Promocja w Sephorze - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 19:12   #2731
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;23796212]dziewczynki Douglas nie robi nigdy takich promocji, jak Sephora, typu -30% na kolorówkę, dobrze pamiętam?[/QUOTE]
nie;/

wogole widzialam dzisiaj w dougu nowa wersje bronzerow z Nouby (ukochanych !!!) z krysztalkami svarowskiego ale nie ma mojego odcienia ;/

a i patrzylam na te rozsw Pegy S, fajne sa w 4 kolorach w zlocie ,miedzi/bronzie jasn miedzi/bronzie ciemn i różu
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:15   #2732
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
nie;/

wogole widzialam dzisiaj w dougu nowa wersje bronzerow z Nouby (ukochanych !!!) z krysztalkami svarowskiego ale nie ma mojego odcienia ;/

a i patrzylam na te rozsw Pegy S, fajne sa w 4 kolorach w zlocie ,miedzi/bronzie jasn miedzi/bronzie ciemn i różu
po co kusisz
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:15   #2733
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocja w Sephorze

Te brązery z Nouby to trwałe są? Matowe?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 19:27   #2734
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;23796883]Te brązery z Nouby to trwałe są? Matowe? [/QUOTE]
one sa podzielone jets linia matowych i z drobinkami ja wole matowe
a bronzery sa mega mega mega trwale,poprostu je uwielbiam idelane do konturów !!! i do ocieplania twarzy zreszta tez, kostzuja 89zl i starczaja na lata
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 20:57   #2735
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
W mojej Sephorce w sprzedaży są te z nowej kolekcji: Teint Rose, Teint Beige i Teint Dore i oczywiście limitowane pszczółki

A tak poza tym to dziewczyny czy myślicie, że błyszczyko-balsam do ust Clinique Superbalm będzie podciągnięty pod kolorówkę? Bo potrzebuję kupić kilka sztuk i nie wiem czy dziś jeszcze na -20% czy poczekać na poświąteczne -30% na kolorówkę
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie znalazlam innego Sephorowego wątku wiec pytam tutaj czy ktoras miala przyjemnosc z tą paleta http://www.markasephora.pl/produkt/7...leta_-_torebka

bardzo prosze o opinie na jej temat, na codzien wykonuje makijże, mam awersje do perłowych cieni czy jest ich w tej palecie bardzo duzo ??
jak z trwałością ?? nie moge osobiscie obejrzec tej palety bo w Kielcach nie ma Sephory
Ja posiadam tą paletke, jak dla mnie jest naprawde fajna, mam zamiar niedługo używać ją do malowania klientek itp, moim zdaniem cienie nie są wcale tak mało napigmentowane jak piszą, dla mnie są bardzo trwałe ale ja je używam na baze artdeco może dlatego, tylko mają dużo za dużo błyszczyków no ale niektóre dają fajne kolorki więc niech są całej jeszcze nie przetestowałam leży i czeka

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Budyniek, dla mnie meteoryty uszlachetniają makijaż, a przede wszystkim wygładzają, zmiękczają rysy. No i nie są typowym rozświetlaczem, jak np. shimmer diora czy Platinum Illuminator EL.
Ja kiedyś meteorytkównie lubiłam, ale z wiekiem zmieniły mi się trochę rysy twarzy i teraz je uwielbiam. No i cere mam mieszaną a nie tłustą jak za młodu , poza tym kulki dodają świeżości, buzia jest bardziej promienna. Ja je stosuję jako wykończenie na sam koniec.


już wkleiłam teraz foty się otwierają - kliknij w link jeszcze raz
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...zo%B3y&page=73

Teraz w sklepach są już tylko nowe meteoryty kulkowe. Stare wersje (w tekturowych kartonikach) zostały wycofane.


ktoś pisał, że te cienie sephorowe w paletkach sa gorsze, słabiej napigmentowane, mają w rzeczywistości mniej intensywne kolory niż na fotach, ale dla pewności musiałabyś przeszukać wątek

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Zapomniałam dodać, że dostałam dzisiaj smsa z Sephory o przedłużeniu promocji.
-20% na cały asortyment do 18.12.10
Dziękuje pszczółki tego co widze mają dosyć mocną fioletową poświate, skoro są te nowe meteorytki to teraz zastanowie sie nad 02 lub 03 ale gdzieś czytałam że 02 są lepsze i nawet bardziej ocieplają niż 03
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:16   #2736
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
okej mnie najb interesuja mocne fiolety,sliwki z drobinkami do tego jakis jasniejsyz od nich fiolet na zalamanie(ale zeby nie dawal efektu podbitego oka) i cos do "czyszczenia" pod łuk brwiowy przed rozswietleniem

mi promocji nie przedłużyli,naszczescie.
tez lubie fiolety

ciemny fiolet z drobinami: 491
jasniejszy troszke bardziej cieply z drobiną: 81 amc, ale nie wiem czy jeszcze sa, ale dzis widzialam tez bardzo zblizony
ciemny roz lekko zlamany z drobiną: 490
pastelowy ciut bardziej ale dosc ale wyrazisty, matt:362
ja tu rozjasniam taka perelka, jasna, cieply poblask : 431
ale mozesz tez rozowawym mattem: 352
ladna jest tez z vertigo taka oberzyna: 70, ale ona lekko jakby podbita jest...

wole isc w roz niz w sliwkę wiec idę tak: kacik, rozswietlenie i blendowanie ciemniejszego: 421, srodek sliczny pastelowy rozowy mat, dalej 490, na zalamanie 491, moze laczyc sie blizej kacika z 81 amc, badz przy delikatniejszym makijazu 81 pod zalamanie. na dolna powieke matt rozowy i perelka i bardzo ladnie wyglada to polaczenie, perla w kaciku rozjasnia sliczniej niz drobina jakos, pastelowy roz dodaje ostrosci i takiego pazura, a fiolet poglebia mi zielony kolor oczu

dziekuje za opinie o meteorytkach... nie wim czy sie skusic na to zamiast klasycznego rozswietlacza sepho ktory chcialam kupic
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:26   #2737
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
tez lubie fiolety

ciemny fiolet z drobinami: 491
jasniejszy troszke bardziej cieply z drobiną: 81 amc, ale nie wiem czy jeszcze sa, ale dzis widzialam tez bardzo zblizony
ciemny roz lekko zlamany z drobiną: 490
pastelowy ciut bardziej ale dosc ale wyrazisty, matt:362
ja tu rozjasniam taka perelka, jasna, cieply poblask : 431
ale mozesz tez rozowawym mattem: 352
ladna jest tez z vertigo taka oberzyna: 70, ale ona lekko jakby podbita jest...

wole isc w roz niz w sliwkę wiec idę tak: kacik, rozswietlenie i blendowanie ciemniejszego: 421, srodek sliczny pastelowy rozowy mat, dalej 490, na zalamanie 491, moze laczyc sie blizej kacika z 81 amc, badz przy delikatniejszym makijazu 81 pod zalamanie. na dolna powieke matt rozowy i perelka i bardzo ladnie wyglada to polaczenie, perla w kaciku rozjasnia sliczniej niz drobina jakos, pastelowy roz dodaje ostrosci i takiego pazura, a fiolet poglebia mi zielony kolor oczu

dziekuje za opinie o meteorytkach... nie wim czy sie skusic na to zamiast klasycznego rozswietlacza sepho ktory chcialam kupic
dziekuje

to idz teraz z -20% kup sobie sephorowy i wyprobuj przez swieta jak bedzie dla Ciebie mega to nie wydawaj 5 razy wiecej kasy na meteo a jak bedzie sredni to kup sobie meteo w -30% chociaz ja ze swym zkaupoholizmem srednio bym sie powstrzymala
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 22:30   #2738
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
dziekuje

to idz teraz z -20% kup sobie sephorowy i wyprobuj przez swieta jak bedzie dla Ciebie mega to nie wydawaj 5 razy wiecej kasy na meteo a jak bedzie sredni to kup sobie meteo w -30% chociaz ja ze swym zkaupoholizmem srednio bym sie powstrzymala
nie za ma co :P

nie widzialam roznicy zupelnie miedzy rozswietlaczami, a skoro metory sa takie wyjatkowe to nawet gdy inny rozswietlacz bdzie mi pasowal to nie bdzie to porownywalne :P
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:36   #2739
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
nie za ma co :P

nie widzialam roznicy zupelnie miedzy rozswietlaczami, a skoro metory sa takie wyjatkowe to nawet gdy inny rozswietlacz bdzie mi pasowal to nie bdzie to porownywalne :P
to moze kup na all odsypke ? hihihi

wogole sie wam pochwale , ze odkrylam dzisiaj Yves Rocher czy jak to sie pisze ;D ale tez z kosmykami pierwszy raz w zyciu tam weszlam ;D ale jakie maja slodkie seriie sprayow do ciala,plynow do kompieli balsamow do ciala i ust musialam sobie malinke kupic;D a jaka mila odmiana cenowa po Sephorze;D
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:44   #2740
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

moze sie skusze na balsamik do ust jakis pielegnujacy i balsam jakis, bo praliny maja drobinki wiec na wyjscia bardziej. skusilas:P

odsypkę meteo? jak to, po kulce z koloru?
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 22:50   #2741
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
moze sie skusze na balsamik do ust jakis pielegnujacy i balsam jakis, bo praliny maja drobinki wiec na wyjscia bardziej. skusilas:P

odsypkę meteo? jak to, po kulce z koloru?
tylko uwazaj bo YR jak kazdy sklep wciaga,, ja zabije przyjaciolke ,ze mnie tam zaciagnela bo w takim niewinnym tanim slepie zostawilam ponad 100 hahha

wlasnie nie wiem na jakiej zasadzie to dziala ale widzialam kiedys na ll ,ze dziewczyny psrzedaja odsypki
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 23:11   #2742
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

łee tam. w tym tyg zostawilam w inglocie ponad 600 zl a nic nie kupilam wiec o wciaganiu wiem


za duzo roboty z tymi odsypkami, poprosze kobitki w sepho zeby mnie maznely meteo i obacze;d
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 23:42   #2743
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
dziekuje za opinie o meteorytkach... nie wim czy sie skusic na to zamiast klasycznego rozswietlacza sepho ktory chcialam kupic
Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
łee tam. w tym tyg zostawilam w inglocie ponad 600 zl a nic nie kupilam wiec o wciaganiu wiem


za duzo roboty z tymi odsypkami, poprosze kobitki w sepho zeby mnie maznely meteo i obacze;d
Tak, najlepiej będzie jak pójdziesz do sklepu i się nimi maźniesz po buzi, jak wrócisz w domu popatrz czy widzisz jakąś różnicę Według mnie nie ma sensu kupować w ciemno, bo meteo nie każdemu się podobają.

Ja dzisiaj w Inglocie kupiłam dwa pędzelki jeden skośny do brwi 31T, drugi skośny do kresek 17TL. Lubię w nich długie rączki

No i skusiłam się też na zakupy w S... Brakowało mi już mojego ulubionego różu chanelkowego 10 Tweed Pink.
Ale na meteortyty czekam na -30%

Chyba moją ulubioną Sephorą zostanie ta w Złotych Tarasach. Już po raz drugi mam miłe z nią skojarzenia Panie są tam miłe, odpowiadały cierpliwie na moje męczące pytania nawet tuż przed zamknięciem sklepu (czyli tuż przed 22.00). I dostałam kilka próbek

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
łee tam. w tym tyg zostawilam w inglocie ponad 600 zl a nic nie kupilam wiec o wciaganiu wiem
Budyniek, a pochwal się co takiego kupiłaś w Inglocie???
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 23:46   #2744
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

kilka pedzli, dwie palety, troszke wkladow, korektory dwa, maselko do rak, troche vertigo, separatory, jakies *******y i sie zebralo
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 00:03   #2745
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

niezłe zakupy, tylko pozazdrościć
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 08:08   #2746
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

e tam zazdroscic, kupowac a ni:P
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 08:55   #2747
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Promocja w Sephorze

a ja wczoraj (15go) dostałam do skrzynki bon rabatowy ważny do... 15go. Jestem zła. Nie mogą wysyłać tych bonów jakieś 2 tygodnie wcześniej??
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:08   #2748
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

ooo faktycznie przykro teraz to pewnie poczta zawiodła, ale mogliby wysyłać wcześniej
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:51   #2749
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Dziękuje



Ja posiadam tą paletke, jak dla mnie jest naprawde fajna, mam zamiar niedługo używać ją do malowania klientek itp, moim zdaniem cienie nie są wcale tak mało napigmentowane jak piszą, dla mnie są bardzo trwałe ale ja je używam na baze artdeco może dlatego, tylko mają dużo za dużo błyszczyków no ale niektóre dają fajne kolorki więc niech są całej jeszcze nie przetestowałam leży i czeka



Dziękuje pszczółki tego co widze mają dosyć mocną fioletową poświate, skoro są te nowe meteorytki to teraz zastanowie sie nad 02 lub 03 ale gdzieś czytałam że 02 są lepsze i nawet bardziej ocieplają niż 03
dzięki za opinie wiesz co tak sie zastanawiam nad ta paleta, bo mam ich kilka i jakos mi nie odpowiadaja, mam taka 120 kolorow z ebaya i np jej nie lubie bo cienie wg mnie sie osypuja i nawet na bazie srednio wygladaja poza tym mam awersje na punkcie perłowych cieni czy w tej palecie procentowo jest ich duzo ?? ogolnie preferuje maty i takie z drobinkami
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 12:30   #2750
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dzięki za opinie wiesz co tak sie zastanawiam nad ta paleta, bo mam ich kilka i jakos mi nie odpowiadaja, mam taka 120 kolorow z ebaya i np jej nie lubie bo cienie wg mnie sie osypuja i nawet na bazie srednio wygladaja poza tym mam awersje na punkcie perłowych cieni czy w tej palecie procentowo jest ich duzo ?? ogolnie preferuje maty i takie z drobinkami
Czarna Kawo testowałam tę paletę na ostatnich zajęciach (kolega kupił ) i szczerze - nie kupiłabym jej, cienie dla mnie są mało intensywne i takie tanie w odbiorze - choć oczywiście to indywidaulne odczucie. Już sleeki są lepsze
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:42   #2751
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Promocja w Sephorze

wczoraj wlazlam znowu so S. i pomacalam paletę, dla mnie niezbyt. kolory nie sa zbyt wyraziste i odcienie jakos ze soba nie wspolpracuja. jak dla mnie to dla osoby ktora lubi delikatne cienie, takie ala mgielki. zawsze mozesz skomponowac sama w inglocie, choc ostatnio mam wrazenie ze kolorystyka jakos sie mniejsza zrobila. ale to tylko zludzenie. i tam same maty albo drobiny mozesz powsadzac

nie wiecie czy kremiki tez beda mialy jakas promocję ? bo mysle nad aquasource, chyba to najbardziej nawilzajacy jaki jest... podobno przynajmniej
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:02   #2752
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Czarna Kawo testowałam tę paletę na ostatnich zajęciach (kolega kupił ) i szczerze - nie kupiłabym jej, cienie dla mnie są mało intensywne i takie tanie w odbiorze - choć oczywiście to indywidaulne odczucie. Już sleeki są lepsze
jesli sa mdle (bo tak wnioskuje z opisu) tak jak np z art deco (szczerze nie lubie tych cieni) to chyba sobie odpuszcze

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
wczoraj wlazlam znowu so S. i pomacalam paletę, dla mnie niezbyt. kolory nie sa zbyt wyraziste i odcienie jakos ze soba nie wspolpracuja. jak dla mnie to dla osoby ktora lubi delikatne cienie, takie ala mgielki. zawsze mozesz skomponowac sama w inglocie, choc ostatnio mam wrazenie ze kolorystyka jakos sie mniejsza zrobila. ale to tylko zludzenie. i tam same maty albo drobiny mozesz powsadzac

nie wiecie czy kremiki tez beda mialy jakas promocję ? bo mysle nad aquasource, chyba to najbardziej nawilzajacy jaki jest... podobno przynajmniej
chyba sie w takim razie nie zdecyduje
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:22   #2753
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=milka-pilka;23795342]Budyniek, dla mnie meteoryty uszlachetniają makijaż, a przede wszystkim wygładzają, zmiękczają rysy. No i nie są typowym rozświetlaczem, jak np. shimmer diora czy Platinum Illuminator EL.
Ja kiedyś meteorytkównie lubiłam, ale z wiekiem zmieniły mi się trochę rysy twarzy i teraz je uwielbiam. No i cere mam mieszaną a nie tłustą jak za młodu , poza tym kulki dodają świeżości, buzia jest bardziej promienna. Ja je stosuję jako wykończenie na sam koniec.

Ja tylko dodam od siebie, że meteroytki dają efekt photoshopa.
Mam pszczólki i Teint Rose, czyli 01 i pomieszałam kulki, czyli do 01 dodałam złote kulki z pszczółek a wyjełam z 01 wszystkie różowe i dodałam z pszczółek kilka ciemnofioletowych. i wyszło takie coś, jak dla mnie idealne -> foto w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kulki.jpg (38,7 KB, 54 załadowań)
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 13:35   #2754
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

anes119 świetny kulkowy miks!
trochę podobne do nowych o3 Teint Dore (tak mi się wydaje )

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2010-12-16 o 13:40
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:23   #2755
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

dziewczyny czy wiecie moze ile kosztuje Diorskin Forever w sephorze?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:35   #2756
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wiecie moze ile kosztuje Diorskin Forever w sephorze?
185-189 zl podklad w plynie
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:39   #2757
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=anes119;23809865]
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Budyniek, dla mnie meteoryty uszlachetniają makijaż, a przede wszystkim wygładzają, zmiękczają rysy. No i nie są typowym rozświetlaczem, jak np. shimmer diora czy Platinum Illuminator EL.
Ja kiedyś meteorytkównie lubiłam, ale z wiekiem zmieniły mi się trochę rysy twarzy i teraz je uwielbiam. No i cere mam mieszaną a nie tłustą jak za młodu , poza tym kulki dodają świeżości, buzia jest bardziej promienna. Ja je stosuję jako wykończenie na sam koniec.

Ja tylko dodam od siebie, że meteroytki dają efekt photoshopa.
Mam pszczólki i Teint Rose, czyli 01 i pomieszałam kulki, czyli do 01 dodałam złote kulki z pszczółek a wyjełam z 01 wszystkie różowe i dodałam z pszczółek kilka ciemnofioletowych. i wyszło takie coś, jak dla mnie idealne -> foto w załączniku
swietnie wyglada;D ale mam tak milka wrazenie ,ze jets podobny do mych 03ek
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 19:51   #2758
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
185-189 zl podklad w plynie
dziękuję

poczekam na - 30%
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 20:07   #2759
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny wiecie moze czy w warszawie w złotych tarasach lub promenadzie jest dostępna paleta kolekcjonerska za 210 zł? No jeśli ktoś wie w jakim centrum handlowym są dostępne te palety? z góry dziękuje za radę
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:49   #2760
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Promocja w Sephorze

[QUOTE=anes119;23809865]
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Budyniek, dla mnie meteoryty uszlachetniają makijaż, a przede wszystkim wygładzają, zmiękczają rysy. No i nie są typowym rozświetlaczem, jak np. shimmer diora czy Platinum Illuminator EL.
Ja kiedyś meteorytkównie lubiłam, ale z wiekiem zmieniły mi się trochę rysy twarzy i teraz je uwielbiam. No i cere mam mieszaną a nie tłustą jak za młodu , poza tym kulki dodają świeżości, buzia jest bardziej promienna. Ja je stosuję jako wykończenie na sam koniec.

Ja tylko dodam od siebie, że meteroytki dają efekt photoshopa.
Mam pszczólki i Teint Rose, czyli 01 i pomieszałam kulki, czyli do 01 dodałam złote kulki z pszczółek a wyjełam z 01 wszystkie różowe i dodałam z pszczółek kilka ciemnofioletowych. i wyszło takie coś, jak dla mnie idealne -> foto w załączniku
Dziewczyny ile kosztują te slynne meteoryty?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.