Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 16:04   #2371
joannah
Rozeznanie
 
Avatar joannah
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do joannah
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cześć dziewczynki !!!

Chciałam się z wami przywitać po mojej długiej nieobecności spowodowanej brakiem komputera.

Kubuś robi postępy i pomału zaczyna chodzić za rączke, ale nie za długo, bo ma jeszcze słabe nóżki i siada. Robi kupke codziennioe na nocnik. Ma już 9 ząbków teraz idą mu trzy czwórki naraz, znosi to strasznie boleśnie.
Ma już tylko jedną drzemke w ciągu dnia, ale z tym spaniem to różnie, czasami śpi tylko godzinke a czasami 2 godzinki.

ajanna-co do walizek, to my ostatnio jak lecieliśmy to mieliśmy jedną walizke materiałową, tylko usztywnianą, ajedną plastikową, ale nie pamiętam jaka to firma.
joannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 16:26   #2372
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

czesc za nami kolejny mega dzien, nawet znow na obiedzie w sukiennicach bylismy.. wieczorem za to papryka cdn..

Kanciu Minisiu dla mnie Jolanta Rutowicz jest jakims niesamowitym zjawiskiem, kobieta ktora mowi ze jej wzorcem jest Frytka wyglada jak z filmu sado maso lub dla odmiany jak barbie, nie dopuszcza do sibie ani slowa krytyki.. naprawde zjawisko niespotykane.. szkoda ze cale fakty i superekspresy tak o niej wypisuja bo tylko nakrecaja te niepotrzebne zainteresowanie Jolanta..

Ajanna ja mam bardzo fajna walizke Dunlop ale moglabys sie zmiescic w niej ty tz blizniaki i corka i jeszcze bagaze

co do imion to mi sie odobaja:
Natalie Rose
Tomasz

Lea mysle ze najpierw szczera rozmowa z tz nawet jesli bedzie bolesna to sie przyda.. ja po kilku latach zwiazku tez nie mialam ochoty na sex ale to bylo wynikiem tego ze po pierwsze nigdy z ex nie mialam orgazmow, po drugie denerwowal mnie w lozku i poprostu staralismy sie robic to tak aby on myslal glownie o mnie a nie o sobie..
dacie rade z tz
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:23   #2373
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Xantia dzięki za odzew w sprawie walizek kurczę, a miałaś jakieś tańsze walizki i się rozpadły, czy od razu od górnej półki zaczynałaś? bo szczerze mówiąc, to ja czegoś tańszego jednak szukam a może ktoś jeszcze coś wie?
Ja osobiście wystartowałam od razu z Delseyem, ale ex kupił sobie kiedyś walizkę noname (chciał przyoszczędzić ) i zamek się rozwalił po kilku lotach. Od tamtego czasu zmienia walizki co ok. 3-4 lata i kupuje tylko Samsonite. Jeśli walizki mają Ci służyć nie tylko na ten jeden raz, to raczej sugerowałabym te z wyższej półki. Generalnie przy zakupie walizki zwróć uwagę na ich masę własną - ważne w samolocie, gdzie ma się ograniczenia wagowe.

Cytat:
a co do diety to może spróbuj po prostu zwiększyć ilość świeżych warzyw i owoców w diecie? na pewno nie zaszkodzi no i możesz jeszcze zastąpić wszelkie białe mąki razowymi (makarony, kasze, chleby, ciasta itp.) nic więcej - smacznego - nie przychodzi mi do głowy. a, i szczerze mówiąc podziwiam Cię wiem, jak to jest - jak przestawałam palić, to apetyt też miałam straszny - zjadałam dużą tabliczkę czekolady na raz, a to i tak nie było najgorsze, bo o zmianach nastroju nie wspomnę
Wszysko się zgadza, ale ja mam takie okropne ssanie . Żarłabym i żarła!! I szukam czegoś na zapchanie, żeby nie czuć głodu. I chyba wrócę do mojej starej, sprawdzonej metody - picie dużej ilości wody . Upierdliwe to jest, bo co chwila trzeba latać olewać moczykiem ale działa...

Cytat:
Napisane przez joannah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki !!!

Chciałam się z wami przywitać po mojej długiej nieobecności spowodowanej brakiem komputera.

Kubuś robi postępy i pomału zaczyna chodzić za rączke, ale nie za długo, bo ma jeszcze słabe nóżki i siada. Robi kupke codziennioe na nocnik. Ma już 9 ząbków teraz idą mu trzy czwórki naraz, znosi to strasznie boleśnie.
Ma już tylko jedną drzemke w ciągu dnia, ale z tym spaniem to różnie, czasami śpi tylko godzinke a czasami 2 godzinki.

ajanna-co do walizek, to my ostatnio jak lecieliśmy to mieliśmy jedną walizke materiałową, tylko usztywnianą, ajedną plastikową, ale nie pamiętam jaka to firma.
No super, teraz będziesz już regularnie??

No i gratki wielkie za nocnik!!
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:31   #2374
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Hejo z wieczora!

Cytat:
Napisane przez ewa.nea Pokaż wiadomość
Hej



Wyszły mu obie górne czwórki.
bezboleśnie???

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
to ja juz nie wiem jak je dodac.. dlaczego nic nie widac?? u mnie sa
u mnie zawsze widać

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Kropka ja je widzę

a Igor nadal nie śpi już chyba 3. noc pod rząd - po prostu nie zasypia razem z Olafem i marudzi do późna

a Olafek i ja ciągle chorzy
buziaki dla Olafka i Ciebie

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Hejo laski! Jak klasycznie nadaję z pracy .

Dzięki za wczorajsze buziaki, życzenia i w ogóle
trzymam kciuki i wierzę w Ciebie, warto- nawet za cenę kilku kilogramów

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość

Olunek bliźniaki są spoko a co do imion, które wymieniłaś, to najbardziej podoba mi się Lena - jak nie wiedziałam, że to chłopcy będą, to dla dziewczynek wybrałam same rosyjskie a dla chłopców - same skandynawskie (Igor też tak naprawdę pochodzi ze Skandynawii). ale to imię stanowczo odradzam - na placu zabaw co drugi chłopiec to Igor (a Olaf - co dziesiąty)
oj rosyjskie imiona są piękne, nam się podoba Oksana, Masza,Tatiana, a z Chłopięcych Borys,Igor



[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;9190066]

U nas w tej kwestii big problem. dziewczyny, coś nam się ostatnio z TŻ pierniczy, jakos nie umiemy się zgrać w sprawach "ukochiwania", jeszcze trochę i seks stanie się dla mnie przykrym obowiązkiem. Czy u Was wszytskich wszystko po ciąży jest ok, w 100% tak jak wczesniej?? ZCy to tylko ja jestem nienormalna...??

.[/quote]

jeśli fizycznie wszystko gra/ żadnych nadżerek, czy innych dolegliwości / to sedno tkwi w psychice niestety, a to chyba trudniej "wyleczyć". Zgadzam się tu z ajanną
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:42   #2375
evemamaoliwki
Rozeznanie
 
Avatar evemamaoliwki
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 658
GG do evemamaoliwki
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Fotki wszystkich szkrabów śliczne


Xantia
przyjmij najlepsze życzenia, dużo uśmiechu i spełnienia marzeń
Oczywiście trzymam kciuki za rzucanie fajek.

Lea haha mój mąz też jest zawsze niewinny i cichociemny

Juleczko będzie dobrze, ja też jutro zaczynam i też mam małego cykora

Ewa super zakupy zrobiłaś .

Iwka Werka naprawdę dużo potrafi


Barwa Oliwcia też się klepie po głowie .

Ewa może Cię pocieszę, że my od jutra będziemy zawozić małą rano do teściowej. To znaczy Ł. bo ja idę na 6:30 do pracy. Dobrze, że Oliwcia jest ranny ptaszek i wstaje po 6 to nie trzeba jej będzie zrywać.


Mam newsa....Oliwci wreszcie wyszła górna jedynka, na razie jedna-lewa ale już ją ładnie widać, druga pewnie zaraz się pojawi bo ma strasznie opuchniete dziąselko a przy tym ślini się okropnie i cały czas pcha rączki do buzi. Liczyłam, że przed moim powrotem do pracy zacznie sama chodzić ale niestety...
No to dzisiaj ostatnie chwile wychowawczego. Jutro do pracy i pobudka o 5:20 ciekawe jak to będzie. Na razie będę wychodziła z pracy o 13:30 i oby jak najdłużej.

Co do umiejętności to Oliwcia pokazując na jakąs rzecz mówi "to to" czyt. co to. Nauczyła się tez tańczyć tańca przytulańca jak wezmę ją na ręce i zapytam "Oliwciu jak tańczymy tańca - przytulańca" to przytula policzek do mojego i kiwa się slodziutko. Dzisiaj mnie zadziwiła zmywałam naczynia a ona się pętała po kuchni i marudziła więc powiedziałam, że zaraz jak mamusia skończy to idziemy myju myju, za chwilę słyszę mega jęki z przedpokoju a to Oliwcia siedzi pod drzwiami do łazienki i stuka w drzwi żeby ją umyć. Echhh rosną te nasze maluszki i są coraz bardziej kumate

Zmykam do łazienki na strzyżenie Jak pomyślę o porannej pobudce to minie trzesie, brrrr.......Spokojnej nocki
__________________
evemamaoliwki
evemamaoliwki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:53   #2376
juleczka1980
Zadomowienie
 
Avatar juleczka1980
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Goleniów/ k. Szczecina
Wiadomości: 1 202
GG do juleczka1980
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cześć Mamuśki!

No ja to chyba dzisiaj nie zasnę z wrażenia... jutro pierwszy dzień w pracy z nowymi zupełnie obcymi ludźmi ... a ja właśnie uświadomiłam sobie, że od 21 miesięcy siedzę w domu ... masakra

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
ja to mam problem z Adrianem znów. Musze go przestwic na jedna drzemkę bo juz 2 nie chce spac ale jakos musze to zaplanowac zeby mi nie padał o 17 dzis juz nam sie pierwsza drzemka przesuneła o 2,5h co spowoduje ze 2 drzemka to bedzie masakra
My już chyba od tygodnia przestawiamy Matiego na jedną drzemkę i o dziwo nie jest źle . Tzn. już od 18 jest marudny, tuli się, ale jak się go zabawi to elegancko o 20 - 20:30 zasypia. No i na razie ta jedna drzemka jest różna - raz śpi godzinkę a raz dwie godzinki, ale myślę że to kwestia czasu i się przyzwyczai. On wstaje rano między 7 - 7:30 i do 12 w południe go męczę , a o 12 idzie na drzemkę (czasem zasypia dopiero przed 13) , no i niezależnie od tego ile pośpi to już drugi raz go nie kładziemy. Myślę, że w tych kwestiach trzeba być konsekwentnym ...

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
ostatnio szalejemy z tz-em bez zabezpieczenia i doszlismy do wniosku co ma byc to bedzie nie zebysmy sie specjalnie starali ale idziemy na zywiol tylko przechodza mnie ciarki ze moga byc blizniaki bo z mojej strony sa u mojej kuzynki ( jeden dziadek) a u tz-ta to i babcia z blizniat i dziadek z blizniat i kuzyni to blizniacy... nawet juz wybralismy imie heh tylko wstepnie : ignacy bartlomiej lub jezeli dziewczynka ( choc wolalabym chlopca) inga .to narazie tyle z njusow
olunek - nooo ale newsy w takim razie gratuluję odwagi, ja jakbym mogła to bym sobie podwiązała co trzeba, żeby mieć pewność że więcej dzieci nie będzie ...

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
No Hanie dziś znów obudziłam o 9:00 i poszła spać przed 13:00, więc zobaczymy jak dziś będzie z jej wieczornym spaniem
minisiu - jak ja bym chciała, żeby Matiego trzeba było budzić o 9 , a on niestety nie pośpi tyle

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
z nowości to mamy ciemieniuche mega LOL nawaliłma na głowe oliwki i mam nadzieje, ze szybko zejdzie
A ja myślałam zawsze, że ciemieniucha to tylko w pierwszych miesiącach życia dziecka może wystąpić .

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie, czy możecie polecić jakąś markę walizek do samolotu? bo za 2 tyg. wyjeżdżamy i mamy tylko jedną rozwaloną torbę muszę kupić co najmniej 2 duże walizki na kółkach i to takie porządne, żeby na lotnisku ich nie rozp.... no i sama nie wiem - oglądałam w 2 hipermarketach koło mnie i w sieci - wybór jest - aż za duży
No ja niestety nie pomogę. Mam walizkę, ale z takich tanich szmaciaków sztywnych , apoza tym jeszcze nigdy nie leciałam samolotem ...

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;9190066]
U nas w tej kwestii big problem. dziewczyny, coś nam się ostatnio z TŻ pierniczy, jakos nie umiemy się zgrać w sprawach "ukochiwania", jeszcze trochę i seks stanie się dla mnie przykrym obowiązkiem. Czy u Was wszytskich wszystko po ciąży jest ok, w 100% tak jak wczesniej?? ZCy to tylko ja jestem nienormalna...?? .[/quote]

Lea - u nas też kiepściutko z tymi sprawami ... Ale u nas to moja wina . Tzn. byłam tak pocięta podczas porodu, że paskudnie mi się pozrastała rana i boli mnie przy każdym dotyku, także zazwyczaj stosunki nie trwają zbyt długo ...
Byłam nawet u jakiegoś nowego gina, który obejrzał mnie i powiedział, że faktycznie nie najlepiej to wygląda, ale poprawianie może przynieść gorsze eekty i generalnie lepiej tego już nie ruszać... Na samą myśl o seksie wszystko zaczyna mnie boleć . A kiedyś wprost uwielbiałam seks... Teraz to nawet przez to nie mam ochoty na niego ... Mój TŻ wie co jest grane, bo mówiłam mu o tym i kilka razy rozmawialiśmy - nie powiem żeby był zadowolony i odpuścił, ale rozumie problem i jak tylko odczuwam ból to przerywa ...
juleczka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:59   #2377
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Hejo

lea no to przykre to co piszesz
Zgadzam się z tym, że powinniście przeprowadzić poważną rozmowę na ten temat i każdy niech powie co mu na sercu leży

joannah witaj po tak długiej przerwie i już nie znikaj na tak długo

Życzę mamusiom rozpoczynających jutro prace miłego i dobrego dnia

Po kolejnym dniu rewolucji Hania o 21:15 wykąpana, najedzona spała
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 22:03   #2378
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

eve-fajnie jak tak córeńka się do Ciebie tuli, nie? Weronia to tak mocno mnie przytula za szyję,że chyba mnie udusi Brawka za zębola!! Buziaki na jutro!!!

juleczko - to masz ode mnie kopniaka w zadek na szczęście. Miłego jutrzejszego dnia Ci życzę!!

minisiu- no 21.15 to nie 22, szybciej możesz sobie odsapnąc wieczorem


Mój dzień pracy dzisiaj trwał do 17.30 i Weronka jak mnie zobaczyła w drzwiach to aż dosłownie wrzeszczała z radości, bidulka moja kochana. Jutro mam wolne to sie natulimy do woli. W weeken przyjeżdża moja siorka z NIemiec i zamóiłam u niej różne różności z Hippa, np.
http://www.allegro.pl/item431075257_...ka_nowosc.html - u nas nie ma, a jest fajne- tym bardziej,że Werka kaszi wieczorem nie je, a obiadki uwielbia to może da się tymi warzywkami z mlekiem oszukać

http://www.allegro.pl/item434163727_...o_gruszka.html - też u nas nie widziałam

http://www.allegro.pl/item449122905_...najtaniej.html - takie fajne mi się wydaje

Wiem, wiem gotujące mamy nie potrzebują takich wynalazków...ja z rzadka gotuję niestety.

Idę jutro spr, jak tam nasze ubranka w komisie się posprzedawały.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:04   #2379
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez joannah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki !!!

Chciałam się z wami przywitać po mojej długiej nieobecności spowodowanej brakiem komputera.
witaj joannah, miło widzieć Cię z powrotem na wątku. A Kubuś widać korzysta z zasady : "spiesz się powoli" buziole na te wszystkie samodzielne kroczki.


eve, gratulujemy Olivci zębola. i każdej nowej umiejętności. Taniec-przytulaniec- nieźle brzmi, aż mi się przypominają dyskoteki z czasów szkoły podstawowej, kiedy to czekało się niecierpliwie na wolne piosenki, i żeby ten upatrzony wreszcie poprosił Cię do tańca.

Kobiety, jesteście kochane, dziękuję za wszytskie słowa w naszej sprawie. Jesli chodzi o uczuciowe sprawy, to wszystko jest oki, jeśli chodzi o doznania w trakcie to nie mam żadnych zastrzeżeń. Najbardziej zbliżona opcja to ta juleczkowa, to cos co mi pozostało po zabliźnieniu rany też często mnie boli, a raczej tak dziwnie targa. .. do tego jeszcze kilka czynników i mamy bezruch w interesie. Spróbuję coś z tym wreszcie zrobić.
Jeszcze raz dzięki za wszystkie słowa. JAk by co to wiem, ze znów moge się tu popytać.

Maksymilian tez ma nowego ząbka- prawa górna czwórka- a lewa wyjdzie lada moment. CZyli mamy 9 ząboli. No i znosi to dzielnie, nawet się nie zorientowałam, że ząbkuje, dopóki wczoraj nie wymacałam zębola. jedyny objaw to nocne wybudzanie się, gdy wypluje smoczka, i np. wpadnie mu za łóżeczko, wtedy musze wstać, zasmoczkowac i dzidek w momencie śpi dalej.

EDIY: dobrze, że skleroza nie boli.
juleczko, eve,
powodzenia kochane jutro w pierwszym dniu pracy!!!
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:25   #2380
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Hej
Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
Kancia mnie na wymioty bierze jak widzę całą Jole Rutowicz - matko skąd ta cipa się urwała
Lepiej bym tego nie ujęła
Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
u nas po staremu hehe. misiowi juz widac pierwsza czworke , goraczki brak no i juz nie marudzi tak bardzo.

ostatnio szalejemy z tz-em bez zabezpieczenia i doszlismy do wniosku co ma byc to bedzie nie zebysmy sie specjalnie starali ale idziemy na zywiol tylko przechodza mnie ciarki ze moga byc blizniaki bo z mojej strony sa u mojej kuzynki ( jeden dziadek) a u tz-ta to i babcia z blizniat i dziadek z blizniat i kuzyni to blizniacy... nawet juz wybralismy imie heh tylko wstepnie : ignacy bartlomiej lub jezeli dziewczynka ( choc wolalabym chlopca) inga .to narazie tyle z njusow
Gratki za ząbka

No owocnego pożycia życzę

Też bym chciała...

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
minisiu nie koniecznie o misia sie staralismy dobre 2 lata ...ale kto wie...
no z imion mi sie wiecej podoba ale mojemu tz-owi nie . szalenie podoba mi sie imie apolonia (pola), antonina (tosia) , lena, iga , wspomniana inga, julka, hania,i byly jeszcze jakies ale trudno przypomniec sobie na zawolanie. gorzej z chlopcami : bartlomiej , igor, ignacy, wiktor, olaf, mikolaj, tymon,maksym... wiec jezeli chodzi o imiona to wlasciwie bliznieta wskazane- mozna poszalec z imionami
Lena to był mój tym, gdy jeszcze nie wiedziałam, że będzie chłopiec.
Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
A mnie się mało imion podoba
Z dziewczynek to: Inga, Kamila, Weronika
Z chłopaków: Filip, Mikołaj

Mało no nie
Mikołaj
Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Olunek bliźniaki są spoko a co do imion, które wymieniłaś, to najbardziej podoba mi się Lena - jak nie wiedziałam, że to chłopcy będą, to dla dziewczynek wybrałam same rosyjskie a dla chłopców - same skandynawskie (Igor też tak naprawdę pochodzi ze Skandynawii). ale to imię stanowczo odradzam - na placu zabaw co drugi chłopiec to Igor (a Olaf - co dziesiąty)
A mi tak się złożyło, że gdy wymyśliłam, że chcę córkę Lenę, zrobiłam test ciążowy przypadkiem w dniu, gdy były imieniny własnie Leny. No i wzięłam to za "znak", że z pewnością będzie dziewczynka

Jeśli się jej doczekam, to z pewnością będzie Lena.
Cytat:
Napisane przez joannah Pokaż wiadomość
Kubuś robi postępy i pomału zaczyna chodzić za rączke, ale nie za długo, bo ma jeszcze słabe nóżki i siada. Robi kupke codziennioe na nocnik. Ma już 9 ząbków teraz idą mu trzy czwórki naraz, znosi to strasznie boleśnie.
Ma już tylko jedną drzemke w ciągu dnia, ale z tym spaniem to różnie, czasami śpi tylko godzinke a czasami 2 godzinki.

.
Brawa za postępy
Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
bezboleśnie???
Na szczęście chyba tak. Nie zauważyłam nic dziwnego w zachowaniu, oprócz ogromnego ślinienia się. A zęby zauważyłam u niego przypadkiem.
Cytat:
Napisane przez evemamaoliwki Pokaż wiadomość
Ewa super zakupy zrobiłaś .

Mam newsa....Oliwci wreszcie wyszła górna jedynka, na razie jedna-lewa ale już ją ładnie widać, druga pewnie zaraz się pojawi bo ma strasznie opuchniete dziąselko a przy tym ślini się okropnie i cały czas pcha rączki do buzi. Liczyłam, że przed moim powrotem do pracy zacznie sama chodzić ale niestety...
No to dzisiaj ostatnie chwile wychowawczego. Jutro do pracy i pobudka o 5:20 ciekawe jak to będzie. Na razie będę wychodziła z pracy o 13:30 i oby jak najdłużej.

Co do umiejętności to Oliwcia pokazując na jakąs rzecz mówi "to to" czyt. co to. Nauczyła się tez tańczyć tańca przytulańca jak wezmę ją na ręce i zapytam "Oliwciu jak tańczymy tańca - przytulańca" to przytula policzek do mojego i kiwa się slodziutko. Dzisiaj mnie zadziwiła zmywałam naczynia a ona się pętała po kuchni i marudziła więc powiedziałam, że zaraz jak mamusia skończy to idziemy myju myju, za chwilę słyszę mega jęki z przedpokoju a to Oliwcia siedzi pod drzwiami do łazienki i stuka w drzwi żeby ją umyć. Echhh rosną te nasze maluszki i są coraz bardziej kumate

Zmykam do łazienki na strzyżenie Jak pomyślę o porannej pobudce to minie trzesie, brrrr.......Spokojnej nocki
Moje zakupy??

Brawa za ząbka i umiejętności

Mikołaj tez tańczy. I właściwie rozumie wszystkie moje polecenia, bo robi to, co mu mówię.
Dziś tak na niego opatrzyłam i stwierdziłam, że on już jest taki duży
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;9196394]Maksymilian tez ma nowego ząbka- prawa górna czwórka- a lewa wyjdzie lada moment. CZyli mamy 9 ząboli. No i znosi to dzielnie, nawet się nie zorientowałam, że ząbkuje, dopóki wczoraj nie wymacałam zębola. jedyny objaw to nocne wybudzanie się, gdy wypluje smoczka, i np. wpadnie mu za łóżeczko, wtedy musze wstać, zasmoczkowac i dzidek w momencie śpi dalej.

EDIY: dobrze, że skleroza nie boli.
juleczko, eve, powodzenia kochane jutro w pierwszym dniu pracy!!![/quote]
Gratki za ząbka
I oby Wam się układało

Juleczka, Eve - również życzę powodzenia.

A a mam dziś bardzo dobry humor. W pracy zleciało szybko. Po powrocie poszliśmy we trójkę na spacer, bo mój małż miał wolne. Następnie poleciałam z mamą na zakupy i mam dwie nowe bluzki, czapkę i kilka kosetyków. A po powrocie do domu małż zaskoczył mnie kolczykami Tak po prostu, bez okazji. Na dodatek sa takie, jakie sama bym wybrała.
Jutro do pracy na 10 i tylko 3 lekcje
Papa.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 00:22   #2381
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Iwka dzięki

Eve, Juleczka powodzenia w pierwszym dniu pracy
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 07:14   #2382
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki i wierzę w Ciebie, warto- nawet za cenę kilku kilogramów
Nie mogę!! Chociażby z powodu konieczności wymiany całej garderoby!!

Cytat:
Napisane przez evemamaoliwki Pokaż wiadomość
Xantia przyjmij najlepsze życzenia, dużo uśmiechu i spełnienia marzeń
Oczywiście trzymam kciuki za rzucanie fajek.
Thx! Trzymaj mocno!! Nadal nie palę!!

Cytat:
No to dzisiaj ostatnie chwile wychowawczego. Jutro do pracy i pobudka o 5:20 ciekawe jak to będzie. Na razie będę wychodziła z pracy o 13:30 i oby jak najdłużej.
Trzymam , ja wstaję codziennie o 5.30, więc możemy razem pić poranną kawę

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
Życzę mamusiom rozpoczynających jutro prace miłego i dobrego dnia
My też!!

Cytat:
Po kolejnym dniu rewolucji Hania o 21:15 wykąpana, najedzona spała
Brawo!!


Dziś normalnie nie mam co robić w pracy . A że naszło mnie ostatnio na maszynę, taki automat do pieczenia chleba, to sobie poszukam przepisów
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 10:03   #2383
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

juleczko, eve trzymam kciuki za udany pierwszy dzień pracy

eve gratki dla Oliwki za ząbka

Drugi raz piszę już posta, mam nadzieję że teraz mi go wyśle.

Pogoda u nas do d... Dobrze że nowy dach już leży. Dziś robią tylko obróbki

A to mój "śliczny chłopczyk" w sukience
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1780.JPG (89,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1785.jpg (38,3 KB, 16 załadowań)
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 10:09   #2384
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

kurka ale u nas dzisiaj zimno;/

dodaje zdjecia Wikusi z wczorajszego spacerka

anula super fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (138,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (103,4 KB, 20 załadowań)
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:00   #2385
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

czesc

tesciowa juz pewne w anglii

jestem wykonczona..

a i kolezanka Lei u nas mieszka

Lea dla Maksa za to ze taki grzeczny przy nowym zabku
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:15   #2386
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Witamy
U nas też kiepska aura, ale chociaż przestalo padać Zobaczymy na jak długo...

Anula, Joanna - fotki śliczne

Olunek - odważni jesteście z TŻ... życzę owocnych starań

Ajanna - ja też kiedys napaliłam się na markowe walizki. Na pierwszy wyjazd miałam pożyczone od rodziców, takie zwykłe kupione bodajże w Makro. Jak zobaczyłam na lotnisku, jak obchodzi się z nimi obsługa to stwierdziłam, że szkoda kasy na lepsze.

Lea, Iwka, Eve - co do mężczyzn: to bardzo proste istoty, obsługuje się je tylko jedną dźwignią

U nas wszystko ok. Emcia zdrowa, ale po tej gorączce zębolków dalej nie widać Stan na dzisiaj: 6 sztuk Mamy już jedną, dwugodzinną drzemkę w ciągu dnia i o 20.00-20.30 już tnie komarka. Z nowych umiejętności: naśladuje psa, kota, krowę i ptaszki. Jak mówimy Emilce: "idź zrób siusiu" to siada na nocnik, podchodząc zabawnie od tyłu a potem idzie do miski sedesowej spuścić wodę To wszystko oczywiście w ubraniu i pieluszce. Bez tego dalej porażka.

Pochwlę się Wam: jeśli stracę pracę w oświacie to pójdę do firmy windykacyjnej. Mój mąż ma klienta, ktry zalegał z płatnością za faktury już ponad trzy miesiące. Myśleliśmy, że sprawa jest stracona, ale wykonałam jeden telefon, wyciągnęłam kilka niezbitych argumentów i kasa wczoraj wpłynęła Mąż odpalił mi 10%( będzie na kozaczki z Venezii)

Oto fotki Emilki przed spacerkiem, ostatnie poprawki makijażu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Emisia1.jpg (50,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emisia2.jpg (50,6 KB, 17 załadowań)
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:32   #2387
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Drugi raz piszę już posta, mam nadzieję że teraz mi go wyśle.
Mi też zżera posty co i rusz

Cytat:
A to mój "śliczny chłopczyk" w sukience
Faktycznie, ŚLICZNY

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
tesciowa juz pewne w anglii


Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość
Ajanna - ja też kiedys napaliłam się na markowe walizki. Na pierwszy wyjazd miałam pożyczone od rodziców, takie zwykłe kupione bodajże w Makro. Jak zobaczyłam na lotnisku, jak obchodzi się z nimi obsługa to stwierdziłam, że szkoda kasy na lepsze.
Właśnie ze względu na to traktowanie walizek na lotniskach potrzebna jest porządna i wytrzymała walizka, żeby nie zbierać majtek z taśmy

Cytat:
Lea, Iwka, Eve - co do mężczyzn: to bardzo proste istoty, obsługuje się je tylko jedną dźwignią


Cytat:
U nas wszystko ok. Emcia zdrowa, ale po tej gorączce zębolków dalej nie widać Stan na dzisiaj: 6 sztuk Mamy już jedną, dwugodzinną drzemkę w ciągu dnia i o 20.00-20.30 już tnie komarka. Z nowych umiejętności: naśladuje psa, kota, krowę i ptaszki. Jak mówimy Emilce: "idź zrób siusiu" to siada na nocnik, podchodząc zabawnie od tyłu a potem idzie do miski sedesowej spuścić wodę To wszystko oczywiście w ubraniu i pieluszce. Bez tego dalej porażka.
Oooooo, jaka mądrala!! Super!!

Cytat:
Pochwlę się Wam: jeśli stracę pracę w oświacie to pójdę do firmy windykacyjnej. Mój mąż ma klienta, ktry zalegał z płatnością za faktury już ponad trzy miesiące. Myśleliśmy, że sprawa jest stracona, ale wykonałam jeden telefon, wyciągnęłam kilka niezbitych argumentów i kasa wczoraj wpłynęła Mąż odpalił mi 10%( będzie na kozaczki z Venezii)
Wpadnij do mnie, mam kilka takich faktur

Cytat:
Oto fotki Emilki przed spacerkiem, ostatnie poprawki makijażu
Prawdziwa dama...
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:44   #2388
joannah
Rozeznanie
 
Avatar joannah
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do joannah
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
joannah witaj po tak długiej przerwie i już nie znikaj na tak długo
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;9196394]witaj joannah, miło widzieć Cię z powrotem na wątku. A Kubuś widać korzysta z zasady : "spiesz się powoli" buziole na te wszystkie samodzielne kroczki.
[/quote]

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
No super, teraz będziesz już regularnie??

No i gratki wielkie za nocnik!!
Dziekuje kochane za mile powitanie, postaram sie pisac regularnie.

eve,juleczko zycze wam milego pierwszego dnia pracy

xania trzmam kciuki za niepalenie, ja nie palilam 1,5 roku, a teraz znowu popalam

cos mi klawiatura szwankuje, cos wcisnelam i nie chce pisac polskich znakow
joannah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:47   #2389
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
a i kolezanka Lei u nas mieszka
Hmmmm nie kapuje

izuniak no to marnujesz się w tej oświacie

ajanna ja w walizkach nie pomogę niestety, bo mamy takie normalne czarne, na kółeczkach z wysuwaną rączką prostokątne
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 12:01   #2390
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Hejo! Cały dzień w domu a nie mam chwili by skrobnąć słówko. Porażka...

CZekam na kuriera,który miał być do 12, teraz dzwoni, że do 14- no niech go...
Leje, ale i tak wychodzimy z Werką , nie tylko ten doręczyciel się zjawi.

Klaudia, Wiktoria i Emilka to piękne dziewczynki. Buziaczki dla nich

xantia- pewnie,że nikt nie chce dodatkowych kg, zwłaszcza jak ma świetnie dopasowane pepe
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:21   #2391
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
xantia- pewnie,że nikt nie chce dodatkowych kg, zwłaszcza jak ma świetnie dopasowane pepe
że nie wspomnę o reszcie garniturów

Idę pojeść otręby bo mnie ssie
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:26   #2392
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Xantia mnie tez ssie i idę coś zjeść, więc smacznego

Hana śpi od 13:00 znów, więc mam nadzieję, że pójdzie równie szybko spać wieczorem
O 15:00 jadę z nią do mamy, bo idę do pracy na 16:00

A ja sobie postanowiłam - po powrocie z Londynu zaczynam intensywne poszukiwanie innej pracy
CV już czeka musze tylko fotkę wstawić i jazda
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:13   #2393
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość

A to mój "śliczny chłopczyk" w sukience
śliczności, no i cała mama!!

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
czesc

tesciowa juz pewne w anglii
też bym się cieszyła.

Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość

Lea, Iwka, Eve - co do mężczyzn: to bardzo proste istoty, obsługuje się je tylko jedną dźwignią

Ależ Emcia ładniusia!! a jaka zdolna panna!

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
Hmmmm nie kapuje
minisiu, pamiętasz jak prosiłam Cię o namiary na kropkę? a ona wtedy od razu na wizażu się pokazała. chodziło o to, że moja kumpela dostała pracę w tvn-ie i szukała w Krakowie mieszkania do wynajęcia, a że kropka takie mieszkanko posiada, to ich zgadałam no i moja kumpela juz od dziś u kropki mieszka. mam nadzieję, że sie polubią, żeby potem nie było, że na kropkę jakąś czarownice nasłałam.

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość

A ja sobie postanowiłam - po powrocie z Londynu zaczynam intensywne poszukiwanie innej pracy
CV już czeka musze tylko fotkę wstawić i jazda
owocnych poszukiwań życzę, będę trzymac kciuki, żebyś trafiła na wymarzoną (najlepiej kierowniczą ) posadę.

U nas poranek był pochmurny, ale teraz się rozpogodziło, dziecię śpi, a ja ide przesadzac kwiatki, bo już mi z doniczek wyłażą, tak się rozrosły.

Potem jeszcze na szybko Maksiowi obiadek ugotuję, dzisiaj serwuję ziemniaczki, brokuły i mięsko.
A mojha siostra jest w trakcie załatwiania ślubu w Anglii, wszytsko wskazuje na to, że w październiku nie wyrobia, listopad jest paskudnym miesiącem na ożenek, więc najprawdopodobniej w grudniu. Trzymcie kciuki oby, poczekam do grudnia, byle wreszcie do tego Londynu polecieć.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:20   #2394
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;9200620]Trzymcie kciuki oby, poczekam do grudnia, byle wreszcie do tego Londynu polecieć. [/quote]

czymam!!
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:23   #2395
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

izuniak dzięki
Twoja córcia tez śliczna widzę że mamy takie same pędzle
ja swojego ciągle szukam bo Wiktoria go gdzieś odwlecze
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:24   #2396
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
czymam!!
Ja też trzymam
A czemu będą brac tam ślub, a nie tu
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:42   #2397
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

minisiu, ślub będą brać tam, ponieważ to tylko cywilny będzie, facet mojej siostry jest rozwodnikiem. no i ma tam firmę budowlaną, a teraz nawet dwie, bo jedna zarejestrował na moją siostrę. I jest generalnie tak zalatany, zabiegany, że nie ma czasu na podróże do polski.

A wiecie co jest najlepsze, on ma dwóch nastoletnich synów, moja siostra ma dwie córki- bliźniaczki.. no i teraz planują dzidziusia... moja siostra ma już bliźniaczki, ten jej facet ma siostrę bliźniaczkę, więc niezłe jaja by były gdyby im bliźniaki wyszły.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:54   #2398
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

izuniak- dobre z tą dźwignią..., dobre

xantia- ...a tak garniturów nie wspomnę. TAk więc otręby są najlepszym rozwiązaniem. Smacznego!

lea- w grudniu w L. też bosko, tak świątecznie, no dwie partki bliźniąt toż to raj...

Kuźwa, a ten cymbał kurier jeszcze się nie pojawił... Szlag mnie trafia...
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:39   #2399
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

hje zdycham niemówię kości mnie bolą pola gil juz tylko do pasa pies nawet ma katar ... tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszego mega posta
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 17:32   #2400
barwa
Rozeznanie
 
Avatar barwa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 781
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Patrilka - zdrówka

Jak pierwszy dzień w pracy, chwalcie się dziewczyny!!!


u nas fatalna noc, Tymka bolał brzuch i płakał do 2
napiszę póżniej , bo dzwonek do drzwi
__________________
Barwa i Tymek
barwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.