Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 19:08   #3421
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Kupiłam, właśnie przeczytałam instrukcje
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:11   #3422
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42508002]Ja kupilam tylko jeden proszek, bo okazalo sie, ze mi czesc punktow z karty zniknela .

Kupilas Pedilady? Ja sie wlasnie bede pedilowac znow. Wiem, ze to mala przerwa od wczorajszego seansu, ale chce . Mam nadzieje, ze po dzisiejszym seansie moje stopy stana sie w koncu idealne.
----------------------------------------------------------
btw: chwale sie, ze jestem opalona . Mam nogi w odcieniu okolo NC15. Tak bardzo opalona bylam chyba jako dziecko. Naprawde, w szoku jestem. Taka jestem czekoladowa . Bez plam sie nie nie obeszlo. Miedzy palcami u stop w jednym miejscu mam maly "zaciek". Kupilam chusteczki dla dzieci i bede sie szorowac. Reszta nog bez plam. Dzis sie chyba odwaze i reszte ciala wraz z buzia posmaruje.[/QUOTE]
Tym balsamem brązującym Palmers się opaliłaś?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:16   #3423
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny czy któraś z Was używała tej szczotki z Clarisonic?
Bo ciągle się zastanawiam...
Dodatkowo w jednej S. Pani powiedziała że rabat -20% na nią również obejmuję... Więc coraz bardziej skłaniam się do zakupu.
Myślę o Mia 2.

Z tego co wiem na blogach polecają żele do mycia które się nie pienią.
Czytałam że emulsja do mycia Cetaphil jest dobra w połączeniu z Clarisoniciem... Możecie może coś innego polecić do cery mieszanej? Ja od kilku lat stosuję mydła Kanebo do mycia twarzy. Od czasu do czasu, testuje coś innego ale zawsze powracam do linii Sensai.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:21   #3424
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was używała tej szczotki z Clarisonic?
Bo ciągle się zastanawiam...
Dodatkowo w jednej S. Pani powiedziała że rabat -20% na nią również obejmuję... Więc coraz bardziej skłaniam się do zakupu.
Myślę o Mia 2.

Z tego co wiem na blogach polecają żele do mycia które się nie pienią.
Czytałam że emulsja do mycia Cetaphil jest dobra w połączeniu z Clarisoniciem... Możecie może coś innego polecić do cery mieszanej? Ja od kilku lat stosuję mydła Kanebo do mycia twarzy. Od czasu do czasu, testuje coś innego ale zawsze powracam do linii Sensai.
Czy ta szczoteczka w Krakowie pojawiła się tylko w Galerii Krakowskiej czy w innych S. również? Co do samej szczoteczki, ja też dumam nad nią intensywnie, ale byłabym w stanie ją kupić tylko z rabatem -20%, bo cena regularna jest nie do przełknięcia
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 20:35   #3425
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Jest również w innych Na początku myślałam że tylko w Krakowskiej ale w Kazimierz również jest Tylko są same białe...
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 21:17   #3426
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
No niby nic takiego ja też nie jestem totalnie przewrażliwiona, ale uważam, że LUSH nie jest wart siebie, skoro ich produkty zawierają parabeny. Dla samego prestiżu mogliby je wyeliminować. Akurat te można łatwo zastąpić czymś "przyjaźniejszym".
To prawda, tworza sobie image firmy ekologicznej no ale już nie wiem co gorsze, takie kosmetyki które niczego nie zawierają na mnie nie działają
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 23:24   #3427
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
To prawda, tworza sobie image firmy ekologicznej no ale już nie wiem co gorsze, takie kosmetyki które niczego nie zawierają na mnie nie działają
Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie fajnego

Na mnie z kolei nie działały dobrze wysokopółkowe kremy przeciwzmarszczkowe. Podrażniały mi skórę.
Od jakiegoś czasu stosuję pielęgnację (w miarę) naturalną lub apteczną o prostym składzie i nie jest źle. Nawilżam i odżywiam ile się da Tylko z przebarwieniami będę musiała powalczyć po ciąży. Gdyby nie one to miałabym całkiem ładną cerę. Niestety niewiedza + błędy młodości = skazy na twarzy (zbyt intensywnie się opalałam i w tym samym czasie stosowałam plastry antykoncepcyjne Evra... )

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Taszanta, jako, że jesteś bardziej zaawansowana na jakie portale ciążowo-matczyne warto zaglądać? Widzę, że masz suwaczek z fajnamama.pl. Może coś mi podpowiesz?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 05:55   #3428
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

a ja wczoraj wyłożyłam zakupy na ladzie w S. a Pani mi powiedziała, że dopiero od piątku -20% :/ cyrk jakiś. w SP w której byłam, największym zainteresowaniem cieszyły się zarówno pampersiaki jak i płyny do soczewek. płyn wzięłam i ja- czy któraś z Was go stosowała wcześniej i może mi powiedzieć czy dobrze nawadnia soczewki?
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 06:32   #3429
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
a ja wczoraj wyłożyłam zakupy na ladzie w S. a Pani mi powiedziała, że dopiero od piątku -20% :/ cyrk jakiś. w SP w której byłam, największym zainteresowaniem cieszyły się zarówno pampersiaki jak i płyny do soczewek. płyn wzięłam i ja- czy któraś z Was go stosowała wcześniej i może mi powiedzieć czy dobrze nawadnia soczewki?

Alcon Opti-Free?
Nawilża, owszem, ale wcale nie lepiej niż jakikolwiek inny płyn
U mnie sprawdza się nawilżanie ciągu dnia raczej, kropelkami do soczewek, a najlepiej jak rano i wieczorem zaaplikuję żel GenTeal, dla mnie to Graal wsród nawilżaczy, kiedyś zaordynowała mi okulistka, ja teraz polecam innym i wszyscy zadolowleni
Jest też w kroplach, ale mam wrażenie, że żel lepszy
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 06:51   #3430
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ooo zaraz sprawdze Misianku co to ów zel
ja tez kupiłam płyn do soczewek, za 30 zeta to dobra cena, a płyn taki jak inne
Na pampery faktycznie najwiekszy szał był
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 07:07   #3431
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ooo zaraz sprawdze Misianku co to ów zel
ja tez kupiłam płyn do soczewek, za 30 zeta to dobra cena, a płyn taki jak inne
Na pampery faktycznie najwiekszy szał był
sprawdź, bo to był jedyny który mi pomagał - pracowaałam kilanaście lat w trudnych dla oka i skóry warunkach - komp na kompie, jarzeniówy, tony kurzu i klima specjalnie ustawiona na suche powietrze i czyszczona dopiero jak im się ktoś do tyłka dobrał i początkowo był ustawiony jako kuracja. I naprawdę zupełnie inne oko, zero czerwoności, wrażenia 'spuchnięcia' gałki i innych atrakcji jakie się przyplątywały.
A co najważniejsze, skończyły mi się permanentne zapalenia spojówek
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-08-29 o 07:09
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 07:10   #3432
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
sprawdź, bo to był jedyny który mi pomagał - pracowaałam kilanaście lat w trudnych dla oka i skóry warunkach - komp na kompie, jarzeniówy i klima specjalnie ustawiona na suche powietrze i początkowo był ustawiony jako kuracja. I naprawdę zupełnie inne oko, zero czerwoności, wrażenia 'spuchnięcia' gałki i innych atrakcji jakie się przyplątywały.
A co najważniejsze, skończyły mi się permanentne zapalenia spojówek
Super, to i ja kupię, bo przyda mi się, coś skutecznego na problemy wyżej opisane Na dodatek można jedno opakowanie stosować 12 tygodni! Co jest naprawdę niezłym okresem dla tego typu preparatów! Dziękuję.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 07:53   #3433
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Alcon Opti-Free?
Nawilża, owszem, ale wcale nie lepiej niż jakikolwiek inny płyn
U mnie sprawdza się nawilżanie ciągu dnia raczej, kropelkami do soczewek, a najlepiej jak rano i wieczorem zaaplikuję żel GenTeal, dla mnie to Graal wsród nawilżaczy, kiedyś zaordynowała mi okulistka, ja teraz polecam innym i wszyscy zadolowleni
Jest też w kroplach, ale mam wrażenie, że żel lepszy
śliczne dzięki Misianko
ja soczewki noszę już z 10 lat, sporadycznie zdarzają mi się problemy z zaczerwienieniami, podrażnieniami itd, zawsze w nagłych przypadkach stosowałam po prostu sól fizjologiczną, ale zainteresował mnie żel GenTeal, czego dodatkowym atutem jak Beata. napisała, jest fakt, że jest ważny do 12 tygodni od otwarcia. skoro dbam o skórę to mogę zadbać i o oczy trochę bardziej
co się tyczy płynów do soczewek, to z doświadczenia wiem, że nie wszystkie są jednakowe, niektóre bardziej nawadniają soczewkę, przez co inaczej są one eksploatowane, co w przypadku miesięcznych, bo takie używam jest bardzo dużym plusem. mam już kilka typów które omijam szerokim łukiem, zawsze wracam do solo care aqua
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:03   #3434
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie fajnego

Na mnie z kolei nie działały dobrze wysokopółkowe kremy przeciwzmarszczkowe. Podrażniały mi skórę.
Od jakiegoś czasu stosuję pielęgnację (w miarę) naturalną lub apteczną o prostym składzie i nie jest źle. Nawilżam i odżywiam ile się da Tylko z przebarwieniami będę musiała powalczyć po ciąży. Gdyby nie one to miałabym całkiem ładną cerę. Niestety niewiedza + błędy młodości = skazy na twarzy (zbyt intensywnie się opalałam i w tym samym czasie stosowałam plastry antykoncepcyjne Evra... )

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Taszanta, jako, że jesteś bardziej zaawansowana na jakie portale ciążowo-matczyne warto zaglądać? Widzę, że masz suwaczek z fajnamama.pl. Może coś mi podpowiesz?
Wiesz co, takich stron jest mnóstwo, a ja nie mam jakichś ulubionych jak coś mnie nurtowało to wyszukiwałam po prostu przez google, ostatnio najwięcej czasu spędzam na forum Wizaż w Poczekalni, we właściwym ze względu na TP wątku - mnóstwo przydatnych informacji i tyle samo OT,i jeszcze polecam książkę "Ciężarówką przez 9 miesięcy", jeśli jeszcze nie czytałaś
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:16   #3435
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
śliczne dzięki Misianko
ja soczewki noszę już z 10 lat, sporadycznie zdarzają mi się problemy z zaczerwienieniami, podrażnieniami itd, zawsze w nagłych przypadkach stosowałam po prostu sól fizjologiczną, ale zainteresował mnie żel GenTeal, czego dodatkowym atutem jak Beata. napisała, jest fakt, że jest ważny do 12 tygodni od otwarcia. skoro dbam o skórę to mogę zadbać i o oczy trochę bardziej
co się tyczy płynów do soczewek, to z doświadczenia wiem, że nie wszystkie są jednakowe, niektóre bardziej nawadniają soczewkę, przez co inaczej są one eksploatowane, co w przypadku miesięcznych, bo takie używam jest bardzo dużym plusem. mam już kilka typów które omijam szerokim łukiem, zawsze wracam do solo care aqua
To też mój płyn nr 1 .
Kiedyś wydawało mi się, że wszystko jedno jaki się ma płyn, wszystkie takie same. Dawno temu używałam Baush & Lomb, potem była jakaś akcja z tymi płynami (coś tam ponoć w składzie wykryli, ale nie pamiętam co ) i się przerzuciłam na Solo Care i przy nim zostałam do dzisiaj, zwłaszcza, że jak pewnego razu nie udało mi się kupić Solo Care i wzięłam jakiś inny w mniejszej pojemności, to dopiero zobaczyłam różnicę. Wg mnie Solo Care najlepiej nawilża soczewki (oczywiście spośród płynów, nie kropelek itp. ) i jest dla mojego oka najbardziej komfortowy.
Solo Care niby jest dość drogi (zwłaszcza kupowany stacjonarnie), ale ja zwykle robię większe zakupy soczewkowe i płynowe w sklepie internetowym, to i rabat dostaję.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:34   #3436
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

baletnico_nataszo masz ładnego nika
O 12 tygodniach akurat Hihi pissała, ale do mnie tez ważne bardzo
Solo care tez bardzo lubie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:04   #3437
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Czy ta szczoteczka w Krakowie pojawiła się tylko w Galerii Krakowskiej czy w innych S. również? Co do samej szczoteczki, ja też dumam nad nią intensywnie, ale byłabym w stanie ją kupić tylko z rabatem -20%, bo cena regularna jest nie do przełknięcia

Z tego co czytałam to od września mają powoli pojawiać we wszystkich Sephorach

Ja też dumam nad Mia2
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:23   #3438
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
baletnico_nataszo masz ładnego nika
O 12 tygodniach akurat Hihi pissała, ale do mnie tez ważne bardzo
Solo care tez bardzo lubie
Dziękuję Beato moim marzeniem od dziecka było zostać baletnicą, ale zawsze byłam za tłusta jeśli kojarzycie reklamę z jakiejś sieci, w której lata tłusta baletnica na sznurku nad sceną to ja pewnie wyglądałabym podobnie. i rzeczywiście napisała to Hihi ;-)

Solo Care jest bezkonkurencyjny więc mam nadzieję, że Opti-Free będzie choć przyzwoity

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2013-08-29 o 09:31
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:53   #3439
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

bylam wczoraj w Mario i rabat 30% dostalam bez smsa, panie nawet o karte nie pytaly, w sumie dopiero przy kasie mnie o rabacie poinformowaly. w dodatku przy zakupie 2 rzeczy lakier do paznokci Mario za 1 gr.

BTW nasunelo mi sie dlaczego Mario sie u nas zamyka, ma problemy finansowe itp. - konsultantki, choc bardzo mile, zupelnie niekompetentne, np. prosze o tester podkladu z zoltymi tonami, a pani mowi, zebym wziela jakis rozowy, bo i tak przeciez uzywam pozniej pudru
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 10:34   #3440
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dziękuję Beato moim marzeniem od dziecka było zostać baletnicą, ale zawsze byłam za tłusta jeśli kojarzycie reklamę z jakiejś sieci, w której lata tłusta baletnica na sznurku nad sceną to ja pewnie wyglądałabym podobnie. i rzeczywiście napisała to Hihi ;-)

Solo Care jest bezkonkurencyjny więc mam nadzieję, że Opti-Free będzie choć przyzwoity
dla mnie są podobne, używamy ich w sumie wymiennie, a zarówno ja i Tzet nosimy szkła (choć ja częściowo jednodniowe) więc trochę płynów schodzi, zwłaszcza, ze tzet obchlapuje nimi wszystko, od umywalki po wannę
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 12:04   #3441
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Wiesz co, takich stron jest mnóstwo, a ja nie mam jakichś ulubionych jak coś mnie nurtowało to wyszukiwałam po prostu przez google, ostatnio najwięcej czasu spędzam na forum Wizaż w Poczekalni, we właściwym ze względu na TP wątku - mnóstwo przydatnych informacji i tyle samo OT,i jeszcze polecam książkę "Ciężarówką przez 9 miesięcy", jeśli jeszcze nie czytałaś
Dziękuję Powędruję potem do Poczekalni
A tej książki nie czytałam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 14:15   #3442
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tym balsamem brązującym Palmers się opaliłaś?
Tak.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 14:40   #3443
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
a ja wczoraj wyłożyłam zakupy na ladzie w S. a Pani mi powiedziała, że dopiero od piątku -20% :/ cyrk jakiś. w SP w której byłam, największym zainteresowaniem cieszyły się zarówno pampersiaki jak i płyny do soczewek. płyn wzięłam i ja- czy któraś z Was go stosowała wcześniej i może mi powiedzieć czy dobrze nawadnia soczewki?
Jaki płyn do soczewek, Bio True? Ja nie używam żadnych kropelek do oczu, a czasami zdarza mnie sie mieć soczewki z 18 h
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2013-08-29 o 14:46
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 16:10   #3444
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Akurat teraz kończę bio true i dla mnie jest porównywalny z opti free, czyli poprawny. Ja mam duża skłonność do alergii, oczy często zaczerwienione, przy kopmpie spędzam znacznie wiecej czasu niż powinnam
Staram sie oszczędzać oczy, jeżeli mogę noszę okulary zamiast soczewek, ale te jednak znacznie ułatwiają życie a jakie soczewki nosicie i polecacie ?
Bo soczewki przecież ważniejsze niż płyny
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 16:25   #3445
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Popełniłam włąśnie peirwsze zamówienia na iherbie, coś czuję ze wsiąknę

Beato zwykle ja noszę jednodniowe z Bausch&Lomb (testowałam chyba wszystkie dostępne na naszym rynku jednodniówki i te mi najbardziej się spodobały), od czasu do czasu noszę też dwutygodniowe Acuvue Oasys lub Acuvue Advance. Tżet nosi tylko te dwutygodniowe, jednodniowe mu nie leżą Wypróbuję te krople, które Misianek polecał, bo niestety od czasu do czasu moje oczy wyglądają fatalnie, zwłaszcza jak mało sypiam bo do drugiej w nocy kindla męczę U mnie jeszcze dobrze sprawdzają się krople ze świetlika, szybko przynoszą ulgę. No i czasem korzystam z wybielających, ale staram się nie za często. Plus zajadamy się (tzn ja się zajadam, a w Tżeta wpycham) wszystkim co dobrze robi na oczy, borówki, jagody, czarne winogrona, wino itp

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Jaki płyn do soczewek, Bio True? Ja nie używam żadnych kropelek do oczu, a czasami zdarza mnie sie mieć soczewki z 18 h
Uważaj, zebyś sobie oczu nie zniszczyła taką beztroską Moja ciotka (okulistka) mówi, że znamienne jest to, że nie zna żadnego okulisty, który nosiłby soczewki kontaktowe.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 16:27   #3446
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Staram sie oszczędzać oczy, jeżeli mogę noszę okulary zamiast soczewek, ale te jednak znacznie ułatwiają życie a jakie soczewki nosicie i polecacie ?
Ja tylko Oasys. Dla mnie sa doskonale. Mam suche oczy i miesieczne szybciej mi sie wysuszaja. Z tymi nie mam problemu.
Jakis czas temu kupilam polecane przez Misianke soczewki Softlens z Superpharm. Myslalam, ze sobie oczy wydlubie. Byly koszmarne. Nie dosc, ze strony nie podpisane, to soczewki byly twarde i wysuszaly sie predko. Do tego nie zwrocilam uwagi na ich wymiar. O 0,2 mialy krzywizne wieksza, a srednice tez chyba o 0,2 mm niz Oasys, do ktorych nawyklam. Bolaly, gniotly. Blee.

Moim najwiekszym soczewkowym zalem jest to, ze nie moge kolorowych nosic, bo mam zrenice za duze.

Z plynow i krople nie cierpie marki See L'eau. To jedyny producent, po ktorego wyrobach pieka i lzawia mi oczy.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-08-29 o 16:28
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 16:32   #3447
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Jaki płyn do soczewek, Bio True? Ja nie używam żadnych kropelek do oczu, a czasami zdarza mnie sie mieć soczewki z 18 h
rzecz się tyczy płyny opti-free który można było kupić wczoraj w duopaku w promocji za 30 zł.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Akurat teraz kończę bio true i dla mnie jest porównywalny z opti free, czyli poprawny. Ja mam duża skłonność do alergii, oczy często zaczerwienione, przy kopmpie spędzam znacznie wiecej czasu niż powinnam
Staram sie oszczędzać oczy, jeżeli mogę noszę okulary zamiast soczewek, ale te jednak znacznie ułatwiają życie a jakie soczewki nosicie i polecacie ?
Bo soczewki przecież ważniejsze niż płyny
mam astygmatyzm więc noszę soczewki toryczne- Pure Vision 2HD for Astigmatism

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42525012]Ja tylko Oasys. Dla mnie sa doskonale. Mam suche oczy i miesieczne szybciej mi sie wysuszaja. Z tymi nie mam problemu.
Jakis czas temu kupilam polecane przez Misianke soczewki Softlens z Superpharm. Myslalam, ze sobie oczy wydlubie. Byly koszmarne. Nie dosc, ze strony nie podpisane, to soczewki byly twarde i wysuszaly sie predko. Do tego nie zwrocilam uwagi na ich wymiar. O 0,2 mialy krzywizne wieksza, a srednice tez chyba o 0,2 mm niz Oasys, do ktorych nawyklam. Bolaly, gniotly. Blee.

Moim najwiekszym soczewkowym zalem jest to, ze nie moge kolorowych nosic, bo mam zrenice za duze.

Z plynow i krople nie cierpie marki See L'eau. To jedyny producent, po ktorego wyrobach pieka i lzawia mi oczy.[/QUOTE]

James, właśnie dlatego Cię drapały bo była i zła krzywizna i średnica niedopasowana. Krzywiznę dopasowują Ci do oka, więc odchylenie w którąkolwiek ze stron wiąże się z dyskomfortem. też kiedyś eksperymentowałam i się nadziałam na złą krzywiznę. oraz podobnie jak Ty nie znoszę płynu See L'eau, kompletnie się nie nadaje do soczewek.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 16:54   #3448
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
James, właśnie dlatego Cię drapały bo była i zła krzywizna i średnica niedopasowana. Krzywiznę dopasowują Ci do oka, więc odchylenie w którąkolwiek ze stron wiąże się z dyskomfortem. też kiedyś eksperymentowałam i się nadziałam na złą krzywiznę. oraz podobnie jak Ty nie znoszę płynu See L'eau, kompletnie się nie nadaje do soczewek.
Kropelki tez mnie od nich piekly.

Co do krzywizny to owszem . Nie zmienia to faktu, ze latwo sie wysuszaly i byly twarde. Po tygodniu palcem moglam wyczuc roznice, ktore to tygodniowe Oasys, a ktore tygodniowe Softlens.
Naprawde byly niskiej jakosci.

Z plynow uzywam tylko Solo, Opti-Free i Renu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 18:19   #3449
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja noszę soczewki Acuvue Oasys J&J - tylko te pasują do mojego oka.
Lubię płyn ze sklepu Twoje Soczewki - SEE L'EAU EyeCare Synergie (ten żółty) i niebieski SEE L'EAU EyeCare Ultra Flex HD. Ostatnio używałam też płynu Bio True i był ok. Renu zupełnie się u mnie nie sprawdził (a miałam taki dla oczu wrażliwych).
Solo Care kiedyś używałam, ale już nie pamiętam "jego specyfiki", skoro piszecie, że taki dobry, to może teraz kupię ten


Przyszedł sms z Loccitane:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4207.jpg (32,6 KB, 21 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 18:44   #3450
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

O soczewkach mówicie widzę. Ja nosiłam tylko Oasys i nie narzekałam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.