Ćwiczymy z Cassey! Pilates :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 20:35   #31
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

uwielbiam jej set ćwiczeniowy Victorii Secret..
daje w kość
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 07:32   #32
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
uwielbiam jej set ćwiczeniowy Victorii Secret..
daje w kość
Który? Ich jest chyba 3 z tego co widziałam?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 08:14   #33
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Który? Ich jest chyba 3 z tego co widziałam?
Brzuch, nogi i pupę
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 08:16   #34
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Dostane u niej jakiegoś killera na klatę ?
__________________
lubię sobie spuszczać wpie..ol
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 10:22   #35
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Brzuch, nogi i pupę
A to może dziś wypróbuję
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 10:23   #36
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A to może dziś wypróbuję
polecam zwłaszcza brzuch i pupę, boli
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 21:16   #37
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Trzeba rozruszać ten wątek

Jestem na etapie testowania ćwiczeń Cassey. Dziś wypróbowałam Long, Lean Dancer’s Legs. Ćwiczenia trwają 9 minut (9,44, ale z tego trochę gadania ) - są dużo prostsze niż Lean Legs For Short Halloween Skirts, wykonuje się je na stojąco, i w zasadzie dopiero pod koniec czuć ból mięśni.

Wypróbowałam jeszcze Kill That Muffin (10 min.) i też jest konkretnie, chociaż już nie pamiętam czy trudniej, czy łatwiej niż Fabulous Flat Abs for Beginners. Ogólnie jej treningi brzucha są cięższe niż np. Tiffany.

No i Quiet Cardio Shhhh! - niby 5 minut, ale spociłam się porządnie

Będę testować dalej, teraz mam ochotę spróbować czegoś na wewnętrzną stronę ud, widziałam, że ona ma kilka zestawów, obawiam się, że nogi mi poodpadają
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 15:42   #38
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Trzeba rozruszać ten wątek

Jestem na etapie testowania ćwiczeń Cassey. Dziś wypróbowałam Long, Lean Dancer’s Legs. Ćwiczenia trwają 9 minut (9,44, ale z tego trochę gadania ) - są dużo prostsze niż Lean Legs For Short Halloween Skirts, wykonuje się je na stojąco, i w zasadzie dopiero pod koniec czuć ból mięśni.

Wypróbowałam jeszcze Kill That Muffin (10 min.) i też jest konkretnie, chociaż już nie pamiętam czy trudniej, czy łatwiej niż Fabulous Flat Abs for Beginners. Ogólnie jej treningi brzucha są cięższe niż np. Tiffany.

No i Quiet Cardio Shhhh! - niby 5 minut, ale spociłam się porządnie

Będę testować dalej, teraz mam ochotę spróbować czegoś na wewnętrzną stronę ud, widziałam, że ona ma kilka zestawów, obawiam się, że nogi mi poodpadają
Moje jeszcze nie odpadły ale zawsze po Cassey mam mega zakwasy już bardzo mało ćwiczeń to powoduje ale ona rusza mięśnie rzadko używane
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 15:58   #39
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez martiit Pokaż wiadomość
Moje jeszcze nie odpadły ale zawsze po Cassey mam mega zakwasy już bardzo mało ćwiczeń to powoduje ale ona rusza mięśnie rzadko używane
No jednak mi nie odpadły i wypróbowałam dziś Begginer Inner Thighs oraz Victoria Secret Model Ab.
Podobają mi się ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud, a widziałam, że oprócz tego zestawy, Cassey ma jeszcze inne tego typu, zamierzam je przetestować, choć zakładam, że będą się powtarzać.
No a przy Victoria Secret Model Ab napraaaaawdę czułam mięśnie brzucha.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 16:32   #40
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
No jednak mi nie odpadły i wypróbowałam dziś Begginer Inner Thighs oraz Victoria Secret Model Ab.
Podobają mi się ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud, a widziałam, że oprócz tego zestawy, Cassey ma jeszcze inne tego typu, zamierzam je przetestować, choć zakładam, że będą się powtarzać.
No a przy Victoria Secret Model Ab napraaaaawdę czułam mięśnie brzucha.

Ostatnio robiłam Heartbeat Heaven HIIT Workout i meega czułam po tym pupę Aż przyjemnie, bo efekty wtedy czuję chociaż jeszcze nie widać
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 20:22   #41
monika1379
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 303
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Ja robie wszystkie czesci Bikini Blaster, jest to SUPER. Cassey jest bardzo pogodna, zawsze ma usmiech na twarzy, mimo ze sama mowi, ze ja pali, boli, ze umiera .

Mam 4 ulubienice - Cassey, dziewczyny z Tone It Up! i Jillian
__________________
eat clean & train dirty
monika1379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 11:45   #42
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Bardzo polubiłam Begginer Inner Thighs zrobiłam je już 3 razy i dodałam do ćwiczeń, które warto wykonywać często (niektóre próbuję raz, ale nie pasują mi, więc nie powtarzam ich, i szukam czegoś lepszego). Te są super, też z tą nieszczęsną odwróconą stopą
Próbowałam też dziś POP Pilates for Begginers: Ab Time, bo wczoraj niestety nie podołałam z POP Pilates: Flatter My Abs czułam się jak oferma, dlatego dziś wybrałam coś dla początkujących (kurde, ćwiczę 2 miesiące i muszę robić zestaw dla początkujących ) W każdym razie wersja begginers jest fajna, nie za ciężka, w porównaniu z niektórymi zestawami Cassey na brzuch

Jestem zachwycona, bo znalazłam na stronie blogilates wszystkie (chyba) zestawy ćwiczeń poukładane wg części ciała, oraz wg serii (begginers, pop pilates, pop cardio itp). To trochę pomoże

Czy któraś z was przetestowała kilka treningów kardio od Cassey, żeby powiedzieć, który warto robić? Jest ich tam kilka, próbowałam dwóch (Fat Burning Cardio Warm up i Quiet Cardio Shhhh! , oba trwają po 5 minut) - co jeszcze warto wypróbować z tych kardio?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 16:40   #43
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Bardzo polubiłam Begginer Inner Thighs zrobiłam je już 3 razy i dodałam do ćwiczeń, które warto wykonywać często (niektóre próbuję raz, ale nie pasują mi, więc nie powtarzam ich, i szukam czegoś lepszego). Te są super, też z tą nieszczęsną odwróconą stopą
Próbowałam też dziś POP Pilates for Begginers: Ab Time, bo wczoraj niestety nie podołałam z POP Pilates: Flatter My Abs czułam się jak oferma, dlatego dziś wybrałam coś dla początkujących (kurde, ćwiczę 2 miesiące i muszę robić zestaw dla początkujących ) W każdym razie wersja begginers jest fajna, nie za ciężka, w porównaniu z niektórymi zestawami Cassey na brzuch

Jestem zachwycona, bo znalazłam na stronie blogilates wszystkie (chyba) zestawy ćwiczeń poukładane wg części ciała, oraz wg serii (begginers, pop pilates, pop cardio itp). To trochę pomoże

Czy któraś z was przetestowała kilka treningów kardio od Cassey, żeby powiedzieć, który warto robić? Jest ich tam kilka, próbowałam dwóch (Fat Burning Cardio Warm up i Quiet Cardio Shhhh! , oba trwają po 5 minut) - co jeszcze warto wypróbować z tych kardio?
100x Burpees, Gangnam Style Cardio, Summer Sweatfest. Reszta kardio jak dla mnie jest dość mało męcząca, lepiej zrobić HIIT (albo Insanity )
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 13:22   #44
Canberrka
Raczkowanie
 
Avatar Canberrka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 104
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Hej! Zagląda tu ktoś jeszcze?

Mam takie pytanie: czy któraś z Was wie, gdzie można kupić ciuchy, które projektuje Cassey? Chodzi mi o Polskę, wiem że można zamówić na jej stronie. Szukałam na allegro ale nic tam nie widzę :/ A jeśli w grę wchodzi tylko jej strona to czy któraś z Was coś zamawiała? Bo nie wiem jak wygląda kwestia opłaty za przesyłkę... gdzieś czytałam że w przypadku wysyłek ze Stanów do Europy mogą być naliczone dodatkowe opłaty i to nie przez osobę, która to wysłała tylko jakoś tak odgórnie. Chyba chodziło o ciężkie paczki ale nie jestem pewna. Chodzi mi o taką koszulkę jak w załączniku. BARDZO chcę ją mieć, więc będę wdzięczna za wszelkie informacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cassey.jpg (12,4 KB, 35 załadowań)
Canberrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 14:04   #45
Anja1221
Rozeznanie
 
Avatar Anja1221
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 737
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Koniecznie trzeba rozruszać ten wątek i spopularyzować Cassey. Ta dziewczyna jest mega pozytywna, a ćwiczenia z nią, chociaż męczące, szybko mijają i wprawiają w dobry nastrój, a co najważniejsze, dają efekty
Odkryłam blogilates jakiś miesiąc temu i ćwiczyłam nieregularnie, na zasadzie sprawdzania, które filmiki są najfajniejsze, a wczoraj ułożyłam sobie taki 'harmonogram'. Właśnie skończyłam pierwszy level 30 day shred i zdecydowałam, że od wtorku, czyli zaraz po świętach, się poważnie za siebie biorę. W planie mam codzienny trening z Jilian, dokończenie Shreda, a później Ripped in 30. Na każdy dzień wybrałam sobie inną partię mięśni do ćwiczeń z Cassey. Do tego dieta wg 10PŻ i mam nadzieję na seksowne ciałko do wakacji
__________________
Anja1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 10:11   #46
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez Anja1221 Pokaż wiadomość
Koniecznie trzeba rozruszać ten wątek i spopularyzować Cassey. Ta dziewczyna jest mega pozytywna, a ćwiczenia z nią, chociaż męczące, szybko mijają i wprawiają w dobry nastrój, a co najważniejsze, dają efekty
Odkryłam blogilates jakiś miesiąc temu i ćwiczyłam nieregularnie, na zasadzie sprawdzania, które filmiki są najfajniejsze, a wczoraj ułożyłam sobie taki 'harmonogram'. Właśnie skończyłam pierwszy level 30 day shred i zdecydowałam, że od wtorku, czyli zaraz po świętach, się poważnie za siebie biorę. W planie mam codzienny trening z Jilian, dokończenie Shreda, a później Ripped in 30. Na każdy dzień wybrałam sobie inną partię mięśni do ćwiczeń z Cassey. Do tego dieta wg 10PŻ i mam nadzieję na seksowne ciałko do wakacji
Ja też testowałam wiele ćwiczeń Cassey, i mam swoje ulubieńce Chociaż wiadomo, ona ma tych filmików tyle, że nie przetestowałam nawet połowy. Są też takie, które mi się nie spodobały, ale to raczej dlatego, że były za ciężkie na moim obecnym levelu do niektórych pewnie wrócę, jak się trochę wyćwiczę Ogólnie prawie codziennie ćwiczę coś z Cassey
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 13:39   #47
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Oo super, ze ktoś tu jeszcze jest Cały czas również ćwiczę z Cassey, chyba dlatego, że szybciej jest mi skleić sobie trening z jej 10 minutówek przy natłoku obowiązków
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 19:39   #48
Anja1221
Rozeznanie
 
Avatar Anja1221
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 737
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Niektóre ćwiczenia są naaaprawdę trudne. Ja np. mam straszny problem ze zrobieniem 'starfish' (kładziemy się na boku, podpieramy jedną ręką lub łokciem i stopami, miednicę unosimy). Za nic w świecie nie jestem w stanie zrobić tego tak jak Cassey. Nawet jak się podeprę drugą ręką to wytrzymuje ze trzy sekundy. Masakra :P
Dziewczyny, podzielcie się swoimi ulubionymi filmami z ćwiczeniami na brzuch. Victoria Secret już mi się troszkę znudziła
__________________
Anja1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 23:12   #49
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez Anja1221 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, podzielcie się swoimi ulubionymi filmami z ćwiczeniami na brzuch. Victoria Secret już mi się troszkę znudziła
Ja lubię Kill That Muffin Top, ale to bardziej na boczki. Niestety, nie mam ulubionego zestawu Cassey na mięśnie brzucha stricte. Victoria też mi nie do końca leży, bolą mnie plecy. Też szukam ideału
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 21:05   #50
olgiercik24
Raczkowanie
 
Avatar olgiercik24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów (i) Wrocław
Wiadomości: 288
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Hej, odkryłam Cassey w weekend i melduję się w wątku!
Miałam bardzo długą przerwę w ćwiczeniach, a tak naprawdę nigdy prawdziwej formy nie miałam. Zawzięłam się w 2 miesiące temu i zaczęłam ćwiczyć, zrobiłam cały 30 day shred (ćwiczyłam nawet w niedzielę wielkanocną )Teraz chciałam spróbować czegoś innego i powiem Wam, że jest moc! Ewa się do niej wg mnie w ogóle nie umywa (ale ja wyjątkowo jestem uczulona na jej manierę ;P ), a jej ćwiczenia, choć krótsze niż Jillian, to są duużo bardziej intensywne - robiłam abs i myślałam, że padnę!
olgiercik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:28   #51
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez olgiercik24 Pokaż wiadomość
Hej, odkryłam Cassey w weekend i melduję się w wątku!
Miałam bardzo długą przerwę w ćwiczeniach, a tak naprawdę nigdy prawdziwej formy nie miałam. Zawzięłam się w 2 miesiące temu i zaczęłam ćwiczyć, zrobiłam cały 30 day shred (ćwiczyłam nawet w niedzielę wielkanocną )Teraz chciałam spróbować czegoś innego i powiem Wam, że jest moc! Ewa się do niej wg mnie w ogóle nie umywa (ale ja wyjątkowo jestem uczulona na jej manierę ;P ), a jej ćwiczenia, choć krótsze niż Jillian, to są duużo bardziej intensywne - robiłam abs i myślałam, że padnę!

witamy !
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:30   #52
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Kolejny dzien z kwietniowego kalendarza wykonany Uwielbiam Cassey.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 21:33   #53
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez olgiercik24 Pokaż wiadomość
Hej, odkryłam Cassey w weekend i melduję się w wątku!
Miałam bardzo długą przerwę w ćwiczeniach, a tak naprawdę nigdy prawdziwej formy nie miałam. Zawzięłam się w 2 miesiące temu i zaczęłam ćwiczyć, zrobiłam cały 30 day shred (ćwiczyłam nawet w niedzielę wielkanocną )Teraz chciałam spróbować czegoś innego i powiem Wam, że jest moc! Ewa się do niej wg mnie w ogóle nie umywa (ale ja wyjątkowo jestem uczulona na jej manierę ;P ), a jej ćwiczenia, choć krótsze niż Jillian, to są duużo bardziej intensywne - robiłam abs i myślałam, że padnę!
Zgadzam się
Ja ćwiczę od paru miesięcy, ale nie trzymam się jakiegoś wyznaczonego planu - to znaczy 3x w tygodniu siłowe połączone z cardio, pozostałe 3 dni robię filmiki Insanity, biegam interwałowo, codziennie staram się także chociaż te 10 minut znaleźć na Cassey
Ale o co mi chodzi Po tych kilku miesiącach chciałam wrócić do Jillian - moim zdaniem Level 2 jest najbardziej męczący, ale skończyłam go ledwo zmachana Cassey cały czas potrafi dać mi w kość, za to bardzo ją lubię

Widziałyście jej plan na kwiecień? Zawiera wszystkie filmiki, które nagrała do tej pory Chyba dobra okazja, aby się z nimi zapoznać
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 07:27   #54
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Widziałyście jej plan na kwiecień? Zawiera wszystkie filmiki, które nagrała do tej pory Chyba dobra okazja, aby się z nimi zapoznać
Ja nigdy nie patrzę na te kalendarze - chyba trzeba się tam zalogować, żeby mieć do nich dostęp? Inaczej widać tylko takie małe miniaturki W kalendarzu są ćwiczenia na każdy dzień miesiąca, czy zakłada jakieś dni na odpoczynek? I ile to czasowo dziennie wychodzi wg Cassey?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 09:04   #55
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie patrzę na te kalendarze - chyba trzeba się tam zalogować, żeby mieć do nich dostęp? Inaczej widać tylko takie małe miniaturki W kalendarzu są ćwiczenia na każdy dzień miesiąca, czy zakłada jakieś dni na odpoczynek? I ile to czasowo dziennie wychodzi wg Cassey?
Trzeba zapisać się do newslettera
Zawsze niedziela jest dniem odpoczynku
Około godziny
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 13:47   #56
olgiercik24
Raczkowanie
 
Avatar olgiercik24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów (i) Wrocław
Wiadomości: 288
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ale o co mi chodzi Po tych kilku miesiącach chciałam wrócić do Jillian - moim zdaniem Level 2 jest najbardziej męczący, ale skończyłam go ledwo zmachana Cassey cały czas potrafi dać mi w kość, za to bardzo ją lubię
Ja chcę zacząć biegać interwałowo, ale muszę się do tego przygotować teoretycznie najpierw. Przy Jillian nie schudłam, tylko "przypakowałam" delikatnie, a głownie o zrzucenie wagi mi chodzi.
Długo biegasz? jak wygląda Twój trening?
Chciałabym biegać 3 razy w tygodniu i 2 razy w tygodniu robić Cassey dla utrzymania mięśni, które zaczęły się pojawiać
Dziewczyny, jak ćwiczycie? - robicie jej kalendarz, czy same wybieracie ćwiczenia? mi godzinkę w ciągu tygodni ciężko znaleźć, więc robię rozgrzewkę, coś ogólnego z cardio i na koniec staram się dorzucić w zależności od humoru abs, ramiona
olgiercik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 14:07   #57
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez olgiercik24 Pokaż wiadomość
Ja chcę zacząć biegać interwałowo, ale muszę się do tego przygotować teoretycznie najpierw. Przy Jillian nie schudłam, tylko "przypakowałam" delikatnie, a głownie o zrzucenie wagi mi chodzi.
Długo biegasz? jak wygląda Twój trening?
Chciałabym biegać 3 razy w tygodniu i 2 razy w tygodniu robić Cassey dla utrzymania mięśni, które zaczęły się pojawiać
Dziewczyny, jak ćwiczycie? - robicie jej kalendarz, czy same wybieracie ćwiczenia? mi godzinkę w ciągu tygodni ciężko znaleźć, więc robię rozgrzewkę, coś ogólnego z cardio i na koniec staram się dorzucić w zależności od humoru abs, ramiona
Aktualnie zmieniam nieco swój rozkład treningów, oceniać efekty będę za 2 miesiące
Robiłam FBW (Full Body Workout), teraz zaczynam split na dolne i górne części ciała (3x w tygodniu, 2x dół, raz góra + filmiki Cassey) + cardio w te same dni, 3x interwały - ja biegam nieco inaczej niż mówi teoria. To znaczy, interwał polega na krótkich seriach sprintów. Ja idę na bieżnię i robię 6 serii - minuta chodzenia (6 km/h), 3 biegania (9 lub 10 km/h, po mniej więcej 3 seriach zwalniam prędkość z 10 do 9) oraz 2 szybkiego (12 km/h). Kończę to wszystko serią 1/2/3 bądź 1/1/4 (zależy, jak się czuję, na ile mam siły), potem jeszcze dobijam do 45 minut truchtem tempem 8 km/h.
Interwały są świetne, o wiele lepsze moim zdaniem niż zwykłe bieganie - i jak mówi teoria o wiele bardziej efektywne

Ja patrzę na to, co chcę poćwiczyć (ręce//nogi/plecy) i wybieram jakiś dzień z kalendarza
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 15:35   #58
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez olgiercik24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak ćwiczycie? - robicie jej kalendarz, czy same wybieracie ćwiczenia? mi godzinkę w ciągu tygodni ciężko znaleźć, więc robię rozgrzewkę, coś ogólnego z cardio i na koniec staram się dorzucić w zależności od humoru abs, ramiona
Ja mam swoje ulubione zestawy Cassey (chociaż nie wypróbowałam jeszcze wszystkich, ma ich mnóstwo), i kombinuje je z innymi treningami Jak wspomniałam wyżej, nie korzystam z kalendarza, robię ćwiczenia, które lubię i na te partie ciała, na które czuję zapotrzebowanie
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:28   #59
funkyourself
Raczkowanie
 
Avatar funkyourself
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 373
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Na cassey "wpadłam" akurat w ostatni dzień marca i stwierdziłam, że a co tam. Let's give it a try!

Lecę według kalendarza ( z drobnymi zmianami np. dzień przerwy w pn, dzień z bieganiem kiedy mam więcej czasu, etc.) i po tygodniu zaczynam widzieć efekty Czułam już zdecydowanie od samego początku, bo ledwo się ruszałam po pierwszym zestawie..

zrobię ten miesiąc, a w maju poprzeplatam z bieganiem, bo narazie choroby mnie atakują bez przerwy więc wolę poczekać na cieplejszą pogodę
funkyourself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 23:04   #60
planetgirl
Zadomowienie
 
Avatar planetgirl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 1 238
Dot.: Ćwiczymy z Cassey! Pilates :)

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Bardzo polubiłam Begginer Inner Thighs zrobiłam je już 3 razy i dodałam do ćwiczeń, które warto wykonywać często (niektóre próbuję raz, ale nie pasują mi, więc nie powtarzam ich, i szukam czegoś lepszego). Te są super, też z tą nieszczęsną odwróconą stopą
Próbowałam też dziś POP Pilates for Begginers: Ab Time, bo wczoraj niestety nie podołałam z POP Pilates: Flatter My Abs czułam się jak oferma, dlatego dziś wybrałam coś dla początkujących (kurde, ćwiczę 2 miesiące i muszę robić zestaw dla początkujących ) W każdym razie wersja begginers jest fajna, nie za ciężka, w porównaniu z niektórymi zestawami Cassey na brzuch

Jestem zachwycona, bo znalazłam na stronie blogilates wszystkie (chyba) zestawy ćwiczeń poukładane wg części ciała, oraz wg serii (begginers, pop pilates, pop cardio itp). To trochę pomoże

Czy któraś z was przetestowała kilka treningów kardio od Cassey, żeby powiedzieć, który warto robić? Jest ich tam kilka, próbowałam dwóch (Fat Burning Cardio Warm up i Quiet Cardio Shhhh! , oba trwają po 5 minut) - co jeszcze warto wypróbować z tych kardio?

Hej dziewczyny, też mam zamiar dołożyć jakieś ćwiczenia Cassey do swoich treningów.

Możesz dać link do tej strony gdzie jest ta rozpiska ćwiczeń?

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Nie może któraś z was która ma kalendarz wstawić tygodniowej rozpiski?
planetgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-04 10:14:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.