wzięłam ten najmniejszy i najbardziej "kulkowy"
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:37   #3925
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Essence cz. IX

A ja dziś dzwoniłam do Douglasa w mojej mieścinie w sprawie limitki bondi beach i pani powiedziała, że one zamawiają tylko to co im najbardziej schodzi a o takich limitowanych edycjach to nawet nie wiedzą
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:56   #3926
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że ma za dużo różowych tonów, ale dzięki za podpowiedź - zobaczę czy można go gdzieś w Gdańsku dostać i obadam Idę jeszcze na risercz z Bella, może tam coś znajdę Bo Makes Me Weak jest taki śliczny, a tak dziadowsko się maluje, że aż mi smutno
Cytat:
Napisane przez kajmakowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy gdzieś w Gdańsku była może dorzutka Blossoms? Muszę zrobić sobie zapas niezapominajkowego Forget Me Not a niestety nie mam czasu sprawdzać po wszystkich drogeriach, może jakaś dobra dusza wie coś na ten temat
widzę dziewczyny, że Wy z gdańska
mam pytanko - gdzie wg Was jest największy wybór i częste dostawy essence? bylam dziś w dwóch naturach w centrum i jakoś bez szału
aa i gdzieś dostanę jeszcze pękacze
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:00   #3927
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Essence cz. IX

LUBLIN OLIMP
Czy sa tam pedzelki essence?
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:17   #3928
boguska
Raczkowanie
 
Avatar boguska
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 365
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
widzę dziewczyny, że Wy z gdańska
mam pytanko - gdzie wg Was jest największy wybór i częste dostawy essence? bylam dziś w dwóch naturach w centrum i jakoś bez szału
aa i gdzieś dostanę jeszcze pękacze
Szczerze mówiąc to nie jestem zadowolona z asortymentu żadnej z Natur, w której byłam - wszędzie mega braki, ledwo dorwałam lakier z limitki. Pękaczy nie widziałam nigdzie nawet 1 szt. (a szukałam) także niestety nie pomogę. Przyznaję, że ostatnio z braku czasu nie byłam nigdzie oprócz Pańskiej, a tam raczej też wszystko przebrane.
boguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:19   #3929
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
ha, moze udalo mi sie leciutko przesadzic, jak to babie ale jedna szafa byla ogolocona i wszystko stalo w pudeleczkach kolo kasy - przecenione roznie - chusteczki odwiezajace o 1 zl, cienie o 3,4 zl, duzo bylo ozdobek do pazurkow

Naprawdę,przeceny aż o 3,4 zł?
Ale same starocie wystawili?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 21:19   #3930
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Essence cz. IX

W Gd nie widziałam nigdzie pekaczy... a szkoda.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.