Patenty na bycie NAJ :) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-08, 14:38   #481
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Waxa tez polecam oczywiscie
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 14:54   #482
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

podaję link do strony z produktami Manhattan Clearface
http://www.manhattan-clearface.com/pl/main.php , trzeba tam wejść w zakładkę produkty/oczyszczanie i znaleźć "2w1 krem myjący i maseczka", z tej serii miałam też tonik (alkoholowy więc uzywałam go nie codzień ale też świetnie się spisał) a teraz przymierzam się do zakupu pilingu myjącego.
co do jedwabiu to ja też używam tego Ferouka; wcieram krople tylko w wilgotne włosy ( a mam wlosy prawie do pasa) ale nie po każdym myciu, tak mniej więcej co drugie, używam od ok. miesiąca i jeszcze moje włosy się nie "przyzwyczaiły" bo wyglądają po nim super. teraz będzie świetny test bo jadę na urlop na duuuże słońce, ciekawe czy mnie ochroni przed przesuszeniem... a tak przy okazji, co możecie polecić do popsikania włosów np na plaży przy dużym nasłonecznieniu właśnie? mam ciemny brąz i bardzo bym nie chciała żadnych słonecznych rozjaśnień..
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 15:12   #483
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

jest wątek nt. ochrony włosów
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 08:34   #484
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Przypomniał mi się mój patent na zmarszczki pod oczami, które mi się tworzą, kiedy śpię na brzuchu (właściwie są to bardziej "odprasowanki" niż zmarszczki ).

Od dłuższego czasu zakładam na noc bawełniane okularki (dostałam od TŻ, który z kolei ma kilka par otrzymanych podczas lotów) i problem zniknął Rano skóra pod oczami nie jest dziwnie odprasowana, a gładka i napięta. Czasem odbijają mi się same okularki, ale to już na policzkach i nad brwiami, czyli w miejscach, gdzie zmarszczek się przez najbliższe klika dekad nie spodziewam.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 08:55   #485
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Voodia, kochana, co to za okularki?
Wstaw ich zdjęcie , bo mnie ciekawość zeżre
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 09:01   #486
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Voodia, kochana, co to za okularki?
Wstaw ich zdjęcie , bo mnie ciekawość zeżre
Sandija, zwykłe okularki , jakie się dostaje podczas dłuższych lotów, można zrobić je samemu, wystarczy trochę delikatnego materiału i gumka (oczywiście materiałowa, żeby nie poniszczyć włosów )

Znazłam w sieci tylko takie zdjęcie

Moje okularki nie są aż tak wyszukane

Tak sobie patrzę na to zdjęcie i widzę, że moje okularki różnią się jednym szczegółem: mają 2 gumki. Jedna oplata głowę trochę nad uszami (jak na fotce), druga idzie pod uszami; wydaje mi się, że moja wersja jest wygodniejsza
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 09:05   #487
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jaki śliczne! ja chcę taką panterkę z różem a la Peg Bundy!
Vodia, i mówisz, ze Ci pomaga? ale jak to "działa", bo nie rozumiem?
Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 09:06   #488
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Heh też mam takie Kupiłam parę lat temu w Niemczech w sklepie H&M.Moje są w różową krateczkę i maja bo boku wyszytego pieska Snopy
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 09:13   #489
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Jaki śliczne! ja chcę taką panterkę z różem a la Peg Bundy!
Vodia, i mówisz, ze Ci pomaga? ale jak to "działa", bo nie rozumiem?
W moim przypadku cały problem polega na tym, że śpię na brzuchu przyklejając twarz do poduchy i policzek podchodzi mi aż pod oko Rano często budziłam się z brzydką bruzdą pod okiem bądź w poprzek policzka.
Odkąd zakładam na noc okularki, policzek przestał podchodzić pod oko (jak to brzmi) i bruzdy nie ma; jeśli już coś się pojawia, to to, że okularki minimalnie (często wcale) odciskają mi się niżej na poliku, ale to miejsce niepodatne na zmarchy, więc mogą się odciskać do woli

Też bym chciała takie śliczne jak na zdjęciu A mam czarne w zielone pasy, nawet mi kolorystycznie do typu urody nie pasują, ale co tam- grunt , że działają.

Akszeinga, a wiesz może, czy w Polsce są takie w H&M?
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 10:15   #490
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez agnieska
jest wątek nt. ochrony włosów
A mogłabyś podać do niego linka?? Byłabym bardzo wdzięczna
Bo na głównej stronie wizazu jest artykuł o ochronie włosów,ale podane tam kosmetki są albo za drogie,albo niedostępne(jak np.Joanna).
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 10:30   #491
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja mam z białego futerka, kupione w This&That za chyba 10 zł. Ale od spodu mają satynę - przyjemna w dotyku, ale się w nocy ześlizgują i rano znajduje je obok siebie Troche bezsensowne
Mam też takie z samolotu, ale niestey sa z czegoś sztucznego a nie bawełny i raczej do spania na leżąco na codzień się nie nadają
My spimy w nich po imprezie, jak odsypiamy w dzień, bo ja sięnadal nie mogę na rolety zdecydować
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 10:59   #492
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Voodia
W moim przypadku cały problem polega na tym, że śpię na brzuchu przyklejając twarz do poduchy i policzek podchodzi mi aż pod oko Rano często budziłam się z brzydką bruzdą pod okiem bądź w poprzek policzka.
Odkąd zakładam na noc okularki, policzek przestał podchodzić pod oko (jak to brzmi) i bruzdy nie ma; jeśli już coś się pojawia, to to, że okularki minimalnie (często wcale) odciskają mi się niżej na poliku, ale to miejsce niepodatne na zmarchy, więc mogą się odciskać do woli

Też bym chciała takie śliczne jak na zdjęciu A mam czarne w zielone pasy, nawet mi kolorystycznie do typu urody nie pasują, ale co tam- grunt , że działają.

Akszeinga, a wiesz może, czy w Polsce są takie w H&M?

nie widziałam u nas
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 11:39   #493
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez iziaczek
A mogłabyś podać do niego linka?? Byłabym bardzo wdzięczna
Bo na głównej stronie wizazu jest artykuł o ochronie włosów,ale podane tam kosmetki są albo za drogie,albo niedostępne(jak np.Joanna).
jasne https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=121922
wprawdzie dopiero początek rozważań, ale zawsze coś

Cytat:
Napisane przez Voodia
Akszeinga, a wiesz może, czy w Polsce są takie w H&M?
są, są - popatrz przy dziale bieliźnianym gdzie mają pierdółki typu kapcie przynajmniej na wrocławskich bielanach tam bywają. Widziałam też w New Yorkerze wyglądające jak miniaturka stanika przy kasie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 11:52   #494
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Przepraszam, ale jak zobaczyłam te okularki to
Już widze minę chłopa, przy którym układam się do snu z tą panterką na oczach Chyba by pękł ze smiechu, zaraz po tym, jakbym mu wyjaśniła, że to nie jest bynajmniej erotyczny gadżet ...
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 12:20   #495
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Talking Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez agnieska
Widziałam też w New Yorkerze wyglądające jak miniaturka stanika przy kasie
A to dobre
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 12:34   #496
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez moniga
Przepraszam, ale jak zobaczyłam te okularki to
Już widze minę chłopa, przy którym układam się do snu z tą panterką na oczach Chyba by pękł ze smiechu, zaraz po tym, jakbym mu wyjaśniła, że to nie jest bynajmniej erotyczny gadżet ...
Dokladnie!

Poza tym chyba by mnie glowa bolala, gdybym miala w czyms takim spac...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:10   #497
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Mój letni patent na naj to zadbane do przesady stopy. Uwielbiam klapki wszelakie i połyskujące pięknie zadbane pazurki u stóp (choć na kolorowo nie maluję nigdy bo nie lubię).
Z dłońmi też musi być porządek oczywiście .

I jeszcze jedno, nie było chyba jeszcze o flosach - ja jestem od nich uzależniona i to poważnie, nawet bardziej niż od pomadki ochronnej o ile to możliwe. Uwielbiam oral-b w okrągłym pudełeczku (przedtem w zwykłym kwadraciku), zawsze mam przy sobie w torebce. Możliwie jak najczęściej szczotkuję ząbki, najchętniej po każdym posiłku. A jak się nie da to przynajmniej flosy - no ale nie na widoku publicznym oczywiście.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:16   #498
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Mój letni patent na naj to zadbane do przesady stopy. Uwielbiam klapki wszelakie i połyskujące pięknie zadbane pazurki u stóp (choć na kolorowo nie maluję nigdy bo nie lubię).
Z dłońmi też musi być porządek oczywiście .
Ha! Stopy i pedicure to mój fioł. Właśnie zrobiłam sobie porządny peeling, wygładziłam pazurki i pomalowałam na taki "hot pink". Bosko
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:20   #499
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Question Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Kate, LV a czym traktujecie swoje stópki, żeby były mięciutkie i gładziutkie? Macie jakieś konkretne specyfiki/sposoby przeznaczone tylko do stóp, czy cóś innego?
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 21:20   #500
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A buuu I ja muszę się wziąć za stopy, ale niestety - mam straszny problem - okropnie twardnieje mi skóra na spodzie stopy, pod ostatnim palcem. Pięty nie są takie złe, tylko właśnie z tą skórą pod ostatnim palcem - masakra
Ale chyba czas się wziąć za te giry, słyszałam, że w tym roku modne są malowania a la Art Deco - np. dwa kolory - biały i czarny - malowane na zmianę
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:23   #501
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Mój letni patent na naj to zadbane do przesady stopy. Uwielbiam klapki wszelakie i połyskujące pięknie zadbane pazurki u stóp (choć na kolorowo nie maluję nigdy bo nie lubię).
Z dłońmi też musi być porządek oczywiście .

I jeszcze jedno, nie było chyba jeszcze o flosach - ja jestem od nich uzależniona i to poważnie, nawet bardziej niż od pomadki ochronnej o ile to możliwe. Uwielbiam oral-b w okrągłym pudełeczku (przedtem w zwykłym kwadraciku), zawsze mam przy sobie w torebce. Możliwie jak najczęściej szczotkuję ząbki, najchętniej po każdym posiłku. A jak się nie da to przynajmniej flosy - no ale nie na widoku publicznym oczywiście.
Kate, a co to są te flosy? Nie mam pojęcia jak to wyglada
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:24   #502
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jesli mowa o stopach, to polecam krem na pekajace piety Scholla - tani i faktycznie dziala w 3 dni! Poza tym wszelakie tarki tej firmy...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:27   #503
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
I jeszcze jedno, nie było chyba jeszcze o flosach - ja jestem od nich uzależniona i to poważnie, nawet bardziej niż od pomadki ochronnej o ile to możliwe. Uwielbiam oral-b w okrągłym pudełeczku (przedtem w zwykłym kwadraciku), zawsze mam przy sobie w torebce. Możliwie jak najczęściej szczotkuję ząbki, najchętniej po każdym posiłku. A jak się nie da to przynajmniej flosy - no ale nie na widoku publicznym oczywiście.
"oral-b w okrągłym pudełeczku" toż to moja ulubiona niteczka. Ząbki szczotkuję jak się da, to po każdym posiłku.
Ale najlepsze są zdziwione spojrzenia i komentarze w toaletach w tzw. miejscach publicznych. Nawet raz jakaś obca kobitka patrzą na mnie z troską zapytała, czy myję zęby bo chce mi się palić - podobno świeżość w paszczy zmniejsza ochotę na dymek

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2006-06-12 o 07:36
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:27   #504
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Kate, LV a czym traktujecie swoje stópki, żeby były mięciutkie i gładziutkie? Macie jakieś konkretne specyfiki/sposoby przeznaczone tylko do stóp, czy cóś innego?
Ja mam cały arsenał, L_V pewno także .
Najbardziej lubię peeling kawowy, pedicure-in-a-minute Sally Hansen, Krem pielęgnacyjny do stóp Sally Hansen, tarki i pilniki Scholla, kremy Scholla (niektóre), pedicure po wymoczeniu w ciepłej wodzie z dodatkiem oliwy z pestek winogron.
O kremach do stóp nigdy nie zapominam rano i wieczorem, ale stopy mam szczęśliwie nieproblematyczne, podobnie jak całe ciało - za to twarz - wymaga niestety extra wysiłku, żeby jakoś funcjonowała. No ale coś za coś.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:29   #505
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Kate, a co to są te flosy? Nie mam pojęcia jak to wyglada
Niteczki do ząbków.

Contax - ja jeśli nie mam w perespektywie szczotkowania to nie jem nic.
Poważnie. I mogę tak cały dzień. Wiem, wiem - nic nie mówcie
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:33   #506
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ja mam cały arsenał, L_V pewno także .
Najbardziej lubię peeling kawowy, pedicure-in-a-minute Sally Hansen, Krem pielęgnacyjny do stóp Sally Hansen, tarki i pilniki Scholla, kremy Scholla (niektóre), pedicure po wymoczeniu w ciepłej wodzie z dodatkiem oliwy z pestek winogron.
O kremach do stóp nigdy nie zapominam rano i wieczorem, ale stopy mam szczęśliwie nieproblematyczne, podobnie jak całe ciało - za to twarz - wymaga niestety extra wysiłku, żeby jakoś funcjonowała. No ale coś za coś.
Kate to faktycznie cała armia . Muszę się wziąć za stopy, bo japonki czekają .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:39   #507
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Niteczki do ząbków.

Contax - ja jeśli nie mam w perespektywie szczotkowania to nie jem nic.
Poważnie. I mogę tak cały dzień. Wiem, wiem - nic nie mówcie
Kropka w kropkę jak ja.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 07:55   #508
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

eeeeee.........

to może Wy spokrewnione jesteście...

ja też do przesady dbam
Ale aktualnie- cierpię- bo jednej z moich ósemek się przypomniało, że trzeba trochę porosnąć, i mam stan zapalny, idę do lekarza po jakiś antybiotyk bo już wytrzymać nie mogę
Trzeba będzie wyrwać ząbek mądrości Ałaaaaaaaaaa
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 08:03   #509
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Jesli mowa o stopach, to polecam krem na pekajace piety Scholla - tani i faktycznie dziala w 3 dni! Poza tym wszelakie tarki tej firmy...
Jeszcze nie próbowałam tego kremu, ala jak go polecasz to go zakupię, akurat idę na zakupy do Auchon, a tarki Scholla potwierdzam są rewelacyjne - stópki po nich jak przysłowiowa pupcia niemowlaka.

Ja jeszcze polecam jako kurację po zimowym sezonie w zakrytych butkach krem z łoju jelenia Scholla (są dwie wersje w czerwonej i zielonej tubie). Krem te to straszne tłuściochy, ale na noc pod skarpetki są doskonałe.

Aha - przypomniałam sobie, że jedenym z moich patentów na ładne włosy to jest czesanie ich grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami - fajnie zabrzmiało. Taki grzebień nie będzie ich rwał i szarpał, tylko delikatnie je rozczesze.

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2006-06-12 o 09:09
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 10:27   #510
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Kate, LV a czym traktujecie swoje stópki, żeby były mięciutkie i gładziutkie? Macie jakieś konkretne specyfiki/sposoby przeznaczone tylko do stóp, czy cóś innego?
Ja zakupiłam z jakiś diamentowy scrub do stóp z Avonu , do tego krem nawilżający z AHA i jedstem naprawdę pod wrażeniem.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.