dermika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-03, 10:06   #1
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168

dermika


witam,chialabym sie dowiedziec od was dziewczyny czy ktoras z was stosuje krem dermiki preventi na dzien,bylam wczoraj na zabiegu mikrodermobrazji i kosmetyczki mi polecila wlasnie ten krem,moja cera jest mieszana z tendencja do tlustej,czytalalm skad kremu i wydaje mi sie ze to krem raczej do cer suchych,co o tym sadzicie?
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 11:33   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: dermika

looknęłaś na KWC?



dosyc duzy skład ,ze tak powiem, zatykanie -kwestia indywidualna, aczkolwiek widze w skłądzie kilka potencjalnych zapychaczy na które skarża sie osoby ktore taka rprzypadlosc maja. moze dzialać uczulająco.moze ma probki?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 11:36   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: dermika

proponowałabym cos lzejszego , jako ze masz tłusta cere to moze olejek regulujacy haushki, HOL, hydraphase legere?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 12:07   #4
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: dermika

mi tez kosmetyczka zaproponowała dermike ale po przeczytaniu kwc na nic sie nie zdecydowałam bo wydaje mi sie ze3 szkoda na nia kasy
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 16:29   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: dermika

Cytat:
mi tez kosmetyczka zaproponowała dermike ale po przeczytaniu kwc na nic sie nie zdecydowałam bo wydaje mi sie ze3 szkoda na nia kasy
nie, no dermika ma ogólnie dobre preparaty, ale dla kazdego cos innego, według mnie krem dory zarówno dla cery suchych , jak i tłustych JESLI nie maja tendecji do tworzenia sie zaskórników, a jesli tak - to odradzam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 16:32   #6
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: dermika

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
nie, no dermika ma ogólnie dobre preparaty, ale dla kazdego cos innego, według mnie krem dory zarówno dla cery suchych , jak i tłustych JESLI nie maja tendecji do tworzenia sie zaskórników, a jesli tak - to odradzam
no niestety ja mam takie tendencje i po przeczytaniu kwc zrezygnowałam i teraz jestem w kropce bo nie wiem co kupc do takiej cery.Byłam na 100% zdecydowana na dermike no i teraz nie wiem, czytam kwc i nic mi sie nie rzuciło w oczy niby próbowałam róznych rzeczy ale chce czegos lepszego( zarówno cenowo jak i jakosciowo)
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 09:36   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: dermika

a interesuje Cie Chinko kosmetyk drogeryjny typu dermika czy apteczne specyfiki?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 11:38   #8
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: dermika

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a interesuje Cie Chinko kosmetyk drogeryjny typu dermika czy apteczne specyfiki?
sama nie wiem p[o prostu cos dobrego na problemiki skórne ( jakies zaskórniki, pory rozszeżone, lekkie przetłuszczanie) i nawilzenie.pomożesz Emilio??i cos jeszcze na delikatne zmarszczki mimiczne (takie od nosa w strone ust)
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 15:38   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: dermika

Cytat:
sama nie wiem p[o prostu cos dobrego na problemiki skórne ( jakies zaskórniki, pory rozszeżone, lekkie przetłuszczanie) i nawilzenie.pomożesz Emilio??i cos jeszcze na delikatne zmarszczki mimiczne (takie od nosa w strone ust)
to proponuje diacneal , diroseal, lub ystheal, one maja retinaldehydy i wpłyną pozytywnie na zaskórniki, pory, przetłuszczanie sie , zmarszczki rewelacyjne(!!!) diacneal dodatkowo zawiera kwasy AHA w sezeniu 6%, jesli masz problemy z teleangiektazjami to ten darować sobie mozesz bo nei sa zalecane kwasy AHA przy naczynkach. na partie przetłuszczajace mozesz tez effaclar K z kwasem LHA- pochodnym BHA. oczywiscie o filtrach nie muszę wspominac . jesli sie zdecydujesz to na początku co 3 czy 4 dni na noc zmaruj, z czasem zwiększ częstotliwosc do co 2 dni, zaś w noce bez retinoidowe jakis skuteczny nawilzacz stosuj typu HOL, czy hydraphase legere, olejek regulujący dr haushki, physiogel...
np po diacnealu niektórzy czuja sciągnięcie, ystheal i diroseal , moga same w sobie byc nawilzaczqami bo są treściwsze. te dwa zawierają retinaldehyd w tej samej "dawce" 0,05 , zas diacneal 0,1 czyli jak na "bez recepty" dużo.

fajnym jest tez lysanel active svr , zawierający kwasy AHA i BHA
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 09:48   #10
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: dermika

a co z reszta pielengnacji Emilio?jaki żel badz tonik?jaka maseczka?moje zapasy sie koncza wiec musze zaopatrzyc sie w nowe.dodam że teraz jesienia potrafie miec strasznie podrazniona buzie od wiatru,jak ja chronic??
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 10:34   #11
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: dermika

up up
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-09, 11:57   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: dermika

jelsi chodzi o zel to bez SLS czy alkoholi, cos łagodnego , moze physiogel, płyn micelarny ,toniki - hydrolaty warto na nie zamienic, albo łagodne np z wyciagiem z rózy, rózane. maseczka zalezy od skóry najlpeij cos domowego, maseczki nawilzajace to najczęsciej normalne kremy nawilzajace
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.