Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-13, 11:08   #2341
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Ponoć kredka Basic w Schlekerze w kolorze cielistym.
Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Max Factor taką ma, bodajże Natural Glaze
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na linii wodnej czy wewnętrznym kąciku się sprawdza
Kredkę z Basic mam i jest bardzo dobra na linię wodną. Almost famous nie używałam nigdy na linii wodnej, tylko na górnej i dolnej powiece. Bardzo ładnie rozświetlała zmęczone oczy, kiedy byłam niewyspana i miałam tzw. "dzień paszteta". Do tego tusz i byłam gotowa do wyjścia.
Może któraś z Was, dziewczyny, ma ją na wymiance albo mogłaby mi ją kupić jeszcze (może gdzieś w koszyczkach się ostała choć 1)?
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem, po co wycofują nowości a zostawiają badziewie
błystki SWM- i to fajne odcienie zabierają.
Dokładnie. Planowałam ten jagódkowy błyszczyk, trzeba będzie kupić, kurczę no
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:14   #2342
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Kredkę z Basic mam i jest bardzo dobra na linię wodną. Almost famous nie używałam nigdy na linii wodnej, tylko na górnej i dolnej powiece. Bardzo ładnie rozświetlała zmęczone oczy, kiedy byłam niewyspana i miałam tzw. "dzień paszteta". Do tego tusz i byłam gotowa do wyjścia.
Może któraś z Was, dziewczyny, ma ją na wymiance albo mogłaby mi ją kupić jeszcze (może gdzieś w koszyczkach się ostała choć 1)?

Dokładnie. Planowałam ten jagódkowy błyszczyk, trzeba będzie kupić, kurczę no
Mi by się udało może nawet i dwie To jak, brać jak na nie trafię?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:24   #2343
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość

Moim też W ogóle jej nie widać, więc nie widzę sensu używania Leży i się kurzy aż w końcu wyląduje w śmietniku
Zawsze możesz mi ją wysłać. Na mojej dolnej powiece wyglądała pięknie i nigdy nie wybaczę Essence, że mi ją wycofali (tak samo jak Look at me), zanim udało mi się kupić kolejną
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:33   #2344
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez marys88 Pokaż wiadomość
Dziewczęta a jak jest z Circus Confetti? obstawiam, że pochodzi z drugiej szafy, której w rzeszowie nie ma . Bardzo bym go chciała

Dobrze obstawiasz

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
No u mnie właśnie też przy niektórym stosowaniu (w zależności od pędzla) dawał właśnie raczej rozproszony shimmer, ale dlatego mnie ostatnio zaskoczył, bo przy użyciu innego pędzla dał taflę, której się po nim nie spodziewałam!

Zdradzisz co to za pędzel?

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
I


Aż tak?
I właśnie za to nigdy nie lubiłam błyszczyków

Aż tak- nigdy w moim kosmetycznym życiu żaden błystek nie zrobił mi takiego kuku. Znajome śmiały się, że słychać chrzęst zdzieranej skóry, kiedy próbuję rozkleić usta

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
A ja dostrzegam plusy wycofywanych produktów - będzie je można kupić za 4 zł

Jak u kogo- u mnie pewnie zacznie się wysyp sztucznych promocji z zawyżonymi przekreślonymi cenami, bo gdzieżby natura dała coś uszczknąć klientkom

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Kurczę, to ja nie wiem co z moim- nakładam go tym samym pędzlem co czarny- czarny po jednej warstwie wygląda ładnie, a fioletowy muszę poprawiać bo są prześwity

Mam dokładnie tak samo i dlatego nie żal mi ani fioletu ani zieleni- oba są do kitu jak dla mnie



Wycofują mój ukochany MA pomarańczowy!!! Why why, pytam się why?!!! Normalnie będę musiała chyba zakupić ze 3 opakowania i owinąć w jakąś szczelną folię co by na mój ślub starczyłoNiech ich szlag trafi! Znalazłam swój ideał tuszu i muszą go wycofać
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:36   #2345
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
właśnie co do Twinsów - Em w Twojej liście są 3 do wycofania, a na liście którą przytoczyła NioseWamPicie jest że wszystkie 4.
Rzeczywiście, pomyliłam się. Dziękuję za zwrócenie uwagi.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:56   #2346
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

A, i zapomniałam się wyżalić, że mi się wysuszacz w kropelkach wylał do torby
Co on robił w mojej torbie? Nie wiem
Był prawie cały...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:28   #2347
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
O której byłaś? Mogłyśmy się minąć
Jakoś tak przed 17.
Ale się obłowiłaś.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 13:30   #2348
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A, i zapomniałam się wyżalić, że mi się wysuszacz w kropelkach wylał do torby
Co on robił w mojej torbie? Nie wiem
Był prawie cały...
No szkoda go... Dobrze, że to lakier nie był. Tak jak w mojej pralce
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:56   #2349
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
w Krakowie? Jak tak, to gdzie?
Hmm, ten fioletowy nie jest tak dobry jak czarny. Trzeba dłużej z nim pracować, bo robi prześwity
Zgadza się, w Galerii Kazimierz
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 14:18   #2350
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
A ja dostrzegam plusy wycofywanych produktów - będzie je można kupić za 4 zł a wszytko prócz błyszczyków można używać przez dłuższy czas, więc w międzyczasie znajdziemy godne zamienniki
Na pewno nie w Naturach, do których jest największy dostęp...W Douglasach tez łaski nie robią i nie sprzedają wycofywanych produktów za 4 zł tylko robią promocję 3 + 4 gratis (albo 2 + 3 gratis - nie pamiętam, bo nie korzystałam, ale dziewczyny na wątku pisały o tym). Chyba że o czymś nie wiem (albo nie pamiętam ). O takich wyprzedażach czytałam tylko, jak Wizażanki z zagranicy kupowały cuda za 1,99 ojro.

A co do pogrubionego to niekoniecznie, bo mój ulubiony tusz "All Eyes on Me" ma ważność pół roku... I przez ten czas wątpliwe, żebym znalazła godnego zastępcę. Dla mnie brązowy "All Eyes..." był właśnie zamiennikiem dawno już wycofanego brązowego Longitude z L'Oreal'a

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Idę dzisiaj poszaleć w naturze Planuję kupić błyszczyk stay with me - candy bar, fioletowy liner + pędzelek i fioletową llkę. Ale zobaczymy jak się skończy ^^
A nie lepiej poszaleć w Douglasie? Przy okazji jakieś próbki wpadną, kartę sobie wyrobisz, no i mniejsza szansa, że kupisz coś macanego (ja bym błyszczyków w N nawet za darmo nie wzięła )

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
O której byłaś? Mogłyśmy się minąć
Ja kupiłam sobie złoty cień z CC, czarną LLkę, temperówkę i lakiery C&G. Najpierw wzięłam 67 Makie It Golden i 72 Time for Romance. Przy kasie okazało się, że mam do zapłaty ok 35zł to stwierdziłam, ze wezmę jeszcze jeden lakier żeby mieć bon na 10zł. Wzięłam 76 Hard to Resist i wyobraźcie sobie moje zdziwienie jak pani nabiła go na kasę i stweirdziła że jeszcze brakuje do 40zł! Okazało się że ten konkretny kolor kosztował 2,19zł Tak więc jak chcecie kupić Hard to Resist to spróbujcie w Hebe na Jerozolimskich No i z racji tego, że jeszcze brakowało to wzięłam 66 Shiny Godness

Gdybym zajrzała na listę wycofywanych wcześniej to bym wzięła któreś z nich no ale tak to będę musiała się przyczaić osobno na te lakiery...
Ale oni mają tam ☠☠☠☠☠☠☠nik!
Teraz w Hebe będę z każdą rzeczą od Essence będę latała do czytnika Może jeszcze mają jakieś niespodzianki ukryte

BTW Czy Hard to Resist nada się pod Blue Addicted?
Oglądałam na swatchach, że HtR ma metaliczny błysk. I tak się zastanawiam, na czym BA lepiej będzie wyglądał: na metalicznym czy na kremowym lakierze (żeby była taka głęęębia... to chyba na kremowym? )
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 14:18   #2351
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

marys88 te toppery circus confetti itp. co prawda pochodzą z drugiej szafy, ale w douglasie w auchan wcześniej były, zresztą nie one jedne z drugiej szafy. Teraz ich nie ma, bo chciałam kupić hello holo, gdyby się pojawiły dam znać
dziewczyny a set do brwi jest z której szafy? bo wczoraj go w n. nie mogłam znaleźć też, a ten z c. ma chyba za chłodne barwy dla mnie i chciałam obadać
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 14:21   #2352
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ojej... wypipkało mnie...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 14:28   #2353
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
dziewczyny a set do brwi jest z której szafy? bo wczoraj go w n. nie mogłam znaleźć też, a ten z c. ma chyba za chłodne barwy dla mnie i chciałam obadać
Z pierwszej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 14:47   #2354
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

tenebra co do kredek Metallics to ja je uwielbiam pod cienie Metallics i inne brązowe. spelniają podobną rolę co cienie w słoiczkach tylko nie trzeba się ciapać palcem no i różnią się konsystencją. Jeśli masz do nich dostęp to polecam.
co do wysuszacza - mam nadzieję że nie zniszczył torby.

Em własnie głowiłam się jak w końcu jest. Ale tym gorzej mam ochotę na nie wszystkie!!!

Inkarnatka
tak, HTR nada się pod BA
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 14:49   #2355
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A, i zapomniałam się wyżalić, że mi się wysuszacz w kropelkach wylał do torby
Co on robił w mojej torbie? Nie wiem
Był prawie cały...
A nie zrobił ci plam na materiale? Bo mi czasami jak na coś kapnie to zostaje plama...

A ten kupon o wartości 10 zł co się dostaje od za zakup o wartości 40 zł to tylko w hebe tak jest?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 15:01   #2356
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Kupiłam błyszczyk - candy shop (później się ogarnęłam, że macany ), fioletową llkę i naklejki z crystaliced
W ogóle to przy mnie ze trzy osoby otwierały sobie kredki, topper do maskary... W ogóle bez obciachu.
Inkarnatka - do douglasa było mi dzisiaj nie po drodze, ale czy ja wiem czy tam jest mniejsza szansa, że nie będą macane? Jak dla mnie dopóki nie zaczną wystawiać testerów to wszędzie będzie tak samo...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 15:41   #2357
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ojej... wypipkało mnie...
O Ty niedobra!

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A nie zrobił ci plam na materiale? Bo mi czasami jak na coś kapnie to zostaje plama...

A ten kupon o wartości 10 zł co się dostaje od za zakup o wartości 40 zł to tylko w hebe tak jest?
W Hebe przy zakupie za 40 zł., dostajesz bon na 10 zł. Fajna sprawa. Ja też dostałam bon na 10 zł. za samo polubienie na fejsie.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 15:45   #2358
Izzy_
Raczkowanie
 
Avatar Izzy_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mazury zachodnie
Wiadomości: 357
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Kupiłam błyszczyk - candy shop (później się ogarnęłam, że macany ), fioletową llkę i naklejki z crystaliced
W ogóle to przy mnie ze trzy osoby otwierały sobie kredki, topper do maskary... W ogóle bez obciachu.
Inkarnatka - do douglasa było mi dzisiaj nie po drodze, ale czy ja wiem czy tam jest mniejsza szansa, że nie będą macane? Jak dla mnie dopóki nie zaczną wystawiać testerów to wszędzie będzie tak samo...
Jeśli chcę kupić kredkę to też zawsze ją otwieram - po pierwsze zdarza się, że kolor rysika nijak ma się do koloru opakowania, po drugie nie chcę kupić kredki, którą ktoś sobie już miział
U mnie w Douglasie konsultantki same otwierają produkty E., żeby pokazać

Dziewczyny a reklamowałyście coś w Naturze kiedyś? Wczoraj kupiłam C&G Space Queen i w domu otwieram, chcę pomalować paznokieć testowo a to jeden wielki glut, który ledwo można rozprowadzić na paznokciu I nie wiem, czy on ma taką konsystencję, czy jednak był macany
__________________
izzy.blog.pl

Edytowane przez Izzy_
Czas edycji: 2012-01-13 o 15:51 Powód: dopisek
Izzy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 15:56   #2359
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Kupiłam błyszczyk - candy shop (później się ogarnęłam, że macany ), fioletową llkę i naklejki z crystaliced
W ogóle to przy mnie ze trzy osoby otwierały sobie kredki, topper do maskary... W ogóle bez obciachu.
Inkarnatka - do douglasa było mi dzisiaj nie po drodze, ale czy ja wiem czy tam jest mniejsza szansa, że nie będą macane? Jak dla mnie dopóki nie zaczną wystawiać testerów to wszędzie będzie tak samo...
Moim zdaniem prawdopodobieństwo kupienia tam zmacanego jest mniejsze (przynajmniej jeszcze w D się nie nacięłam ) niż w N (sama napisałaś, ze kilka osób przy szafie bez krępacji uskuteczniało sobie testy :/ ), ja to sobie tłumaczę w ten sposób, że w D, który jest perfumerią i taka bardziej, hmmm... eksklusiff drogerią macanie kosmetyków tam jest krępujące (chociaż są oczywiście osobniki w zapędach testowych i innych niczym nie skrępowane - jak tak sobie poczytałam o odgryzaniu pomadki i wynoszeniu jej w zębach... to... ), bo ci ochroniarze, milion konsultantek w-czym-mogę-pomóc itp.
Ale oczywiście to tylko taka moja teoria, bo czytałam, ze niejedna kupiła juz coś macanego w D (zwłaszcza limitki)

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Jeśli chcę kupić kredkę to też zawsze ją otwieram - po pierwsze zdarza się, że kolor rysika nijak ma się do koloru opakowania, po drugie nie chcę kupić kredki, którą ktoś sobie już miział
U mnie w Douglasie konsultantki same otwierają produkty E., żeby pokazać

Dziewczyny a reklamowałyście coś w Naturze kiedyś? Wczoraj kupiłam C&G Space Queen i w domu otwieram, chcę pomalować paznokieć testowo a to jeden wielki glut, który ledwo można rozprowadzić na paznokciu I nie wiem, czy on ma taką konsystencję, czy jednak był macany
Moja teoria właśnie wzięła w łeb

P.S Jestem pewna, że macany
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 16:29   #2360
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja zawsze i wszędzie przed zakupem leciutko otwieram wybrany egzemplarz (ale tylko ten, z którym mam zamiar zaraz udać się do kasy) i sprawdzam, czy w przypadku lakierów gwint nie jest umazany, czy cienie nie są opalcowane, czy błyszczyk nie znalazł się na zewnątrz pojemnika itd. Wtedy na ogół mam pewność, że produkt nie był otwierany. Ale nigdy nie otwieram kilku opakowań, tylko to jedno, wybrane, no chyba, że coś jest nie tak, to wtedy sprawdzam następny...kiedyś sprawdzałam za koleją wszystkie egzemplarze C&G, było ich 5 i do każdego ktoś pchał paluchy w końcu nie kupiłam żadnego
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 16:36   #2361
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

hej
Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Moja mama nie chodzi do Natury, nie maluje się w ogóle, ale pomimo starszego wieku wygląda slicznie i młodo... Ja lubię minimalizm i mama i powtarza, że "na co mi koleja rzecz" ;-)
moja też
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
w Krakowie w Bonarce (Douglas) zastałam dziś w końcu Circus Circus - w sumie nie interesowało mnie nic poza średnim cieniem ewentualnie, widzę że stand pełen więc idę po niego, a tam... wszystko jest poza tym jednym cieniem
Ja w Cieszynie widziałam tez juz przetrząśnięty stand, ale ten cień (02, prawda?) był i wzięłam, powiem Wam, że szału nie ma - rozczarowałam się
Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Jak oceniacie metallic eye pencil (04, 03), eyeliner fioletowy, SWM (06)? Nad tymi się zastanowię, ale róże to ja mam wszystkie wykupić
Serio, oni nie myślą. Nie kochają nas
Jeślio chodzi o kredki metaliczne, mam dwie, fioletową i zieloną (kupioną przedwczoraj ) i bardzo je lubię - są miękkie, podobne miękkością do avonowej supershock, robią piękne kolorowe kreski i u mnie nie znikają - robiłam ok 10-11 kreskę i chodziłam dziś w różnych warunkach - ogrzewanie, zimno, śnieg itp. i dalej są jutro moge porobić fotki kredek, dla niezdecydowanych
Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy z racji tego, że później już go nie będzie, nie zaopatrzyć się we fioletowy eyeliner, tylko nie wiem, czy będzie mi pasował... Bo pewnie jak go kupię to po dwóch użyciach i tak wyląduje na dnie szuflady :cojest:
czyli podzieli los mojego
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na linii wodnej czy wewnętrznym kąciku się sprawdza
u mnie niestety nie ;/
Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego wycofują linery? Powinni iść właśnie w jakieś kolory, a nie smutasy (czarny, brąz, szary). Cały czas zastanawiam się nad zielonym, ale teraz to juz napewno kupie Myślicie że będzie pasował do ciemnobrązowych oczu?
ZGADZAM SIĘ! Bezskutecznie szukam tańszych zamienników inglota, nie stać mnie na wywalenie ponad 100zł na kilka kolorów, a ja lubię w zasadzie tylko kolorowe kreski
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Oooooo nieeee! Sporo rzeczy, na które się czaiłam od dłuższego czasu...

Ja ją dziś użyłam na wodną dolną, a na wodną górną czarną ll i nawet się ta czarna teraz tak szybko nie odbija no ale i tak po jakimś czasie mam coś tam na dolnej jednak...

Było pytanie dotyczące kredek Metallics, dołączam się - dobre są? Macie jakieś słocze na blogach i/lub recenzje?
Moje zakupy też się nieco mogą przyspieszyć :P ale będą małe haaa
podbijam wyżej: jutro mogę Wam porobić słocze fioletowej i zielonej metallics - ja jestem zadowolona
I cieszę się, że mimo wszystko wyszła Ci kreska wodna górna

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Almost famous nie używałam nigdy na linii wodnej, tylko na górnej i dolnej powiece. Bardzo ładnie rozświetlała zmęczone oczy, kiedy byłam niewyspana i miałam tzw. "dzień paszteta". Do tego tusz i byłam gotowa do wyjścia.
Może któraś z Was, dziewczyny, ma ją na wymiance albo mogłaby mi ją kupić jeszcze (może gdzieś w koszyczkach się ostała choć 1)?
u mnie ona się nie nadaje na wodną, wszystko zostaje mi pod dolnymi rzęsami, a na wodnej nic nie ma
Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
tenebra co do kredek Metallics to ja je uwielbiam pod cienie Metallics i inne brązowe. spelniają podobną rolę co cienie w słoiczkach tylko nie trzeba się ciapać palcem no i różnią się konsystencją. Jeśli masz do nich dostęp to polecam.
nawet solo jako kredka są superowe
dziś mam zieloną na cieniu cc
Cytat:
Napisane przez Izzy_ Pokaż wiadomość
Jeśli chcę kupić kredkę to też zawsze ją otwieram - po pierwsze zdarza się, że kolor rysika nijak ma się do koloru opakowania, po drugie nie chcę kupić kredki, którą ktoś sobie już miział
ja też to zawsze robię
Jak kupowałam zieloną metallics w środę, to było ich chyba z 5 i tylko jedna nie wyglądała na zmacaną ;/

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Ja zawsze i wszędzie przed zakupem leciutko otwieram wybrany egzemplarz (ale tylko ten, z którym mam zamiar zaraz udać się do kasy) i sprawdzam, czy w przypadku lakierów gwint nie jest umazany, czy cienie nie są opalcowane, czy błyszczyk nie znalazł się na zewnątrz pojemnika itd. Wtedy na ogół mam pewność, że produkt nie był otwierany. Ale nigdy nie otwieram kilku opakowań, tylko to jedno, wybrane, no chyba, że coś jest nie tak, to wtedy sprawdzam następny...kiedyś sprawdzałam za koleją wszystkie egzemplarze C&G, było ich 5 i do każdego ktoś pchał paluchy w końcu nie kupiłam żadnego
własnie tak, jak sobie nie sprawdzisz, to kupisz bubla
kiedyś przy babce z n otwierałam czarny żelowy eyeliner, bo potrzebowałam, była jedna sztuka, ale zmacany, powiedziałam, że macanego nie chcę i wyszłam a babka została z otwartymi ustami z zaskoczenia :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 16:37   #2362
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Nie omieszkam się dodać, że kiedyś podczas lustrowania szafy zauważyłam, że jakaś kobieta bez skrępowania wzięła sobie lakier C&G, chyba think khaki i pomalowała sobie nim kilka paznokci...myślałam że padnę...z kolei w D. natknęłam się na dwie dziewoje, które wybrawszy sobie po jednym ze wszystkich tuszy przykucnęły za szafą i zabrały się za testowanie...powiedziałam o tym ekspedientce, ale ona zbytnio się tym nie przejęła...a ty kup potem za 3 miesiące ten otwarty tusz
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 16:43   #2363
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Nie omieszkam się dodać, że kiedyś podczas lustrowania szafy zauważyłam, że jakaś kobieta bez skrępowania wzięła sobie lakier C&G, chyba think khaki i pomalowała sobie nim kilka paznokci...myślałam że padnę...z kolei w D. natknęłam się na dwie dziewoje, które wybrawszy sobie po jednym ze wszystkich tuszy przykucnęły za szafą i zabrały się za testowanie...powiedziałam o tym ekspedientce, ale ona zbytnio się tym nie przejęła...a ty kup potem za 3 miesiące ten otwarty tusz
Oł maj gad!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 16:45   #2364
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja się załamałam jak oglądałam wczoraj cienie z CC - mają ponaklejane te naklejki od dystrybutora mniej więcej w miejscu zakręcenia, prawda?
Praktycznie każdy miał tą naklejkę pogiętą i zawiniętą pod spód nakrętki - tak, to na pewno gwarantuje szczelność opakowania... A otwieranie pozaklejanych produktów to już kompletna bezczelność moim zdaniem.
Mogli by wszystko zaklejać, naprawdę...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:13   #2365
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ileeee nadrabianiaaa

Nowe tusze wystapiły na zeberce http://www.zeberka.pl/art.php?id=16008
Pierwszy komentarz no tak bo tanie to na pewno buble
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:17   #2366
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Ja zawsze i wszędzie przed zakupem leciutko otwieram wybrany egzemplarz (ale tylko ten, z którym mam zamiar zaraz udać się do kasy) i sprawdzam, czy w przypadku lakierów gwint nie jest umazany, czy cienie nie są opalcowane, czy błyszczyk nie znalazł się na zewnątrz pojemnika itd. Wtedy na ogół mam pewność, że produkt nie był otwierany. Ale nigdy nie otwieram kilku opakowań, tylko to jedno, wybrane, no chyba, że coś jest nie tak, to wtedy sprawdzam następny...kiedyś sprawdzałam za koleją wszystkie egzemplarze C&G, było ich 5 i do każdego ktoś pchał paluchy w końcu nie kupiłam żadnego
Ja zawsze sprawdzam, czy się lekko odkręca czy nie, a dziś i tak kupiłam cień z Crystalliced z włoskiem w środku Całe szczęście, że to cień, a nie błyszczyk, bo ust bym sobie tym nie pomalowała, pomimo, że nie mam pewności, czy nie był otwierany.
Swoją drogą nie rozumiem, czemu chociażby My Secret robi testery do prawie wszystkiego, a Essence nie, chociaż MS jest jeszcze tańszą firmą.

Ale myślę, że pisanie i mówienie o testowaniu pełnowartościowych kosmetyków coś zdziała, może chociaż kilka osób "nawróci", więc opłaca się o tym mówić
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:30   #2367
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Mi by się udało może nawet i dwie To jak, brać jak na nie trafię?
Tak, bierz - odkupię od Ciebie albo jak chcesz, to może znajdę coś na wymianę (zapraszam na PW), nawet 2
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
hej
u mnie ona się nie nadaje na wodną, wszystko zostaje mi pod dolnymi rzęsami, a na wodnej nic nie ma

własnie tak, jak sobie nie sprawdzisz, to kupisz bubla
kiedyś przy babce z n otwierałam czarny żelowy eyeliner, bo potrzebowałam, była jedna sztuka, ale zmacany, powiedziałam, że macanego nie chcę i wyszłam a babka została z otwartymi ustami z zaskoczenia :P
Ja sobie linii wodnej nie malowałam, bo i tak nic nie było widać. Za to jako normalna kredka do oczu jest super dla mnie .
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja zawsze sprawdzam, czy się lekko odkręca czy nie, a dziś i tak kupiłam cień z Crystalliced z włoskiem w środku Całe szczęście, że to cień, a nie błyszczyk, bo ust bym sobie tym nie pomalowała, pomimo, że nie mam pewności, czy nie był otwierany.
Swoją drogą nie rozumiem, czemu chociażby My Secret robi testery do prawie wszystkiego, a Essence nie, chociaż MS jest jeszcze tańszą firmą.

Ale myślę, że pisanie i mówienie o testowaniu pełnowartościowych kosmetyków coś zdziała, może chociaż kilka osób "nawróci", więc opłaca się o tym mówić
Ja też o mało nie kupiłam macanego eyelinera. Dobrze, że sprawdziłam, bo miał wsadzonego palucha na środku. Na szczęście znalazłam jeszcze 1, tym razem zaklejony I mam też zapasowy mystic lemon - ostatni w moim Dougu
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:30   #2368
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ileeee nadrabianiaaa

Nowe tusze wystapiły na zeberce http://www.zeberka.pl/art.php?id=16008
Pierwszy komentarz no tak bo tanie to na pewno buble
Typowe podejście zakompleksionych snobów

Postanowiłam że jutro lecę do natury po fioletowy liner i czarną ll-kę Zastanawiam się tylko, czy do żelka dokupić pędzelek z Essence, czy trochę dołożyć i kupić Inglota. Co myślicie?
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:40   #2369
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja sobie linii wodnej nie malowałam, bo i tak nic nie było widać. Za to jako normalna kredka do oczu jest super dla mnie .
oj tak, jako kreska solo na górnej powiece jest w deche
Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Postanowiłam że jutro lecę do natury po fioletowy liner i czarną ll-kę Zastanawiam się tylko, czy do żelka dokupić pędzelek z Essence, czy trochę dołożyć i kupić Inglota. Co myślicie?
Najlepiej bierz dwustronny catrice - będziesz mieć obie końcówki w jednej, a pędzelek jest fajny
(mówię to na podstawie doświadczenia, które obejmuje: skośny i łamany inglot, dwustronny catrice, łamany manhatan)
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:41   #2370
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
hej


Jeślio chodzi o kredki metaliczne, mam dwie, fioletową i zieloną (kupioną przedwczoraj ) i bardzo je lubię - są miękkie, podobne miękkością do avonowej supershock, robią piękne kolorowe kreski i u mnie nie znikają - robiłam ok 10-11 kreskę i chodziłam dziś w różnych warunkach - ogrzewanie, zimno, śnieg itp. i dalej są jutro moge porobić fotki kredek, dla niezdecydowanych
poprosze

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Nie omieszkam się dodać, że kiedyś podczas lustrowania szafy zauważyłam, że jakaś kobieta bez skrępowania wzięła sobie lakier C&G, chyba think khaki i pomalowała sobie nim kilka paznokci...myślałam że padnę...z kolei w D. natknęłam się na dwie dziewoje, które wybrawszy sobie po jednym ze wszystkich tuszy przykucnęły za szafą i zabrały się za testowanie...powiedziałam o tym ekspedientce, ale ona zbytnio się tym nie przejęła...a ty kup potem za 3 miesiące ten otwarty tusz
OMG skad u ludzi przeswiadczenie, ze to normalne?
__________________
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.