Rastafary życie niewesołe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 10:02   #1
rastafara
Raczkowanie
 
Avatar rastafara
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: heart-shaped box
Wiadomości: 31
Unhappy

Rastafary życie niewesołe


Drogie wizażanki!
Dość długo, bo od około półtora miesiąca, zastanawiałam się nad założeniem własnego tematu w metamorfozach. Teraz żałuję, że nie zrobiłam tego nieco wcześniej.
Źle się czuję w swojej skórze - mam szesnaście lat, a odnoszę wrażenie, że nie wyglądam nawet na dwanaście. Nie mam pomysłu co ze sobą zrobić, a już 19.07 wyjeżdżam na mój pierwszy w życiu obóz. Chciałabym się jakoś wyróżnić, a nie jak zawsze kryć po kątach.
Zacznę od pytań:
1. Jak się opalasz - na czerwono, dość szybko. Oczywiście wszystko w teorii, unikam słońca jak mogę (zalecenie lekarza, chociaż nie do końca mam pojęcie z czego to wynika).
2. Kolor oczu - jasne, niebieskie/błękitne, czyste z ciemną obwódką. Oprawa oczu raczej ciemna (wszystko jak na fotkach).
3. Piegi - nie występują.
4. Cera - zawsze mam problem z określeniem tego. Moja mama twierdzi, że brzoskwiniowa (?)...
5. Naturalny kolor włosów - dość ciemny brąz, złotawo-brązowe przebłyski.
6. Kolor ust - ojej, mam problemy z takim określaniem... w sumie jak na zdjęciach.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Dobrze czuję się w czerni, to na pewno...

Jestem raczej niska - mam około metra sześćdziesiąt, tego na fotkach myślę nie widać.
I co do samych fotek:
1, 2, 3 - z dzisiaj.
4. Troszkę mało widać, ale to zdjęcie jest najbliższe mojej posturze teraz.
5. Zdjęcie sprzed roku, ale wstawiam, bo nie zmieniłam się tak bardzo, a jest dobre jakościowo. Od tego czasu trochę wyszczuplałam i jestem bledsza. Poza tym zeszła mi czarna farba z włosów.
6. Jak wyżej. Widać tu też moje poziome pasemka, ale i tych się już pozbyłam.
Przepraszam za kiepską jakość niektórych zdjęć, ale nie posiadam aparatu. Czarne mazy przy fotkach 5 i 6 były konieczne, by ukryć twarze ludzi z otoczenia.

Na koniec dodam, że myślałam o zmianie koloru włosów na rudy - coś w stylu Hayley Williams (7). Wiem, że ludzie odradzają, bo niszczą się włosy, bo wiek nie ten, ale chciałabym zacząć korzystać z życia...
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,8 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,6 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (50,6 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (35,6 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (32,3 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (12,1 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (23,1 KB, 65 załadowań)
__________________
Bo ona jest, jest ładna i cfana, wykorzystuje każdego napotkanego pana.
Jest ładna i cfana i choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama wciąż ; >
rastafara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:18   #2
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Rastafary życie niewesołe

Jeśli chodzi o urodę, wyglądasz faktycznie bardzo młodo jednak po co to chcesz zmieniać? troszkę sie postarzyć ok, ale nie za bardzo!

jeśli chodzi o obóz. rozumiem, że chcesz 'lepiej' wyglądać jednak napisałam że nie chcesz kryć się po kątach - owszem zmiana wizerunku trochę 'odważy' cię jednak wydaje mnie sie że to po prostu taka cecha charakteru - nic na siłę nie rób.

ja bym kolor zostawiła taki jaki jest, naturalny brązowy (nie farbowałabym włosów na taki rudy)
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:30   #3
rastafara
Raczkowanie
 
Avatar rastafara
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: heart-shaped box
Wiadomości: 31
Dot.: Rastafary życie niewesołe

Prosta sprawa, chciałabym po prostu wyglądać na swój wiek. Nigdy specjalnie nie przejmowałam się zgryźliwościami, ale nie ma nic przyjemnego w wysłuchiwaniu uwag typu "szesnaście? to to nawet na dziesięć nie wygląda".
Więcej - nierzadko zdarzały mi się sytuacje, gdy zostawałam oceniona na podstawie wyglądu. Ludzie, którzy nie zamienili ze mną słowa, potrafili nie pozostawić na mnie suchej nitki i to jest trochę krzywdzące...
Brakuje mi wiary w siebie, a ja po prostu chciałabym rano wstać, uśmiechnąć się do swojego odbicia i czuć się w pełni akceptowana. Czuję, że potrzebuję jakichś zmian, stąd moja prośba o pomoc.
__________________
Bo ona jest, jest ładna i cfana, wykorzystuje każdego napotkanego pana.
Jest ładna i cfana i choć przez wielu jest kochana to przez życie idzie sama wciąż ; >
rastafara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:39   #4
zyna
Raczkowanie
 
Avatar zyna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Nidzica
Wiadomości: 253
GG do zyna
Dot.: Rastafary życie niewesołe

przede wszystkim musisz zacząć inaczej na siebie patrzeć... wiem to z doświadczenia. Mam 20 lat a wyglądam na 15 czasami ktoś może dać 16 i co z tego że tak mówią? Nic najważniejsze że ja czuję się dobrze w swojej skórze. Codziennie rano spójrz w lustro i powiedz "jestem piękna i wyglądam cudownie"

a co do wyglądu... w tak młodym wieku bym nie szalała z kolorem włosów masz piękne naturalne ciemne włoski i naciesz się nimi a na zabawę w kolory masz całe życie jeszcze przed sobą. Na Twoim miejscu bym nie nosiła grzywki bo ona całą twarz Ci zakrywa. A masz naprawdę sympatyczne rysy
__________________
Bałagan w porządek, smutek w śmiech, dostatek – nie znam, nie wiem...
zyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:57   #5
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Rastafary życie niewesołe

Hej Rastafaro

masz ładną twarz! niczego w Niej nie zmieniaj! nie farbuj również włosów na taki rudy, bo Twoje włosy są ładne. Ja mam lat 19, pierwszy raz zafarbowałam włoski w wieku 18, właśnie na rudy hehe. Ale Tobie odradzam, bo naturalne włosy masz piękne no i pasują do Twojej cery i oczu

a co do obozu: jeśli jesteś osobą trochę zamknięta w sobie, lubiącą być z boku, to nie ma w tym nic złego. Od czasu do czasu, postaraj się wyjść z przysłowiowego 'cienia' i zagadaj, zacznji rozmowę
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:04   #6
babeczka83
Raczkowanie
 
Avatar babeczka83
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 220
Dot.: Rastafary życie niewesołe

Proponuję wyregulować brwi, użyć tuszu do rzęs i jednej z tych pomadek http://www.nivea.pl/products/show/15495 , http://www.nivea.pl/products/show/26769
Kolor włosów chyba zostawiłabym taki jaki jest, tylko fryzurkę inną. Może związane, aby cała buzia była na wierzchu, do tego dłuższe, "dyndające " kolczyki?
__________________
Któregoś dnia rzucę to wszystko...
babeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:19   #7
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Rastafary życie niewesołe

Moze zamiast farbowac od razu, sprobuj z szamponetkami, pogłębią Twoj naturalny kolor (bardzo ładny zresztą).
Dodaj sobie ubraniam/ dodatkami i makijazem troszkę koloru, a na pewno bedziesz od razu wyglądać "przystępniej" na obozie
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 23:36   #8
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Rastafary życie niewesołe

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
Moze zamiast farbowac od razu, sprobuj z szamponetkami, pogłębią Twoj naturalny kolor (bardzo ładny zresztą).
Dodaj sobie ubraniam/ dodatkami i makijazem troszkę koloru, a na pewno bedziesz od razu wyglądać "przystępniej&quo t; na obozie
wydaje mi sie ze kolorystyka by do twojej karnacji pasowala, ten rudy znaczy, ale moze zacznij od poprawy brwi i więcej uśmiechu Z czasem rysy twarzy ci wydorośleją każdy tak ma. Myśle , że jak wprowadzisz więcej ładu do swojego wyglądu i ubioru to wtedy też będzie lepiej. Najważniejsze to być sobą. Uwierz w siebie masz naprawdę potencjał Może zacznij (jeżeli lubisz, ale sądze że nie tak skoro zalogowałaś się na wizaż) nosić bardziej kobiece ubrania, spódnice + top i balerinki też wygląda bardzo młodzieżowo i kolory można mieszać w tym zestawieniu Powodzenia.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 18:41   #9
klaudia2905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Talking Dot.: Rastafary życie niewesołe

Ja bym też radziła wyregulować troszkę brwi.https://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/wink.gif Poza tym myślę, że powinnaś zmienić fryzurkę : bardziej odsłonić twarz, wycieniować lekko włosy, bo fryzura, jaką teraz masz, jest trochę taka ciężka i nadaje twojej twarzy zmęczony wygląd. Ogólnie to bardzo ładna dziewczyna z cb. Ttylko trochę więcej uśmiechu. No i jakiś lekki makijaż, tusz do rzęs, który podkreśli oczy, błyszczyk, cień w neutralnym kolorze i wyglądasz świeżo i kobieco. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Mam nadzieję uda się twoja wymarzona metamorfoza.
klaudia2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 21:54   #10
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Rastafary życie niewesołe

Fajnie wyglądasz w dłuższych bluzach i spódnicach. Polub spódniczki (fason tej ze zdjęcia jest bardzo korzystny)
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 23:17   #11
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Rastafary życie niewesołe

Widzę 4 rzeczy do zmiany.
1. Te jasne dżinsy! Zamień na ciemne, proste, dobrze dopasowane i bez przetarć. Koncentruj uwagę ciuchami na "górze"- dekolt wydaje się ładny i ładnie Ci w ciuchach założonych warstwowo, "na cebulkę". Zadbaj by miały ładne fasony i kolory.
2. Brwi. Lekka regulacja nie zaszkodzi.
3. Fryzura. Ta smętna grzywka ukrywa Twoje naprawdę śliczne oczy. Trzeba pokombinować coś z włoskami, żeby zyskały jakiś kształt i nie chowały całej buźki. Z tym najlepiej udać się do dobrego fryzjera...
4. Więcej uśmiechu! Dużo, dużo więcej!
Oczywiście możesz zafarbować włosy na ciekawy kolor, możesz zmienić swój styl ubierania, możesz nawet zacząć udawać kogoś, kim nie jesteś. Tylko pamiętaj, że tym, co człowieka najbardziej i trwale wyróżnia jest jego uśmiech i prawdziwy charakter. Sekret polega na tym, żeby pokazać światu swoje zalety, swój potencjał, swoją wyjątkowość. Wygląd jest tylko dopełnieniem...
Bo jeśli wewnątrz będziesz smutna i szara nic nie da szałowa fryzura i świetne ciuchy. Więc przede wszystkim przemyśl listę swoich mocnych stron, zalet, talentów, tego co czyni Cię wewnętrznie osobą inną od wszystkich. A jak już poczujesz się pewniej, to zabierz się do budowania własnego nowego zewnętrznego wizerunku Pozdrawiam
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.