Wysypka czy wypryski - pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-20, 07:41   #1
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660

Wysypka czy wypryski - pomocy


Witam ! Od jakiegoś czasu szukam rozwiązania mojego problemu z cerą. Nie umiem okreslic jej rodzaju, jest pewnie mieszana bardzo wrażliwa..hmm moze nawet alergiczna? Na moich policzkach, które raczej nazwałabym suchymi pojawiaja sie liczne skupiska czerwonawych wyprysków, nie wyglada to jak pryszczyki ale ja juz sama nie wiem, po nałożeniu podkładu te miejsca się jeszcze bardziej wysuszają i powstaja takie suche placki, których żaden puder ukryć nie potrafi. Strefa T - błyszczy się, bardzo rozszerzone pory..czoło - patrząc pod światło widze własnie równiez duzo krosteczek, z tym że na czole sa one w kolorze skóry a na policzkach są czerwonawe... Chyba wybiorę sie do dermatologa (szukam kogoś dobrego na Ślasku - Zabrze, Gliwice), ale na razie doradźcie czym się smarowac - aktualnie uzywam na zmianę Happyderm Loreala do cery normalnje i mieszanej oraz Hydrain 2. Kosmetyki do demakijażu dla cery suchej..ja już naprawe nie wiem czy wysuszać czy natłuszczać...
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.