Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 11:39   #2851
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny jeszcze nie mialam stycznosci z podkladami lumiere mozecie doradzic jaki kolor bylby dla mnie mam cere tlusta (bardzo tlusta przesuszona od kuracji antytradzikowych) w edm najlepszy kolorek to matte medium olive a teraz light olive ten z kolei jeszcze troszke za jasny wiec moze cos pomiedzy zastanawialam sie nad formula cashmere i VV kolory cos z warm, golden moze neutral? light medium lub medium dobrze typuje? a czy te golden i warm nie sa zbyt pomaranczowe bo moja cera raczej zoltawo oliwkowa niz pomaranczowa i bron boze zadne rozowe tony w podkladach bo wtedy wygladam jak pigy :/ i jaki jest watek zakupowy lumiere bo sie oszukalam i nie moge znalesc
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 11:53   #2852
paaauula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

zastanawiam się czy nie kupić podkładu lumiere. Nie wiecie gdzie mogę dostać próbkę? może na jakiejś stronie?
paaauula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 12:13   #2853
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Na allegro są (ale ograniczony asortyment), możesz kupic bezpośrednio na stronie Lumiere lub biorąc udział na wspólnych zamówieniach na wizażu.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze nie mialam stycznosci z podkladami lumiere mozecie doradzic jaki kolor bylby dla mnie mam cere tlusta (bardzo tlusta przesuszona od kuracji antytradzikowych) w edm najlepszy kolorek to matte medium olive a teraz light olive ten z kolei jeszcze troszke za jasny wiec moze cos pomiedzy zastanawialam sie nad formula cashmere i VV kolory cos z warm, golden moze neutral? light medium lub medium dobrze typuje? a czy te golden i warm nie sa zbyt pomaranczowe bo moja cera raczej zoltawo oliwkowa niz pomaranczowa i bron boze zadne rozowe tony w podkladach bo wtedy wygladam jak pigy :/ i jaki jest watek zakupowy lumiere bo sie oszukalam i nie moge znalesc
Wątek zakupowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356975

Skoro masz dość ciemną karnację to chyba medium. Light Medium to nadal dość jasne odcienie. Ja mam jasną w miarę cerę, lekko żółtą i lekko różową i pasuje mi Light Medium Neutral VV, więc na pewno dla Ciebie będzie za jasny.
Na stronie Lumiere przy opisach kolorów są zdjęcia kobiet, można tym się trochę kierować - jeśli masz podobny typ urody, kolor cery to warto spróbować takich próbek, które wydają Ci się ok na podstawie tych zdjęć.

Jak różowe tony odpadają, to na pewno nie Cool, nie Medium Cool Beige 2.3, bo one mają różowości.

Beige są pomarańczowe podobno (Light Beige nie jest, ale jest blady), miałam z beżów Light Medium jeszcze i był okropnie pomarańczowy u mnie.

Skoro masz sporo żółci to przetestuj faktycznie Warmy, Goldeny i Neutrale. Typowałabym ciemność od Medium, ewentualnie w Goldenach od Light Medium.

Ale poczekaj jeszcze na radę kogoś z podobną cerą do Twojej, przeszukaj też watek.

Do tłustej cery przeznaczona jest formuła VV, ja mam mieszaną i używam właśnie jej. Innych formuł jeszcze nie znam. Skoro masz mocno wysuszoną cerę po kuracji, to zadbaj o dobre nawilżenie lekkimi kremami (kilka stron wcześniej wymieniałam kemy, których używam - są lekkie i dobrze nawilżają, przynajmniej mi pasują).
Cashmere też może być ok.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-10-20 o 12:17
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 13:57   #2854
marina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dla mnie kolor EDM Medium olive to strzal w 10, ale z kolei Lumiere Casmere odpowiada mi wlasciwosciami. Nie udalo mi sie zdobyc ciemniejszego podkladu niz ligt medium ale mam Light Medium Warm i nie jest zbyt jasny. W opakowaniu wyglada dosc zolto ale na skorze jest OK.

Dlaczego chcesz zmienic EDM?
marina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 20:15   #2855
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez marina7 Pokaż wiadomość
Dla mnie kolor EDM Medium olive to strzal w 10, ale z kolei Lumiere Casmere odpowiada mi wlasciwosciami. Nie udalo mi sie zdobyc ciemniejszego podkladu niz ligt medium ale mam Light Medium Warm i nie jest zbyt jasny. W opakowaniu wyglada dosc zolto ale na skorze jest OK.

Dlaczego chcesz zmienic EDM?
niewiem czy do mnie to pytanie o edm?? ale jesli tak, to poprostu edm to moje pierwsze mineraly i chce sprobowac cos innego byc moze okaze sie lepsze

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Na allegro są (ale ograniczony asortyment), możesz kupic bezpośrednio na stronie Lumiere lub biorąc udział na wspólnych zamówieniach na wizażu.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------



Wątek zakupowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356975

Skoro masz dość ciemną karnację to chyba medium. Light Medium to nadal dość jasne odcienie. Ja mam jasną w miarę cerę, lekko żółtą i lekko różową i pasuje mi Light Medium Neutral VV, więc na pewno dla Ciebie będzie za jasny.
Na stronie Lumiere przy opisach kolorów są zdjęcia kobiet, można tym się trochę kierować - jeśli masz podobny typ urody, kolor cery to warto spróbować takich próbek, które wydają Ci się ok na podstawie tych zdjęć.

Jak różowe tony odpadają, to na pewno nie Cool, nie Medium Cool Beige 2.3, bo one mają różowości.

Beige są pomarańczowe podobno (Light Beige nie jest, ale jest blady), miałam z beżów Light Medium jeszcze i był okropnie pomarańczowy u mnie.

Skoro masz sporo żółci to przetestuj faktycznie Warmy, Goldeny i Neutrale. Typowałabym ciemność od Medium, ewentualnie w Goldenach od Light Medium.

Ale poczekaj jeszcze na radę kogoś z podobną cerą do Twojej, przeszukaj też watek.

Do tłustej cery przeznaczona jest formuła VV, ja mam mieszaną i używam właśnie jej. Innych formuł jeszcze nie znam. Skoro masz mocno wysuszoną cerę po kuracji, to zadbaj o dobre nawilżenie lekkimi kremami (kilka stron wcześniej wymieniałam kemy, których używam - są lekkie i dobrze nawilżają, przynajmniej mi pasują).
Cashmere też może być ok.
Dzieki wielkie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:10   #2856
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

hmmm zastanawiam sie nad podkładem lumiere interesowałaby mnie formuła flawless face z racji ze mam trądzik i potrzebuje dosc mocnego krycia no i o dziwo skore suchą jak wiorek;/ w ogole nie mam problemów z błyszczeniem.
Nigdy nie miałam do czynienia z ta firmą ale z minerałów miałam juz edm i lucy minerals..
na edm zdecydowałam sie z racji ze kolorki były testowane u blogu u naszej Cathy no i cena była bardzo bardzo niska.. (z 45% znizka- a ze juz jej nie ma to nie mam zamiaru dawac tyle pieniedzy)
czy podkłady lumiere długo utrzymują sie na twarzy? no i czy któras z was stosuje light neutral ewentualnie light medium neutral?
no i czy nie znajac tej firmy warto pokusic sie na to wielkie pudełko xxl? bo szczerze nie chce mi sie bawic..
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 23:09   #2857
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
hmmm zastanawiam sie nad podkładem lumiere interesowałaby mnie formuła flawless face z racji ze mam trądzik i potrzebuje dosc mocnego krycia no i o dziwo skore suchą jak wiorek;/ w ogole nie mam problemów z błyszczeniem.
Nigdy nie miałam do czynienia z ta firmą ale z minerałów miałam juz edm i lucy minerals..
na edm zdecydowałam sie z racji ze kolorki były testowane u blogu u naszej Cathy no i cena była bardzo bardzo niska.. (z 45% znizka- a ze juz jej nie ma to nie mam zamiaru dawac tyle pieniedzy)
czy podkłady lumiere długo utrzymują sie na twarzy? no i czy któras z was stosuje light neutral ewentualnie light medium neutral?
no i czy nie znajac tej firmy warto pokusic sie na to wielkie pudełko xxl? bo szczerze nie chce mi sie bawic..
Ja używam Light Medium Neutral (najpierw testy, właśnie czekam na XXL), ale w formule Veena Velvet.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 07:27   #2858
marina7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ksenka,

tak, moja odp byla adresowana do Ciebie

porownalam wczoraj Medium Olive EDM i Light M. Warm Lumiere - rzeczywiscie ten Lumiere jest jasniejszy ale nie jest to podklad silnie kryjacy, wiec dopasowuje sie do koloru skory - przynajmniej u mnie. Z tego co wiem niestety Lumiere nie oferuje takich pieknych oliwkowych kolorkow jak EDM. Ale formula Cashmere jest naprawde godna polecenia.
marina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 09:18   #2859
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Ja używam Light Medium Neutral (najpierw testy, właśnie czekam na XXL), ale w formule Veena Velvet.
a wklejałas gdzies makijaz w nim? bo ciekawi mnie kolor
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:02   #2860
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

moze któras pomogłaby z doborem koloru ? dodam ze z edm stosowałam w zime linien chociaz nie chciałabym tak jasnego bo ludzie zwracali mi uwage czy chora nie jestem
dobrze sie czułam w light neutral z edm
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 10:21   #2861
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
hmmm zastanawiam sie nad podkładem lumiere interesowałaby mnie formuła flawless face z racji ze mam trądzik i potrzebuje dosc mocnego krycia no i o dziwo skore suchą jak wiorek;/ w ogole nie mam problemów z błyszczeniem.
Nigdy nie miałam do czynienia z ta firmą ale z minerałów miałam juz edm i lucy minerals..
na edm zdecydowałam sie z racji ze kolorki były testowane u blogu u naszej Cathy no i cena była bardzo bardzo niska.. (z 45% znizka- a ze juz jej nie ma to nie mam zamiaru dawac tyle pieniedzy)
czy podkłady lumiere długo utrzymują sie na twarzy? no i czy któras z was stosuje light neutral ewentualnie light medium neutral?
no i czy nie znajac tej firmy warto pokusic sie na to wielkie pudełko xxl? bo szczerze nie chce mi sie bawic..
Ja uzywalam LN i LMN VV i Cashmere formula.

Przy suchej cerze to chyba lepsza bylaby forma VV? Mnie na suchej FF robilo tynk a VV dawalo fajne wykonczenie

Jak znajde makijaz to wkleje
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 11:42   #2862
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Witajcie kochane

Nadeszła zima ( ), więc zgodnie z prawami natury, robię się coraz bledsza zastanawiam się, czy mogę już wrócić do Fair Cool z Lumiere, czy jest dla mnie jeszcze za jasny. Przyznaję, że sama mogę być nieobiektywna, bo lubię jasną cerę i gdybym tylko mogła, to najchętniej wyglądałabym na co dzień jak gejsza

Poza tym po kwasach nieco zżółkłam (muszę na zimę powtórzyć kurację.. ciekawe, czy zżółknę jeszcze bardziej ), a podkład jest w odcieniu raczej neutralnym, odrobinę różowawym....

Zdjęcia zrobione przed chwilą, w świetle naturalnym, bez lampy błyskowej. Mi się wydaje, że jest ok ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:48   #2863
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jaka sliczna masz cere! gładka jak pupcia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:50   #2864
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
jaka sliczna masz cere! gładka jak pupcia
bo w podkładzie
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:05   #2865
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

coz za podkład masz na sobie!? ideał
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:08   #2866
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
coz za podkład masz na sobie!? ideał
Lumiere Fair Cool, formuła FF
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:21   #2867
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Lumiere Fair Cool, formuła FF
Ja niestety kupiłam ten podkład opakowanie XXL w formule VV i jest za jasny I sobie leży. U Ciebie wygląda idealnie
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:19   #2868
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

smiało juz sie maluj nim w takim razie! jest piekny..
Poradzi mi ktos?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:31   #2869
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

Nadeszła zima ( ), więc zgodnie z prawami natury, robię się coraz bledsza zastanawiam się, czy mogę już wrócić do Fair Cool z Lumiere, czy jest dla mnie jeszcze za jasny. Przyznaję, że sama mogę być nieobiektywna, bo lubię jasną cerę i gdybym tylko mogła, to najchętniej wyglądałabym na co dzień jak gejsza

Poza tym po kwasach nieco zżółkłam (muszę na zimę powtórzyć kurację.. ciekawe, czy zżółknę jeszcze bardziej ), a podkład jest w odcieniu raczej neutralnym, odrobinę różowawym....

Zdjęcia zrobione przed chwilą, w świetle naturalnym, bez lampy błyskowej. Mi się wydaje, że jest ok ?
wygląda na to, że kolor pasuje świetnie Jakbyś miała mega watpliwości wrzuć zdjęcia winnym świetle.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 14:34   #2870
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

To albo masz taka jasna cere albo takie jakis zdjecia przeswietlone swiatlem dziennym

Tu fota z Light Medium Neutral formula CASHMERE.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:47   #2871
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Przepraszam, jeśli to będzie podpadało pod "zaśmiecanie", ale chciałam zakupić sobie 2 podkłady z Lumiere i próbuję analizowac na wszystkie strony.

Wiadomo, że względu koszty byłoby znacznie lepiej w nieco więcej osób, dlatego też chciałam zupełnie nienachalnie i hipotetycznie podpytać, czy znaleźliby się chętni. Powyżej $150 przesyłka jest darmowa z Lumiere, więc koszt wynosiłby:
cena produktu ze strony Lumiere (również z odliczonymi zniżkami, jeśli jakiekolwiek będą, czyli np. podkład xxl za $14) + najtańsza przesyłka w Polsce.

Dodatkowo chętnie oddałabym przysługujący pakiet 5 próbek za 1 cent.

Zaznaczam, że nie organizuję tu sprzedaży (nie mam takiego prawa ani zamiarów), nie przyjmuję tu żadnych zamówień (proszę więc nie pisać PW w tej sprawie) i nie będę reklamować linku z Allegro, jeśli takową aukcję bym uruchomiła (bo chyba innej opcji niż Allegro nie ma).
Mój nick na allegro jest zupełnie inny, więc proszę nie odbierać tego postu jako zawoalowanej reklamy, chciałam tylko z lekka się rozeznać, czy jest sens w ogóle wystawiania aukcji. Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek opinie.

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-10-21 o 14:52
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 16:24   #2872
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Witajcie kochane

Nadeszła zima ( ), więc zgodnie z prawami natury, robię się coraz bledsza zastanawiam się, czy mogę już wrócić do Fair Cool z Lumiere, czy jest dla mnie jeszcze za jasny. Przyznaję, że sama mogę być nieobiektywna, bo lubię jasną cerę i gdybym tylko mogła, to najchętniej wyglądałabym na co dzień jak gejsza

Poza tym po kwasach nieco zżółkłam (muszę na zimę powtórzyć kurację.. ciekawe, czy zżółknę jeszcze bardziej ), a podkład jest w odcieniu raczej neutralnym, odrobinę różowawym....

Zdjęcia zrobione przed chwilą, w świetle naturalnym, bez lampy błyskowej. Mi się wydaje, że jest ok ?
Twarz na zdjęciu trochę prześwietlona ,ale wyglądasz super
Tęskniłam za Tobą ,mam nadzieję ze u Ciebie już ok.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 16:37   #2873
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Przepraszam, jeśli to będzie podpadało pod "zaśmiecanie", ale chciałam zakupić sobie 2 podkłady z Lumiere i próbuję analizowac na wszystkie strony.

Wiadomo, że względu koszty byłoby znacznie lepiej w nieco więcej osób, dlatego też chciałam zupełnie nienachalnie i hipotetycznie podpytać, czy znaleźliby się chętni. Powyżej $150 przesyłka jest darmowa z Lumiere, więc koszt wynosiłby:
cena produktu ze strony Lumiere (również z odliczonymi zniżkami, jeśli jakiekolwiek będą, czyli np. podkład xxl za $14) + najtańsza przesyłka w Polsce.

Dodatkowo chętnie oddałabym przysługujący pakiet 5 próbek za 1 cent.

Zaznaczam, że nie organizuję tu sprzedaży (nie mam takiego prawa ani zamiarów), nie przyjmuję tu żadnych zamówień (proszę więc nie pisać PW w tej sprawie) i nie będę reklamować linku z Allegro, jeśli takową aukcję bym uruchomiła (bo chyba innej opcji niż Allegro nie ma).
Mój nick na allegro jest zupełnie inny, więc proszę nie odbierać tego postu jako zawoalowanej reklamy, chciałam tylko z lekka się rozeznać, czy jest sens w ogóle wystawiania aukcji. Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek opinie.

Nie rozumiem za bardzo o co chodzi,ale wątek dotyczący wspólnych zakupów jest tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356975&page=23
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:23   #2874
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A dziękuję, wątek dawno prześwidrowany wzdłuż i wszerz. Niestety obecnie żadne zamówienie Lumiere nie jest organizowane, więc chciałam tylko rozeznać się, czy chętni by się znaleźli na "pozawizażanym" gruncie, czy też może robić zamówienie na własną i droższą rękę.
Niemniej jednak można swobodnie moją poprzednią wypowiedź pominąć, bo rzeczywiście niewiele wnosi. Dziękuję w ogóle Marryme21 za jakikolwiek odzew
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:49   #2875
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
A dziękuję, wątek dawno prześwidrowany wzdłuż i wszerz. Niestety obecnie żadne zamówienie Lumiere nie jest organizowane, więc chciałam tylko rozeznać się, czy chętni by się znaleźli na "pozawizażanym" gruncie, czy też może robić zamówienie na własną i droższą rękę.
Niemniej jednak można swobodnie moją poprzednią wypowiedź pominąć, bo rzeczywiście niewiele wnosi. Dziękuję w ogóle Marryme21 za jakikolwiek odzew
A skąd jesteś jeśli można wiedzieć?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:13   #2876
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, czym różnia się warmy od goldenów? Co bardziej byście poleciały dla wpadającej w żółty cery z naczynkami (więc wszelkie odcienie różowego wykluczone)? Z góry dzięki
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:19   #2877
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A skąd jesteś jeśli można wiedzieć?
Z obecnie niestety bardzo "oziębłej" dwustopniowocelsjuszowej południowej części Polski.
Nieśmiało tu dreptam od kilku lat, przeczesując forum w garbatym przykurczu i z przyczajenia.
Może odpowiedź na pytanie jest za mało szczegółowa, ale z takiego przykurczu nie lubię od razu wyskakiwać do wyprostu, gdzie wszystko odkryte w całej okazałości i na wierzchu
Niemniej jednak w razie potrzeby (lub zwykłej ciekawości) do miejscowościowego golasa mogę rozebrać się każdemu zainteresowanemu na PW, podając nazwę miasta.
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:24   #2878
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

warmy wpadaja w lekka pomarancz/brzoskwinke a goldeny w zloto i zolc. Zalezy to tez od formuly bo z cashmere pasuje mi light medium warm ale w VV jest juz za pomaranczowe. Za to VV pasuje mi light golden, zreszta z cashmere tez.
Mam na wydaniu nawet nieuzywanego biga Light medium warm VV.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:49   #2879
obiektywna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mam do oddania za darmo kilka próbek podkładów Lumiere:

1) Fair Neutral (Veena Velvet) (zaklepane przez: Mini1991; wysłane)
2) Light Cool (Veena Velvet) (zaklepane przez: Mini1991; wysłane)
3) Fair Cool (Veena Velvet)
4) Fair Cool (Flawless Face)
5) Fair Beige (Flawless Face)
6) Sand (Flawless Finish) - Finishing Powder (zaklepane przez: Klolcia; wysłane)

Jeszcze kilka EDM i Lucy Minerals dla jasnej cery, ale to już nie ten wątek.

Większość tych z Lumiere jest pełna (tyle, ile nasypał producent), najmniej jest pudru Sand.

Po poszukiwaniach znalazłam (chyba) swoje dopasowane odcienie, więc próbki przekazuję dalej, może komuś, kto wciąż poszukuje, przydadzą się. Wiem, jak wielkie podkładowe poszukiwania mogą męczyć, a po drodze przekonanie przemieszane z rozczarowaniem, że "do mnie to chyba żaden odcień nie będzie idealnie pasować" czasem potrafi naprawdę zniechęcić.

Wybraną próbkę można odebrać osobiście albo ją prześlę, najchętniej osobie, która nie miała okazji danego odcienia testować, a uważa, że mógłby jej podpasować.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Przesyłka zwykłym listem to około 2-3 zł, ale akcji pt. "przelejże próbkodawczyni natychmiast 2 zł" nie będę organizować, więc przesyłka też za darmo.

Edytowane przez obiektywna
Czas edycji: 2010-10-22 o 17:56
obiektywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:58   #2880
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez obiektywna Pokaż wiadomość
Z obecnie niestety bardzo "oziębłej" dwustopniowocelsjuszowej południowej części Polski.
Nieśmiało tu dreptam od kilku lat, przeczesując forum w garbatym przykurczu i z przyczajenia.
Może odpowiedź na pytanie jest za mało szczegółowa, ale z takiego przykurczu nie lubię od razu wyskakiwać do wyprostu, gdzie wszystko odkryte w całej okazałości i na wierzchu
Niemniej jednak w razie potrzeby (lub zwykłej ciekawości) do miejscowościowego golasa mogę rozebrać się każdemu zainteresowanemu na PW, podając nazwę miasta.
Nie pytałam z ciekawości tylko z ewentualnej chęci wspólnego zamówienia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.