Br±zowow³ose farbowane. Cz.II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-09, 21:10   #241
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

a ja muszê was zszokowaæ, bo mro¼ny kasztan to ewidentnie ciep³y odcieñ,
Mi wyszed³ z rudawo-bordow± po¶wiat±.
Zimny to on na pewno nie by³

dziêki kachula

O dekoloryzatorze by³a mowa tym lorealu
jak siê wkurzê który¶ kupiê, ale takie eksperymenty na pewno zrobiê po porodzie

Poza tym na pewno sprawdzê, szampon z sod±

Nadrobi³am zaleg³o¶ci, wiêc spokojnie mogê i¶æ siê k³a¶æ

Jutro podciêcie, a pó¼niej jadê na urodzinki, wiêc bêdê znowu wieczorem, aby nadrobiæ chyba tylko zaleg³o¶ci ;p
Nie piszcie duzo plissss
Dobrej nocki
buzka

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-08-09 o 21:20
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-09, 21:44   #242
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Bahamadia, ¶ni³a¶ mi siê dzisiaj

Wiecie co? Jednak przed tym ¶lubem siostry pójdê do fryzjera... Bo ma 20 sierpnia, a pó¼niej wypróbujê sama jakie¶ farby
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 05:03   #243
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 839
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------



Z dwoma. Ja tak robi³am kiedy¶ przy blondzie.

Dziêkujê Kochana: ) Domy¶lam siê, ¿e s± dwa aktywatory na wypadek gdyby kto¶ chcia³ u¿yæ tylko pó³ farby na odrosty, to wtedy pó³ farby naleza³oby zmieszac z 1 aktywatorem. Dobrze my¶lê? : )
Ninlil jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 06:06   #244
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka¿ wiadomo¶æ
Bahamadia, ¶ni³a¶ mi siê dzisiaj

Wiecie co? Jednak przed tym ¶lubem siostry pójdê do fryzjera... Bo ma 20 sierpnia, a pó¼niej wypróbujê sama jakie¶ farby


Czy¿by obsesja

Zdradzisz w jakim sensie

Ja ju¿ mam po spaniu, m±¿ pojecha³ po te¶cia bo auto mu pad³o.
A wiecie jak mê¿czy¼ni szanuj± czyje¶ spanie...przynajmniej mój jest taki wredny
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 07:36   #245
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy¿by obsesja

Zdradzisz w jakim sensie

Ja ju¿ mam po spaniu, m±¿ pojecha³ po te¶cia bo auto mu pad³o.
A wiecie jak mê¿czy¼ni szanuj± czyje¶ spanie...przynajmniej mój jest taki wredny
O nie mój jak wychodzi³ do pracy to stara³ siê mnie nie obudziæ. Potem pokazywa³ mi zdjêcia mnie ¶pi±cej ze ¶lin± kapi±c± na poduszkê Uroczy, nie?
Poczekaj na dziecko, to dopiero zobaczyæ jak nie szanuje Twojego spania. Ja przez moje dwa cuda widzia³am dzi¶ w nocy ka¿d± godzinê na zegarku a¿ do 5 rano....

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninlil Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Kochana: ) Domy¶lam siê, ¿e s± dwa aktywatory na wypadek gdyby kto¶ chcia³ u¿yæ tylko pó³ farby na odrosty, to wtedy pó³ farby naleza³oby zmieszac z 1 aktywatorem. Dobrze my¶lê? : )
Dok³adnie. Pó³ na pó³

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

A mi siê ¶ni³o szukanie popielatej jasnej farby i farbowanie. A potem po jakiej¶ rzece chodzi³am....
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 07:44   #246
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[QUOTE=kate25;28659421]oj rudy kolor po orzeszku to da³o mi na wstrzymanie wszystko zniosê, ale nie nie rudo¶ci

czujê, ¿e orzeszek Joanny jeszcze sobie postoi w szafencji



kurcze ja tez nie przepadam za rudym
a teraz tyle dziewczyn sie tak farbuje i to na taka marchewe
no to teraz znow mam dylemat czy cynamonowy braz czy czekoladowy bedzie dla mnie najlepszy xD
ehhhh czy ja kiedys znajde jakis kolor ktorego bede uzywala Ciagle i nie myslala czy moze inny

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
O nie mój jak wychodzi³ do pracy to stara³ siê mnie nie obudziæ. Potem pokazywa³ mi zdjêcia mnie ¶pi±cej ze ¶lin± kapi±c± na poduszkê Uroczy, nie?
Poczekaj na dziecko, to dopiero zobaczyæ jak nie szanuje Twojego spania. Ja przez moje dwa cuda widzia³am dzi¶ w nocy ka¿d± godzinê na zegarku a¿ do 5 rano....

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------


Dok³adnie. Pó³ na pó³

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

A mi siê ¶ni³o szukanie popielatej jasnej farby i farbowanie. A potem po jakiej¶ rzece chodzi³am....


oooo dzieki Kochana
dzieki Tobie wiem ze to nie tylko ja mam bzika na punkcie farbowania hehe
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 08:19   #247
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Kachula
widok bezcenny
Dlatego mojemu nie zrobi³am awantury, bo wiem, ¿e niebawem, bêdê musia³a wstawaæ czy mi siê to podoba czy nie
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 08:36   #248
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Boooony, nie mia³am internetu! Normalnie czu³am siê jak bez rêki


Tak siê zastanawiam, jak niektóre kobiety potrafia nigdy nie farbowaæswoich w³osów

Ja widzê z daleka, która ma farbowane, a która nie. I te farbowane maj± zazwyczaj przewagê, bo kolory po farbach s± intensywniejsze, takie jakby zdrowsze. A naturalne, np br±zy to wiecznie w tak± szaro¶æ wpadaj±. Ble :P
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 08:38   #249
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy¿by obsesja

Zdradzisz w jakim sensie

Ja ju¿ mam po spaniu, m±¿ pojecha³ po te¶cia bo auto mu pad³o.
A wiecie jak mê¿czy¼ni szanuj± czyje¶ spanie...przynajmniej mój jest taki wredny
¦ni³o mi siê, ¿e wybiera³y¶my farby do w³osów w Rossmannie


O 10 dzwoniê do fryzjerki Zdecydowa³am Nie ma co przed ¶lubem kombinowaæ
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:09   #250
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobre s±, nie? Przynajmniej wiesz, ¿e co¶ siê dzieje.
Masakra Dzisiaj dalej mnie boli!

Dziewczynki, ja nie mam neta. Teraz korzystam z brata kompa, ale ja ani on nie jeste¶my pzyzwyczajeni do "dzielenia" siê kompem, wiêc bêdê bardzo rzadko
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:12   #251
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

hehehe ale macie sny a ja od rana sprz±tam, tkaie letnie porz±dki, piore dywany i takie takie tam... i mam juz do¶æ a jeszcze najgorsze mi zosta³o: kuchnia no i salon- tu akurat bêdzie szybko ale ta kuchnia...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 09:15   #252
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 12 669
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ja nienawidzê sprz±taæ ³azienki i kuchni

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Aaaaa i zapisa³am siê na farbê na wtorek
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:20   #253
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Ivoncia, spróbuj mo¿e farb z Deli? Te¿ s± tanie (sama u¿ywam tych tañszych farb, bo jak kupi³am z schwarzkopfa i wyda³am 50z³ za 2 farby to dziêkujê). ja ostatnio ni± farbowa³am. Tylko mi du¿o w³osów wypad³o- tylko nie wiem czy przez stan w³osów czy farbê. Zawsze mi duu¿o wypada³o.

Cytat:
Napisane przez Ninlil Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki, przepraszam ze siê wtr±cam akurat tutaj, ale szuka³am i szuka³am i nie znalaz³am, a nie chce bez sensu zak³adac nowego tematu jedynie dla tego pytania: )
Kupi³am krem trwale koloryzuj±cy CIEMNY BR¡Z firmy Delia. W opakowaniu jest jedna tubka farby, dwie saszetki aktywatora i dwie saszetki balsamu. Czy ja mam zmieszac ca³± tubkê z jednym czy z dwoma aktywatorami? W instrukcji nie jest na ten temat nic napisane" zmieszaj farbê z aktywatorem", to nie daje mi odpowiedzi na pytanie. Bojê siê u¿yæ tej mieszanki. Czy kto¶ jest w stanie mi pomóc?
Wiesz, ze wyjdzie Ci bardzo ciemno? Nawet czarno bym powiedzia³a? Ja mia³am czarne a farbowa³am ciemny blond z mahoniem czy co¶ takiego
__________________

Edytowane przez natalkaa7522
Czas edycji: 2011-08-10 o 09:21
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:22   #254
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nienawidzê sprz±taæ ³azienki i kuchni

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Aaaaa i zapisa³am siê na farbê na wtorek
³azienki mam ju¿ za sob±... na szczê¶cie dobra lecê, ¿eby jak najszybciej to skoñczyæ
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 09:36   #255
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Ivoncia, spróbuj mo¿e farb z Deli? Te¿ s± tanie (sama u¿ywam tych tañszych farb, bo jak kupi³am z schwarzkopfa i wyda³am 50z³ za 2 farby to dziêkujê). ja ostatnio ni± farbowa³am. Tylko mi du¿o w³osów wypad³o- tylko nie wiem czy przez stan w³osów czy farbê. Zawsze mi duu¿o wypada³o.



Wiesz, ze wyjdzie Ci bardzo ciemno? Nawet czarno bym powiedzia³a? Ja mia³am czarne a farbowa³am ciemny blond z mahoniem czy co¶ takiego

wiesz co ja mam tak ze jak juz opakowanie mi sie nie spodoba to farby nie kupie heheh
a raz mialam szamponetke z tej Deli i byla beznadziejna , mial byc jasny braz a wyszly fioletowe , dopiero po okolo 2 myciach byl to naprawde jasny braz
dlatego z farba nie zaryzykuje
poradz mi ktorego koloru z Joanny uzywac cynamonowego czy czekoladowego ?

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

ja wlasnie zabieram sie za pichcenie hehe
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:02   #256
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Dziewczyny, a czy która¶ z Was farbowa³a kiedy¶ w³osy na naprawdê jasny br±z? Teraz schodzê z rudego i za dwa tygodnie planujê powrót do br±zu, ale chcê naprawdê ja¶niutki, taki karmelowy, orzechowy, baaaaardzo mleczna czekolada.
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:35   #257
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz co ja mam tak ze jak juz opakowanie mi sie nie spodoba to farby nie kupie heheh
a raz mialam szamponetke z tej Deli i byla beznadziejna , mial byc jasny braz a wyszly fioletowe , dopiero po okolo 2 myciach byl to naprawde jasny braz
dlatego z farba nie zaryzykuje
poradz mi ktorego koloru z Joanny uzywac cynamonowego czy czekoladowego ?

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

ja wlasnie zabieram sie za pichcenie hehe
Ja obstajê przy cynamonie. Nie podoba³a mi siê czekolada jak siê wymywa³a. Tragedia. Taka ruda na ³bie by³am ¿e szkoda gadaæ! S³oñce jeszcze tylko to bardziej pokazywa³o.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a czy która¶ z Was farbowa³a kiedy¶ w³osy na naprawdê jasny br±z? Teraz schodzê z rudego i za dwa tygodnie planujê powrót do br±zu, ale chcê naprawdê ja¶niutki, taki karmelowy, orzechowy, baaaaardzo mleczna czekolada.
Podobno mleczna czekolada Joanna Naturia ³adnie wychodzi. Ale mo¿e na pocz±tek zrób co¶ ja¶niejszego aby ciemnych niespodzianek nie by³o. Np jakie¶ cappuccino. http://nokautimg4.pl/p-c7-21-c721894...ccino-40-g.jpg
Ewentualnie próbuj ciemne, ¶rednie blondy bo wychodz± czêsto jak ja¶niejsze br±zy. Br±zy zazwyczaj wychodz± ciemno i potem siê wymywaj± lub nie zale¿y od farby i stanu w³osów. Dlatego próbuj przy blondach. Ja bym tak robi³a.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:38   #258
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Dziewczyny, dajcie spokój z t± Naturi±. Ka¿dy na ni± narzeka, jest strasznie inwazyjna, chyba nie ma sensu ryzykowaæ utrat± po³owy w³osów.
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:39   #259
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

No w³a¶nie tak zrobiê, nie chcê ciemnych, jest mi niedobrze w bardzo ciemnych i bardzo jasnych, najlepiej w³a¶nie w takiej ¶redniej tonacji.

Ale przera¿a mnie jaki ma³y wybór farb drogeryjnych jest, albo blondy albo ciemne, w Niemczech to samo..........
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 10:43   #260
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

[QUOTE=Kachula82;28667340]Ja obstajê przy cynamonie. Nie podoba³a mi siê czekolada jak siê wymywa³a. Tragedia. Taka ruda na ³bie by³am ¿e szkoda gadaæ! S³oñce jeszcze tylko to bardziej pokazywa³o.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------


ale cynamon tez ma w sobie taka rudosc , jak zrobilam to bylo dosc ciemno a teraz jak sie wymywa to tez jest rudawy , wlasnie nie pamietam jak mi sie czekolada wymywala ;/
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:45   #261
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie tak zrobiê, nie chcê ciemnych, jest mi niedobrze w bardzo ciemnych i bardzo jasnych, najlepiej w³a¶nie w takiej ¶redniej tonacji.

Ale przera¿a mnie jaki ma³y wybór farb drogeryjnych jest, albo blondy albo ciemne, w Niemczech to samo..........
Ze ¶redniej tonacji to polecam welle mleczny br±z czy co¶tam mlecznego. wychodzi troche rudawy, ale przynajmniej wiadomo, ¿e nie bêdzie czerni.
cynamon na pocz±tku wychodzi strasznie, ale to strasznie ciemno
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 11:08   #262
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 335
GG do kate25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
walnij sobiê londê

z t± lond± to jest ciekawa sprawa bo spróbowa³am wczoraj na cienkim pasemku zafarbowaæ, trzyma³am 30 min i po sp³ukaniu to pasemko nadal by³o jasne! tylko nabra³o takiego jakby czerwonawego odcienia moj m±¿ stwierdzi³, ¿e to napewno dlatego, ¿e mam teraz jasne w³osy i musia³abym najpierw jak±¶ inn±, byle jak±, najtansza farba zafarbowaæ na ciemno, ¿eby ten br±zowy blond z londy da³ efekt - no i kto wie, mo¿e ma racjê ? w sumie ch³op siê zna na malowaniu (¶cian na przyk³ad)

a tak na serio,to nie wyszed³ mi ten kolor zbyt zachêcaj±co, zrobi³abym zdjêcie, ale jak umy³am w³osy to wogóle po wysuszeniu mi siê to pasmo gdzie¶ straci³o a mo¿e ta emulsja z Goldwella nie spasowa³a do tej farbki z Londy? i dlatego nie chwyci³o..?
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 11:50   #263
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
a tam przeciez to nie tak duzo
nie przesadzaj

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------




a na jaki kolor spieral Ci sie ten czekoladowy ?
ja kiedys robilam odrosty nim ale juz nie pamietam ;/
mowisz ze orzeszek rudzial ?
a masz moze zdj po czekoladowym albo orzechowym?
a jakie masz swoje wlosy ze wyszedl Ci czarny?

a i dziekuje bardzo za mile slowo

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

tylko ze szampon wymywa mi sie w trybie natychmiastowym dlatego wolala bym farbke
mam zdjêcia po czekoladowym bo orzechowym nie posiadam.A czekoladowym br±zem(trwa³ym) zamalowa³am tej rudy orzech,no i wysz³y brzydkie prawie,¿e czarne,matowe i nijakie...A Czekoladowy Br±z Multi Soft by³ ciemny,¶liczny,czekoladow y i ³adnie rownomiernie siê zmywa³.Jak tylko znajdê zdjêcie to wstawie.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-10 o 11:56
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 11:57   #264
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Dla zainteresowanych wklejam mój rezultat po orzechowym br±zie Joanny i nie ma co ukrywaæ wysz³y mi rudawe,zrobilam zdjêcia z lamp± i bez,wyglada jak zupe³nie inny kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2318.jpg (138,4 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2322.jpg (93,9 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2319.jpg (95,7 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2314.jpg (140,3 KB, 49 za³adowañ)
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:02   #265
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II



---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
Dla zainteresowanych wklejam mój rezultat po orzechowym br±zie Joanny i nie ma co ukrywaæ wysz³y mi rudawe,zrobilam zdjêcia z lamp± i bez,wyglada jak zupe³nie inny kolor
mi wysz³y jeszcze bardziej rudekolor ³adny,ale do mnie nie pasowa³ ;/
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:35   #266
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
Dla zainteresowanych wklejam mój rezultat po orzechowym br±zie Joanny i nie ma co ukrywaæ wysz³y mi rudawe,zrobilam zdjêcia z lamp± i bez,wyglada jak zupe³nie inny kolor
no faktycznie troszke rudawe
ale i tak kolorek ³adny *
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 12:59   #267
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 672
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
no faktycznie troszke rudawe
ale i tak kolorek ³adny *
Ja bym powiedzia³a,¿e one takie kasztanowe s±,ale kondycja i wygl±d w³osów normalnie rewelacja: mega b³yszc±ce,lej±ce siê,jestem naprawdê pod wra¿eniem,jak idê ulic± to sie w kazdej wystawie przegl±dam,bo tak mi siê ³eb ¶wieci
sweet sunday jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:03   #268
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 20 187
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez ivoncia16 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz co ja mam tak ze jak juz opakowanie mi sie nie spodoba to farby nie kupie heheh
a raz mialam szamponetke z tej Deli i byla beznadziejna , mial byc jasny braz a wyszly fioletowe , dopiero po okolo 2 myciach byl to naprawde jasny braz
dlatego z farba nie zaryzykuje
poradz mi ktorego koloru z Joanny uzywac cynamonowego czy czekoladowego ?[COLOR="Silver"]
Mi siê bardziej podoba czekolada.

Te¿ tak mam, ze jak opakowanie jest brzydkie to farby nie biorê A w³asnie lubiê to opakowanie z deli Bo trójk±tne i mi siê wydajê, ¿e spoko
__________________
natalkaa7522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 13:25   #269
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomo¶ci: 2 972
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym powiedzia³a,¿e one takie kasztanowe s±,ale kondycja i wygl±d w³osów normalnie rewelacja: mega b³yszc±ce,lej±ce siê,jestem naprawdê pod wra¿eniem,jak idê ulic± to sie w kazdej wystawie przegl±dam,bo tak mi siê ³eb ¶wieci

no po Joannie sa mega blyszczace wloski dlatego jej uzywam

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê bardziej podoba czekolada.

Te¿ tak mam, ze jak opakowanie jest brzydkie to farby nie biorê A w³asnie lubiê to opakowanie z deli Bo trójk±tne i mi siê wydajê, ¿e spoko


jutro pojde do drogeri i zobacze na sztucznych wlosach ktory mi sie bardziej spodoba to wezme
jutro jade na poszukiwania sukienki na wesele , mam nadzieje ze znajde cos ladnego
ivoncia16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-10, 14:27   #270
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.II

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka¿ wiadomo¶æ
Dla zainteresowanych wklejam mój rezultat po orzechowym br±zie Joanny i nie ma co ukrywaæ wysz³y mi rudawe,zrobilam zdjêcia z lamp± i bez,wyglada jak zupe³nie inny kolor
³adne, mi siê bardzo podoba rudawe???? hahahha to ja mam teraz rudawe i pewnie i tak mi wyjdzie co innego...a tego po³ysku jestem bardzo ciekawa... i jeszcze ta mleczna czekoladka z naturii mnie korci... ale piszecie, ¿e nie bardzo te farbki wiêc stawiam na orzech
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.