Kosmetyki mineralne Lure Beauty - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 12:26   #181
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Musze pochwalic szybka przesylke lure beauty. Zamawialam w srode wieczorem a dzisiaj rano paczuszka juz byla u mnie

Jeszcze nigdy nie otrzymalam tak szybko zamowienia. Jestem na prawde pod wrazeniem.

A zamowilam pelnowymiarowe: Multi fruit, zel AHA/BHA i Emu oil.

Oczywiscie dostalam gratisiki
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:12   #182
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś drugie zamówienie z LB! Zamówiłam trochę próbek masełek i pielęgnacji. Zobaczymy jak się spiszą
woooow ile tego

Ja bym z checia zamowila, ale odstrasza mnie droga przesylka. Ostatnio robilam zamowienie z Lumiere i bralam pedzle itp. i przesylka z UBEZPIECZENIEM wyniosla mnie 7.35!!! (wiec bardzo tanio) tutaj jest drozej i musze z kims na spole zrobic zamowienie. Trzeba bedzie w lutym namowic kolezanki z pracy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:27   #183
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Też doszło do mnie zamówienie ekspresowo - w 5 dni Tyle, że moje składało się z dwóch balsamów do ust (na temat których narazie mam mieszane uczucia, ale jeszcze potestuję dokładniej).
Do tego mikroskopijnego zamówienia dostałam gratisy :szok: - to coś cynamonowo pachnące, próbkę mydełka męskiego, próbkę balsamu do ciała i próbkę różu.
I nie wiem jak to wyszło, ale ja im za wysyłkę zapłaciłam 2,4$, a oni z tego co widzę zapłacili 4$. Także na ten koszt nie mogę narzekać.
A i urzekli mnie kontaktem przez maila - odpowiadają bardzo szybko i baaaardzo miło

lukrecja222 - zazdroszę zamówienia
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:35   #184
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

przesyłka droga niestety, to prawda Dobrze, że była jeszcze promocja jak zamawiałam.
Do mnie też doszło jakoś w 5 dni, szybciutko

Macie może jakiś pomysł na te kostki zapachowe do rozpuszczania? Nie mam tego urządzenia do tych kostek, co jest na stronie LB i nie wiem jak rozpuścić ją, żeby dawała zapach?
Te ich podkłady mają jakieś świecące drobinki...

Edytowane przez lukrecja222
Czas edycji: 2010-01-12 o 16:38
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:51   #185
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś drugie zamówienie z LB! Zamówiłam trochę próbek masełek i pielęgnacji. Zobaczymy jak się spiszą
Lukrecja222, boskie zakupy - czekamy na recenzję

Cytat:
Napisane przez moodlishka Pokaż wiadomość
Musze pochwalic szybka przesylke lure beauty. Zamawialam w srode wieczorem a dzisiaj rano paczuszka juz byla u mnie

Jeszcze nigdy nie otrzymalam tak szybko zamowienia. Jestem na prawde pod wrazeniem.

A zamowilam pelnowymiarowe: Multi fruit, zel AHA/BHA i Emu oil.

Oczywiscie dostalam gratisiki
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Też doszło do mnie zamówienie ekspresowo - w 5 dni Tyle, że moje składało się z dwóch balsamów do ust (na temat których narazie mam mieszane uczucia, ale jeszcze potestuję dokładniej).
Do tego mikroskopijnego zamówienia dostałam gratisy :szok: - to coś cynamonowo pachnące, próbkę mydełka męskiego, próbkę balsamu do ciała i próbkę różu.
I nie wiem jak to wyszło, ale ja im za wysyłkę zapłaciłam 2,4$, a oni z tego co widzę zapłacili 4$. Także na ten koszt nie mogę narzekać.
A i urzekli mnie kontaktem przez maila - odpowiadają bardzo szybko i baaaardzo miło

lukrecja222 - zazdroszę zamówienia
Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
przesyłka droga niestety, to prawda Dobrze, że była jeszcze promocja jak zamawiałam.
Do mnie też doszło jakoś w 5 dni, szybciutko

Macie może jakiś pomysł na te kostki zapachowe do rozpuszczania? Nie mam tego urządzenia do tych kostek, co jest na stronie LB i nie wiem jak rozpuścić ją, żeby dawała zapach?
Te ich podkłady mają jakieś świecące drobinki...
Dziewczyny, testujcie Wasze skarby i dajcie znać o swoich wrażeniach

Hmmm, u mnie z czasem oczekiwania jest nieco gorzej - jutro minie 2 tygodnie od momentu zamówienia (status "shipped" pojawił się niemal od razu) a tu paczuszki ani widu, ani słychu. ...
martwi mnie to bo zamówiłam za prawie 50$
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 19:50   #186
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
przesyłka droga niestety, to prawda Dobrze, że była jeszcze promocja jak zamawiałam.
Do mnie też doszło jakoś w 5 dni, szybciutko

Macie może jakiś pomysł na te kostki zapachowe do rozpuszczania? Nie mam tego urządzenia do tych kostek, co jest na stronie LB i nie wiem jak rozpuścić ją, żeby dawała zapach?
Te ich podkłady mają jakieś świecące drobinki...
wlasniw ja tez nie mam tego podgrzewacza i nie wiem co zrobic z nia poki co wystawilam na podstawke i nie pachnie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 20:24   #187
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Macie może jakiś pomysł na te kostki zapachowe do rozpuszczania? Nie mam tego urządzenia do tych kostek, co jest na stronie LB i nie wiem jak rozpuścić ją, żeby dawała zapach?
Te ich podkłady mają jakieś świecące drobinki...
Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
wlasniw ja tez nie mam tego podgrzewacza i nie wiem co zrobic z nia poki co wystawilam na podstawke i nie pachnie
postaw podstawkę na kaloryfer

na początku wkładałam tartki do metalowego pojemniczka po wypalonej świeczce od podgrzewacza i to wstawiałam do wody w podgrzewaczu
a teraz wstawiam w to metalowe coś (pozostałość po świeczce) i kładę na kaloryferze i super pachnie postawiłam jedną małą kosteczkę w pomieszczeniu 10m2 przed świętami i jeszcze do teraz uwalnia zapach
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 20:28   #188
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
postaw podstawkę na kaloryfer

na początku wkładałam tartki do metalowego pojemniczka po wypalonej świeczce od podgrzewacza i to wstawiałam do wody w podgrzewaczu
a teraz wstawiam w to metalowe coś (pozostałość po świeczce) i kładę na kaloryferze i super pachnie postawiłam jedną małą kosteczkę w pomieszczeniu 10m2 przed świętami i jeszcze do teraz uwalnia zapach
dzięki za radę
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 08:55   #189
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Moja paczka z LB wczoraj pachniala cynamonem na cala poczte
Krem azulenowy - cudo, o co chodzilo z tymi roznicami w probce a pelnym wymiarze? mam probke, jest zielonkawa i bardzo wodnista. Krem super sie wchlania i pieknie pachnie.
Mleczko azulenowe - tylko badalam, makijazu jeszcze nie zmywalam. Wyglada i pachnie identycznie jak krem
Serum owocowe wyprobuje dzisiaj.
Coraz bardziej przekonuje sie do Raya i chyba calkiem przejde na ich pielegnacje. Cenowo wychodzi korzystnie, produkty sa swietne. I ciagle odkrywam cos nowego dzieki ich gratisom, teraz np dostalam interesujacy plyn do mycia rak (oczywiscie pieknie pachnacy).
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 10:24   #190
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

ktoś tu uwielbiał lick me all over - jest light body lotion 4oz za 1,59$ TU
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 12:16   #191
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

hmm.. a do mnie dzis zadzwonil ojciec, z informacja ze przyszla do mnie do domu rodzinnego jakas paczka... z opisu wynika, ze to LB... dane podane przy zakladaniu konta mam wlasnie stamtad. tylko nie rozumiem skad taka pomylka, bo zmienilam adres do wysylki. w kazdym razie jestem spokojniejsza, bo juz uwazalam ta przesylke za stracona.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 14:02   #192
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

tak szybko z tak daleka?

a do mnie idzie priorytet wysłany w pt... czyli 4 dzień bez weekendu... a z Warszawy do... Warszawy
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 15:03   #193
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
ktoś tu uwielbiał lick me all over - jest light body lotion 4oz za 1,59$ TU
JA, JA, JA!!! O matulu, Anecko kiedy planujesz zamówienie?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:25   #194
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
JA, JA, JA!!! O matulu, Anecko kiedy planujesz zamówienie?
Niestety za miesiac, juz mi kasy brak, chyba ze zamowienie zmiesciloby sie w granicach 40-45 no moze 50 :P zl z wysylka
Zaraz obadam i napisze ile by moje wynioslo..

a mial byc odwyk!


Ps. dalam ten podgrzewacz rano na kaloryfer i jak przyszlam.. przepraszam, ale cuchnie niesamowicie tzn fajnie ze takie male cos daje taki aromat, zamowie chyba jakis inny zapach a teraz wlasnie wietrze pokoj bo idzie sie udusic :P


EDIT:

Ktoras z Was uzywala moze Glycolic Mud facial celanser? http://lurebeauty.com/raya-glycolic-mud-cleanser.html

Zastanawiam sie czy ten OIL na drugim miejscu by nie zapychal :/

EDIT 2 :p

Wiec moje zamowienie wysnoi 11 dolcow, ale i tak sie mocno ograniczylam, reszte zamowie w lutym pewnie.


75% off Designer Type Light Body Lotion for Women-4 oz-Chanel No. 5 Type $1.59 $1.59
Azulen Day Cream - Trial Size, 0.3 oz $2.99 $2.99
Acne Active Cleansing Gel - Travel Size, 1 oz $3.50 $3.50
Eucalyptus Astringent Toner - Trial Size, .025 oz $1.75 $3.50


coldold, to kiedy zamowienie robimy? W lutym zapewne jeszcze znajoma moja by zamowila, teraz to nie bede jej pisac, bo chyba niecodziennie siedzi na necie, wiec trzeba by bylo czekac pare dni.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2010-01-13 o 21:54
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 22:29   #195
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Niestety za miesiac, juz mi kasy brak, chyba ze zamowienie zmiesciloby sie w granicach 40-45 no moze 50 :P zl z wysylka
Zaraz obadam i napisze ile by moje wynioslo..

a mial byc odwyk!


Ps. dalam ten podgrzewacz rano na kaloryfer i jak przyszlam.. przepraszam, ale cuchnie niesamowicie tzn fajnie ze takie male cos daje taki aromat, zamowie chyba jakis inny zapach a teraz wlasnie wietrze pokoj bo idzie sie udusic :P


EDIT:

Ktoras z Was uzywala moze Glycolic Mud facial celanser? http://lurebeauty.com/raya-glycolic-mud-cleanser.html

Zastanawiam sie czy ten OIL na drugim miejscu by nie zapychal :/

EDIT 2 :p

Wiec moje zamowienie wysnoi 11 dolcow, ale i tak sie mocno ograniczylam, reszte zamowie w lutym pewnie.


75% off Designer Type Light Body Lotion for Women-4 oz-Chanel No. 5 Type $1.59 $1.59
Azulen Day Cream - Trial Size, 0.3 oz $2.99 $2.99
Acne Active Cleansing Gel - Travel Size, 1 oz $3.50 $3.50
Eucalyptus Astringent Toner - Trial Size, .025 oz $1.75 $3.50


coldold, to kiedy zamowienie robimy? W lutym zapewne jeszcze znajoma moja by zamowila, teraz to nie bede jej pisac, bo chyba niecodziennie siedzi na necie, wiec trzeba by bylo czekac pare dni.
Ja mam ten Glycolic. Nie zachwycam się nim szczerze mówiąc. Bardzo krótko go używam, więc nie jest to miarodajne, ładnie oczyszcza, płatek jest po nim czysty, ale jak na kwas... mnie nie rusza.
Zamówienie mi pasuje kiedykolwiek
Tylko na nas dwie to i tak wyjdzie spora wysyłka, może ustalmy która z nas by zamówienie realizowała i ogłosimy się w wątku z zamówieniami z LB?

Moje zamówienie to $15.79
Razem mamy $27.37, bo domyślam się, że chcesz dwa te eukaliptusowe toniki?
Wysyłka wychodzi niecałe $17
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2010-01-13 o 22:46
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:25   #196
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Serum owocowe ma fajna konsystencje, super sie wchlania. Niestety jest go tak malo, ze niemozliwoscia jest zobaczyc jakiekolwiek efekty. Mysle, ze starczy zaledwie na kilka uzyc (a bralam doslownie kropelke na cala twarz).
Mleczko azulenowe zmywa makijaz, ale resztki zostaly, bo przetarlam jeszcze pozniej plynem micelarnym. Niestety chyba nic plynu nie zastapi. Niemniej po mleczku skora jest mieciutka i gladka. Fajne jest.
Kremem azulenowym jestem autentycznie zachwycona, bardziej nawet niz Multifrutem! Czy wersja pelnowymiarowa jest jakas gorsza? pisalyscie o roznicach w wygladzie..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:29   #197
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Serum owocowe ma fajna konsystencje, super sie wchlania. Niestety jest go tak malo, ze niemozliwoscia jest zobaczyc jakiekolwiek efekty. Mysle, ze starczy zaledwie na kilka uzyc (a bralam doslownie kropelke na cala twarz).
Mleczko azulenowe zmywa makijaz, ale resztki zostaly, bo przetarlam jeszcze pozniej plynem micelarnym. Niestety chyba nic plynu nie zastapi. Niemniej po mleczku skora jest mieciutka i gladka. Fajne jest.
Kremem azulenowym jestem autentycznie zachwycona, bardziej nawet niz Multifrutem! Czy wersja pelnowymiarowa jest jakas gorsza? pisalyscie o roznicach w wygladzie..
Poza wygladem roznia sie tez konsystencja Pelen wymiar jest koloru szarego i taki wodnisty. Jednak na twarzy ten sam efekt
Bardziej pasowal mi ten z probki z tego powodu,ze w stosowaniu byl jakby latwiejszy
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:53   #198
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ps. dalam ten podgrzewacz rano na kaloryfer i jak przyszlam.. przepraszam, ale cuchnie niesamowicie tzn fajnie ze takie male cos daje taki aromat, zamowie chyba jakis inny zapach a teraz wlasnie wietrze pokoj bo idzie sie udusic :P
ja o nim pisałam na blogu "Również gratis dostałam próbkę kostki zapachowej do kominków (Soy Tart Melt Cubes - Pumpkin Pie Butter), czyli coś, co topnieje pod wpływem ciepła uwalniając zapach. Ogromnie lubię wszelkie zapachowe cuda do domu (kadzidełka, świeczki zapachowe itd.) i sama idea tego produktu bardzo mi się podoba. Rzeczywiscie, po roztopieniu zapach jest dość intensywny i długo wyczuwalny. Tylko .... (przepraszam za wyrażenie) śmierdzi okropnie nie jestem w stanie znieść tego zapachu. Słodko-mdląco- duszący zapach dyniowy spowodował natychmiastowy ból głowy.
Oczywiście postrzeganie zapachów to kwestia bardzo indywidualna, ale ja zdecydowanie jestem na "nie" dla tego zapachu. Same masełko bardzo mi się podoba, bo rzeczywiście spełnia swoją rolę, ale z pewnością przy zakupie wybiorę inny wariant zapachowy."

nie byłam w stanie powtórzyć testów.. Ty chyba dostałas ten sam zapach, z tego, co kojarzę..Tak?

zastanawiam się, czy inne wersje są tak samo ...niesympatycznie pachną...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:55   #199
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Potestowałam troszkę
Wszystko w wersji próbkowej:

- żel do mycia buzi z AHA - bardzo fajny, dobrze oczyszcza, zmywa makijaż, ale wziełam go tylko z ciekawości bo jestem wierna Babydream, a na dniach będę miała mydełka z EGM, więc będę ich używać pewnie. Nie mniej jednak polecam, pewnie do niego jeszcze wrócę. Denerwuje mnie tylko butelka, bo jest sztywna, nie można jej nacisnąć i żel nie chce lecieć, Odkręcam całą nakrętkę i przechylam i dopiero coś leci, ale można wylać za dużo przez przypadek.

- krem Multi fruit - fajna konsystencja, zapach piwniczny jak już ktoś tutaj powiedział Ładnie się wchłania. Ale dla mnie trochę słabo nawilża... no i niewydajny, bo trzeba go dużo nałożyć. Jednak myslę, że jak ktoś nie ma problemów z suchością buzi, to będzie mu odpowiadał. Mi odpowiada jak moja cera ma lepsze dni, ale muszę go więcej nałożyć, żeby coś poczuć.

- emu oli - super, dobrze nawilża, wchłania się, nie jest aż tak bardzo tłuste. Super opakowanie i dozownik. Bardzo mi pomagał przy kwasie migdałowym.

- krem na noc - gęsty, treściwy, tłustawy, ale dobrze nawilża, rano buzia bardzo gładka, nie zapycha ( i mam nadzieję, że tak zostanie).

- mint soufle - wzielam, bo miał dobre recenzje to krem do mycia twarzy. Pachnie dziwnie, trochę czuć mięte, ale zapach średni. Na początku nie wiedziałam jak tego użyć tępo się rozsmarowuje i trzeba wziąć sporo. Oczyszcza, ale zostawia na twarzy taki film. Mi to nie przeszkadza, bo i tak potem przemywam hydrolatem. Dobrze zmywa makijaż.

- maseczka - jeszcze nie używałam

- masełka - nie będę już rozróżniać tych wszystkich rodzajów, bo są podobne, różnią się trochę konsystencją. Mam baby powder - raczej nie polecam, niby pachnie trochę zasypką dla niemowląt, ale zapach taki sztuczny, mango i papaya - zapach boski świeży i słodki mniaam! , fresh linen - uparcie szukam jakiegoś zapachu, kremu, który pachniałby świeżym praniem, świeżością, ale to jednak nie jest to. Zapach sztuczny, nie polecam. Mint - delikatny miętowy, w sumie ok. Kai Type - nawet nie wiem czego to zapach, bo dostałam gratis - ładnie pachnie, ale nie jestem w stanie powiedzieć czym

- pomadka zapach grape - ładnie pachnie, delikatnie nabłyszcza usta, lekko nawilża. Nie mam problemów z ustami, zamówiłam dla zapachu w sumie, więc nie wiem jak by się spisywała na suchych, spierzchniętych ustach.

- podkłady - i tu jestem zaskoczona! Jak maznęłam po ręce kiedy dostałam paczkę, to widziałam drobinki. Dziś użyłam tego podkładu i na buzi wygląda fajnie! Ładnie wygładza, ale nie kryje za mocno, delikatnie wyrównuje i drobinek nie widać. Podkład jest jednak dość suchy... przyzwyczaiłam się do EGM cover me, może dlatego mam takie wrażenie. Strasznie podobają mi się pojemniczki! Z sitkami, wygodne, naprawdę bardzo fajne

- mydełka, które dają jako gratis do zamówień (zazwyczaj męskie) - o ile nie otwierane pachną całkiem ok, to jak się używa zapach jakby znika i czuć takie szare mydło. TŻ powiedział, żebym mu więcej nie dawała takiego g....

- melty czyli te kostki do rozuszczania - jeszcze nie próbowałam, ale jutro mam zamiar i postawie na grzejniku za radą jednej z Wizażanek Mam Cranberry - ślicznie pachnie w opakowaniu i jeszcze jakiś, nie pamiętam jaki, potem dopiszę, ale tamten już nie pachnie tak ładnie.

- cienie co dają gratis - masakra te kolory i nie używałam jeszcze.

Edytowane przez lukrecja222
Czas edycji: 2010-01-14 o 15:57
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 15:58   #200
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja mam ten Glycolic. Nie zachwycam się nim szczerze mówiąc. Bardzo krótko go używam, więc nie jest to miarodajne, ładnie oczyszcza, płatek jest po nim czysty, ale jak na kwas... mnie nie rusza.
Zamówienie mi pasuje kiedykolwiek
Tylko na nas dwie to i tak wyjdzie spora wysyłka, może ustalmy która z nas by zamówienie realizowała i ogłosimy się w wątku z zamówieniami z LB?

Moje zamówienie to $15.79
Razem mamy $27.37, bo domyślam się, że chcesz dwa te eukaliptusowe toniki?
Wysyłka wychodzi niecałe $17
Cholewa, odpadam z zamowieniem zapomnialam ze fryzjerka zamawia dla mnie zestaw a on 100zl kosztuje albo i ponad (?) ceny jeszcze nie znam. Zapomnialam o tym bo sie dogadywalam przed swietami jeszcze. Kurde ale zonk, jednak w lutym bede robic zamowienie.

Co do wysylki, dosc drogo i to pewnie nie ubezpieczona

cathy, tak ten sam tart melts dostalam Dzis juz nie czuje nic, wiec generalnie jeden dzien intensywnie pachnie. ale jak sie spodziewamy gosci to super sprawa, tylko kurcze inny zapach... mialam wstepnie teraz wybraną gardenie (czy jakos tak) i lemon ofkorz boje sie innych zapachow, np czekoladowy.. fuu musi męczyć.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:04   #201
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Ten z probki juz i tak jest wodnisty, sporo sie zuzywa na jeden raz. Ale super krem
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:06   #202
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ten z probki juz i tak jest wodnisty, sporo sie zuzywa na jeden raz. Ale super krem
Zaraz bedziesz miec super czerwona pupe i plecy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:08   #203
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ten z probki juz i tak jest wodnisty, sporo sie zuzywa na jeden raz. Ale super krem
To moze Twoj nie jest jak np moja probka
W probce dostal mi sie zielony gesty krem.
Fakt azulenowy jest super
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:16   #204
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Fakt azulenowy jest super
A analizowała może, któraś z Was jego skład?
Ingredients: Aloe Vera Gel, Safflower Oil, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Sodium Alginate, Hops Extract, Rosemary Leaves Extract, Sage Leaves Extract, Hazelnut Oil, Wheat Germ Oil, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Triethanolamine, Avocado Oil, Azulene, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Retinyl Palmitate (Vitamin A), Ascorbyl Palmitate, d-Panthenol, Ginseng Extract, Allantoin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:21   #205
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Moim laickim okiem sklad jest spoko.. ten alkohol to chyba w roli konserwantu, reszta same oleje i wyciagi. Tylko ten azulen troche daleko, jak na krem azulenowy
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:24   #206
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Moim laickim okiem sklad jest spoko.. ten alkohol to chyba w roli konserwantu, reszta same oleje i wyciagi. Tylko ten azulen troche daleko, jak na krem azulenowy
No dokładnie, mnie też kwasy niepokoją, w sensie dla kremu do stosowania codziennie, a nie w ramach kuracji, mam jakieś obiekcje
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:28   #207
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Wstyd sie moze przyznac na tym forum ,ale jakos nie zwracam uwagi na sklad i sie na nim nie znam.
Faktem jest ,ze do tej pory zaden krem (od najnizszej do najwyzszej polki) mi nie pasowal.
Zawsze cos: a to zapycha ,a to uczula,a to sie swiece ,a to piecze a to cos tam jeszcze .
Skoro po tylu latach znalazlam cos co mi wreszcie pasuje to nie zwracam uwagi na sklad.
Coldold a moze powinnam? Jest cos niepokojacego w jego skladzie?
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:32   #208
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
(...)

zastanawiam się, czy inne wersje są tak samo ...niesympatycznie pachną...
Mnie dali Spiced Cranberry i pachnie głównie cynamonem, trochę jakimiś innymi przyprawami, pomarańczą. Jak ktoś lubie takie cynamonowe zapachy to
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:34   #209
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Coldold a moze powinnam? Jest cos niepokojacego w jego skladzie?
No właśnie mnie tylko kwas stearynowy i alkohol wysoko w składzie frapują, ale ja specjalistką żadną nie jestem, tylko jak widzę alkohol i kwas w kremie do codziennego użytku to mi się czerwona lampka zapala, ale z tego co czytałam to kwas stearynowy jest emulgatorem i stabilizatorem, więc... zamówię ten krem
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:43   #210
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
no właśnie mnie tylko kwas stearynowy i alkohol wysoko w składzie frapują, ale ja specjalistką żadną nie jestem, tylko jak widzę alkohol i kwas w kremie do codziennego użytku to mi się czerwona lampka zapala, ale z tego co czytałam to kwas stearynowy jest emulgatorem i stabilizatorem, więc... Zamówię ten krem :d
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.