Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 21:06   #1021
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

no i po zakupach.

szału nie było, nazwanie tego wszystkiego "wyprzedażą" to lekka przesada.
najbardziej rozczarował mnie h&m , z ubranek dla Maksia tylko jedna rurka ubranek o długości jakiegoś metra, na której wisiało po kilka sztuk czterech rodzajów bluz i spodni. to ma być wyprzedaż, której afiszami sa całe szyby obwieszone?? wstyd, śmieszne, żenujace...
Zara też nie stanęła na wysokości zadania, letnie wyprzedaże były lepsze.
ale, mniejsza o to, bo z pustymi rękami nie wróciłam.

Ale kupiłam troszkę:
dla siebie: 1. bluza z Pull&Bear, 2. sweterek z Pull&Bear. 3. stanik z atlantica. 4. spodnie dresowe z Wójcika . 5. tusz z Loreala. 6. bluzkę ze Stradivariusa. 7. adidasy z Kangoroos. - sa śliczne, na takie polowałam od kilku miesięcy.

dla TŻ: sweter co by mu smutno nie było.

dla Maksia: 1. sweter h&m (cały czarny z wyszyta mała srebrną trupią czaszką ). 2. dwie pary body coccodrillo. 3. trzy bluzki z KappAhl

Cały dzien przeleciał, jak weszłam do Forum o 10:00, to tak łaziłam aż do 16:00... ... a potem moja karta odmówiła dalszego płącenia.. i pojechałam do domu.


Spotkałam sie z Olunek i Dominisiem. uroczy z niego aniołek, chyba jednak nie pzrepada za zakupami, nei chciał w wózku siedziec.
Szkoda, że Ola znów tak szybko musiała uciekac.

Olunek, zapomniałam zapytać czy do Twojej bartanicy doszedł ten strój baletnicy i czy jest zadowolona?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:13   #1022
katia21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 928
GG do katia21 Send a message via Skype™ to katia21
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Witajcie !!

Nie chce mi sie wiele pisac wiec odniose sie tylko do szkolenia:

mojego zapisałabym góra na 6 wykładów więc nie jest tak źle, ale zawsze może być lepiej
katia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:16   #1023
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Hejo ( jak mówią Teletubisie)

Zdjęcia dzieciaków bossskie

Kancia - pocieszyłaś mnie z tą mową bierną Wolałabym jednak, żeby Emcia zaczęła się wysławiać. Ułatwiłaby nam wszystkim życie

Co do grzybów, to ja daję narazie tylko pieczarki, a i to rzadko. Zresztą ja nie lubię grzybów leśnych, lubię wiedzieć co jem a na nich się po prostu nie znam

Iwka - moj też uczestniczyłby tylko w warsztatach o rzeczach zagubionych i prowadzeiniu przeze mnie pojazdów. Chociaż w tym drugim przypadku mamy umowę, że z mojej Cytrynki zawsze może wysiąść w przyspieszonym tempie a jak prowadzę jego "kolumbrynkę" to może sobie ciut ponarzekać ( ale zazwyczaj tego nie robi, bo jest w stanie wskazującym na spożycie)

Lea - jak tam było w Forum?

Amouage - ale ty kuchara jesteś

Minisiu - śliczny kaszkiet i suuuper w nim wyglądasz

Anula - fajna chata Ja gusyuję w nowoczesnych bryłach i na działce chciałam wybudować coś z płaskim dachem i przenikającymi tarasami, ale niestety wyglądałoby groteskowo w otoczeniu stromych daszków.

ps: pomóżcie kobiety: po sformatowaniu dysku nie otwierają mi się Wasze fotki. Co muszę zainstalować, bo już zapomiałam

Parę fot:
1,2, 3 - nasz wieczorny spacer ( nie śmiać się z mojej czołgówki i buciorków)
4,5 - nasz domek obecnie ( na prośbę Iwki)
6 - a to coś, nad czym pracowałyśmy z Jagodą przez weekend na konkurs plastyczny - szopka krakowska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Śnieg1.jpg (62,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Śnieg2.jpg (48,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Śnieg3.jpg (46,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Domek1.jpg (33,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Domek2.jpg (43,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Śzopka.jpg (90,6 KB, 13 załadowań)
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:20   #1024
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Dziewczyny co do grzybów to moja mama też mówi, że nie wolno, dzieci nie posiadają enzymu pomagającego w ich trawieniu czy jak. Ale ja czasami dodaję do sosu sproszkowane grzyby (odrobinka) i Krzysiowi zdarzyło się to zjeść i nic mu nie było. Ale powiem wam coś innego, bo dziecko sąsiadów moich przyjaciół (w wieku naszych pociech) podobno jadło wszystko. Rodzice cieszyli się, że je jak dorosły i szczycili się parówkami. Dziecko zachorowało i nie wiadomo co mu było, doszło już do takiego stanu, że lało się przez ręce. Okazało się, że miało wyrostek , no i nie obeszło się bez operacji.
Dzisiaj byliśmy na chrzcinach. Krzyś bawił się z innymi chłopcami, a raczej biegał za nimi, bo starsi. Na koniec był wypadek , popchnęli go wózkiem i upadając wpadł na słup, który był szerszy przy podłodze. Z całym impetem uderzył czołem o kant
(do podłogi było daleko i rączkami nie mógł się podeprzeć). Nie mogłam go uspokoić, ma guza i niewielkie rozcięcie, pewnie jeszcze będzie ogromny siniak. Chyba nadal go boli, bo jest marudny.

Co do szkolenia, to mój mąż załapałby się na większość. Dzień drugi, punkt 6 jest najlepszy

izuniak, a może nie zalogowałaś się na wizażu, bo u mnie tak bywa. Praca córki śliczna. A co się czepiasz butów i czołgówki (sama czasami chodzę w podobnej męża, kupił ją jak jeszcze były mało popularne, to jaki on wtedy zachwyt wzbudzał )
__________________

Edytowane przez kasia_mw
Czas edycji: 2009-01-04 o 21:30
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:25   #1025
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

lea - no to jednak trochę się obkupiłaś, fajnie że się z olunkiem spotkałyście /aparatu żadna nie miała???/

izuniak- fajna z WAs zimowa gromadka, hacjenda obrasta w siłę=ładnieje, szopka piękna-życzę Jagódce medalu

kasiu
- dla Krzysia buziolek, co do jedzenia niewskazanych lub zakazanych produktów i "nic mu nie było" - bo to podobno od razu nic nie będzie, chodzi o nadmierne obciążenie organizmu co może w przyszłości pokutować różnymi chorobami.

xantia- to juz przesadza z absencją na wątku, upomnienie
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.

Edytowane przez iwka2002
Czas edycji: 2009-01-04 o 21:31
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:37   #1026
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

izuniak, Wasz dom sprawia wrażenie takiego dużego, i wciąz bardzo mi się podoba.
a w Forum, tak jak napisałam szału wyprzedażowego nie ma. z dorosłych sklepów można coś fajnego wyłowić w Stradivariusie, Pull&Bear, Carry, Viceversa, Reserved.. inne sklepy raczej mało maja promocji.
A dziecięce- 5-10-15 bardzo fajne wyprzedaże- cąły asortyment coccodrillo- sporo, sporo, a h&m i reserved kids- dla mnie porażka. no i jeszcze Wójcik- drożyzna straszna nawet po obniżce, więc tylko dla siebie dres upolowałam.

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
lea - no to jednak trochę się obkupiłaś, fajnie że się z olunkiem spotkałyście /aparatu żadna nie miała???/
no nie, nie pomyslałam, żeby na zakupy aparat taszczyć.

kasiu, buziole dla Krzysia, do wesela się zagoi.

zmykam spac, papatki.

Jutro mój komp idzie do nowego własciciela, laptopa jeszcze nie mam, więc nie wiem, czy jutro zajrzę.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:40   #1027
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

iwka ja Krzysia nie karmię czym popadnie, a tego sosu to zjadł odrobinę, raz trochę więcej, ale to tak z naszego talerza, a tych grzybów to była szczypta. Od dziś już koniec, ani trochę . Zresztą my, tzn. Krzyś ma AZS.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 21:46   #1028
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
a ja słyszałam, że robienie chleba na zakwasie nie jest możliwe w maszynce oświeć mnie jak będziesz miała chwilkę
buziaki dla Ali
Kto takie rewelacje rozgłasza?? Ja robię chleb na zakwasie i na 100% robię to w automacie . Oczywiście zaczyn mam w słoiku, ale przekładam go do maszyny, uruchamiam program "ciasto" co 12 godzin ok. i wtedy jak urośnie to dodaje składniki właściwe na chleb. Z tego wyrobionego (w automacie) ciasta odejmuję zaczyn na następne pieczenie i tak od chleba do chleba .

Cytat:
Napisane przez juleczka1980 Pokaż wiadomość
Acha, dziewczyny, mam pytanie do was: Czy dajecie dzieciom grzyby w potrawie? Np. pierogi z kap i grzybami albo bigos itp. ? Bo moja mama mówi, że nie wolno .
Nie daję, są ciężkostrawne i nie mają żadnych wartości odżywczych - a dla samych walorów smakowych?? Hm... znam pyszniejsze rzeczy

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
xantia- to juz przesadza z absencją na wątku, upomnienie
Nie wspominaj mi o alkoholu! Brzydzę się alkoholem i pijakami

Praktycznie codziennie mam gości i codziennie piję . Nie, tak dalej być nie może - wprowadzam chwilową abstynencję


Alunia nadal ma katar. Zmykam spać, jutro NARESZCIE do pracy
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:00   #1029
Amouage
Raczkowanie
 
Avatar Amouage
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stolnica
Wiadomości: 54
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Kasiu moja też ma AZS...ale chyba się już kończy. Dieta to podstawa...A co do guza. Może spróbuj zrobić okład z sody? albo taki żelowy z apteki...można też pieluszkę przyłożyć. żeby krwiak się nie zrobił.
izuniak nie przesadzajmy tak se pitrasze a nie lubimy z mężem rutyny ;>

Dziewczyny a propos mowy biernej i wogóle. Ja migam z cóką. Zaczęłam jak miała 6 miesięcy a zaczęła odpowiadać mając 11 miesięcy. Teraz zamiast jęczeć i się frustrować pokazuje rączkami. I wcale słowniki nie są potrzebne...My korzystamy z American Sign Language, ale na zajęcia chodzimy gdzie jest "machane' po polsku.

Ale każda z Was może popierać słowa gestem bo to na tym polega. Rozwój strun głosowych, szczególnie u chłopców jest opóźniony. Natomiast rehabilitanci z CZD mówili że gryzienie, żucie i ssanie wspomaga rozwój mięśni odpowiedzialnych za mowę. Czyli kanapki i bidony z rurką, no i dmuchanie piórek, baniek i piłeczek...
__________________
jesteś tym co jesz, Twój pies i kot też...
Amouage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:16   #1030
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Hej
Widzę, że dziś sankowy dzień

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
A ja witam juz po zimowym spacerku- pierwszy raz bez wózka. Co prawda samodzielnego chodzenia było mało, ale za jedna łapke trzymana poszwędała się trochę moja córcia
Noo, gratki dlaWerki
Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
Meldujemy się po sankach
Napadało ,śniegu, ale mroźno i po godzince wróciliśmy do domku , bo akurat drzemka Hani i też było iwka "aaa"

To wrzucam kilka fotek
Ślicznie. Hania taka różowa panienka. Masz fajną czapkę.
Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem zrobiła sobie gripex, dzis pospałam do 9.20 i czuję sie dużo lepiej.
Szkoda że to już szkoła się zaczyna. Znowu trzeba będzie wcześnie wstawać, ale na szczęście za dwa tygo. ferie

Ja ostatnio chora jestem na ten dom:
http://www.dobry-dom.pl/projekt99,10...98_hetman.html
No to dobrze, że Cię nie rozłożyło.

Oj, szkoła... Też mi się nie chce Ale mając w perspektywie ferie - jakoś mi od razu lepiej

Nie pogardziłabym żadnym z domów
Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
minisia super zdjęcia my tez dziś na sankach bylismy zaraz wkleje kilka naszych

u nas ciagle pada ale bedzie bedzie biało
Super. A jaką wielką kulę trzyma! Mamusia widać, że też skorzystała z sanek
Cytat:
Napisane przez juleczka1980 Pokaż wiadomość
Acha, dziewczyny, mam pytanie do was: Czy dajecie dzieciom grzyby w potrawie? Np. pierogi z kap i grzybami albo bigos itp. ? Bo moja mama mówi, że nie wolno .
Zdarzyło się dać pieczarki albo uszka czy sos grzybowy.
Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
wiecie znów mam ostatnio doła to moje dziecko nic nie chce jesc a jego waga ciagle taka sama.

są też dobre rzeczy wiem, ze Adik odróznia kolory i chyba skozystam z okazji i spróbuje go nauczyć jednego lub dwóch

edit: ajanna ostatnio wpadłam na fajne artykuły i tam było napisane, ze jezeli dziecko rozumie duzo wyrazów to nie ma się co martwić, ze nie mowi. Gorzej jak nie kształtuję się mowa bierna - rozumienie wyrazów. Nasze maluchy powinny znac około 50 wyrazów (to gorna granica) ale znać a niekoniecznie mowić
Jak dziecko potrafi wykonać złozone polecenie np. Idź do pokoju i prznieś misia to znaczy, ze umie duzo i jest na dobrej drodze do rozwoju mowy
Ale chyba jeśli poza tym wszystko w porządku, to nie ma się czym martwić.
A ile waży?
Widzisz, jaki mądry!

Mikołaj rozumie co się do niego mówi, ale sam za dużo słów nie zna.
Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
dziewczyny muszę to wkleić, muszę bo się uduszę- czytajcie i potwierdzajcie udział WAszych TŻ w kursie. Mojego zapisuję na całość

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
i nadal nie mogę zabrać się do pracy ech ...
Ja też nmnie mam natchnienia, ale wszystko zdążyłam posprawdzać
Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
Hej kochane ja tylko przelotem Wklejam zdjecia Olivierka z sanek ;-)
Wygląda jakpomocnik św. Mikołaja
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;10344839]no i po zakupach.

Ale kupiłam troszkę:
[/quote]
To najważniejsze.
Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość
ps: pomóżcie kobiety: po sformatowaniu dysku nie otwierają mi się Wasze fotki. Co muszę zainstalować, bo już zapomiałam

Parę fot:
1,2, 3 - nasz wieczorny spacer ( nie śmiać się z mojej czołgówki i buciorków)
4,5 - nasz domek obecnie ( na prośbę Iwki)
6 - a to coś, nad czym pracowałyśmy z Jagodą przez weekend na konkurs plastyczny - szopka krakowska
Mi też się nie otwierają. Tzn. muszę otwierać w osobnym oknie. Ale ja nie formatowałam dysku.

Wszystkkie trzy jesteście super modnie przygotowane na przejażdżki sankami.
Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do grzybów to moja mama też mówi, że nie wolno, dzieci nie Na koniec był wypadek , popchnęli go wózkiem i upadając wpadł na słup, który był szerszy przy podłodze. Z całym impetem uderzył czołem o kant
(do podłogi było daleko i rączkami nie mógł się podeprzeć). Nie mogłam go uspokoić, ma guza i niewielkie rozcięcie, pewnie jeszcze będzie ogromny siniak. Chyba nadal go boli, bo jest marudny.
Ucałowania w czółko

Mikołaj też przywalił w kant szafki - kajon i siniak 2 w 1

Byliśmy na sankach
Mikołaj zadowolony. Podobała mu się jazda.

Zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m18n.jpg (54,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m18o.jpg (76,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m18p.jpg (96,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m18r.jpg (73,5 KB, 15 załadowań)
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:32   #1031
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

ewa a moj Adrian ma taka sama czapke jak Mikolaj.Z h&mu zliczna

a poza tym to czesc dziewczyny.. nie mialam ostatnio sily sie uzewnerzniac ale jestem i codziennie was czytam choc watek o swiadkach jehowych mnie pochlonal (znam jdnego swiadka wykluczonego, a reszte gonie jak moge)

poza tym xantia co do abstynencji to ja od nowego roku mam postanowienie nie picia piwa za duzo kalorii

dzis bylismy na pierwszych naukach przedmalzeskich Adi byl oczywiscie z nami i wytrzymal przez 1,5 godziny grzecznie (no moze prawie grzecznie).. nastepne nauki beda o dzieciach i ich wychowywaniu to my juz w sume moglibysmy sobie darowac.. no ale jak mus to mus.
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 07:08   #1032
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

widzę, ze juz większosć dzieciaczkó sanki zaliczyła

Ewa nie jest Ci zimno w uszy bez czapy ?
co do Adriana to nie ma tylko apetytu, waga była 9.600 a dzis wazyłam i 9.100 mam totalną załamkę bo co mi się uda trochę nadgonic to albo pozniej stoi w miejscu albo spada

kasia buziak w guza

Izuniak szopka pierwsza klasa no i zdjęcia cudne masz tam kamerdynera w tej chacjendzie

kupiłam wczoraj huggies pieluchomajtki na spróbowanie, fajowo się je zakłada i super leza na dupce szkoda, ze sa takie drogie
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 09:14   #1033
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Nareszcie w pracy!! Ale mi dobrze

Alunia obudziła się bez zatkanego nosia! Może to koniec kataru??
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 09:58   #1034
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

no zeby nie wrocił katar

Pati czy "my" mozemy jesc galaretki? mam do wykorzystania owoce i chciałam je zrobic z galaretkami dla małego ale nie wiem czy moze

czytam i chyba nie ma tam glutenu
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2009-01-05 o 10:07
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 10:16   #1035
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Czy u Was też mróz tak przypindolił?? U mnie dziś rano było -22 st. Żuk odpalił całe szczęście ale zamrożone miałam koło jedno, ABS się włączał po drodze i jaja w ogóle, już do mechaniora dzwoniłam .

Kropka, zimą się piwa nie pije , zimą się pije napoje rozgrzewające


Ach no i znów mam dylemat i jestem ZŁA!! Wczoraj zalogowałam się na maila, którego od lat nie używam, czasem tam zaglądam tylko i usuwam reklamy . Wczoraj pomiędzy 136 mailami znalazłam dwa od tatusia Elis. Pierwszy z końca listopada, że chciałby się z córką zobaczyć a drugi z drugiej połowy grudnia że rozumie, że nie chcę mu umożliwić kontaktu z dzieckiem. Wie dobrze, że używam na co dzień gmaila, sam mi go zresztą zakładał a tu nagle pisze na stary adres? Nie chcę go posądzać o to, że wysłał żebym NIE przeczytała. Zastanawiam się, czy i czy w ogóle teraz mu odpisywać. Pewnie sam chciał dać Elis te puzzle, które wysłał pocztą. Ale z drugiej strony mógł zadzwonić, prawda? W ogóle jakiś mało rozmowny w tych mailach. Jedno zdanie i koniec.

No dobra, wygadałam się. Heh, faceci...
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 10:42   #1036
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Xantia - u nas jeszcze nie jest tak zimno, dopiero dzisiaj w nocy ma być. Właśnie się zastanawiałam, czy Was nie pomroziło na tych Mazurach. A ty serio jeździsz żukiem ( ABS???) czy to taka ksywa dla jakiejs super fury
Co do facetów to szkoda gadać...

Kancia - kamerdynera nie ma i nie będzie Chyba że mąż.. To naprawdę nie jest wielka chata; 3 sypialnie, salon, jadalnia, kuchnia i dwie łazienki. Ten garaż z przodu powoduje to wrażenie wielkości.

Kropka - ja przerzuciłam się na wina i wódki, bo mi bandzioch zaczął rosnąć
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 11:13   #1037
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Amouage Pokaż wiadomość
Kasiu moja też ma AZS...ale chyba się już kończy. Dieta to podstawa...A co do guza. Może spróbuj zrobić okład z sody? albo taki żelowy z apteki...można też pieluszkę przyłożyć. żeby krwiak się nie zrobił.
U nas też już lepiej, ale Bebilon Pepti ciągle jest. Co do guza to nie pozwala sobie nic przyłożyć. Dzisiaj zachowuje się jakby go nie było. Obudził się z uśmiechem na ustach.

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
poza tym xantia co do abstynencji to ja od nowego roku mam postanowienie nie picia piwa za duzo kalorii

dzis bylismy na pierwszych naukach przedmalzeskich Adi byl oczywiscie z nami i wytrzymal przez 1,5 godziny grzecznie (no moze prawie grzecznie).. nastepne nauki beda o dzieciach i ich wychowywaniu to my juz w sume moglibysmy sobie darowac.. no ale jak mus to mus.
Ja po 3 piwach jestem chora, a po ćwiarteczce czystej to jakbym nic nie piła , winka to tak do smaku, po drinkach boli głowa. Więc czysta

A co do nauk to nam tłumaczyli kalendarzyk małżeński i naturalne planowanie rodziny

Dziękujemy wszystkim za buziaki w guza

Xantia napisz byłemu co i jak z mailem jakby nie pamiętał, tak do słuchu. Ja napisałabym, że nie zabraniam mu kontaktu z małą, przecież jest ojcem (a nawet jestem jak najbardziej za), ale jakoś widzę, że słabo o niego zabiega. I mógłby się bardziej postarać, już się popisał odmawiając podpisania dokumentów o obywatelstwo. Napisz tak jakoś, że to wszystko jego wina, a ty nie będziesz się razem z Alą napraszać. Uderz w czuły punkt, znasz go lepiej.

izuniak właśnie zauważyłam, że powierzchnia użytkowa wcale nie taka duża, ale po co tyle sprzątać? Fajnie, że macie podwójny garaż. Ale od frontu to prawie jak u Carinktonów (nie wiem jak to się pisze)
__________________

Edytowane przez kasia_mw
Czas edycji: 2009-01-05 o 11:16
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 11:17   #1038
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość
A ty serio jeździsz żukiem ( ABS???) czy to taka ksywa dla jakiejs super fury
Przecież pisałam, że to merol . Mercedes SPRINTER, ŻÓŁTY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mercedes_sprinter_van.jpg (17,3 KB, 10 załadowań)
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 11:20   #1039
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
Xantia napisz byłemu co i jak z mailem jakby nie pamiętał, tak do słuchu. Ja napisałabym, że nie zabraniam mu kontaktu z małą, przecież jest ojcem (a nawet jestem jak najbardziej za), ale jakoś widzę, że słabo o niego zabiega. I mógłby się bardziej postarać, już się popisał odmawiając podpisania dokumentów o obywatelstwo. Napisz tak jakoś, że to wszystko jego wina, a ty nie będziesz się razem z Alą napraszać. Uderz w czuły punkt, znasz go lepiej.

Mądrego to i dobrze posłuchać!! Thx!
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 11:22   #1040
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

xantia a co Ty w nim wozisz? To jako kto Ty w końcu pracujesz? Szefowa, kobita od parzenia kawy, czy kurier (żółty to DHL)? Nic dziwnego, ze nieźle Ci się powodzi, 3 fuchy

A co do rady, bo ja to potrafię podstępna i wredna być , jak to ruda
__________________

Edytowane przez kasia_mw
Czas edycji: 2009-01-05 o 11:24
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 11:24   #1041
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez kasia_mw Pokaż wiadomość
xantia a co Ty w nim wozisz?

Łóżeczko turystyczne Ali, fotelik, materacyk... Hmmmm, no i parę innych gadżetów
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 11:25   #1042
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Przecież pisałam, że to merol . Mercedes SPRINTER, ŻÓŁTY
OOOps, przeoczyłam I'm sorry
Musisz się czadersko prezentować w takiej bryczce

Kasia - ten caringtonowski to jest bok domku skierowany na południe, a garaż jest od frontu działki czyli od wschodu.
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 11:57   #1043
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

X panowie generalnie są dziwni
pola zjada kulki kociej karmy na szczęście bez konserwantów i z drobiu
Kanciu można galaretkę kisiel i budyń robię po domowemu ale oetkera (czy jak go zwą) są ok

Pola ma mega siniaka po pobraniu Pani widziałam nie była zbyt pewna w pobieraniu u takiego malca na oddziale zrobiły to o niebo lepiej ...

słabe to pocieszenie, ale Pola tez ostatnio wybitnie poobijana chodzi więc Was rozumiem w pełni ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 12:02   #1044
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Xantia to ci niespodzianka z tym emailem



ach zapytalam tz co zapamietal po naukach wczorajszych:
odpowiedzial:
-mam ci mowic ze cie kocham 12 razy dziennie a ty masz mi pozwalac chodzic na piwo z kolegami
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 12:06   #1045
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Xantia to ci niespodzianka z tym emailem



ach zapytalam tz co zapamietal po naukach wczorajszych:
odpowiedzial:
-mam ci mowic ze cie kocham 12 razy dziennie a ty masz mi pozwalac chodzic na piwo z kolegami


To potwierdza specyficzny tok męskiego myślenia
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 12:46   #1046
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

witajcie kochane !
dlugo nie pisalam ale jak juz rozmawialam z lea poprostu mam wstret do kompa ostatnio ale tylko na pisanie czytam was codziennie
u nas sniegu po kolana...dominika
szalejemy na sankach : mis lubi wstawac na nich, tz-jak sie go ciagniea babcia zjezdzac z gorek...a ja musze lubic pchanie i ciagniecie sanek

spotkanie z lea odbylo sie pod znakiem zakupow, niestety to byla pora dzemki ominika wiec byl marudny, nie chcial siedziec w wozku a w drodze powrotnej ...zasnal a mam ok 5 minut spacerkiem od forum do domu musialam go cucic i biec do domu brodzac po kostki w sniegu
powtorze sie ale lea jest super kobietka szalona i wesola a i poznalam mame chrzesna Maksia- piekna dziewczyna

lea ja tez zapomnialam powiedziec: stroj doszedl przed samymi swietami, Hania zachwycona caly dzien w nim biegadziekuje

tyle narazie bo ziemniaki wzywaja mnie
buziaki dla wszystkich dzieciaczkow tych chorych i tych zdrowych :


wszystkie dzieci piekne na fotkach i takie juz duuuuze
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 12:47   #1047
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
hej z rana jestem po imprezce wytańczyłam sie uciekamy na sanki
zazdroszczę i renifera też

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Mam teraz dwa priorytety zakupowe:

- śniegowce!!!
- nieprzemakalne spodnie /narciarki /o ile istnieją na świecie nieprzemakalne/
no ja właśnie nie wiem, czy kupować sanki i śniegowce, czy zaraz się ta zima skończy

słyszałyście jakieś prognozy? a co do kombinezonów, to jednoczęściowe wg mnie dużo praktyczniejsze - szybciej się przebiera

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
wiecie znów mam ostatnio doła to moje dziecko nic nie chce jesc a jego waga ciagle taka sama. Juz nie wiem jak mam go zachęc, co mu dawac, zeby wiećej przybierał. Od 3 tygodni mleko wsuwa z sinlakiem. To jedyna rzecz jaką chętnie zje. Normalne zarcie pociapie, pociapie i tyle jedzenia. Dziś w akcie desperacji zrobilam frytki zjadł 10 sztuk. Przez cały dzien zjadł z 500ml mleka 4 łyzki zupy, grejfuta, i te nieszczesne frytki. Co ja bym dała, zeby on wyjadał z talerza nam CZasem miał takie dni, ze jadł duzo i rózne rzeczy a teraz...

to się wyzaliłam

są też dobre rzeczy wiem, ze Adik odróznia kolory i chyba skozystam z okazji i spróbuje go nauczyć jednego lub dwóch
Mały ma taką sztuczna pomarańczową chryzantemę jeszcze z 1.11. Wyrwał z niej jeden płatek i leciał z pokoiku do nas do pokoju jak perszing. Myśle sobie co sie stało a on zatrzymał się przy pomarańczowej zasłonie i krzyczy i pokazuje. Najpierw na płatek a pozniej na zasłone i przykłada płątek do zasłony zajarzyłąm, ze chodzi mu o to, ze są w takim samym kolorze Pochwaliłam go i powiedziałam, ze ma racje, ze oba przedmioty są pomarańczowe

no to tyle gadania na razie bez odbioru

edit: ajanna ostatnio wpadłam na fajne artykuły i tam było napisane, ze jezeli dziecko rozumie duzo wyrazów to nie ma się co martwić, ze nie mowi. Gorzej jak nie kształtuję się mowa bierna - rozumienie wyrazów. Nasze maluchy powinny znac około 50 wyrazów (to gorna granica) ale znać a niekoniecznie mowić
Jak dziecko potrafi wykonać złozone polecenie np. Idź do pokoju i prznieś misia to znaczy, ze umie duzo i jest na dobrej drodze do rozwoju mowy
pocieszyłaś mnie z mówieniem - dzięki
co do jedzenia, to myślę, że trzeba próbować nowych smaków - jakiś b egzotycznych - w końcu coś podejdzie. a poza tym - czy to nie przez kolejne zęby super z tym odróżnianiem kolorów


Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
dziewczyny muszę to wkleić, muszę bo się uduszę- czytajcie i potwierdzajcie udział WAszych TŻ w kursie. Mojego zapisuję na całość /ukrDŁAM Z INNEGO WĄTKU/




ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN
>>>>
>>>>
>>>> Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia:
>>>>
>>>> DZIEŃ PIERWSZY
>>>>
>>>> 1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU
>>>> Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją.
>>>>
>>>> 2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH?
>>>> Dyskusja.
>>>>
>>>> 3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ.
>>>> Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów.
>>>>
>>>> 4. NACZYNIA I SZTUĆCE:
>>>> CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO
>>>> ZLEWU?
>>>> Debata panelowa z udziałem ekspertów.
>>>>
>>>> 5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA
>>>> Linia pomocy i grupy wsparcia.
>>>>
>>>> 6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY
>>>> Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych
>>>> miejscach
>>>> a przewracanie domu do góry
>>>> nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania.
>>>>
>>>> 7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU
>>>> SPÓŹNIENIA
>>>>
>>>> Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego.
>>>>
>>>>
>>>>
>>>>
>>>> DZIEŃ DRUGI
>>>>
>>>> 1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ?
>>>> Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne.
>>>>
>>>> 2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA
>>>> ZDROWIA.
>>>> Prezentacja PowerPoint.
>>>>
>>>> 3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ.
>>>> Wspomnienia tych, którzy przeżyli.
>>>>
>>>> 4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI.
>>>> Gra na symulatorze.
>>>>
>>>> 5. DOROSŁE ŻYCIE -
>>>> PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ.
>>>> Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról.
>>>>
>>>> 6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH.
>>>> Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.
>>>>
>>>> 7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE.
>>>> Dostępni indywidualni psychoterapeuci.
>>>>
>>>> 8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY.
>>>> Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja
mojego zapisałabym na 6 tematów
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:08   #1048
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

Amouag a może napisz coś więcej os obie, córeczce... ?? zawsze fajnie jak ktoś do wątku dołączy, ale nie potrafię Twoich postów "umiejscowić", są takie wyrwane z kontekstu, gdy nie wiem nawet jak Twoja córcia ma na imię.
więc przedstaw się ładnie.

ewa, Miki nawet na sankach taki elegancki i czyściutki... Maksia to rzadko mozna czystego zobaczyć...
Ale śniegu to u Was niewiele... u nas tak w nocy nasypało, ze jakieś 20 cm leży jak nic. Ale my wciąż w domu, termometr wskazuje 6 stopni na minusie.. to chyba za zimno na pierwszy spacer po tak długiej przerwie, jak myślicie?
Tym bardziej, ż emoje dziecie spokojnie nie usiedzi w wózku czy na sankach tylko z rozdziawioną buzinką po całym podwórku będzie biegać..

kropka, co to za wątek o świadkach jehowy? jakiś kontrowersyjny? dawaj linka.
ja mam kilku znajomych tego wyznania i są oki.
z jedną nawet regularnie się spotykam, ma synka młodszego o 2 miesiące od Maksia, chłopcy świetnie się razem bawią, a my zawsze miło poklachamy.

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
co do Adriana to nie ma tylko apetytu, waga była 9.600 a dzis wazyłam i 9.100 mam totalną załamkę bo co mi się uda trochę nadgonic to albo pozniej stoi w miejscu albo spada
kurcze, to naprawdę chudzinka z Apusia. jeśli waga stoi w miejscu to chyba żadna tragedia, ale żeby spadała jak już i tak nie jest zbyt wysoka..? A lekarz co sądzi o tych spadkach wagi Apusia?

Xantia, oby u Alusi katar był na finiszu,
a tatuś Elis, brak mi słów, faceci jak żadne inne boskie stworzenie potrafią z siebie idiotów zrobić.

Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość
A ty serio jeździsz żukiem ( ABS???) czy to taka ksywa dla jakiejs super fury
myślałam, że padnę.
ale nie gniewaj się izuniak, mam dziś dobry humor, wszytsko mnie abwi.

Mój teściu ma dziś urodziny, wieczorem imprezka.
jeszcze mam komp, ale o 16:00 będzie już spakowany.
Tymczasem zanim kupię nowego laptopa, TŻ da mi swojego firmowego. więc będę non stop.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:09   #1049
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

hejo,

u nas nadal pięknie, ale dzisiaj to niania spacerowała z Weronką

Jeśli chodzi o buty zimowe to BIEDA!!!!!Jutro szukam dalej, ale jestem zła!!! Jakie buty na snieg WAsze Bąble mają?

kropka
- my jak chodziliśmy na nauki to na wykładzie nawiedzonej Pani od wstrzemięźliwości sex. i naturalnych metod anty NIKT nie wytrzymał- WSZYSCY wyszli przed czasem, nawet na podpisy na wszechmocnych kartkach z listą obecności nie czekaliśmy.

xantia- Twój ex jest ....udany / brakuje mi adekwatniejszego słowa/Kiedy zaliczacie Olsztyn?

ajanno- mój tata słyszał,że o ma być zima stulecia nawet...podobno... oby nie...
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:39   #1050
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Wink Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy V

E podobno z Tą zimką az t5ak źle ma nie być - choć kilka dni dla mnie ok wybije nam meszki i komary z rzeczki, która płynie kilka metrów od naszego domu

Kanica martwie sie o Apusia kieyd jakaś morfologia poziom żelaza? moze hormony - mozę ma zaburzenie po Tobie nie gdybam już alezdaje sobie sprawę Co Ty musisz przezywać a dawałam Ci super prosty przepis na cistka ryżowe? (opakowanie kleiku pół - cała szklanka cukru pół kostki margaryny i oliwa + troche wody dodaje - wtedy nie są takie suche - wyrabiasz ciasto gęste forumujesz kulki i w piekarniku na 180 stopni ok 20 min) sa super mozna nimi zabijać
Małz kupil mi też fajną książkę kucharską dla bezglutków
http://www.gandalf.com.pl/b/dieta-be...dy-i-przepisy/
duzo prostych i fajnych przepisów

Iwka z tymi butami nic mi nie mó małż stwioerdził ze kupi Poli malutkie stuptuty takie jak on ma na śnieg w góry http://www.ceneo.pl/1188804

Cytat:
Tymczasem zanim kupię nowego laptopa, TŻ da mi swojego firmowego. więc będę non stop.
Lea nie wyobrażam sobie wątku bez Ciebie
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.