Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-10, 11:14   #931
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Według mnie puder sypki Estee Lauder,odcień Sun Kiss 11 wogóle nie nadaje się do jasnej karnacji,ale osoby z normalną-średnią będą zadowolone,bo sam puder jest przepiękny .
Od soboty zaczęłam przyciemniać sobie buzię fluidem brązującym do twarzy Loreal NutriBronze.Jest tak lekki,wchłania się do matu,dosłowwnie wnika w skórę i nie czuć go.Polecam,bo napweno wejdzie i na rynek polski.Praktycznie od razu można robić makijaż .Super .

http://www.lorealparis.fr/produit-be...e-visage.xhtml

ja bardzo lubie Nutribronze do ciala. Nie masz czasem porownania do niego? tzn. glownie w kwestii koloru, bo na mnie znakomita wiekszosc balsamow brazujacych daje paskudny pomaranczowy kolor
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 11:31   #932
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
ja bardzo lubie Nutribronze do ciala. Nie masz czasem porownania do niego? tzn. glownie w kwestii koloru, bo na mnie znakomita wiekszosc balsamow brazujacych daje paskudny pomaranczowy kolor
Balsamu jeszcze nie miałam,mam zamiar go kupić następnym razem,jak Nivea mi się skończy .Ale wydaje mi się,że kolor powinien być identyczny,bo to w sumie to samo tylko pod inną postacią i z innym przeznaczeniem (do twarzy fluid ma dwie wersje:do jasnej karnacji i do ciemniejszej).Aha.Jest jeszcze krem do twarzy,ale to chyba do suchej cery bardziej .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 11:33   #933
opiumm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Zdrap delikatnie- nożem, żyletką - skamieniałą warstwę
A ja myślałam, że to tylko ja mam takiego pecha. U mnie skamieniały wszystkie "części brązowe", a "różowe" są ok. Skrobanie nic nie daje.
A'propos żeli brązujących - wiecie czy jeszcze gdzieś można dostać Lancome Star Bronzer? Lepszego do tej pory nie znalazłam, a próbowałam wiele.
opiumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 11:36   #934
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez opiumm Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że to tylko ja mam takiego pecha. U mnie skamieniały wszystkie "części brązowe", a "różowe" są ok. Skrobanie nic nie daje.
A'propos żeli brązujących - wiecie czy jeszcze gdzieś można dostać Lancome Star Bronzer? Lepszego do tej pory nie znalazłam, a próbowałam wiele.
W terracocie dla blondynek?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 11:40   #935
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Balsamu jeszcze nie miałam,mam zamiar go kupić następnym razem,jak Nivea mi się skończy .Ale wydaje mi się,że kolor powinien być identyczny,bo to w sumie to samo tylko pod inną postacią i z innym przeznaczeniem (do twarzy fluid ma dwie wersje:do jasnej karnacji i do ciemniejszej).Aha.Jest jeszcze krem do twarzy,ale to chyba do suchej cery bardziej .
oby, bo to roznie jest (moga sie roznic skladem jakos). Do ciala polecam z czystym sumieniem
a jeszcze odpytam - bo mnie teraz z kolei Nivea kusi - daje ladny kolor? tzn. bez pomaranczy?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 11:43   #936
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez opiumm Pokaż wiadomość
A'propos żeli brązujących - wiecie czy jeszcze gdzieś można dostać Lancome Star Bronzer? Lepszego do tej pory nie znalazłam, a próbowałam wiele.
http://allegro.pl/item183889811_lanc...m_podklad.html ?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 11:43   #937
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
oby, bo to roznie jest (moga sie roznic skladem jakos). Do ciala polecam z czystym sumieniem
a jeszcze odpytam - bo mnie teraz z kolei Nivea kusi - daje ladny kolor? tzn. bez pomaranczy?

Bez pomarańczy,bardzo stopniowo i bardzo naturalnie-delikatnie,ja tak lubię.Nie lubię balsamów brązujących,które od razu nadają mi mocny efekt,mam bardzo jasną karnację,chcę mieć kontrolę nad tym wszystkim .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 12:01   #938
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Od soboty zaczęłam przyciemniać sobie buzię fluidem brązującym do twarzy Loreal NutriBronze.Jest tak lekki,wchłania się do matu,dosłowwnie wnika w skórę i nie czuć go.Polecam,bo napweno wejdzie i na rynek polski.Praktycznie od razu można robić makijaż .Super .

http://www.lorealparis.fr/produit-be...e-visage.xhtml
o to na upały powinien być fajny
i na wyjazd.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 12:08   #939
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

wyszperałam na allegro kosmetyki BlackRadiance, myślicie, że ten najjasniejszy sypki byłby dobry na delikatną opaleniznę?

http://www.allegro.pl/search.php?str...cat_no_limit=1
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 12:08   #940
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Bez pomarańczy,bardzo stopniowo i bardzo naturalnie-delikatnie,ja tak lubię.Nie lubię balsamów brązujących,które od razu nadają mi mocny efekt,mam bardzo jasną karnację,chcę mieć kontrolę nad tym wszystkim .
no to moge spokojnie kupic, bo tez mam takie oczekiwania . Dzieki
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 13:21   #941
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Maja, gdzie kupiłaś ten puder i ile kosztował?
Szukałam go u nas w Sephorach, ale nie mają 02 Sunkissed. Widziałam tylko ciemniejsze: 03 i 04.
Kupił mój TŻ w Opolskiej perfumerii. Nie wiem jak było z kolorami, bo kolor dobrały mu pewnie panie Płacił 110 zł.

Z kolorami nawet nie widziałam jakie sa dostepne, bo mnie interesował Amber bronze Estee Lauder, i co najśmieszniejsze, o tym, ze już ich nie ma uświadomił mnie mój TŻ, a potem weszłam na ten wątek i zobaczyłam nową serię.
Tak czy siak, na razie jestem zadowolona. Clinique jest delikatniejszy, mniej rozswietlający i jasniejszy od Amber Bronze 11 Sun Kiss.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clinique.jpg (67,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clinique2.jpg (78,4 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clinique3.jpg (69,8 KB, 92 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 13:53   #942
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Kupił mój TŻ w Opolskiej perfumerii. Nie wiem jak było z kolorami, bo kolor dobrały mu pewnie panie Płacił 110 zł.

Z kolorami nawet nie widziałam jakie sa dostepne, bo mnie interesował Amber bronze Estee Lauder, i co najśmieszniejsze, o tym, ze już ich nie ma uświadomił mnie mój TŻ, a potem weszłam na ten wątek i zobaczyłam nową serię.
Tak czy siak, na razie jestem zadowolona. Clinique jest delikatniejszy, mniej rozswietlający i jasniejszy od Amber Bronze 11 Sun Kiss.

Dziękuję

Bardzo mi się podoba ten Clinique na zdjęciu. Zacznę poszukiwania
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 15:59   #943
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
no to moge spokojnie kupic, bo tez mam takie oczekiwania . Dzieki

Nie ma za co
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:44   #944
opiumm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dziękuję za wskazówkę, nigdy nic nie kupiłam na allegro, stąd nie wpadło mi do głowy, że tam można będzie znaleźć. Zresztą, tam wszystko można znaleźć
A mówiąc o pudrze, który mi skamieniał - miałam na myśli wersję "dla blondynek"
opiumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 17:37   #945
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez opiumm Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówkę, nigdy nic nie kupiłam na allegro, stąd nie wpadło mi do głowy, że tam można będzie znaleźć. Zresztą, tam wszystko można znaleźć
Prawie wszystko, ale i tak je uwielbiam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:53   #946
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Maja, jakie piękny ten puder Clinique, kusisz, a chodzę koło niego już miesiąc, oglądałam tester w Sephorze, ale nie wyglądał tak kusząco. Zazdroszczę tego "zajączka", który przynosi piękne puderki.
Super jest ten płaski pędzel, ja właśnie takim nakładam ostatnio brązery, bo:
a) w ten sposób nie robią mi się smugi, zamiast omiatać twarz, nakładam brązer metodą kreskowania i cieniowania, widziałm to na stronie Chanel, dzieki temu moge nakładać brązer nie tylko w formie różu na policzki;
b) płaski pędzel przylega do skóry i nie drapie w przeciwieństwie do wszelkich dużych, okragłych pędzli, które prowadzi się prostopadle do skóry i dlatego one drapią swoimi końcówkami, przez co zawsze wyglądam jak burak.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:59   #947
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Smoku, gdzie widziałaś ten brązer? Byłam w Sephorze w Galerii Dominikańskiej i tam nie mieli nr 02.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:03   #948
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

W Koronie widziałam tester, ale czy pudry mieli na stanie - to nie wiem, coś mi się kołacze, że mieli.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:12   #949
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Maja, jakie piękny ten puder Clinique, kusisz, a chodzę koło niego już miesiąc, oglądałam tester w Sephorze, ale nie wyglądał tak kusząco. Zazdroszczę tego "zajączka", który przynosi piękne puderki.
Super jest ten płaski pędzel, ja właśnie takim nakładam ostatnio brązery, bo:
a) w ten sposób nie robią mi się smugi, zamiast omiatać twarz, nakładam brązer metodą kreskowania i cieniowania, widziałm to na stronie Chanel, dzieki temu moge nakładać brązer nie tylko w formie różu na policzki;
b) płaski pędzel przylega do skóry i nie drapie w przeciwieństwie do wszelkich dużych, okragłych pędzli, które prowadzi się prostopadle do skóry i dlatego one drapią swoimi końcówkami, przez co zawsze wyglądam jak burak.
Marudziłam pół tygodnia, że mi koleżanka potłukła, to mój Kłólik nie wytrzymał tego marudzenia Zrobił to chyba dla swojego spokoju.
Pedzel - tak jest naprawdę rewelacyjny. Płaski, ale duży, nie można porobić zacieków, placków. No i jest dsuper delikatny i nie trze.
Nie pomyslałam, o tym, że takie okrągłe pędzle drażnią skóra, bo nakładają puder prostopadle do skóry. I faktycznie, zawsze jestem wtedy "podrapana".
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 11:21   #950
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Dzięki Smoku, przejadę się tam w przyszłym tygodniu i obejrzę
Na zdjęciu mi się BARDZO podoba.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 12:28   #951
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Potwierdzam, ze plaskie pedzle sa najlepsze do prasowancow i tym samym do wiekszosci brazerow. Ja gdy nie mam w danym momencie pod reka plaskiego pedzla nakladam okraglym ale strona "boczna" glowki, wzdluz wlosia, moze to i dziwne ale sie sprawdza Poza tym mam manie "scierania", zuzywania wszystkiego rownomiernie - nie lubie jak mi w srodku przeswituje spod opakowania

Maja gratulejszyn Krolika
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 14:23   #952
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Max Factor Bronzing Pearls

Wpadłam do Douglasa nie kupić nic, kupiłat oto ten brązer zachęcona przez wizazystkę MF.

W skrócie, bo nie mam czasu - później się rozpiszę:

dośc ceglasty odcień
delikatne malutkie srebrne!!! drobinki
idealnie się nakłada skośnym pędzlem - równiutko, nie tworzy plam

Nie wiem jak trwałość, dopiero zaczynam testować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1026.jpg (36,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1019.jpg (22,8 KB, 42 załadowań)
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 22:31   #953
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ze plaskie pedzle sa najlepsze do prasowancow i tym samym do wiekszosci brazerow. Ja gdy nie mam w danym momencie pod reka plaskiego pedzla nakladam okraglym ale strona "boczna" glowki, wzdluz wlosia, moze to i dziwne ale sie sprawdza Poza tym mam manie "scierania", zuzywania wszystkiego rownomiernie - nie lubie jak mi w srodku przeswituje spod opakowania

Maja gratulejszyn Krolika
Vril - jak mam okrągły pędzel, robię dokładnie jak Ty, inaczej mnie drapie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 07:53   #954
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ze plaskie pedzle sa najlepsze do prasowancow i tym samym do wiekszosci brazerow. Ja gdy nie mam w danym momencie pod reka plaskiego pedzla nakladam okraglym ale strona "boczna" glowki, wzdluz wlosia, moze to i dziwne ale sie sprawdza Poza tym mam manie "scierania", zuzywania wszystkiego rownomiernie - nie lubie jak mi w srodku przeswituje spod opakowania

Maja gratulejszyn Krolika
Dziekuję

Też tak ak Ty i Smok używam tej bocznej części pedzla, kiedy maluję sie zwykłym pędzlem.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 11:50   #955
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

No prosze, czlowiek mysli, ze odkryl jameryke, a tu zonk To sie chyba nazywa"inteligencja genowa" - podswiadome wybieranie najlepszego rozwiazania. Znaczy, konstruktywne z nas dziewoje
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 13:02   #956
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A puder brazujacy Pierre Arthes jest bardzo przyjemny tylko smierdzi okrutnie;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:25   #957
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

http://allegro.pl/item185605691_guer...n_nowosc_.html testowal ktos nowy puder guerlain
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:40   #958
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op


01 to bardziej roz niz brazer, nadaje sie do cer jasnych, dla bardzo jasnych moze byc za intensywny. Oczywisice jak w wiekszosci nowosci Guerlaina jest z drobinkami. Ladnie sie nadklada, bez smug, efekt mozna stopniowac. Dolaczony pedzelek nadaje sie bardziej do poprawek w ciagu dnia niz do poczatkowego makijazu.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 22:08   #959
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ja jestem tym różem zachwycona.Ostatnio nawet myślę,by kupić jeszcze jedną sztukę,na zapas,bo to niestety limitowanka .Ja mam cerę bardzo jasną,i by 01 był widoczny,muszę nałożyć nawet dwie-trzy warstwy.Efekt można stopniować.Także do bladych,nawet białych cer polecam jak najbardziej .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 17:12   #960
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Ha! Widzę wielkie zainteresowanie moim postem

Ale i tak podzielę się wrażeniami
Testuję sobie tego nowego Max Factora i jestem pod wrażeniem - kolor okazał się wcale nie ceglasty ale ładnie delikatnie opalony. Jest bardzo trwały i bez problemu moge go używac na "gołą" buźkę. Nakłada się bardzo równomiernie i trudno przesadzić z ilością. Słodko mieni się w słońcu - nienachalnie, srebrzyście.

Daje efekt takiej świeżej opalenizny. Polubiliśmy się
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.