Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 21:56   #3901
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

ło matko cieknie mi ta ślinka, wygląda pysznieeeeeee...

co do wyniku to przerąbalim, ale graliśmy z samym Vive Kilece /po cichu im kibicowałam z racji trenera- sam Wenta, na żywo jeszcze przystojnejszy!!!/ W samochodzie uczyłam Weronkę okrzyku: "Vive Kielce Vive!!!!", mówiła Viva


na referendum nie byłam, bo nie będę za wszystkich prawa łatać, mamy takie prawo,że Małkowski gośc to trudno- niech tak będzie,albo niech się nasi pożal się Boże przedstawicie do roboty biorą


daj na gg cynk ile ten przysznic cobym konto zdążyła opróżnić

no i do jutra!
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.

Edytowane przez iwka2002
Czas edycji: 2008-11-16 o 21:58
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 21:57   #3902
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Minisiu - my tez byliśmy dzisiaj w IKEa ( łoo matko, ile było narodu)
I kupiłam... poduszki na ten zestaw, co Wy kupiliście dzisiaj
Masz te same???
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30143111

No i Jagoda naciągnęła mnie jeszcze na zestaw bombek - 57 sztuk Chyba będziemy mieć ooogromne drzewko w tym roku

Iwka - ale kibic z Twojej córci
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:11   #3903
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

izuniak kupiliśmy takie poduchy : kolor jasnoczerwony

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20098675

iwka o kurczę twój mężuś to też ciacho - nono

O jakim referendum mówicie
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png

Edytowane przez minisia
Czas edycji: 2008-11-16 o 22:13
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:19   #3904
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
O jakim referendum mówicie
O odwołaniu lub nie prezydenta Olsztyna, który jest podejrzany o gwałt na pracownicy urzędu i toczy się wobec niego sprawa.
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:29   #3905
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Ewa super, że Mikołaj tak dzielnie zniósł zabieg i że już wszystko w porządku

a u nas już po 4 pobudkach, a chłopcy poszli spać o 21:30. wynik Igorek - Olafek 3:1 i po tej ostatniej pobudce Igorka, kiedy obudził Olafka - w/wym osobnik siedzi z nami w salonie. na szczęście Olafka udało mi się uśpić. ale kurczę, ciągle do nich chodzę i nie mogę pracować. bo TŻ wprawdzie ich usypia, ale jak się w nocy obudzą, to tylko do mnie chcą


Podziwiam za to podwójne wstawanie.
Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
ewa.nea fiu fiu będziesz go potem "zawstydzała" wspomnieniami jak przyjdą np jego koleżanki jak juz bedzie dużym chłopcem Mama henia uwielbia opowiadac jak mój TZ biegał po domu na golasa jak miał 10 lat
Zobaczymy, zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Dziewczyny potem będą się cieszyć

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
ewa nas tez pewnie czeka ten zabieg a mieliscie jakies prblemy z siusianiem? Adrian tez ma wąską dziurkę ale sik ma ogromny stanów zapalanych zadnych nie zanotowałam czasem jest troszkę rózowy siurek ale nic poza tym.
Ja się boje tego znieczulenia

ajanna podziwiam, ze CI się chce tak wstawac do chłopaków
co do akcji w sklepie to generalnie Adrian jest od kilku dni nieznosy. Jęczy, marudzi, nie znosi sprzeciwu. Ja idzie gdzies i ja mówie "nie wolno" to nie reaguje, więc zabieram go z miejsca zdarzenia. W momencie jak chce go postawić na ziemie to ugina kolana i się słania. Jak chce go wziąc na rece to się wygina i wrzeszczy, więc polozyłam go na podłodze kucnełam koło niego. Rozbeczał się po czym wstał i przyszedł do mnie się przytulić, dał rączkę i poszlismy dalej. On jak się złosci to juz nie chce nic tylko zrobic mi na złosc więc się nie daje i ze stoickim spokojem go ujarzmiam
Z sikaniem raczej problemów nie byo, chodziło o stan zapalny.
U niego dziurka była minimalna. Według moich obserwacji z biegiem czasu się pomniejszała. Lekarka powiedziała, że jeśli stan zapalny nie ustąpi i nie zauważę poprawy, to lepiej zrobić zabieg zanim całkiem mu się zapcha i zrobi się coś nieciekwego.
Po zabiegu lekarka powiedziała, że miał nieźle zapaprane w środku. Musiała mu aż narzędziem skrobać, tak przez te 1,5 roku mu przyschła ta maź.
Cytat:
Napisane przez juleczka1980 Pokaż wiadomość
My już po wizycie pediatry naszej. Mati złapał wirusa. Albo reakcja na szczepionkę, albo po prostu wirus przewodu pokarmowego. Teraz tylko zbijanie gorączki (bo cały czas jest rozpalony), picie i ewentualnie odrobinka rosołku lub kaszki, ale raczej głodówka.
Dobrze, że leci tylko tyłkiem, bo jakby wymiotował to już gorzej...
Na razie mamy czekać na pewno do jutra, ale powiedziała, że powinno mu szybko przejść i że teraz multum dzieci na to choruje, a gorączka może dochodzić nawet do 41 stopni .

Bidulec mój jest tak słaby aż się słania.
Niech szybko zdrowieje bidulek
Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Anula123 zazdroszcze zakupów Toruń to zakupowa dziura nadal a może ja jestem za wymagajaca ...
Nie narzekaj, nie jest źle w Toruniu. Choć osobiście wolę zakupy w Bydgoszczy.
Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
iwka jeszcze nie wiem co kupię Klaudii, bo ma wszystkiego pełno. Sylwia oddała jej prawie wszystkie swoje zabawki. Ale liczę że znajdę coś fajnego.
A sobie może coś kupię, ale to różnie bywa Chciałabym nową torebkę, ale mam ich tyle, że szafa się nie domyka.
I oczywiście byłoby pytanie "Po co ci kolejna?"
Też nie mam pomysłów na prezenty dla Mikołaja i reszty dzieciaczków z rodziny.

A co do torebek - facet nie zrozumie
Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcie, bo w necie nie mogę znaleźć. Prysznic mocuje się za pomocą przyssawek, ta kulka na dole musi być w wodzie i jak się naciska tą żółtą łapkę to leci woda
Świetny! Za ile??
Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
śliwkowy z Winiar polecam ... Szerloki Fajny smaczek- jeśli ktoś lubi lekko słodkawe. Do schabu podałam żurawinkę- extra
Kilka fotek:

1/ przed meczem
2/ kibicuję naszym, na stojąco- z nerwów
3/ z Tatusiem
Akurat wczoraj kupiłam śliwkowy.

Zdjęcia super. Werka - kibicka

A niedziela upłynęła mi tradycyjnie na sprawdzaniu Po co zbierałam te zeszyty Jutro kolejna seria.

A na mnie czeka znacznie fajniejsze zajęcie - mam ok. 600 zdjęć do ułożenia w albumy. Nie wiem kiedy to zrobię.

Udanego poniedziałku
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:32   #3906
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Minisiu - o ile dobrze pamiętam to Twojemu mężowi też nic nie brakuje
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 22:45   #3907
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez ewa.nea Pokaż wiadomość
Świetny! Za ile??
15 zł

Cytat:
A na mnie czeka znacznie fajniejsze zajęcie - mam ok. 600 zdjęć do ułożenia w albumy. Nie wiem kiedy to zrobię.
Ja wysłałam łącznie 830 zdjęć... Też nie wiem kiedy to posegreguję, poopisuję i powsadzam do albumu

A teraz idę spać, spokojnej nocki!!
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 22:50   #3908
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

no czy wy do pracy jutro nie idziecie

załadowałam zmywarkę- reszta 2/3 rodziny nawet nie drgnęło we śnie, miała się jeszcze pasować, ale ubieram coś innego- non iron pomalowałam pazurki i klikam

minisiu- zgadzam się z izuniak R. też jest niczego sobie,

ewa-
a ja nie spr. jutro mam testy to posprawdzam
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 00:07   #3909
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

ja dziś wstałam późno, ale zmęczona. zdążyłam w sumie jedynie pojechać do apteki i tesco po małe zakupy i zrobić sobie włosy

no, a teraz znów zasiadam do pracy z tym, że jutro rano TŻ idzie do roboty, a ja mam budzik nastawiony, bo nie mogę pozwalać chłopakom wstawać o 10, bo w czwartek mamy na 10. właśnie wizytę u naszej p dr
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 06:14   #3910
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość


ja tak miałam, kiedy się Weronika urodziła - zdecydowaliśmy wówczas, że będziemy mieć kanapę w salonie, a mała będzie mieć swój pokój z łóżeczkiem. oczywiście skończyło się tak, że spała z nami w łóżku przez około rok, a jej łóżeczko w jej pokoiku służyło tylko do dziennych drzemek .
jeśli zdecydujecie się na opcję, że wszyscy w dużym śpicie, radzę pomyślcie jak fajnie ten mały zagospodarować - komputer? tv? jadalnia? bo inaczej będziecie się kisić tak jak my swego czasu
Własnie, jesli zdecydujemy się na opcję Patrilli, to ten mały pokoik będzie w sumie stal bezużyteczny. Telewizora nie mamy i nie będziemy mieli, komputer to każdy kładzie gdzie popadnie. Zreszta ten pokoik jest zbyt mały żeby się z nim kisić.

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Super!! Zazdraszczam!
Nie ma czego...ta opcja to gdzies dopiero za 4 lata, a na razie nie pozostaje nam nic innego jak się kisić i bloku.
Dla mnie i TŻ to tragedia bo oboje w domkach się wychowaliśmy.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 07:42   #3911
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Nikolunia się wyspała wiec chyba da mi cos napisac ogląda jakoś śmieszną bajkę na kanale CBEEBIES Śmieszą mnie te nazwy bohaterów-makapaka apsideysi pontypiny tomblibusie hahusie,ninkinonk i pinkipong.igifigiel.Dzi s u nas okropna pogoda pochmórno i pada Niunia umie nowe słowa kupka no i dupka jak się ją ktoś spyta jak jest mama to mówi bleeeee!i pokazuje mi językTŻ ją tak nauczył
wczoraj zostawiłam niki bez pampersa a że pije ostatnio mnustwo wody no to obsikała mi wszystko ale przed kąpielą sika do ubikacji i bardzo się cieszy jak jej się uda -to juz coś.

ja sama na wątku jestem???
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki








Edytowane przez karolinqa23
Czas edycji: 2008-11-17 o 07:44
karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 08:20   #3912
katia21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 928
GG do katia21 Send a message via Skype™ to katia21
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Witam was kochane !!

Ja nie mam jakoś ostatnio weny do pisania, ale się już teraz zmuszam i może sama wena przyjdzie.

Zdjęcia wszystkie boskie ze wskazaniem na Apusia umorusanego farbkami.

Kurcze, ale wy ostatnio szalejecie po nocach !!!

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
a ja nie spie bo maluje paznokcie
Też nie masz co robić w nocy !!
Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
skończyłam właśnie tłumaczyć kolejny artykułale tak naprawdę zaczęłam dopiero pracować ok. 3:30, kiedy oba bobasy porządnie usnęły dobrze, że jestem nocnym zwierzęciem, bo z pomocą czarnej herbaty szybko przemogłam chęć uśnięcia razem z nimi
Ty to już wogóle niesamowita jesteś !!
Ja też lubię w nocy trochę posiedzień, ale spać też lubię !!

ewa.nea - dla dzielnego smyka !!

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
wogóle czeka nas malowanie w całym domu bo juz sie przybrudziło + chyba jednak po nowym roku weźmiemy sie za tą łazienke bryyyy
My też już musimy odmalować kuchnię i sypialnię, ale jak pomyślę że Kacper zachwilę znowu mi je ubrudzi to wcale mi się nie chce, a poza tym może coś wypali w przyszłym roku z innym lokum więc trzymajcie kciuki !!!!
Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
On jak się złosci to juz nie chce nic tylko zrobic mi na złosc więc się nie daje i ze stoickim spokojem go ujarzmiam
dla mamusi o stalowych nerwach!!
Cytat:
Napisane przez juleczka1980 Pokaż wiadomość
My już po wizycie pediatry naszej. Mati złapał wirusa. Albo reakcja na szczepionkę, albo po prostu wirus przewodu pokarmowego. Teraz tylko zbijanie gorączki (bo cały czas jest rozpalony), picie i ewentualnie odrobinka rosołku lub kaszki, ale raczej głodówka.
Dobrze, że leci tylko tyłkiem, bo jakby wymiotował to już gorzej...
Na razie mamy czekać na pewno do jutra, ale powiedziała, że powinno mu szybko przejść i że teraz multum dzieci na to choruje, a gorączka może dochodzić nawet do 41 stopni .
i dla chorego Matiego
Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Muszę jednak ja skończyć obiad bo mąż zaległ na kanapie
Skąd ja to znam !! Ach te chłopy !!
Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
hej kochane;* Olek wlasnie oglada baje ja na chwile wskoczylam na kompa;p i ide sprzatac ,obiadek juz sie robi. Tz wstawia drzwi wejsciowe bo kupilismy nowe , mielismy dzis rano sprzeczke i mam tertaz humor do kitu nie wspominajac o wyrzutach sumienia
Ja jeszcze nie zdążyłam się z Tobą przywitać więc to robię: WITAJ !! i pisz więcej !!
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;9745338]MAks znów dziś woda + mega smród razy dwa. Czyli w sumei ilość mała, ale to już 5 dzień. Ale ani nie gorączkuje, ani nic innego nie zauważyłam.
Je normalnie, marchwianką mojego autorstwa pogardza, więc dziś zjadł pomidorową. Pije normalnie, żadnej diety nie chce, co tylko widzi to chce jeść...
sama nie wiem, chyba jeszcze sobie lekarza odpuszcze, bo cóż też mi nasz pediatra powie...[/quote]
Kacper też robił wodnite i śmierdzące kupy w czwartek (dowiedziałam się o ttym wczoraj, bo wcześniej mi tż nic nie powiedział ) i wczoraj przez cały dzień były trzy, ale ja to łączę z konsumowaniem mandarynek !!
Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Wiem, tylko u nas to trochę bez sensu, bo mamy dwie Biedro w mieście. Jedną "za przejazdem", drugą "przed" a Plus jest na peryferiach i tam jeszcze trzecia Biedronka jest zupełnie bez sensu. Koło Biedro "przed przejazdem" jest Lidl, a za tą "za przejazdem" jest Kaufland, Intermarche no i byłaby przy tej samej ulicy jeszcze jedna Biedro , tylko na samym końcu... W ogóle u nas na fsi to są tylko markety i kościoły .
U nas też same markety i jest ich więcej niż kościołów !! W mojej dzielnicy jest Biedronka i budują Aldi. Będą prawię koło siebie. A w mieście jest: real, tesco, carrefour, małe tesco x 3, mały carrefour, lidl, plus (chociaż nie wiem czy już nie zlikwidowany), biedronek chyba z 8, a z budowlanych to obi i praktiker.
Cytat:
Napisane przez ewa.nea Pokaż wiadomość
A na mnie czeka znacznie fajniejsze zajęcie - mam ok. 600 zdjęć do ułożenia w albumy. Nie wiem kiedy to zrobię.
Ja też ostatnio wywołałam 600 zdjęć i czekały jakieś 2 m-ce na włożenie do albumu, a teraz czekają już jakieś 4 na opisy.

My zrobiliśmy wczoraj sobie rodzinny spacerek, bo dawno takiego nie było. Wiało i było nie za przyjemnie, ale cóż taka pora roku !!
Po południu pojechaliśmy na pizze i Kacper dał popis w pizzerii. Wcześniej jadł winogrona i chyba jakieś stanęło mu na żołądku bo wszystko zwrócił, na szczęście na tackę taką plecioną, która od razu poszła do kosza, ale on się za bardzo nie ubrudził.
Kacpero ma już 16 ząbków co oznacza że tylko "5" mu jeszcze muszą wyjść.
Nie chce siadać na nocnik, pręży się, ryczy, nie siądzie i już. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Już mu zrobiłam ze 3 tyg wolnego od nocnika, ale nic się nie zmieniło.
Kupiłam też tydzień temu wkońcu buty zimowe dla Kacperita. Jedne za 45 zł (rozm.24) w ccc z firmy wolky, a jedne za 29 zł (rozm.25) w daichmanie z firmy baby shoes podobne do relaksów. W tych drugich dzisiaj już maszerował do babci bo zimno już dzisiaj jest !!

Miłego poniedziałku. Ja wracam do pracy bo muszę bilans z powietrza zrobic !!

EDIT: jeszcze miałam napisać, że ostatnio szaleje na allegro i wygrałam takie aukcje:
http://www.allegro.pl/item469497365_..._firmowki.html
http://www.allegro.pl/item471204711_...86_gratis.html
http://www.allegro.pl/item475315582_...a_chlopca.html

EDIT2: karo jesteśmy tylko my dwie, a reszta odsypia wizażowy weekend !!

Edytowane przez katia21
Czas edycji: 2008-11-17 o 08:25
katia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 09:15   #3913
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

fiu fiu Katia niezłe zakupy allegrowe

Pola wymusiła na Babci spacer jest bardzo ładnie, ale zimno przemocą kazała mi mama zostać w domu buu nie znoszę chorować

idę poczytać
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 09:42   #3914
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

cześć, dziewczyny . ja też jestem. kurczę, dziś w nocy prawie w ogóle znów nie spałam , ale na szczęście tym razem nie z powodu chłopców - była tylko jedna mała pobudka Igorka, ale z powodu pracy i innych, niezależnych przyczyn

Katia też chcę śniegowce z Deichmanna dla chłopców

Patrilla wyzdrowiej wreszcie, dziewczyno
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 09:45   #3915
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez izuniak Pokaż wiadomość
Minisiu - o ile dobrze pamiętam to Twojemu mężowi też nic nie brakuje
A no zgadzam się - dzięki

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość

minisiu- zgadzam się z izuniak R. też jest niczego sobie
No fenks - fajnie też tak czyiś mężuś popodziwiać nie

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Nikolunia się wyspała wiec chyba da mi cos napisac ogląda jakoś śmieszną bajkę na kanale CBEEBIES Śmieszą mnie te nazwy bohaterów-makapaka apsideysi pontypiny tomblibusie hahusie,ninkinonk i pinkipong.igifigiel
To bajka " W dobranocnym ogrodzie" Hania ją poprostu uwielbia - całą bajkę siedzi i patrzy Fakt, że nazwy mają zabujcze te postaci

iwka ja idę do pracy, ale na 15:00

katia ale super rzeczy udało Ci się dorwać
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 09:49   #3916
katia21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 928
GG do katia21 Send a message via Skype™ to katia21
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

wklejam wam linki tych bucików:

ccc - http://www.allegro.pl/item480953464_...ky_roz_26.html

daichamn - http://www.allegro.pl/item485003986_...pczyka_25.html (cena była 49 zł, ale były przecenione na 29 zł)
katia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:03   #3917
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

katia fajowe rzeczy nakupowałas

piszecie po nocach a ja pozniej jak przeczytam to nie wiem co chciałma napisac

zakupkanym dzieciaczkom szybkiego zestolenia

Patrilla jak tam dama Twoja ?

karo "słowo" mama mnie rozwaliło
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:13   #3918
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

minia jak tam było w Gliwicach w figloladzie ???
Podobało się Olivci

Ja zrobiłam porządku w szafkach - ale rzeczy poszło raus
Odrazu więcej powietrza w szafkach się zrobiło

Jeszcze jutro szafa cała i będzie got, meble w kuchni umyć, odmalowac jedną ścianę w pokoju, gdzie stało akwarium i gitara - święta mogą przyjsć
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:20   #3919
Madzia:))
Raczkowanie
 
Avatar Madzia:))
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: czasem z wariatkowa:)
Wiadomości: 324
GG do Madzia:))
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Ale cudne maluchy na zdjęciach, no i tatusiowie tez

Ja dzis strasznie na szybko, mamy dylemat odnośnie bucików podomowych. Zdradzcie w czym chodzą po domu Wasze maluchy??

Sama nie wiem czy lepsze skarpeki grube z absem np.
http://allegro.pl/item474791571_mam_...5_26_14cm.html

czy np. sandałki??

katia zakupy super, my tez mamy WALKY, Mati tak je lubi ze jak znajdzie to musi w nich po domu z 10 min pochodzic Na zewnątrz jeszcze nie próbowalismy.

lea spróbuj koniecznie marchwianki z duzą liloscią kleiku, u nas pomogło w ciąglu 3 godzin

na temat bajek sie nie wypowiem, bo Mati w cale nie jest nimi zainteresowany. Zresztą bardzo ograniczamy tv jak on jest Ja sama nie przepadam, moze przez tydzien ogladam ok 2 godzin i to jak TZ mnie bardzo poprosi

jesteście niesamowite z tym nocnym pisaniem . Ja jestem mega śpioch i juz o 20-21 jestem w łózku ale za to pobudki w nocy zaliczamy ze 3-4.
Nie wiem ogólnie co sie porobiło małemu z tym spaniem, ale potrafi koło 2-3 sie obudzic i juz nie chceic spac. MAsakra normalnie. daje mu piś czasem mleko a ta zaraza wcale sie nie chce położyc. Nawet nasze łóżko nie pomaga... mam nadzieje ze to przez te zęby i sie poprawi, bo kiedys juz potrafił przespac...

ewa.nea brawa dla Mikołaja. Kurcze te siusiaczki... az sie sama boje co z Matim bedzie...

ja Wam powiem po cichu ze u nas chyba zaczna piluszki odchodzic w niepamięć. Wieczorem Mati juz potrafi 3 godziny bez pieluchy i wołąć siku. "Wołać" znaczy zaczyna sie macać po siurki wiec szybko do łazienki i zawsze jest siku. Fajnie tylko trzeba patrzec czy juz sygnalizuje czy jeszcze nie Wczoraj po spaniu w południe wstał z suchą pieluchą, i znów zaliczył 2 godzinną paradę bez pieluchy A jak sie cieszy jak sie mu Majteczki ubiera No ale ciiiii.......

Dobra wracam do pracy...

Ale wczesniej moze jakie fotki wkleje

1) super zabawa na zjeżdżalni
2) Mateuszek
3) mój firmowy usmiech , psecjalnie dla Cioć z wizażu
4) z mamą
5) na 11 listop bylismy zobaczyc na biegu niepodległosci u nas w mieście. Z racji tez ze wcześniej przyszlismy, zawodnicy sie dopiero rozgrzewali Jak ansz Mati zobaczył ze ludzie robią jakies śmieszne figury, czytajcie ćwiczenia rozgrzewające, on tez na płycie Rynku zaczął ćwiczyc Mało się ludzie nie poskładali ze śmiechu, a my musielismy uciekać, bo juz nic by z ich rozgrzewki nie było
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0007.jpg (45,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0081.jpg (33,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0093.jpg (39,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0117.jpg (38,3 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0189.jpg (44,0 KB, 16 załadowań)
__________________
29.06.2007 nareszcie mamy Mateuszka

Edytowane przez Madzia:))
Czas edycji: 2008-11-17 o 11:24
Madzia:)) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 11:39   #3920
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Madzia foty super, a te z ćwiczącym Matim mnie rozbawiło na maxa

Co do obuwia podomowego to ja bardzo polecam coś tego typu:

http://www.allegro.pl/item463042934_463042934.html

Mamy wzór 1 i 9 Jedne w domu, a drugie u mamy i wkłądam jeszcze pod to skarpetki normalne
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:41   #3921
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Madzia, u nas Zosia chodzi w kapciach
coś podobnego do tych
http://allegro.pl/item481324692_supe...tem_tanio.html


ma też takie skarpety jak wkleiłaś, Minisiu ty, ale się nie sprawdziły. jakoś jej z nóżek spadają, poza tym je zdejmuje
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010

Edytowane przez Aelitka
Czas edycji: 2008-11-17 o 11:43
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:43   #3922
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
zakupkanym dzieciaczkom szybkiego zestolenia


Cytat:
Napisane przez Madzia:)) Pokaż wiadomość
Ja dzis strasznie na szybko, mamy dylemat odnośnie bucików podomowych. Zdradzcie w czym chodzą po domu Wasze maluchy??

Sama nie wiem czy lepsze skarpeki grube z absem np.
http://allegro.pl/item474791571_mam_...5_26_14cm.html

czy np. sandałki??

Nie wiem ogólnie co sie porobiło małemu z tym spaniem, ale potrafi koło 2-3 sie obudzic i juz nie chceic spac. MAsakra normalnie. daje mu piś czasem mleko a ta zaraza wcale sie nie chce położyc. Nawet nasze łóżko nie pomaga... mam nadzieje ze to przez te zęby i sie poprawi, bo kiedys juz potrafił przespac...

ja Wam powiem po cichu ze u nas chyba zaczna piluszki odchodzic w niepamięć. Wieczorem Mati juz potrafi 3 godziny bez pieluchy i wołąć siku. "Wołać" znaczy zaczyna sie macać po siurki wiec szybko do łazienki i zawsze jest siku. Fajnie tylko trzeba patrzec czy juz sygnalizuje czy jeszcze nie Wczoraj po spaniu w południe wstał z suchą pieluchą, i znów zaliczył 2 godzinną paradę bez pieluchy A jak sie cieszy jak sie mu Majteczki ubiera No ale ciiiii.......
fajnie wyglądacie z małym

ja Ci zdradzę - na bosaka skarpetki z żadnym absem się u nas nie sprawdzają - zaraz są zsunięte do połowy i przez to chłopcy się potykają i ślizgają. mają wprawdzie b fajne kapcie z Befado, ale jakoś ich im nie zakładam, bo oni na bosaka lubią

co do spania, to wiem o czym mówisz

a my nawet jeszcze nocnika nie kupiliśmy ale w sumie chyba nawet nie kupimy, tylko taką deskę do kładzenia na normalnej, będzie mniej brudu i zawracania głowy
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:49   #3923
Madzia:))
Raczkowanie
 
Avatar Madzia:))
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: czasem z wariatkowa:)
Wiadomości: 324
GG do Madzia:))
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Dzieki za odpowiedzi no i komplementy

Minisia skorzystam z Waszego pomysłu i kupie te skarpety. Dzięki
__________________
29.06.2007 nareszcie mamy Mateuszka
Madzia:)) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:50   #3924
katia21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 928
GG do katia21 Send a message via Skype™ to katia21
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

[quote=Madzia);9750215]Zdradzcie w czym chodzą po domu Wasze maluchy??[quote]
Kacper chodzi w sandałkach podobnych do tych: http://www.allegro.pl/item473737194_...ak_granat.html
[guote] ale za to pobudki w nocy zaliczamy ze 3-4[/guote]
Współczuję bo znam to z autopsji. Na szczęście Kacpero budzi się ok 2 razy. Raz żeby iść do nas do łóżka a drugi raz na mleko.
[guote]ja Wam powiem po cichu ze u nas chyba zaczna piluszki odchodzic w niepamięć. [/guote]
To super U nas nie szybko to nastąpi !!
Cytat:
Ale wczesniej moze jakie fotki wkleje
Ta ostatnia jest zarąbista !! I świetnie musiały te jego ćwiczenia wyglądać na żywo !!
katia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:50   #3925
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

u mnie w domu na bosaka odpada, same plytki, i mimo ze niby grzanie podlogowe jest, to zimno ...
a nocnika zoska sie boi dostala na chrzciny taki z fanfarami, super jako zabawka, wrzucac do niego cokolwiek i gra, ale usiasc?? panika.. co gorszanie potrafi z niego zejsc - wpada do dziury i jej metoda na zlazenie nie zastosowania [podskakuje na tylku zeby zejsc np z krzesla ]
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:02   #3926
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Aelitka Pokaż wiadomość
u mnie w domu na bosaka odpada, same plytki, i mimo ze niby grzanie podlogowe jest, to zimno ...
a nocnika zoska sie boi dostala na chrzciny taki z fanfarami, super jako zabawka, wrzucac do niego cokolwiek i gra, ale usiasc?? panika.. co gorszanie potrafi z niego zejsc - wpada do dziury i jej metoda na zlazenie nie zastosowania [podskakuje na tylku zeby zejsc np z krzesla ]
u nas pół na pół płytki i panele, ogrzewania podłogowego brak, ale niech się chłopaki hartują

wiele dzieci boi się załatwiać do tych grających nocników - zresztą im się nie dziwię

poczytajcie:
http://www.newsweek.pl/wydania/artyk...28933&Strona=1
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:09   #3927
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

hmm ale u nas mi samej zimno w stopy jak chodzę boso, a do tego moja mama bardzo troskliwa jest jeśli o nią chodzi...

poza tym to dziewczynka, zahartowana być nie musi [i tak będzie........ :P]

Zosi nikt jak na razie nie uczy siusiać do nocnika, czasem tam wlezie i wtedy lekka panika, ja się zresztą nie dziwię, co za pomysł żeby mi grało jak siku zrobię więc się tym bawi...
a "prawdziwy" nocnik czeka
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:52   #3928
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

katia, wszystkie zakupy bombowe!!
mam nadzieje, że u kacperka to rzeczywiście mandarynki a nie żaden wirus.
no i trzymam kciuki za nowe lokum.

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość

Jeszcze jutro szafa cała i będzie got, meble w kuchni umyć, odmalowac jedną ścianę w pokoju, gdzie stało akwarium i gitara - święta mogą przyjsć
wywaliliście akwarium??

Cytat:
Napisane przez Madzia:)) Pokaż wiadomość

Ja dzis strasznie na szybko, mamy dylemat odnośnie bucików podomowych. Zdradzcie w czym chodzą po domu Wasze maluchy??


lea spróbuj koniecznie marchwianki z duzą liloscią kleiku, u nas pomogło w ciąglu 3 godzin
Madziu, marchwianki z ryżem Maksiu nie chciał, więc przerobiłam mu ją na pomidorową, i zjadł.

Maks śmiga po domu w papuciach na wiązanie, wszelkiego rodzaju na rzepy czy takie zapinane inaczej sa mu za ciasne, nie wchodzi mu nóżka. więc teraz ma zetpol na sznurowanie.

Fotki bajer, oczywiście rozgrzewka wymiata.

Dziś ohydnie,wietrznie.
Słońce niby momentami przeświecało, więc zdecydowałam się na spacer, a jak wyszłam to mnie taki drobny grad zaatakowała.

Wczoraj na zakupach sprawiłam sobie stanik z atlantica, z zeszłej kolekcji wyprzedaż- za 24zł.
A dla Maksia kupiłam dwa polarki, takie zwykłe, przez głowę, bez zbędnych kieszeni, zamków i kapturów, będa w sam raz na zimę pod kurtkę, w cenie 14zł za sztukę.
Oprócz tego Maksiu ma diwe pary super rękawiczek, po 3,90zł. wyprzedaż w 5-10-15, z tamtąd także czapeczka za 4,90zł.

Poza tym moje dziecko dostało cztery nowe książeczki. Ma już ich 47. ale on je uwielbia, niczym innym nie potrafi się tak długo zajać, dziennie ogląda każda po trzy razy conajmniej, a jakby zliczyc czas poświęcony na oglądanie i czytanie książeczek, to dziennie 2 godziny jak nic.

I Maksiu dostał jeszcze komplet trzech łódeczek do kąpieli. za 3zł. a takie fajne, kolorowe, można jedną w druga wkłądac, lub zapiąć jedną za drugą...
i jeszcze taki mały nakręcany traktorek,, za którym Maklsiu gania po pokoju.

Mój TŻ wczoraj przy zabawkach oczopląsu dostawał i zażyczył sobie na Gwiazdkę wspólny z Maksiem prezent... kolejkę lub samochodzik sterowany.

EDIT, fotki wczorajszych nabytków dla Maksia.

Edytowane przez 38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Czas edycji: 2008-11-17 o 13:02
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:05   #3929
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Aelitka Pokaż wiadomość
hmm ale u nas mi samej zimno w stopy jak chodzę boso, a do tego moja mama bardzo troskliwa jest jeśli o nią chodzi...
poza tym to dziewczynka, zahartowana być nie musi [i tak będzie........ :P]
ja bym w życiu bosą stopą u nas w domu nie stanęła brrr

a co do hartowania dziewczynek, to moja córka została przeze mnie o wiele bardziej zahartowana, bo nad chłopcami bardziej się trzęsę - ona chodzi wyłącznie na bosaka po domu, a w swoim pokoju ma wiecznie zakręcony kaloryfer i otwarte okno - zamarzam jak tam wchodzę

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;9751414]A dla Maksia kupiłam dwa polarki, takie zwykłe, przez głowę, bez zbędnych kieszeni, zamków i kapturów, będa w sam raz na zimę pod kurtkę, w cenie 14zł za sztukę.
Oprócz tego Maksiu ma diwe pary super rękawiczek, po 3,90zł. wyprzedaż w 5-10-15, z tamtąd także czapeczka za 4,90zł.

Poza tym moje dziecko dostało cztery nowe książeczki. Ma już ich 47. ale on je uwielbia, niczym innym nie potrafi się tak długo zajać, dziennie ogląda każda po trzy razy conajmniej, a jakby zliczyc czas poświęcony na oglądanie i czytanie książeczek, to dziennie 2 godziny jak nic.

I Maksiu dostał jeszcze komplet trzech łódeczek do kąpieli. za 3zł. a takie fajne, kolorowe, można jedną w druga wkłądac, lub zapiąć jedną za drugą...
i jeszcze taki mały nakręcany traktorek,, za którym Maklsiu gania po pokoju.

Mój TŻ wczoraj przy zabawkach oczopląsu dostawał i zażyczył sobie na Gwiazdkę wspólny z Maksiem prezent... kolejkę lub samochodzik sterowany. [/QUOTE]

super zakupy, a ilość książeczek - powalająca niektórzy dorośli tylu nie mają w swoich biblioteczkach

ja też chcę takie łódeczki do kąpieli i jeszcze szukam fajnych twardych książeczek ze zdjęciami albo dokładnymi ilustracjami samolotów - może coś doradzicie

a co do kolejki to mój TŻ jak byłam w ciąży już wybierał ale, ciii, teraz na szczęście zapomniał
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:12   #3930
Aelitka
Wtajemniczenie
 
Avatar Aelitka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 595
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

ajanna - mama sadystka?......
__________________

Nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy...


My
Zaręczeni

31.07.2010
Aelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.