Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-07, 10:34   #2041
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Kat123, a może rób coś na kształt znaków wodnych na zdjęciach? Myślę, że to może trochę zniechęcić potencjalnych złodziei.

Ja tak robiłam na moim blogu, ale opuściłam go ponieważ jakoś nie mam weny, by tam cokolwiek pisać.



...śniło mi się, że mam długie blond włosy i wychodzę za mąż.
Myślałam o tym, ale chyba jednak zaniecham -po prostu przestanę pokazywać zdjęcia na których widać moją twarz (albo takie będę właśnie tagować) a jak ktoś sobie chce kraść zdjęcie kosmetyku albo moich pleców... to niech sobie kradnie ja w tym sensu nie widzę, ale jak ktoś ma ochotę

hihi masz te sny i się ostatnio rodem z horrorów śnią i się nie wysypiam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:43   #2042
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Mozesz zafarbowac same farbowance kolorem o ton ciemniejszym od Twojego naturalnego. Wtedy nawet po splukaniu roznica w kolorach bedzie mala

A jak to zrobić,aby nie zafarbować odrostów? Po prostu na te moje jaśniejsze pasemka nałożyć farbę szczoteczką?
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:45   #2043
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
No jasne, że tak Ja nie mierzyłam dopóki dziewczyny nie zaczęły pisać ile ich odrost ma cm No i byłam taka ciekawa, że teraz co jakiś czas mierzę i się wkurzam, że za wolno rosną
masz długi jak na 7 miesięcy mój jest krótki ze względu na leki ;/
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

mam nadzieję, że to nie była typowa kradzież tylko pomyłka że to jakieś dziecko, które nie miało pojęcia o prawie autorskim, że przeprosi i grzecznie usunie zdjęcia. Dziś mi już trochę ciśnienie opadło, co i tak nie zmienia faktu, że to moje zdjęcie
pomyłka to nie była, bo to nie było jej zdjęcie musiała je wziąć z bloga.
ale jest dużo ludzi, w naszym wieku i starszych, którzy kradną zdjęcia. niestety.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:25   #2044
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość

Naprawde nikt nie uzywal sezamka ani arachidowego?

Btw. powoli niefajnie sie robi na watku...
chodzi o oleje? Bo nie mogę się doczytać, a ostatnio trochę rzadzej tu zaglądam jeśli tak to ja używałam sezamowego.
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:31   #2045
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
AmaiMomo, Ludwila - sorki za pomylenie Was , teraz dopiero sobie przypomnialam, ze Amai ma przeciez krotkie wlosy Ludwila - dzieki za linki! Ta metode kucykowa to znam i rzeczywiscie funkcjonuje ona dosyc dobrze. Jest jeszcze podobna metoda ale bez kucyka: http://www.youtube.com/watch?v=vO1Kt...eature=related, na filmiku z pomoca fryzjerki, ale samemu tez sie da Jak bym miala dlugie wlosy to bym ciachnela, ale mam takie do ramion, wiec moze byc potem placz
Nic się nie stało No ja niestety też mam włosy do ramion i pomimo mojej odwagi nie podejme się tej próby jeszcze Za miesiąc szkoła, więc nie będę ryzykowała[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



[1=794f4f7fd0b0868ccd574eb 97c8ebd94d2e43545_60bea4f 1edd75;35737657]dlugi odrost jak na tyle czasu ja po roku mialam ok.14-15 cm

Pewnie mnie nikt tutaj nie pamieta bo sie ulotnilam z watku ponad rok temu ale co jakis czas was podgladam i dalej zapuszczam i mam po 2 latach ok. 30cm [/QUOTE]

No to chyba tylko mi wydaje się on nie za długi
Ja Cię nie kojarzę, bo jestem po prostu tutaj za krótko Ale witaj
No i brawo za wytrwałość

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
masz długi jak na 7 miesięcy mój jest krótki ze względu na leki ;/
No właśnie jak brałam w styczniu antbiotyki, a pozniej w marcu, to tez jakby tak stanęły na jakiś czas ale poźniej wszystko wrocilo do normy
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:34   #2046
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

weegil-> czytam Twojego bloga gratuluję Ci odwagi, że zechciałaś wrócić do naturalek, przy takiej długości
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:35   #2047
ludwila
Zakorzenienie
 
Avatar ludwila
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 5 093
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Myślałam o tym, ale chyba jednak zaniecham -po prostu przestanę pokazywać zdjęcia na których widać moją twarz (albo takie będę właśnie tagować) a jak ktoś sobie chce kraść zdjęcie kosmetyku albo moich pleców... to niech sobie kradnie ja w tym sensu nie widzę, ale jak ktoś ma ochotę

hihi masz te sny i się ostatnio rodem z horrorów śnią i się nie wysypiam
Dla mnie to jest nie do pomyslenia ukraść komuś zdjęcie i jeszcze opowiadać, że to jestem ja No po prostu chore. Ale faktycznie.. najlepiej to albo nie pokazywać swojej twarzy, albo bardziej chronić swoje zdjęcia. Niestety internet jest dla wszystkich- tych normalnych i tych mniej normalnych.. Ale może akurat usunie to zdjęcie i stres minie
__________________
"Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć. "

ludwila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 12:04   #2048
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
weegil-> czytam Twojego bloga gratuluję Ci odwagi, że zechciałaś wrócić do naturalek, przy takiej długości
Ja się z kolei zdziwiłam jak tu Ciebie zobaczyłam, jak Was podczytywałam No zobaczymy, co to będzie i ile wytrwam. Możliwe, że za jakiś czas zdecyduję się na wyrównanie koloru, jak już odrosty będą wyglądały strasznie. Nie mam pojęcia jak to będzie, kiedyś, w liceum miewałam spore odrosty i wyglądało to paskudnie, ale wtedy jedyna fryzura, jaką potrafiłam zrobić to kucyk i prosty warkocz, więc ciężko mi było ukryć dwukolorowe włosy Jak widzę Wasze zdjęcia odrostów to stwierdzam, że może nie będzie tak źle.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:58   #2049
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ale mimo to
Ja już twarzy więcej nie pokażę -jak się sprawa wyjaśni z tą kradzieżą to i tamte znikną. Przykro mi, bo blogowania się odechciewa, a sprawiało mi to trochę przyjemności...

mam nadzieję, że to nie była typowa kradzież tylko pomyłka że to jakieś dziecko, które nie miało pojęcia o prawie autorskim, że przeprosi i grzecznie usunie zdjęcia. Dziś mi już trochę ciśnienie opadło, co i tak nie zmienia faktu, że to moje zdjęcie
Kat, ja sie w sumie dowiedzialam, jak "niebezpiecznym" miejscem jest internet z doswiadczen znajomej mojej siostry, ktora to miala dosc, hmmm, bujne zycie towarzyskie we wczesnej mlodosci. Pozniej sie zmienila i zaczela prowadzic kursy ze studentami. Ale dopadli ja ludzie z przeszlosci i po prostu ja zgnoili, musiala odejsc z pracy.
My tu niby piszemy o niewinnych sprawach, ale nigdy nie wiadomo, co ludzie sa w stanie z tygo zrobic. Nie wiem, czy slyszalas o stronie www.swinia.pl, najwyrazniej ja usunieto, ale co tam sie dzialo Tu jest troche na ten temat: http://www.komputerswiat.pl/blogi/bl...sobie-sam.aspx
Ale bloga prowadz tylko po prostu badz bardzo ostrozna. Swirow nie brakuje.
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość


...śniło mi się, że mam długie blond włosy i wychodzę za mąż.
Ej, ja tez o wlosach snilam - ja z kolei mialam loki prawie jak Afrykanka i wydawalo mi sie we snie, ze to dzieki stosowaniu CG osiagnelam taki efekt
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-08-07 o 12:59
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:12   #2050
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest nie do pomyslenia ukraść komuś zdjęcie i jeszcze opowiadać, że to jestem ja No po prostu chore. Ale faktycznie.. najlepiej to albo nie pokazywać swojej twarzy, albo bardziej chronić swoje zdjęcia. Niestety internet jest dla wszystkich- tych normalnych i tych mniej normalnych.. Ale może akurat usunie to zdjęcie i stres minie
Stres to był jak dostałam powiadomienie od anonima potem już tylko irytacja, bo nikt nic złego o tym zdjęciu nie napisał ani nic z tych rzeczy tylko je sobie przywłaszczył zobaczymy.
Z bloga już zdjęcia usunęłam na których byłam... Ciekawe czy znikną z wyszukiwarki google

Weegirl -> wow, Twoja długość z kwietnia

a za 3 dni mam 7 miesięcznicę i miesiąc od ostatniego ścięcia

Aha, wiecie co mi TŻ powiedział?
Wraca z pracy i ni stąd ni zowąd nagle mówi: "jak chcesz to obetnij się na krótko, może będzie Ci faktycznie ładnie" -a ja na to i się pytam kto w pracy ściął i ładniej mu w krótszych, albo czy mi brzydko w tym co mam teraz -ale nic nie zdradził -chyba naprawdę jakiś przebłysk miał

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kat, ja sie w sumie dowiedzialam, jak "niebezpiecznym" miejscem jest internet z doswiadczen znajomej mojej siostry, ktora to miala dosc, hmmm, bujne zycie towarzyskie we wczesnej mlodosci. Pozniej sie zmienila i zaczela prowadzic kursy ze studentami. Ale dopadli ja ludzie z przeszlosci i po prostu ja zgnoili, musiala odejsc z pracy.
My tu niby piszemy o niewinnych sprawach, ale nigdy nie wiadomo, co ludzie sa w stanie z tygo zrobic. Nie wiem, czy slyszalas o stronie www.swinia.pl, najwyrazniej ja usunieto, ale co tam sie dzialo Tu jest troche na ten temat: http://www.komputerswiat.pl/blogi/bl...sobie-sam.aspx
Ale bloga prowadz tylko po prostu badz bardzo ostrozna. Swirow nie brakuje.
Kurcze, faktycznie trzeba uważać... no ja już będę ostrożniejsza
I będę pisać dalej, ale buźki już nie pokażę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:14   #2051
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja co prawda twarz wstawiłam, ale ze znakiem wodnym Deviant Art...
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 13:23   #2052
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kurczę kat a przed Tobą jeszcze 2 tygodnie czekania na tę dziewczynę aż wróci z wakacji :/

mi się wydaje że nie wszystkie kosmyki mi odrastają bo mam kilka takich rudzielców tak jakby były dopiero co pofarbowane, przy skórze a normalnie myślę że odrost ma jakieś 15 cm na 11 miesięcy
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:28   #2053
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Aha, wiecie co mi TŻ powiedział?
Wraca z pracy i ni stąd ni zowąd nagle mówi: "jak chcesz to obetnij się na krótko, może będzie Ci faktycznie ładnie" -a ja na to i się pytam kto w pracy ściął i ładniej mu w krótszych, albo czy mi brzydko w tym co mam teraz -ale nic nie zdradził -chyba naprawdę jakiś przebłysk miał
faceci czasami mają takie przebłyski... a że mało kiedy to inna sprawa
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
mi się wydaje że nie wszystkie kosmyki mi odrastają bo mam kilka takich rudzielców tak jakby były dopiero co pofarbowane, przy skórze a normalnie myślę że odrost ma jakieś 15 cm na 11 miesięcy
też tak mam
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:32   #2054
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
kurczę kat a przed Tobą jeszcze 2 tygodnie czekania na tę dziewczynę aż wróci z wakacji :/

mi się wydaje że nie wszystkie kosmyki mi odrastają bo mam kilka takich rudzielców tak jakby były dopiero co pofarbowane, przy skórze a normalnie myślę że odrost ma jakieś 15 cm na 11 miesięcy
No niestety... Ustawiłabym sobie powiadomienie na telefonie, ale wystawiłam go na allegro i mam nadzieję, że sprzedam. Ale na pewno o tym nie zapomnę...

Mi się wydaje, że to normalne - u mnie też zrobiły się takie "pasemka" -przez to przejście jest płynniejsze. Bo to chyba przez to, że górna partia włosów wydaje się krótsza, bo te od spodu włosy są niżej i "wychodząc na wierzch" tworzą takie pasma -nie wiem czy jasno mówię -ale już ładny masz ten odrost

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
faceci czasami mają takie przebłyski... a że mało kiedy to inna sprawa
I jeszcze mi zaproponował, że po 16 sierpnia zafunduje mi wizytę jeśli chcę -i co ja mam teraz zrobić? hehehe chyba pójdę i podetnę końcówki, albo zapytam fryzjerkę czy dałoby się zrobić jakąś sensowną fryzjerkę i obciąć wszystkie te farbowańce
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:34   #2055
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No niestety... Ustawiłabym sobie powiadomienie na telefonie, ale wystawiłam go na allegro i mam nadzieję, że sprzedam. Ale na pewno o tym nie zapomnę...

Mi się wydaje, że to normalne - u mnie też zrobiły się takie "pasemka" -przez to przejście jest płynniejsze. Bo to chyba przez to, że górna partia włosów wydaje się krótsza, bo te od spodu włosy są niżej i "wychodząc na wierzch" tworzą takie pasma -nie wiem czy jasno mówię -ale już ładny masz ten odrost
jasno mówisz, dziękuję bo mi się wydaje że wy macie bardziej równe te odrosty, zwłaszcza dziewczyny z prostymi kłaczkami

a teraz sobie kupujesz jakiś inny telefon czy miałaś zbędny ? Ja mam od chyba 2 miesięcy nowy i TŻ się ze mnie wyśmiewa że nie mam androida a ja nigdzie nie mam wifi, ani na uczelniach ani w domu to po co mi
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:46   #2056
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I jeszcze mi zaproponował, że po 16 sierpnia zafunduje mi wizytę jeśli chcę -i co ja mam teraz zrobić? hehehe chyba pójdę i podetnę końcówki, albo zapytam fryzjerkę czy dałoby się zrobić jakąś sensowną fryzjerkę i obciąć wszystkie te farbowańce
ścięcie dobra sprawa ja ścięłam 2 razy na krótko, raz tak na 5 cm, drugi raz półtora roku później na 2 cm (grzywkę zostawiłam długą) i nie żałowałam, bardzo mi się fryzurka podobała, zaakceptowałam przez to też swoje odstające uszy, ale nie wyglądałam jakoś bardzo kobieco...
świetnie się czułam, ale niestety słysząc na ulicy komentarz na mój temat "to jest chłopak czy dziewczyna?" wg mnie aż tak tragicznie nie było, ale zdecydowałam że już tak nigdy nie zrobię bo nieraz mi się aż łzy zbierały w oczach

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-07 o 13:47
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:01   #2057
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jasno mówisz, dziękuję bo mi się wydaje że wy macie bardziej równe te odrosty, zwłaszcza dziewczyny z prostymi kłaczkami

a teraz sobie kupujesz jakiś inny telefon czy miałaś zbędny ? Ja mam od chyba 2 miesięcy nowy i TŻ się ze mnie wyśmiewa że nie mam androida a ja nigdzie nie mam wifi, ani na uczelniach ani w domu to po co mi
Coś Ty, ja np. też tak mam -mama mi powtarza, że wyglądam jakbym miała refleksy od słońca bo akurat taki kolor, ale wygląda to dokładnie tak jak u Ciebie

Kupuję inny, nakręciłam się na Lumię 800 śliczna jest moim zdaniem, a pobawiłam się we Wro w salonie trochę nią i się zauroczyłam. Mi już się przejadł android, poza tym jak usłyszałam, że jest to właściwie produkt kradziony... A co masz? A żałujesz, że nie masz tego androida z fifirifi czy tylko TŻ Cię nie rozumie?
Mi TŻ wypomina, że zamieniam zapałkę na kijek, bo się tylko aparatem różnią, ale dla mnie najważniejszy w telefonie jest... wygląd bo ja nigdy nic nie zmieniam, zawsze nawet dzwonek mam fabryczny ale lubię cieszyć oko komórką

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ścięcie dobra sprawa ja ścięłam 2 razy na krótko, raz tak na 5 cm, drugi raz półtora roku później na 2 cm (grzywkę zostawiłam długą) i nie żałowałam, bardzo mi się fryzurka podobała, zaakceptowałam przez to też swoje odstające uszy, ale nie wyglądałam jakoś bardzo kobieco...
świetnie się czułam, ale niestety słysząc na ulicy komentarz na mój temat "to jest chłopak czy dziewczyna?" wg mnie aż tak tragicznie nie było, ale zdecydowałam że już tak nigdy nie zrobię bo nieraz mi się aż łzy zbierały w oczach
Też się tego boję, że przestanę się czuć kobieco jakbym mocniej obcięła, ale na 2 cm nie dałabym się ogolić, bo naturalki mają 8 ja chcę zapuszczać, ale jeszcze bardziej chcę mieć naturalki już całe -fiksuję
Ojej a ubierałaś się wtedy tak jakoś, nie malowałaś itp. czy po prostu ludzie byli złośliwi? Ja pewnie jakbym się obcięła tobym się automatycznie zaczęła mocniej malować i wywaliła pół szafy z luźniejszymi i bezdekoltowymi ubraniami

Ale tak mnie kusi krótka fryzurka... A z drugiej strony długie... Aj sama nie wiem co chcę chyba mój znak zodiaku (bliźnięta) daje o sobie znać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:06   #2058
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Kupuję inny, nakręciłam się na Lumię 800 śliczna jest moim zdaniem, a pobawiłam się we Wro w salonie trochę nią i się zauroczyłam. Mi już się przejadł android, poza tym jak usłyszałam, że jest to właściwie produkt kradziony... A co masz? A żałujesz, że nie masz tego androida z fifirifi czy tylko TŻ Cię nie rozumie?
Mi TŻ wypomina, że zamieniam zapałkę na kijek, bo się tylko aparatem różnią, ale dla mnie najważniejszy w telefonie jest... wygląd bo ja nigdy nic nie zmieniam, zawsze nawet dzwonek mam fabryczny ale lubię cieszyć oko komórką
Kuzyn ma Lumię i jest bardzo zadowolony, nawet ma jakiś super wyrąbany w kosmos procesor że sobie gra na niej w gry komputerowe ja mam Samsung ch@t a wcześniej miałam LG Cookie co go tyle razy zwaliłam na ziemię że nawet jak biegłam na przystanek to mi się wyłączał od wstrząsów a teraz bardzo lubię mój telefon bo jednak używam tylko do dzwonienia i pisania i wygląda jak Blackberry trochę a do zdjęć mam aparat także też poleciałam na wygląd

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ojej a ubierałaś się wtedy tak jakoś, nie malowałaś itp. czy po prostu ludzie byli złośliwi? Ja pewnie jakbym się obcięła tobym się automatycznie zaczęła mocniej malować i wywaliła pół szafy z luźniejszymi i bezdekoltowymi ubraniami
właśnie laski z chłopięcymi fryzurami i ostrym makijażem i ubiorem wyglądają super jak takie pewnie siebie kobiety sukcesu
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:12   #2059
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość

[/COLOR]
właśnie laski z chłopięcymi fryzurami i ostrym makijażem i ubiorem wyglądają super jak takie pewnie siebie kobiety sukcesu
i nie tylko, ale takim kobietom zazdroszczę, są piękne, ciekawe i DLA MNIE fajniejsze i ciekawsze niż nudne długowłose (powiedziała ta, co marzy o długich i zazdrości długowłosym dziewczynom ich pięknych włosów). dobra, odbija mi, sorry
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 14:13   #2060
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ludwila Pokaż wiadomość
No właśnie jak brałam w styczniu antbiotyki, a pozniej w marcu, to tez jakby tak stanęły na jakiś czas ale poźniej wszystko wrocilo do normy
zmierzyłam go niedawno i mam 12, a miałabym z 14, gdyby nie fryzjerka
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kat, ja sie w sumie dowiedzialam, jak "niebezpiecznym" miejscem jest internet z doswiadczen znajomej mojej siostry, ktora to miala dosc, hmmm, bujne zycie towarzyskie we wczesnej mlodosci. Pozniej sie zmienila i zaczela prowadzic kursy ze studentami. Ale dopadli ja ludzie z przeszlosci i po prostu ja zgnoili, musiala odejsc z pracy.
My tu niby piszemy o niewinnych sprawach, ale nigdy nie wiadomo, co ludzie sa w stanie z tygo zrobic. Nie wiem, czy slyszalas o stronie www.swinia.pl, najwyrazniej ja usunieto, ale co tam sie dzialo Tu jest troche na ten temat: http://www.komputerswiat.pl/blogi/bl...sobie-sam.aspx
Ale bloga prowadz tylko po prostu badz bardzo ostrozna. Swirow nie brakuje.
mnie w 3 liceum podczytywała na wizazu znajoma z klasy, była dziewczyna mojego tamtejszego Tżta. ale ona to w ogóle była jakaś zeschizowana itd.

lecę nadrabiać dalej
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:13   #2061
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Kuzyn ma Lumię i jest bardzo zadowolony, nawet ma jakiś super wyrąbany w kosmos procesor że sobie gra na niej w gry komputerowe ja mam Samsung ch@t a wcześniej miałam LG Cookie co go tyle razy zwaliłam na ziemię że nawet jak biegłam na przystanek to mi się wyłączał od wstrząsów a teraz bardzo lubię mój telefon bo jednak używam tylko do dzwonienia i pisania i wygląda jak Blackberry trochę a do zdjęć mam aparat także też poleciałam na wygląd

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------


właśnie laski z chłopięcymi fryzurami i ostrym makijażem i ubiorem wyglądają super jak takie pewnie siebie kobiety sukcesu
800? Ona takiego super procesora nie ma -1,4. Bo są telefony już co mają dwurdzeniowe (HTC Sensation np., też się nad nim zastanawiałam -ale teraz mam 4" ekran i jest dla mnie za duży, źle trzyma mi się go w łapce, a Nokia ma 3,7 -idealnie).
Nigdy nie miałam telefonu z qwerty aż dziwne, miałam wszystkie typy -klapki, rozsuwane, klasyczne, dotykowe, a qwerty nie miałam -a Blackberry mi się okropniaście podobały kiedyś. Z tym Cookie śmiesznie

Hmm ja to raczej bym szła nie ostry, ale w dziewczęcy, tylko bardziej widoczny dla mnie szczyt ekstrawagancji w makijażu to eyeliner i czerwone usta
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:17   #2062
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
myślę że odrost ma jakieś 15 cm na 11 miesięcy
ładnie

szkoda, ze mi się zmarnowało trochę

co do telefonu to mam najzwyklejszą nokię, bodajże 6300i classić, nawet się na modelach nie znam nie chcę dotykowego, bo nie lubię. wolę zwykłe klawisze. najważniejsze dla mnie, żeby dzwoniło i pisało
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:20   #2063
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
i nie tylko, ale takim kobietom zazdroszczę, są piękne, ciekawe i DLA MNIE fajniejsze i ciekawsze niż nudne długowłose (powiedziała ta, co marzy o długich i zazdrości długowłosym dziewczynom ich pięknych włosów). dobra, odbija mi, sorry
dzień wariata dziś widzę

ja się właśnie zastanawiam czy w ogóle mam odpowiednią twarz do krótkich fryzur -.- bo zazwyczaj jak się widzi ładne krótkowłose to one mają, drobne twarze, małe noski -a mój nosek wcale mały nie jest i jeszcze garbaty...
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
z
mnie w 3 liceum podczytywała na wizazu znajoma z klasy, była dziewczyna mojego tamtejszego Tżta. ale ona to w ogóle była jakaś zeschizowana itd.

lecę nadrabiać dalej
dobrze, że ja już wrogów nie mam (albo jeszcze, bo jak będę nauczycielką to wychodzę z założenia, że nie każdy uczeń musi mnie lubić ) -raz tylko laska co się w TŻie kochała (wiecie, niespełniona licealna miłość) -próbowała mnie ze schodów chyba zrzucić tzn. tak mi się wydaje, bo mnie tak z bara pociągnęła, że się zsunęłam dwa stopnie (ale równowagę utrzymałam). Ja tam się nigdy w takie rzeczy nie bawiłam i uważałam takie zachowanie za żałosne. A w czasach liceum patrzyłam na takie wojny podjazdowe koleżanek z innymi laskami -o faceta, o popularność, o nie wiadomo co
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:21   #2064
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja nie lubię dotykowych a TŻ ma już drugi taki i często się rozłącza policzkiem a jak pracowałam 3 lata temu na słuchawce to ludzie z dotykowym umilali rozmowę wciskaniem policzkiem klawiszy czego oni nie słyszeli

o właśnie ! Nie lubiłam w dotykowym jak mi podkład zostawał wielką ciapą na ekranie :/
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:21   #2065
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Oj...ja marzyłam o bardzo krótkiej fryzurze. Ścięłam się na boba, ale tak naprawdę chciałam mieć taką fryzurę: http://www.emmawatson.com/_Client/Fl...ages/home3.jpg

W ostatniej chwili zabrakło mi odwagi. Stwierdziłam, że nie będzie mi pasować, bo mam zbyt grube rysy twarzy. A szkoda...do tej pory żałuję, ale już nie będę ścinać (pomimo tego, że moje włosy wyglądają po prostu tragicznie), bo zobaczyłam stare zdjęcia z dłuższymi włosami i doszłam do wniosku, że nieźle wydłużały optycznie moją pyzatą mordkę...no i wyglądałam nieco poważniej (w tym roku, gdy nurkowałam z tż, jego instruktor zdziwił się, że jesteśmy razem aż 7 lat, bo...myślał, że ja mam 16-17 lat. Ja nie wiem, skąd to ludzie biorą - przecież aż tak dziecinnie nie wyglądam. ).

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-08-07 o 14:25
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:23   #2066
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kat - moja twarz do krótkich się nie nadaje, nawet do krótkiego boba, ale uuuffffff dobija mnie czekanie,aż urosną... zwłaszcza boki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:32   #2067
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
co do telefonu to mam najzwyklejszą nokię, bodajże 6300i classić, nawet się na modelach nie znam nie chcę dotykowego, bo nie lubię. wolę zwykłe klawisze. najważniejsze dla mnie, żeby dzwoniło i pisało
seria 6300 i 6303 to moim zdaniem najlepsze telefony nokii (bez symbiana), które wypuszczono w ostatnich latach. Sama miałam jakoś 2-3 lata temu 6303 i do tej pory jestem pod wrażeniem solidności (i rozstając się z nim dłuuugo się wahałam)
A telefony to hobby moje i TŻa ja ciągle szukam telefonu "na lata", bo ja się przywiązuje do takich rzeczy jak telefon, samochód... Ale telefonu do tej pory nie znalazłam, bo samochodów (a raczej markę) już odnalazłam
I mi telefon ma właśnie pisać, dzwonić i dawać dostęp do neta -to dla mnie najważniejsze

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ja nie lubię dotykowych a TŻ ma już drugi taki i często się rozłącza policzkiem a jak pracowałam 3 lata temu na słuchawce to ludzie z dotykowym umilali rozmowę wciskaniem policzkiem klawiszy czego oni nie słyszeli

o właśnie ! Nie lubiłam w dotykowym jak mi podkład zostawał wielką ciapą na ekranie :/
ojoj to albo coś popsute, albo jakaś starsza generacja? Bo dotykowy tak ogólnie to się blokuje i gaśnie podczas przykładania do ucha -bo ma czujnik ruchu z przodu, więc nie powinno to się zdarzać. Dziwne. Ja i TŻ oboje mamy SGS+, wcześniej też dotyki (ja mam teraz... 4 dotyk) i nigdy nam się to nie zdarzyło by przyciski wciskać policzkiem

No podkład, ogólnie ślady z twarzy zostają, palcami łatwo wyciapać... Ale wszystko ma plusy i minusy ja kocham dotyki
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Oj...ja marzyłam o bardzo krótkiej fryzurze. Ścięłam się na boba, ale tak naprawdę chciałam mieć taką fryzurę: http://www.emmawatson.com/_Client/Fl...ages/home3.jpg

W ostatniej chwili zabrakło mi odwagi. Stwierdziłam, że nie będzie mi pasować, bo mam zbyt grube rysy twarzy. A szkoda...do tej pory żałuję, ale już nie będę ścinać (pomimo tego, że moje włosy wyglądają po prostu tragicznie), bo zobaczyłam stare zdjęcia z dłuższymi włosami i doszłam do wniosku, że nieźle wydłużały optycznie moją pyzatą mordkę...no i wyglądałam nieco poważniej (w tym roku, gdy nurkowałam z tż, jego instruktor zdziwił się, że jesteśmy razem aż 7 lat, bo...myślał, że ja mam 16-17 lat. Ja nie wiem, skąd to ludzie biorą - przecież aż tak dziecinnie nie wyglądam. ).
ładna, ale nie odważyłabym się też patrz jaką ma buźkę drobną Emma
Ludzie to zawsze jakoś tak dziwnie i inaczej nas widzą niż my same ciesz się, że MŁODO wyglądasz, a nie dziecinnie
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
kat - moja twarz do krótkich się nie nadaje, nawet do krótkiego boba, ale uuuffffff dobija mnie czekanie,aż urosną... zwłaszcza boki
a ja ostatnio podcinam, i podcinam, i podcinam i ciągle jest ok kierunek naturalki i klapki na oczach
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:38   #2068
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

No właśnie drobną buźkę ma i jej to pasuje (zazdroszczę). Ja zamierzam zapuścić sobie kłaczki maksymalnie do zapięcia stanika, bo mam wrażenie, że bardzo niskim kobietom nie jest dobrze z bardzo długimi włosami.

I nawet nie wiem jaki mam model komórki, ale jest to Nokia i jak na razie dobrze mi służy. Te nowoczesne komórki mnie przerażają, bo jestem roztargniona i moja Nokia często mi wypada albo kładę ją w niebezpiecznych miejscach, więc muszę mieć niezniszczalną cegłę.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-08-07 o 14:40
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:38   #2069
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ojoj to albo coś popsute, albo jakaś starsza generacja? Bo dotykowy tak ogólnie to się blokuje i gaśnie podczas przykładania do ucha -bo ma czujnik ruchu z przodu, więc nie powinno to się zdarzać. Dziwne. Ja i TŻ oboje mamy SGS+, wcześniej też dotyki (ja mam teraz... 4 dotyk) i nigdy nam się to nie zdarzyło by przyciski wciskać policzkiem
właśnie nie wiem, kupował 2 miesiące temu razem ze mną jakiegoś sony ericsona z wodotryskami i innymi bajerami
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:50   #2070
pastel_
Przyczajenie
 
Avatar pastel_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Parę dni mnie tu nie było, a tu już tyle stron do przodu! Chyba zacznę tu wpadać w nocy po pracy, aby być na bieżąco w miarę. ; )

Farmetka Mogę dodać zdjęcie włosków, ale nawet nie mam minimalnego odrostu, bo jeszcze za wcześnie, a co tutaj widzę to wszyscy dodają albo odrosty, albo już naturalne.

Poza tym zauważyłam, że ta 'grupa wsparcia' nie opiera się tylko na włosach, ale na innych zwierzeniach i problemach też. Może przyjdzie czas, że też coś napiszę od siebie na temat problemów i problemików. A na razie postaram się dołączyć aktywnie do wątku i dzielić się z wami moimi znikomymi postępami.

Aktualnie staram się nie suszyć tak często włosów jak dotychczas. Chociaż zobaczymy jak to będzie wyglądać w przyszłości. Bo lubię suszyć, kręcić, prostować. Lepiej poszukam jakiś ciekawych upięć. ; *
pastel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.