satyna i zaciągnięcia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 17:41   #1
majadero
Raczkowanie
 
Avatar majadero
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 34
GG do majadero

satyna i zaciągnięcia.


Czeeść. Niedawno kupiłam bluzkę z satyny i niestety czymś ją zaciągnęłam i jest widoczna kreska o długości dobrych 20 cm :/ do tego bluzka jest kremowa i widać to wyraźnie. A szkoda mi ją rzucić w kąt i nie nosić bo po pierwsze jest nowa, dałam za nią 130 zł ,strasznie mi się podoba i moja mama mnie zabije jak to zobaczy;d Wiecie może jak się pozbyć takiego zaciągnięcia?
majadero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 18:15   #2
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: satyna i zaciągnięcia.

Obawiam się, ze ju nic nie da sie zrobić Moze spróbuj to jakoś zakryć? Naszy koronkową taśmę, albo coś. Szkoda, ze nie wstawiłaś zdjęcia byłoby łatwiej doradzic.
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:11   #3
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: satyna i zaciągnięcia.

a ja się podepnę pod temat, czy jeśli mam sukienkę satynową (typu japan style) a pod nią jest poszewka, jeśli wytnę poszewkę to przestanie mi się sukienka dźwigać do góry ?
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:51   #4
xxxgosia19
Przyczajenie
 
Avatar xxxgosia19
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 16
Dot.: satyna i zaciągnięcia.

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
a ja się podepnę pod temat, czy jeśli mam sukienkę satynową (typu japan style) a pod nią jest poszewka, jeśli wytnę poszewkę to przestanie mi się sukienka dźwigać do góry ?
prawdopodobnie przestanie sie dźwigac bo podszewki sa z reguły troszke mniejsze niz np.sukienki, i gdy ja wytniesz powinno leżeć dobrze.....tak mi sie wydaje.
xxxgosia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 23:06   #5
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: satyna i zaciągnięcia.

Cytat:
Napisane przez majadero Pokaż wiadomość
Czeeść. Niedawno kupiłam bluzkę z satyny i niestety czymś ją zaciągnęłam i jest widoczna kreska o długości dobrych 20 cm :/ do tego bluzka jest kremowa i widać to wyraźnie. A szkoda mi ją rzucić w kąt i nie nosić bo po pierwsze jest nowa, dałam za nią 130 zł ,strasznie mi się podoba i moja mama mnie zabije jak to zobaczy;d Wiecie może jak się pozbyć takiego zaciągnięcia?
Ja zwykle staram się ją delikatnie rozprostować palcami, tak rozciągnąć lekko, zazwyczaj nitka wraca na swoje miejsce. Czasem trzeba tak delikatnie porozciągać na boki, tak jakby zygzakiem, nie wiem jak to opisać - jednocześnie w górnej części w jedną stronę, trochę niżej w drugą, i tak przejechać całe zaciągnięcie, wtedy osnowy tkaniny się wyrównują i ślad znika całkowicie albo prawie całkiem. Czasem jeszcze przejeżdżam żelazkiem wzdłuż naciągnięcia. W zasadzie zawsze mi się to udaje, a noszę satynę często i niestety łatwo się ona zaciąga.
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.